• Otto

Mám možnost koupit nové kliky Truvative Firex za sympatických 1290,– Měla by to být verze s 44z dural, zbytek CrMo převodníky. Zajímá mě životnost a řazení na těchto převodnících, jakou máte zkušenost? Nebo je lepší koupit M440 ,ocel ,od Šimána za tu samou cenu ?

Můj stávající Suntour MD300 má po 4.000 km malý převodník tak v háji že se mi namotává nový řetěz, tak bych nechtěl zničit nový řetěz a kazetu.

• Otto  

To je nikdo nemáte?

• ivovi  

FireX SL ktery ted jezdim bych ti doporucil, ale to je vyssi model (cely dural) nez SX, ktery mas asi na mysli. Nevim jestli je rozdil jen v prevodnicich nebo i v klikach samotnych, takze ti moc neporadim. Nicmene ta cena je dobra, bych se tech Truvativu nebal a zkusil.

• modro  

Ten rozdíl je pouze v převodnících . Kliky jsou naprosto stejné . Dělají různé barevné variaci klik ale to asi víš

• modro  

Jezdim na Firex už druhou sezonu cca 8000 km a zatím bez problému . 1290 je dobrá cena jak tuším na čtyřhran . Já jsem spokojenéj a příště půjdu znovu do Truvativu

• Otto  

Díky za odpovědi. Kolik máš na těch 8.000 km řetězů a kazet?

• modro  

Ja nějak moc neměním . Mám furt jednu tu samou kazetu sram 9.0 a čtvrtéj řetěz zhruba jezdím Conex 900

• TinkTink  

SLka ma ted moje polovicka…za par let dam vedet kolik to vydrzelo :))))

• Otto  

Hm, dobrá rada nad zlato :o)) Doufám že jdeš neska hrbit, když je tak pěkně!

• TinkTink  

Ze jo :)…

No dneska sem nased na bajka v cca jednu…a poradne jsem slez o pul osmy…bylo prekrasny pocasi..provetral jsem oba bajky…dobre jsem si maknul a pak i zaskakal…krasa…

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse