zkušenosti se zanačkou Pell's

38 nepřečtených
  • wda

    Předem se omlouvám za možná již existujíci thread, ale nenašel jsem nic globálně o značce Pell's. Zajímaly by mě váše názory a zkušenosti s komponenty, oblečením a dalšími výrobky této firmy. Díkec

    0 0
    • mitch  

      Taky nemám žádný zkušenosti, ale kdyby někoho zajimala váha Razzeru Pro ve velikosti 21" tak je to cca 13kg ;-)

      0 0
    • grafik  

      s vyrobky oprimo ne ale na objednavku z jejich shopu cekam uz od kvetna, nekolikrat jsem psal a nic. Volat jim odmitam …

      nemate nekdo po ruce geometrii ramu razzer?

      0 0
      • wda  

        Fakt? Původně jsem si chtěl taky pár věcí od nich objednat, ale mrknu se jinde.

        0 0
        • pitos  

          Objednal jsem si něco od nich přes jiný obchod a měl jsem to doma za dva dny.

          0 0
          • wda  

            Já chci batoh a ten jsem právě v jiným shopu nenašel. Jinak komponenty se u nás dají sehnat v pohodě, akorát ta již několikrát zmiňovaná dodací lhůta. Takže jen to co je na skladě… :(

            0 0
      • emkaa  

        Poprvy jsem si od nich objednaval prislusenstvi k cyklocomputeru a prislo to temer okamzite. Zato podruhy jsem objednaval kit na kadenci a drzak na riditka k HACu. Po dvou mesicich jsem to zacal urgovat mailem. No asi po ctyrech mesicich uz jsem to fakt potreboval, tak jsem tam zavolal a obchodnik mi rekne, ze prijimac na riditka by byl, ale ze kadence kit bude az za ctrnact dni. Tak jsem mu rekl at posle to co maj. Proste jim vubec nevadilo, ze jim tam visi takovou dobu nevyrizena objednavka a emaily asi rovnou mazou. Navic ten obchodnik jeste daval najevo jak ho tim otravuju, misto aby si sypal popel na hlavu jakej tam maj bordel. Proste ten jejich eshop je dost hruza.

        0 0
    • maxtor  

      Můžu mluvit jen o těchto komponentech Pells, se kterými mám osobní zkušenost:

      Sedlovka Pells CR Mono: celokarbonová. lehká, dobře absorbující vibrace. Někdo psal v recenzích, že mu na biku praskla. Doporučení pro tuto sedlovku je ale na silnici, tak asi proto. Vážím 85 Kg a v pohodě.

      Představec Pells CR6 karbon/hliník: stejně ti poslouží i celohliníkový, v tomto případě je tam karbon jen na ozdobu.

      Oblouky Pells R – Anatomic OV celokarbonové – jednoduše super

      Sedlo Pells RSC Comfort Tif: Trochu měkčí a na biku pro těžšího člověka celkem nepoužitelné. Jinak pohodlné.

      Komponenty Pells jistě nejsou to nejlepší na trhu, ale za tu cenu si myslím, že stojí za povšimnutí a carbonové top modely ti nabídnou totéž co srovnatelné komponenty od jiných výrobců, ovšem za podstatně nižší cenu.

      0 0
      • Martin  

        doplnim. sedlo Pells E-Fly jezdím rok a vyhovuje mi.

        0 0
    • Gorgov  

      na WTB mi ulitlo sedlo v dusledku prasnuti sroubu sedlovy pells CR1. myslim že se tak menuje, je to ten levnej karbon. pells bych si už nekoupil, jedině snad tu jejich karbon vidli na bika…

      0 0
      • kubad  

        Ta se dá sehnat levněji, na www.bikezone.cz je asi od stejného Taiwanského výrobce. Mám ji na HT a spokojenost (Duratec v profilu)

        0 0
      • ada  

        na hlinikovej sedlovke XR1 mi praskol na vyjizdke srob tiez a par mesiacov predtym sa pri pade pootocil cely zamok cca o 20stupnov. Srob sa vymenil, zamok zatial drzi a na dlhsie vylety/dovolenky si vzdy pribalim nahradnu sedlovku, keby nieco.

