• McBlacky

    tak podle názvu je asi jasno a čem by to tady mělo být :-) zkušenosti z minulých ročníků? nějaký vychytávky? kdo z B-F si to pojede dát? atd…

    0 0
    • Thidney  

      http://www.bakovdevils.cz/ruskasibir/ nestihl jsem prihlasku v case, neb jsem nevedel jak bude probihat sestinedeli. Rad bych jel. vychytavky a doporuceni – peclive sledovat pocasi :) ; nejezdi na tech Ralphech co jsi mel na podzim ;-))

      0 0
      • McBlacky  

        neboj dneska jsem pořídil schwalbe Alberta 2,25 dozadu, zítra to testnu jak to vypadá. Když jim cinkneš podle mě tě nechají jet, byl bych rád kdyby jsi tam byl, nás pojede dost :-) Ječnák, Lempl, Fousáč, Sáva a Já, to už je lákavá sestava ne :-)

        0 0
        • Beeda  

          Jesta JAAAA… No shanime odzvos aspon zpet, tam bych sehnal. B.

          0 0
          • Beeda  

            Z Pha :-)

            0 0
            • Thidney  

              zregistroval jsem se, když nebude nějaký kolaps jedu a mám prázdný auto má i zahradku, jen nosic na kolo mam pouze jeden.

              0 0
              • SavaH  

                Počítej se mnou ;o) Mám i vlastní nosič. Slečnu nemůžeš přece odmítnout? TO co navrhoval Beeda, že tam se dopraví s kámošem a z5 pojede na biku je sice good idea, ale jen pro chrty.

                0 0
                • Beeda  

                  Ja bych to po ose dal, no problem, ale asi az druhy den, protoze me Savah na sibiri utaha a to bych ten den nedal:-). A navic se mi tam nechce byt do nedele…B

                  0 0
                  • Thidney  

                    ook Savah Beeda ještě někdo? – předpokládám brzký návrat – mám večerní službu – budu děti uspávat příkladem ;)

                    0 0
    • J.A.V.  

      Ja taky jedu. Vzhledem k predpovedi bych to nejak moc neresil, maximalne hrozi blato, ale na snih to letos opravdu nevypada.

      0 0
    • Daf  

      Tak tohle neni nic pro me. Ja jsem schopnej zabloudit i na XC zavode :) Takze vam aspon budu drzet palce.

      0 0
      • Beeda  

        Hele tak tam dejte svih a zpatky pripadne se mnou, at muzu ject v haku :-), je to od Ml. Bol. 10km..:-)

        0 0
        • Daf  

          No jo vzdyt to mam skoro za barakem :))) Uvidim, kdyz bude pekne tak o tom muzu uvazovat.

          0 0
      • kankrlicek  

        Taky na to mám slinu, ale jestli bych to jel s mapou nebo bez by bylo úplně jedno :)

        0 0
    • mAk  

      je já jedu taky, tak doufám že se tam nějak nahmatáme, možná bysme mohli vymyslet něco abysme se tam poznali, něco jako srolovaný noviny do podpaží (c; Jinak sem jel loni a letos to vypadá že to bude uplně o něčem jinym. Taková Sibiř v létě?!

      0 0
      • Beeda  

        Ze by delegacia ze Smrzovky:-)) Navrhuji nacmarat na cislo B-F Nick .B

        0 0
        • mAk  

          hm to neni špatnej nápad, ale to se pak ve výčepu stejně nepoznáme (c;

          0 0
          • Beeda  

            No napr Fousace neprehlidnes, ma u vycepu permanentku:-)

            0 0
            • mAk  

              hm no tak dobrý je že na to vymejšlení máme eště tejden, tak nás třeba eště něco napadne (c: ale fix na číslo si beru… a dáme tam radši i B-F

              0 0
      • jecnak  

        Fousace poznas a ostatni se jiste – zvlast po zavode budou motat kolem neho.

