• Cykl

    Jedete 17.6. na 3.závod Galaxy Anlen série do Rožnova?

    0 0
    • dejvid  

      Jo jo určitě jedu, už se moc těším, prej je to skvělí závod.

      0 0
    • ryllos  

      jo jedu, uz jsem jel první ročník, byl super akorat počeci nic moc.Tak se tam uvidime.

      0 0
      • Extremist  

        Kolik jste namerili letos prevyseni pri tomto zavode? Zajimaji me obe trate. Diky za odpovedi.

        0 0
    • foxhound  

      ja jedu. letos jsem byl 5 celk. na kratke,tak jsem zvedavy na pristi rok ;)

      0 0
      • Zerocool  

        Tak co, kdo letos jedete??

        0 0
        • DaveBury  

          Tak prave jsem si byl projet letosni trasu … No jen jsem nejak pozdeji vyjel, takze jsem si v lesich piskal, abych delal rozruch a nervozne vyhlizel, na ktery stom bych se schoval pred divocakem :)

          0 0
          • disonance  

            Určitě jedu – krátkou. Byla jsem si ji projet minulý víkend a je úžasná. Proti takové Silesii mi přijde fakt úžasně pohodová.

            0 0
            • Michy  

              Určitě pojedu zkusim tu delší beru to jako předposledni test před Drasalem profilem to vypada celkem zajimavě

              0 0
              • Zerocool  

                no mám z toho celkem obavy, ať se hned ve stoupání na Javorník nezavzdušním na celý zbytek závodu, chce to nepřepálit…

                0 0
              • Zerocool  

                už jsi to někdy jel??? myslím tu dlouhou???

                0 0
    • jose  

      Taky se chci zeptat na trasu té dlouhé, převýšení 1700m je pěkný a co trať? pěkný cestičky nebo široká dálnice…?

      0 0
      • Zerocool  

        no podle toho, co píšou v propozicích, tak široké lesní zpevněné cesty, ve sjezdech asi dost kamení, prostě beskydy

        0 0
        • DaveBury  

          Treba usek od chaty mir (bufet) smer pustevny se pojede opravdu rychle, tak je pekna cesta.

          Horsi by to melo byt od dolni becvy do rpr, tam by mely byt uzsi pasaze okolo reky becvy .. Takze plavky sebou, nekdo se urcite vykoupe :)

          0 0
          • Zerocool  

            znáš to, jo??

            0 0
            • DaveBury  

              Kratkou jo, z dlouhe jen nektere pasaze.

              0 0
              • Zerocool  

                nejhorší bude asi na ten Javorník, co??

                0 0
                • DaveBury  

                  No tu trasu, kterou maji znacenou na javornik tak tu neznam.. Ja znam jinudy a jeden usek je tam celkem prutky … Tama ta trasa myslim nevede, mozna proto, ze povede jeste horsim :)

                  Ale nekdo tu psal, ze si projizdel tu dlouhou trasu, tak ti treba povyklada

                  0 0
      • babajara  

        ja cetla v propozicich vyskove prevyseni 3100m na 90km

        0 0
    • jose  

      Sice na poslední chvilku, ale kdyby někdo chtěl vzít z Brna, tak mám místo.....Podle těch deš'tů to asi bude chtít přezout, co?

      0 0
      • šlapatko  

        Tak kolik vás zítra jede?Mám zaplaceno,počasí nic moc.Snad se to do zítřka vyprší.Ráno nejspíš obuju traktory:)

        0 0
    • Lucke  

      fnuk..chtel sem jet..ale hold sem dnes dojel z vyletu a nemam tam zitra odvoz:(:(..

      0 0
    • šlapatko  

      Počásko zatím dobré,tak aby vydrželo.Zdarec na startu:)

      0 0
    • šlapatko  

      Tak kolik vás jelo?Byl to pěkný závod,kopce výživné!

