Jak se vám líbil DRTIČ 2005 ?

132 nepřečtených
  • ROMAN_BIKE

    Tak co, jak se vám líbil letošní Drtič? I přes nepřízeň počasí se vás na start postavilo 561 bikerů. Na www.cykloart.cz/drtic je už prvních 28 fotek z Pusteven a okolí.

    0 0
    • ananas  

      …super akce, jel jsem to podruhé, počasí celkem ok, akorát nás při výjezdu na Javorník zastihl docela slušný liják a v následujícím sjezdu jsme pěkně vymrzli (nezachránila to ani štamprle hořké v chatě), ale to hlavní medajle je doma :o)

      0 0
    • petryk  

      Příjemná záležitost, jeli jsme letos poprvé, na pohodu, na Čartáku jsme dali česnečku a v Rožnově zmrzlinu, takže paráda:) Jen z toho Javorníku to bylo celkem maso. Jinak pořadatelsky to bylo zvládnuté moc dobře, příští rok se budem těšit

      0 0
    • zac  

      neni vam tam nekdo povedomy? :-) http://www.cykloart.cz/…Dscn4108.jpg

      0 0
    • jecnak  

      Moc pekny to bylo. Skoda, ze tim novym prodlouzenim trate jsme prisli o paradni sjezd z Dilu. nvic Jsme se v ty prodlouzeny casti nejak ztratili a vyjeli z mapy. MOzna by to stalo za zavazeni to tam ve sjezdu nejak priznacit. Kazdopadne moc pekny. POdarailo se mi splnit si co jsem si predsevzal, tj. sjet bez slapnuti po zelene z Javorniku, takze jsem spokojen.

      0 0
    • gargamel  

      Drtice sem jel prvne a musim rict, ze to byla povedena akce. Trasa byla fakt vynikajici a sjezd z Javorniku super. Priste to taky zkusim bez slapnuti:-)

      0 0
      • foxhound  

        Taky si priste dam asi predsevzeti: Priste to zkusim z Javorniku bez vyletu pres riditka…Ale nastesti jsem mel vycvakle pedaly, tak jsem dopadl na vsechny 4 ;)

        0 0
    • TinkTink  

      Bylo to fajn…s mojou sme si to uzili docela dosytosti, takze zas az za rok :o)…nakonec se teda zas projevilo, ze mi je Drtic prokletej (ono mit Single speed na jednocepu, je docela problem :o)

      No…ale vsimli jste si nekdo, kolik lidi tam nemelo helmu? :(…z toho jsem byl dost prekvapen…

      Celkove – super akce, priste prijedeme zas, ale uz si asi vemu DHcko…na nem to co jsme dali, dam taky a nic uz snad neurvu :o))))

      0 0
      • moratii  

        Ale ja jsem helmu mel…)Vzal jsem si ju,proti litajicim utrzenym saltrum…

        0 0
        • zirecek  

          Lítající šaltr, to je prevít, :-) Prasklý rám taky.

          0 0
        • moratii  

          Jo jeste jsem nenapsal,ze saltr byl TinkTinka…)

          0 0
        • TinkTink  

          No jo…ale von se svine sice utrh, ale neletel pryc, ale zustal v zadnim kole…mrcha :o)

          0 0
          • Cipan  

            stejně by sis koupil nový ne? Jenom škoda té patky. A ještě jednou díky za tretry, kdyby mi Karel (Radek) nazavolal, tak vůbec nevím že nejsou doma. nejspíš bych na to přišel až bych chtěl jet na kole :-(

            0 0
            • TinkTink  

              No…koupil, ale ne hned…ja to mel v planu vydrzet to az do rijna s timdle…ale nejvic me stve, ze ta prehazka je naprosto v poradku…pokud pominu vakl, ktery ma, tak neni ohla ani nic jinyho (vuli mela pred tim…)…docela me to zarazi, kdyz zablokovala kolo s takovou vervou :o)))

              Ad boty – jsem premyslel, jestli Vas jeste nechytnu cestou nazpatek, ale kdo me zna, vi ze v aute v 99% pripadu fakt nespecham, tak jsem to hodil dneska do toho KCK (mimochodem jsme se tam zakecali asi na 1,5h. :o) )

              Patka – te je nejvetsi skoda…doufam ze ji sezenu.

