• nooski

    Zdravím Prohledávám net a sháním MTB rám do 3000 Kč. Myslím že v téhle ceně nelze očekávat žádné velké zázraky, takže víceméně rozhoduje design. Podmínkou je, aby byl nový, měl navářky na V-brzdy a pokud možno měl „střízlivý design“ (nelíbí se mi hydroformingy a šílené profilace trubek). Na hmotnosti mi nezáleží. Zatím mám Cube aim včetně hlavy za 2400 www.koloshop.cz/index.php?…, No saint Urian za 3000kč www.kolokram.cz/…uct_info.php?… Fort cc basic www.bajkshop.cz/detail.php4?… Ten Cube je nejlevnější a navíc je i z hlavou, No saint je s těma jednoduchýma kulatýma trubkama fakt pěkný a u Forta se mi líbí že je to vařené u nás a člověk si může zvolit vlastní design. Jinak mám 70kg a nebudu jezdit žádný extrém, jenom se volně projíždět krajinou, ať občas zkusím něco jiného než silnici. Jaký rám byste ještě poradili? Popř. řekli proč určitý ne a proč. Dík a šťastnou cestu.

    0 0
    • Lister  

      No možná bych ještě zařadil do výběru rámy od RM – konkrétně Wildfire a Blizard – na design se podívej na stránky. jsou to stejné rámy jen jiný design.

      Stojí tedy trochu víc – 3600, ale zase jsou poměrně výrazně lehší, než co si napsal – v 18 váží i s lakem kolem 1550gr.

      Jinak pokud nejsi moc vysoký tak co třeba tohle: www.kupkolo.cz/…erior-XC-860

      jinak mají tam ještě 19 v červené – projdi si to :)

      0 0
      • Lister  

        jinak z toho co je v nabídce, tak já bych šáhl po Cube.....

        0 0
        • ondraschoffka  

          ten rám Cube Aim nikomu nedoporučuj, bral jsem ho pro přítelkyni, a nechci, aby jich tu byly mraky, takže psssssst! ;-)

          0 0
          • Lister  

            já té svojí objednal zase Supa a to že jich jsou tady mraky mě netrápí :)

            0 0
      • nooski  

        Supy jsem prohlížel, mám 175cm, takže těch 16,5 mi bude asi malé. A 19 už bude asi zase moc:( Bych bral buď 17 nebo 18.

        0 0
        • Lister  

          16,5 ti určitě nebude krátký jen možná bude potřeba sedlovka 400mm, ale jinak nevidím problém.....jinak RM dělá 18..osobné mám 176cm a vozím právě 18 – jak to vypadá se můžeš podívat do profilu :)

          0 0
          • nooski  

            Jako RM se mi líbí. Jen se těžko hledá na netu e-shop, který by tyhle rámy nabízel. Každopádně díky za tip, jdu hledat Rockové mašiny:)

            0 0
            • Lister  

              nenajdeš :o)

              napiš email přímo do rm, oni se ti pak ozvou :)

              0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce