• confido

    cau, myslim , ze snad nemely chybu!

    0 0
    • Axazel  

      Jo celkem to šlo. Akorát mohlo trochu sprchnout. Sudety a sucho to prostě nejde dohromady!

      0 0
    • Daf  

      Opravdu tady da dost prace na nich najit chybu. Jednoznacne nejlepsi maraton co jsem letos jel a i pocasi bylo super.

      0 0
      • pitelboy  

        nejlepsi byla ta PIZZA !!

        0 0
        • kankrlicek  

          S tím souhlasím, ale jen proto, že to bylo až v konci. Jinak Sudety jsou úplně nejlepší :)! A bláto mě nechybělo.

          0 0
    • Pekáček  

      Bylo to super, jen se hrozně prášilo, každej po dojetí vypadal, jako by čuchnul do smetí :o) Nevíte jakej se tam čepoval jon?ák? Nějak mi nesedl, tak a? vím co si nemám kupovat.

      0 0
      • Axazel  

        Penco Ionogen. Ale ne těch občerstvovačkách to ředěj od oka a ještě se snažej ušetřit!

        0 0
    • Beeda  

      Aho, dal jsem to poprve, narocnost nizssi nez jsem predpokladal (asi i diki pocasi a terenu). No nejelo se mi uplne idealni, predminulej tyden jsem se nak nachcipal – zima/teplo. Organizace vyborna, program zajimavy, bufety nabity, pocasi super. Snad jen jsem mel trochu problem s hledanim znaceni, ale nebloudil, dale to chce mit nektera mista najety, no priste to bude lepsi. Cas vitezu nechapu a gratuluju…B.

      PS: co ta helikoptera to bylo jako pri Tour:-))

      0 0
    • HonzaV  

      Konecne nebyla po ranu takova kosa jako vzdycky. Prasilo to dost, obcas jsem ve sjezdu moc nevidel na cestu, chtelo to si nechat toho pred sebou tak na 3–4 metry poodjet. Nechal jsem se zase vyhecovat ve sjezdu na Hvezde… dopadlo to jako kazdy rok, letos jsem si do lytka pro zmenu zapichnul prevodnik. :-)) Pristi rok to budu muset pred Sudetama jet natrenovat. Ta pizza byla celem dobra, jenom jsem na ni musel snad 30min cekat v cili. Uz se tesim na tu fotku z dojezdu, kdyz jsem videl v zrcadle svuj zaprasenej ksicht..to bude pekna pamatka.

      0 0
    • kankrlicek  

      Teďka se mě líbí ještě víc :) – kouknul jsem na výsledky – 4. v kategorii! Supr! A dokonce mě nic nebolí :)

      0 0
    • biker007  

      Souhlas, jel sem Sudety podruhy a teprve letos em si je vychutnal. tezko hledat chybu na supr zavode kdyz vyjde i pocasi! Prvni okruh sme jeli spolu 4 lidi z naseho tymu, zbytek sme objeli ve dvou s kamoskou. Jeste nikdy se mi nejelo tak dobre na tak dlouhym maratonu! Bez jedine krize, bez kreci, bez padu i defektu (dalsi maraton na Racing Ralph-ech bez defektu!). Nakonec cas lepsi o 50 minut(letos 7:55), i kdyz prvni okruh sem jel letos o 15 minut pomalejs. Priste pojedu stejnou taktiku, Bara ma podle me bojovat v zenach o bednu! letos 6. v zenach-elite(by voko, ve vysledkach na webu nejsou rozliseny hobby a elite). Smekam pred ni!

      Dobry byli i ty typci v cernejch oblecich s lahvacema v ruce:) A to pivko zrovna bodlo:)) a pak taky ta skupinka divokejch prasat v krovi.. bylo to v jednom vyjezdu a aspon sme vsichni trochu zrychlili:))

      2 Daf> ze se nestydis, nechat se prespurtovat Rybarikem:))! Ale koukam zes dal Andymu 9 minut, doobry!!:))

      0 0
      • Beeda  

        Jo na me zas vypustili jezevcika, Ralphy neprokous:-)) B.

        0 0
      • Daf  

        Rybarik to urcite nejak vypustil 10km pred cilem jsem ho predjel, ale za chvili zase predjel on me a porad se vzdaloval :) Posledni kilaky do cile se mi jelo uzasne dojel jsem jeste nekolik zavodniku a malem zase Rybarika ale o 34. flek jsem fakt nespusrtoval :) Nevim jak moc vyrazne zmeny byly na trati, protoze se mi nezda normalni ze bych se od lonska zlepsil skoro o 45 minut.

        0 0
    • ddd - andy  

      Vsecko supr, az na to za me vlit klacek do saltru a celo mi ujelo a pak zacly bolet zada tak, ze sem dokopce chodil pesky.. :-( ale aspon sem si to odjel treninkove, na pohodu.. :-)

      0 0
      • Pekáček  

        No mě čelo ujelo hned po startu :o) a ty záda to byl fakt poděs, taky jsem raději tlačil, příště musím jet na něčem co péruje i pod zadkem. A dělat něco s těma ochablejma zádíčkama!

