• bajkr

    v sobotu bych dal něco kratčího 50–60km zbraslav, davle… přidá se někdo

    0 0
    • cabbage  

      pridal bych se…

      0 0
    • bajkr  

      viděl bych to tak kolem 10,30 pod barandákam na branické straně

      0 0
    • enjoy  

      vy jste vsichni tak naramne vtipny jak planujete jizdy presne tak abych nemohl.. pristi tyden mam cely volny a vsadim se ze nikdo nic nenaplanuje:-)

      0 0
      • cabbage  

        tos pochopil zcela spravne, budu se ucit:o) ,teda vlastne :-///

        0 0
      • black.horse  

        nechci to zakřiknout, páč se taky šprtám na zkoušky, ale možná bych něco kratší dal… pokud Ti nevadí turistické tempo:-)

        0 0
        • bajkr  

          ja stejně jinak nejezdim :-) tak klidně piijed jestli ti nevadi že na mě budeš čekat ;-)

          0 0
    • McBlacky  

      pokud bude hezky tak já bych naopak jel minimálně k Paviánovi, už je mu určitě smutno. Na sraz se dostavím a tam se poradíme co kdo a jak :)

      0 0
      • bajkr  

        bude zima tak se mi nechce nikam moc daleko ale muzeme se poceste někde odpojit :-)

        0 0
    • cabbage  

      prihlasil se blacky, takze to tvoje „mirne tempo“ asi neprojde;)

      0 0
    • goood  

      Toz ja se tam taky objevim a uvidim podle stavu ledu jestli to taky vezmu k Pavianovi nebo jen neco kratsiho.

      0 0
      • McBlacky  

        vrchem po červený to půjde, garantuju :)

        0 0
        • Darkson  

          já jsem po včerejšku v prognózách o počasí opatrnej, dokonce jsem dneska uvažoval o silničce:-/. ale nejspíš teda taky dorazim

          0 0
          • goood  

            No melo by bejt hodne slunecno a peknej mraz, na silnici zmrznes :)

            0 0
        • goood  

          Aby to nebylo ze vrchem po cerveny pujdem :-)

          0 0
      • Medunka  

        Pozor na blatniky ;-)

        0 0
        • goood  

          Blatnik necham doma, stejne vlastne zadnej nemam :-) A myslim ze v tom mrazu nehrozi zadny bahynko :)

          0 0
    • jecnak  

      Jestli bude stejne krasne jako dneska, tak dam neco po silnici na cely den.

      0 0
    • Peslezedirou  

      Asi se objevím , svezu se kousek a pak pofrčím vlastní cestou.

      0 0
    • JirkaD  

      Já se přidám.Právě jsem zjistil, že mám prázdný přední kolo – zatracený trny, grrrrr. Jdu lepit :-(

      0 0
      • cabbage  

        tohle budu resit az rano, bohuzel nevim co mam zalepit aby ten tlumic uz konecne neuchazel…;o)

        0 0
    • McBlacky  

      jo tak to nebylo vůbec marný dneska, myslím že bychom mohli napsat encyklopedii ledu :) základní rozdělení: trapnej led = dá se na něm jet (např: posypaný šterkem; odtávající; s minimem přimrzlého sněhu; se zamrzlými listy, sem patří i zamrzlá Berounka :)) Ostrej led = dá se jet, ale je to slideshow (např rozšlapanej a umrzlej led; ledové koleje od aut…) Krutej led = dá se jet, ale občas proběhne nožička a dost často i crash (vodní led -potoky, studánky; totální zrcadlo hladký,…) krutej led někteří bikeři překonávají po čtyřech a kolo táhnou za sebou :)

      0 0
      • goood  

        Dneska to bylo fakt super. V tomhle pocasi je radost jezdit! A led byla urcite lahudka, jizda po Berounce paradni. Trocha statistiky, dalo mi to 72km/1000m. Jak to vidite s tim zitrkem ?

        0 0
        • McBlacky  

          zatim nijak :/ bych vyrazil třeba ve 12,00 od Barandáku (Braník) a jel teda přes Rokli na Točnou na oběd a pak lehce něco navíc (modrá Jarov třeba :)

          0 0
    • bajkr  

      bylo to fajn ale sem rád že už sem doma a celej :-D neměl sem ani jeden pád což považuju za velkej uspěch :-) místama to bylo fakt hustý spíš na brusle než na kolo :-D

      0 0
      • McBlacky  

        sis fakt neustlal jo? tak to respekt. Já měl za to že min. jednu krysku tam vyslal každej

        0 0
        • goood  

          Ja to taky vzdycky ustal, musis se jeste hodne ucit ;-)

          0 0
        • bajkr  

          ani jednou čestný :-) to víš že kdybych hodil bych si postěžoval a ještě jednou dík za to pití musim to příště líp pořešit myslel sem že budem za 2–3 hodky doma tak sem netahal sebou hrba ;-)ted sen tu vysmahnuk matonku skoro na ex :-D

          0 0
          • McBlacky  

            věřím.. já teda až k zemi taky nešel ani jednou, ale jednou jsem přeci jen opustil kokpit během :)

            0 0
            • bajkr  

              nejlepší byl cabbage přes ten zmrzlej potok co byl v té zatáčce to chtělo fotku myslel sem že zamnou leze Spiderman :-D

              0 0
    • JirkaD  

      Tak mně to dalo 60 km, tolik strachu z pádu jsme snad v životě na kole neměl. Led jsem pořádně leštil 2×, drobné pády nepočítám. Ty zatracený boty strašně kloužou :-( Fotky dám k Ječňákovi.

      0 0
    • Darkson  

      taky přidám chválu. bylo to super, na nedostatek ledu si tentoktát nestěžuju. sice jsme dojeli jen do Všenor, ale stejně to bylo výživné. myslim, že po Berounce se na biku jen tak dlouho opět neprojedu:-)

      0 0
    • cabbage  

      hodne zaslouzenejch 60km, sem tuhej nastesti jen jedna krysa a to upadlo jen kolo;) asi definitivne sundam ty XC-nekompatibilni plaste, nejedou a stejne moc nedrzej…;

      0 0
    • JirkaD  

      Fotky jsou (konečně) tady: www.bajk.cz/…_2006_01_28/

      0 0
      • goood  

        super, jen skoda ze nejdou ty videa…na ty jsem se moc tesil

        0 0
        • McBlacky  

          vypadá to dost suše, ikdyž ono to i suchý je, teda pokud se trefíš správně, pokud ne tak by to mohlo být i zajímavý

          0 0
          • Darkson  

            z druhý strany mne ta skalka přijde výrazně jednodušší, tady není opravdu místa nazbyt. a fláknou sebou na led nebo se vykoupat v berounce se mi nechce

            0 0
            • McBlacky  

              vidíš a mě výrazně težší :) to bude asi rozdíl HT vs. Full už abych to mohl okouknout i z tý druhý strany :)

              0 0
        • jecnak  

          Koukam na ne, ale nechapu proc nejdou.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.