        0 0
      • McBlacky  

        Hele Beedu poznáš to bude ten co to vyhraje, Lempla taky má dlouhý vlasy a bude všude dělat hroznej chaos a nadávat jak bloudil,Fousáč bude stát u baru zřejmě se mnou a budem nezávazně chlastat a kecat co to dá, Sávu poznáš taky, bude to nejhezčí bikerka na akci, pokud potkáš někoho kdo okolo tebe prosviští hroznou rychlostí na modrým superioru s karbonovou zadní stavbou tak to je Ječnák :-)

        0 0
        • blue  

          ty si ale lichotník… co za to od nich vsech budes potrebovat? :-))))

          0 0
        • mAk  

          hm no tak to teda abych si ten popis vytisknul a vzal sebou (c;

          0 0
    • Thidney  

      takže teamy za které jedeme -Lempl Rider; curahee; Los Ganadoros; Půjčovna ovcí; sk SNS; – hezká zběř…

      0 0
    • czertd  

      Tak to se tam s vámi také asi uvidím. Už se docela těším, a jsem zvědavej – (jedu orien?ák porvé), i když mi bude možná trochu nahrávat znalost domácího terénu. V bývalym vojenským (ruským) prostoru se dá ale stratit i na dobře známé stezce. S tou dopravou by to šlo i z 2km vzdálené zastávky vlaku /Bakov nad Jizerou/ na trati Praha – Liberec.

      0 0
    • fousac  

      koukam do startovni listiny a vidim mladata z biketunelu… (pokud se nepletu) hm… to je parada, to bych nemusel bejt posledni.. ;)))

      0 0
      • JIRA  

        No ale moje zkušenost z minulých soupeření mi říká, že jsou dobrý......jako dvojice. Jak pojedou v jednotlivcích jsem taky zvědawej'. Vždycky naviguje mládežník.

        0 0
        • fousac  

          to ja je nechci nijak hanet ani schazovat, chran Buh… to je jenom takove rivalovite-pratelske popichovani… ;)

          mejme radi cyklisticky poter a mladez.. ;)))

          0 0
      • JMT  

        Dostanes na prdel :-)

        0 0
      • JMT  

        moje 16 leta segra jede sama.....to by bzly kruta porazka......
        TRENUJ

        0 0
        • fousac  

          no za tejden toho moc nedozenu… :///

          a vzhledem k moji momentalni kondici to vidim velmi, velmi blede… :(((

          dyk v sobotu me i SavaH trhla v jednom kopci.. :´(

          0 0
          • SavaH  

            to teda nevim v kterym :o(

            0 0
            • fousac  

              posledni stoupak z karlicaku na vonoklasy… jeste ted se stydim.. :o(

              0 0
          • JMT  

            jak nejedeme ce dvojici, tak uz jednotlive nejsme tak silny… :-(((

            0 0
    • Beeda  

      Uz jsem myslel ze mi bude horko :-) http://www.novinky.cz/04/74/28.html B.

      0 0
      • SavaH  

        Kušuj. Bude nádherné počasí, svítit sluníčko a tak 5° nad nulou třeba i víc.

        0 0
        • fousac  

          zaprsi, pres noc to zmrzne a bude roooodeeeoooo­o!!! :DDD

          0 0
          • Beeda  

            Hlavne kdyz nebude prset, tuha zima je nadherna:-) B.

            0 0
      • McBlacky  

        horko ti bude až zabloudíš ve vojenským prostoru, mapa moc orientačních bodů neuvádí… snad nebude pod nulou, to je pak o zápal plic, chrtit naplno

        0 0
      • fousac  

        njn… pocasi je fakt cim dal zajimavejsi…

        nevite nekdo, jak drzi RR na snehu?? se mi nechce prezouvat… ://

        0 0
        • McBlacky  

          novej by mohl :-) trochu

          0 0
          • fousac  

            jaaaaa nechciiiii obouvat ty pitoooomyyyyy velociraptoryyyyyy… :´( (a nic jinyho ted doma nemam) (teda mam wormdrivy, ale zabit se zatim taky nechci..)

