• wlk

    Chci pořídit nějaký lepčí kliky, tak zkouším touhle cestou, jestli máte někdo zkušenost. Napadl mě Truvativ Blaze nebo Firex SL anebo od Shimana Deore octalink M510 nebo LX M 572…Dík za každej příspěvěk.

    0 0
    • pegal  

      Ja mam Truvativ Firex a podle me to jsou dobry kliky. Schytaly uz hodne narazu, kameni apod. a zadna deformace se nekona … Nemam duvod je menit. „Za malo penez hodne muziky“

      … a to je nejak nesetrim …

      0 0
    • wroum  

      LX, tim nic nezkazis.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Kamarád měl Truvativ myslim Stylo a dal je pryč páč mu v nich skřípalo a cvakalo a nešlo se toho zbavit… :o) Jenom takovej postřeh :o)

      0 0
      • pegal  

        V klikach??? To snad ve stredu ne? a za to kliky nemohou..

        0 0
        • Smazaný účet  

          No já nevim, ale vyhodil kvůli tomu celý kliky… Ta osa je s klikama v celku asi, já nevim, se o víkendu zeptám o co šlo, ale prej to maj dělat často…

          0 0
          • wlk  

            s tím skřípáním a cvakáním jsem měl taky problém,ale celý to bylo v tom,že mi před nasazením nezabrousili vnitřní hrany a měl jsem docela štěstí, že mi nepraskly..teď bez problémů. Jinak začínám docela uvažovat přece jenom o tom LXku…

            0 0
          • hydrant  

            do který popelnice ? :-)

            0 0
    • Dumbo  

      ked uz sme pri tom či je lepsi Truvativ alebo Shimano :)…

      ja po vyplate planujem kupu novych kluk… nejakych na zjazdy…

      no a napadlo ma že by to mohli byt kluky Truvativ Hussefelt (tie stou jednou pilou) alebo som uvazoval aj nad Shimano HONE… ktore znich su lepsie ? popripade poradte nieco ine do 5500sk zohnatelne na Slovensku…

      0 0
      • Bleda tvar  

        hone su v inych cenovych sferach, a samozrejme ze su aj ovela lepsie…

        0 0
        • Dumbo  

          HONE stoja cca 5500sk… ale zas, je to sada na Endruro…a ja som tvrdy frírajder… :)

          Truvativ Husefelt 3700sk… chcem kluky čo mi vydrzia dlhsie jak pol sezony…

          0 0
          • Bleda tvar  

            5500 a 3700 je myslim rozdiel… kup si hussefelty jazdi to dost ludi a ohne malokto :)

            0 0
          • Pá-dlista1  

            Jakou hodnotu ma ta vase tvrda mena? http://shop.dolekop.com/?…

            0 0
            • Dumbo  

              2700sk nie 3700 :) liter hore dole hehe…

              ja som len pocul ze truvativ ohnem dost rychlo… a ja som este ktomu „ozembuch“ :) moc netlmím… len sa rozbehnem potiahnem a čakam čo bude :)… chcem niečo načo sa da skutočne spolahnut… no zas nemam 10litrov na Saint ani na RaceFace… maximalka za kluky tak 5000sk…

              ma niekto osobne skusenosti s HONE ? alebo s Hussefelt ?

              0 0
              • wroum  

                hone kliky = LX s pevnejsi osou. Husefelt = zadnej zazrak, ale co cekat za 2000 kc. nicmene pouzit jdou a vydrzej taky neco. porid si ocelovy, ty vydrzej asi nejvic

                0 0
              • lubos  

                Tak si kup kluky z ocele, nie ?

                0 0
                • Dumbo  

                  som zvazoval CrMo ale ake ? od Pointu ma vijdu v prepocte na Sk 7000sk… co je hodne…

                  poradte kvalitne kluky z CrMo do 5000sk… samozrejme na MTB standard…

                  0 0
                  • lubos  

                    A nejake obycajne na lacne bajky sa uz nerobia ocelove ? Alebo su nanic ?

                    0 0
          • mar_tin1  

            to ozaj neviem, komu chces za tie truvativy dat o cca 1200 viac, ale urcite si bude mastit brucho, ako dobre predal…

            0 0
    • Pekáček  

      Každá značka a systém mají svý mouchy. Truvativ Stylo:http://www.bike-forum.cz/…21152823.jpg Shimano XT 04:http://www.bike-forum.cz/…16191927.jpg

      0 0
      • R.1  

        A je to v znacke? :)

        0 0
        • Pekáček  

          Měkkost těchto plochým modelů Truvativ – ano. Řetězová linka Shimano – ano (u konkurence je menší asi o 2,5mm).

          0 0
          • ivovi  

            Z jednoho ohnuti pri padu bych nedelal zavery. Ja bych naopak Truvativy doporucil. Jezdim FireX SL a ani po 12.5kkm sem je neohnul a to su docela tezka vaha a taky obcas padam. Predtim sem vozil Deore (2000) a ty chytly vakl po 6kkm mezi klikou a ctyrpackou, je tam lisovany spoj… Prevodniky sem uz u tech Truvativu samozrejme menil, jinak s nima spokojenost.

            0 0
            • Pekáček  

              Nejsem sám kdo je ohl, kámoš uklouzl na trávě a kliku ohl směrem k vidli tak, že se nedalo s ní točit. Převodníky jsou ovšem držáky (narozdíl od XT).

              0 0
    • figur  

      Moje zkušenost s Truvatic Firex – trvalé praskání v ISIS spoji.Vyčistíš,na­mažeš,utáhneš – chvíli dobrý a pak to znova začne.A to nejezdím v bahně.Šel bych do pevný osy,není to věc značky(Octalink to asi dělá taky),ale technologie.

      0 0
      • kovar  

        mi to ani jeden ani druhý oktalink nedělá, takže chyba může být i jinde, než v technologii (nečistoty ve spoji, lupání díky nedotaženým miskám atd)

        0 0
        • R.1  

          Taky to delava pavouk a stred je v tom pak nevinne

          0 0
      • wroum  

        co mas za ISIS osu?

        0 0
        • figur  

          Taky Truvativ asi za cca 1000,–,typ nevím,šíře 113mmm.Měnili mi ji hned při koupi kola,protože ta původní měla značnej vakl.Jinak to točí dobře,ložiska zatím (5000km)držej­.Praská to když za zo vezmu vestoje.Teď jsem to znova čistil a mazal,tak je to v klidu.Utažený všechno origovercajkem.

          0 0
          • wroum  

            tak to nic. stava se ze to dela zvuky kdyz ma nekdoFSA osu a truvativ kliky nebo obracene, ale jestli je vse od jednoho vyrobce, tak bych to zkusil rozdelat, vyndat osu, vse ocistit, namazat a poskladat.

            0 0
      • lubos  

        Mel jsem truvativ/truvativ ted mam fsa (stred)/truvativ a nedela to. Jednou mi neco praskotalo ale bylo to kvuli (docela hodne) povolenym sroubum na nejmensi a snad i stredni pile.

        0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.