              0 0
              • slou  

                Hmm podle komunikace vidím, že si botky majitele našly. Nj skleroza je sfiňa :)

                0 0
                • Cipan  

                  ani mi nemluv, jsem si naposledy nechal na střeše tepák i tachometr :-(

                  0 0
            • TinkTink  

              Hele…trosku mimo – jak to delas, ze jsi ty boty mel tak suchy uz v tu sobotu? :o)…jsem Ti je ani nemusel susit :)

              0 0
              • Cipan  

                to bude asi tím že jsem to přes vodu moc nedrtil, i tak mi chroustal řetěz už od 40. km

                0 0
                • TinkTink  

                  Ta voda na zemi mi moc nevadila, ale ta padajici z nebe ano :o)

                  0 0
                  • Cipan  

                    no jo, ale mi jsme nezmokli skoro vůbec, jsme to stihli tak akorát do cíle když začalo pršet :-)

                    0 0
                    • TinkTink  

                      Jo jo…uz jsem to zjistil dle dojezdove listiny…Vy jste na presne opacnym konci :o))

                      0 0
      • petryk  

        Ale máš můj obdiv, že ses na tom dohoupal až do cíle :) Napřed jsem si říkal proč do toho kopce na Javorník tlačíš, když vypadáš tak svěže:)

        0 0
        • TinkTink  

          Pockat…ja jsem tlacil i kdyz jsem prehazku mel :o))))…to je o mysleni…zvlast kdyz jsme cestou na javornik zabloudili :o)

          0 0
      • Darkson  

        ale tvůj dojezd ani pěšmo ani kolmo byl velmi efektní :-)))

        0 0
    • chupas  

      jel jsem to prvne, netusil jsem do ceho jdu, ale za rok zase. proste parada. priroda, kopce, sjezdy, organizace. ja sem spokojenej. super. a dokonce jsem zjistil, ze ta moje elastomerova ;) vidle obcas i funguje a pri sjezdech to docela roztocila :D. Zadny pad, to se musi zatukat, ale nektery useky jsem si rikal, ze bych mozna mel objednat rakev, to preci nesjedu. dojel, prezil. teda ten konec z Javorniku jsem nejak zabloudil a dojel jsem do Koprivnice po silnici, nekde jsem slej z mapy. Frenštat jsem nejak netrefil :O. mistni domorodci mi poradily cestu…

      0 0
    • metronom  

      Bylo to superove. Bylo to porve. Bylo to dlouhe. Bylo to kerasne prirodni. Bylo to blatistve. Bylo to slunecne. Bylo to destive. Bylo to teplovodne sprchove. Bylo to bez defektu. Bylo to bez urazu. Bylo to polivkove. Bylo to… Proste byl to Drtic. Za rok na nashe na citrD :-)

      0 0
    • Pitrz  

      Chci poděkovat Romanovi L. a spol. co se podíleli na organizaci Drtiče za nádhernou akci, měli jste to výborně zvládnuté. Těším se na další ročník.

      0 0
    • zirecek  

      Drtič zase klasický, takže na jedničku s hvězdičkou, :-). Opravdový biking. Škoda, že jsem si ho nemohl užít celý kvůli prasklému rámu. Stadión se mi zdá lepší zázemí, hlavně velikostí…než se tísnit před chatou. Start na stadiónu je zajimavější, :-). Jediné co mě utkvělo v paměti byla tombola. Osobně se mi líbí více menších cen, sedí mi to více k nekomerční pohodové akci. Takhle v jedné ceně bylo vlastně několik cen a měla větší „hodnotu“. Dort Prašivka byl skvělý, pán se podělil s celou tribunou, :o)). Už se těším na další rok, kdy by měla být zase drsnější trasa.

      0 0
      • 0702  

        Jel jsem poprvé, a nikoli napoosled. Perfektně organizátorsky zvládnuté, žádný stres, abych si náhodou nelehl tam, kam nemám, nepotkal jsem z kopce žádnýho rapla, který by někam zbytečně spěchal, vše šlo po turistických značkách, atmosféra super. V sobotu ráno mě pěkně rozesmáli 3 borci, kteří chrápali přímo ve středu hřiště… přes výslovnou prosbu pořadatelů, asi proběhlo víc becherů.. Jediné minus – bouřka na Javorníku a zamlžené brýle. Příště zase !!! Dík.

        0 0
        • 0702  

          Jo a podle mě vyšlo převýšení 2700 ?? Myslím, že to i odpovídá, protoře dole v Rožnově jsem měl 1990+Javorník a pár stoupání po silnici, vyšlo to někomu jinak ?

          0 0
          • Vlada  

            Ja jsem to meril Polarem a nameril jsem 3005 metru.

            0 0
            • 0702  

              To je zajímavé. Já jsem dojel na stadion, podíval jsem se 110 km, uvedené převýšení, nejv. stoupání (jeté na koleú 25%, klesání 23%, průměr stoupání 9% – víc byl jen 15 km úsek na Lysou horu před 2-ma roky, ale aby vyšel takový prům na takovou vzdálenost svědčí o kvalitních kopečkách beskydských. Poté mě mů 4 letý HAC 4 odmítl poslouchat, takže pokud mi ho v PELLSU dnes opraví, můžu poslat profil.

              0 0
              • zirecek  

                Co jsem slyšel, tak hodně bikerů naměřilo > 115km.