            0 0
            • Beeda  

              Kasli na tom, ja to pojal jako cyklokros, nechavam Hutchin_Slick 1,3. Verim, ze SavaH nas team podrzi:-) B.

              0 0
              • SavaH  

                By byla docela sranda, kdybych dojela jako 1. za náš team, ale to nehrozí. Škoda

                0 0
              • McBlacky  

                ono to je stejně jenom silnice, z 90%, teda pokud koukám na mapu z 2003, snad to letos nedaj brutálně terénem :-)

                0 0
        • jecnak  

          Neresim, neprezouvam…

          0 0
    • mAk  

      Jinak novinky na www.bakovdevils.cz to sice že je zajištěný ubytování, přímo v knajpě, takže to vypadá na megakalbu (c;

      0 0
    • JIRA  

      Přihlášky jsou už uzavřené ale já se nezúčastním, takže pokud by někdo chtěl – přenechám možnost startovat (s číslem 1!) :) .....a třeba i vyhrát!

      Pokud máte zájem – pište na: jirova_schranka@centrum.cz

      0 0
      • Beeda  

        Ma prituhnout tak to vzdavas co? :-) B.

        0 0
        • JIRA  

          :) Právě, že je to málo eXTRémní a tak radši jedu na hory. Loni jsem jel, jelikož na horách pršelo a nepořádal jsem jinou akci, což letos dělám.

          0 0
          • McBlacky  

            to mě taky trochu vadí, bude to šílená chrtárna po silnici, radši bych jel ve vánici, nebo alespon na sněhu. podle mapy 2003 to ani nebude moc o MTBO, když popis je danej kudy :(

            0 0
            • Beeda  

              Ja to zas docela beru, ze to bude vicemene po bezpecnych stezkach. Preci jen pokud bude –5C, to muze byt docela nebezpecny v pripade urazu. Ja to beru jako kulturne sportovni akci a ne race. B.

              0 0
              • McBlacky  

                jasně a proto jedeš na 1,2 slicku :-) já ti věřím že dáš bednu, tak doufám že mě nezklameš, já už jsem si udělal jasno, kde bude těžiště mojí účasti -na baru. Budeme dělat s Fousem a Thidneym opozici vám chrtům :)

                0 0
                • Beeda  

                  Ja nemam mapu ani buzolu, budu se drzet za zenskejma a delat pojizdny bufet se servisem :-) Taktez predpokladam, ze nesklames a s Jecnakem date bednu s nejvetsim poctem km a bodu (nebo jak se to mtbo hodnoti:-) Jo a Fousac bude makat na nas TEAM, ma za to neco slibeny:-). B. PS: slicky vezu, protoze se mi nechce prezouvat…

                  0 0
                  • McBlacky  

                    na mě si nesázej… já jsem rád že jedu a to ti může potvrdit kdokoli kdo se mnou jel v pátek nebo v sobotu, ted je pro mě období odpočinku :-) až tak do konce února. Tohle ani není v podstatě MTBO -ti to vysvětlím večer- trasa je jen jedna akorát není značená a ty by jsi ji měl podle popisu a mapy správně trefit, otázkou bude, jestli díky příznivým podmínkám to nepůjde někde zkrátit pěšinkama a singlama, což je povolený, můžeš jet kudy chceš, ale víceméně optimální trasa je ta kterou ti daj. alespon takhle jsem to pochopil

                    0 0
                    • mAk  

                      Právě že to bude klasický MTBO, tra? od kontroly ke kontrole, jen vybereš kudy (oproti akcím typu BikeAdventure nebo Ruská Ruleta kdy volíš z x kontrol podle bodů a časovýho limitu, kerý objedeš)(ale myslim že ty to stejně víš) a myslim že kluci budou dbát na to aby tam nějaký volby byly, třeba loni tam ke konci toho bylo k mapování spousta, sice ne jako na ČP MTBO na klasickej MTBO mapách, ale jinak dobrý a ten popis cesty tam je kuli lidem který sou na mapě třeba poprvý a nebo když ti v někerejch místech nestačí mapa, tak asi tak, na první křest ohněm letošního roku to bude zase optimum…