        0 0
    • biker007  

      na mtbs.cz pisou, ze Purmen prej „zaspal“ start a v dobe vystrelu byl este na masazi.. celo zavodu dojel az na 32.km a pak celkove vyhral! takze vymluvy na postaveni na startu padaji:))

      0 0
      • ddd - andy  

        no… never vsemu co novinari napisou ;-)))

        0 0
      • kankrlicek  

        Toho jsem si všiml při výjezdu na Bišík, docela pěkný slalom si mezi náma dával :)

        0 0
      • McBlacky  

        to je snad nějaká jeho specialita startovat vzadu a pak všechny rozsekat a vyhrát :-)

        0 0
      • Meesha  

        Asi ho nebavi uz vyhravat stylem start – cil… :-))

        0 0
        • McBlacky  

          a taky když se jede na čipy a ty máš na startu sekeru třeba 30 sec. tak pak když dojedeš čelo ti stačí dojet do cíle s nimi v jedné skupince a vyhráls ikdyž tě někdo přespurtuje. Pochybuju ale že někdo tak nabušenej jako Purmen by to takhle ojebával :-)

          0 0
          • Daf  

            Ja nevim jak to myslis s tema cipama, ale na sudetech se jelo bez cipu. No a navic i kdyz se s cipama jede, tak startovni cas maji vsicni stejny.

            0 0
            • McBlacky  

              ¨ne nechci se hádat, jsi tady jeden z největších racerů, ale už jsem byl i na závodech kde se přejížděl rošt, který (podle mě) snímal čipy (KŠ), takže startovní čas se ti měřil až po projetí…Takový ty oranžový čipy ty maj stejný st. čas, ten co jsem myslel byl menší a černý… ale fakt nevím, tohle jsem nikdy moc neřešil, protože na bednu na velkých akcích zatim nemám :-)

              0 0
              • Vojtíšek  

                Tak speciálně na Králi maji všichni stejnej startovní čas. Ten koberec na startu tě v podstatě jen „odprezentuje“

                0 0
                • McBlacky  

                  no vidíš tak jsem zase chytřejší :-) stejně už krále nepojedu, 2003 mi to stačilo…

                  0 0
                  • Vojtíšek  

                    Mně taky. Ale už se mi letos začalo stýskat a příště zase asi pojedu :-))

                    0 0
              • Daf  

                To bylo loni na krali a myslim i na malevilu. Na startu to maji spis jen tak pro kontrolu stejne jako treba uprostred trati. Ten startovni cas je urcite stejnej. Jedina vyjimka je treba jizerska 50 tam se startovalo v nekolika vlnach kazda s jinym startovnim casem, ale tam teda nemeli ani cipy :)

                0 0
                • McBlacky  

                  no mě to totiž napadlo v souvislosti s TransBrdama kde se startovalo ve vlnách a ještě byly čipy, takže ti ten čas pak opravili, a tam taky Purmen startoval ze zadní vlny a vyhrál… tak proto

                  0 0
            • Beeda  

              Je to ruzny, treba na NovaArturoj merej presne od projeti startovaci lajny az do cile, ale treba na Cesky raj50 sice byly cipy, ale start time meli vsichni stejny a merilo se az v cili (docela trapny). B.

              0 0
              • McBlacky  

                a tak by to mělo být start-cíl čistý čas od projetí do projetí

                0 0
                • Daf  

                  To by bylo trochu divny ne? Ten kdo by projel prvni cilovou paskou nemusi byt vitez a to asi neni dobry.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    taky pravda

                    0 0
                  • Vojtíšek  

                    Na Grand Raid Cristalp i Garmisch Classic se měří čistý čas a startuje se ve vlnách.

                    Tak nějak se předpokládá, že ti nejlepší stojí v té první… Nevím jestli už se někdy stalo při závodech, kdy se měří čistý čas, aby první na pásce nebyl první celkově? Ten kdo na to má, tak se to o něm ví, má to vyjeté a stojí vpředu.

                    0 0
                    • McBlacky  

                      třeba letos na TransBrdech dojel Purmen 5. a nakonec byl 2.

                      0 0
                      • Meesha  

                        Jak dojel patej? Vzdyt dojizdeli stejne s Ditetem, ne?

                        0 0
                        • McBlacky  

                          já teda nevím tou dobou jsem byl ještě on the trail (jak jinak) ale upravoval se mu výsledek o minimálně –5min (start ze zadní vlny)…

                          0 0
                          • Meesha  

                            Ja byl fotit na ty druhy vrcharsky premii a tam byl Purmen prvni. Pak uz to slo jenom dolu. Asi 30 vterin za nim byl Dite a pak snad Horak a pak dlouho nikdo…

                            0 0
                            • McBlacky  

                              tak jsem to asi nějak nepobral… ta druhá vrchařská – tam jsem si docela zpravil ego když jsem stojkou rubal lidi co tlačili :-)

                              0 0
                  • Beeda  

                    Jo taky se tim poradatele „chlubyl“, nicmene dodal, ze vetsina dobrych jede z prvni line (dle vysledku z predchozich rocniku), navic meli tusim 100 hot pozic v prvni line, tak se dostalo i Kulhaveho, a naky VIP z NOVY..

                    0 0
                • Pebe  

                  To by asi nebyl maraton ale Rally a měřily by se jenom určité úseky (RZety) a zbytek by byl přesun :-)))

                  0 0
    • confido  

      a nevite jak je to stema cilovima fotkama?

      0 0
      • biker007  

        poslou je postou spolu s komplet vysledkama.

        0 0
        • jakub  

          panove jen tak pro zajimavost, na sudetech byl oficialni fotograf a tento vyplacal 35 filmku (docela hukot)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.