Taky si připadáte při focení svého kola jako blázni :-)

111 nepřečtených
  • Lister

    Tak jak jste na tom. Já tedy pokud vytáhnu někde fo?ák a chci si vyfotit svojeho bajka, tak se na mě lidi koukaj jako na blázna. Asi si myslí, že jsem totální šílenec – no minimálně se tak tváří. Asi nechápou že moje kolo je živý tvor a že chce taky mít pěkně v albu zdokumentovaný svůj vývoj a všechny místa kam se podívalo :-)

    0 0
    • Radys  

      Kazdy ma nejakou uchylku.. :-)

      0 0
    • fousmen  

      ja si kolo vetsinou fotim doma, tak na me akorat divne kouka zbytek rodiny.. (-:

      0 0
      • kubajs mtb  

        jo rodiče se mi kvůli tomu taky pořád smějou :)

        0 0
        • Darkson  

          trochu offtopic: koukám, že máš na XC biku Larseny TT 2,35. Jak se s nima jezdí?

          0 0
          • kubajs mtb  

            Na asfaltu hodně bzučej, ale to je asi jasný:) Já jsem s nima spokojenej, předtim jsem měl nějaký starý sračky. Mám na nich najeto zatim jen asi 50 km, a to hlavně po silnici, takže terén moc neposoudim.. Každopádně vypadaj dobře a vzorek zatim drží:) Napíšu víc, až budu vědět..

            0 0
      • dav33  

        přesně…, včera jsem si doma fotil nového miláčka a ostatní se na mě dívali jak na úchyla, když jsem si večer četl tenhle thread, tak žena zjistila, že nejsem sám ujetý :-)

        0 0
        • MlokCZ  

          A kde máš kolo v profilu, když už jsi včera fotil? Šup tam s ním.

          0 0
          • dav33  

            zatím jen dvě fotky v treadu o canyonech :-), do profilu ho dám časem…

            0 0
    • Tomcat  

      Souhlas , normálka

      0 0
    • Smazaný účet  

      to mi pripomina toho trpaslika f Amelii z Montmatru :-) kde ten fsude byl !!!

      0 0
    • DyEm  

      :) vždy svého miláčka fotím u cedule passo ..... xxxx mnm a naprostá normálka :)

      0 0
    • dedek55  

      koukaj divně..ale co..:-)) a to k tomu ještě fotím rozcestníky :-)

      0 0
      • poiko  

        co to je za mánii. už jsem viděl hafo lidí to dělat. je to k něčemu konkrétnímu?

        0 0
        • šlapatko  

          jasně fotím často nové místa.Samozřejmě tam nikdy nechybí kolo.Taky když dám něco nového.Teť bude vidla, tak to prostě musím vyfotit.Na kole trávím víc času než se svou přítelkyní!To už bude uchylárna.Je na vejšce:-(

          0 0
          • Martinaa  

            tak jsme na tom stejně, taky trávim na kole mnohem víc času než s přítelem…ale když jsem na kole, tak si užívám, tak co…

            0 0
            • šlapatko  

              Se nám neomrzí:-)

              0 0
              • Martinaa  

                přesně tak:) Má to svoje výhody a navíc si taky můžeš cestou pěkně pokecat…

                0 0
            • Stax  

              s priatelom si neuzivas?

              0 0
        • dedek55  

          no důležitý to není..ale kde jsem byl a kudy se jelo..jenom z map to zapomínám .-)

          0 0
        • hribik A1  

          taka ista mania ako fotit si ho na kraji ciest 1. triedy (samozrejme tak aby tu cestu bolo videt)

          0 0
    • Jaroslav  

      Myslel jsem , že jsi mladší .

      0 0
      • Lister  

        Já si pořád rád hraju :-)

        Všichni o mě tvrdí že jsem přerostlý dítě, taky jsem si k tomu vybral odpovídající povolání.

        0 0
        • Jaroslav  

          Snad nejsi policajt ?