                      0 0
                      • McBlacky  

                        já jsem na RS ještě nebyl, ale podle toho jak vypadala mapa a popis ročníku 2003 (ke stažení na stránkách bakováků) jsem nabyl dojmu, že popsaná trasa je nejrychlejší (teda co do povrchu) a postupy byly taky docela logicky, neznám to tam takže asi taky pojedu podle tý mapy, možná pokud vydrží počasí to zkusím někde zkrátit nějakým průsekem nebo tam něco. Rozhodně na tak krátkým závodě se moc mapovat nevyplatí, čas vítěze 2003 byl 2,11 nebo tak a to byl sníh a ledovka. Za sucha se to teda dá sjet pod dvě (to teda není můj případ), když nebude problém s dohledávkama. Tady už i 5 minut kufr je hodně a je lepší jet cca o kilák dva jasně po silnici, než testovat neznámou pěšinku.

                        0 0
                        • McBlacky  

                          hlavní závěr z toho mám takovej, že švihaři budou mít proti mapařům výhodu, navíc -čím lepší počasí, tím větší.

                          0 0
              • McBlacky  

                s tím úrazem to blbý je, rozpařenej, málo oblečenej, otevřená zlomenina a mohlo by to bejt fakt ošklivý, ale ono nebude moc kde to hodit. Pro všechny případy ale beru do camela mikinku :-)

                0 0
    • Beeda  

      Beru fotak, tak kdo chce foto tak at se hlasi, a kdo se nehlasi toho si dohonim:-)) B.

      0 0
      • McBlacky  

        já se hlásím, ale na trase nebudu naschvál pózovat nebo se uvádět do stacionární polohy. Takže pokud vyřešíš kde a jak si mě na trase odchytneš a vyfotíš, budu rád :-)

        0 0
      • Thidney  

        tak na 110% nejedu, deti jsou marod na zázraky moc nevěřím :) Pokud bude sníh pojede se tam podívat Honza Šilpoch z magazínu HN tak na něj buďte hodní jako omluvenku přikládám osvědčenou novoroční dietku První den Snídaně: Smažené vejce, topinka s džemem. Dvě sousta vejce (použijte prsty), zbytek hoďte na zem. Jedno sousto topinky, zbytek džemu rozmažte po tváří a šatech. Oběd: Čtyři pastelky (na barvě nezáleží), hrst rozdrcených bramborových lupínků, sklenice mléka (třikrát si usrkněte a zbytek rozlejte). Večeře: Čokoládová tyčinka, dva desetníky a padesátník, 4 doušky zvětralého piva. Zákusek před spaním: Osmažte topinku a hoďte ji v kuchyni na zem. Druhý den Snídaně: Zvedněte oschlou topinku ze země v kuchyni a snězte ji. Zapijte půlkou láhve vanilkové příchuti nebo lahvičkou stolního oleje. Oběd: Půlka fialové rtěnky a cigareta (sníst – ne vykouřit). Podle chuti kostka ledu. Svačina: Olízat lízáko; až bude lepkavé, upustit venku do prachu. Zvedněte a olízejte do čista. Vra?te se s ním domů a upus?te na koberec. Večeře: Kamínek nebo fazole (strčit do nosu). Vylijte kolu do š?ouchaných brambor a jezte lžickou. Třetí den Snídaně: Dva lívance se spoustou sirupu. Jezte prsty a ty si utírejte o vlasy. Sklenice mléka: půlku vypijete, do druhé nacpěte lívance. Po snídani odlepte z koberce lízátko, olízejte a hoďte na křeslo s nejhezčím polštářem. Oběd: Tři zápalky, pomazánka z buráků, chleba s marmeládou. Několik soust vyplivněte na podlahu. Sklenici mléka vylejte na stůl a vylízejte. Večeře: Miska zmrzliny, hrst lupínků, troška vína, káva. Závěrečný den Snídaně: Čtvrt tuby zubní pasty (libovolný druh), kousek mýdla, oliva. Misku vloček zalijte mlékem a posypte práškovým cukrem. Až jsou vločky nasáklé, vypijte mléko a vločkami nakrmte psa. Oběd: Vylízejte lupínky z podlahy v kuchyni a z koberce v obýváku. Najděte to lízátko a dojezte ho. Večeře: Sklenice špaget s čokoládovým mlékem. Sežvýkané maso nechte na talíři. Jako zákusek maskara.

