• aku

    Koupil jsem Giant trance 3 a jsem uneseny. Mnou vytipovane trailiky po korenech a rozbite sjezdy jsou po pouziti fullu srovnatelne s jizdou po asfaltu :)). Akorat ta akcelerace at na asfaltu nebo na slusne polni ceste neni nic zazracneho ale to jsem ani necekal. Beskydy teste se :))

    0 0
    • Lance  

      Ja Te asi nechapu:)

      0 0
    • Manas  

      Ja ho treba chapu, vcera jsem konecne projel Dakarka a taky me to hooodne bavilo :) Takze ta vyplacanost je na miste :-)

      0 0
    • fousac  

      gratuluju.. preju dobry pojezdeni… ale pozor, je to silne navykovy.. ;o)

      0 0
      • Lance  

        chces rict,ze kdybych ..... tak bych......?:)

        0 0
      •  

        hehe tak dalsi kolo HT nebude ani nahodou :) ted jen na to naskudlit a pak hura na cykloturistiku

        0 0
    • enjoy  

      tes se Ty,na beskydy:-),jestli jsou tvoje trailiky s fullem jak asfaltka:-)

      0 0
      • aku  

        Beskydy podle me: Javorovy po asfaltu, Lysa po asfaltu, Pustevny po asfaltu. Na tom zbytku bych se mohl uspinit :))

        0 0
        • MartinXC  

          A na tom asfaltu cestou nahoru budeš (třeba na Lysou posledních pár set metrů) zadní pružení proklínat… :-)

          0 0
          • aku  

            Nakonec to nahoru po asfaltu docela slo :). Ale nasledny sjezd po cerveny byl jeste lepsi (ja vim ze se po cervene dolu nemuze, ale ja musel)

            0 0
        • Luka  

          Na pustevny je to lepsi terenem, po silnici je to nuda :)

          0 0
          • blue  

            to sem asi pochopil ten asfalt spatne jako nadsazku s ohledem na prvni prispevek ;-)

            0 0
          • MartinXC  

            Na Pustevny je to lepší z druhé strany přes Tanečnici – člověk se koukne i na druhou stranu hor :-)

            0 0
            • aku  

              Skoda ze se nemuze pres Knehyni. Ale sikovne to taky je z Martinaku na Certuv mlyn a potom dolu na Pustevny. Ten stupnovity sjezdik je super

              0 0
              • goofy  

                Proc nemuze? Loni sem tam normalne jel…

                0 0
                • goofy  

                  Jo a gratulace… ;o)

                  0 0
                  • aku  

                    Kdyz jsem jel na Certuv mlyn z Martinaku tak nahore byly znacky zakazujici vjezd cyklistum „doprava“ smerem na Knehyni.

                    0 0
                    • goofy  

                      Tak loni to tam eshte nebylo, nebo sem si toho nefshimnul…

                      0 0
        • vlad@  

          No dnes jsem jel Fullem po hrebenu na Kasarna a Velkej Javornik a zadnej asfalt tam neni???.Dojel jsem uplne zasranej bahnem to byla parada. Akorat jsem byl nasranej samej turista tak jsem jel jak posr. jen jsem pokazde musel brzdit a obratne uhybal turistum. Tesim se az bude chladneji mozna na hrebenech nepotkam zadneho turistu.

          0 0
    • Martin  

      A doře jsi udělal. Vítej do klubu:-)

      0 0
      • Raydowe  

        jj, vitej v sekte odpruzenych klacku.:))

        hodne stastnych kilakov

        0 0
    • Martyss  

      Abych řekl pravdu, tak já se na asfaltu nudim:-)

      0 0
    • wroum  

      vitej v dalsim levelu zabavy :-)

