• Luka

    Zdar. Dneska v 17:15 (17:30) sraz na konecny tramwaye za Barrandakem alias „Hlubocepy“. Nic buhvijakyho, pojezdit, poblbnout. Zadne shilene pozadavky na vybaveni ci tempo. Jede Fousac a ja (jak tu jednou zaznelo zenska bez techniky :) )

    Pridejte se k nam, slibuju ze nebudu moc zdrzovat :)

    0 0
    • rich  

      zenska bez techniky w/ pink duratec? nohy si ziadaju odpocinok, ale ak sa to do 17h00 zmeni skusim dorazit

      0 0
      • Luka  

        :)) No, to byla ta zenska S technikou.. ja jsem presny opak. Zdrzuju, bojim se, a tak, ale pshhh!! Abysme nekoho nevylekali.

        Ja su red vision author :)

        Doraz.. nebud srab :) Nohy si zvyknou.. a my ti je moc neunavime, slibuju. Ja toho moc nenajedu. :)

        0 0
        • rich  

          na hlubocepy to nestihnem skor ako 17h45 s vyplazenym jazykom na tretre, ale ak tam bude fousac ozvem sa mu ci sa blizim ak stiham idem – cez vikend bude zase hnusne tak toho pojazdim co babky do obchodu v sobotu rano… tak sa pokusim nebyt srab ale uwe raab :-D

          0 0
      • fousac  

        cekame te a zadny vymluvy… :) a neboj, bude to odpocinek.. :)))

        0 0
      • enjoy  

        hehe:-),pink duratec je zenska s technikou:-)

        0 0
        • Luka  

          Neprovokuj… az techniku budu mit, budu rada.. bohuzel, je to wo tom, zeto chce najizdet a najizdet a nebat se. Proste makat. Ja na tom makam… tak hush!

          0 0
    • fousac  

      asi se pripoji i Sáva.. :)

      to me napada, zejtra (ve stredu) jedeme na pohodovou vyjizdku se Sávou nekam (zatim neurceno), vse v poklidnem tempu, sraz v 17:00 – 17:15 na smichove v nadrazni u zastavky plzenka v parciku u fontany.. :)

      0 0
      • fousac  

        POZOR ZMENA!!

        Sava ma „nemocny“ bike a moc se omlouva pripadnym zajemcum, tudiz tahle akce pada… :(

        nahradni reseni: jedeme tocnou a zavist, sraz v komoranech u zeleznicniho prejezdu na konci stezky, ale uz v 16:00 protoze nekteri maji limity na navrat domu, tak aby se neco stihlo.. doufam ze se nekdo objevite.. :))

        0 0
    • blue  

      kdybyste jeli spis na druhou stranu reky, na tocnou, tak bych se svezl cestou z prace domu :-) a z tocny to mate i lepsi na zbraslav :-)))

      0 0
    • jecnak  

      Tak hergot, nejak si konkurujete – dneska jede Lepl + nejaky lidi od Andela, tak se pridejte. Ja ale stiham az od 17:30.

      0 0
      • fousac  

        jestli se nepletu, tak lempl jel vcera..

        0 0
        • jecnak  

          No ja uz se v tom trochu nevyznam, takze pokud ma me dneka pockate do 17:30, tak se objevim.

          Z toho co psal Lepml jsem pochopil, ze jede i dneska, tak nevim…

          0 0
          • Luka  

            Pockame… ja taky totiz driv jak v 17:30 nemam shanci dorazit.

            0 0
          • fousac  

            lempl je lama… :)) mel ject vcera a stejne se neobjevil…

            prave se prihlasil i McBalcky… :) takze varovani:

            PRISNY ZAKAZ CHRTENI POD TRESTEM SMRTI!!!!!

            0 0
            • enjoy  

              vcera jel:-),ale jenom odpoledne.ja jel i v podvecer s blackym.ale ze ty ses objevil kdyz uz o tom mluvis!:-)))

              0 0
              • fousac  

                mam info z druhy ruky… a ja nikde netvrdil, ze tam budu.. :)

                0 0
            • rich  

              ddd a mcblacky v tom pripade si vezmite nieco na citanie nech sa nenudite :-D

              0 0
              • ddd - andy  

                jestli dorazim, tak na sjezdaku a tentokrat se opravdu jen sklouznu domu :-) (pokud se pojede krs Prokopak)

                0 0
    • Otaku  

      Muzu jet taky?

