• myki

    lidicky poradte, chci si koupit nejakou kvalitnejsi sedlovku na mtb, samozrejme za solidni penize. hlinik? karbon? nebo neco jinyho? nemate nekdo zkusenosti s pellsem,karbonova neco kolem tisicsto. tiky za vase nazory a postrehy.

    0 0
    • zirecek  

      jestli ti jde o to, aby byla pohodlna, tak to u sedlovky moc nehledej. Radeji pridej na komfortu jinde (plaste, sedlo). Vice pruzi sedlovka vice vytazena, nez z „tlumiciho“ matrosu. Osobne se mi zamlouva Ritchey Pro. Ale chapu, ze clovek chce mit neco mene znameho, :-).

      0 0
    • Meesha  

      Jestli karbon, tak od Woodman. Hliniku je hodne. Me osobne se libi Pells XR2 light a je i za solidni cenu.

      0 0
      • Vilém  

        Kupoval jsem ted mlade XR1Light a zjistil jsem ze se nehodi verit Pellsem udavanym hmotnostem, 27,2/400 ma 280g, coz je za ty penize dobry,ale zklamali me ze lzou.Po osobnim dotazu u jednoho jejich obchodnika mi bylo receno ze hmotnost plati pro nejmensi prumer a nejmensi delku:(

        0 0
        • blue  

          tyhle finty s hmotnosti udavanou pro nejmensi velikosti pouziva ale kazdej :-)

          0 0
          • MARIN  

            tak tak tohle je prece bezna praxe udavat rozmery nejmensich prumeru,delek,ve­likosti u plastu odecitat tak 20g u ramu zase lak,nalepky a navarky. Mel jsem za to, ze to nemuze uz nikoho rozhodit :)

            0 0
        • Vilém  

          Jeste dodatek k Pellsu.Povrchovka je velmi spatna.elox je naprosto mekky,jedno zasunuti a vysunuti a je dole:(

          0 0
    • Aiax  

      Treba Morati je za docela „solidni“ penize. To bude ma pristi sedlovka – ale tak nejdriv na vanoce :) Ted mam karbon od eleven a jak uz jsem parkrat psal – pripada mi stejna jako 4× levnejsi alu od bbb :)

      0 0
      • Aiax  

        Jeste jsem si vzpomel na tuhle z titanu: http://www.titanwills.cz/…sedlovka.jpg orientacni cena cca 2 kkc, vidim, ze maji v cenach naprosto jasno :)

        0 0
        • McBlacky  

          To je asi podle délky ne? Jinak by mě docela zajímaly ty pastorky z titanu, hlavně výdrž, věčný to asi nebude, ale dal bych tomu větší šanci než XTR, která je za stejnou cenu (váha XTR o 20gr větší)… A taky ten jejich závodní tým, docela vtipný :-)

          0 0
        • chorvat  

          co to je za vec na miste druhyho kosiku na http://www.titanwills.cz/image/twmtb.jpg

          vypada to jak mikropumpicka?

          0 0
          • Aiax  

            To bude spis bombicka se stlacenym plynem.Me by spis zajimalo, proc ma karbonovou a ne titanovou sedlovku…Musim to s tim titanem jeste prehodnotit. Titanovy sedlovky by jeste mel prodavat baleksport, ale o tech nevim uz vubec nic.

            0 0
            • McBlacky  

              je fakt že za 2000 by to byl dobrej kup, nemusel by ses bát že ji ohneš nebo zlomíš… ale co při výměně rámu?

              0 0
              • Siddha  

                To za chvilku ten titan z ruska bude vozit kazdej jouda. XCR v Brne taky… teda ramy sem videl…

                0 0
    • Mamutt  

      Hliník třeba RooX S4.2 je nádherný kousek… Bikezone.cz za 1620,– Karbon pak asi Woodman, na bike je to Carbo 400, ale netuším cenu. Na stránkách dovozce se „ceník připravuje.“ Ale docela by mě to taky zajímalo, tak kdybyste někdo měli větší přehled…

      0 0
      • Meesha  

        Carbo OF2 400 stoji 1950.-

        0 0
        • Mamutt  

          No myslíš, že ta s tím rovným zámkem bude spíš dražší, nebo vyjde nastejno?

          0 0
          • slou  

            No jestli myslíš woodmana tak mne stála Carbo 400mm prumer 27 s rovny zamek, dva srouby .. nejakych 1190 kc.

            0 0
            • Mamutt  

              Musím uznat, že to je velice dobrá cena.. Kde jsi ji prosím tě takhle koupil?

              0 0
              • Mamutt  

                Ale no tak to přiznej… Slibuju že sikoupím jenom jednu a ostatním také nechám ;)

                0 0
                • slou  

                  Soráč sem byl mimo :), jinak sem ji koupil v Brně v Hobby sportu. To jen tak na okraj

                  0 0
                  • slou  

                    Jo a musela se objednat k ostaním věcem od woodmana protože 27mm se moc neprodává.

                    0 0
                    • Mamutt  

                      Díky. No, já potřebuju 31.8, to je zase od druhého konce ;) Ale asi nakonec vezmu toho RooXe, libi se mi vic. A honit váhu na mém kole nemá zrovna cenu ;) Krom toho ten RooX na tom prý také není nejhůř.

                      0 0
        • Mamutt  

          Díky, mám to!

          0 0
    • lubos  

      Letosni Pells jsem mel v ruce, nelibi se mi ani designove ani spracovanim. Vaha taky slaba. Nejsuper kabornovou sedlovku ma (dle meho vkusu) FSA. Ale moc hokejka .. (mne nevyhovuje).

      0 0
    • MARIN  

      Thomson http://www.lhthomson.com/

      Ebola Bikes
      Jasanova 4 326 00 PLZEN Czech Republic 011–420–19–744–8806 – phone 011–420–19–744–8806 – fax

      0 0
    • Paja  

      Dotaz k tematu: dela nekdo taky ocelovy sedlovky prip. riditka? Zatim se vzdycky diskutuje hlinik sedlovka vs. karbonova prip. titan. Pokud se nedelaji, tak proc? Ocel prece absorbuje narazy lip nez dural a nezlomi se okamzite, ale postupne.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.