      0 0
    • Mike22  

      Zdar, taky jsem se letos zapsal do fullklubu, mam bratra tveho Trance (Reign). Dobrý poježděníčko ne? Na zrychlení se vyser, mně se zdá že když už po tom asfaltu jedeš a nestojíš a nešlapeš do toho jako *******, tak se to skoro nehne. Jen malá rada- pod všechny lanka si rychle nalep nějaké pásky nebo něco, ja jsem se na to vyprd a mam to odřené jako sviňa. Ti kdo to na fullu třeba v Beskydech neskusili, to nepochopí, to ježdění je fakt o něčem jiném. Prostě si celou dobu hraješ…a domů přijedeš příjemně unavený a ne vyklepaný jako ratlík, a ráno ani nevíš že jsi byl na kole

      0 0
      • aku  

        ok dik za tip. Jinak co se tyce te akcelerace tak se jedna pouze o navyk z HT :). Pri vpluti do terenu je to trosku neco jineho. Reign jsem taky zvazoval ale nakonec mi prisel pro prechod z HT trosku moc vysoky ;)

        0 0
        • gaston  

          presel jsem z uplne pevneho kola na full 130/130 a je to bomba nelituju ani sekundu tech tezce videlanejch penez :) Ps: z pocatku jsem to pritvrdil jak krava postupne jsem zmekcoval … a ted neni nic lepsiho nez se zhoupnout :))

          0 0
          • Raydowe  

            presne tak, kazdy kto sadne na mojho bike, hovori ake to mam meke… ale ja to hupanie zboznujem, zvlast pri takom zjazde po polnej ceste, ked si to ficis takmer 40–50km/h a len ta to po vetre krasne pohupuje a vidis ako ti nerovnosti miznu pod kolesami, a tvoj full si ich dava s lahkostou, tak to je pocit… po orgamzme asi druhy naj.:))

            0 0
      • vlad@  

        Ma pravdu pod lankama to mam taky prodrene .Sehnal jsem nalepky od www.exu.cz/ pod ram .Mam sekance od sutru a kameni na zadni stavbe.To nejspis nic nenadelam?

        0 0
    • Pavlos  

      Kua jak ja vam zavidim:(

      0 0
    • gobike  

      Svatá pravda, dneska jsem testoval asi 2 hodiny na Specialized Stump Jumper FSR Expert 120 a to byl teda luxus!!!! HT je podle toho kostitřas! :-D

      0 0
      • vlad@  

        HT je fakt kostitras! take jsem se proto dal na fulla i ze zdravotnich duvodu.Na HT me tak bolely zada hruza a ted nic .Proste parada FULL GUT…

        I na asfaltu jede celkem dobre i kdyz mam plaste 2,3

        0 0
    • Pospa  

      Aku tak čumím na forum a koukám,že sny se staly realitou, to čumím a jsem tomu moc rád. Do teď jsem ti ve sjezdech ujížděl a teď tomu bude asi konec, no počkej boj bude nemilosrdný, klacky do špic, olejničku na kotouče, povolený přední rychloupínák tak co jdem tento týden ?

      0 0
      • -b-n-x-  

        vidim, ze jsi kamos, co? :-))) k tomu co jsi napsal jeste muzu doplnit tajne privazani kola ke stromu na zacatku sjezdu. Cim delsi provaz (lano) pouzijes tim lip. Samozrejme nesmi byt delsi nez sjezd :-). Tohle jsem jednou v detstvi provedl brachovi. Privazal jsem mu tajne kolo k betonovemu sloupu na cca 50 metrovy provaz a pak jakoze si dame zavody ve sprintu. Hned po startu jsem to otocil a makal se schovat domu. Asi za 10 minut prisel kamos, jestli pry nemame nejake obvazy. Uz ani nevim co se vlastne brachovi stalo. Asi nejake odreniny jen.

        0 0
        • Pospa  

          Tak tebe bych za bráchu nechtěl:-)) Čoveče, ale minule jsem poprvé zavařil ve sjezdu destičky a měl jsem fakt bobky u ******, když to najednou nějak nebrzdilo, štěstí, že se dalo doprotivky vyjet do kopce, jinak jsem už měl připravenou podrážku.