      0 0
      • jose  

        Závod pěkný, náročnost spíš spočívala v převýšení to bylo fakt výživný. Kamenitej sjezd do Bácova noblesní.....nemám nic, co bych vytknul…Čas 3:03 nic moc, ale fakt se mi to líbilo, někdo bude určitě nadávat na ty zpevněný cesty při výjezdech,ale tam mi to tolik nevadilo…

        0 0
      • Hynas  

        2:59, jízda na 80%, pomalu z kopců, přiměřeně do kopců, úprk na rovině…jedna pomoc při nýtování, jednou při pumpování, jednou domluva s borcem, co hodil držšku v Bacově…zasta­vovačka na občerstvovačkách (na první chyběla slivovice, což je ostuda…), na druhé báječné pivko…parádní asfaltová stojka mezi chalupama na 45.km…být tam tak více lidí a hadice s vodou…Alpdyjé hadra :o)) Birell v cíli (po sedmém kousku) (ne)chutnal, vyhlašování fajn, tombola parádní :o)

        0 0
    • šlapatko  

      Ste mi ujeli,můj čas 3:08

      0 0
    • petrbw  

      obnovuji staré téma.14.6.2008 se to zase jede v Rožnově.Tak co, už se těšíte??Doufám, že vyjde počasí.V takovém horku by to asi byl nážez.

      0 0
      • raceman  

        jedu krátkou…

        0 0
        • petrbw  

          já taky.U dlouhé mě trochu odradilo to převýšení.Znám zrádnost beskyd.Taky by mi mohla dojít pára.Jel jsem dlouhou k Brušperku a bylo to tak tak

          0 0
          • raceman  

            kdyby na dlouhé byla kategorie juniorů a druhý den jsem neměl další závod, tak bych jel dlouhou.. ;-)

            brusperk s tim nemuzes nijak srovnavat :)

            0 0
      • jIrI___  

        Poprvé od založení závodu Petyša tour nejedu :-(. Mám houby najeté a uzavírat startovní pole se mi moc nechce…

        0 0
      • rasputin  

        Jedu dlouhou a trochu mě štve, že tam nevypsali juniory… Nečetl jsem tu celý vlákno, ale prý je tam hodně asfaltu :(

        0 0
    • Adrenaline  

      Zdravím jedu dlouho ale budu tam poprvé takže nevím co očekávat od trati, to převýšení je vcelku zajimavé tak jsem zvědav jak se stím poperu. Ví někdo jak to vypadá na trati? bláto atd.

      0 0
    • jIrI___  

      Tak kdo všechno si v sobotu půjde v závodním tempu projet okolí Rožnova?

      0 0
      • rasputin  

        Já se tam už pomalu chystám, ale zajímalo by mě jak to tam vypadá, jestli je tam moc popršené…

        0 0
        • jIrI___  

          Tak včera večer byla bouřka a dneska nc moc teplo, takže popršené je. Hlavně pokud chceš jet dlouhou tak bahna asi trošku bude :-)

          0 0
    • Chlupatej Bobr  

      Ahoj lidi, tak kdo z vás nakonec jel? A jak se vám závod líbil? Já byl z trasy úplně unešenej, opravdu nádhera, výsledek už byl o něco horší, ale úplně nejhorší bylo co se odehrálo okolo. Protože jet 450 km na závod prakticky na otočku není zrovna rozumný nápad, rozhodli jsme se to pojmout jako výlet na celý víkend s tím, že si prohlédnem celý Rožnov a v neděli pokoříme Lysou horu. Vše probíhalo podle představ, v pátek jsme se ubytovali, bohužel nás překvapilo, že Autocamp Sport byl prakticky nestřežený. Cca kolem 20h k nám přišla podivně se chovající a mluvící slečna a tak nějak divně se vyptávala koho tady známe a neznáme, ptala se na jméno pořadatele atd.atd., poslali jsme jí směrem k recepci a utěšovali se, že už český národ snad vyspěl a něžije jen pro to, kde, co, jak, komu ukrást…navíc kola byla uzamčena ve střešních nosičích, dále velkým zámkem dohromady a ještě každé kolo zvlášť za ráfek k nosiči…bohužel nic platné…odešli jsme do města a náramně se bavili, jaké bylo ale naše zklamání, když po návratu jedno kolo chybělo. Byl zničen zámek a kolo zmizelo i s částí střešního nosiče. Přístup policie byl sice „podle tabulek,“ ale vyzařoval z něj pocit zbytečné práce. Takže jsem chtěl poprosit (zejména místní), pokud nemáte s něčím podobným v daném místě zkušenosti, případně pokud jste zahlédli něco podezřelého v pátek 13.6. po 20 hodině, můžete psát na mail uvedený v profilu. Kolo je značky GT, hodnoty cca 40tis.Kč, výbava Shimano XT, kliky Truvativ, vidlice ROCK SHOX (viz.foto) a bylo ukradeno z modré Škody Fabia. Jinak mě dost překvapilo, že se zloděj spokojil jen s jedním kolem a další tři nechal bez povšimnutí. Po probdělé noci na policii jsme si pak druhou noc ze soboty na neděli proseděli na záchodě, kde konala (jak to trefně nazval kamarád) „fekál párty“ všech účastníků závodu co po závodě zůstali přes noc v kempu :))  Za vinu to dáváme guláši, který se podával jako občerstvení. :( Takže chudší o jedno kolo a pár kil jsme se smíšnými pocity vyrazili domů. Tak to je vše přátelé, předem děkuji za jakoukoliv pomoc.

