Výběr vidlice okolo 12 000 Kč

91 nepřečtených
  • aip3

    Konečně se mi sešly nějaké peníze a tak bych vás chtěl poprosit o radu s výběrem nové odpružené vidlice.

    Váha jezdce: cca 90 kg Brzdy: kotoučové Zdvih: 100 mm Terén: lesní cesty, kořeny, kameny, atd. Cena: okolo 12 000 Kč

     

    Díky, moc

    0 0
    • Lišák  

      :-) Epicon od Tuning-test. A ještě Ti polovina peněz zbude.

      0 0
    • Pijer  

      Napsal bych REBU, ale teď už napíšu SIDa.

      0 0
    • marapara  

      REBA pyčo !!! :))

      0 0
    • juice  

      magura odur

      0 0
    • petebike  

      SID 09, pokud to nebudeš mít na závody a chceš trošku ušetřit peněz tak REBU 09…

      0 0
    • miki  

      nějakou Foxku

      0 0
      • Grinch  

        za ty penize vychazi nejlepe SID 09…Team urcite a mozna aj WC :)

        0 0
      • Marccoo  

        Novou asi nekoupí.

        0 0
        • miki  

          je pravda že mi to dýl trvalo ale přes zimu to nevadilo a vydražil jsem si Fox F100× novou za 12000 na ebay.

          0 0
          • Marccoo  

            To jedině,já mám 100RLC a tu novou za dvanáct nekoupíš.Klidně bych šel do SIDu a láká mě Magura Durin

            0 0
    • Mr.Cookie  

      určitě SIDa…ale jestli chceš udělat radost některejm lidem z B-F tak si kup toho Epicona, ale i když s nim uděláš cokoli tak to bude pořád jenom blbej Suntour…

      0 0
      • Hnoj  

        „pořád jenom blbej suntour“

        To je přesný :-)))

        0 0
        • Lišák  

          Co je „blbé“ na funkční vidlici za ± poloviční cenu?

          0 0
        • jIrI___  

          Suntoura jsem mel 4 roky a nebyly s nim sebemensi problemy, takze ja proti nemu nemuzu rict jedine krive slovo.

          0 0
          • Mr.Cookie  

            mno…kámoš má Suntoura a pořád s nim má nějaký problémy-nefunkční lockout, odchlipující se gufry a následný dostávání bordelu dovnitř…a to jí má letos první sezónu a najel jenom cca 3 kkm…

            0 0
            • Lišák  

              Doporučuji Ti přečíst si tohle vlákno. Důkladně. Možná něco pochopíš.

              0 0
              • Mr.Cookie  

                a????

                0 0
                • Lišák  

                  Pavel100 (18.11.2008 17:23:59)

                   

                  Podle Tvojí logiky je Rock Shox pěkný šunt, když s ním má Pavel100 takovéto problémy.

                  Nebo je to jinak?

                  0 0
                  • Mr.Cookie  

                    Rock Shox šunt neni…Suntour šunt je…

                    0 0
                    • Lišák  

                      Tak jo. Skláním se před pádným argumentem.

                      0 0
                      • Mr.Cookie  

                        oki…když sou teda Suntoury tak dobrý, tak proč sem teda nikdy neviděl jet třeba takovýho Absolona na Suntouru????

                        0 0
                        • kubad  

                          LOL

                          :-)

                          0 0
                        • roud  

                          A ty myslíš že ji vozej proto že je to dobrá vidle ? Kdepak je to jen o sponzoringu a Absolon by klidně vozil cokoliv kdyby mu za to platily…

                          0 0
                          • Mr.Cookie  

                            ok, ale mění to něco na tom, že Rock Shox je přece jenom trochu jinde, než Suntour????

                            0 0
                            • roud  

                              Jinde ?

