• HROOLI

    Čau,tak datum 12.6. se blíží a počasí pořád nanic.. Zajímá mne,jak to vypadá s krátkou tratí. Podklad, jaké zvolit pláště z výběru : Dynomite,RaR,Ig­nitor ? Vydím to na Dynomite,ale nevím,jak to tam vypadá,kdyžtak dám dozadu Ignitora- stejnou kombinaci jsem jel na Šele a super..

    Ted jdu spát a ráno se těším na Vaše reakce ;)

    0 0
    • JakeF  

      V jakym pojedeš dresu? Co tě tu sleduju na B-F, tak jsem na tebe docela zvědavej ;-). Co se týče plášťů, vezu XR1, ty zkousnou všechno :-).

      0 0
      • nox159  

        Ja byl zas zvedavy na tebe, jeste pred 10 dny sem to na beton chtel jet a pak uraz a je to v haji, snad se tam potkame priti rok ;-)

        0 0
        • HROOLI  

          Na mě nebud zvědavej,já teprve začínám..Ale kdyžtak se tam můžem pobavit,jestli se potkáme. Večer budu mít fotku v profilu :-)

          0 0
          • JakeF  

            Vždyť já taky vlastně jenom začínám :-).

            0 0
            • HROOLI  

              Ale určitě jezdíš déle ,než já. Já mám letos první sezonu .. :D

              0 0
              • JakeF  

                Já mám letos taky první ostřejší sezonu. Loni jsem jel svý první 3 závody, nějak vážně jsem začal trénovat a jezdit až letos.

                0 0
                • nox159  

                  to rika kazdy :D

                  ja doufam ze pristi sezona bude pro me konecne ta prvni ostra ;-)

                  taky jsem jeste poradne nezacal jezdit

                  0 0
                  • HROOLI  

                    No tak ted nevím,jak berete to ,,ostrá" Nasazením v závodech,nebo podle počtu objetých závodů,cílů atd ?

                    0 0
                    • nox159  

                      ostra sezona bude, az zacnu poradne trenovat :)

                      zatim vetsinou jezdim jen tak pro radost a jen kdyz se mi chce, je pekne… + k tomu velice slaba zimni priprava, najeto minimum obemu…

                      0 0
                      • HROOLI  

                        No tak to jo,to tak mám taky.Zimní příprava skoro žádná, objemy skoro nulové.Hold rehabilitace byla dlouhá a následné první pohyby ruky.. nebyli nejlepší :D Ale zase pocitově to beru ,jako ostrou sezonu,s tím,žě příští rok bude xkrát lepší příprava v zimě..

                        0 0
                      • JakeF  

                        :-D Tak v tom případě to taky ještě neni moje první ostrá. Já to myslel hlavně závodama. Kdybych to vzal tréninkem, tak těžko, ze začátku roku to vypadalo slibně, ale teď mám jen 2.5 tisíce, protože ty poslední měsíce před maturitou byly dost náročný na volnej čas.

                        0 0
                        • onik  

                          no a pokud nejdeš na vš tak to s tim časem bude ještě lepší ;)

                          0 0
                          • JakeF  

                            Jdu na MatFyz :-). Tak mě po prvnim semesru vylejou a budu mít na trénink času spoustu :-D. Hlavně musim pořídit nějakou silničku.

                            0 0
                        • nox159  

                          moje nejlepsi sezona byla prave ta maturitni, mel sem nejvic casu, na zavodech se darilo, letost pres celou zimu prace 12ky nenatrenoval jsem nic, tedka uraz a jeste k tomu furt chcije :( vidim to blbe

                          0 0
                        • Chiron  

                          Ty jo, co já bych dal za 2,5 tisíce. Sice jezdím teprve duben, květen. Ale mám málo času, furt chčije a když ne, tak musím něco dělat doma na zahradě. Takže sem se přiblížil k tisícovce a teď jak tu zas začlo chcát, tak prostě sedím doma. A víkendy dělám věčně 12ky v práci. Takže totálně zabité.

                          0 0
                          • nox159  

                            hlavne ze se je na co vymluvit :D taky to tak resim, ale v realu jde o to jestli se clovek prinuti nebo ne, navecer se da vzdycky neco natocit doma aspon na valcich ale koho to ma furt bavit :(

                            podminky ma kazdy jine to je pravda, ale vzdycky to nejak jde ;-)

                            0 0
                            • Chiron  

                              Válce nemám, silničku taky ne a jezdit někdy na večer když už je volno, hodinu a dojíždět za šera se mi moc nechce. A abych jezdil když prší, tak to taky nee. Žádné závodní ambice nemám, takže mi to tak nevadí. A plahočit se furt po asfaltu taky není ono. Výmluvy by byly, ale už by to chtělo začít jezdit :D Zitra se pokusim něco najet a v sobotu tam lupnu nějakou stovečku, mělo by být snad pěkně.

                              0 0
                              • nox159  

                                to ja se budu zas valet doma :( a jeste chvili se budu vymlouvat na zhmozdenou pater a žebra ;-)

                                0 0
                          • JakeF  

                            Jenže mně z toho právě leden, únor a březen dělaj 1198km, to je na tom to smutný, za květen jen 462 :(.

