• Hroch obojzhivelnyj

    Hola hola,

    Vyhlasuju obvyklo tipovacku na Vueltu 2013.

    Vitez ziskava jako obvykle pravo vytahovat se na BF a okoli a hrochmade mistrovsky opasek; uvidime jak se vyvinou dalsi ceny, zejmena ta druha nejcennejsi za posledni misto.

    Kdo by se mel chut si tipnout, at mi prosim posle na mail v profilu:

    Tip na celkove poradi od prvniho do pateho mista

    Tip na nejlepsiho vrchare, viteze bodovaciho trikotu a nejlepsi team.

    Tip na viteze pro teamovou casovku

    Tie-breaker: Kolik jezdcu ze 198 na startu dokonci.

    9 jmen jezdcu kteri si myslite ze se dostanou na bednu v nektere etape.

    Idealne na formulari nize, merci.

    Uzaverka tipu v SOBOTU 23. 8. 2013 ve 18.30h.

    Soupisky tymu a profily etap budou na ofiko strankach nebo pekne prehledne na steephill.tv Prosim pekne overte si ze vasi oblibenci opravdu fakt jedou :-).

    Nasleduje smallprint s pravidly, ktera jsou jako obvykle. Nebudu davat ani ubirat body za posledni a prvni, prislo mi ze se to pri Tour moc neodsvedcilo. DNF po 6 dnech na chvostu.

    Tak kdo? Je Vuelta zavodem tech co zoufale potrebujou zachranit sezonu a tech co tam vubec nechteli byt? Stihne Zralok chytit formu? Rozdychali Rodri a Valverde Tour? Bude dvojka Sky Uran jako obvykle lepsi nez jednicka Henao? Dokaze Betancour ujet casovku? Vystoupi si Krojc aby ho nechali jet na etapu? Konig? A co ukaze Gostyby? A nebudou vsechny ty MTF nakonec nuda?

    0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Pravidla a bodovani:

      Body za celkove poradi: Spravny tip na 1.-5. misto 24–20–16–12–8 bodu. Pokud se spletes o 1 misto, mas polovinu bodu jezdce, pokud o vice nez o 1 misto ale stale v top 5 pak 4 body.

      Dale 6 bodu za spravny tip na nejlepsiho vrchare, 6 za spravny tip na viteze bodovaci souteze a 6 za tip na nejlepsi tym.

      Body za etapy: 3–2–1 bod za 1.-3.misto jezdce ze „staje“ v etape

      Body za tymovou casovku- 3–2–1 bod za tipovany tym na 1–3 miste.

      Pozor na cut: kdo bude posledni 6 dnu po sobe (vcetne volnych), vypadava!

      Pri rovnosti bodu rozhoduje, kdo je blize poctu jezdcu v zavode. Pak rozhoduje vyssi pocet dnu v cele. Pokud ani to nerozhodne, rozhoduje vyssi pocet bodu za GC.

      Pocita se konecne poradi vyhlasene po dojezdu posledni etapy; body za etapy jezdcu vyloucenych za doping uz v prubehu zavodu se rusi; poradi v etepach se uz ale neprepocitava.

      Po uzaverce rozeslu soubor se vsemi tipy, ktery bude umet i spocitat body.

      Prubezne budu take preposilat oficialni poradi.

      Vedouci v prubeznem bodovani bude prubezne obdivovan, oslavovan a obvinovan z nepripustnych praktik. Ma samozrejme moralni povinnost chodit v cervenem. Tesime se na obrazky z oblekani tricka podiovymi slecnami, az na vyjimky to zanedbbavate :-)

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Copy&paste friendly verze pro tipy

      Jmeno/Nick:

      E-mail:

      Celkove poradi:

      1.

      2.

      3.

      4.

      5.

      Nejlepsi vrchar:

      Nejlepsi v bodovaci soutezi:

      Nejlepsi tym:

      Z 198 jezdcu dokonci:

      Team pro TTT:

      9 jezdcu na bednu v etapach:

      0 0
      • Memphis22  

        Hmmm… Nešlo by výjimečně to pořadí rozšířit na deset míst? :D

        0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      ehm…sobota 24.8. samozrejme

      0 0
      • jakub_kencl  

        A jéje, to zas bude ráno ;-) Snad El Meson Crianza Tinto bude milosrdné a jeho intenzivní a elegantní vůně vyzrálého červeného peckovitého ovoce až povidel neudělá v mé tipovačce nějakou závažnou taktickou chybu ;-))))

        No radši vyčkám na zdejší odborné našeptávače a jejich kvalitní rozbor jednotlivců v pelotonu, včetně tajných šuplíkových tipů a nemilosrdného označení zevlů.Zatím budu studovat, seč mi znalost cizího jazyka dovolí, odborné stránky… a pak stejně budu rád, když dojedu v tabáčku :-)))

        Díky Hrochu

        0 0
        • karliner  

          Zevl no. 1 podle karlinera – Nicolas Roche :-), až na druhé místo dám svého oblíbeného zevláka – Igora Antona.

