• seis

    Ahoj, tak jake mate dojmy s letosni RR? Jak se vam to libilo a jak se vam jelo?

    0 0
    • cabbage  

      nejak to nejelo..(pac meesha je chrt:) taky sem maslel ze se pojede v Ralsku a ne na druhy strane mezi vecnicema…jinak to byla povedena akce a pristi rok zase:)

      0 0
    • Meesha  

      Muj prvni orientak. bylo to trochu silnicni, ale v pohode. Urcite by se tam nasly super prostory na bikovani.

      0 0
    • JMT  

      rozmisteni kontrol bylo hrozne silnicni, loni se mi to libilo skoro vic, jinak sme byli sme ctvrty v maximovi

      0 0
      • seis  

        jo a kolik jste nasbirali bodu/kontrol?

        0 0
        • JMT  

          kontrol nevim, bodu myslim 512

          0 0
          • seis  

            jo dik vcera jsme totiz nestihli vyhlaseni, partak pospichal dom, a tak cekam netrpelive na vysledky, jestli jsme si neudelali moc velkou ostudu:)

            0 0
          • Cryzyy  

            bodu myslim 550 jako Honza a ja, ale mensi penale a min km :)

            Jinak akce super, byl to peknej vejlet a Bakovaky lze jen chvalit :)

            0 0
    • morgoth1  

      Na RR jsme byli s kamosem po treti. Letos to bylo hodne o silnici, rekl bych ze jeste vice nez drivejsi rocniky. Ale jinak se mi to moc libilo. Nebyt toho, ze se mi kamos utavil a ja mel co delat abych ho dostal do cile, mohli jsme utocit na prvni desitku takhle jsem spokojen s 27. mistem a 410b. Pristi rok opet!

      0 0
    • JMT  

      vysledky www.bakovdevils.cz/…y050619.html sme se na paty misto :-(

      0 0
      • TNT  

        brasko, nebrec........na dymakovi dopadnem lip:-)........ale ten „let“ poslednich 20 minut byl fakt mazec:-) ja nemit posmrtna krece tak uz ani netocim nohama.....a este to tvoje „prece to ted nevzdame“ kdyz sem jela na smrt…nebo smejici se xichti proti nam jedouci na obed/veceri do hospody......­..musim rict ze s vrazdici naladou to jede rychlejc:-) .....p.s.akorat mi zkoncila dvouhodinovka telaku.....jako by mi to v sobotu nestacilo:-S

        0 0
        • maida  

          Já jsem byla v té skupině, co jela na tu večeři proti vám. Když jsem vás viděla, jak honíte limit, bylo mi Tě dost líto, protože přesně takhle jsem „trpěla“ před dvěma roky na BA. Ale my tehdy přijeli půl hodiny po limitu :(( A tak nás to vyškolilo že letos jsme měli ještě 2,5 min. k dobru.

          0 0
      • McBlacky  

        super výsledek i tak…

        0 0
      • morgoth1  

        Super vysledek gratuluju. Kolik jste najeli km?

        0 0
        • JMT  

          tachometr sou gramy navic, to si nemuzem dovolit :-) videl bych to cca 120km

          0 0
          • dafe  

            Tak podle tehle hlasky sem te konecne poznal, zdravim nadejneho trialistu ze spolecneho vyletu po Rumunsku :-) …pamatujes jak si tam dal nadherne front wheelie na hromade sterku? :-) Btw my v Maximovi az patnacti, spatna strategie, ale na lepsi nez 8–9 misto bysme fyzicky stejne nemeli, spokojenost panuje.

            0 0
            • JMT  

              no jo sem to ja :-) tachometr je super, ale me se vzdycka ****** coz me naser*, takze ho nevozim :-)

              0 0
      • Cryzyy  

        hmhm… skoda, ale i tak dobre :) Nevim s kym pojedu priste, ale kazdopadne beru spagat a to by bylo aby nebylo.

        0 0
    • Egon  

      Supr akce ve všech ohledech. Jenom nechápu proč pořád tak bloudíme? Kopřivy a vzrostlá pšenice…to prostě miluju :o)

      0 0
      • gargamel  

        Souhlas. Akce se vydařila. Je pravda, že tentokráte to bylo víc silniční, než jindá. Škoda, že jste nezůstali do neděle, páč se nám se Šáfou podařilo zavřít hospodu. Aspoň v něčem na bedně…:-) Sem koukal, že jste si ještě o jedno místo pohoršili:-(

        0 0
        • mAk  

          nojo ale zavřeli ste ji kuli nám, protože sme řekli a? dete spát, že to bude na nás… Bohužel ste nás dostali dalšim kouskem, tak sme dali zelenou a nechali Vás zvítězit. Nemusí pokaždý zavírat Smržovka (((c;

          0 0
    • preacher  

      Jo, dobra akce, kdyby mi neodpadl partak, tak by to bylo do 20 fleku…(a jeste nam napsali o 30 bodu min) ale kdyby je kdyby, vymlouvat se nebudu, pred podebradkou hodim Drasala a spravim si chut. Dik vsem poradatelum za supr akci a Radkovi Machovi za startovaci kabely...........

      0 0
    • Báža  

      Líbilo, líbilo, jen toho Kamenáče asi budou muset jednou zastřelit, jejeich dvojice měla součet věků přes 100 let.

      0 0
      • Cryzyy  

        Pokud Ti pri strileni dojdou naboje, rekni a nejake Ti dam :) Kolik jsi s Majdou natocil km na to treti misto a 560 bodu ? Nam nevysel plan A, selhal plan B a ani uprk do cile coz byl plan C nevysel, takze 550 bodu, penale 28bodu a najeto 140km :o)

        0 0
        • Báža  

          no , na hodinkách se objevilo 109,7 , ale asi 5% proměřujou, takže tak 115 a sebrali jsme 12 kontrol. Ale upřímně řečeno nevím, kdo se ptá? Jinak dnes večer by měl na bakovských stránkách vyjít nějaký článeček o našem sběru kontrol, ale jak už bývá u mých článků zvykem, stejně se z něj člověk dozví celkem hovno.

          0 0
          • Cryzyy  

            na clanek se i tak tesim :) pta se www.cryzyy.net, ja vas znam tak nejak od videni, jsem z CL a „jezdim za“ Bike Tunel

            0 0
            • Báža  

              no, už jsem si Tě našel ve výsledcích a viděl Tvoje stránky. Ty jsi pan cyklista, já jsem proti Tobě normální vejletník.

              0 0
          • dafe  

            Hmm, tomu rikam strategie na jednicku! My o deset km vic a o sto bodu min, to sem se teda vyznamenal. Nejak jsem neveril ze zvladnem vic nez dve 80tky a tak jsme zbytecne zrali cucky kolem, noale zase spousta pekneho terenu u jiznich 30tek, supr.

            0 0
    • Luka  

      Ruska ruleta, to mi pripomina vtipek co mi dneska prisel:

      Cestovatel prijede do Afriky a nacelnik ho provadi vesnici. Dojdou na naves kde je otocna zidle a kolem ni sedi sest nadhernych cernosek. Turista se divi co ze to je a starosta rika:„To je ruska ruleta po nasem. Se posadis, roztocime te a u ktery se zastavis, ta ti ho vykouri“. Turista celej natesenej, ale prece se zepta, jestli tam neni nejake riziko, a starosta na to: „Nojo, jedna z nich je kanibalka“ :D

      0 0
    • Petanek  

      Ahojte, schanim nakyho spolujezdce/kyni na letosni Ruskou ruletu.Tak dejte vedet

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.