Kliky Race Face Deus x XTR Hollwotech II

20 nepřečtených
  • tantobo

    Nevím jestli jít do RF nebo radsi priplatit a jít do XTR a co mi to prinese?

    0 0
    • Pekáček  

      Že si s těma novinkama nedáte pokoj, já bych byl po zkušenostech s ISISem a XT04 rád za 4hran, ale sehnat kliky 180mm je problém, takže jsem vzal to co je.

      0 0
      • patejl  

        co ti vadilo na xt 04?

        0 0
        • Pekáček  

          Řetězová linka. Škoda že nedělaj dvě délky os pro dva typy domečků (68 a 73mm), takhle je to sice univerzální, ale dost hrozný. Jinak jsou lehký, tuhý, snadno se montujou. Ještě se dost píše o převodníkách, že moc nevydrží.

          0 0
          • tantobo  

            Co ti to presne delalo? To ze jsou prevodniky na Shi klikach z nic moc materialu jsem taky slysel a jeste ke vsemu se pry nedaji vymenit narozdil RF, kde to jde. Zatim se mi bohuzel od nikoho nepovedlo zjistit, kolik na XTR nebo RF ujel, nez je spotreboval.

            0 0
            • ddd - andy  

              Mam uz napul objednany Deusy. XTR-ka sem vozil a zbavil se jich pri nakupu prvniho (nejvestiho) prevodniku za kterej sem vyplaz 3tkc. Pro deusy: stejnej system osy, o dost lepsi porizovaci cena, levnejsi nahr. dily (prevodniky) Pro XTR: tuhost kliky, o neco vetsi vydrz prevodniku, o 20g lepsi vaha. Taxi vyber.. :-)

              0 0
              • Pekáček  

                V Gebhardtu by ti měli být schopní udělat cokoliv na zakázku, pokud pošleš výkres nebo přímo vzorek. Mám namysli největší XTR převodník s velkou roztečí šroubů. To by vlastně šlo udělat i na koleně z převodníku Viavelo, má nevylehčované profily.

                0 0
                • sousedovicmalymirek  

                  Gebhardt už převodníky na xtr dokonce vyrábí.

                  0 0
                • ddd - andy  

                  Ja vim – byl sem od Gebhardtu minulou sezonu sponzorovanej :-)ale to je jeste nedelali.. Dal jsem to do placu, jen aby pripadni zajemci o XTR pak nebyli prekvapeny cenou a taky pripadnou nedostupnosti nahrad. dilu pro XTRko..

                  0 0
              • tantobo  

                Takze pokud odhlednu od ceny, tak jdu do XTR, nejvetsi prekazkou pro me bylo to, že jsem si myslel, ze se nedaji menit prevodniky, takhle je to super. Za jak dlouho jsi sjel ten velky prevodnik?

                0 0
                • ddd - andy  

                  Me se podarilo ulomit zub.. :-(

                  0 0
                  • Pekáček  

                    Mě u Truvativa taky, prchal jsem před rojem ovádů a nazazil velkým tácem do kamene :o))) Uhnul se a při rovnání ulítl.

                    0 0
                    • McBlacky  

                      ty tvoje truvativy to je skoro legenda :) ted budu jezdit model pro socky firex, tak uvidím, snad něco vydrží…

                      0 0
                      • Pekáček  

                        Jako kdyby se nevohla klika při banálním rýpnutí pedálem do měkký hlíny tak jsem spokojenej. Nový modely jsou snad lepší. Ten zub to nemohl vydržet, to je jasný.

                        0 0
            • Pekáček  

              Kde si slyšel, že se nedaj vyměnit? To asi platilo o starých modelech a pavoukem na který byl přinýtovanej velkej tác. Nebo starší XTR co mělo pavouk a velkej tác z jednoho kusu. XT04 (a další) má klasickej pavouk na 4 šrouby, to samý co jiný značky.

              0 0
              • patejl  

                retezovou linku si udelas podlozkama ne?

                0 0
                • Pekáček  

                  No to jsem si myslel taky, dokud jsem to nekoupil :o))) Hele, naladíš jí třeba natěsno, ale levá klika pak bude snad o 2cm dál od rámu než pravá. Chápeš? Vzdálenost klik od sebe neovlivníš, ta je daná, jen to celé můžeš šoupat doleva či doprava, přičemž je výrobcem doporučeno dát 1 podložku vlevo a 2 vpravo, i tak bude levá klika o něco dál od rámu než pravá.

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.