Kdo chodi taky na mojehobby.cz ?

13 nepřečtených
  • Lada1

    Kolik je tu vlastne RC modelaru ?

    0 0
    • kovar  

      mám STX-RC

      0 0
    • preacher  

      Bývalý…ale na stará bolavá kolena se k tomu vrátím......chjo, chjo…

      0 0
    • MaPa  

      Chodím tam celkem pravidelně do lodí, ale přispívám už míň. Jinak plovoucí makety a různé experimenty.

      0 0
    • wroum  

      ja delam RC hazedla a RC lode. Ciste jen tak rekreacne pro zabavu (treba kdyz se jdu vykoupat do rybnika, vezmu s sebou RC clun). Moc prachu do toho necpu a na fora nechodim

      0 0
      • JohnLee  

        sakra kdo by to do tebe rekl…:) Ja si koupil v usa off-road auticko na DO…:)) vzdyt tenhle konicek musi zrat strasne moc penez…

        0 0
        • wroum  

          pokud mas nejaky vybaveni tak uz ho pak akorat prendavas z jednoho modelu do dalsiho, takze pocatecni investice je vetsi, ale pak uz to jde (navic ja mam fakt prehistorickou 6-ti kanalovou soupravu i s aku a prijimacem + 4 serva za 1500). Modely stavim v zime, kdyz se neda nic delat venku. A asi to neni ani konicek – proste me to jednou za cas chytne a neco postavim a pak se s tim parkrat pobavim, nebo to rozstipu o zem (proto mam radsi lode) :)

          0 0
    • TinkTink  

      bejvalej. :)

      Nejradej mam lode…auto jsem nikdy nemel, ale chtel bych…pak bych mel nejradej asi je :)

      Kdyz jsem poprvy letel s letadlem, tak jsem se s nim strefil do auta…od ty doby nelitam…vadi mi ten treti prostor a zadny prekazky :) (a taky to, ze ta 1,5ccm co mam v garazi je naka divna od ty doby…) :o))

      0 0
      • Pekáček  

        Tak to já zase rád vzpomínám jak jsem coby dítko na modelářským kroužku řídil zvětšený Picolo (1,5:1) na rádio MARS. Nahoru to dostal gumicuk a pak nám vedoucí předal vysílačku.

        0 0
    •  

      666er for ever!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.