                0 0
                • Daník  

                  S „doporučovanou“ objížďkou Kladnaté přes Podolánky skoro 120 + nějakých 150–200 v.m. navíc.Přesně nevím, 2× mi z kopce odešel magnet, o čemž svědčí i ne zrovna pravděpodobná maximálka 80km/H :)))

                  0 0
              • goood  

                Me dosla pamet v Polaru nekde pred pramenem Jicinky a do te doby mi to namerilo 94km a 3100 m prevyseni, takze bych rekl, ze by mi to vyslo skoro presne podle propozic.

                0 0
            • Paja  

              Mne vyslo pri delce 107,5km prevyseni 2970m, kolem Kladnate jsme jeli po originalni trase z mapy.

              0 0
              • 0702  

                Ja jsem si to včera stáhl na PC – 107 km (nejel jsem na Bystřičku, ale po modré do Rožnova, protože tudy jsem ještě nejel). Jinak jsem jel mimo Vysokou, kterou jsem objel – tak nic moc – hodně se sjelo – hodně se muselo vyjet – 2860 m přev.

                0 0
                • Paja  

                  Vysokou – vrchol jsme taky objeli – to byla ofiko objizdka

                  0 0
        • gargamel  

          …Sme to nevedeli, ze se tam nesmi:-). Proste nam to zrovna prislo jako dost dobrej napad, po poznavani nocni Koprivnice. Hard core byl pak rano se postavit po dvou hodinach spanku na start. Drtic byl super, ale mesto na hospody skoupe:-(

          0 0
          • zirecek  

            Takže pořadatelé zabezpečili supr závod, ale město Kopřivnice nezabezpečilo dostatek hospod, :o).

            0 0
            • gargamel  

              Přesně. Měli by to do příštího roku vylepšit novou zástavbou restauračních zařízení:))

              0 0
              • cabbage  

                a rekvalifikovat obsluhu a zmodernizovat vycepni zarizeni- pipy s kadenci 1pivo/10minut nejsou zadna slava:o)

                0 0
              • zirecek  

                Jak se před olympiádou staví celá městečka, tak postavit okolo stadionu zázemí hospod, :-). Strategická střediska pozemní podpory před výpravou tam nahoru… .

                0 0
    • SNAIL  

      Super akce a pořadatelsky skvěle zvládnuté, takže velká pochvala. Byl to můj první „Drtič“ a určitě ne poslední

      0 0
      • LUKAS  

        vzhledem k tomu, ze nenavidim bahno – tak se mi trat moc nelibila, hlavne usek mezi Martinakem a Bumbalkou… vim ze poradatel za pocasi nemuze, ale v mistech kde jsou takoveto bahenni orgie, by mohl naznacit objizku po zpevnenych cestach … jinak organizace bez problemu, na stadionu je to lepsi naz na chate

        0 0
        • jecnak  

          Smarja, dyt to byl skoro nejlepsi usek trati. Stejne by ses zasvinil cestou nekde jinde.

          0 0
        • lempl  

          hm… tady je nekdo z cukru… ja nesnasim bahno(po drasalovi, krkonoskym, beskyd tour) ale todle nebyl bahnity ale spis jen mokrry zavod… a ja osobne sem si to uzil… jen kdybych se zase nesmotal.....

          0 0
        • MartinXC  

          Prý to před startem Roman zmiňoval – možnost objet přes Podolánky. Já startoval pozdě, tak jsem to neslyšel …

          0 0
          • cabbage  

            nekdo z pořadatelů tam něco na startu hlásil,ale co, to nevim.....

            0 0
    • Medunka  

      Bylo to hezky. Deleni lidstva by melo byt rozsireno, ne jen bily, cerni, zluti ale i modri :-) Modra ja dobra

      0 0
    • Darkson  

      taky přidávám dík, trasa moc pěkná, ten bonus oproti loňsku stál za to, jen jsme tam trošku zabloudili a vyhli se tak 3.tajné kontrole:-(. malá připomínka k počasí, na příští rok bych si rád objednal slunečné počasí a tra? bez bahna(tedy pokud taková konstelace už někdy v Beskydech nastala) :-).

      sjezd z Javorníku byl pěkný, příště víc takových úseků:-))).

      0 0
    • fousac  

      moc fajn akce.. opet a tudiz opakovane… sice jsem akci predcasne ukoncil pro nedostatek moralky a akutni zachvat lenosti ;) , takze sem takticky vynechal javornik a vzal to zkratkou do cile.. tudiz mam najeto jenom cca 107 km..

      na pristi rok bych ale prosil trochu lepsi pocasi, preckavani deste po hospodach leze do penez.. :D (timto dekuji personalu hospody V Dilech za poskytnuti azylu…:)

      rozhodne sem se spickove projel.. trasa prijemne obtizna, blata poskrovnu, v norme a hlavne neagresivni jako jinde.. a boruvkovy knedle na solani naprosto jednickovy.. ;)))

      2Roman&spol. : jen tak dal i do pristich let.. ;))

      0 0
      • morgoth1  

        vzal si to letos skutecne na pohodu! Mam takovy pocit, ze jsem te videl pokurovat ve stoupani na Pustevny :-). Jinak se musim pridat s chvalou k ostatnim. Super organizace, super akce!!.