                            0 0
                            • nox159  

                              ja mam za brezen 30h a za duben 31h za kveten velke hovno (10h) a tedka jeste vidim ze tyden budu muset byt v klidu takze asi tak no :(

                              na km uz letost nejezdim vubec nejak to bylo pro me nevypovidajici – tedka staci jen tepy a cas :)

                              chtel bych davat tak 40–50h/mesic ale nejak se mi to zatim nedaří :(

                              0 0
      • HROOLI  

        Čau,nechceš se tam někde před startem setkat a společně se rozjet ? Mohli bychom se pobavit,co ty na to? Už se snad oba navzájem poznáme.. :-)

        0 0
        • JakeF  

          Proč ne… Akorát bacha, z týmu tam budeme na letošních 8500kách možná 3, tak já jsem ten s modro-bílou helmou Giro a nejmladší :-).

          0 0
    • jIrI___  

      Na krátké je víc než dost asfaltu a zpevněných cest, takže bych to vůbec nehrotil.

      0 0
      • JakeF  

        Prosimtě, když už tu jsi… Jak se na krátký trase jede ten úsek na Horní Rozpité, tak tam pak podle mapy a profilu je nějaká krátká, ale dost ostrá stojka. Jak to tam vypadá povrchem a je to fakt tak ostrý, jak to vypadá? Rád bych věděl předem, takhle krátkej úsek si vyloženě řiká o velkou placku, ale nerad bych tam pak schodil řetěz, když budu muset na prostřední…

        0 0
        • jIrI___  

          Označ mi to místo na mapě závodu. Nevím co přesně myslíš. Pokud si to dobře uvědomuju, tak v těch místech je prudká a krátká stojka hned za brodem (vjíždíš na ni v podstatě okamžitě po vyjetí z potoku).

          0 0
          • jIrI___  

            Mám na mysli tohle místo.

            0 0
            • JakeF  

              Jo, to je přesně ono. Jakej tam je povrch v tom výjezdu?

              0 0
              • jIrI___  

                Volné a pevné kameny, hlína. Zkusím tam během týdne zajet (pokud nebude pršet) a vyfotit ti to. Nevím, jak to jezdí na špici, ale podle mě jsou klíčové první metry po výjezdu z potoka.

                0 0
                • JakeF  

                  Až tak zase nemusíš ;-). Stačí mi vědět, že to neni asfalt.

                  0 0
              • HROOLI  

                Čau,dnes jsme to projížděli. Jestli máš na mysli,tu stojku po brodu,tak to je jetelné pouze v případě,že za brodem naskočíš na kolo a budeš mít to štěstí,že to vyjedeš.V tom brodu jsou navalené obrovské balvany a není to kudy projet-hloubka po kolena- lepší vyběhnout.Jinak je trat poměrně suchá.

                0 0
          • HROOLI  

            Tam to bude podle mě za chvilku hodně rozbahněné a možná i nejetelné..

            0 0
    • HROOLI  

      Jinak tenhle víkend bych jel možná projet krátkou, přidal by se někdo ?

      0 0
      • onik  

        pojed o vikendu projet velkou ma byt hezky

        0 0
        • HROOLI  

          Dlouhou ne :-) ,ale pokud se třeba z části kryjí ( mapu jsem ještě nestudoval..) mohli bychom se domluvit :-)

          0 0
      • jIrI___  

        Taky se chystám, ale nevím jestli nepojedu už v průběhu týdne.

        0 0
    • HROOLI  

      Je to tam značené ? Jak to tam ted vypadá ( povodně ..) – nemám na mysli bahno,spíše jestli tam to někde není celé podvodou.

      0 0
      • jIrI___  

        Dneska jsem jel celkem kus po dlouhé a kousek po krátké a značené je to perfektně. A vody se neboj, tady žádné povodně nebyly.

        0 0
        • HROOLI  

          Super,u nás právě že jo. Naštěstí bydlíme na kopci.Včera houkaly sirény,starostka hlásila at lidi přeparkují auta atd..,že se protrhla přehrada na Bárnově jde to na nás :D naštěstí to přímo v naší obci nevyteklo..

          0 0
    • Buf  

      Nevíte jak pořadatelé zabezpečí křížení hlavních cest, bude tam policie a regulovčíci nebo závodníci vlítnou pod kamion ?

      A co ten binec na trase po těžbě, spousta haluzi idealni uvalit šaltr, s tím nikdo už nic nebude dělat ? Na několika místech jsou i stromy přes trasu také nepořezané…

      0 0
      • onik  

        loni byly přes cestu policajti

        0 0
        • Buf  

          Jo a ještě mne pobavila dopravní značka na nové cyklostezce u cíle, tam to mají zavodnici také dodržet pravidla silničního provozu. Cyklisto sesedni z kola… na terenni vlnce , co tak tam dat zvolni – 5 km v hod jako chodci, ale sesedni z kola to je opruz.

          0 0
          • jIrI___  

            Jojo, u te značky mi naběhl úsměv na rtech. Jen jsem zvědavý, kolik lidí na Dolní Bečvě na nájezdu na cyklostezku hupsne do Bečvy. Ta pravoúhla zatáčka bez zábradlí pod sjezdíkem vypadá na první pohled neškodně, ale zas není tak složité to tam přepálit a neubrzdit :)

            0 0
            • HROOLI  

              Ty stromy snad odklidí…doufám..

              0 0
              • JakeF  

                Já taky :-D. Zítra asi budu mít nový tretry a pojedu na CrankBrothers pedálech, tak bych chtěl pokud možno co nejmíň nastupovat :-D.

                0 0
                • HROOLI  

                  Jo a tam,jak se sjede z asfaltky dolu k brodu a za ním je pořádný stoupák,tak tam je ten brod ,takže i kopec nejetelný.Aspon v neděli tam v něm byli obrovské balvany..A zhruba na 20–23 km je jeden takový úsek ve stínku a po celé cestě je bahno.Je to po výjezdu,který jde jet na nejtěžší převody a pokud nejedeš úplně v levo,tak tě to může dost zbrzdit.Já sem jel prostředkem,těžký převod a musel jsem tlačit.Jo a přeju hodně štěstí! :-)

                  0 0
                  • JakeF  

                    Díky moc za info. Tobě taky hodně štěstí :-). V jakym teda pojedeš dresu?

