GALAXY PETYŠA TOUR - náměty, připomínky

13 nepřečtených
  • Extremist

    Napište nám, co se Vám líbilo a co ne… :-)

    0 0
    • foxhound  

      Jo, závod fakt krásný, až na ty nebezpečné úseky, jak se třeba sjíždělo přede jedním mostem, tam kdyby někdo vletěl, tak nevím, jak by to ustál. Bylo to už u konce.. Jinak super ;)

      0 0
    • Rybnik  

      Už je k omrknutí někde kompletní výsledková listina? V práci jsem jen do 18hod. Jinak připomínky nemám.

      0 0
    • Meesha  

      je to daleko! :-)

      0 0
    • foxhound  

      A budou někde nějáké fotky? Jinak fakt super závod ;) Ale raději jsem zvolil krátkou, protože výjezd z Rožnova na Javorník jsem jel při Drtiči loni a něják se mi od té doby nezamlouvá :)

      0 0
    • pegal  

      ja mam vytku snad jen ktomu asfaltovymu dlouhymu sjezdu .. ja tam jel rychlosti asi 75 km/h a najednou za zatackou se objevi pokacene stromy co zasahuji do cesty a na prvnim je cedulka s lebkou jako ze je to nebezpecne misto .. myslim ze to uz je docela pozde .. ja mel docela velke stesti jenom jsem pedalem skrtnul o ten strom .. vlitnout do toho tak uz tady asi nepisu .. toz asi tak ..

      0 0
      • foxhound  

        jj ,ten byl docela blbý no…mě chybělo tak 10 centimetrů a taky jsem byl v něm… a pak ještě pod tím sjezdem asi někdo přehodil tabulku místo rovně tam bylo doleva, přes nějáký potok…ale to není vina pořadatele

        0 0
        • Extremist  

          Varovne cedulky pred tim sjezdem byly, ale nekdo nam je ukradl. Se znacenim byly vubec obrovske problemy, protoze nam trat neustale nekdo schvalne preznacoval. Dva dny pred zavodem se pak jezdilo temer nepretrzite po trati a znaceni se doplnovalo. Hodinu pred startem jsme pak zjistili, ze nektere sipky ukazuji opet jinde nez by mely. Nastesti se nam to opet podarilo opravit. Nechapu lidi, kteri tohle delaji.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.