• emkaa

    Nejak jsem asi pres zimu vyrostl:-), takze potrebuju trochu vytahnout sedlo, bohuzel stavajici 350 sedlovka uz je nadoraz. Puvodne jsem chtel vzit nejakou obyc. hlinikovou, treba Pells XR2 light, ale ted si rikam jestli nezkusit karbon, treba Woodman Carbo OF 400. Otazka je, projevi se ten karbon nejak pri prumeru sedlovky 31.8? Kamos si karbonovou sedlovku chvalil, ale mel 27.2 Stoji to za potize s pripadnym zajizdenim, jak tady obcas nekdo pise?

    0 0
    • Meesha  

      No, kdyz chces 400, tak ji asi budes vozit vytazenou… Ja mam karbonovou Woodman 400mm a 31,6 na fullu a prechod byl znat. Ale taky mi obcas trochu zajede – max. pul centimetru.

      0 0
    • rb  

      No tak kup třeba 27,2 a do rámu redukci…

      0 0
    • slou  

      Nevím jak to bude u 31.8 ale u me 27.0 a karbonce od Woodmena 400 s přímým zámkem sem chvíli se zajížděním bojoval. Vyřešil jsem to dotažením na krev, ale je to na té sedlovce trochu poznat. Mám normální rychloupínák. Rozdíl poznám až ji přehodím z fulla na HT. Zatím nevím.

      0 0
    • emkaa  

      Jo tak jsem pekna trubka:-) Nevim, kde jsem vzal, ze mam 31.8, ve skutecnosti mam 30.4 (i mereno) coz je, jak to vypada, celkem exotickej prumer, takze na Woodmana a nejspis na karbon vubec muzu zapomenout. No nic, jdu hledat.

      0 0
      • enjoy  

        zmer to rasi opravdu poradne.

        0 0
        • emkaa  

          Jasne:-) Ted uz je to fakt nabeton 30.4, mereno suplerou a navic jsem to po dukladnem ocisteni a ohledani nasel primo na trubce. Jak to zatim vypada, tak nejen ze nejspis nesezenu karbon, ale budu rad kdyz najdu aspon nejakou slusnou Alu hokejku.

          0 0
          • rb  

            To tu redukci tak moc nechceš?Podle mě karbonovou 27,2 ledabyle někde koupíš.Pokud teda nemáš důvod,proč by Ti ta redukce vadila…

            0 0
            • emkaa  

              Ani ne, vlastne jsem tu redukci nikdy nevidel, takze ani nevim jak to vypada. Predpokladam, ze je to nejaka trubka do sedlovky. Upinakem pak stahuju obe trubky? Ma to nejaky nevyhody? Treba jako extra zdroj lupani a divnejch zvuku? Mozna se ptam blbe, ale doted jsem ani nevedel, ze to existuje.

              0 0
              • rb  

                No,tak nějak to funguje.Viděl sem kovovou i plastovou.Mam kovovou a zvuky zatím nevydává žádné..

                0 0
      • HASKY  

        U karbonových sedlovek je důležitý mít ji co nejpřesnější aby byla sevřená co největší plochou sedlové trubky.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.