          0 0
          • Lister  

            No neee, a ani jsem se moc neurazil :-)

            0 0
            • grafik  

              zeby vojak :)

              0 0
              • Smazaný účet  

                spíš popelář, ne? :o)

                0 0
              • Lister  

                heh, z toho co jsem napsal, by to mohlo být (ani mi to nedošlo jak jsem to psal), ale není :-)

                Můžete tipovat dál, ale není to vůbec důležitý :-)

                0 0
                • grafik  

                  vratny … /tipuju podle tveho casu straveneho na bf/ :)

                  0 0
                  • Lister  

                    Jo jo noční služby jsou děsně dlouhý a když se nic neděje tak hodně času strávím tady. Přes den se dostanu ke kompu když něco tisknu a protože máme staré jehličkové tiskárny tak mám vždycky tak 20 minut čas, než se mi těch 5 papírů vytiskne :-)

                    0 0
                    • grafik  

                      tak ted uz fakt nevim … ze by v museu ?

                      0 0
                    • Jaroslav  

                      No jestli nejsi policajt a ani vojak tak uz zbyva jenom vychovatel nebo ucitel.

                      0 0
                    • vili  

                      technik na tezarske vesmirne lodi?

                      0 0
                    • pegas  

                      ..nejses treba oeprato na sexualnich linkach..takovej gigolo po telefonu?:-)

                      0 0
                    • kankrlicek  

                      POlicajt ne, tak jediné jehličky by mohly být u doktora :)

                      0 0
                • RomanH  

                  gynekolog ? :o)

                  0 0
            • aku  

              Tak masinfira :)

              0 0
              • Lister  

                Tak kolejiště si chci taky postavit – mám doma asi 3 lokotky a 30 vagónků v TT, ale chybí koleje a čas :-)

                0 0
                • aku  

                  jj to me taky bavilo. Ale az do chvile kdy jsem zjistil ze nejvyssim cilem kolegu vlackaru bylo si sestavit krajinu 3*5 m, osazet ji nadrazimi a vyhybkami atd. No a pote se bavili tim, ze sestavili jizdni rad a podle toho po zbytek zivota jezdili. Tak me to rychle pustilo :)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Sme před pár lety vyhodili krajinu 3×5 m pro HO… :o) Jakmile nebylo kam rozšiřovat a vláčky jezdily furt stejně, konec.

                    0 0
              • Biker jak Pes  

                Nee, pediatr … ;))

                0 0
        • mechanik  

          JJ…jsme na tom stejně 8-) Ostaně v tom je rozdíl mezi chlapama a ženskýma- clapi si hrajou celý život :-)))

          0 0
    • slou  

      No když ho fotím, tak většinou tam, kde žádný lidi nejsou – moc tam turisti nechodí. A v lokalitach kde se turisti pohybujou je mi to jedno jak koukaj. Sic nedospěl jsem ještě ke stavu, že bych turisty odchytával a fotil se spolu s kolem a doufám, že k tomu dojde jenom výjmečně. :)

      0 0
      • Eila  

        heh to je divny, ja uz tak daleko dospela:-)

        0 0
    • grafik  

      normalka – myslim, ze mnohem vetsi ‚uchylaci‘ jsou motorkari ;)

      0 0
      • šlapatko  

        To každopádně a co manici s vytuněnýma plechama

        0 0
    • Brouk_Pytlik  

      Jednoho kluka z okolí dokopali rodiče až k psychiatrovi, sice ne kuli focení kola, ale kuli tomu že všechny prachy co vidělal nebo nějak získal do něho narval. Asi mysleli že je to závislost jako na automatech nebo co. Takže všichni sou tak trochu nějak ujetý :-)

      0 0
      •  

        lol, tak to bysme museli v psychiatroj vsichni :) btw. mam 7 tisic, co s nima asi udelam :D

        0 0
        • karum  

          dáš je mě :-)))

          0 0
        • Lister  

          já mám mínus 20 tis co s tím asi udělám – počkám do další výplaty a pak to zase rozjedu :-) – jsem na psychiatra zralej už dávno

          0 0
          • Lance  

            ale vis,ze zies

            0 0
          • šlapatko  

            Já –15000 ale novou vidlu a kola budou tak v březnu:-)Sem si říkal jestli je takových magorů víc

            0 0
          • mechanik  

            Já zatím +15000,– ale příjdou mi kola a kliky tak to bude –5000,– a to jsem si řek, že nebudu nic měnit a zbytek peněz z prodeje fulla dám na stavební spoření 8-))) Chudák má žena…

            0 0
          • zubatec  

            já mám mínus 1.100.000, dalších 15 let si kolo nevotuním :-\ Ale zase mám kde bydlet :-)

            0 0
            • šlapatko  

              Se máš mě to teprv čeká bydlím u maminky:)

              0 0
          • Lister  

            téda to už je dlouho co jsem to psal, naštěstí už jsem v plusu – teda většinou a kolo se od té doby taky krapet změnilo :o)

            0 0
    • stan.zak  

      Ne. Fotím všechno.

