• Stancek

    Ahoj, chtel bych koupit jety ram na MTB, problem je ze jsem 190 vysokej a do rozkroku mam 90 centaku, tak si myslim ze bych potreboval tak 21" , mozna 22", ale tech nejak po inzeratech neni a v bazarech taky ne :-) Nepovaluje se nekomu doma neco takovyho? Dobry by bylo i s vidlici. Nejlip neco s poskrabanym lakem, ale bez mechanickyho poskozeni, tak by aspon ta moje draha polovicka mohla uverit ze to je prece z bazaaaru a bylo to levny, kolik to doopravdy stalo se prece nemusi dovedet, ona neni biku, teda spis utraceni za nej nejak naklonena. Zaroven bych se chtel zeptat, poznam jako laik amater bike lama jestli je ram v poradku? Nejaka prasklina, pokrouceni a jiny neprijemnosti? Na co se podivat, premerit atd atd … Diky Stana

    0 0
    • Banjo  

      Mam doma RB CR1500 ve velikosti XL, coz by ti mohlo stacit. Ozvi se kdyztak na mail.

      0 0
    • Stancek  

      Jo jeste, zapomel jsem par informaci… potreboval bych na nem navarky na V-bozdy, hodila by se i moznost na to v budoucnu nasadit kotoucovky. Jo a lip by se mi to hodilo nekde pobpiz Prerova. Dik Stana

      0 0
    • JMT  

      prodam rb crx xxl, navarky na v, brutal finish, cena cca 7tis, jako novy, viz mail

      0 0
    • Fucker  

      Rock Machine Flash 21" 1000Kč danis@cbox.cz

      0 0
    • black.horse  

      to CRX od JMT můžu doporučit, taky mám CRX a je to pěkná záležitost…:-)

      0 0
    • Daf  

      Kup si novej. Myslim ze solidni ram ani moc nestoji. Minimalne budes mit aspon nejakou zaruku. Jetej leda tak na zimaka.

      0 0
      • RomanH  

        To je pravda. Ale namatkou zrovna Jakub toho na tom CRX moc nenajezdil.

        0 0
      • Stancek  

        To je pravda, novej je novej… jenze penizku neni, ono rodinny rozpocet me dost zdima a taky dotahnout dom novej ram, tak mam kufry prede dverma… :-( Rikam, nejlip v dobrym stavu, ale hodne poskrabanej, at vypada ze byl levnej.

        0 0
        • Bobo  

          A co potají nasyslit pár kaček, koupit novej a před příchodem domů mu udělat povrchovku ocelovým kartáčem? Nemyslím to zas až tak úplně ze srandy, manželství je tvrdá škola…

          0 0
        • Volf  

          Říká se, že do melounu a do ženský nevidíš. Já jen dodám, že nevidíš ani do jetýho rámu. Ono pak může dojít na další přísloví: Lehce nabyl, lehce pozbyl.

          0 0
        • JMT  

          ten muj je lehce podrenej na zadni stavbe :-) a navic je brutal finish/bez laku takze kdyz neni ani nalakovanej tak musel bejt levnej… :-)

          0 0
      • wlk  

        když si dá práci a bude trpělivej, tak se dá sehnat rám i mírně jetej za super kačku a nemusí být ani na zimáka. Já koupil můj rám tsunami taky jetej a byl v super stavu a je mi jedno, že je to model 2003. Jezdil jsem na něm od jara a neprostá spokojenost. Jen příští podzim možná využiju slevy a udělám si radost s introvertem od Artura, letos ho měli u Hanáka za tuším 5200, což je slušný peníz a je krasavec, v té černé jsem ho viděl na vlastní bulvy a hrrrrrozně moc se mi líbí…Ještě mě láká cps 4 nebo 6 od Rock maschiny, ale jediný, co mě tam odrazuje je ta váha…

        0 0
    • TinkTink  

      Kdyz uz neco tady z techto nabidek, tak bych uprednostnil na tuto vysku ram od Jakuba – L – oranzovej…kdyz ho nevylestis, tak to bude ok a jak jsem to tak videl jezdit, tak ten ram s temito km bude v uplny pohode.

      0 0
      • JMT  

        nic proti, ale l mu bude maly…

        0 0
        • TinkTink  

          Mam 186cm a sedel jsem na tom…nemyslim si to.

          0 0
          • JMT  

            tj, ale on chce 20–21 palcu, ne 18 osobne mam cca 190, jezdlil sem xl, mam xxl, a ted pudu do L

            0 0
            • Pá-dlista1  

              On chce… on nevi co chce :) On meri taky 190cm.

