• JMT

    coz takle dat nakej lehkej svih pomalym tempem rozzevlenej na celej den ? treba posazavskou ?

    0 0
    • Andílek  

      Brdskej parní válec jen tak nezastavíš :))

      0 0
      • JMT  

        what ???

        0 0
        • Darkson  

          Brdy pi*o!

          :-)))

          0 0
          • JMT  

            ja chci taky pi.o !!!

            0 0
          • McBlacky  

            ale jo pivo taky :)

            vyrazíme ne? Včera v noci jsem v potu tváře doskládal zimáka, ale ještě nemám hlavní proprietu a tou je přední blatník. a to bude problém :( vidle nemá dole volný krk navíc to je revers arch :/ to zas bude bastl

            0 0
            • jonti  

              Kup si ten Topeak, co mam ja a Gung Ho, ten funguje aj s reverse archom, ak teda nemas 150mm zdvih :) A mozno aj tak.

              0 0
              • McBlacky  

                můžu mít i obyč je to black 120 ale nechodí plnej – zatím plánuju měkčí pružiny – ale problém je že do krku zespod nic nedám – bohužel, je tam naletována výstuha. leda do tý výstuhy vyříznout závit nic jinýho mě nenapadá.

                ten topeak jsem vozil loni, chtel jsem ho tam dát :/

                0 0
    • dr.Torment  

      Hele tak kam to bude? Brdy? Chce to detaily…

      0 0
    • Elwing  

      po zkouškovym panáčku, po zkouškovym…

      0 0
    • Gorgov  

      v klidku pri zkouzkovym:)

      0 0
    • tm  

      tak uz se vik kde, kde a kam?

      0 0
    • Martinaa  

      tak jak to zítra vidíte? už by to chtělo něco konkrétního…

      0 0
      • Karbic  

        ja to vidim tak, ze zejtra dopoledne nekam vyrazim, ale jeste nevim kam, ted v zime jsem jezdil vetsinou na Okor a potom dolu do Roztok…

        0 0
      • Thidney  

        pokud ráno najdu oblečení, kolo, camela tak budu v 10'30 pod baranďákem a dle nálady někam pojedu. pravděpodobně velmi pomalu jelikož jsem v rekonvalescentním stavu, respektivně jestli mě zahlédne můj plicař na kole, tak nebude potěšen :-) pokud věci potřebné nenajdu – přeci jenom jsem dva měsíce nebyl na kole, tak půjdu štípat dříví :-/

        0 0
        • Karbic  

          sem si teď přečet, že „Vítr bude řádit do zítřejšího odpoledne“, tak se obávám, že ráno lenost zvítězí nad lží a přetvářkou (že jako jsem tvrdej bajker8-) a nakonec se při převlíkání do cyklooblečení rozhodnu, že zůstanu doma…

          0 0
        • tm  

          jj, stejne jako ty, 10.30 pod barandakem a cil neznamy, uvidi se

          0 0
        • Thidney  

          nejde elektrina – potrebuju pomoct zene s detma, pojedu az odpolko nekam do voderadskejch bucin

          0 0
          • Karbic  

            taky dobrá výmluva 8-)))

            já se nakonec asi někam vydám, jelikož tam zas tak moc nefučí…

            0 0
    • JMT  

      12:OO palacak pred bikeranchem, cil ? traily :-)

      0 0
      • Darkson  

        prej traily…hospoda! :-)

        0 0
        • Thidney  

          u nas mela zavreno , takze jsem se opravdu dosoural do voderadskejch bucin pak projel udoli senbery – tolik blata tam nepamatuju :-/ jinak tam bylo hezky – spousta spadanyho listi und blato – priste mozna pojedu jako krysa potokem

          0 0
    • ddd - andy  

      Hele, ze ja vas potkal dole pod Brdama ve Vsenorech na asfaltce, ktera vede podel zel. trati..? Poznal jsem ale asi jen Blackyho..

      0 0
      • McBlacky  

        jj pak tam byl GungHo, Darkson, Pendolino, Tomas001, a pendolinuv kámoš kterej na BF ale myslim není. To jsme zrovna mastili na obídek do Černošic, když nás ve Všenorech setřeli že maj zavřeno :/

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.