• tomek

    Co radíte??

    0 0
    • gobike  

      Fakt chceš poradit?? Tak sakra hledej v historii!!!!

      0 0
    • dawa  

      Já jsem pro Truvativ , protože dělá unašeč převodníků a kliku z jednoho kusu , a taky záleží na tom jakou cenovou kategorii máš na mysli .

      0 0
    • Bobo  

      Tobě radím upřesnit otázku, pokud se chceš něco dozvědět a jiným zase radím, aby dotazy, ke kterým nemají co říct, laskavě nechali být a nepředváděli na nich, jací že to nejsou zkušení borci (že, gobike?).

      0 0
      • tomek  

        např LX – Firex a XT(XTR) – Stylo myslel jsem to celkově… Myslím si, že Truvative je každým rokem lepší…

        0 0
    • lidumil  

      Kolik do toho chceš investovat? Třeba LX kliky 2005 se daj sehnat s poštovným do 3Lk.

      0 0
      • tomek  

        Já chci diskutovat o kvalitě, ne o ceně…

        0 0
        • cabbage  

          tak to bych si bejt tebou precet thread „klub cvakajicich truvatistu“ nebo jak se to jmenuje…

          0 0
    • lith  

      no já bych šel do Truvativu Stylo Team Giga X-pipe…jsou super a nejsou to až taková masovka jak SH.

      0 0
      • vlk  

        po tom jaké měl Pekáček o ostatní se stylama problémy bych truvativy raději vynechal-aby se mi u každého pádu kliky ohnuly, to fakt nemusím.

        0 0
        • TinkTink  

          myslis novou ci starou verzi Stylo? Je v nich docela rozdil…dost velkej…no…rekl bych, ze to jsou uplne jiny kliky :o)

          0 0
          • vlk  

            mám poit, že pekáček psal o tý starý.Fakt si nejsem jist-ale slitina je stále stejná a co jsem kokal na provedení.Prostě se mi zdá že je tam moc málo materiálu kvůli úspoře hmotnosti.Prostě na pohled se mi zdály lx masivnější,a taky jsou duté.To je taky +

            0 0
            • TinkTink  

              Neboj…ja to zkoumal…pekacek mel starou verzi…na te nove je to dostatecne dobre profilovane – za ty bych dal ruku do ohne…ale neskakal bych s nima … na to mam LX :)))

              0 0
              • vlk  

                ty těm lx tak věříš?Hony maj prej silnější tu osu-těm bych věřil na skákání víc.

                0 0
                • TinkTink  

                  No ja to myslel tak, ze si obcas trosicku malo na XC bajku povyskocim…takze tam jsou lepsi ty LX…

                  No..nicmene vim minimalne o jednech, ktery jsou vozeny na DH :)

                  Btw – mne na moje skakani vydrzel i 4hran… :)

                  0 0
                  • tomek  

                    No já bych řek, že ani LX ani Stylo nejsou na skákání…! Hussefelt je na skákání.. A srovnávat LX (měkoty) se Stylo.. to nejde.. např. převodník u Stylo vydrží celou sezónu (i víc) při závodění, ale u XT nevydrží. Shimano bylo super, ale už to není, co bývalo… A pak poměr cena/výkon je taky jednoznačný… poslední O.K. kliky od shimana byly kliky XT na čtyřhran před oktalinkama..

                    0 0
                    • TinkTink  

                      Hmm…prevodniky nehodnotim…na LX vozim Race Face z Evolve XC 03…jsou asi 100× lepsi a taky lip vypadaj :)

                      Jinak – mekkoty…jak to myslis? Ja hodnotim kliky jako kliky a prevodniky jako prevodniky…na DH vozim Hussefelty…to jo :)…

                      Octalink – nevim co je na nem spatnyho krome nekterych os…moja vozi LX 03 k naprosty spokojenosti :)…

                      0 0
    • BH  

      jsem jednoznacne pro Shimano, je materialove lepsi,vymakanej­si,neni problem s nahradnimi dily.

      0 0
    • lith  

      no těch důvodů proč jezdím TRUVATIV stylo team je víc…jednak jsou fakt pěkný,mám pocit že se líp navádí retěz při řazení, povrchová úprava je odolná, je na nich systém duté osy a hlavně to není Shimano :o)

      0 0
      • Tomino  

        Nevím jestli sh nebo tru.Já mám FSA Aft.Bburn.Jsou sice o něco dražší,ale super.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.