• krikli

  Zdravím,

  přidám dotaz k tomuto tématu.

  Rád bych se připravil dobře na jaro, spíš celou sezonu. Chtěl bych odjet dobře seriál závodu. Co se u nás jezdí. Je tam kobinace jak Silničních časovek, Mtb XC, maratonu. Silničního závodu…Krátkého duatlonu a triatlonu… Takový sranda pohár.

  Loňskou sezonu jsem měl celkem tragickou. Přetrénování (zimní příprava na běžecký maraton), problémům s imunitou a pracovní vytížení.

  Takže letos bych potřeboval v první řadě sundat nějakých pět kilo. Vrátit se trochu do formy.

  Duben květen jsou první závody, silniční a terení časovka, XC závod na hodinku… Delší závody jsou až v létě.

  V prosinci jsem začal běhat, chodit na squash. Od ledna tomu chci dát nějakou pravidelnost. Hlavně bych chtěl jet podle něčeho, co bude mít hlavu a patu. S časem to je horší (práce, malé děti). Přes týden se k tomu dostanu až večer po osmé, nebo přes poledne v práci. Víkendy jsou lepší. Ale 8–10 hodin týdně bych to mohl dát.

  Moje představa na leden je přes týden každy den běhat hodinku, nebo na hodku trenažer. 1×squash.

  O víkendu cca na 2–3 hodky ven na kolo, či jít na 2 hodky běhat-podle počasí..

  Od února začít navyšovat objemy na kole. Březen hlavně kolo, s tím, že počítám s navýšením času a s ježděním na kole do práce.

  Nevím ale jak postavit přípravu na ty první tři závody. (Časovky a hodinové XC). První dlouhý závody bude až na konci června. Všude se uvádí, březen duben objemy. A já potřebuji na konci dubna odjet dobře krátkou časovku.

  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.