• BikerM

    Ahoj.Chci si koupit Mtb pevný rám do 15 000 Kč.Měl by to být rám na závodní pužití.Doporučili by jste mi prosím nějaký rám?Měl by mít tyto hlavní specifika: ve velikostech 17 nebo 18 palců, měl by mít navářky na véčka, lehounký.Díky moc.

    0 0
    • gobike  

      Jeste si neco priplat a muzes mit tohle: kupkolo.cz/pro­duct_info.php?cPat­h=64&products_id=1623

      0 0
    • Meesha  

      podle mne hodne zajimavy… www.kolokram.cz/…uct_info.php?…

      0 0
      • BikerM  

        Nebylo by lepší Rb Cr 1300??

        0 0
        • cabbage  

          cim?

          0 0
          • enjoy  

            a cim je lepsi tenhle?

            0 0
            • cabbage  
              1. neni to masovka alá RB;-P
              2. asi vaha? kdo vi..
              0 0
              • enjoy  

                zrovna ten no saint mi prijde jako ukazkovej priklad ramu(pripadne kola) ktery nikdo nema(nebo aspon se tady tim nechlubil),ale skoro vsichni uz vime ze je to dobra volba:-)

                0 0
                • Meesha  

                  vim o lidech, ktery ho maj a jsou s nim spokojeny. Vaha odpovida. Ne presne na gram, ale ne na pul kila jako u RB. Moc chvaly na CR1300 jsem taky nezaznamenal. Koneckonců je mi to jedno, jen jsem to navrhl jako zajimavou moznost a tou si myslim, ze ten ram je.

                  0 0
                  • enjoy  

                    a to asi jo. mne jenom prijde designove podobne napaditej asi jako merida.ale to konec koncu neni uz moje vec.

                    0 0
            • Radek Broz  

              Tim, ze je osklivej?

              0 0
        • Meesha  

          neprisel sem na nic cim by bylo…

          0 0
    • gobike  

      A nebo jeste nejakyho Durateca. treba www.trinnity.cz/DetailPage.asp?…

      0 0
      • BikerM  

        Durateca nechci..

        0 0
        • enjoy  

          vyrazujes jednu z mala rozumnejch moznosti,proc?

          0 0
          • Flake_von_Pilsen  

            Taky by mě zajímalo proč nechceš durateca?:o)jsou super

            0 0
            • BikerM  

              Rámy Duratec jsou hodně těžký.., Ale líbil bi si me ten karbonovej, nevíte kolik stojí??

              0 0
              • Flake_von_Pilsen  

                hele co se ti nelibi na vaze 1400g?to je těžký?:-OTak to mas přehnané nároky, ten carbon je asi o 20 gramů lehčí než sonix a neni to celej carbon, je spojovanej hlínou a stoji asi tušim 25000,– takže trochu přes míru:o)

                0 0
                • Meesha  

                  u duratecu bude 1400g vaha u nejakyho surovyho Ska bez niceho.

                  0 0
                  • BikerM  

                    Podle mě je to taky u surového rámu bez laku..ten karbonovej je hezoučkej…

                    0 0
    • Lowrider  

      A co GT Zaskar Team? Za 13000Kč. Ale jinak ten Superior je pěknej.

      0 0
    • BikerM  

      Taky přemýšlím o Rb Cr 13000, ale nevím jak je na tom s váhou..

      0 0
    • BikerM  

      Jaký zkušenosti máte s KHS ALite Team????

      0 0
      • Gorgov  

        To má segra a zatim dobrý, ale ona na tom pozna tak jestli je to rám:) Já bych rozhodně doporuči Duratec Sonix

        0 0
    • till  

      Moznost je treba taky XCR od Svorady… ale zadnou zkusenost s nim nemam:-)

      0 0
    • Lister  

      Katastrofa od RM a ještě hooodně ušetříš :o)

      0 0
      • Lister  

        aha tak ten asi neprojde kvůli těm navářkám :o(

        0 0
        • enjoy  

          neboj,my ho tady jeste presvedcime ze chce rovnou i kotouce. ps:me se dneska nechce vubec premyslet..,kde je k manmi levne ram catastrophe?

          0 0
            • BikerM  

              A co říkate na ten RM Explosion?To bych si mohl koupit i kotoučovky né..