              0 0
              • JMT  

                on chce 20–21, ja prodavam 20–21, oboustrana spokojenost :-)

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Za 10% uz nebudu pridavat dalsi prispevky do tehle diskuze ;)

                  0 0
                  • JMT  

                    me se jezdi na tom xxl uplne super, a na l to mozna budel lehce horsi, jenze me se libi sloping…

                    0 0
    • Tomcat  
      • Ne doma se mi nic takovýho neválý.
      • LAMA to nepozná
      • Ne nepozná
      • Nechto na odborníkovi.
      0 0
    • drobisk  

      Můžu ti nabídnout rám Wheller 21 jetý od 4/2005 najeto 1000 km jako nový i se záručákem modročerný pevný nepoškrábaný cena dohodou ale určitě levně chci přejít na full 606 258 301 z­atím čau

      0 0
    • Stancek  

      Ahoj vsichni, tak ma konecne chvilku sem pisnout, diky vsem, co mi neco nabizeji, klidne piste dal… :-) jsem nejak nerozhodnej do ceho jit, moc se v tom neorientuju :-( Pisnu sem shrnuti co je k mani a docela by mi bodlo, kdyby nekdo kdo se vyzna dal tip do ceho by bylo vyhodny jit. Taky by asi bylo dobry napsat k cemu to kolo chci pouzivat ze? Doted jsem jezdil silnicku, vetsinou tak 6000 rocne, podle casu a prace. Neplanuju zadny velky zavodeni, jezdit tak 4 a vic km rocne, mozna, kdyby byl spravny hec, citil se na to, darilo se trosku natrenovat, kolo bylo ve forme, tak mozna nejaky malinky maratonek. Tak bych chtel kolo, s kterym bych nemel strach ze se pode mnou rozpadne, ale ani vrazit penize do neceho co bych nevyuzil…

      1. RB CR1500 ve velikosti XL
      2. rb crx xxl
      3. Rock Machine Flash
      4. Wheller 69
      5. Author egoist

      Doufam jsem nic neprehlidl… Jeste s tou velikosti, nekdo tu psal ze by mi stacil i ram mensi nez 21", proc? Ted mam takovy jakoze MTB, tak na jezdeni s motykou na pole, ma to ram 18" abych na tom mohl slapat, musel jsm shanet nejakou priserne dlouhou sedlovku a stejne na tom sedim jak vosa na bombone, je to kratky a ten tredstavec se taky neda uz zvednout. K velikosti 21" jsem dosel podle nejake tabulky a taky jsem si to zkousel tady u nas v obchode a rekl bych ze i 22" bych v pohode snesl, tu ale nemeli… tak nevyzkouseno. Nebo vazne jit do neceho novyho? Poradte pls. Sory ze je to delsi, jsem v praci a nudim se tu… Mejte se, Stana

      0 0
      • Santus  

        Mas v seznamu krasny ramy, ja bych pridal takovy obyc, ale v pomeru cena/vykon slusny. Merida Matts Spe 04 kolem 4tkc, je dost dlouhej, tak na tebe klidne velikost 20. Pevnej je dost, ten se ti hned nerozpadne, akurat nekomu muze vadit napis Merida. Amulet Superlite EXO 11.1– ramovy kit, vel.20.5 za 4500kc na Bikezone. Udajne dost lehkej ram, tak nevim co vydrzi.

        0 0
        • wbiker  

          S tou Meridou bacha, jezdím 20" a mám 180 cm. Pro 190 bych to viděl spíš na 22".

          0 0
      • Mamut  

        Neriad sa tabulkami pri vyberani velkosti. Ja mam 192cm a jazdim 23.5". A az ked som vymenil origos sedlovku za dlhsiu, tak si mozem nastavit posed ak oma byt. Ked ma dlhe nohy (moj pripad), tak sa neriad radami ludi, ktory maju 190cm a (tvrdia ze) jazdia 19".

        0 0
        • Stancek  

          Cau, jo, to je i muj pripad, mam priserne dlouhy haksny :-( proto taky vaham jestli 21 nebo 22" … Kurnik to jsem si nemyslel ze z toho ramu budu tak na vetvi, kdyz jsem porizoval silnicku je to uz 11 let, ted kdyz vyrazim to mam jako veterana ;-) , v obchode me pomerili, objednali ram 62cm , osadili a hotovo… jenze ted musim setrit a taky bych chtel aspon neco pouzit ze staryho kola…

          0 0
      • kesu  

        co se tyka toho ramu driv slo sehnat na biestoru za dobry prachy rockmachiny…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.