18.6. Ruská Ruleta - nějací další blouditelé?

101 nepřečtených
  • Meesha

    Tak kdo jede bloudit nebo aspon jede? Ja jedu pod natlakem s Kibicem a JMT s TNT. Nekdo dalsi?

    0 0
    • JMT  

      doufam ze cabbage nebude mit abstinencni dny… po zkusenostech z dymaka, bych pripadny uspech oslavil v patek vecer, protoze v sobotu bychom mohli bejt nas***** ze sme zabloudili…

      0 0
      • cabbage  

        autem a na biku? to bude abstinencni vikend jak vysitej:) ale to bloudeni urcite zapijem.....

        0 0
        • JMT  

          kdyz prijedem v patek, tak do nedelniho odjezdu je dost casu na vystrizliveni-stejne dame tak 2…

          0 0
    • cabbage  

      muhehéé „blouditelé“:))) to se ti povedlo, ale jestli na tom boudeni trvas, neni nic jednodussiho nez to zaridit.

      0 0
      • JMT  

        po zkusenostech z lonska beru asi i ja buzolu…

        0 0
      • Meesha  

        ne ne, v pohode :-)

        0 0
        • cabbage  

          je zajimavy ze jak se zacne o jezdeni po lese mimo znacenou trat zacnes protestovat… mozna zaradim nejakou lemplovu zkratku*:))

          *kratsi(ne casove), ale zazivnejsi splhani:)

          0 0
          • Meesha  

            zalezi co znamena mimo znacenou trat. Po pesinach uplne v pohode a rad, ale jestli koknes na „takovytostou­sipkoujakukazu­jenasever“ a ukazes nekam do krovi a hlubokeho lese „tam jedem“, tak tam nejedu! :-))

            0 0
            • cabbage  

              vetsinou odbocis na nejakou pesinku ktera vede nadejnym smerem a konci v nejhustcim krovi…z5 je to daleko a vpred to jde hoodne pomalu......

              0 0
            • McBlacky  

              hele tahle metoda je moje hlavní zbran v MTBO :)ú

              0 0
    • civetta  

      Rodinna dovolena… Jinak bych rad – priste prizpusobim terminovou listinu!

      0 0
    • dafe  

      jj, jedu s tou mojou. Jinak na bakovskem webu mlzi cosi o uplne jinem rozmisteni kotrol, ze bych se teda letos neztratil pod Ralskem? :-)

      0 0
    • Thidney  

      !!! ELEKTRONICKOU PŘIHLÁŠKU NAJDETE ZDE !!! (link neaktivní, startovní listina uzavřena) buuuuuuuu

      0 0
      • mAk  

        Možná když klukům napíšeš mejla tak tě eště vemou. Zrovna dneska sme s kámošem spojili dvě dvojičky do jedný, tak se určo min jedno místo uvolnilo.

        0 0
    • duk  

      Ja jedu taky. Už se těším až budu v jednu v noci někde bloudit s vybitou baterkou :-)

      0 0
    • cabbage  

      tak kdo jede bloudit letos?;)

      0 0
      • mAk  

        Mno nějaký ty SNSmažky se tam opět objevjej (c; Rozho opět zůstáváme v sobotu večír… ale předpokládám že pivko k pivku hned po dojezdu udělá ze sobotní noci parádní doháněcí spací akci páteční etapy (jesli mi rozumíte), no a nebo bude vše uplně jinak a opět v režiji párty? No nechme se překvapit (c;

        0 0
    • cabbage  

      no tak lidi, nehlašte se všichni…;

      0 0
    • cabbage  

      fakt nikdo?