              0 0
              • Lowrider  

                Mě přijde divné,že je tam tolik karbonu na takovou cenu. Co vám?

                0 0
                • Lister  

                  mě to divný nepřijde, jen to ukazuje, že ostatní firmy vyrábějící na Tchajwanu a schovávající se za „velkou značku“ jen prodávají za přemrštěný ceny :o)

                  Musíš si uvědomit, že zrovna v případě Explosiona je karbon kombinovaný s lenvějším duralem, pokud jde o Katastrofu, tak tam ta cena už tak mimo není.

                  0 0
                  • Lowrider  

                    Bůhví co to je za karbon. Tam určitě místo karbonovýho vlákna bude skelný vlákno. Ne? To by chtělo rozříznout a kouknout se na to.

                    0 0
                    • Veeteck  

                      Tak pak dej vedet :)

                      0 0
                      • Lowrider  

                        :-D

                        0 0
                      • BikerM  

                        Ten rám je, ale celkově pěknej ta bílá se líbí.. Zajímalo by mě kolik váží… Nebo ten novej rám RM nevím jak se jmenuje, ale viděl jsem ho ve velu váží nějak 1200g u velikosti 16,5", závodí na něm RM Team (takovej červenej).Nevíte někdo kolik stojí?

                        0 0
                        • Lister  

                          Ten červený jsem někde viděl, název nevím ale cena byla do těch 15 tis určitě. Jinak rám co jsem si koupil já váží ve velikosti 18 1580gr, a to je jeden za základnějších, ten Explosion by na tom mohl být podobně.

                          0 0
                          • Lister  

                            PS: jen nevím jestli Explosiona ještě seženeš, vypadá to že se po RM rámech letos zaprášilo a už jsou dost probraný, jsem rád, že jsem jeden urval pro sebe :o)

                            0 0
                            • BikerM  

                              Fakt?Tak snad je ještě vyrábí…

                              0 0
                              • vrazdit  

                                kupoval sem ho ted nedavno pro moju a bylo to myslim uz skoro posledni co byly…ale je to v 18tce a je to krasavec…nevazil sem ho, zatim mi visi na servisu, ale co sem ho mel v ruce tak si myslim ze ta vaha bude slusna…a zaty prachy…ale nevim jestli este budou…

                                0 0
                          • BikerM  

                            A jakej rám si koupil ty?

                            0 0
                          • mm  

                            neni na tom stejne. je o hodne tezsi. o cca 200g

                            0 0
    • MARIN  

      V soucasny dobe bych bral neco z: MARIN PineMountain www.marinbikes.cz/…ntain_fx.htm GT Zaskar (Expert se dela s navarkama na V) www.bikecentrum.cz/gt_detail.php?… DURATEC Sinix CX3 www.duratec.cz/index.php?… SUPERIOR XP960 kupkolo.cz/pro­duct_info.php?cPat­h=64&products_id=861

      0 0
    • mdk  

      DO 15000? Aj do 10000 se vojdes..co takhle merida matts pro 2006 anebo neco od rockmachine

      0 0
    • BikerM  

      Jaký kotoučovky by jste mi doporučily??V ko­toučovkách se vůbec neviznam…zatím jsem na nich jel jen jednou a to byli Xt.Hlavně aby byli lehký…

      0 0
      • Vojtas  

        sorry, teďka už sem to nevydržel, ale ta čeština, no to je děs :), ja na to sice moc nehraju, ale aspon nakej zaklad to chce :) tak se na to kdyžtak koukni jo ;)

        0 0
        • BikerM  

          Tak dobře někdy se na to mrknu!?! :-)Radši mi poraď s rámem…

          0 0
    • BikerM  

      Co říkáte na tohle?? www.maxcursor.cz/index.php?… Máte s těmito rámy někdo nějaké skušenosti?? Líbil by se mi ten SOFT MACHINE, stojí 15 000 Kč.

      0 0
    • Aiax  

      Ja jsem zkousel asi mesic Spyder Easton UL – ve velikosti 18" by se mohl vejit i do tech 1500g. Vytknul bych mu jen horsi lak, ale zase je relativne levny. Nebo bych treba zkusil FRM Escape, ten by mel byt za cca 8500,– Kc, jenze bude tezsi nez 1500g nebo 8 HP, ale ten bude zase o neco drazsi ( o 3–4 tisice): www.frmbike.de/…uct_info.php?… Podle me by ale nejlepsi varianta byl tady uz navrzeny RB 1300 :)

      0 0
      • BikerM  

        To FRM vypadá slušně, ale ty rámy nejsou moc kvalitní..kamarád ho měl (ten nejvyšší model) a pěkně mu rupnul..

