• jIrI___

  Nadešel čas začít vybírat batoh za morálně dosluhují Karrimor ReFuel 2+0,5 (viz fotka u příspěvku).

  Použití je na silniční/gravelové vyjížďky, kdy toho sebou nepotřebuju moc tahat. Tzn. naložený bude jen 2 l vak s vodou, telefon, peněženka, dvě tyčinky. Případně místo vaku bude mikina. Takže objemově opravdu nepotřebuju nic velkého (na to mám Syncro 10 a další větší batohy), při téhle velikosti nepotřebuju třeba ani bederní popruh. Ideálně bych si představoval stejně úzký profil jako má ten Karrimor.

  Po dobré zkušenosti s batohy Osprey jsem se díval u tohoto výrobce, konkr. na model Katari 3 a tam se mi nelíbí řešení kapsy – je příliš malá, mám obavy že by se tam nevešla ani ta peněženka (u toho současného Karrimoru je kapsa sice plytká, ale za to takřka přes celou čelní stranu a vejde se tam překvapivě hodně věcí), naopak ani u dalších batohů vůbec nevyužívám vnější síťované kapsy.

  Napadá vás nějaký batůžek, který by splňoval výše zmíněné? Cenově bych se chtěl pohybovat maximálně kolem 1000 Kč (2000 Kč strop kdyby to bylo jo něco super).

  P.S.: V historii jsem hledal, ale všechna vlákna jsou staré několik let a samozřejmě na nové příspěvky už nikdo nereaguje…

  • Nakolenakole  

   Na kole se s batohem nejezdí.

  • Namtos  

   Asi bych ho chtěl vidět osobně, taky jsem si vybral batoh okolo 8l a moc se mi líbil, zrovna jsem měl cestu okolo prodejce, tak jsem neobjednával z e-shopu a dobře udělal mělo to v sobě nějaké vyztužení pro odvětrávání zad a vůbec to nesedělo na zádech (pocitově nepříjemné). Tak musím koupit jiný až narazím na nějaký, který mě zaujme…

   • jIrI___  

    S tímhle osobně problém nemám. Ba naopak je pro mě to objednání eshopem lepší v tom, že si v klidu můžu doma do batohu naložit přesně to, co v něm budu vozit a v klidu bez „dozoru“ prodavače vyzkoušet. Když nebude sedět, tak ho vrátím. Prodělám na tom sice jedno poštovné, ale za tu pohodu mi to stojí. Objednával jsem tak snad všechny batohy a vracel zatím jen dvakrát :)

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.