14 - 15.7.2007 Praha a okolí :-)

99 nepřečtených
  • bajkr

    v sobotu v 10 pod barandakem branicka strana má bejt hezky! tempo na pohodu! trasu už sem připravil směr berounsko :o) v neděli se uvidí ;o)

    0 0
    • Thapsus  

      Jeďte s ním někdo, zná fajn místa (viz foto) :-)) … já teď nemůůůůžu…

      0 0
    • bajkr  

      ty woe to sem to dopracoval :o(

      0 0
    • bajkr  

      heeeeeeeeeeeeeeeej čo bolo to bolo terazky si jen vyjedeme :o) budu hodna:oD chci projet noveho bika :o)

      0 0
    • bajkr  

      ešte že me v tom Thidney nenechá a přidá se :o)

      0 0
    • coffield  

      Jel bych, leč pouze v neděli…

      0 0
    • ydaho  

      hele moje nabídka na sobotu tim pádem stále platí Barandak/Podě­brady/Nymburk/Ba­randak :)

      0 0
      • bajkr  

        zapráskam klikama a počkám na tebe v poděbradech ;o)

        0 0
        • ydaho  

          hahaha sem si plivnuj zmrzlinu na monitor :-) budu se těšit.......

          0 0
          • RK  

            v sobotu pod baranďakem, ale stihnu to nejdřiv v jedenáct a dávám přednost berounsku :-)

            0 0
            • ydaho  

              tak teoreticky se dá jet stechovická, dobříš a přes halouny zpet :-)

              0 0
              • McBlacky  

                štěchovická v neděli ? tobě už definitivně hráblo :) to je hnus a ne cyklistika…

                0 0
    • bajkr  

      v sobotu v 11 pod barandakem branicka strana

      0 0
    • cabbage  

      poč až v jedenáct? jestli pojedu i já tak bude každá minuta drahá…

      0 0
      • Thidney  

        ještě bychom měli vykopat z kutlochu al. duo .-)

        0 0
        • cabbage  

          gúd ajdea , ti by mi nemuseli nadávat že zdržuju(tedy alespoň ne moc;)

          0 0
    • Luka  

      muzu se „priprdelit“ s jednou konkurencni? :))

      jedem v sobotu s Fousacem klasiku Brdy do Haloun (bo ja tam jeste nebyla – fakt!).. a tempo bude OPRAVDU pomale, spise posezeni za toceni nohou nez svih… kdyby se nekdo chtel pridat, tak je vitan… v jedenact je odjezd ze Zbra, tedy asi v 9:30 z Hostivare (na Barrandaku tak v 10:15)…

      0 0
      • Lance  

        hned bych s tebou jel, byla to krasna chvile kdyz jsi me oslovila v praci a nabidla vyjizdku, tohle mi jeste neudelala ani jituschka. zustanec rovnez v mem contact liste:))))

        0 0
      • Krys  

        Ej veru, lákava ponuka. S Fousačem sa ide výborne. A tiež by som chcel zistiť, či jazdíš pomalšie ako ja. ;) Nič z toho ale nebude, bo už mám kúpený na zajtra lístok na vlak. Idem sa pozrieť do Bojníc, či ma žena s ďeťmi po dvoch týždňoch ešte spoznajú. Vlakom idem len do Púchova. Ďalej pokračujem na bajku a možno sa pridá hribik A1.

        0 0
      • Elwing  

        tak Luko tvoje nabídka vypadá MNOHEM lépe než výše zmíněná Bajkrova ;P No jestli se nevydaří vyjet na víkend pryč, Manase poslat někam sjezdovat, sebrat mu kolo, tak bych jela :)

        0 0
      • Ent  
        • a kde se k vám jeden šnek může na zbraslavském náměstí připojit ?
        0 0
        • Luka  

          no proste na namesti tam u lavicek asi… proste v 11 vztycime vlajky, osedlame ocelove ore a za rycneho doprovodu trubek, bubnu a pistal slavnostne vyrazime vpred :)

          0 0
      • Elwing  

        tak výborně, mám novej řetěz, ještě ho tam namontovat… Manas stále opravuje auto někde v prčicích a nejde mu prý povolit šroub či co… já ale zítra každopádně jedu

        0 0
        • Thidney  

          ho klidne pojedu odtahnout .-) pro tu psinu …

          0 0
          • Elwing  

            hm, o to nejde, on to chce prostě zpravit… a dokud se tak nestane, tak odtamtud neodjede (je doma u rodičů, což znamená někde v prčicích)

            0 0
            • Thidney  

              tak udelame ziletkarsky vylet, tam se mu budeme smat a cabbageovat a pak nas odveze domu. Dobrej plan, ne? .)

              0 0
    • Peslezedirou  

      začíná se zas scházet lepší společnost z B-F :o)

      0 0
    • coffield  

      Oh my gooooooood! A nedele od slova nic nedelati?!! :-(

      0 0
    • Thidney  

      pokud zena do zitra vykuriruje ty horecky a migreny co si poridila tak pojedu, jina setrvam v modu nasrany samaritan .-)

      0 0
    • Archer  

      Ze by jsem prvni, kdo dorazil domu? ;)

      Chci podekovat Bajkru a ostatnim za peknu vyjizdku! I kdyz jsme s kamosem odpadli jeste pred Halouny, stejne vyjizdka byla perfektni.

