• Venca991

    Sháním vidlici do 2000 kč na MTB 26 s V brzdma. na bazaru jsem našel todle tak jestli má cenu do toho jít

    http://www.cyklobazar.cz/…e-repasovana

    popř jestli by mi doporučil někdo nějakou pružinovu vidlici do 2000 která alespoň trochu funguje .

    0 0
    • Vilém  

      To je minimalne 10 let stara vidle. Za to bych 2000 nedal.

      Jinak proc pruzinovou?

      0 0
    • Xhao  

      Suntour XCR. Hotovo, muzes to locknout. ;-)

      0 0
      • Dadex  

        +1 … ten požadavek alespoň trochu funguje,tuhle vidli docela přesně vystihuje :-)

        0 0
      • Twister  

        No já nevim, tu Judy bych nezatracoval. XCR je jako nový s cenou pod 2000 low end, který se deseti let rozhodně nedožije. Je určitě o tři čtvrtě kila těžší a funkce bude dle ceny. Judy bývala kdysi super vidlice a ta na těch fotkách vypadá zachovale. A když je po repasy, tak jestli nemá vůle, nebál bych se jí. Ani jednu z těch vidlí jsem nejel, ale vycházím z názoru, že je lepší pořídit bazarovou původně drahou věc, než levnou novou.

        0 0
        • pepek  

          dobrá Judy je stará Judy a ta neměla černý nohy

          0 0
          • Twister  

            Co jsem začal jezdit, tak si pamatuju už akorát Judy TT, což byl low end. Tahle má ale podle fotek hliníkovej krk a štelování odskoku na pravý noze. V levý bude nejspíš vzduch či pružina/vzduch. Nemyslím, že by to byla levná vidle.

            0 0
          • Vilém  

            Tyhle byvaly, ve sve dobe, dobry. Pod prachovkou byly taky cerny nohy. Ty pred tim, co mely zlatavy nohy, mely plastovou cartridge a moc spolehlivy nebyly.

            Ta v inzeratu je novejsi, cca rok 2001.

            0 0
            • pepek  

              Moje měla zlatavý nohy a olejovou lázeň (1999?). Jezdí bez problemu dosud, stejně jako vidla soudruha Páji.

              Ty černý nohy jsou snad ocelový, ne?

              0 0
              • Vilém  

                Myslim, ze to byl dural s eloxem. Kamos ji mel na Authoru Modus nekdy z roku 99–00. Byla perfektne citliva. Z dnesniho pohledu vsak tenky nohy atd.

                0 0
            • MlokCZ  

              Na 1998 Judy XC, pruzina, zlate nohy + tlumici uzavrena patrona (nevim jestli plastova) jsem najel 20tis. km. Pak jsem cele kolo za par korun prodal kamaradovi a ten tak dalsich 15tis. km pridal a funguje ta vidlice porad. Na druhou stranu tech 63mm zdvihu stejne zadny zazrak neni.

              0 0
    • Erknold  

      za mě – máš omezený rozpočet, dáváš to na staré kolo, klidně kup repas deset let starý za 2000, bude to ladit ke kolu, ale osobně bych to fakt dal do XCR s 2 letou zárukou.

      Ruku na srdce, si takový fajnšmkr, abys poznal rozdíl?

      A jinak kdo ví, kolik vážíš, třeba nemáš optimální váku na pružinovku, řeba jezdíš moc agresivně, nebo moc na pohodu. Může to být dobrá vidlice, ale jen pro někoho.

      0 0
      • Venca991  

        vážim 75–80 kg, jezdím celkem agresivně, obačas i nějaké závody 2–3 do roka, jinak na biku jezdím v terénu tak 2 týdny v roce a hledal jsem a našel todle http://www.tandem-bike.cz/…disc-lockout

        si ce je to RST ale na to moje ježdění to stačí + na bazaru za litra koupim kotoučovky .

        0 0
        • Xhao  

          Jsem tu pomerne novy a jeste se v tom tak moc neorientuju, ale mam pocit, ze nestaci koupit kotoucovky, ale musis mit i naboje na kotoucove brzdy, coz pokud nemas, tak je to dalsi investice za naboje + za vypleteni kol, nebo za koupi kol s nabojema na kotoucovky… Ale muzu se mylit, sem me vedomosti jeste nedosly ;-)

          0 0
          • Venca991  

            tak to netuším co tam mám za náboje, lze to nějak poznat zda jsou náboje na kotoučové brzdy ?

            0 0
            • Vilém  

              Ano lze. Na nabojich je na leve strane priruba pro kotouc, bud 6 der se zavitama, nebo tisicihran centrlock.

              0 0
              • Venca991  

                no tak tam nic takovýho nemám :((

                0 0
                • Venca991  

                  netušíte kolik tak stojí to přepletení ?

                  0 0
                  • Xhao  

                    Mam pocit, ze te levneji vyjde koupe novych kol rovnou s nabojema na kotoucovky… Zvlaste pak, kdyz mas starsi kolo a nepotrebujes nejaka extra kola a naboje…

                    0 0
        • Twister  

          Za 2000,– dobrá volba.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.