      0 0
      • raceman  

        paradni zavod, paradni vysledek a paradni behavka po gulasi … :)  proste super

        0 0
      • raceman  

        ale jak vidim, tak ty sis to tak neužil… škoda a hodne stersi pri hledani

        0 0
      • Karkulka  

        no tak to se zase potvrdilo veřejné tajemství o nenechavých českých ručičkách…které bych těm zlodějíčkům okamžitě amputovala, co s takovou škodnou taky,že?

        A celkové dojmy? Běhavku jsem si „užívala“ naštěstí v teple domova, máme to do Beskyd, co by kamenem dohodil…

        Stoupání horekopcom se mně zdálo nekonečnéééé,trá­pila jsem se, což mě sice zklamalo, ale na druhou stranu jsu bramborová v ženách:)) tak cooo…

        Defejt žáden, jen koplý ráfekt a chrastící zadní nába:(

        Počasí a atmosféra perfektní-jako na objednávku…

        Inu celkově spokojenost, příště pojedu zase a zkusím tentokráte krátkou

         
        0 0
    • Smazaný účet  

      zdravím, kdo jede? kdo z Vás to tam zná a ví jaká je náročnost? terén? tady jsem to prolétl, ale možná se něco do loňska změnilo, trochu mě zaráží, že tam nebývá moc lidí (cca 300?) no tak to vypadá nadějně, to bych snad mohl i dojet první (od konce:)

      0 0
      • Hádě  

        čau, já jedu :) budu tam už potřetí a zdejší trať jsem si velice oblíbil. Není příliš náročná, ostatně jako všechny ostatní závody galaxy-série, tudíž se není čeho bát

        0 0
        • Gorgov  

          to mi vubec nerikej, sem se nq galaxku upsal a po zklamani z prachatic se docela desim co prijde dal… nemam rad silnicni zavody na biku. Naivne sem si myslel ze to po sporce bude zmena k lepsimu…

          0 0
          • Smazaný účet  

            no já bych také nejraději nějaký pořádný terén. ale když vidímv profilu Háděte to super HT prodoli tak jestli on to pojede na tom, tak nevím co bych tam já na svém AM žehlil :))

            0 0
          • jose  

            Oproti spořce je velká změna ten počet lidí, ne?:-) Jinak petyša není nikterak náročná, možná převýšením a jedním dlouhým sjezdem.....spíš se těš na dobříš a přes tři vrchy obě dlouhé, to jsou asi top z této serie.....

            0 0
    • šlapatko  

      Jak už psali výše,závod je náročný jen převýšením.Chcete li terén a Beskydy jeďte beskyd tour 90 mtb.Je to výživný závod.Převýšení přes 3000m.Je náročnější než Drásal 120km.

      0 0
      • Corbett  

        Náročnější určitě je, hlavně myslím organizačně. Organizátoři to pravidelně nezvládají:(

        0 0
    • Smazaný účet  

      up

      0 0
      • jIrI___  

        …down… Dobře že jsi to zvedl, musím si zajít podat přihlášku ať to mám ještě za levno :)

        0 0
    • jIrI___  

      Tak kdo přijede v sobotu do Rožnova? :)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Napred jsem chtel jet ale nesehnal jsem dopravu a kdyz mi ted kamos rekl ze maji misto tak uz je zase zdrazene startovne :D takze kdyby nekdo mel zaplaceno a nejel tak se muzem domluvit

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.