• cabbage

    Ahoj, co takhle dát nedlouhou vyjížďku především po Točné a jejím okolí?

    Straz v 11:00 u Modřanského kina – v posledním podjezdu kolejí před Komořany na modřanské cyklostezce – odbočka cyklostezky do Krče a Libuše.

    0 0
    • Peslezedirou  

      Chtěl jsem jet, ale ještě jsem nezačal trénovat, příští týden jedu…!

      0 0
    • McBlacky  

      ale jo :) napiš ráno na icq.

      0 0
      • cabbage  

        Jestli se zase vzbudim 25 minut před startem, tak nevim nevim;)

        0 0
    • SNAIL  

      Přidám se a kdyby se někomu chtělo jet od Barranďáku, budu asi v 10:45 pod Barranďákem na cyklostezce na branické straně

      0 0
    • petebike  

      skoda ze to neni za tyden, to uz budu mit nejakyho bajka, navic uz snad budu zdravej :-)

      0 0
      • cabbage  

        A kdo řek, že nebude?;) zkouškový je na bike ideální

        0 0
        • Fenous  

          Na jak dlouho to tak vidite?

          0 0
          • cabbage  

            4hod? těžko říct, záleží jak bude(bahno x led), jak brzo zdechnu a pod..

            0 0
        • petebike  

          hehe to se tak nekdo ma, chodit do skoly :-), kdyz bude rozumny pocasi, tak bych vyrazil, kdyz tedy bude na cem – ale z 99% bude

          0 0
      • McBlacky  

        ty že nemáš kolo jo – a co dvě pracovní hajtry? do tehle sraček ideální…

        0 0
        • petebike  

          to znicim v terenu a pak na cem budu makat ? tohoto uz se chci vyvarovat, pracovni kolo jen na praci :-)

          0 0
    • ddd - andy  

      Zamita se! Sem v praci! :-p

      0 0
    • cabbage  

      na můj vkus bylo moc vody v tuhém skupenství…

      0 0
      • Archer  

        Jsem dneska chtěl trochu projet v Prokopaku, a zabalil jsem to hned u vjezdu do lesa (u Velky Ohrady). Samy led. Bez hřebu tam vůbec se nemá co dělat, je to nejenom o držku, spíš o život.

        0 0
        • Jituschka  

          Tam jsem byla ve středu, je to bleee, ale chvíli jsem se klouzala, bavilo mě to.

          0 0
      • coffield  

        Měli jste vzít Mawericka, padalo by se…

        0 0
        • cabbage  

          njn, ten nějak nemá čas a vyhnat ho v zimě dál než do hospody by asi byl nadlidský úkol…

          0 0
    • SNAIL  

      Tak dneska nic moc, málem jsem si dal přes hubu i když jsem slezl z kola :-) Toho ledu je všude nějak moc.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.