      0 0
    • stan.zak  

      třeba

      0 0
      • stan.zak  

        0 0
        • Luka  

          archeologu

          0 0
          • stan.zak  

            :-) tak ještě jednu

            0 0
            • Luka  

              Zalyyyy…jojo, tam je pekne a sesup pak dolu taky prijemnej :) Z tyhle rozhledny mi spadl tachometr :)

              0 0
              • stan.zak  

                Nahoru jsme si to dali po žlutý :-) Jestli máš chuť, podívej se na www.gps-tour.info/…sitelang.en/ Mám tam i pár dalších tras.

                0 0
                • MlokCZ  

                  Ale ten tracklog musí být z pěšího výletu. Přeci jen průměr 6km/h by i na mě byl trošku málo :-)

                  0 0
                  • MlokCZ  

                    I když v některých úsecích je tam rychlost vyšší, tak to musel být na kole, ale pak nechápu, kde jsi vzal ten průměr.

                    0 0
                    • MlokCZ  

                      Tak už je mi to jasný. V gpx formátu už není uložena doba jízdy úseku, kterou má při měření gpska k dispozici a je dopočítána pouze z časů, kdy byly zaznamenány jednotlivé body, takže už je ten průměr včetně všech zastávek.

                      0 0
                    • stan.zak  

                      MlokCZ čas je celkem – ne jen pohyb, jezdíme hlavně pro radost, a to doplňování tekutin na průměru taky nepřidá.

                      0 0
                      • MlokCZ  

                        Jasně, jsem si to nejdřív neuvědomil, jak píšu o příspěvek výše, že je to i spřestávkami, až když jsem kouknul na strukturu gpx formátu (a bez přestávek by to přeci jen bylo divný). A když je to i s přestávkami, tak to je v pohodě, jezdím podobně (posezení po cestě musí být).

                        0 0
                        • stan.zak  

                          MlokCZ, vzpoměl jsem si, že máme domluvenou výměnu svejch tras (?), vlastně ty moje/naše (stan – pilot), co stojí zato, jsou na těch www.gps-tour, u některejch jsou i odkazy na foto. Tak nepřidáš už něco?

                          0 0
                          • MlokCZ  

                            Zatim fakt nepřidam, já přes zimu nejezdím a když ještě bylo hezky, tak jsem od srpnového pádu nejdřív 2 měsíce nemoh jezdit vůbec a pak tu chvíli co ještě bylo hezky jen hodně omezeně (a gps mám taky od srpna).

                            Takže u mě můžeš počítat s nějakými trasami tak cca někdy kolem prázdnin, až něco zajímavějšího s gps projedu.

                            Na tvoje jsem koukal, z těch tras v ČR je polovina tvojich :-)

                            0 0
                            • stan.zak  

                              To je tím, že ještě pořád hniju doma – obě kolena po ASK, tak na to je dost času… Trochu mimo téma: teď to nemůžu najít – máš taky 60CSx? Přiložené foto viz. průměrná rychlost, je to z trasy www.gps-tour.info/…ke.6278.html

                              0 0
                              • MlokCZ  

                                Jo, taky 60CSx.

                                0 0
                              • stan.zak  

                                Kurňa já to nedopsal: chtěl jsem se zeptat jak velkou kartu používáš?

                                0 0
                                • MlokCZ  

                                  1GB a i když by mě pro mapu ČR + záznamy stačila menší, tak už jsem vzal rovnou tuhle (i když zatim jinou mapu než ČR neplánuju).

                                  0 0
                          • MlokCZ  

                            Tak aspoň jedna krátká trasa pro představu, kde jezdim. Je na data.mlok.net/tra­sy

                            0 0
                            • stan.zak  

                              Taky pěknej profil, to bych do Plzně neřek. Náš zatím nej stoupák (na podzim v Calabrii) bohužel nemám, stahoval mi to tam kamarád do noťasu, pak mi „vše“ vypálil na cd a smazal; a tohle tam chybělo :-(My šli ještě do City Navigator Europe v8, tý je ale asi 1,7 GB včetně routingu, na jednu kartu prostě nevejde. Ptám se, protože musím nějakou pořídit, jsem měl 512MB, tu jsem ale věnoval mladý (dceři) do Nokie, a prozatím funguju s původně přiloženou 64MB. No na tu se nevejde s rout ani TOPO Czech (76,1MB).Děk za info. Jinak, chuťovej je tracklog cesty do Praia A Mare. Co říkáš www.gps-tour Mě se moc líbí, třeba track pěšky (nejhorší možnej způsob pohybu) z Novýho Zélandu v 3D Google je prima. (Blázni). Na obr je San Gimignano – město věží (tuším cca 70).

