• -jon-

    Zdravím.

    Zajímalo, kdo z vás používá Pell's komponenty, popř. jaké, a jak jste s nimi spokojeni. Zajímají mne především představce, sedlovky, sedla, řídítka …

    Díky.

    0 0
    • rock  

      Karbonová sedlovka s hliníkovým zámkem … poté, co jsem pracně vyřešil zajíždění do rámu, se mi uvolnilu uchycení zámku v trubce sedlovky … výsledek: znechucení a návrat k Al (Ritchey Pro) …

      0 0
    • biker007  

      sedlovka (320g pro prumer 30.0 a dylu 400mm) – XR1, normalni alu, spokojenost.

      riditka (140g)- XR6 Light. mam je od unora, bez problemu. jsou trochu mekci, ale to me nevadi. je to poznat jen ve spurtu s pevnou vidli a plastema 1.0 nabusenyma na vic jak 6–7 baru:)

      sedlo (175g) RX Ti, 110% spokojenost, viz starsi prispevky

      rohy Carbon (110g)- rovne, kratke. mam je tak rok a pul, taky spokojenost. v zime nestudi, padu prezily taky uz doost (kdo me zna tak potvrdi:)) )

      neopren pod retez (20g) – na tom neni co hodnotit

      jen se vyvaruj Pells kratasu. znam dost lidi (nastesti sem zustal usetren..) co maji od vlozky rozedrenou p**el.

      0 0
      • till  

        S tema kratasama zacinam mit problemy az ted (po 8tis. km), ale nevim jestli uz neodvykl muj zadek:-) Sem ted moc nejezdil… Sezen hodnoceni na pells plavky…:-)

        0 0
      • Lišák  

        Mám Pell's kra?asy asi 2000 km a naprostá spokojenost-jsou to ty s laclem a reflexní mřížkou. Mám taky Pell's ponožky a spokojenost. Dále sedlo RSL-mohlo mít hlubší středový otvor, ale jinak pohodlné. Řidítka a představec Al-zatím bez závad.

        0 0
    • Jenca  

      riditka xr7 (carbon-hlinik) nemam si na co stezovat vaha super z hlavy nereknu

      predstavec xr7 material jako ritchey wcs (03) akorat podstatne levnejsi

      sedlovka cr1 super tlumi vibrace ted co jsem presel na zimaka (prehodil jsem i sedlo) je to des pohodli desny

      sedlo rsl na prvni dotyk tvrde ale po usazeni opet skvele tlumi ta karbonova kostra jediny co me na tom stvalo byly ty vysyvky pac zaprve celkem tlacili a zadruhe celkem odirali kratasi tak jsem je ziletkou sundal ted naprosta spokojenost

      kratasy podobne problemy jako popsane vyse jsem neměl pripisuji + za reflexni zadek a nohy

      dres coolmax nevim co k tomu dodat ale sem spokojenej dobre odvetrane podpazdi svetla barva na leto kapsy i pres vetsi nacpani vecma dobre drzej veci

      asi vse

      0 0
      • Jenca  

        jo jeste ty kratky rohy xr8 nebo co hlinik 88g kratke delsi nejak nevyuziju vetsinou to drzim tak akorat ve spoji s riditkama

        0 0
    • šedivák  

      Sedlo Pells BES – pořídil jsem si ho na začátku letošní sezóny a vydrželo přesně sezónu. Po poslední vyjížďce z něj vypadla prasklá Ti trubička, tak jsem je reklamoval a čekám na výsledek. Jinak jsem s ním byl spokojen, lehké a pohodlné (kožený potah), taky designem nikoho neuráží.

      0 0
    • ananas  

      já používam komlet Pell´s kromě sedla, nalákala mě hlavně cena, představec, řidítka, rohy – Al, sedlovka – karbon taky jsem měl obavy o rozlepení zámku a zatím je to v pohodě – najeto asi 7000k, akorát Al rohy mají malý průměr

      0 0
    • MARIN  

      sedli RX Ti vic najdes v recenzi

      0 0
    • Siddha  

      2sezony silnicni rodla rr ov, forbec rr8 ov, sedlovka nevim jak se menuje 35cm/31.8mm, sedlo rsl ve

      vse ok, ale sedlo mam novy po reklmaci, vyklepaly se liziny vzadu… vcelku spokojenost

      0 0
    • enjoy  

      no hele mam predstavec pell´s,asi ten nejdrazsi ne CNC obrabeny.a co ti tak asi o nem povim.no,je hlinikovej,je cernej,je 10cm dlouhej a to je asi tak vsechno,protoze vic ti o nem fakt nedokazu rict.

      0 0
      • McBlacky  

        ještě jsi mohl napsat jestli ti neprasknul… je fér poskytnout všechny informace!

