• Extremist

    Poznámky, připominky… Díky!

    0 0
    • nox159  

      zdravim,

      (jel jsem kratkou)

      organizace zavodu, prezentacka, značeni… bylo dobre (u toho bych nemel co vytknout), co me hodne potešilo bylo jidlo :) po zavode do sebe nikdy gulas nedostanu a to rizoto bylo super :)

      ale ta trat… :(

      minimalne pulku zavodu jsem přemýšlel jestli nejedu nahodou silniční zavod…

      když mam možnost tak se zeptam :) Proč vedete MTB zavod z 95% po asfaltu a polnačkách ?

      0 0
    • tom xtr  

      Letos bylo super zajištění tratě. Zvlášť ty děcka s píšťalkama v těch úzkých asfaltových sjezdech a na cykloztezce.

      0 0
    • beeker  

      letos sem chtěl jet, ale 450 za 30km trasu jsou fakt vyhozené peníze, ještě když je 70% trasy asfalt

      0 0
      • jIrI___  

        +1. Už nějaké 4 roky na to mám stejný názor, toho asfaltu je tam fakt přehršle. Není jak za dob, kdy byl cíl Petyše na Dílech. A ten luxusní guláš tam…!

        0 0
        • Ondry  

          Sice se tam někdo nade mnou už ptal, ale nevíš jestli je dlouhá taky tolik asfaltová? jestli mám teda nabouchat galusky.

          0 0
          • jIrI___  

            Na mapě jsem červenou barvou vyznačil úseky, které vedou po asfaltu. Jestli je to moc nebo málo asfaltu si už rozhodni sám :)

            0 0
            • nox159  

              jeste bych dodal ze ten zbytek co neni znaceny neni vylozene teren jen takove kamenite cesty tzn trochu horsi polnacky vetsinou… :)

              ale dlouhou projedou celou nemam, na kratke bych rekl ze je max 5km z 30ti v terenu a to silne prehanim…

              0 0
            • Ondry  

              dík asi tam nějakou tu desetinku přifouknu

              0 0
          • nox159  

            s tim tlakem tezko radit asfaltu dost, vylozene terenu hodne malo, pak je otazkou co ten zbytek jsou to kamenite cesty (kameny spis male na beskydske pomery) jestli vic nebo mene nafoukat to je otazka…

            0 0
    • Jirka_J1  

      nevite jak to vypada s bahnem na trati u nas celkem vydatne prselo jak v Roznove a na trati ? dik :)

      0 0
      • jIrI___  

        V Rožnově taky pršelo, ale trať bude z 80% bez problémů jetelná, protože asfaltu déšť nevadí :)). Bahno bude ve sjezdu z Velkého Javorníku do Rožnova, pak ve kousek stoupání pod Radhoštěm a kousek před cílem, kdy se z Dolní Bečvy stoupá nad golfové hřiště (tam bývá bahno i za sucha).

        0 0
        • Haruky  

          ano,ano na Dolní Bečvě je mokro pořád,obzvláště u dolního mlýna,dnes jsem to z Rožnova foukla kolem golfu nahoru a myslím,že se Petyša už jel dneska,jak je to u toho malého brodu kousek od spodního mostu na Bečvě rozbité,to budou tretry zmasakrované,takže kousek od cíle se bude pěkně hudrovat,jediný pořádný enduro usečičínek,chi…a ještě brod na v Rozpitém,chi

          0 0
      • beeker  

        dneska sem jel kolem rozpiteho a mokro ještě bude na těch kamenitých lesních cestách, na asfaltu ne :)

        0 0
    • grafik  

      Jedu poprvé, dáte tip, kde nejlíp zaparkovat nejblíž cíli?

      0 0
      • Haruky  

        hned u cíle je velký parking,nebo u Benzina benzínky,výjezd z Rožnova směr Žilina

        0 0
      • blisterexist  

        nedáme protože tam pak nezaparkujem my:-D

        jeď do kempu

        0 0
      • grafik  

        díky, snad nebude plno :)

        0 0
      • jIrI___  

        Jak psali ostatní – přímo u kempu je velké parkoviště a pak na startu je takové menší parkoviště. Nic jiného neplaceného mě teď nenapadá.

