• vlad@

    Tak nevim cim to je ,ale rano vstanu a mam kotniky jak jablka .Pak jsem jel na MTB hreben a dostal jsem po 50Km krece do obou lytek a nedalo se dal pokracovat az po 5 min. protrepani a masaz lytek.Nikdy jsem to nemel tento problem. Jezdim v tretrach tak 3mesice mozna je to ono.

    Ma nekdo neco podobneho?

    Help je tu pomoc na jablkove kotniky <<

    0 0
    • Lance  

      zkousels vyhledavani?

      0 0
      • vlad@  

        Nasel jsem jen ve foru vyzivu kloubu a nic jineho kdo mel problem co ja?

        0 0
      • vlad@  

        Ale mozna je dobre davat tu vyzivu kloubu .To me tenkrat pomohlo na ramena .

        0 0
    • lubos  

      Opuchle kotniky/nohy jsou nekdy priznakem nedostatecne cinnosti srdca (zapal a pod.)

      0 0
      • vlad@  

        To snad ne ? budu muset nastivit lekare ? radeji!

        0 0
        • lubos  

          Kolega pravidelne chodil do posilovne. Pak najednou mu opuchli nohy/kotniky tak, ze musel nosit zimne boty. Chodil po doktorech mesic – nic. Pak ho poslali na sonografii srdce a bylo to. Nejaky zanet … bral antibiotika. Zadna sranda to neni. Netvrdim, ze je to tvuj pripad, ale radeji …

          0 0
    • tjuren  

      Kotníky jsou relativně málo namáhaným kloubem na kole, takže bych se obával to zjednodušit na nějaké přetížení ze špatné obuvi. Cyklisti mají problémy s kotníky většinou v zimě vlivem chladu, kdy dochází k zánětu(artri­tidě). Pokud je to symetrické tak by se mohlo jednat o nějakou revmatoidní reakci třeba po nebo při infekci, která primárně nemá s kloubem nic společného, ale manifestuje se tam kvůli námaze. Doporučil bych ti, pokud to neodezní spontánně, navštívit doktora a? ti odebere krev na specielní odběry. Navíc bych nečekal zlepšení pokud budeš kloub namáhat. Chce to určitě klid. To? vše.

      0 0
      • vlad@  

        Dik za radu radeji nastivim toho lekare .Treba je to zanet nebo neco jineho.

        0 0
    • Manas  

      Me po nekolika vyronech kotniku (z volejbalu) to cca. po pul roce najednou oteklo. Byl sem za doktorem a diagnoza zanet – byl tam stale jeste nejakej bordel. Nicmene nohy nezanedbavat – musi te nosit cely zivot. Takze ja bych navstivil lekare taky.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.