        0 0
        • Thidney  

          jsem zapoměl napsat, že vychází z pozorování chování 2 letých hubených dětí .) prostě jsem vás sprostě okradl o pointu :-))

          0 0
      • Beeda  

        Foto volne u me na www.beeda.net .zip filu, jinak neco stahl Jecnak, tak at udela recenzi na www.bajk.cz snad neco bude i na www.mountainbike.cz). Skoda vybitych baterek to nelepsi z trasy tam neni… B.

        0 0
        • Gatier  

          Pekne, hlavne zjazdy. Len si mohol povedat, ze 1 100vka je onicom a z tych zvysnych 10tich kazda 2. :) Skopcil som si trabosa a macicku. Nie tu na tom biku, ale na hnilych jablkach.

          0 0
          • Beeda  

            Jo jeste tam mel byl kohout, ale ten mi utek do lesa :-). Je spis pro lidu, co to jeli, navic ja tam nejel jen fotit a poznamku o obsahu jsem zminil. Prosim, vystav ty dve fotky at ulehcis lidem praci se stahovanim, dikes. B

            0 0
    • fousac  

      ze serveru bakovdevil.cz

      Ještě pár poznámek k Ruské Sibiři…

      Přátelé, zimní jezdci! Máme pro vás ještě pár drobných organizačních poznámek ohledně Ruské Sibiře. Věnujte jim prosím pozornost a pokud možno dejte o nich vědět svým spoluzávodníkům, které znáte a kteří náš web nečtou.

      Bude úvodní rychlostní vložka SS-20. Přišli jste o ni v Ruské Ruletě 2004, tak jsme ji poprvé dali do Ruské Sibiře ;) Těm, kteří nevědí o co jde, doporučujeme přečtení reportáží z Ruské Rulety 2002 a 2003. Z důvodu velkého počtu startujících je možná prezentace už od 8.30. Vezměte si prosím s sebou nesmyvatelné fixy tmavé barvy. Pojede se dle mapy z Ruské Rulety 2004, vyznačit kontroly si budete muset sami dle vzoru. Jinak vše bude stejné jako v předchozích ročnících Ruské Sibiře, kontroly nebudou kleštičky, ale budou se opisovat různé údaje kolem kontrol. Jak jsme již psali, kdo chce, může si vzít karimatku a spacák. Bude možné spát na zemi v hospodském sále. Těšíme se na vás! Bakov Devils

      0 0
    • SavaH  

      Bylo to SUPER!!! Fakt se mi to moc líbilo, hlavně ta modrá podél potůčku ;o) Počasí taky vyšlo a bylo vidět snad půlka Čech. Pořadatelé si zaslouží velké poděkování.

      0 0
      • cabbage  

        se pochlub, jak ste dopadli?:)

        0 0
        • cabbage  

          lempl prekvapil....­...........:)

          0 0
          • Jogador  

            Jj, ale bednu máme, ač neni naše, třetí místo patří "mAk"m aspon myslim, že to je on. A ani Bleky s Jecnakem nezahaleli:)

            0 0
            • JMT  

              jo a jaktoze ste tam nezustali pres noc ? ja myslel ze zustavate…

              0 0
      • JMT  

        Taky se mi to docela libilo, ale mohly bejt ty kontroly trochu vic v terenu (nejsem zvedavej na to az mi tu nekdo napise ze sem to mel vzit prez les :-)