        0 0
      • enjoy  

        jo a jeste zije,to jsem fakt zapomnel.

        0 0
      • TinkTink  

        No…jeste jsi mohl napsat, ze se ti nezda byt malo tuhy (kdyz prelezes z tuhyho kompletu riditka+predstavec na netuhej a vidli nechas stejnou, tak to je poznat…a kdyz vymenis jenom predstavec, nechas riditka 710mm, tak to s tou pakou poznas, jestli je poradnej a nebo neni…)

        No…a nebo se s nim muze spatne utahovat hlava – jako pres nej – kdyz je rozriznutej na hlavovy trubce a je tam velka mezera a je to blbe udelany, tak se muze deformovat :)

        Toz tak. Porad jsi spokojeny? :-D

        0 0
        • enjoy  

          dobre,nebudu radsi presedat na jiny kolo a budu porad mooc spokojeny:-) ne,ale ten predstavec je fakt dobre udelanej,vic ze me fakt nikdo nedostane:-).nevim proc byc bych mel psat neco o tuhosti atd…:-).jestli na tom nekomu zalezi a vybira si podle toho tak je trosku uchylnej:-),teda u predstavcu urcite,nerikam u vidle… nekdo tu kdysi psal ze WCS je prej hrozne mekkej…,no chtel bych si to zkusit,jak by mi to silene pokazilo pozitek z jizdy:-)))

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Kdyz na tuhosti nekomu zelezi u vidlice, ramu, klikach, kolech tak proc ne na predstavci?

            0 0
            • rock  

              Nevím jestli představec bývá tak málo tuhý, aby v nejvíce namáhaném směru (svislém) docházelo k pohybu dřív, než zareaguje vidlice. Spousta vidlic ani zamčená není 100% tuhá, takže nižší tuhost představce zanikne … ledaže by měl sklony se kroutit okolo své podélné osy …

              0 0
              • Pá-dlista1  

                No prave. To na presnosti ovladani kola a prenosu sily ve sprintech neprida… asi je to fakt uchylny :) Ale nekoupil bych si zadny z predstavcu co jsem videl prekrouceny. Tam je neco uz fakt spatne.

                0 0
                • Siddha  

                  teda ja nevim, jezdim jen na silnici, tam mas vidli celkem pevnou a v predstavcich rozdil je, takovy klasicky zavitovy chodi snad 1cm, ten pells r8 je jak skala…

                  0 0
            • enjoy  

              me osobne by teda spise zajimal krut predstavce nez jeho svisly ohyb,ten muze byt spise uzitecny,bych rekl.to proc nechapu ze nekdo resi ohyb predstavce je ze na nejakych 7cm(bez poloviny prumeru hlavovy trubky a riditek) skoro nikdo nic nepozna. ja radim at si kazdy koho to zajima zjistil material predstavce a podival se na procentualni zastoupeni jednotlivych prvku a jejich mechanicke vlastnosti,treba do strojnickych tabulek.kdyz se tu bude banda teoretiku bavit o tomhle porad dokola tak se dostaneme akorat k tomu ze padlista ma vzdycky pravdu:-)

              0 0
      • RomanH  

        Totez, je to ten XR8 (okopirovany R.WCS), standartni prumer objimky. A po roce mi neprdnul.

        0 0
    • JMT  

      Prdstavec ok ale osklivej a taky sem mel sedlo a to mi po delce puklo tak mi daly novy a to zatim drzi (od jara) ale koupim si fizik nisenne protoze uz si nenecham takhle huntovat prd**

      0 0
    • JMT  

      Prdstavec ok ale osklivej a taky sem mel sedlo a to mi po delce puklo tak mi daly novy a to zatim drzi (od jara) ale koupim si fizik nisenne protoze uz si nenecham takhle huntovat prd**

      0 0
    • wbiker  

      Mám sedlo E-Fly, vcelku mi vyhovuje. Možná by mohlo být o trošku širší v zadní části, jinak úplná spokojenost za málo peněz.(cca 700,–)

      0 0
    • Twisp  

      Rohy C-ergo Carbon, vypadaj pekne a nestudej, dobre se drzej

      0 0
    • kolouš  

      Nevite nekdo skutecnou vahu riditek XR7 z roku 2004 ( katalogova 112g ) a jeste lepsi jsou z roku 2003 ( katalogova je 102 g pri delce 540mm )

      0 0
    • zwwak  

      Sedlovka CR1 na silnici, představec RR8 OV, oblouky RR8 OV, sedlo RX a vše zatím v pohodě. Sedlo Flex-fly se mi zdá trochu nepohodlný a zklamalo mě. Na jaro si chci objednat další díly. Nakupuji přes e-shop v Pellsu.

      0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.