• jonti

    Ahojte, nejdete niekto zajtra na bike niekde pri Prahe? Sever alebo juh. Rad si necham ukazat par novych tras… :)

    0 0
    • bajkr  

      nemáš to do prahy z košic nad jazerom trochu z ruky :D ja bych jel ale je to všude hustý! bud led nebo bláto :-/ tak se asi rozhodnu až rano :)

      0 0
      • blue  

        fakt je porad jeste v lese led? nebyl si ted nekdy na tocny? by me zajimalo, jak to tam aktualne vypada

        0 0
        • bajkr  

          no na točný zrovna ne :) všude v lese je sucho ale jen cesty a cestičky sou bud pod ledem nebo pod bahnem nechutný :-/ aktualni staf najdeš u mojeho fulla :-/

          0 0
          • blue  

            se prave rozmejslim, jestli uz zitra konecne vyjedu, nebo to jeste vydrzim :-)

            0 0
      • jonti  

        Asi si radsej dopisem sucasne posobisko Praha/Bohnice :) Po sedeni za pocitacom mi je uz jedno ake bude pocasie, predpokladam ze to bude zmrznute.

        0 0
    • rich  

      ozvi sa – skor to vidim na juhozapad :-) ak bude sucho a prijatelne vyrazil by som cca 9–10h00 tak na dve hodky niekam smer tocna. ale pri naznaku bordelu ostavam doma – dve hodiny bike a potom, dve hodiny ocista biku seba a bytu fakt nie je efektivne :-) 603 435 117

      0 0
    • jonti  

      Pravdepodobne 10:00 barandak, dalsi ucastnici vitani.

      0 0
      • bajkr  

        možná se ukážu ;) a jestli jo tak doufám že to nebude nějaká chrťárna :/

        0 0
        • jonti  

          Ja budem na bicykle treti raz tento rok, takze urcite ucast niekoho menej zdatneho potesi :)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.