                    0 0
                    • jIrI___  

                      Napište jaké máte dresy, já budu fandit u brodu (a pokud bude pocasi jak dneska tak mozna i v brodu :-)), tak ať vím kdy zbystřit.

                      0 0
                      • HROOLI  

                        V tom žluto-červeném,co mám v profilu.Ikdyž tam to je po Šele..ale základní rysy jdou vidět.

                        0 0
                      • JakeF  

                        Ty nejedeš? Já myslel, že jo… Já jedu černo-zelenej Atombike Trek Racing.

                        0 0
                        • jIrI___  

                          Nejedu, jsem si o týden spletl termín a teď už se mi nechce dávat plné startovné. A najeto mám taky prd, takže by to bylo spíš trápení :)

                          0 0
                          • HROOLI  

                            No já platím taky plné a taký mám prd.Kolem 2700 ..pojed :-) Ty si mě přesvědčil na Šelu a jak jsem ti za o vděčný :-) ..

                            0 0
                            • JakeF  

                              To máš víc, než já, tak ne že mě budeš předjíždět :-).

                              0 0
                      • onik  

                        kofola senzor team kdyby to šlo tak fotečku kamarade :)))

                        0 0
                      • Chiron  

                        Kde je ten brod? Chci se na Petyšu zajet mrknout, ale trať celou neznám. Takže asi pojedu někde jen tak na slepo a třeba trefím nějaké zajímavější místo. Původně sem to taky chtěl jet, ale spíš bych se tam jen trápil s tím co mám najeto. Spíš zvažuju, že tam zajedu se mrknout, něco vyfotit a v neděli mě kámoš pozval na nějakou akci. Z Klobouků na Vršatec (SK). Kudma se přesně pojede nevím, ale co sem tak odhadl, bude to do 50km po kopcích s nějakými zajímavými sjezdy a výjezdy. Takže asi pojedu tam, hezky na pohodu a žádné stresy abych dojel v nějakém čase.

                        0 0
                        • HROOLI  

                          Já nevím, neznám to tam,takže nemůžu říct přesně název toho místa.Nicméně je to už ne moc daleko od cíle.Sjíždí se z asfaltky dolů k brodu , a pak je hned stoupák už v terénu.

                          0 0
                        • jIrI___  

                          Tady je označené na mapě.

                          0 0
                          • Chiron  

                            V kolik hodin tak můžou být první jezdci u toho brodu? Chci se jet mrknout na start, ideálně i start krátké a pak to jen přejet po cestě k tomu brodu. Tak abych se nějak zbytečně nehnal nebo naopak, navíc než to tam někde najdu…

                            0 0
                            • HROOLI  

                              Nevím,nevím. Nevíš jestli je na startu i nějaký servis,kde si můžu ještě nechat seřídit přehazovačku ? Jsem z toho už celý vedle..V nejhorším pojedu celý závod na nejvetší placku jako minulý víkend při tréninku.

                              0 0
                            • jIrI___  

                              Jedu stejným stylem. Vyfotit něco na startu a pak přejet k tomu brodu. Počítám, že když tam hned po startu pojedu mírnějším tempem po cyklostezce na Dolní Bečvu a potom normálně po cestě, tak tam dojedu ± na průjezd prvního závodníka.

                              0 0
    • HROOLI  

      Nevíte,je tam někde přímo nějaký servis ? Potřebuju ještě seřídit přehazovačku,pořád mi to nesedí ok..Nebo jestli není na startu,tak jestli třeba někde ve městě? Protože startovné prodávají do 10:30 ,což bychom servis u nás už neztihli..

      0 0
      • jIrI___  

        Na startu nic takového není a pochybuju, že v Rožnově a navíc v sobotu najdeš nějaký servis, kde seřídí přehazku na počkání.

        0 0
      • onik  

        tu děckou pry objedeš i bez řetezu :)

        0 0
    • jIrI___  

      http://stusa.rajce.idnes.cz/…a_Tour_2010/ pár fotek tady. Kdyby se někdo náhodou našel, tak není problém fotku poslat na mail v plném rozlišení.

      A chtěl bych vyzdvihnout slečnu tady na fotkách, protože po tomhle potůčkovém držkopádu, kdy sebou škaredě pleskla přímo na placák, měla ještě minimálně jeden nepěkný pád na terénní vlně kousek před cílem (stejný bajk, stejné barvy oblečení, snad někoho neukřivdím :) ). S pomocí organizátorů se zvedla a do cíle i s kolem doběhla.

      0 0
      • blisterexist  

        ahoj, mohl bys mi tyto:P1020296 ,P1020297, P1020298 fotky poslat na mejl v plném rozlišení?

        0 0
      • HROOLI  

        Můžu poprosit o fotku http://stusa.rajce.idnes.cz/…a_Tour_2010/#… v plném rozlišení na mejl vitsramek@seznam.cz ?