        0 0
    • Luka  

      Jak to tady ctu, tak me mrzi dvojnasob, ze jsme letos nejeli kvuli zdravotnim problemum, krucis… pristi rok, pockejte, nic nas nezastavi!!!

      0 0
      • lempl  

        hm… ja sit aky rikam e pristi rok to bude narez… mimochodem schanim skupinku lidi na chrceni na dalsim dilu drtice… tak kdo by si chtel s lemplem zachrtit…

        0 0
        • Luka  

          VTIPALKU :DDDD Ja rozhodne chrtit nebudu, budu rada kdyz letos aspon zahlidnu nekoho z hlavniho pole :))))))

          0 0
    • cmelak  

      Super akce stejně jako vloni, až na to počasí. Stadion je určitě lepší. Ten přídavek na Ptáčnici se moc nelíbil, navíc sjezd do Bystřice myslím odjebal nejedny špalky a desky. :o))) Jeli jsme na pohodu takže jsme před Rožnovem chytli super průtrž, ani strom nepomohl a tak jsme vynechali Javorník. Celkově moc podařené, jsem nadšený!!! A ty borůvkové knedlíky na Soláni byly boží… :o)))

      0 0
    • Vlada  

      Uz jsem to sice daval na do guestbooku, ale dam to i sem :-) Drtic byl letos vazne skvely! Podarilo se mi odprostit se od veskereho bloudeni a krasne jsem si to uzil. Vazne tak krasne tezke sjezdy a vyjezdy se hledaji v republice tezko :-) Mozna to bude znit trosku masochisticky, ale i to bahno bylo super. Rekl bych, ze ho bylo tak akorat :-) Jinak prodlouzeni trati o Ptacnici se naramne povedlo. Vazne krasny usek jak na ni tak i nasledny sjezdik. Proste super! Co se me osobne moc nelibilo, byl vyjezd na Javornik po silnici. Stejne jsem se dostal do stavu, kdy jsem asi dva nejprudsi useky tlacil a navic je clovek hrozne deptany tim, jak to na tak kvalitni ceste vubec nejede. Zlata lonska cesta :-) K Javorniku jeste jednu drobnou poznamku. Prislo mi, ze mapa zrovna moc nesedela a v jednom miste jsem jel ciste podle citu (musim nahoru, tak jedu tu prudsi cestu :-) ). Ale jinak vazne genialni akce. Zazemi oproti lonsku taky vyborny. Skoda jen, ze v tombole nebylo misto jednoho 6kg dortu treba sest kilovych :-)) Ale ochutnal jsem a byl skvelej :-)

      0 0
    • dhmiki  

      a kdo poděkuje mě ja sem vam na bumbalce nalival piti a rozdaval banany!!!

      0 0
      • cmelak  

        Na mě vyšel poslední zelený banán který byl pěkně nechutný… Ale hlad je svině!!! :o))) Jinak dík, oproti loňsku kdy se nalívalo šufanem (pro neználky naběračkou) to bylo dost lepší.

        0 0
      • kovar  

        jaké banány?

        0 0
      • Medunka  

        Banany? Co to je?

        0 0
    • admin  

      Super akcicka, banan na nas sice uz nezbyl ale nevadi :) zazemi na stadionu je myslim lepsi nez na ty chate hlavne to jidlo. Diky za drtice pristi rok zase :)

      0 0
      • Darkson  

        sorry, že jsem se ani nepředstavil, když Tebe představoval Fousáč, ale byl jsem po ránu ještě ospalej a zmatenej a všechno mi v tomhle stavu dochází se spožděním…

        0 0
        • admin  

          to me povidej sem vstaval v pet a na to teda rozhodne zvyklej nejsem :)))

          0 0
          • Darkson  

            tomu říkám bohémský život být šéfem B-F, člověk nemusí vstávat, asi si taky nějaký zřídím :-)))

            0 0
            • admin  

              :)) to vis no. jediny co je na tom blby ze musim chodit i do prace. ale doufam ze to jednou prejde a bude me stacit B-F :)))

              0 0
    • goood  

      Taky se pridam s pochvalou. Opravdu perfektni akcicka, skvely zajisteni. Pocasi mohlo bejt o neco lepsi, ale i tak to bylo v pohode sjizdny. Ta hrebenovka od Solane na Ptacnici byla fakt paradni. Jen me mrzi, ze jsem neochutnal ty boruvkovy knedliky. Nekdo se mi o nich po ceste zminil a ja pak slintal az do cile :-) Sjezd z Javorniku po zeleny taky nemel chybu ! Fakt lahudka. Kyselica v cili a testovinovej salat byla taky mnamka ! Pristi rok jedu zase!