        0 0
      • rock  

        Nedůvěřuješ Pell'su, ale šel bys do jejich vidlice ? Teď mne zrovna nenapadá komponent, jehož prasknutí by mělo horší následky :-), to už můžeš rovnou vzít cokoliv …

        0 0
    • marapara  

      Sedlovka Pells Esprit průměr 27,2 mm délka 400 mm mi po roce a půl ježdění praskla. Celkem to nechápu, jak může sedlovka prasnout. Ale kamarád z cykla, kde jsem ji kupoval mi ji vyreklamoval, i když se v Pellsu vykrucovali. Ale je to pravda, žádné DH na tom nejezdím, tak by to snad mělo něco vydržet.

      0 0
    • vlk  

      Mám od nich karbonové rohy a sedlovku hliníkovou(31,5 jsem jinou narychlo nesehnal).Sedlovka je docela těžká, ale jinak jsem se vším spokojen.

      0 0
    • kubad  

      Řekl bych na naše poměry slušná firma se spoustou dobrých a i horších produktů. Často je problém, že zboží není a dlouho trvá dodání. Nákupu u nich bych se nebál, ale doporučuji vždy telefonicky ověřit dostupnost zboží. Pokud není skladem, tak je termín ve hvězdách. Pokud toho chceš víc mají pěknou vzorkovou prodejnu v Brně doporučuju návštěvu.

      0 0
    • maxtor  

      Když jsem před rokem Pells kupoval, nejlevněji to vyšlo tady: sportovnidum.vlta­va2000.cz/sto­re/default.as­p?lngDepartmen­tID=9

      Zkušenost jsem s nimi nakonec neměl (sehnal mi to známý za nákupku).

      0 0
    • rock  
      • brýle X-Vent: potřebuji dioptrický klip a v dané ceně (cca 1000+klip) jsou Pell'sy na našem trhu nejlepší (zkoušel jsem BBB, R2, Axon … on zas takový výběr není). Jsou lehké, drží mi na obličeji a snad by mohly vydržet. Jo a imho vypadají dražší než jsou.
      • sedlo RSC Comfort Ti: velmi lehké, velmi pohodlné (na zimních čapákách nemám vložky a bez problémů), na danou cenovou skupinu exkluzivní materiály. Moje váha (cca 80kilo) se zdá býti horním limitem pro tohle sedlo (na bike), mám docela strach o titanové ližiny
      • sedlovka CR2 carbon: zdá se, že problémy s ukotvením Alu zámku, které měla CR1, jsou už minulostí. Takže teď průměr, asi stejně jako každá jiná karbonová sedlovka v ceně okolo tisícovky. V kombinaci s výš uvedeným sedlem docela pohodlí pro můj zadek
      • sedlová objímka C06: nevím, jestli jsem sedlovku a rám tak dobře vyčistil a odmastil, nebo jestli je to objímkou, ale už žádný problém se zajížděním sedlovky do rámu
      • rukavice Ice Ride: zatím jenom konstatuji, že mi perfektně sedí na ruce (nesrovnatelně líp než třeba Polednik, Axon nebo Sensor, které jsem zkoušel na Sportlifu). Ale mám je nově, tak uvidíme po zimě.
      0 0
    • kesu  

      no chovali se vzdycky slusne,zbozi co maj na skladu prislo vzdy do tydne.Kamarad ohnul pells sedlovku(vytazena moc vysoko,predtim ohnul stejne nekolik jinejch) jediny pells mu ji bez problemu do 14dnu vyreklamovali..

      moje zkusenosti: Riditka FR6karbon/al ,vaha 170g mam je asi š roky a nemuzu proti nim rict krivy slovo kdybychnechtel sirsi urcite by mi slouzily jeste dlouho

      rovny riditka al(cena 199kč)-co dodat za ty penize…

      rohy Cergo karbon-super komponent padnou do ruky a jsou pekny,jedina skoda ze se casem osoupou

      Predstavec xc neco-delka 90mm vaha 120g.zatim bez problemu

      noa na konev sedlo RSL ve-na to sem si nezvykl ani za nekolik mesicu a kdyz si na nej dneska vzpomenu rozboli me prdel-sedla pells mi fakt nesedej-zkousel sem jich vic a je to jedno horsi nez druhy

      0 0
      • Peslezedirou  

        Tak pokud jsou ty řídítka 56 cm tak ty vozím taky, váha jako Ritchey Pro :o) Cena za hubičku :))

        0 0
      • wda  

        Sedlo je věcoindividuální. Já mám Profile a jsem spokojenej. Sice málo najeto (mám ho asi měsíc). Uvidí se v létě.