      0 0
      • enjoy  

        to jsou otazky..:-)

        0 0
      • fousac  

        pekne se to slejza.. :)

        myslim ze muzes pokud stihas.. :) (ale vedouci je Luka, zeptej se ji… :)))

        0 0
        • Luka  

          Kdo MI nestaci??? WOW, nekdo takovy existuje???? Tyyybrdo.. nojo, pojed!!! Vshechny berem! (ale chrtum privazeme k noham mlynsky kameny)

          0 0
          • fousac  

            nebudu ti kazit radost a radsi ti nenapisu, ze sem myslel jestli to stiha na sraz.. :)

            0 0
            • Luka  

              Ty si proste poklad :))) Taky mi to doshlo,…ale proc si neudelat radost, ze :)))

              0 0
        • Otaku  

          mam dovcu, takze cas neni problem ;) Ale nohy me nejak rozbolely, asi starnu…

          0 0
          • Luka  

            Pofoukame :)

            0 0
            • rich  

              ja som tuto ponuku nedostal :-D a tak straaaaashne ma tie nohe rozboleli :-D

              a mas nejaky exaktny itinerar cesty? :-)

              0 0
              • Luka  

                Drahy bratre slovane. Jelikoz jsem velmi mlady rocnik, tak uz po slovensky nehovorim. Ale exaktny itinerár nieje :) Ja v Prokopaku vzivote nebyla… sazim tak nejak na to, ze nekdo z vas to tam zna :)))

                0 0
                • enjoy  

                  tak to dej pozor at nevede blacky:-).to by se taky mohlo stat ze se dostanete na mista kde ti nezbude nez hodit bike do 5 metru dolu a pak si pro nej sesplhat:-).on se blacky s tim svym horolezectvym nezapre:-)

                  0 0
                  • Luka  

                    bike nikdy do 5ti metrovy propasti nehodim…to spish Blackyho :)) A navic, stejne jsou to chrti… ti budou daaaleko prede mnou.

                    0 0
                • rich  

                  cha a uz mam dalsiu sestru :-)) kratky kurz slovenciny pre „mladsie rocniky“ vyhrou je dusa 26 galuskac ventil (nejak som naposledy nemal a teraz sa mi doma premnozili :-))

                  „lala ho papluha ogrcal mi krpce“

                  cenu odovzdam dnes 18h00 na prvom stupani

                  0 0
                  • Luka  

                    No, diky, ale jedu na autoventil :))) A za boha nievjem shto e to :))))) Njepanjemajem.

                    0 0
                    • rich  

                      nuz tak to Ti dnes urobim radost druhy krat – lepsie mat nahradnu dusu na galuskac a nacpat do autoventil rafku ako naopak (moj posledny pripad :-))) naviac este si ho ani nevyhrala! :-D oki este sa posun s tym jazykom smerom hodinu na zapad a uz budes celkom blizko :-)))

                      0 0
                      • Luka  

                        UF! Tak.. snad harashi v moji hlave, ale predstava ze se posouvam jazykem hodinu na zapad… no.. prebrala jsem si to a nejak…ehm… to je nabidka? :D

                        No, k galusce v autoventilku: utrhla jsem uz par ventilku diky tomu :) Opacny pripad reshi pilnik :)

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          …ktery bezne vozim v kabelce zabaleny v te dusi s motoventilkem :)

                          0 0
                          • Luka  

                            No jasne. Pilnik, pracku na retez, sikovky a hever mam v kabelce jako stalou vybavu.

                            0 0
                            • rich  

                              na dojazd lepsie nez ako cigansky kocovny cirkus na maringotke hrmotat na rafku :-) hever nosim skutocne pri kazdej vyjizdke…do sklipku :-))

                              0 0
                              • Luka  

                                juuu, sklipkan… to e zaujiimaveee… ja nemam sklep.. zato mam lednici nabitou pivama :)

                                0 0
                                • rich  

                                  u nas lednice nevydrzi byt dlho nabita ziadnym medikamentom tohto druhu :-))

                                  0 0
                                  • Luka  

                                    Takovej velkej a nevi, ze suroviny se musi pravidelne doplnovat :)))

                                    0 0
                                    • rich  

                                      mno velkej, az ma uvidis vezmes spat :-)) ak by sme mali pravidelne doplnovat suroviny musime mat natiahnuty dopravnikovy pas zo staropramenu :-))

                                      0 0
                                      • Luka  

                                        spat… jo… spat?? Hm… me se nechce spat :D Jasne, uvidime. Jo, dopravni pas by se hodil… juuu… chtelo by to jedno-dve, slovy dvanact…

                                        0 0
                                        • rich  

                                          a potom ze nemas vydrz a techniku! :-) oki tak zacnem kopat tunel do pivovaru…

                                          0 0
                                          • Luka  

                                            :)) heh, dvanact.. no.. ale to po me nesmite chtit rovnovahu na bajku :))))

                                            Technika by tady byla, ale to ze se bojim z kopce, to na tom nic nemeni :D

                                            0 0
                                            • rich  

                                              to je otazkou priorit – po dvanastich sice nebudes mat rovnovahu na biku ale zase pominie strach pri jazde z kopca…

                                              0 0
                                              • Luka  

                                                Tak tohle prodebatime, to me zajima :)))

                                                0 0
                                                • rich  

                                                  z tohto pristupu mam doteraz peknu jazvu :-)) idem pomalit balit a nenapadne sa vytratit aby som to stihol..tak cus o hodinu

                                                  0 0
        • Luka  

          Delam si legraci, jasne: KDO muzete, prijedte!

