• McBlacky

    kdyby si někdo chtěl dát na rozjezd před přejezdem Brd delší akcičku tak:

    9,00 pod Baranďákem. Trasa: Zb, Jarov, Vrané, Davle, Kamenný přívoz, Rabyně, Štěchovice, Cukrák, Praha.

    od mostu k mostu to není víc než 100km. kdo se bojí na úzkých pěšinkách podle skály nad vodou tak tomu nedoporučuji :) Je to moc hezká trasa…

    já pojedu určitě, kdo se nenapíše na toho nečekám.

    0 0
    • M1R3K  

      sice pisu, ale necekej na mne…100% to neni a kdyz pojedu tak tam zkusim byt vcas. kdyztak jeste napis stranu barrandaku, at te nemusim hledat ;-)

      0 0
      • heretik  

        Když se jede na Jarov a Vrané (a navíc zpátky od Cukráku), hádal bych na pravý břeh (Braník).

        0 0
    • SELMIRA  

      hmmm, že by? možná se zkusim dostavit na pravej teda, jo?

      0 0
      • McBlacky  

        jo Bráník

        0 0
        • RADO77  

          Kdy očekáváš návrat. Sice jsem chtěl jet silnici, ale možná bych to vyměnil. Musím být ale ve 13.00 doma.

          0 0
          • jonti  

            Ak sa to da pohodovym rychlym tempom, tj. 25km/h, bez zastavok, tak to stihnes ;) ale realne by som prichod do Prahy pred 15:00 neocakaval.

            0 0
            • RADO77  

              Hmm, ještě to zvážím, buď se tam ráno objevím s tím, že to někde zkrátím nebo zůstanu u té silničky.

              0 0
            • McBlacky  

              jako reálný bych viděl 17,00 u Pigiho. bude obídek, par zastávek…

              0 0
    • blue  

      to mám zrovna naplánovaný na úterý, tak dej pak vědět, jak to tam vypadá

      0 0
      • Peslezedirou  

        Tuhle trasu jedu v neděli, akorát trochu odlišnou ze štěchovic :)

        0 0
      • Thidney  

        mohl bych se v úterý přidat? teda zatím nezávazně.

        0 0
      • McBlacky  

        tak pozdě ale přece. Vzal jsem to z Jarova po červený až do Kamennýho. Všechno v pohodě, ve sjezdu z Holole leží v závěru stromy ale to asi víš. Naopak na posázavský ty dva co se nedaly objet odstranili. Vzali jsme to z rozcestí Pod 'Zampachem po modré do Třebsína a pak žlutá do Teletína, po ceste moc luxusní serpentinkový sjezd lesem :) z Teletína klasika žlutá na Pexův Luh a modrá na Rabyň odtud na přehradu a obídek pak zelená. Jsou tam drobný změny v těch suťových polích, jedno se dá snáz, druhý pak už je hodně drsný, byl tam sesuv. Jinak s dobrým fulem a technikou je to parádní :) pak klasicky alfalt do Měchenic a přes Trnovou na jíloviště a Kazín. Lidi docela ochotně uhýbali :)

        0 0
    • SoLaX  

      Jen dotaz pro Brdznalce – chceme zitra s kamosema taky vyrazit smer na jih od Prahy, ale jen na pul dne – takovych 50–60 km. Muzete nekdo poradit trasu? Nejak nemam odhad vzdalenosti kam az zabloudit, abychom se stihli vcas vratit.. P.S. Budem vyrazet z Modran.

      0 0
      • vt  

        na Zbraslav a pak po cerveny k Dobrisi

        0 0
      • Thidney  

        bud cervena do Haloun nebo jet s Blackym a ve spravny moment se trhnout a po asfaltu zpet :)

        0 0
        • SoLaX  

          Do Haloun? :-O To se mi zda nejak daleko.. Nevim nevim, jestli bysme to za dopoledne stihli :-(

          0 0
          • gyngy  

            bez obeda a ak vyrazite o 8:00 spod Barandaka, sa to da …

            0 0
          • Thidney  

            jsem nevedel cemu rikas pulden .-) pokud bych to bral od rozbresku do tmy tak opravdu musis byt v 13 hod zpatky .-) to bgych do Haloun nejel, ale dal cast vyletu s Blackym a po stechovicky spatky

            0 0
            • SoLaX  

              No myslel sem to tak, vyrazit v 8–9 a doma byt tak max ve dve. Urcujici pro trasu byly spis ty kilometry.. Ale uz sem neco vymyslel, tak uvidime, kolik nam to zitra hodi.

              0 0
            • McBlacky  

              by se mnou mohli do Kamennýho a pak přes Jílový po silnici zpět. To je i hezká cesta

              0 0
            • SoLaX  

              Tak nakonec to moc slavne nedopadlo – Koax musel domu po hodine a LinS mel dnes nejakou demotivujici naladu, takze sme se do kazdyho kopce plouzili a skoncili uz ve Vranym na pivku :-) (pres Maturitu, Halka pres koren, Stekaciho psa, Udoli taty kony, Zvolskou Homoli). V puvodnim planu byly jeste Zahoransky brody, ale nevyslo to (bohuzel :-( ). Pulden to sice dalo, ale km jen 40..

              0 0
    • SNAIL  

      Super trasa. S mojí závratí to bylo okolo Vltavy trochu dost o strach, ale přežil jsem to :-) Na zítřejší výlet to bylo pěkné rozjetí :-)

      0 0
    • SNAIL  

      Tady je pár fotek od JirkyD snail.xf.cz/vy­jizdka%202007–04–28/vyjizdka.html

      0 0
      • Thapsus  

        Na té fotce to spíš vypadá, že závrať má Tvůj bike a ty mu bráníš ve výhledu dolů. To já to vždycky dělám obráceně, tisknu se ke stěně a na kolo zbývá to nebezpečnější místo. Máš můj obdiv :-)), mě by tam asi nikdo nedostal, slyšel jsem strašlivé historky o zabitých cyklistech..

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.