        0 0
      • nox159  

        se ti tam zapletl i nejaky sjezdák ne :D http://stusa.rajce.idnes.cz/…a_Tour_2010/#… tohle je na me fakt moc :D

        0 0
        • blisterexist  

          nevím co to bylo za blba, asi si připadal jak drsňák když má integrálu

          0 0
          • nox159  

            v tom horku mu to fakt nezavidim, bych v te helme chcipl :D

            0 0
            • Chiron  

              Toho typka sem taky nějak nepobral. Já tam chcípal a ani sem to nejel. Si na to měl vzít aspoň nějaké FR kolo aby vypadal „cool“. Jako fakt Apač s XCMkou a k tomu integrálu se sjezdovýma rukavicema, prostě WTF?! Jinak já tam u toho focení, taky dlouho pobíhal s přilbou na hlavě, sem měl trochu obavy z úpalu. Špatně spočítané pití, které rychle došlo, žádná otevřená hospoda poblíž a pít vodu z potoka fakt nebudu. Aspoň ne v těch místech.

              0 0
              • onik  

                tak na toho sem taky čuměl na fotkach co to je zač :D este jí ma malou :D a nejel zavod nema čislo

                0 0
                • blisterexist  

                  no vidíš to, a ještě k tomu nejel závod,blbec

                  0 0
                  • onik  

                    a to bych ho chtěl jeste vidět v tech sjezdech jak si to dava když ma integralu a rukavice :D

                    0 0
                    • blisterexist  

                      myslím že bych ho zaříz během prvních 2sekund

                      0 0
                      • HROOLI  

                        Taky jsem toho exota viděl :-)) Jinak na krátké, asi na 15 km,nebo někde tam jsem přejížděl malou holku ( vypadala tak na pět) – měla startovní číslo a šla s ní (asi) máma. Docela nechápu,jak tak dlouho mohla jet před námi- rychlost téměř nulová… a že tam vůbec dojela a jela závod na 30 km..Furt nad tím přemýšlím,na startu jsem ji neviděl..

                        0 0
                  • jIrI___  

                    Doprovodne vozidlo, piti ma dost i pro ostatni :)

                    0 0
                    • blisterexist  

                      to jsem na chřibské žebral od nějakého turisty vodu:-D, byl jsem uplně mrtvý

                      0 0
                      • HROOLI  

                        Po tom brodu,tam nesli nějací lidi snad deset bidonů.Jsem na ně dělal takové krásné oči a oni nic :-))

                        0 0
                        • blisterexist  

                          njn, to si musíš zařvat:-Dnebo normálně čornout a ujet:-D, nebo dělat že za chvíli umřeš:-)

                          0 0
      • Chiron  

        No jo, tak přece to byla ona. Ta si té smůly vybrala fakt hodně.

        http://math0s.rajce.idnes.cz/…Petysa_tour/#…

        http://math0s.rajce.idnes.cz/…Petysa_tour/#…

        0 0
        • nox159  

          ja tam vidim rovny usek, zadny terenni schod jen krasny travnik – nechapu co mohla delat :D

          0 0
          • Chiron  

            Tam se sjíždělo z asfaltu na trávu a byla tam taková vlna. Jako nic těžkého, ale asi to někoho dovedlo rozhodit.

            0 0
            • nox159  

              takhle dopadaji lidi co s myslim ze na silnici natrenujou vsechno ;-)

              0 0
              • onik  

                ale ale opatrně s tou silnici jo;) ja mam letos na bajku asi 200km a na silnici 3tisice a neměl sem jediny problem ve sjezdech spiš naopak ;)

                0 0
                • HROOLI  

                  No Kubo on ten úsek byl totálně bezproblémový,ale i já tam málem spadl. Stáli tam rodiče a byl tam takový ten oblouk,co bývá v cíli- tak jsem na rodičem ukázal palec dolů :/ a ta nerovnost mě docela překvapila,takže mohla dělat něco podobného , a pak to neustála nerozdíl odemne..

                  0 0
                • nox159  

                  jde o rychlost jakou to jedes ;-)

                  nechtej mi tvrdit ze kdybys tech 3000 najel na biku ze bys ve sjezdech nebyl rychlejsi a necitil by ses jisteji? ;-)

                  0 0
                  • onik  

                    to už víc nejde,moje technika je vytřibena a genialni :D jo maš pravdu když se na to divaš takhle :)

                    0 0
              • jIrI___  

                V tomhle případě bych řekl, že to vyloženě sedí. Dupala ve stoje a na té vlnce přeletěla přes řidítka.

                0 0
              • beeker  

                Tady ta co je na fotce silnici vůbec nejezdí.

                0 0
                • nox159  

                  tak to musela mit dost blby den, nebo je na tom z technikou dost blbe.

                  ale tak nahoda je blbec… :)

                  0 0
                  • blisterexist  

                    když seš unavenej a vyčerpanej tak není problém sebou švácnout na rovince po asfaltu

                    0 0
          • bosmilan  

            co je na tom divné že člověk spadne i na rovném úseku?

            0 0
        • HROOLI  

          Kdo je tenhle pán ? http://math0s.rajce.idnes.cz/…Petysa_tour/#… Chtěl bych mu moc poděkovat za dovezení štítku z mé přilby. Spadl jsem , a pak vůbec neřešil,jestli mi něco vypadlo- taky že ano – carbo,enduro..

          0 0
          • jIrI___  

            Toho od vidění znám. Je tuším z Rožnova. Jmébo ale nevím. Zkus pohledat fotku z jiného úhlu, na startu jsem si všiml, že měl „podepsaný“ rám.

            0 0
    • Chiron  

      http://picasaweb.google.cz/…tysaTour2010 Tady je taky pár fotek ze startu a pak od toho brodu. Nechtělo se mi to přebírat, takže tam budou asi i nějaké nepovedené. Poslat na mail plnou velikost, kdyby někdo chtěl, není problém. Jen škoda, že k tomu brodu sem nestihl dojet když jeli první. Cca 20 mi jich uteklo, sem se po cestě tam, trošku zamotal a přejel to.