          0 0
    • rich  

      ja to tam znam ale blacky nas urcite zase zavedie do zaujimavych lokalit

      0 0
    • McBlacky  

      Caramba! koukám že budu muset dorazit, napravit si reputaci… za pomluvy bude 5 Km-BK a Fousáči doufám, že už víš, že to znamená (Bez Kyslíku)!

      0 0
      • Otaku  

        No a nakonec jsem byl bez kysliku ja, jeste ted lezu po ctyrech. Ale jinak super!! doufam ze se v takhle hojnem poctu sejdeme. Omlouvam se jeste Jecnakovi za polozeni kola do cesty, mimochodem ma vidlu Suntour co sice funí, ale chodi skoro stejne dobre jako moje, a to je co rict ;-))

        0 0
        • Pá-dlista1  

          To neni pro tvoji vidlici dobra vizitka :)

          Kolik vas bylo?

          0 0
          • enjoy  

            pro jeho jako novou MX PRO?:-)

            0 0
          • Otaku  

            Bylo nas zhruba 8. Brzy ovsem odpad Dave, po dvou poletech pro pobaveni ostatnich totiz pichnul predni kolo, a s tim ze je to na dlouho zacal rozebirat ten blazinec, co drzi predni kolo (QR20 myslim). Zhruba v polovine se rozloucila Sava a Rich a vydali se na areobik myslim. Na konci se Fousac a Luka vydali smerem k Barandaku, chrti a ja si dali kolecko okolo Hvezdy a sesli se u piva s zbytkem. Pak jsme se rozjeli domu. Detalni popis snad napise nekdo jinej (ja jsem vetsinou rad ze jedu, natoz abych vedel kudy vlastne)

            0 0
            • fousac  

              …a sesli se u piva s zbytkem… no a to byl ten kamen urazu… nejak se nechteli rozejit a tak sem se zase dostal domu nekdy kolem pul jedny.. jeste ted mi je blbe.. :(((

              ale jinak dobra akcicka, musime zopaknout.. :)

              0 0
              • ddd - andy  

                Je tak me napadlo, ze ses ani nesklouznul na ty moji houpacce abys to moh poravnat.. :-))

                0 0
              • Luka  

                :) Souhlasim, bylo to bozi, mam toho docela dost, jeshte dneska me vshecko boli. Silne pochybuji ze se mnou jeshte nekdy nekdo s chrtu pojede, ale coz.. super akce, jen houst! :)

                0 0
        • jecnak  

          No teda ta moje vidle, no na to ze je to Suntour asi chodi uzasne, ale rozdil kdyz sednu na tvy kolo poznam. Vsak tam ta potvora Taiwanska nezustane dlouho, doufam.

          0 0
    •  

      Hele až pojedete zas, dejte pls vědět sem na forum, bohužel nemam bike ještě komplet, jinak bych asi určitě jel.

      0 0
      • Luka  

        Fusacisko je stmelovací prvek.. ale nebojim se ze by se neozval az zase vyrazi! :)

        0 0
        • fousac  

          ooo kompliment.. :) no kdyz uz sem jinak k nicemu, tak sem aspon dal dohromady par lidi tady z fora se zatim velmiu uspokojivym vysledkem.. (pozdravuj Lukashe.. :)

          ale k akcim: dnesek viz. vise… zitra se jede s jecnakem na sever podel vltavy, dluzime mu to, popis je tu na foru taky nekde..

          a na sobotu se planuje celodenni vylet podel sazavy a vltavy…

          v nedeli mozna lehka turistika…

          no ten vikend bude hodne zalezet na pocasi..

          0 0
          • Luka  

            Lukashe? Neprovokuj.. toho uvidim az tak zase s touhle bandou :)

            A ty nejsi k nicemu… slibil si mi mazadlo.. to je dalshi duvod tve existence :))

            0 0
            • cabbage  

              těch x príspěvku se mi nechce číst takže: jede se neco v čtvrtek nebo v patek,sobotu?

              0 0
              • McBlacky  

                jo čt víc viz ječnákům nový thread. Sobota bude větší akcička, posázavská stezka a pak Slapy-Štěchovice. Určitě si udělej čas, je to hustý.

                0 0
                • cabbage  

                  zas tak husty by to bejt nemelo, v patek delam řidicak a nechci bejt uplne kaput.

                  0 0
                  • cabbage  

                    jo koukal si na vysledky z baheniho pedalu? trochu bordel ne?

                    0 0
                    • McBlacky  

                      já jsem se našel hned v tý první tabulce 11ctej, ale vás jsem nenašel…kromě toho zmastili i jméno týmu, a vůbec celý je to na hovno, jako oganizace celýho tohohle „závodu“ horší vidláci a lamy už to pořádat nemohli. Už mě tam nikdy neuvidí…

                      0 0
    • jecnak  

      Protoze je tady uz dost velky chaos, tak jsem o zejtrku zalozil novy thread: http://bike-forum.cz/forum/forum.php?… vsichni jsou vitani …

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.