Truvativ Stylo Team GXP vs. Race Face Evolve XC

35 nepřečtených
  • HastySnail

    aneb kliky i s osou do 4500CZK – do kterých by jste šli vy a proč? Nebo doporučte něco lepšího za tyhle peníze. Díky.

    Anketa: jaký kliky máte?

    12x
    23%
    21x
    40%
    FSA
    5x
    9%
    15x
    28%
    0 0
    • HastySnail  

      tak tahle diskuze je fakt super! :)

      0 0
    • Peslezedirou  

      Deore XT…

      0 0
    • TinkTink  

      Zitra si vyzvedavam Styla…ale nabadat nechci :)))

      0 0
      • TinkTink  

        PS: to hlasovani neni fer…z uvedenych znacek jsem mel/mam vsechny a hlasovat muzu jenom jednou…to mam dat jakoze procentualne…? Nejvic mam Shimano 2× a Truvativ 2×… :o)))

        0 0
      • Pekáček  

        180mm?

        0 0
    • vlk  

      Hollowtech II LX jsou levné a jsem s nimi více než spokojen až na střední talíř, jak jej vyměním tak to bude 100 procent.

      0 0
    • lubos  

      Tak dnes jsem zjistil, ze ty Raceface evolve co mam na Giantu se nechteji temer tocit. Nejspis problem s loziskami nebo co. Nechapu to. Ale vzhledem na to,z e jsem na tom najel docela malo a v dobrem pocasi me to docela dost zarazi.

      0 0
    • dada  

      XT sou jasná volba-už sou k sehnání pod 4 litry…evolve bych řadil níž ale líběj se mi nejlepší by byli deus ty se mi líběj moc ale je to mimo tuhle kategorii…

      0 0
      • dada  

        no jo teď na to koukám a váhově to tak je – evolve váží jako LX a Deus jako XT –je jasný že váha není vše ale XT sou za ty prachy fakt pěkný kliky…

        0 0
        • Jogador  

          Nejsi ty jedináček? Ale je pěkný, že si dokážeš povídat sám se sebou:) Jinak myslim, že kliky Deus a XT nejdou porovnávat, a XT jsou možná lehčí, ale taky měkčí, a převodníky maj méně odolnější.

          0 0
          • dodydody  

            Panove zajemci o kliky RF Deus v RB je maj 5tis. ale jen 175mm :( jezdim 170 bych do nich sel ihned nebo tam maj za ty seme prachy Atlasy je to nej cena co sem kde videl

            0 0
            • Jogador  

              jojo, ale já měl Evolve skoro za polovinu, něco maličko přes 3:) Ale cena dobrá, zajdu, jestli nemaj i sedlovku…

              0 0
          • dada  

            sem…:)

            0 0
    • Lister  

      Zkusím obnovit tenhel thread, kdybysts si měli vybrat mezi Truvativy Stylo Team GXP FSA mám V-Drive Mega Exo FSA Afterburner Mega Exo Race Face Evolve XC X-type k čemu byste se přiklonili, cena přibližně stejná, takže nehraje roli, jde spíš o kvalitu. Uvažuju jestli ušetřím a koupím Firexi nebo si udělat radost a koupit některý z těhdle. designově se mi nejvíce zamlouvají RF, FSA se trošku bojím, kvůli tomu co jsem tady na foru četl.

      0 0
      • zac  

        styla

        0 0
      • TinkTink  

        Z techto vsech jsem jednoznacne pro Truvativ Stylo…

        0 0
        • Lister  

          můžu se zeptat proč tak jednoznačně, co je třeba na těch RF tak špatného.

          IMHO když už Truvativ, je takový velký rozdil Firex X Styla – asi bude jinak kovaná klika a převodníky, ale jde mi hlavně o ložiska – tam se taky liší??

          0 0
          • TinkTink  

            U Truvativu si nemusis hrat s momentem dotazeni, nemusis nic takovyho resit, loziska jsou levny a daj se uz v pohode sehnat…a RF nemam rad uz jenom kvuli te instalaci…fuj. :)

            Kliky Firex X Stylo – nevim, nikdy jsem ty Firexy nevozil :)

            0 0
          • Venda  

            Ložiska mj stejný. Firexy maj horší převodníky, ale kliky to jsou, až na těch pár gramů, skoro stejný.

            0 0
            • Lister  

              díky, tak vezmu asi ty Firexy a 1000kč rozdílu si schovám na záložní převodníky až tyhle sjedu :)

              0 0
              • vili  

                styla sou hezci :-)

                0 0
                • Lister  

                  to co můžu koupit já jsou na pohled stejný jako firexi :o) Montážní varianta u obou černý převodníky, klika mi přijde stejná.

                  0 0
                  • vili  

                    no mne se moc libi ty co ma tink na svym kole tak jestli vypadaj takhle tak to joo :-)

                    0 0
                    • Lister  

                      no tak to vypadají vypadají přeně takhle, jen je tam teda jiný nápis :o)

                      0 0
                      • vili  

                        a za kolik je sezenes jestli to teda muzes prozradit..

                        0 0
                        • Lister  

                          no podívej se na bagbike za kolik je tam mají – no a nabídka co jsem dostal já, je ještě o dost zajímavější :o)

                          0 0
            • gios  

              Firexy i Styla maji dle oficialnich stranek uplne stejny prevodniky!!! Lisi se pouze v materialu kliky = vaze…

              0 0
          • McBlacky  

            Firexy mám dvoje -jedny ještě odskuul na 4hran druhý na isis a oboje jsou fajn i pily docela vydrží.

            0 0
      • Lister  

        žádné další návrhy, zkušenosti, postřehy????

        0 0
        • blue  

          hele, sem se teď dočetl, že existuje nemoc „listerióza“… takže na tebe si budu dávat od teď pořádnej pozor :-)

          0 0
          • Lister  

            jsem čekal nějaký pořádný příspěvek a ty takhle na mě jo :o)))) tak dobře kašlu na tebe – pozor jsem prý bacilonosič :o)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.