      0 0
    • Manas  

      Bych jel, ale nemam s kym. Tak se mozna dostavim jako podpora v piti a fandeni :-) Mozna budu nektery pronasledovat :-)

      0 0
      • cabbage  

        prozkoumej icq a určitě se někdo najde:)

        0 0
      • Thidney  

        pojed se mnou teda pokud nechces zavodit .-)))

        0 0
        • Manas  

          Hele, vy ste nas v klidku zarizli :-) Bych te brzdil … ale kdyby jsi teda nestal o chrceni a spis se projel krajinou se zabavnymi ukoly … to by mozna slo :-)

          0 0
          • cabbage  

            nevymlouvej se, máš to povinný- musíš odkoukat jak bloudí i někdo jinej;o)

            0 0
          • Thidney  

            podívej to byl naprostej omyl .-) za 1. Jiří táhnul za 2. jeli jsme severní trasu – míň kopců a slejvák přišel později hele já mám letos najeto 220 km závodně a 100 nezávodně – nemůžu chrtit neb není z čeho .-) Maxim nebo Meresjev ?

            0 0
            • Manas  

              Meresjev. Du do toho :-)

              0 0
              • Thidney  

                povezeš mě v sobotu v dětským vozíku?

                0 0
              • Thidney  

                za koho – team – poejedeme?

                0 0
                • Manas  

                  Hmmm, netusim. Myslis ze team Meresjev je uz obsazen ?

                  0 0
                  • Thidney  

                    obvykle jezdím za půjčovnu ovcí

                    0 0
                    • Manas  

                      No jo, ja zapomnel. To se mi libilo, takze to beru :-)

                      0 0
                      • Thidney  

                        již není návratu .-))

                        0 0
                        • Manas  

                          Jak proste, mily Watsone. :-)

                          0 0
                        • Manas  

                          Ty jo, ja jsem si myslel ze Maxim je ten nocni. Tak ted sem z toho docela vedle. Myslis ze to prezijeme ?

                          0 0
                          • Thidney  

                            tě přetrhnu .-)))) bude to mazec na smartí blikačku a starýho petzla na přilbě neboj, ještě jsem neposlal prachy, tak to můžem změnit :-) neboj všem nočním orienťákům jsem se zatím úspěšně vyhnul jednoduchou taktikou – vyťal jsem se ještě před startem

                            0 0
                            • Manas  

                              Hele, ja si myslim ze kdyz nejedeme na bednu, tak by sme to nemuseli rvat na krev a proste si to uzit :-) Aspon posunume hranice :-) Mozna … nebo taky umreme nekde v lese :-)

                              0 0
                              • Thidney  

                                myslis ze pod rouskou tmy obsadime kus polska za jestedem ?

                                0 0
                                • Manas  

                                  S mym orientacnim nesmyslem je mozne vsechno :-) Aby jsme rano neposilali SMS poradatelum: „Severni pol je dobyt!“ :-)

                                  0 0
                            • Manas  

                              Zkusime to pretransferovat na variantu Maxim ? Ja bych se rad v nedeli jeste hejbal :-)))

                              0 0
    • preacher  

      jasne ze jedu, Mersejev to jisti…za rozbresku jsem v cili…

      0 0
    • Šemík1  

      Také jsme se přihlásili na MERESJEVA. Odpoledne přidělám světlo a pak děj se vůle boží. :-)))

      0 0
    • Manas  

      Takze RR je uspesne za nami. Thidney jel se mnou a timto mu dekuju, ze me prilis neznicil – jeho slova „mam letos jen 200km najeto“ znamenaji – pojedeme tak jako skorochrti :-) Taktika byla: hezky vylet po krajine, vyhejbani se kopcum a naky to pivko – velmi dobra taktika, ktera nam i pri total flakani prinesla 66. flek ze 122 lidi :-) Jako spravny orientak nechybelo brodeni po naby v louzi, pochod neznamym udolim v koprivach a malini a pady do vetvi ci pisku. Skoda jen ze pri padu v pisku ztratil Thidney Sigmu. Takze suma sumarum 94km, prumer 19, cas jizdy 4:29, jedno pivko :-) Diky za teamovou praci!

      PS: Tu pixlu Enervitu mas u me v aute + 2 tablety.