        0 0
      • bam  

        Souhlas, ty rohy jsou vyborny (i cena). Me se osoupaly hlavne pri ruznych nedorozumenich s gravitaci, ale porad drzi.. Dokonce se zalibily kamaradovi z Nepalu a musel jsem mu je privezt. Takze se da pells najit i v takovych koncinach :)

        0 0
        • kubad  

          Ty celocarbonové rohy mám už 3-sezony, jsou dost odřené a oťukané, vetšinou od pádů kola. Ale drží a super padnou do ruky.

          0 0
    • McBlacky  

      řidítka rovný light – docela se odírá barva. Ale za ty prachy není problém mít každej rok nový :) řídítka rovný OS + rohy – pohoda drží, víc od nich ani nechci :)

      0 0
    • delfyn  

      já mám od Pell'su- sellovku CR2– docela jí věřím, velký nárust komfortu bych od ní ale nečekal, dost tlustá stěna, podle mě kvalitnější hliníková zvládne stejnou službu(za 1200už se dá v hliníku mířit dost vysoko) řidítka rovná Al základ(XR6 nevím)cena do 200– za tu cenu super, tuhá, povrch. úprava je drsnější takže menší možnost pohybu gripů(vozím pěnový) kraťasy s laclem- moc mi nesedí umístění vložky, při sportovním předklonu sedím na dvouch tenkých zesílení vložky se žlábkem, skoro mě napadá myšlenka tu vložku vyhodit a jezdit bez ní

      0 0
    • delfyn  

      chci kupovat tyhle dva komponenty máte s nima někdo zkušenosti? Hlavně mě zajímají ta řidítka o představci je tu psáno.. řídítka PELLS RR7, AL+carbon, průměr 25,4mm, šířka 440mm představec PELLS XR8, délka 100mm, průměr řídítek 25,4mm

      0 0
      • nadrazak 2  

        Vozím na horáku pells xr8 představec 130mm od roku 2003 bez nejmenšího problému.Váží 147g.Dále řidítka(teď nevím označení)560mm rovné alu/carbon 117g a taky bez problému.Sedlovku cr1 mám taky,jediný problém byl při upínání sedla,začlo se to v zámku pod šroubem trochu vymačkávat,tak jsem tam vložil pod šroub jinou podložku a bylo po problému.Sedlovka cr1 350mm/31,6má 297g.Vážím cca 80kg.

        0 0
        • nadrazak 2  

          A ještě mám na silničce od jara sedlo pells extender red ti.Je to nejpohodlnější sedlo,co jsem kdy vozil.Nalítal jsem na něm skoro 6tkm.Je velmi podobné Fizikům(arione)a váží 240g.

          0 0
    • Ruprecht  

      aby tady nebyla jen chvála: www.bike-forum.cz/…ponenty.html?…

      0 0
    • mitch  

      A kola cely nikdo nic???

      0 0
      • DragON  

        Kolo mám v profilu, ale koupil jsem ho na jaře po cca 5ti letech neježdění. Do teď jsem na něm najel cca 500km – nějak moc práce nebo co – a vzhledem k pauze kdy jsem nejezdil nemám s čím srovnávat a navíc jsem spíš turista a opravdu nechci dělat zasvěcené výroky o tuhosti rámu a pells komponentů apod. Vezmu-li to z mého laického hlediska tak vše po 500km stále slouží, nic neprasklo, nic se nepovoluje ani nezasouvá, na sedle se mi sedí dobře, já jsem spokojen. třeba koncem příští sezóny bude můj názor jiný – hlavně bych toho chtěl najezdit vííííc.

        0 0
        • St1c  

          no to po jednom-dvoch tyzdnoch maloco zacne na bicykli praskat:D

          0 0
    • DyEm  

      2× prasklý sedlo Pells RSL (lišil se akorát povrch sedel). Podruhý odmítnuta reklamace. Prasklý na silničce. Pells opravdu nemusím

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.