        0 0
        • Haruky  

          ještě může stát u Horalu a nebo u kempu svazarmu

          0 0
          • jIrI___  

            Horal mě taky napadl, ale nejsem si jistý, jestli to tam není rezervované pro hosty hotelu/restaurace. Minimálně v té části před závorou blíž k silnici je tam ta rezervace na beton.

            0 0
            • Haruky  

              a myslíš,že to někdo pozná,že tam nejsi na snídani???a pak Bony je cyklista,bych se toho nebála

              0 0
              • jIrI___  

                Když tam přijede s bikem, bude se převlíkat před autem do cyklistického, pak odjede na pár hodin pryč a vrátí se zabahněný, tak opravdu nikdo nepozná, že tam nebyl jen na snídani :)

                0 0
    • Jirka_J1  

      Tak co jeli ste dneska taky nekdo ? :)

      0 0
      • Ostrawak  

        Jo, rychlé málo technické (až na blátíčko kousek před cílem)… kdo jel na 29" neprohloupil ;)

        0 0
      • Ondry  

        Výživný!

        0 0
      • grafik  

        Sjezdy a technické úseky na dlouhé super, hlavně ten z pusteven, vedro brutální, vůbec jsem se nemohl prvních 10km rozdýchat a uvažoval o tom, že v Dolních Pasekách bude end, nebyl. Kopce teda fest – nekonečný, ještě, že se jelo po asfaltu a částečně ve stínu, v poctivém terénu bych jel ještě teď , na kopci za posledním bufetem defekt a ztráta pumpičky = dojezd do cíle po cyklostezce na prázdným = DISQ, škoda, vydalo to na čas kolem 3h.

        Zázemí v kempu … divný, dojezd závodníků po cyklostezce na full gas mezi děckama … no nevím, parkovačka na asfaltové plotně 40,–, značení tratě 1*

        0 0
        • Ostrawak  

          ta cyklostezka byla doslova „dangerous“

          0 0
        • vitan  

          značení bylo trošku slabší – značky moc vysoko a občas by se hodila potvrzovací ve sjezdech po zatáčce.

          Závěrečný úsek po cyklostezce byl…no…dalo se, ale příště by bylo záhodno to vést asi někde v lese. Ten rozbahněný trail kolem golfového hřiště byl supr…tak by to mohlo být určitě delší úsek:)

          0 0
          • jIrI___  

            Značení fakt muselo stát za to, když bloudili i domácí (Supriders) :))

            0 0
            • 4.ever1  

              Značení bylo v pohodě.Jel jsem dlouhou a vůbec nikde jsem nebloudil a to jsem tuto trasu jel poprvé.

              Akorát toho asfaltu tam je trochu moc.Chtělo by to místo toho nějaké pěkné lesní cestičky.

              0 0
          • Haruky  

            dá se tam jet luxus úsek po hřebeni „na Suši“ a najet pak na rozbahněnou zelenou…

            0 0
        • Kawka  

          Nenarazili jste někdo na nějakou fotogalerku z letošní Petyšy? Prosím odkaz.. Díky!

          0 0
    • jIrI___  

      Tak kdo jedete asfaltour letos? :)

      0 0
      • blisterexist  

        já rozhodně ne:-D

        0 0
        • jIrI___  

          Nějak tak celkově jsem si všiml, že klesá zájem :(

          0 0
          • blisterexist  

            to by se sakra prodražilo ojíždět si galusky tam na asfaltech:-D, je to fakt peklo, tam takové pěkné traily a oni to vedou po cestě:-(

            0 0
            • jIrI___  

              To už jsem tu kdesi psal, že je škoda té trasy, protože v okolí Rožnova je spousta možností, jak trať udělat zajímavější (= snížit podíl asfaltu). Nevím jestli v tom pořadatelům brání ochranáři nebo někdo jiný, ale je to prostě škoda.

              0 0
      • Ralan  

        Přemýšlel jsem o tom, ale radši to necelé pětikilčo za startovné projezdím v sobotu na Kyčerce :)

        0 0
      • Ondry  

        Kdyby ten povrch byl jinej než asfaltovej tak to ani odjet nejde :)

        0 0
      • Haruky  

        Už mají naznačeno,řekla bych,že krátká je nezměněna.No už jen na Bečvě se dá udělat luxus oklika tomu asfaltovému sjezdu do Rozpitého…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.