      0 0
    • MartinXC  

      Maličko míň než vloni, kvůli bahnu – to moc nemusím – (zvyšuje statickou váhu kola a jezdce, že ;-). Ale vsadil jsem na Mosquita a ty v tom bahně držely výborně. Výborná mapka, docela slušné značení trati (krom míst, kde se to tluče s jinými maratony a těch křížků na silnici kam nejet je trochu moc… Z Kopřivnice na Ráztoku takové nudné kilometry, asi proto že jsem vyjel pozdě (před 8h) a všichni už byli pryč. Úsek Martiňák-Bumbálka – zbytečně moc bláta a chození pěšky. Hřeben byl OK jako vždycky, když jej jedu, jen výhled byl v mracích. Rozšíření na Ptáčnici se mi moc nelíbilo, nic moc záživného. Přes Hážovské díly je to kultivovanější. Průjezd Rožnovem tradičně bloudění, dobrá hospoda jako úkryt před bouřkou, zažili jsme požár sousední budovy, nakonec jsem si zajel kus „pasekářského maratonu“ a na V.Javorník se dostal nahoře po modré… dolů tu zelenou nemusím, s bikem se tam nevejdu do zatáček, takže zase po červené na modrou.

      Můj dojezd v 19:50 se všemi razítky a kontrolami, čas jízdy 8:36, ujeto 119,7km, výška 3060, průměrně 9%nahoru a 8%dolu (proč ne opačně?), maximálka 57,2kmh (moc to dolů v bahně pustit nešlo).

      Příští rok – co takhle Drtič směrem na Třinec Jablunkovu, H.D.Lomné ? – pošlu do reakcí na Drtičovy stránky.

      A zdravím kolegu bikera na Meridě, co jsme se potkali kousek po startu a pak v průběhu trati asi 3×.

      0 0
      • kolda  

        to jsem byl já:)Klein fakt pěkný.

        trasa super, jezdivá, žádný zbytečný extrém, mně se nejvíc líbil hřeben Bumbálka – Ptáčnice, prodloužení mělo smysl. Zmokl jsem při výjezdu na javorník a to tak, že durch. dolů jsem jel po modré,zelená mě taky moc nebere.

        Jel jsem letos s kamarádem na pohodu, zastávky, hospody, žádné honění, příjezd po 18h. příjemná změna od nervozity panující na závodech…

        0 0
        • MartinXC  

          Tak ještě jednou mě těšilo. Třeba zas příště, i když na trase jsem se „na pohodu“ moc necítil :-)

          0 0
          • kolda  

            já jsem se trápil prvních 50 km, pak jsem se chytl a Javorník si vysloveně užil:)

            tak zase na nějaké akci ahoj.

            0 0
      • Paja  

        A jeste jsme ti z roznova ujeli, za to se jeste jednou omlouvame, ale cekali jsme, ze nas na tom asfaltu dojetes a ty sis zatim chtel dat ten Javornik 2× :o) Kolik ti ukazal kompjutr max. stoupani a klesani? Mne sileny hodnoty 43%a 45%, tak fakt nevim, jestli se zblaznil nebo tech 45 bylo z Javorniku (dole v serpentynach jsem posledni vypustil a sjel to primos kopce) – na trestiku jsem mel jen tech 43 stoupani (leda, ze by zaznamena ten kratkej vybeh u reky, jeste nez se jelo na pustevny?), prumer mam podobne ale o 1% vic nahoru i dolu, max. 64,4kmh, ale ta je stejne z te sotoliny do Roznova.

        0 0
        • MartinXC  

          To vůbec neřeš, já bych vám zase ujel dolů :-) Max stoupání mám 30%, klesání 24% (nejsou tvoje hodnoty předzvěst konce baterky) a tepovku 179max a průměr 150 ;-)

          0 0
          • Paja  

            No jo, kdyz ty jezdis po asfaltu:o) Jestli se umirajici baterka takhle projevuje, tak asi jo, bo zdechla hodinu po dojezdu do cile:) loni byla max.% ve sjezdu z Javorniku cca 35% (nemam to napsany) ale pres 40% se mi zda dost.

            0 0
            • MartinXC  

              Přesněji rovně dolů kamenolomem (červená) a pak po vymláceném asfaltu, taky docela rovně. Co jezdím na silničce, tak nerad moc zatáčím :-)

              0 0
    • default  

      Drtic byl super, diky za organizaci. Pocasi uslo, veskere prehanky se nam tak nejak vyhnuly a nebo nas zasahly velmi malo. Jedinou pripominku bych mel k prvni tajne kontrole, kde se udelala tak trochu fronta. To by ani tak nevadilo, kdyby to nebylo uprostred kopce, takze clovek stacil vychladnout. Resenim by mohlo byt umisteni kontroly nekde nahore, treba u te druhe sjezdovky. Ale jeste jednou diky moc, pristi rok urcite zas! :-)