      0 0
      • Thidney  

        tady radio Jerevan neměl jsem 200 ale 300 najeto, a nebyl jsem to já kdo po 6 ti hodinách pohodové jízdy nasadil na asfaltu kudlu a na připomínku " na tohle nemám, už fakt nemůžu" odvětil já radši jezdím frekvence . jen jazyk přilepený na patře mi zabránil zavrčet dej si tam kašpárka .-) Ukázalo se že sjezdaři nejsou bezmozci – na můj návrh při lehké nábližce mimo cesty -hodíme kola z týhle čtyřmetrový skalky do svahu a pak se půjdem podívat jak dopadly se Manas otočil a objel to. Ta sigma byl Hac4, škoda. Poprvý při závodě jsem ho měl s sebou, baterky nový, i záznam jsem zapnul… tak jsem se těšil jakou hezkou placatou křivku budu mít. no holt jsem zavřel řidítka plácnul sebou vrazil si roh do žeber a hacík hajá někde v písku nedaleko 80 ti bodové kontroly ve vojenském prostoru. Taktika byla opravdu dobře zvolená viz co napsal Manas Diky jsem naprosto spokojen PS ten Enervit a tablety nejak ekologicky zlikviduj .-))

        0 0
        • Manas  

          To je sice pekny ze jsem rikal neco o frekvencich ale nevim kdo do cile jel asi 100m prede mnou a jehoz rychlost byla lehce pres 40 :-) Ja si svacim musli tycinku a ty mi tohle … sem pak musel i pridat a to jsem uz na to moc nemel :-)

          Jak rikam ovsem a rikal jsem i predtim. Jezdim rad cokoliv, bavi me to, a za tohle fakt dekuju. A to myslim skutecne tak jak rikam. Bavilo me to … za rok treba zase :-P

          0 0
      • Johy  

        Tak to gratuluju:)

        0 0
    • Elwing  

      První absolvovaný závod, první stofka, přesně ten den první narozeniny koníčka. paráda. jediné mínus je, že sem si opálila proužky na nohou :( před startem lehká nervozita. děkuji všem zúčastněným a hlavně spolujezdci, který pravil, že je se mnou něco v nepořádku jelikož sem si v hospodě nedala ani pivo a docela mi to i jede ;)

      0 0
      • Johy  

        Tobě taky gratulace, jak de vidět nadaná si ve všech směrech:)

        0 0
    • Manas  

      Dobre, takze nez Cabbage vstane a flakne sem fotku snidane :-)

      Druha cast nasi vypravy se zachovala nadmiru skvele. Ackoliv vsichni predem „odsuzovali“ vypravu dvou lidi co se diametralne lisi v postoji k alkoholu ve vsech podobach (promin Cabbage) tak dopadli dosti dobre. 88 ze 122 je rozhodne skvely vysledek uvazime-li ze zenska cast vypravy mela najeto (mozna mene – absence tachometru) mene nez Thidney a ktery ma navic tezkou fyzickou pripravu v podobe tri ratolesti (jen tlumocim tva slova :-) ). Dali vic nez my a pouze to ze nenasli jednu ci dve kontroly jim zabranilo nas znemoznit. Cehoz jsme se docela v cili bali :-)

      0 0
    • mAk  

      No ti co si nedali Meresjeva letos ho věřim pro příští rok zvolí (c; Jako s tou bouřkou to získalo takovej parádní až hororovej nádech… Poslední půlhodku sme jeli těm bleskům a hromům naproti a bylo uplně boží jak sme valili lesem a najednou byl na půl vteřiny den a pak oslněn člověk opět upadl do temnoty. No nejlepší bylo že sme dorazili v půl čtvrtý do cíle a do pěti minut začal ten megachcanec (c: To si někteří asi museli vychutnat. Druhá denní etapa byla taky pěkná, trochu škoda že sme nenašli jednu třicítku a jejím hledáním sme ztratili minimálně 15min a přijeli o 10min později, díky čemuž sme přišli o dalších 22bodů )c: Byl sem letos odhodlanej dát přednost 24hodinovce kterou ale kluci přesunuli na tenhle víkend a tak sem si zase mohl užít Bakovskou pohodu a dát si to jako přípravu na BA a SixNumbers

      0 0
    • Otas_MTB  

      Hledám někoho na Ruskou ruletu. Zatím jsem jel jen 1× Brdman cross.Dopravu můžu zajistit. Díky Ota

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.