          0 0
          • -b-n-x-  

            On me zase kazdou nedeli dusil polstarem :-)) Desticky se daji zavarit? To je nejake divne, ne?

            0 0
            • Pospa  

              Normálně brzdím a najednou mačkám a nic nespomaluji, fakt štěstí, že ten sjezd pokračoval lehce doleva a rově se jelo do kopce a když jsem zastavil, smrad jak sviňa, kotouče měly takovou trošku narůžovělou barvu. Polil jsem to jon?ákem co jsem měl ve flašce, začudilo se a bylo to ok.

              0 0
            • aku  

              Pro upresneni – bylo to na Drticovi ve sjezdu do Valasske Bystrice po asfaltu. Hodne rychly a caste brzdeni. JA jsem to zabalil kvuli nebrzdici kotoucovce o zatacku driv nez pospa. Proste brzdis a ono nic. Z me strany se ale jednalo o neznalost, takze jsem brzdil prednim kotoucem naplno, ne prerusovane (Shimano M525). Nastesti zadni V brzda zbrzdila kolo dostatecne.

              0 0
            • lubos  

              vsechno jde zavarit, jen to chce tu spravnou teplotu

              0 0
        • aku  

          Vy jste mi ale dva svinaci :). To je nesportovni a nefer. To Pospa – nevim nevim jak s vyjizdkou. Chytla me nejaka viroza a boli me svaly a klouby :(. Takze se zkusim dat dohromady na Sobotu nebo aspon na Nedeli

          0 0
          • -b-n-x-  

            nejsi ty náhodou Mirek Dušín? :-)

            0 0
            • aku  

              Hele nepopichuj a radsi si priprav kolo na Nedeli. V podstate se jedna o tvuj bikovy revir

              0 0
              • -b-n-x-  

                Ses zblaznil, ne? Bych to jel tak tyden :-). Chvilema me napadalo, ze bych se mohl projet, ale to je fakt strasne nerealne. Kdyz si predstavim, ze se musi za ten jeden den vyjet cca 5 velkych kopcu, je mi jasne, ze to nema cenu. Mozna bych se ale moh odpoledne podivat na Javorovy. Samozrejme lanovkou :-)

                0 0
                • architekt  

                  ja to s tou nedeli vidim stejne :o) jenom nevim jestli nekdo dojede az na javorovy… jestli ma vubec cenu tam na ne cekat :-) mozna pojedu kousek zacatku :-)

                  0 0
                • goofy  

                  Pojd na Javorovy… Ja se tam taky stavim… Ted sem pomalu nikde nejezdil, bo sem se ucil na zitrejshi zkoushku, ale pak uz bych mel mit volno… P.S.: prishel ti ten mejl, co sem ti posilal? Bo mne nejak blbnul mail…

                  0 0
                  • -b-n-x-  

                    ne nic mi ted od tebe neprislo

                    0 0
                    • -b-n-x-  

                      Jinak ja zatim jeste nevim jiste ci tam v tu nedeli budu. Mam takovy nejasny dojem, ze rodina me chtela mit ten den doma. Pak jeste kamosi chteji neco tocit v Gutech pod Javorovym, atd… No uvidime jaxe to vyvrbi

                      0 0
                      • goofy  

                        Ok. No ja to uz posilal asi pred tydnem… :o) Ale nebylo to nic duleziteho… ;o) A patek nebo sobotu? To zas ale nevim ja, jestli budu mit volno… Ti jestli co eshte napishu na mejl…

                        0 0
        • Gatier  

          A to som si myslel, ze len ja som tak zly. My sme si z brachom urobili bmx drahu a ja som dal za kopu uhlia, hned na jej koniec tajne kladu dreva. Nepodarilo sa mu tuto nastrahu prekonat :-( Hanbim sa za to.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.