      0 0
    • HROOLI  

      Na zhruba desátém km jsem jel ve skupice o šesti lidech zhruba, těsně za vedoucími – za námi nikde nikdo.Pak mi ale trochu došlo,sjeli nás..Pak jsem měl pád- narazil sem nohou do rámu- dostal jsem křeč…Pak mi ještě upadl bidon a musel jsem se pro něj vracet…Nakonec jsem se do patnáctky v jun. nedostal a celkově dojel až 73 .. Velké zklamání :/

      0 0
      • blisterexist  

        mohl bych poprosit o tyto fotečky?:-)78,79,80,81

        0 0
        • Chiron  

          Máš je tam ;) Zrovna to tvoje kolo si vybavuju ze startu, že si tam procházel okolo.

          0 0
      • Kawka  

        Juniorů tam bylo až moc na takový cíl, buď rád, že jsi dojel tak jak jsi dojel.. :o)

        Jinak závod perfektní, snad jen nemuselo být tolik horko v kopcích :o))

        0 0
        • HROOLI  

          Ale šlo by to :-) Nakonec mi nevyšel ani plán šetřit síly na té cyklostezce v háku za vámi,a pak ve finiši ste mi stejně o fous ujeli :-))

          0 0
          • Kawka  

            Na závodě šetřit síly nemáš, tam musíš furt makat :-D. Já se pak před cílem snažil naštvat toho týpka, co se za mnou furt vezl, tak jsem ho těsně před cílem předjel :o))

            0 0
            • HROOLI  

              Toho chlapa sem ve finiši dalt taky.Jo a síly sem šetřil tak,abych mohl ve spurtu před tebe..hold to nevyšlo :-))

              0 0
              • Kawka  

                Hehe :o)síly jsem měl docela dost, když jsem to jel na pohodu, jinak bych tě nebral do háku na té stezce :o))

                0 0
                • HROOLI  

                  No včera mi to prostě nejelo :/ Jinak mám ke konci ještě sil dost..Včera mi to v tom počasí nesedlo :(

                  0 0
    • onik  

      http://connect.garmin.com/…ity/36651204 zaznam z mojeho garmina…každopadně pokud to bude číst nějaky pořadatel tak bych mu chtěl vzkazat že občerstvovačka na 15tém a 25tém je trochu rozdil což mně hodne nasralo a nejen mne jinak bez vyčitek

      0 0
      • HROOLI  

        Já mám taky výčitky. Zdá se mi,že volně pobýhající pes v protisměru v jednom sjezdu kousek před cílem,kdy jsme tam jeli rychlostí okolo 50 km/h je opravdu nezvládnutá organizace.A pak ta cyklostezka, kdy po ní chodili normální lidi na vycházku a měli tolik drzosti,že když jsem předjížděl jednu ženu,tak v protisměru jdoucí s kočárkem ani neuhnuli a bylo to na fakt těsné..

        0 0
        • mikino  

          Tak vidím, že jsem nebyl jediný, kdo měl problém se vzdáleností prvního bufetu… Jel jsem dlouhou, a jsem přesvědčený, že ředitel závodu v proslovu před startem říkal, že první občerstvovačka je na 15.km. Když jsem měl najetých 20 a občerstvovačka nikde, bál jsem se, že jsem ji přehlédl, nebo že špatně slyším :-) Ale to není výčitka, nakonec jako nejlepší občerstvovačka se ukázaly studánky v kopcích u cesty :-) Jinak velká spokojenost, že jsem vůbec dojel, přiznávám, že včera jsem si hrábl na dno, a asi dvacetkrát jsem uvažoval, že to vzdám… Pes v cestě naštěstí žádný a cyklostezku jsem taky nějak prokličkoval. Petyši zdar!

          0 0
          • onik  

            ten bufet byl fakt špatny a s tim že sem přehlidnul o tom sem taky uvažoval…ale když sem viděl 14ty km tak sem dojel vodu v bidonu a řikal si pohoda necham si dolít a pohoda…to trochu zkazilo naladu ale sjezdíky byly dost dobré

            0 0
        • blisterexist  

          no já zase na uzké cestě potkal 2 auta, jedno jelo v mém směru, ale příliž pomalo a já ho neměl jak objet, a druhé proti mě a to naštěstí trochu uhlo :-(

          pořadatelsky naprosto nezvládnuté

          0 0
          • HROOLI  

            Kde se mám obrátit s prosbou o opravu názvu mého klubu,který napsaly do výsledků?

            0 0
          • jIrI___  

            Uznávám, je to nepříjemné (minulý rok jsem na Petyši zažil naprosto stejnou situaci – pomalu jedoucí traktor v mém směru, na nejbližším možném místě uhnul na bok), ale tohle horko težku můžou pořadatelé zabezpečit. To by museli stát před každou samotou v lese (odkud to auto mohlo jet) a těch je zrovna v těhle místech sakra hodně.

            0 0
            • onik  

              myslím že pokud nejel bednu tak ho minuta navíc nezabije a to by tu cestu museli blokovat uplně protože malokdy je velka mezera mezi jezdci

              0 0
    • misho  

      Bol som na tejto akcií prvý krát a keď som vchádzal do Rožnova tešil som sa na trať, lebo príroda okolo vyzerala fakt luxusne ale toľko asfaltu som dávno nezažil čo je veľká škoda. Inak čo sa týka značenia a vybavenia občerstvovačiek pohoda, mne prestal fungovať tachometer takže som z rozložením občerstvenia problém nemal.