        0 0
      • fousac  

        si chtela napsat super-chrti dostihy, ne??? tolik chrtu pohromade se jen tak nekde nevidi.. me bylo hned na zacatku divny ze tam vidim jen tri fully, zato pevnych vidli pozehnane..

        trasu komentovat nebudu, taky co se muze libit nekomu na 10–30cm blata apod. ;)))

        no ale ta knajpa super.. tam bych klidne par dni pobydlel.. :))))

        0 0
    • Daf  

      Jeli jsme kolem a chteli jsme vas s brachou aspon zajet pozdravit. Vzali jsme to zkratkou, ktera nakonec byla asi o 5km delsi, navic kopec jak svina a nakonec jeste defekt :))) Zkratky se fakt vyplacej. Dorazili do Josefova Dolu a pak jsme nevedeli jak dal. No nic, jak jse vlastne dopadli?

      0 0
      • McBlacky  

        Lempl 5celkově, 3 v časovce do vrchu Ječnák 6 celkově, 5 v časovce Já 9 celkově, 4 v časovce já jsem spokojenej, trošku mě ke konci limitovalo kolo, ale finish 8km avg 50km/h bych s nima stejně neustál, zázemí super, trat, jak si kdo udělal, my optimalizovali pro speed a i tak se nám líbila. Bylo štěstí že nebyl sníh, pak by to asi bylo krutý a některý sjezdy by byly zajímavý snad až moc :-)

        0 0
        • Beeda  

          Ja jsem na Lempla rval pri casovce ze ztraci:-)) Jinak super akce, pocasi vyslo, kluci zamakali na vybornou, Savah se drzela i v 30cm bahne. Jidlo/pivko v hospo taky kvalitka. Jen me mrzi, ze nejlepsi useky nemam nafoceny, dosly baterie… B

          0 0
        • enjoy  

          to si lempl dela prdel?:-) nebyl to takovej ten vlasatej kluk kterymu jsem v pohode stacil?:-)

          0 0
          • McBlacky  

            no tak ted už bys mu nestačil ani náhodou…možná tak z kopce protože jel na Fredech a to na bahně nic moc, rozchrtil se brutálně :-)

            0 0
            • enjoy  

              a to se dela jak,ze se takhle rychle rozchrti?:-).ja chci taky:-)

              0 0
              • blue  

                to musis obcas vzit kolo a projet se a tak porad dokola s vetsi intenzitou :-)

                0 0
                • enjoy  

                  no nezlob se ale za tak kratkou dobu?

                  0 0
                  • McBlacky  

                    on jezdil dobře i před tím, jen to kolo ho dost limitovalo. Kromě toho jezdí – trenažér a dost i bika a silnici. Třeba po dnešním záhulu jede zítra trénovat silnici s Beedou a jedním typem (super chrtem). Chce to jen na sobě pracovat…

                    0 0
                    • enjoy  

                      aha,tak to teda ne:-). me bavi jezdit si pro sebe.ale nekdy by mi nevadilo kdybych v kopci zacal funet o neco pozdeji:-)

                      0 0
                      • McBlacky  

                        já ti říkal, dokud nezačneš jezdit na závody, nepochopíš…

                        0 0
                  • Beeda  

                    proc si myslis, ze jsem dnes nechrtil a radeji jel v haku s kategorii Z30, se nenecham shodit:-) B.

                    0 0
                    • McBlacky  

                      ale ale, my stejně víme že by jsi dal bednu, tak se nedělej, kdybys teda nezabloudil… počkej až ti přišijou to vybouraný auto… budeš bikovat max na pankráckým dvorku :-)

                      0 0
                    • enjoy  

                      ja myslim vim:-).dokonce si ten duvod nechal v cili predjet:-)

                      0 0
                      • Beeda  

                        Ten duvod mi napsal 2 min plus, kdyz jsem daval kola na auto, domluveno bylo max 30sec:-) B.