        0 0
        • Lišák  

          Rupnout může všechno…

          0 0
          • BikerM  

            To jo..Nevíš jak jsou na tom rámy Pells??(ty hliníkové)

            0 0
            • Lišák  

              Nevim, ale dost se mě líbí. Já bych na kole karbon nechtěl. Člověk občas lehne a karbon by to nemusel rozdýchat. Na toto není stavěný.

              0 0
              • BikerM  

                Já jsem, ale nikde nenašel váhy těch rámů Pells :-(

                0 0
                • fatty  

                  Musím tě zklamat rámy nejsou a ani nebudou. Sháním jinou značku.

                  0 0
                  • BikerM  

                    To nevadí já jsem si už objednal rám Author Introvert ve velikosti 19".Váží 1550g, letos ho dělaj z materiálu EASTON!

                    0 0
      • pavel321  

        Kouknul bych eště po Spyderu, ten Easton Scandium s karbonovejma vzpěrama je pěknej, píšou u něj váhu myslim 1390g a stojí 15990,–

        0 0
    • speedy gonzales  

      jestli sem se dobre dival tak to tu jeste nezaznelo…ale pro me perfektne zpracovany lehky ram na xc= SCOTT

      ale tech variant je fakt moc, treba ramy rockmachinu jsou moc pekne za moc pekne prachy

      0 0
    • Lowrider  

      A co Trek 8500 za 12000 Kč?Ale to bys tam musel dát kotoučovky… www.trek-bikes.cz/index.php?…

      0 0
      • BikerM  

        jj, hodně lidí to vozí a říká že je dost kvalita…Mě osobně tyhle rámy (trek) moc neříkaj.

        0 0
    • BikerM  

      A co takhle tenhle rám???? www.bike-forum.cz/…se_biky.html?… Co říkáte na rámy Pells (myslím ty hliníkové za solidní cenu)

      0 0
      • BikerM  

        Když koupím lehký rám tak to bude chtít lehounká kola…:-)

        0 0
      • pavel321  

        Sorry, ale ty sou fakt ošklivý, dyž sou na to peníze, radši bych bral něco od Mavicu

        0 0
    • Jane  

      čauky, tak novej rám bych vybírala hlavně podle geometrie… Ten tvůj bike v profilu na mě nepůsobí moc chrtím dojmem. No já jezdím Merida mag. Elite se Sidem a posed mi vyhovuje. Dnes bych si s klidným svědomím koupila i ten jejich obyč. HFS rám za 8 tisíc korun. A co že je na tom napsáno Merida… Takže ti asi moc neporadím, bejt tebou bych vytipovala pár rámů (třeba něco od Duratecu, RM, KHS, GT Zaskar, Cube, XCR atd.) a porovnala bych geošku. Třeba RB má na můj vkus příliš krátkou horní rámovou trubku ve srovnání s mojí Meridou… Jinak kola bych stavěla na nábech DT Hugi, ráfky Mavic XC717 nebo taky DT, výplet DT Revolution s Alu niply. To je klasika… Ještě jsem přidala obrázek biku, který se mi prostě líbí. Nevím tedy, komu tady patří, ale to je jedno…-)

      0 0
      • enjoy  

        :-D takovej mi stoji v predsini taky,akorat neni prelakovanej na cinelli,ale je na nem furt author:-))

        0 0
        • Lišák  

          V kterým roce dělal Author monostay?

          0 0
          • BikerM  

            Těžko říct..

            0 0
          • enjoy  

            chlape,vzdyt je to uplne stejny!akorat author ma vyhodu vymenny patky:-)

            0 0
            • Lišák  

              Já z fotky nepoznám vlastnosti rámu. :-)

              0 0
              • enjoy  

                kdybysi znal authora tak uz bys je znal.stejnej material(columbus zonal-myslim:-)) stejne tvarovani trubek.. neni co dadavat.

                0 0
              • enjoy  

                www.gambacicli.it/…ddissimo.JPG

                rikam,je to vision!:-). ps:jo a kde tam vidis monostay?:-) pps:sorry za mistifikaci,ma vymennou patku.