      0 0
    • FiLiPs  

      Jel jsem drtiče poprvé a musím říct fakt super akce. Super délka a převýšení, nádherné terény, které se jen tak nevidí :), asi udělalo své to bahno. P

      0 0
    • FiLiPs  

      POČASÍ bylo v podstatě velmi dobré, teda oproti předchozím dnům kdy pršelo pořád. Akce je velmi zajímavá hlavně tím pohodovým přístupem, ale přesto to je nášup = perfektní kombinace. Takže příště zase. Jen ta tombola jak jsem již psal by se dala udělat jinak :)

      0 0
    • K2  

      Maximální spokojenost, trasa vedla hezkými místy Beskyd s dobrými výhledy, tombola byla překvapivě bohatá (bohužel na mě nic nevyšlo:) – celkově super akce.

      0 0
    • masu  

      Ahoj,
      byl jsem letos po 4. na Drtici. Letos mi to nejvic sedlo. Pocasi nemohlo byt pro me lepsi. Nebylo vedro, bahno bylo akorat (zaschle bahno na nohach pridava autenticitu) a prset zacalo az po sjezdu z Javorniku. Do cile jsem dojizdel v uspokojeni sam se sebou, takze mi dest vubec nevadil. Budu to tady asi opakovat, ale letos vsechno super. Od zmeny mista startu, pres pridavek na trati oproti lonsku (asi nejkrasnejsi cast trati) a sobotni noc stravena na tribune. Uz dlouho jsme se tak dobre nevyspal. Mam jenom jednu malou pripominku, s kterou budu urcite v mensine. Ja osobne nejsem priznivcem upominkovych predmetu. Proto jsem medaily v cili odmitl, s tim at ji daji nekomu kdo si ji vic uzije. Znam se moc dobre a vim ze by brzo zapadla prachem a zapomenim nekde doma. Osobne ma pro me vetsi cenu vec typu tricko s emblemem zavodu, ktere jako prakticka vec nezapadne.

      0 0
    • slou  

      Letos o5 pohodova supr akce. Stadion byl fajn. Ono jestli každej rok přibude tak 100–150 lidí tak aby stačila dráha na start :) Začátek byl docela dobrej na rozjetí. Když jsem se rozjel konečně na Pustevny v tom kopci tak mě zastavila tajná konrola. Pustevny-Martiňák pohodovka. Martiňák-Kladnatá supr úsek, šak i nohy je třeba protáhnout jinak než šlapáním, osobně bych ani za deště tuto část neměnil, protože když Drtič tak Drtič se vším všudy. Sjezd dolů dobrej, ale podle mne nejblbější místo na trati je ten přejezd cesty na Mezivodí. Z prava je to dobrý, ale ta levá strana je taková na levačku. Bumbálka – Tanečnice klasika dobrý. Prodloužení fajn i když dvakráte jsem to tam pustil a málem sem šel. Od Bystřice jsem to jel ve dvojce s maníkem co měl dres či vestu od Max Cursor a musím uznat že ve dvou se to lépe táhne.V Rožnově problém nemám ten jezdím poslepu.No pod Javorníkem došla motivace a byl jsem o5 jen já a kopec. Tímto dík za společnost a motivaci. Jinak cesta na Javorník by možná byla zajímavější po zelené,ale v té době mi to bylo docela fuk, bo by mě po cestě předbihaly i kury. No vše v dobré se obrátilo a pivo v chatě motivaci navrátilo :) Bohužel potom už to nebylo na zelenou, ale na cestu, kde pro schlazeni přišel chcanec jak ranec. Ne že by mi déšt vadil, ale teplota mohla být tak o pár stupňů výš. Nadopovám pivkem sem to dosvištěl až na stadec, sic v jedné zatáčce od Janíkova sedla sem byl skoro dlouhej, ale ustál jsem to. Potom už jen lehce wapka-moc ji nemusím. Klobása, horký čaj, trochu vymrznutí na stadecu, žádná cena z tomboly :) pěkná medaile. Teda 2001 a 2004 má stejnou barvu a 2004 a 2005 stejnou šňůrku :) Sem zvědavej jaká bude příští rok, protože přijedu znova.

      Pořadatelé to zvládli na jednotku.

      0 0
      • madar1  

        ten s tim dresem maxcursor jsem byl ja,a taky diky za spolecnost.asi jsem te mel asi pockat na javorniku,protoze se mi podarilo sjet do verovic,takze sem si cosi najel.jinak drtic byl super,banany jsem mel tri kousky,takze se citim byt vinen,ale hlad je svina.blato bylo v pohode,bo jsem zazil lonsky strazovsky marathon a to byly bahenni lazne.jedine vyjezd na javornik se mi zdal loni zajimavejsi.myslel jsem ze letos uz jsem naposled kvuli vysoke ucasti,ale celkem rychle se to roztrhalo,takze pristi rok zase a jeste jednou dik romanovi a rozlevacum napoju a bananu

        0 0
        • rb  

          Gizde pažravy :o)

          0 0
        • slou  

          To by ses načekal ;) Ještě že tam měli to pivko, protože po záplavě sladkých fujtabliků s energií bylo to správné pro můj přeslazený organism.

