• beatrix

    dobry den chtel bych si koupit karbonovou sedlovku…jaka je ta od Pell's u…CR@ myslim…jezdite ji nekdo…A pak se jeste ptam,vim ze je to dost individualni ale Fizik Nisene nebo Gobi…?Dekuji za zkusenosti,rady…

    0 0
    • Meesha  

      Pells ne, Gobi jo.

      0 0
    • miťo  

      http://www.bike-forum.cz/…21113250.jpg nevim, co to je presne za typ, ale jinou 400mm Pells nedela. Jsem s ni spokojenej.

      0 0
      • beatrix  

        to bude asi ona…nemam vic penez…tak do ni asi pujdu…diky

        0 0
      • Vilém  

        Tuhle byla myslim CR1,tu uz nedelaji.Maji ted v nabidce nekolik modelu,ale ten zakladni,vcelku levnej uz ma jinej zamek,a jak uz tu nekdo psal tak sla hmotnost dost nahoru (cca 300g).Osobne jezdim tu prvni verzi,ktera je na fotce.Tady je na mem biku http://www.bike-forum.cz/forum/bikes.php?… Nynejsi vyssi modely jsou zas dost drahy.

        0 0
        • miťo  

          Jo, to je vona! Me ji v Lucky bike sehnali v poho. Rikali neco o zvyseni ceny proti drivejsku, ale o ukonceni vyroby nic. Ty hokejky od Pellsu se pry uvolnovaly ve spoji, ale tahle polohokejka se pry nevratila ani jedna.

          0 0
          • Vilém  

            Ten konec vyroby jsem vydedukoval z katalogu,rp tento rok ani lonskej rok je tam nemeli.Ted ma jinej zamek sedla,moje je na 2 srouby.Zatim drzi v poho,jen je treba dat pozor na utazeni sedlove objimky.

            0 0
            • miťo  

              Jo, prej neutahnes-zajizdi, utahnes moc-znicis ji. Myslim karbon vseobecne.

              0 0
    • zwwak  

      Chceš-li ladit kolo do jedný značky, pak komponenty od Pellse budeš těžko shánět. Většinu věcí nemaj. Zkus FSA.

      0 0
    • slayer  

      Nisene ne, Gobi nevim, Pells jo. :)

      0 0
    • Daf  

      Gobi je sedlo prohnute, Nisene rovne. Zalezi co ti vyhovuje. Ja mam Gobi a je super. Je lehci nez Nisene a taky pruznejsi a hezci :) Sedlovku Pells bych si nekoupil protoze jsou na karbon tezke a spoj hlinikovy zamek a karbonova trubka se mi nezda moc jako dobra kombinace. Uz jsem takhle jednu sedlovku reklamoval (FSA).

      0 0
    • MartinS  

      Loňský model sedlovky Pells CR1 jsem vlastnil, asi po 100 km se uvolnil zámek od karbonové trubky. Reklamaci uznali bez potíží, ale vraceli peníze, šlo asi konstrukční chybu. Co jsem slyšel nebyl jsem sám.

      0 0
      • beatrix  

        ted delaj naky cr2…?to je asi ten novej typ…ma ho nekdo…?

        0 0
    • hajtaj  

      Jaký to CRko je nevím, protože ho nebyli schopný ani dotat.. A pokud vím, tak je to tak se skoro celým karbonovým programem

      0 0
      • miki  

        Tak to máš pravdu karbonový řidítka mi posílali skoro 4 měsíce a musel jsem to sám neustále urgovat-a pořád jen výmluvy,výmluvy -nemáme nemáme.

        0 0
    • pavelsacha  

      Sedlovka CR2 Karbon .....najeto již 1000km a bez problémů. Pravdou je vyšší hmotnost než třeba hliníková XR1 Light ale dá se to pominout vůči její pevnosti a dobrým vlastnostem. Hmotnost CR2 350mm dlouhé a průměr 31,8mm je přesně 292g. A co se týká dodání…pokud sou vyrobeny není problém…v jednu chvíli jsem si myslel, že jsem blázen ale čtu o ty tady a platí to pro ten druhý případ…pokud to není, tak skutečně může dodání trvat několik měsíců.....stále však doufám, že se toto vzhledem k mladé firmě, mladému programu firmy bude dařit lépe…vzpomeňme začínající Durarec, RB bike, Remerx atd.....tam situace v počátcích byla podobná.

      0 0
      • pitelboy  

        loni jsem objednával al sedlovku. trvalo asi 3 týdny než ji poslali. akorát má nastavení sklonu sedla v malém rozmezí :-(

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.