                              0 0
                              • kubad  

                                jinde !!! souhlas RS je ze západu a Sr je z východu tak je jinde co je natom divného :-)

                                0 0
                            • MlokCZ  

                              Jako tím jinde myslíš, že je dražší, chodí hůře a interní zpracování je ± stejné (srovnání upravený Epicon x Reba/RVL/Pike)?

                              Nebo si opět další z těch, kteří tu píšou něco, co v životě neviděli a o čem vůbec nic neví. Měl si v ruce někdy upraveného Epicona?

                              0 0
                            • mr.antik  

                              Kdyby jsi měl dva uplně stejný výrobky, jeden vyrobený soudruhy ze SSSR, druhý výrobený kapitalisty z USA, kterej by si koupil?

                              0 0
                              • roud  

                                americky komponenty rusky komponenty všechno je to taiwan (nebo takhle nak to bylo v tom filmu) :O)

                                0 0
                                • kubad  

                                  no počkej ti ty nálepky na rámu " HAND MADE USA" přelepím nálepku „CДЕЛАHO В CCCP“

                                  uvidíme jak se ti to bude líbit :-)

                                   
                                  0 0
                                  • roud  

                                    Heh to by bylo hustý :O)

                                    0 0
                                    • miki  

                                      „CДЕЛАHO В CCCP“ se Ti už nepovede neboď tento stát neexistuje,joo za komančů to bylo jiný

                                      0 0
                  • Smazaný účet  

                    podle mých zkušeností je zase třeba marzocchi větší šunt než suntour.

                    0 0
                    • burnout/syndrome1  

                      Dost souhlas.Loni kolem mě nákup čtyř M,nějaké ty 55Ata a bez ATA, i 66,všechny se dříve či méně porouchaly-od rychloupínáku osy po vnitřnosti,ne­funkční změna zdvihu,výtok oleje apod.Možná jen ale špatný ročník

                      0 0
    • game_over  

      když už je tu takové téma tak si trochu přihřeju polívčičku… a co takhle manitue minute s pevnou osou ?

      0 0
    • aip3  

      No asi půjdu do reby09. Za cca stejnou funkčnost je tu přeci jen rozdíl okolo 4000 Kč (mezi reba09 a sid09) a o hmotnost mi zase tak moc nejde. Navíc by zbyly ještě nějaké peníze (jako základ pro nová kola).

      Ještě nevím :-)

      0 0
      • Marccoo  

        Taky bych tak učinil,jestli ti nejde a pár gramů a mít SIDa,kup Rebu.

        0 0
      • Darkson  

        pro 90 kg mi přijde Reba rozumnější řešení. já s podobnou vahou jsem o Sidu ani neuvažoval:-)

        0 0
      • Blind  

        navíc, rebu můžeš mít s pevnou osou ;-)

        0 0
    • DAWE25  

      Stačí na odpověď 3 písmena:  SID

      0 0
    • mitch  

      Maguru Menju…

      0 0
    • jIrI___  

      Já bych vyzkoušel něco od Magury. Buďto Menju nebo trochu připlatit a koupit Durina :-)

      0 0
      • aip3  

        Přemýšlel jsem nad tím. Ty vidlice se mi líbí, ale vůbec je neznám. Nevím jak se chovají a tak (ani po přečtení několika jiných vláken z toho nejsem rozumný). Rebu jsem měl možnost vyzkoušet.

        Na Durina bych peníze dohromady fakt nedal (to student neutáhne).

        0 0
        • mitch  

          Dám ti možnost vyzkoušet Menju jestli chceš :)…

          0 0
          • aip3  

            Díky, jak se  nějak rozhodnu, určitě bych se ozval (pokud je icq# v profilu aktuální).

            0 0
    • Wakan  

      Kde konkretne ted takou vidlu (SID) dobre koupit? :)

      0 0
      • Wakan  

        Vydrzi SID 85kg a kotouce? Dlouhodobe?