          0 0
    • Palo TT  

      Aj tento (pre mna 2.) rocnik Drtica bol super. Blato sice bolo, ale podla mna nic strasne, cez blatove useky som isiel pomalsie a tak som pocas dna ani nemusel mazat a cistit retaz. Hlavne, ze blato neobalovalo kolesa. Pozitivne hodnotim aj presun centra na stadion. Stanoval som dve noci. Auto v arealy, tepla sprcha a moznost stravovania. Dufam, ze to tak ostane aj v buducnosti.

      0 0
      • ananas  

        … nebyl jsi to ty na tom NRSu, myslím že z Trnavy, jestli ano tak jsme spolu jeli po asfaltce na Javorník .

        0 0
        • Palo TT  

          Ano bol som to ja. Inak mam dve fotky z pred cukrarne v Roznove, na ktorych by mal byt aj niekto z vas, ak mas zaujem posli mi maila.

          0 0
      • 0702  

        Zdravím souseda !!

        0 0
      • petryk  

        A nedával sis náhodou větrník?:) Jestli jo, tak mám taky pár foteček

        0 0
        • 0702  

          Jedl jsem na Soláni ne větrníka ale 2 kusy mé oblíbené lahůdky – hruškového frgálu – lepší než kopanec do zadku nebo nějaká tyčka, po které se tak akorát poseru.

          0 0
        • Palo TT  

          Mal som hned dva :) Ak mozes posli mi prosim tie fotky mailom.

          0 0
        • peetrys  

          Nazdar, větrníka jsem baštil já, fotky uvítám : peetrys@seznam.cz

          0 0
          • petryk  

            Koukni na web Drtiče – je tam ode mne celá fotogalerie

            0 0
    • cabbage  

      libil se mi moc, ikdyz s blatnikem by se mi libil vic:o) doufam ze to priste zase natahnou pres lysou a smrk, pak to bude fakt drtic.

      p.s. vsichni z okoli Koprivnce mate za ukol vycvicit obsluhu hospod v cepovani piva a calkove je zrychlit, nejvic to odskakal fousac- malem nam tam uschnul:) a SNAIL kterymu v jedny hospode prinesli jen 50% toho, co objednal:o)

      0 0
    • Meesha  

      koukam, ze Drtic byl neoficialni sraz B-F! Se priste taky musim prijet podivat, kdyz to vsichni tak vychvalujou! :-)

      0 0
    • ELdiablo  

      Ahoj všichni! Drtiče jsem jel podruhé a organizátory musím pochválit! Proti loňsku ještě lepší, přesun na stadión rozhodně dobrý. Horší už to bylo s počasím, na Soláni už jsme se utěšovali jak je fronta pryč a čekají nás už jenom pozitiva a sociální jistoty a ona se zatím někde nad Olomoucí formovala bouřková mračna, která mě zasáhla natvrdo když se mi tak skvěle šlapalo na Javorník! Celkové zpoždění tak možná hodina. A ta zima co si člověk užil ve sjezdu! Kolo jsem doma čistil 3 hodiny, z nových špalků Avid zbylo tak 40% ale jinak pohoda. Příště už bych fakt radši suchučko teplučko. Drobná připomínka na závěr, tombola by měla být jenom pro „drtiče“, až od nějakého počtu razítek (7–9). Teď například stačilo vyjet na Pustevny, mít dvě kontroly, vrátit se domů, poobědvat, zajít na nedělní výlet s rodinkou a večer si jen tak mimochodem přijít vyhrát nějakou tu cenu… Drtič by prostě měl být drtič. Tak příště zdar!

      0 0
      • cabbage  

        to s tou tombolou neni blbej napad:o)

        0 0
        • rb  

          To jo,ale člověk se nesmi flinkat jako my a přiet tak aby ji stihnul :o)

          0 0
          • cabbage  

            ja jel pomalu(jinak ani neumim), mam 9 kontrol a na tombolu sem byl uz v civilu.:)

            0 0
            • rb  

              Tak to si malo pomaly :o) .Ale je fakt,že jsme stáli skoro v každe hospodě,spravovali roznytovany řetěz a jeden defekt.

              0 0
    • cabbage  

      a nejlepsi je, ze se mi povedlo(asi naposled) zariznout lempla:-D

      0 0
    • fireman01  

      Tak to my se z bráchou dvakrát ztratili, naposled na javorníku a sjížděli ho dolů v úplné tmě to fakt nedoporučuju do kopřivnice jsme dorazili až v deset ale se všemi razítky a kontrolami.