      Jeli jsme spatky, a zastavili u Pigiho, dali se pivko, klobasu… Kolem patej hodiny dorazila skupina Luki :) Poznal jsem jich podle Fousace a jeho Marina, a taky podle pekne bileho Authora Luki :)

      Tesim se na dalsi vylet!

      0 0
      • bajkr  

        neni zač ;o) kamoš ještě něco najezdí a pak to dá v klidu :o) už chybělo jen kousek ;o)

        0 0
        • Archer  

          On obecne jezdi v pohode, rikal ze prez tyden nejak to prehnal, a dneska mu to vypomstilo.

          Jak jsem mu dal Carbonex, tak to trochu pomohlo, po rovinke jel uz dobre.

          Zavolam ho i na pristi svih :)

          0 0
      • Habib  

        Toz my jsme taky doma. Bylo to super, konecne jsme se dostali k pavianovi :) Jinak pro vsechny zucastnene, na ceste od Pigiho jsem uz nepichnul, takze pocet dnesnich defektu se ustalil na cisle 4 :) Suma sumarum: 80 km a 1000 nastoupa­nych metru

        0 0
    • cabbage  

      dobrá vyjížďka – bajkra se povedlo udržet dostatečně daleko od našeho pelotonu, takže tempo bylo přiměřené až pohodové:-)

      km nevim, oběd v halounech tradičně poživatelný:) a kdo nejel na babku přišel o pěkný sjezdík…

      zbytek pod vedením fousáče a Elwíry ještě chlastá u Pigiho:o)

      0 0
      • fousac  

        zbytek uz nechlasta… pred chvilkou sme to rozpustili… ;)

        0 0
    • bajkr  

      tak to bylo super :o) trasa v klidu klasika do haloun a zpět přes karlštejn se zmrzkou fšem se to samozdřejmě libilo! :o) 100km a vejška 1300 tak nic hroznýho ;o) kdo bude chtít muže zítra dorazit ;o)odtučnovací kůra začíná v 10 pod mostem tentokrát smíchovska strana :oD nepojede se v klidku na to dohlidnu ;o)

      0 0
      • bajkr  

        šmankote má tam bejt: né pojede se v klidku na to dohlidnu ;o)

        0 0
      • SNAIL  

        Tak dnes to bylo super. Odpočinkové tempo, převýšení téměř nulové :-) Asi nejvyšší byl graf teplot – u hospody v Srbsku 56st.C (tolik jsem ještě neměl). Jinak to dalo pohodových 92 km v pěkném horku. A díky rozhodnutí JirkyD jsme samozřejmě nevynechali ani Halouny :-) Doma jsem hned odhodil tu šíleně teplou vodu z „kejmlu“ a vypil asi litr studené limonády :-)

        0 0
        • RK  

          Horko teda bylo, zvlášť na zpáteční cestě. Někteří ze zoufalství skončili v Berounce – trochu rozmazaní :-)

          0 0
          • RK  

            Oběd byl naštěstí v chládku

            0 0
          • cabbage  

            „V Hamburku prý toho roku ulovili obrovského sumce, my však víme své…“

            0 0
        • Phoebe  

          Po dojetí domů kolem páté jsem šel provětrat svého psa, dopřál jsem mu koupel, jako měl Bajkr v Berounce u Mokropsů a v sedm jsem jel ještě s kamarádem na cukrák a zpět k Pigimu. Dnes to byla opravdu pohodová vyjíždka, dalo mi to 109km a nebýt toho vedra, bylo by to příjemnější.

          0 0
      • SELMIRA  

        obědové photo

        0 0
      • SELMIRA  

        a ještě Fousáčova grupa u Pigiho

        0 0
        • SELMIRA  

          a další

          0 0
          • SELMIRA  

            a ještě spokojeně vybajkovaná Luka :o)

            0 0
            • Luka  

              tsijo, to je skoro za trest :) ale spokojena? nojo, cestou domu se me chytla druha miza (nebo spis prvni) a konecne jsem se rozjela. Nejak uz jsem zapomela jaky to je pocit bejt uplne hotova :) a je to skvely!!! :)

              0 0
              • SELMIRA  

                no, ale řehníš se celkem blaženě, tak asi se Ti to líbilo doufám, že teď, když trefíš k Paviánovi, Tě v Brdech budem potkávat častěji! :o)

                0 0
                • Luka  

                  no paviana si zaradime do repertoaru, desne moc se nam to libilo… uz se tesim az prejde chripka a zase vypadnu ven… ale vono v tomdle vedru je to tak akorat dobry brzo rano, odpoledne ani nahodou

                  0 0
                  • SELMIRA  

                    tak to se tesim pripadne dej vedet, az zas zamiris do Brd

                    0 0
                    • Luka  

                      no Kameni jsme to slibovaly, ze bude ta carodejnicka damska jizda…

                      0 0
    • Phoebe  

      Dnes to bylo super, až na ty křeče v závěru a to horko. Zitra to bude s tropickými teplotami taky na prd, ale ono to už nějak dopadne. Jinak Pavián, zmrzlina na Karlštejně a Pigi není špatná kombinace.

      0 0
    • Crempa  

      tak Pardubicka sekce hlasi taky uspesnej navrat, diky za super sobotu a tady trocha tej statistiky.. :-) utrack.crempa­.net/report/sa­ved_report.php?i­dent=0705076ce3­8297a5c8a880d6863d6a77

      0 0
    • Ent  
      • tak já se taky přidám s tou chválou, byla to krásná uvolněná sobotní vyjížďka a určitě musíme zase něco spáchat –
      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.