                        0 0
                        • Jogador  

                          Tak Beedo, a kdy budou fotky? Sekce Bikeři v akci čeká jen a jen na tebe:)

                          0 0
                        • SavaH  

                          Tu katričku jsem odevzdala hned cos mi ji dal a to jsem ji musela ještě vyplnit;o)

                          0 0
                    • SavaH  

                      Škoda, že neni zdokumentovaný to, jak si chtěl vytlačit 120 ze silnice a jak se TI to nakonec povedlo a stodvacítka skončila díky Tobě v příkopu. Měl by někdo nafocenou tra? po modrý, jak tam bylo to bahno? Doma mi to nevěří!

                      0 0
                  • fousac  

                    za jak kratkou dobu?? lempl chrti odjakziva co ho znam… ty si ho snad nekdy nekde zariz?? nevzpominam si..

                    0 0
              • fousac  

                to by si musel zacit neco delat a ne se flakat..

                0 0
                • enjoy  

                  12 hodin na nocni je podle tebe flakani?:-).ja myslel ze to ty se flakas v praci i na biku?:-) to pro me pak neni zrovna jednoduchy trenovat:-).ne ze bych nejak moc chtel.

                  0 0
        • Daf  

          Tak to vypada na podarenou akcicku a umisteni je take pekne. Koukam casovka do vrchu na orientaku to je fakt ulet :)))

          0 0
          • McBlacky  

            časovka byla od startu na první kontrolu, a docela dlouhá, vítěz dal 8,27, což je psycho, druhý měl 9,05 další časy už byly od sebe velmi blízko,

            0 0
    • jecnak  

      Foto tady: http://www.bajk.cz/…a/clanek.asp?…

      Kdyby tam byla nejaka haluz, tak mi dejte vedet, delal jsem to hodne narychlo.

      Beedo, jeste jednou diky za fotky, ty moje jsou na …

      0 0
    • mAk  

      no tak se to Bakovákům zase povedlo, tim že udělali první postup bahení koupelí sem přišel o totální možnost jet nějaký rozumný převody, hned na postupu na dvojku sem suknul řetěz ale takovym způsobem že se zarval mezi velkej a střední převodník, tak sem ho silou vybombil a řetěž byl pěkně ohnutej, divim se že přežil až do cíle, eště mi to ohnulo velkou pilu tak sem ji musel několika přesně mířenými údery narovnat zpátky aby byla „bezboulová“. Tak od dvojky sem tahal velkou placku a bylo to dost krušný. Jinak sem se sjel s klukama ze SNS tak sem půl trati odtočil s Pedrosem a tu druhou s Mišim kerýmu to pak hodilo čtvrtej flek. No Ctíba klasicky zabojoval, je to prostě pan výdrž, takže to že dal první flek mě ani nepřekvapuje. No a hlavně je škoda že tam krom BORáků a SNSáků nezůstali další lidi, protože večirek byl dost mohutnej, musim se dneska prorvat fotkama a hodit je na web abyste si to taky užili (c; Ráno už jen pět vyproš?ováků, smažák a odjezd…

      0 0
    • Homer  

      http://www.ihned.cz/index.php?…[action]=deta­il&neris[id]=2267­4765

      Tak kdo z vas to byl? Priznejte se!

      0 0
      • McBlacky  

        o co jde? já tym nic relevantního k tématu ruská sibiř nevidím… ale možná ted odkaz není úplně v pořádku. nahoď název článku..

        0 0
        • blue  

          ze by bakov na jizerou?

          0 0
        • jecnak  

          Nedelej ze o tom nic nevis, ja vim jak te to celou dobu zralo jak nam ta zenska poradila blbe cestu. :-)

          0 0
        • Beeda  

          Neklikej na odkaz, ale zkopiruj ho cely, to je aspon na 15 let basy:-) B.

          0 0
          • McBlacky  

            mě to kua nefunguje vůbec nijak :( ale i kdyby něco já za nic nemůžu, já tam nebyl a kdyby jo tak jsem spal :)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.