                0 0
                • Lišák  

                  Na té fotce, co dala Jane, to tak vypadá. To, co jsi dal ty, je asi jiný ročník. Aspoň podle jinačího nápisu na horní rámové.

                  0 0
                  • enjoy  

                    jj,mas pravdu,ten co dala Jane je trosicku jinej(ikdyz monostay se mi tam furt nejak nezda:-)),ma trosku jinou hlavu atd. ale ten co jsem nasel ja,je naprosto identickej!coz je docela zajimavy:-). jeho cena je cca 400 dolaru,coz je tak nejak umerny znacce(za tak obycejny ram). no:-),samotnyho me to docela prekvapilo:-)

                    0 0
      • Lister  

        jo jo tenhle je fakt hezkej :o)

        0 0
      • BikerM  

        jj..Ptal jsem se lidí jaký geometrie vozí a došel jsem k závěru že mi bude vyhovovat letošní Author Introvert.A navíc letos ho dělaz z fakt kvalitního materiálu..jinak řečeno dneska jsem si ho byl objednat, ve velikosti 19" bude vážit 1550g což je taky hezký.Kola budu mít tyhle: eshop.bikezone­.cz/index.php?swit­ch=detail&id=3703&k­at=1167&tride­ni=ID_KAT&pocet=10&PHPSES­SID=abbfce402a1199­d93c14d41e25948ccc No a uvidíme jak se to bude chovat v terénu.. :-) Jo a vidlice bude Manitou Skareb comp 05, kterýho bych chtěl vyměnit za Sida (časem).

        0 0
        • pos3k  

          ps: radeji ho nedavej na vahu :-) 1550 g zni krasne

          0 0
        • pos3k  

          radeji ho na vahu nedavej :-) 1550 g hezky zni

          0 0
          • BikerM  

            jj, ale 1350g zní líp…Potom když to křupe tak to nezní pěkně…:-)1550g vyhovuje…

            0 0
            • pos3k  

              presne tak, odpoledne jsem ti chtel doporucit prave tip na introverta ci egoista (bylo by i na kotoucovky)

              0 0
              • BikerM  

                Hmm…odpoledne jsem objednaval…snad přijde do čtvrtka…abych ho mohl vést v sobotu na závody…:-)

                0 0
                • pos3k  

                  toz dobre kuchteni (verim ze domecek, osu, smyk mas vyresene)

                  0 0
                  • BikerM  

                    jj…chlapek u kterýho to objednávám vše potřebné změní…

                    0 0
            • Pinocio  

              Na kolik tě to příjde?

              0 0
        • rarášek1  

          Poslal jsem ti e-mail ohledně Luďkova PELLSu. Co se týká váhy, vydrž do pátku, jedu na nákup a tak se kluků zeptám a dám ti vědět. Rámy Razzer Elite Disk jsou podle stránek pro prodejce skladem.

          0 0
    • BikerM  

      A ještě mi řekněte borci kolik máte za letošek nalítáno????????

      0 0
      • BikerM  

        Já mam 2000km venku, k tomu trenažer a běžky..

        0 0
        • dieegoo  

          ja porad nechapu, jak to stihate… to nikdo nechodite do prace, do skoly a porad jen slapete?

          0 0
          • BikerM  

            Já to dělam takhle: chodim do školy (poslední dobou moc ne) a furt jezdim na kole (snažim se), dneska jsem dal 80 km (aspoň něco)…

            0 0
      • rarášek1  

        Luděk na PELLSu něco kolem 400. Na silničce o hodně víc. To výš, dlouho byl sníh.

        0 0
        • rarášek1  

          Oprava: Luděk na PELLSu něco kolem 400. Na silničce o hodně víc. To víš, dlouho byl sníh. za tu hrubku se omlouvám.:-)

          0 0
        • BikerM  

          To jo…Do kopců ještě kvůli sněhu ani nejezdim…Je to, ale dobrý že jsem letos nalítal hodně kilometrů na běžkách..Běžky mam hrozně rád tak aby už zase začalo sněžit..:-)

          0 0
    • kolda  

      já jsem koupil Superior XP 920, váha kolem 1500g, cena do 6000. jsem s ním hodně spokojenej. do karbonu bych asi nešel

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.