                              0 0
                              • MlokCZ  

                                U Plzně jsou i kopcovitější trasy, když se dobře vyberou.

                                Tak www.gps-tour se uvidí časem, zajímavý to bude pouze v případě, že by tam těch tras bylo fakt hodně, ale pochybuju, že tam lidi začnou masově přispívat. Já ale moc cizí inspirace nepotřebuju, rád plánuju trasy sám (to vždy k dovolené na kolech patří).

                                U gigový karty jen pozor, ne všechny karty fungují s 60CSx ok, na stránkách garminu je uvedená, která ne (myslím, že sandisk, ale z hlavy teď nevim jistě).

                                0 0
                    • stan.zak  

                      a nepřidá

                      0 0
              • stan.zak  

                Teda máme. Jinak samička by asi byla Hobička, Hobice je samice a taky by to šlo podle sedliště :-)

                0 0
              • stan.zak  

                … a vydržel to? No, my jsme kola nechali stát dole :-)

                0 0
                • Luka  

                  jasne, jen se zresetoval a od te doby ma jeden skrabanec, ale let to byl dobrej :)

                  0 0
                  • stan.zak  

                    nee to nebyl let, to byl pád! Let vypadá nějak takto: 1-příprava

                    0 0
                  • stan.zak  

                    2-let

                    0 0
                  • stan.zak  

                    3-ze země Foceno ve městě Carrara, městě mramoru. Každýmu, komu to tak připadá, se omlouvám za mimo téma.

                    0 0
                    • treatt  

                      Fuaaaaaaaaaaah…tak tohle me straslive laka jednou zkusit…

                      0 0
                      • stan.zak  

                        Heh, a co ti brání!? Jedna s kamarádem, Gerlitzen, Rakousko.

                        0 0
    • Martin  

      ne, proč? kolo je fakt živý tvor, lidi si taky fotí svoje děcka, jak jim rostou a pěkně se batolí někde po pískovišti…

      0 0
    • Meesha  

      ne :-) ikdyz mysli si to mozna ostatni…

      0 0
    • slavekRM  

      Tak tohle mě teprve čeká.......

      0 0
    • Rychlej turista  

      Fotím všude

      0 0
    • ZuzicK  

      To je přesně ono :) .. hlavně vrcholovky, ale fotim se i s býčkem, aby tam chudinka nestál tak sám :)

      0 0
      • ZuzicK  

        0 0
      • stan.zak  

        Nepřidalœ fotku (?). Takže kolo fakt s sebou až nahoru? I tudy? Na vyhnutí se s lidma co jdou dolu úzký.

        0 0
        • ZuzicK  

          Bohužel jako většina domácích mazlíčků (psů), ani býček nesmí do věže.. :( Ale ty schody by byly zajímavý :D

          0 0
          • stan.zak  

            byly dřevěný/krásně klouzací A navíc hrozil útok divokými ptáky.

            0 0
          • stan.zak  

            … a ještě jednu přidám

            0 0
    • sway  

      Naposledy jsem pobihal po zahrade jeste v cykloobleceni, pac jsem si vzpomnel, ze jsem si chtel poradne vyfotit bajk. Tak jsem si na to vzal rovnou stativ. Pro kolemjdouci to byla jiste vesela podivana.

      0 0
      • simon111  

        Já jsem cvakala na balkóně.. Všimli si mě lidi z protější restaurace. Ale dlouhou podívanou jsem jim nedopřál

        0 0
    • xentar  

      Při focení ani ne, pokud s sebou bereme foťák, tak máme pravidelně fotku obou kol, jak se k sobě někde tulí, děti zatim nemáme, tak fotíme kola :-)

      Zato sme si připadal jak úchyl na začátku, když jsem měl poprvý cyklotrenky naostro a pak, když jsme poprvý na sebe vzal elastický dlouhý kalhoty – sortky mám bermudy s vložkou.

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce