21.10.2006 sobota Praha a okolí :o)

82 nepřečtených
  • bajkr

    v sobotu ráno v 11 hod pod barandákem branická strana ;o) trasa nejspíš někam do brd :o) tak kdo se přidá? tempo pohodové!

    Anketa: tak kdo má zájem ;o)

    2x
    20%
    3x
    30%
    2x
    20%
    0 0
    • Thidney  

      pokud me prejde kasel kterej se nelibi ani mymu prijmeni tak bych jel 800 vrsku v jincich jsem uz odepsal pac je to moc brzy

      0 0
    • karlik  

      kdyz bude teplo nebude prset a nezaspim a nebude to drncavy tak bych se pridal

      0 0
    • ydaho  

      bajkře, na sobotu se už naplánovala jiná akce, ikdyž je to tam samej marod, takže uvidim, ale v sobotu něco bude určitě :)

      0 0
      • bajkr  

        vim vo ni ;o) ale moc se mi nechce tahat se někam autem a když nejedou kuci ječnák a blacky tak nevim jak by sme tam bloudili :o)

        0 0
    • Gung-Ho  

      Tentokrát to bude beze mě, neb jedu s Petem a Beedou projet etapu z BCH 2007 do Polska. Ale pokud by bylo něco v neděli, tak bych se zřejmě přidal, to už bysme měli být zpět :-))

      0 0
      • bajkr  

        že si neřek bych se třeba taky přidal :o)

        0 0
        • petebike  

          sorka, je omezeny pocet cestujicich v aute :-( jsme tri a tri kola…

          0 0
          • bajkr  

            ach tak to jo :o) hele řekni ženě at mě kontaktuje ;o) chtěl bych s ni mluvit dík :o)

            0 0
    • Thapsus  

      V neděli bych se přidal taky, v sobotu jsem v práci…

      0 0
    • v3d  

      Hele kucí a kolik byste to jako viděli jako kilometrů? Já abych si tam jako nepřipadal jako debyl:o)

      0 0
      • ydaho  

        asi tak 15 až 115 přibližně :)

        0 0
      • bajkr  

        od barandaku k barandaku cca 60km

        0 0
        • ydaho  

          časofka?

          0 0
          • bajkr  

            to ne ale za dvě hodky nemáme co dělat :oD

            0 0
            • ydaho  

              přesně, dal bych víc km, ale pomalejc, jako dycky :) mám totiž novou zimní bundu, tak se mi nebude chtít dom :)

              0 0
              • bajkr  

                no uvidime podle počasi a učasti nijak bych to nehrotil viděl bych to jako podzimní pohodičku ;o)

                0 0
                • v3d  

                  V tom případku se objevim. Pod barandakem myslis na pravym brehu, ze jo

                  0 0
        • SNAIL  

          Kam to jedete? Vždyť jenom do Haloun je to přes 40 km :-))

          0 0
    • JirkaD  

      Možná se taky přidám. Co takhle se sejít o něco dřív? 10.30? Ať něco do oběda najedeme.Pak už budeme líní.

      0 0
      • bajkr  

        no čas neni problem ale nechtěl sem moc brzo páč bude rano ješte chladno :o)

        0 0
        • JirkaD  

          pasoval jsi se do role vedoucího zájezdu, nechám to na tobě. Minulou sobotu bylo v půl jedenáctý počasí OK

          0 0
          • bajkr  

            no doufám že me pak zase nedegradujete :oD klidne bych to vzal přes točnou – maturitu a podle plotu dolu na zbraslav pokud by byl zajem :o) pokud ne vezmem to podle vody :o)

            0 0
            • JirkaD  

              a kdybychom nepřejeli most na Zbraslav můžeme pokračovat na Jarov – Vrané – Měchenice – Trnová – Jíloviště a pak klasiku po červené na Halouny :-)

              0 0
              • jonti  

                To znie pekne, dnes sice oslavujem novy byt, ale snad sa zobudim a pridam tiez :)

                0 0
              • ydaho  

                dobrá varianta, měchenickej výjezd mám moc rád… tim pádem ale počkám na točný, barandak je z ruky a po asfaltu pro mě…

                bajkře, budu na tel, počítám v půl 11 barandak, cca 11.00 točná

                0 0
                • bajkr  

                  ok :o)

                  0 0
                • v3d  

                  Kudy pojedes? Taky bych se pridal na Tocny. Jsem ze Strasnic, tak bych to vzal nekudy jinudy

                  0 0
                  • v3d  

                    Myslim jinudy nez na Barandak, ne jinudy nez ty:o) Pripadne aspon kde na Tocny si date to rande?

                    0 0
                    • bajkr  

                      no nespíš na letišti před hospodou

                      0 0
                    • ydaho  

                      přímo u letiště většinou…ráno budu volat bajkra, podle toho to načasuju :)

                      0 0
              • bajkr  

                nejsem proti :o)

                0 0
            • Bulda  

              prijedte na EKOR CUP, mame tam pro vas taky takovou mensi maturitu :)) www.bike-forum.cz/…4/forum.html#…

              0 0
    • Frankie  

      Zdarek,

      v sobotu mam rodinnou vyjizdku (uz jsem to slibil :), ale kdyby se neco zvrtlo, tak bych se pridal.

