mtb ram pro zacatecnika 190cm 78kg

25 nepřečtených
  • Liboreau

    www.leaderfox.cz/detail.pl?…

    co tomu rikate? cena 2295,–

    mate nekdo s timto ramem zkusenosti? diky

    co byste vice doporucili? Dale se rozmyslim jeste mezi Spyder Columbus Zonal 4500,–

    http://www.spyder.cz/katalog.php?id=1

    a MXM Pro rs za 3800,–

    http://www.bartonicek.cz/…mxm-ramy.htm

    Diky

    0 0
    • gobike  

      Urcite Spydera!

      0 0
    • Daf  

      Nebo treba Author, Superior je toho hodne v podobne kvalite. Vybiral bych podle geometrie.

      0 0
      • Liboreau  

        nechci koupit tuctoveho bika, kdy pri vyjizdce potkas dalsich pet na tom samem jako to znam ze silnice :-) proto neco originaliho :-) proto si ho chci stavet tak jako to delam uz 13 let se silnickama diky

        a o geometrii na biku nic nevim :-(

        0 0
        • Pá-dlista1  

          jj. Tyhle levny seriovky budou hodne originalni ;)

          0 0
          • Liboreau  

            tak pokud se to sladi tak jak chci tak proc ne? ja tim myslel, ze kdyz koupis authora ci superiora tak potkas dalsi lidi na tom samem

            0 0
            • kámen úrazu1  

              Mně se zdá, že bikerů na Arturovi potkávám míň než na mnohých jiných značkách. Bo si každý říká, že nechce tuctovku. :-D

              0 0
              • Liboreau  

                :-) kdyz navim no od Authora se mi toho moc nelibi :-)

                0 0
                • Lister  

                  Však ho brát nemusíš. Nech si postavit Spydera a nastříkat na žluto s modrýma kytičkama a takový určitě nepotkáš :-)

                  Ne vážně – máš tam možnost volby vlastní barvy a nálepek tak pokud nezvolíš černou tak podobný kolo asi nepotkáš.

                  0 0
    • Mark1  

      Řeším něco podobného a z tvých preferencí je mě blíž SPYDER, který je delší, obdobně i KONA.

      0 0
    • Mark1  

      Ale rozhoduje jen a jen geometrie a pocit z kola, když na něm sedíš/jedeš.

      0 0
      • Liboreau  

        a mezi cem se rozhodujes ty?

        0 0
        • Mark1  

          Já to mám o něco veselejší, jsem o cosi vyšší (196cm), ale hlavně mám 100kg, zatím jediný SPYDER odepsal, že mě jeho verze Columbus Zonal uveze. Jinak vezmu jakýkoliv kvalitnější rám s vhodnou geometríí, protože pro mě je rozhodující, že mě rám uveze, což je nejtěžší najít. Ještě čekám na reakci o rámech GT, kde bych mohl mít Zaskar Expert 2004, ale mám obavu, že to bude pro mou váhu k ničemu, ale zase mám pocit že jejich delší stavba by mohla být to pravé.

          0 0
          • davidak  

            Už jsi koupil tu Marzochu? Koukám, že stavíš celýho bajka, tuhle práci ti teda závidim..:)

            0 0
            • Mark1  

              Já ?? Já mám MX comp AIR 100 mm a Axon D-RL, tu mám na hraní a po rozborce to vypadá že bude fungovat, ale jak jsem řekl je na hraní. Jinak celé kolo stavět moc nechci, jen mě hlodá jestli 7 let starý ocelák nemá dost a nenadešel čas na výměnu/obměnu, proto se dívám po nových rámech a jediný SPYDER se mnou komunikuje.

              0 0
          • lepra  

            Mam skoro stejny parametry, jen ta vaha je lehce vyssi 105 a jezdim Meridu spec ed. D – jen tu vidlu jsem si vymenil za MZ MX PRO ETA

            0 0
            • Mark1  

              Meridu MATTS PRO jedu projet dnes, je absolutně nová, čerstvě vyměněná po prasklém rámu pod hlavovou trubkou, jestli to zvládne a před tím to byla jen nějaká vada, možná o ní budu také uvažovat, ale zdá se mě, že je nějaká kratší než SPYDER, KONA nebo extra dlouhý GT Zaskar. A je neuvěřitelně tvrdá.

              0 0
    • Pida  

      kámoš má toho bartoníčka asi v 17" a je v podobnej výbavě těžší než muj Giant v 21"

      0 0
    • davidak  

      Jezdim Spyder, o kterym mluvíš, mám ho v profilu. Jsem s nim hodně spokojenej, geometrie mi vyhovuje na 100%, měřim 190 a mám rám 19ku. Jediný, co mi trochu vadí, je kvalita laku- na trubkách, kde vedou lanka už je horní vrstva docela ošoupaná. Koukal ses třeba na rámy Apache? Má ho bratr a co se provedení týče, přijde mi kvalitnější, než Spyder.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.