      Link na fotky:

      http://math0s.rajce.idnes.cz/

      0 0
    • JakeF  

      Tak moje první letošní DNF :(. Zatim letos nejlíp rozjetej závod po Plešivecký držce a na konci toho prvního kopce jsem chyt defekt a po marnejch bojích s druhou duší a dvěma pumpičkama jsem usoudil, že v ní je díra taky, takže jsem asi nechal trn nebo kamínek v plášti. Takže jsem se prošel pěšky zase zpátky na start a došel tam v době, co dojížděli první jezdci z krátký. Takže vcelku vztek, mám to tam docela z ruky a konec po nějakejch 5km… Ale tak co, stane se, alespoň jsem si dokázal, že když se po startu nenechám moc předjíždět (což většinou nechám, protože se bojim zbytečný kolize, některý jsou fakt bezmozci), tak se zvládnu udržet vedoucí skupiny a ani se při tom nezrušit. A taky padlo důležitý rozhodnutí, že přecházim na bezduše a kombinaci RoR/RaR. Jo a vidět Wojtka na vlastní oči, to byl epickej moment :-).

      0 0
      • onik  

        fuurt ten wojtek :D

        0 0
      • blisterexist  

        „Jo a vidět Wojtka na vlastní oči, to byl epickej moment :-).“

        rozepiš se… :-D

        0 0
        • JakeF  

          Nic hroznýho, ale pro mě to byla atrakce, vidět ho konečně naživo. Jsem se za nim otáčel a málem se srazil s nějakym bajkerem :-).

          0 0
          • blisterexist  

            a kolikátý si dojel?

            0 0
            • JakeF  

              DNF, přečti si můj první příspěvek. Ale velmi mě to naštvalo, protože 3. v A2ce byl až 11. celkově se ztrátou 11:22, což kdyby mě nechytla nějaká brutální krize, tak bych ujel skoro určitě. Ale tak co se dá dělat, příště to už vyjít musí, snad budu mít konečně ty bezdušáky.

              0 0
          • Smazaný účet  

            jestli se nepletu tak blister je wojtek, takže teď si s ním dokonce píšeš :D ještě jsi měl požádat o autogram…

            0 0
            • JakeF  

              Vždyť píše kultivovaně, to nemůže bejt on :-). Chvíli jsem uvažoval, že bych s nim prohodil pár slov, ale nedostalo se mi dost odvahy :-).

              0 0
      • HROOLI  

        Já tě tam viděl,byli jste tam dva.Měls zařvat,bych ti hodil duši.

        0 0
        • JakeF  

          Byli no… Já si hlavně ze začátku myslel, že mám jen blbě nasazenou pumpičku, tak jsem s tim různě hejbal, pak si půjčil od pořadatele jinou a stejně nic, tak jsem vzal kolo na rameno a šel zpátky. Pro mě závod skončil stejně v okamžiku defektu, pak už byla jen otázka, jestli si pojedu projet i zbytek trati nebo ne…

          0 0
    • nox159  

      Petyša 2011

      (nebudu zaklad nove vlakno )

      kdo jedete a jak vypada tedka trat… ? (resim FF nebo RoR )

      0 0
      • blisterexist  

        já jedu

        0 0
        • nox159  

          jeste ze nejsi v moji kategoriji ;-)

          jinak jestli mas tam ber triko „od jiriho“ at te poznám

          0 0
          • blisterexist  

            triko od jiřího nemám:-D, ale vezmu si DT swissácké ať mě poznáš:-D

            0 0
            • nox159  

              btw: ty si prodaval ty kola na silnicu a psali sme si par mejliku? (nebo se pletu? )

              jestli jo a kola jeste mas a mel bys misto v autem tak je vem sebou mrkl bych se na ne…

              0 0
              • blisterexist  

                jó kola už putujou někde poštou takže nic:-),

                jedeš dlouhou nebo krátkou? já dlouhou:-)

                0 0
                • nox159  

                  to je skoda ze dlouhou, ja jedu kratkou na dlouhe bych zdechl :D

                  0 0
                  • blisterexist  

                    já bych zas zdechl na krátké:-D

                    0 0
                    • nox159  

                      prave ze kratkou odjedu na cukry takze palim co to jede od zacatku :D to je dobre nemusim nic hlidat… proste jedu krev a pred koncem doufam ze ostatnim dojde drive nez mi :D

                      0 0
                      • blisterexist  

                        tak já taky pojedu od začátku na krev:-) předpokládám že tak na 40.km se možná už rozjedu a pojede mi to dobře:-D, no a pokud ne tak su v řiti:-D

                        0 0
                        • nox159  

                          tim padem mas najeto tak 10× vic nez ja jestli to mas tak ;-)

                          0 0
                          • blisterexist  

                            :-D kolik máš?

                            0 0
                            • nox159  

                              vubec nevim nemerim to, odhadem 2–5k km… ( kdybych nejezdil o vikendech na fulovi ale na silnici tak by se dalo cca 400km tydne ale komu by se chtelo…)

                              ja toho vic nakecam nez najezdim… :)

                              0 0
                        • jIrI___  

                          Kousek od startu, kde se oddělují dlouhá a krátká, se usmívej, budu tam fotit lidi z dlouhé :). Pak přejedu na místo, kde začíná na krátké polňačka a pak si zajedu ke svému oblíbenému brodu se schodkem schovaným pod hladinou :).