      Obdobna situace je s nedeli. Zitra pres den to tu okouknu, kdyz se bude neco planovat a budu moct, tak dam vedet.

      FV

      0 0
    • Otaku  

      Muzu se taky ukazat? Doufam teda ze bude nepojede nejakou velkou kudlu :/

      0 0
    • Frankie  

      Tak co, nezmokli jste dneska? My lehce…

      Co zitra, planuje se neco? Jdu do hospy, az se vratim, tak se sem zase zkusim mrknout :)

      FV

      0 0
    • bajkr  

      pěkná vyjížka 83km obidek u paviana pak krkovička a pifko u pigiho pokud zitra nebude pršet dal bych neco podobneho tak kdo bude chtit v 11 hod pod barandakem branická strana

      0 0
      • Pebe  

        jedu ;-)

        0 0
      • Gung-Ho  

        Fajn! Nebude-li pršet, tak tam budu :-)) Dneska to byla mimořádně vydařená akcička, více prozradím v threadu k BCH, ale to neni důvod, abych se zejtra flákal:-))

        0 0
      • Frankie  

        Z nedelnich rodinnych povinosti se uz nejak vykroutim :)), pocasi po ranu vypada dobre, takze v 11h budu na miste, doufam, ze ani dnes to nebude nejaky zavod :))

        FV

        0 0
    • JirkaD  

      Pěkný to dneska bylo, cesty suchý, lehký deštík ani moc nevadil, dalo mi to necelých 87 km. Tempo přímo vzorové tak jak slíbil bajkr. Kdo nepřijel může litovat :-)

      0 0
      • Pebe  

        kdo nepřijel, pojede zítra :-)

        0 0
      • Smepet  

        Jojo, vylet se mi moc libil. Priste si ale vezmu kolo s odpruzenou predni vidli, abych ve sjezdech netrpel. Tak zase nekdy se budu tesit

        0 0
      • v3d  

        Tak jsem se na to těšil… Jenže pak jsem v pátek zalez do hospy, pak do klubu a místo domů spát jsem jel tak nějak do Olomouce pro změnu kalit:) Tak snad příště..

        0 0
        • ydaho  

          čekali sme na tebe na točný

          0 0
          • v3d  

            Na to jsem si vzpomněl kolem jedenactý už na moravě, ale na nikoho z vás nemám číslo, tak jsem doufal, že mi odpustíte:) Bylo to od vás fajn. Příště budu zodpovědnej:)

            0 0
    • Thapsus  

      Vyraím s vámi (pokud to nevadí). I když pohled na oblohu nevěstí nic dobrého… Pod Baranďákem na branický straně je myšleno ten tunýlek ?

      0 0
      • Gung-Ho  

        Pod Barandákem, je míněno doslova pod Barandákem…jak je na bránický straně ta stezka pro cyklisty, hned těsně vedle vody, tak na ní a to v místě, kde máš nad hlavou Barandák. Jinak jasně, že přijeď

        0 0
    • Thapsus  

      Pohodová nedělní vyjížďka ! A až mě přejdou křeče, vycentruju obě kola, znovu koupím ve sjezdu ztracenou láhev a zalepím proraženou duši, budu se těšit na další ! :-)

      0 0
      • morlo  

        hehe :). Jinak jste nabaleny jak pumpy, ja byl dneska v kratkejch kalhotach a kratkym dresu a potil jsem se :)

        0 0
    • Thapsus  

      Né, bylo to vážně fajn. Jen ty fotky se moc nepovedli, bylo nízké slunce a taky jste jeli moc rychle ! :-)

      0 0
    • Thapsus  

      A tady je poslední, na které je něco vidět. Závěrečné zhodnocení u Pigiho. Tak zas někdy !

      0 0
      • Páník  

        naky nabaleny,ne?:)…ja dneska vyjel jen v kratasech a dlouhym drezu u kteryho jsem mel stejne vyhrnuty rukavy,pac bylo docela vedro? Asi jste moc neslapali:)))))))

        0 0
      • Pebe  

        jo, bylo to supr, dalo mi to 90km, průměrem 16.1, a flákačka to rozhodně nebyla......162 te­pů průměr, 199 maximum :-) a k tomu nabalení, ráno to vypadalo špatně, potom to sluníčko vylezlo a svršky nebylo kam schovat…holt malý Camely :-) fotky budou za chvilku na pebe.wz.cz/vy­jizdky/221006/f­otky.htm

        0 0
    • Frankie  

      Jo, bylo to moc prima…

      jesteze Lempl nemohl radit :) i s pevnym prevodem 2/2 me malem uhnal, ale zase jsem byl doma vcas :) Dokonce ani velkej vilagos jsem nedostal :)

      FV

      0 0
    • bajkr  

      přidá se někdo dneska odpoledne na lehči terének? točná, vraný nebo tak něco :o) 

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.