      0 0
    • Darkson  

      docela by mne zajímalo, kolik jste měli převýšení. můžete sem dát údaj, který jste naměřili? dík

      0 0
      • Tubby  

        Uz to tady vicekrat padlo, ja treba nameril prevyseni 3005m pri 114,5 km delky. Jaxem se dival, od ostatnich se moc nelisim.

        0 0
    • jecnak  

      S prevysenim je to takhle (Polar S725)

      http://www.bajk.cz/…ce-Solan.jpg http://www.bajk.cz/…privnice.jpg

      0 0
    • tutite  

      Jo, jo, dobrý. Sic sem vystartoval v 9,15 h, ale poklidným tempem sme dohnali hlavní pole a pak dobrý. Nejlepší část trasy – jednoznačně hřebenovka z Třeštíku přes Vysokou, Soláň až na Ptáčnici, počasíško, singletracky, krása. Javorník už byl s trápením, ale celkově dobrý.

      0 0
    • Prittman  

      Skvělé, jel jsem po 2, a letos lepší. Stadion, zázemí, orientace na trati, … Děkuji za zážitek. jenom musím trochu zapracovat na sobě. Letos jsem najel před drtičem pouze 200 km a to během 14 dnu. předtím od minuleho drtice nic. Takže jsem se drtil a zdrtil vše, sice jsem přijel 19:29 ale skvělé. Výjezd na V. javorník byl rozhodně lepší než po zelené. Tato cesta se dá vyjet, po zelené se musí tlačit,a drtič se přece jede na kole ne? takže přístě opakovat po silnici. Příští rok zase, už se těším.

      Pritt (170)

      0 0
    • Tubby  

      Abych neopakoval, co uz tu bylo, tak jen kratce par postrehu. Zazemi na stadionu bylo rozhodne lepsi prostorem i vybavenim; k trase: jaxe jede z Pusteven na Martinak po cervene turisticke, tady bych se priklanel, at se sjede posleze radsi po trase BeskydTouru, ja tam potkal par turistu, tesne vyhybani:), nemluve o tom, ze nekteri to minuli uplne a jeli na Certuv mlyn, kde zase hrozi nejaky ochranar. Plno si stezuje na bahno, ja byl mile prekvapen, po tech destich jsem na Kladnate cekal jednu velkou bazinu, takto jsem mel pocit, ze to nekdo vysousel:); prodlouzeni bylo spravnym krokem, vyjezd na Javornik mam radsi po zelene, ale to bychom se mozna mijeli s Alve. Jinak spokojenost, nemuzu jen chvalit, by poradatelstvo nezpychlo a jsem zvedav na dalsi fotky a anketu ohledne tricek z Drtice. Btw ta oranzova barva je skutecne jedovata.

      0 0
    • vlk  

      Líbilo.Hlavně to bahno bylo supr, klidně by ho mohla být i bahnitá trasa delší.Jinak mi trasa co se týká technické náročnosti moc náročná nepřišla.Akorát mě štval ten asvalt na začátku a na výjezdu na tu poslední kontrolu-sice mým bolavým zádům to jen prospělo, ale i tak bych raději více terénu.Ty ucpávky na lávkáv ve Frenštátě přisuzuji tomu, že jsem vyjel až nějakou dobu po startu, tak jsem asi chytl ten balík, ale i tak když tam lidi chodili pěšky a čekalo se 10 min před každou lavkou, tak to byla fakt síla.Ty bych příště nějak vynechal.

      0 0
    • mastihuba  

      Takže opět se mi to líbilo. Použil jsem zkracovačku přes Díly( když jsem to šlapal před měsícem z Rožnova tak jsem si přísahal že si to taky sjedu) a vynechal Janíkovo sedlo (chcalo jak sviňa a chyběl morál) na zpáteční cestě do Kopřivnice. Měl jsem tak 110km a asi 2850–2900 výškových metrů.
      Děkuju pořadatelům za hezkou akci.

      Zdravím fousáče a jecnakovu skupinu. Pokud zas nebudu mít spěch jako letos tak snad dáme nějaký to pivko.

      0 0
      • MartinXC  

        A co na to žebra ?

        0 0
        • mastihuba  

          no spim na pravým boku :))) v jízdě na kole mě to výrazněji neomezuje a na 50km mě začly bolet záda, tak jsem na ně stejně zapoměl. Ve stanu na karimatce se s tím spat nedá, vyžadují měkou postel. ( tím také omlouvám svoji páteční neúčast na stadionu )

          0 0
    • ROMAN_BIKE  

      Ahoj po delší době, včera večer jsem provedl drobou změnu na stránkách Drtiče, vše ohledně ročníku 2005 přesunul na jednu stránku (kde to bude napořád) a taky tam přidal další 2 fotoalba (album4 a album turisty Jirky). Jinak připomínám, že na požádání zašlu jakoukoliv fotku v originálu, je to dobré mít u sebe, kdyby jste si někdy z toho chtěli udělat fotky…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.