                          0 0
                          • nox159  

                            takze rikas do brodu najet manualem jo ? :D

                            abych mel vyhodu… ktera strana je sjizdnejsi prava nebo leva? ( kde je ten schod…? )

                            0 0
                            • jIrI___  

                              Je tam velký placák, jde vidět, ale když o něm člověk neví, tak dokáže rozhodit (wojtek by mohl vyprávět :) ). Prdel za sedlo a přejedeš bez zaváhání. Mrkni na tyhle fotky a nemá tě co překvapit http://stusa.rajce.idnes.cz/…a_Tour_2010/. Pokud se teda od minulého roku nic nezměnilo :)

                              0 0
                              • nox159  

                                dik… dulezita je technicka a psychycka priprava kdyz uz to neni v nohach :D

                                jako kdybych o tom nevedel tak tam stejne vletim jak do kazdeho brodu… ale aspon je co resit :D

                                jinak desne me nasrala prezentacka 2h pak cekat na start… to je porod :(

                                0 0
                                • jIrI___  

                                  No ty 2 h jsou ojeb. Můžeš si mezi tím zajet třeba na Javorník nebo navštívit místní pivovárek :)

                                  0 0
                                • blisterexist  

                                  tak kolikátý nakonec?:-)

                                  0 0
                                  • nox159  

                                    6 v kategoriji cca 4 min na bednu…

                                    s vykonem jsem naprosto spokojeny na to jak trenuju :D

                                    jen me nastval ten asfalt 50% trasy asfalt 45% polnačka a cca 5% mozna teren

                                    0 0
                                    • blisterexist  

                                      a celkově?

                                      jinak ta trať byla katastrofa, příště beru silničku

                                      0 0
                                      • jIrI___  

                                        Já vám to říkal :)

                                        0 0
                                        • nox159  

                                          mel si pravdu no…

                                          ale FF jel krasne ani v jednom miste mi nechybel grip…

                                          0 0
                                        • jIrI___  

                                          btw. nehulákali jste na mě někdo na dlouhé trati u krásné rovinky kousek od startu (sjezd a výjezd po polňačce skrz louku) nebo na krátké trati u vjezdu na první polňačku nebo pak u brodu? Asi 4 lidi se mi nepodařilo identifikovat :-))

                                          0 0
                                          • nox159  

                                            ja tam nahore na te „polnacce“ hned po prvnim stoupani po asfaltu – kratka

                                            poznal jsem te podle kola :D

                                            0 0
                                            • jIrI___  

                                              Modrý dres?

                                              0 0
                                              • nox159  

                                                jo a modra helma k tomu

                                                0 0
                                                • jIrI___  

                                                  Super, teď už jen odhalit ty zbývající tři :-D. A divím se, že jsi to moje kolo identifikoval. Na ležačku v trávě, dedukce hodná Šerloka Houmlese :-D

                                                  0 0
                                                  • nox159  

                                                    tak co sem mel delat, rychleji mi to uz nejelo tak jsem se aspon dival kolem sebe :D

                                                    jinak jeste jednou diky za tu fotku z brodu… :)

                                                    konecne me na zavode nekdo vyfotil :D

                                                    0 0
                                                  • jIrI___  

                                                    A zrovna rozmazaně… Tvoje smůla, jel jsi přes něj oproti ostatním moc rychle :-D

                                                    0 0
                                                  • nox159  

                                                    ostatni tam ani nejeli, teda beru ty 4 kolem me ti tlacili…

                                                    jak jsem tam jel tak jsem furt cekal ten surt… a on byl tam vedle :D

                                                    0 0
                                      • nox159  

                                        celkove 21

                                        a dal si mi 3min, do priste mam co dohanet ale dame si to na jine trase tohle fakt ne ;-)

                                        0 0
                                        • blisterexist  

                                          tak já 9.:-D na bednu zhruba 2 minuty:-/,ale kdyby tam byli technické sjezdy a výjezdy tak bych ještě dost zjískal

                                          0 0
                                      • bosmilan  

                                        nemáš jezdit dětské trasy :-) na dlouhé bylo toho terénu o něco více

                                        0 0
                                        • nox159  

                                          o neco je kolik +5% ? :D

                                          0 0
                                          • bosmilan  

                                            ještě trošku přidej :-) když se dívám na mapu krátké tak to asi fakt bylo celkem hodně na zpevněných cestách kde jediný terén byl výjezd od Pinduli k chatě Mír a pak už jenom pár kratších úseků

                                            0 0
                                        • blisterexist  

                                          dlouhou nemůžu:-(

                                          0 0
                          • blisterexist  

                            jojo, minule na té krátké jsem se v té vodě vysekal:-D

                            EDIT: tak na mě zakřič:-) ale bacha máme nové dresy které nejdou moc rozpoznat od odtatních:-)

                            0 0
                    • Babec  

                      ale na dlouhé bohužel není kategorie :(

                      0 0
      • jIrI___  

        FF. Většinou se jede po šotolině a asfaltu. A i kdyby se jelo terénem, tak FF prý drží na všem :)

        0 0
        • nox159  

          tak vyjezd je tam po sutrech… pak se jede pres cestu, pole pak sutry pak se sjizdelo jestli si dobre pomatuju po sutrech a tam nevim no

          uz si to moc nepomatuju :D ke konci je trochu hliny jinak nic extra ne?

          ale jo FF drzi na vsem… jen jestli ty kamevy vydrzi… je to uz kousek od beskyd a sutru v nekterych mistech bude dost…

          0 0
          • jIrI___  

            Já znám hlavně tu dětskou třicítku, ale ty předpokládám pojedeš dlouhou. Na dlouhé se jede v podstatě od startu až na Javorník po asfaltu, pak kousek sjezdu polňačkou a zase asfalt. Pak kamenitá cesta lesem, kousek kamenitého sjezdu (po červené vedoucí z Radhoště), dlouho šotolinka a dál to neznám :).

