• rimer

    mam tyhle kliky – www.finebike.cz/…a...-424.php – a z kola se ozivaji nepekne zvuky – hodne velke cvakani, nic malyho, je mozne ze je problem u tohohle středu nebo u vnejsich lozisek?nebo mam hledat jinde? Jinak netusim jak bych to rozdelaval, z jedne strany je imbus, asi 10, a kdyz jsem to zkousel povolit tak se to ani nehlo, jo a vuli to nema.

    0 0
    • maxtor  

      A není to v pedálech??

      0 0
    • maxtor  

      První bych hledal chybu v pedálech. Mrkni na předchozí thready. ono to vypadá, že ti rupe ve středu, ale moc bych tomu nevěřil, i když to samozřejmě možné je.

      0 0
      • rimer  

        thready jsem prave cetl a docela jsem cucel cim vsim to muze byt, sedlo vylucuji, hlavove ulozeni rovnez, zadní kolo a neco okolo toho – to snad, nejpravdepodobnejsi je stred a nebo neco s ramem

        0 0
        • kubad  

          Pokud je to ostré kovové cvakání je to horší, ale opravdu se to blbě hledá, chce to postupně hledat.Sedlo a sedlovka je fakt sviňa.

          0 0
    • jakub  

      hehe normalne to povol tim bambusem a sundej, druhou kliku normalne vytahnes i s osou poradne to otri dosucha a zase namazej tak, ze z toho poleze vazelina a bude to OK (vcera jsem to taky delal, paac taky cvakaly) no a dyz to nebude v tom, tak si to aspon poradne vycistil…

      0 0
      • petryk  

        přesně! mám stejný problém i stejný pracovní postup:)

        0 0
      • Lister  

        stejný kliky, stejný problém, stejný řešení :o)

        0 0
        • Seadat  

          Zdary jo pekny kliky – taky si na ne myslim, ale nemam penizky :-( :-( no ale jestli ti nepomuze to, co ti radily kluci tak zkus namazat nahulvata to spojeni ty levy kliky s osou :-D mozna to pomuze!!! PS a jeste pokud to potrva a ty kliky sou novy tak zlus utahnout prevodniky!!! me cvakaly prevodniky!

          0 0
          • Lister  

            špatně si to pochopil, mě to dělolo, tak jsem udělal přesně to co píše Jakub a už necvakají :)

            0 0
            • vit  

              mam LX Hollvt. 5 let, když ve stoje zaberu tak taki cvaka. celi to rozdelal namazal stejne cvaka, nerozebiral ten střed(nevim jak).Myslim ze to dělaji kuličky v ložiskach(vule neni). mam vymenit ten střed?

              0 0
              • Lister  

                nemusí to být kliky, zkus jiný zadní kolo, ať to vyloučíš – pak až bych se zaměřil na případnou výměnu určitých věci. Jinak o „cvakologii“ je teda toho až moc :o)

                0 0
          • rimer  

            ja mam ty kliky uplne novy, najeto jen par stovek km, takze zkusim ty tuny vazeliny, pak prevodniky no a uvidim:)

            0 0
            • Lister  

              no mě právě cvakaly, jak jsem je nasadil, po druhé řádné montáži přestaly. Se musíš snažil Rimříku – ať žijou kluci z Trpaslíka :)

              0 0
    • universal  

      vítej v klubu cvakajících truvatistů viz. www.bike-forum.cz/…9/forum.html#…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.