• Azagthoth

    Jedna sa o kluky (ne kluky ako kluky ale kluky ako kliky).Rozhodujem sa medzi Truvativ Holzfeller,Race Face Evolve / Diabolus a FSA V-Drive Extreme Bash.Nejake priblizne ceny by potesily,ale hlavne skusenosti.Chcem to na FR/DH.Diki

    0 0
    • satan123  

      já s nima skušenosti nemám ale vzal bych diabolus

      0 0
    • Tomcat  

      Doporučuju RaceFace.

      Truvativ Holzfeller +nejlevnější +jdou rychle sehnat

      • povolují se!
      • těžký

      FSA V-Drive Extreme Bash (tyhle mám) +jdou rychle sehnat

      • hodně špatná( vysoká )cena
      • těžký
      • měký a náchylný na stržení závitu pro pedál

      Race Face Evolve

      • cena není nejvyšší v porovnání s FSA
      • velký výběr barev
      • musej se schánět

      Race Face Diabolus

      +/- cena

      • vzhled a výdrž
      • pouze se středem
      • neověřené (konkurence Holloutechu II.) nikdo neví jak dlouho to nalisování vydrží
      0 0
      • Azagthoth  

        tak diki,taku na taku odpoved som cakal,viac nepotrebujem,takze este rouŸmyslam ale vyzera to na tie Race face alebo Holzfelery

        0 0
        • Seppy  

          mam Race Face Evolve, tedy Prodigy ale to je to same (no skoro), a naprostá spokojenost, takze bych je doporucil, ale zase nemam skusenosti s temi ostatnimi…

          0 0
          • raceface  

            Jenže Prodigy není to samý jako Evolve! Stejná úroveň možná, ale ne zpracování. Já mám Deus XC s X-Type osou a už sem to jednou reklamoval – povolil se ten spoj klika-osa. Kanaďani poslali nový kliky asi za 2 tejdny, zatim no problem…

            0 0
            • Seppy  

              i to je mozny, ja sem myslel spis tu uroven, i kdyz tam zas tolik rozdilu ve zpracovani nevidim, ale rekl bych ze zalezi stejnak spis na ty urovni tak bych to neresil…

              0 0
      • Pá-dlista1  

        K tem Holzfellerum: povolujou? Za sezonu se to nestalo. Tezky? V porovnani s cim?

        0 0
        • Tomcat  

          Mluvím o nejnižších modelech Povolování s určitejma osama je znatelnější. ?ěžký vs RF nebo FSA

          0 0
          • wroum  

            pokud budes mit osu od stejneho vyrobce, povolovat by se nemely. hmotnost je +/- stejna jako vsechny podobne vyrobky nehlede na znacku.

            0 0
          • Pá-dlista1  

            Jo ty myslis nejnizsi Holzfellery. Jak se to prosim te meri? Jinak vsechny Holzfellery jsou PRO Level :)

            0 0
            • Tomcat  

              Holzfellery jsou PRO Level!??? a že to jsou nejlevnější FR,DH kliky pro ISIS dokonce i SR Suntour byly dražší :-P

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Nepletes si je s necim?

                0 0
                • Tomcat  

                  Aj chyba to mi fakt ujelo splet sem si je s CMP. Mysle sem tyhle http://www.bike-mailorder.de/…srg28_dh.jpg

                  Ale fakt z Truvativ x Race face x FSA jsou asi nejhorší.

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Nesel by ten obrazek jeste mensi? Nevejde se mi to na display mycky na nadobi :) Jako znacka tady asi plati za tu nejlevnejsi, ale to nutne nemusi svedcit o kvalite vyrobku spis o cenove politice vyrobce a hlavne dovozcu. Jinak bych Holzfellery povazoval za konkurence schopny vyrobek (pokud srovnavas stejne systemy).

                    0 0
                    • cabbage  

                      to ses pripojenej potrubim ze serfujes na netu s myčkou? co mas za prohlizec? Calgon?

                      0 0
                      • Tomcat  

                        Né on má MS Persil XP

                        0 0
                        • cabbage  

                          spis by me zajimalo jak prebudoval potrubi na opticky kabel.

                          0 0
                          • Tomcat  

                            hmm zajímavá otázka

                            • napustit nasyceným roztokem
                            • nechat vykrystalizovat
                            • a máme multiwide-dové optické prostředí

                            ethernet by na tom asi nebežel ,ale mohli by sme zkusit nějakej tokenring

                            LOL tohle je na Nobelovu anticenu

                            0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Kdyz se nektery telefony tvarej, ze umej fotit, proc by se moje mycka nemohla tvarit, ze umi serfovat? :)

                        0 0
                        • Tomcat  

                          JJ Dkonce je to pravděpodobnější , „výběhové“ CPU se uplatňují v zařízeních pro domácnost. takaže pračka myčka , nebo lednice může bejt výpočetně nadupaná oproti by? novému hrozně in mobilu ;-)

                          0 0
                          • Sirenna  

                            :)

                            0 0
                          • enjoy  

                            no a tentokrat padlista dokonce ani nekeca:-),protoze japani uz maj domaci spotrebice ovladany pres internet:-).nebo je to uz aspon vymysleny:-)

                            0 0
    • Richie  

      A co jiz zminovane RaceFace Prodigy? Mam pocit ze se to da sehnat neco kolem sestky (nevim to jiste mozna je to nakup) a slysel jsem jenom samou chvalu a jezdim s typkem co to ma a je trosku tezsi (netroufam si rict abych neurazil, ale myslim, ze asi 100kg???) a v klidu. Ja bych zebral prodigy…

      0 0
    • hanz  

      asi rok vozím RF evolve dh a zatím naprostá spokojenost. Nejdřív s osou truvativ, ale ta šla rychle do kytek, ted zlatá osa RF tak jsem zvědavej. Jestli zkounčíš u isisu tak nedoporučuju mixovat kliky s neznačkovou osou a nejlépe asi obojí od stejného výrobce.

      0 0
      • Pekáček  

        Jo, nemixovat, já měl osu Power Pro, klika se uvolňovala a pak se nasadila zcela zlehka až nadoraz a nedržela. S osou FSA dobrý a zkusil jsem už ohnutou kliku (Truvativ Stylo!) nasadit na nějakou asijskou osu a hle, ani se nedala natlačit na konec (osa pro odepsané drážky, che che).

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.