            0 0
            • nox159  

              ja jezdim jen detske :) tam se to tahne na pindulu ne to je asfalt pak kousek po sutrech pak nevim a pak takovy dlouhy sjezd po asfaltu pak brob a potom uz jen ten singl do cile nebo se pletu?

              jel jsem to kdysi davno uz si to moc nevybavuju…

              0 0
              • jIrI___  

                Jo tak tu ti popíšu naprosto přesně :).

                Start – 1…asfalt

                1 – 2…lehká polňačka, na konci tak 100 m sjezd po hlíně (za mokra bahýnko)

                2 – 3…asfalt

                3 – 4…šotolinka plynule přecházející na polňačku s kamením

                4 – 5…sjezd s volnými kameny (po červené TZ z Radhoště)

                5 – 6…asfaltová lesnická cesta s výtluky

                6 – 7…polňačka plynule přecházející na šotolinu a na závěr pár stovek metrů asfaltu a přejezd přes brod

                7 – 8…za brodem do kopce po hlíně, kousek polňačky a dál si to nepamatuju :)

                8 – 9…asfaltka, po přejetí hlavní cesty se jede po nové cyklostezce, za pěkného počasí možnost kochačky prdelkama inlajnistek

                9 – 10…kousek terénu, v druhé polovině sjezdík kolem golfového hřiště

                10 – Cíl…cyklostezka, před cílem pár desítek metrů trávy

                0 0
                • nox159  

                  :D tak to si udelal hodne pekne takze jeden usek si budu plaste setrit jinak pohoda ( dam vic mlika a budu doufat :D )

                  diky pekne si to mi to rozepsal… ale z popisu nejak nevim jestli nevzit radeji silnici :D

                  0 0
                  • jIrI___  

                    Cyklokroska ideál :). Je to škoda, zajímavého terénu je tu víc než dost a Petyša vede většinou po asfaltu. Je to taky jeden z důvodů, proč ho už druhým rokem nejedu (a to jsem ho předtím od roku 2004 vynechal snad jen jednou).

                    0 0
                    • nox159  

                      skoda to bohuzel je, protoze vis jak… – na asfaltu jsou rychlejsi silnicáři :D ( mi vsichni na zacatku ujedou :D )

                      ja to zkusim po dlouhe dobe znova at vidim jak na tom jsem…

                      0 0
                    • Prtko.cz  

                      Takže žádnej velkej marast nehrozí???

                      0 0
                      • jIrI___  

                        Pokud bude mokro (což tu teď zrovna je víc než dost), tak bahno bude jen na těch polňačkách. Nejvíc ho bude v krátkém sjezdíku na konci úseku 1–2, na stojce za výjezdem z brodu a v úseku 9–10.

                        0 0
                        • Prtko.cz  

                          To je ale ta krátká a na dlouhé?

                          0 0
                          • jIrI___  

                            Jak jsem psal, dlouhou neznám. Vím jen to, že výjezd na Javorník (je tam tuším horská prémie) je z 90% po asfaltu, sjezd zpátky do Rožnova tak z poloviny lesem a potom zas asfalt. Výjezd polňačkama, napojí se na krátkou. V místě, kde se krátká a dlouhá rozdvojují se jede po lesnické šotolině až po místo, kde se prudce odbočuje doprava (na mapě trati úplně vpravo, je tam blízko označení vrcholu „934“. Dál ji už bohužel neznám.

                            0 0
                        • nox159  

                          tak co teda ? valim do prace tam je posledni moznost prezou :D mam tam zatim RoR

                          to ze zajedu hovovno je jedno, ale dulezita je 100% technická priprava :D

                          0 0
                          • jIrI___  

                            Dal bych RoR předek, FF zadek. Je mokro, ale už neprší. A pokud takové počasí vydrží, tak to do zítřka ještě trochu vyschne.

                            0 0
    • jIrI___  

      Fotky 2011 zde http://stusa.rajce.idnes.cz/…a_Tour_2011/ , v případě zájmu není problém poslat kteroukoliv fotku v plném rozlišení.

      0 0
    • blisterexist  

      https://picasaweb.google.com/…tysaTour2011

      tady mám nějaký fotky..:-)

      0 0
    • obor  

      Fotil niekto aj dlhu trat? Pripadne odkazy na albumy. Dik.

      0 0
      • misho  

        skús pozrieť sem : http://www.cyklomania.sk/index.php…

        0 0
        • Adrenaline  

          Děkuji za krásné fotky, hlavně ty mé jak utíkám do cíle a pak ten detail šaltru;o)

          0 0
          • jose  

            když jsem viděl jak poctivě běžíš, tak jsem se ani neodvážil tě tesně před čarou předjet:-):-) jak jsi dlouho běžel????

            0 0
            • Adrenaline  

              Tak to děkuju, věděl jsem že je někdo za mnou ale už mi to bylo jedno, bežel jsem od to posledního výjezdu co byl za mostem přes bečvu vcelku to bylo daleko. Ale dal jsem to;o)

              0 0
              • jose  

                tak na tomhle pořadí stejně již onic nešlo,takže v poho, ale jinak to je very good výkon, na to bych morálně neměl:)

                0 0
                • Adrenaline  

                  Asi tak, já chtěl být do 50ky a vcelku to bylo reálné do té doby než jsem ustřelil šaltr, jinak morálně už mě to zlomit nemohlo víc, pač je to měsíc co jsem na šele ustřelil komplet šaltr na 65km. Takže jsem ,, musel" ;o)

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.