        0 0
        • Mr.Cookie  

          starej SID ne…novej jo, ale dlouhodobě ti eště nikdo neřekne, protože ho nikdo dlouhodobě nejezdí…i když já bych řek že jo, i když má strašně krátký šavle…

          0 0
    • scret  

      vzal bych Rebu nebo Manitou Minute atd.

      SIDa ne, nemyslim ze na tu vahu a kotouce bude dlouhodobe v poho… je tam vsechno honeny na vahu, kratky nohy atd. ja ybch mu tak neveril, a kdyz uz, tak proc ne treab i R7?:)

      0 0
      • roud  

        R7 a novej Sid je dost velkej rozdíl nezdá se ti ?

        0 0
        • scret  

          nezda:) sice ma sid 32 nohy, ale zas je odlehcenej snad vsude kde to jen jde… na me teda nepusobil nijak extrapevne… nejel jsem na nem, treba bude pevnejsi nez se zda:) ale pochybuju ze bude stejne pevnej jako Reba, ikdyz ma 32 nohy, proste ta vaha musi bejt nekde znat… neverim tomu ze by RS najednou vymyslelo uzasnou vidli, ktera by byla extra lehka a extra pevna…

          0 0
          • roud  

            doporučuju projet se opravdu ten skok oproti původnímu sidovy je dost markantní…

            0 0
            • scret  

              tak o tom nepochybuju:) starej sid byl podle me jeste o dost horsi nez skareby…projel bych ho rad, bohuzel z myho okoli ho nikdo nema a nejspis mit nebude:(

              0 0
              • roud  

                V mym okolí začíná bejt vidět pomalu víc než reba :O)

                0 0
              • přišlapávač  

                ttts :-) jel si na tom? já si to nemůžu vynachválit a to tam mám i kotouče.

                0 0
                • kubad  

                  kuš pavouku, přiber trochu a uvidíš ten rozdíl, ale souhlas určitě je starý Sid na tom líp než Scareb.

                  A jak to že není kolo v profilu ??? zapracuj na tom je to škoda

                  0 0
                  • přišlapávač  

                    no co no co, vrchaři taky nemaj osmdesát kilo :-) …kola mi z profilu nějak nečekaně zmizly všechny tři, takže kdybych ho tam dal znovu už slyším ty kecy- „není to tu znova?“ apod. :-)

                    0 0
                  • scret  

                    starej SID lepsi nez Skareb? oboje samo 80mm… muj nazor byl pocitove presne opacny, Skareb byl tuzsi…

                    0 0
      • game_over  

        nevíš něco bližšího, nějaké testy na Minute ? uvažuji o ní na budoucí 29" děkuji za odpověď

        0 0
    • Gorgov  

      neni co vymejslet, jednoznacne fox.

      0 0
    • kubad  

      Reba WC tohle může být pro někoho zajímavá nabídka, ale chce to asi rychle kupopvat

      0 0
      • Wakan  

        Co prosim znamena FLOOD u te nabidky? Stydim se, ale ma anglictina na to nejak nestaci.

        0 0
      • Wakan  

        Diky za tip, diky vsem za rady, je objednana

        0 0
    • Pavel100  

      pořídit FOXe za VOC takže napřed sehnat známého který ti to prodá:-)

      0 0
    • aip3  

      Popravdě, mám teď dilema :-). Magura durin MD100R se dá sehnat za 13000Kč (v čr a nová). Takže se rozhoduji mezi touto vidlicí a rebou. Pak je tu ještě Magura Menja.. Prostě bude to těžké. Tu foxku asi nepořeším :-)

      0 0
      • Marccoo  

        Já osobně bych koupil Durina,jestliže musíš utratit celý obnos peněz.Jinak Rebu,něco ušetříš.

        0 0
    • miki  

      Tahle Foxka není daleko od 12 tisíc

      0 0
    • burnout/syndrome1  

      S Tvým rozpočtem bych šel nejspíše do tohoto ho ještě mají

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.