          0 0
          • McBlacky  

            trio zevlů doplníme o Ivánka at to máme komplet.

            0 0
            • Thidney  

              počkej až budeš mít v kolonce borci na etapy Farrara :-))

              0 0
            • robb  

              Tak Ivan v Top 10 asi bude, teď jde o to, aby byl i v Top 5.

              0 0
    • treatt  

      Olé!

      Mimochodem, pomalu bysme mohli začít vyhlašovat tipovačku, jak dopadne tipovačka bf :)

      0 0
    • McBlacky  

      Loni se dalo alespon tušit, ale letos?

      Papírový favorit se plazí, těm co se vykašili na Tour není radno věřit jak ukazuje historie, Sky nechce nechat jet Urana když přestupuje a Henao je velká nejistota na GT. Ivan zase hází vlny, oranžáda s nožem na krku – nebo už spíš v krku- pojede jak o život a do toho milion ´možná bedna´ jezdců. Zatím si netroufám, ani na Treatovský rozbor zde na BF, natož natipovat. Ani včera cestou z hospody mě nic nenapadalo :)

      kdo tipne alespoň 3 lidi v libovolným pořadí na GC bude borec a o etapách ani nemluvím. Tolik MTF, že to GC -at už to bude kdokoli- boys budou radši nechávat únikům, aby nemuseli šrotit celý závěry.

      0 0
      • Biker jak Pes  

        Hehe, tak mě napadá, má tady někdo generátor náhodných čísel 1–198? :D

        0 0
      • Thidney  

        vyber dva až tři sprintery, když tam není ani jeden :-) Velogames ze zoufalství zařadili Štybyho do kolonky sprinter.

        plus spousta „možná bedna“ bude zvažovat jak moc kudlit nějakou Vueltu a jak moc ji pojmout jako přípravu na MS.

        Italové postavěj trať MS Nibalimu a Astana ho pošle na Vueltu se sakra silným týmem, pak padaj neuvěřitelný tiskový prohlášení kde je vidět, že si DS a borci nesladili notičky :-)

        0 0
        • McBlacky  

          přitom nechápu co nacvičujou. Na MS se jede o jedno místo, na Vueltě o tři v GC, trikoty, team, a hlavně etapy. Takže těžko chápu, že 20 lidí ze 30ti schopných jede plánovitě kotvit, dalších 20 schopných je vyndaných z TDF takže prostě to bude klasicky totální haluz race.

          Kdyby dali MS víkend před Vueltou, tak by udělali nejlíp.

          Jako je hezký vozit pruhovaný pyžámko celou sezonu, ale je otázka na kolik je pak dobrý v něm celej rok couvat jak to předvádí PhilGil.

          0 0
    • robb  

      Nejspíš pošlu svoji tipovačku z TdF. I s ní asi budu mít větší šanci, než s novou:-D

      0 0
    • karliner  

      Na tu tipovačku by to chtělo znát španělské reálie, jestli vlažný španělský přístup k doperům bude platit i na Euskadis, kteří budou bojovat o angažmá…

      0 0
      • McBlacky  

        přesně tohle mě napadlo. Něco mi říká, že letos ne. Takže oranžáda ale ani třeba tradiční LuisLE, Lastras a podobní nebudou mít svoji etapu :)

        0 0
      • Thidney  

        njn leda že by se přejmenovali Antonov, Nievev, Sanchezchuk, třeba by je Tinkoff vzal na milost

        0 0
    • RoDoR  

      Tak před TdF jsem to vymýšlel tři dna a pak jsem to zapomněl poslat, takže teď bude střelba od boku (stejně toho moc vymyslet nejde) a za chvíli to tam máš.

      0 0
    • dafe  

      Mas to tam Hrochu, letos je Vuelta tipo pro obzvlaste statecne jedince…treba pri vybirani nejlepsiho teamu jsem koukal a vetsinou mi nejaky padne do oka…a tady nic. Teda padla Astana, ale tam je otazka jestli se na to nevykvaknou pres MS. No a tak to bylo skoro se vsim :-)

      0 0
    • Ma7ous  

      Tak jsem to akorát taky poslal, a to byla střelba. Vybrat třeba kdo ovládne bodovačku a nebo nejlepší tým. No u celkové pořadí bude zajímavé, snad nevypadnu hned po první týdnu z pořadí.

      0 0
    • karliner  

      Tak jsem taky poslal tipy. Teda tipy, spíš výsledek náhodného generátoru jmen, tedy kromě vítěze GC, ten je jasnej.

      0 0
    • robb  

      Krátký rozbor jednotlivých etap.

      http://www.podiumcafe.com/…s-end-primer

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Pripominam ze deadline je zira – v sobotu- 18.30.

      Bohuzel jsem o vikendu mimo net, tak prvni vysledky tipovacky budou az v pondeli vecer.

      Stasnu ruku, a doufam ze to zas nevyhraje opicak!

      0 0
    • daymaker  

      po otevření soupisek natipováno za 5 minut. sent.. :-) všem hodně zdaru!

      0 0
    • robb  

      Hm, tak o jednoho závodníka mam míň.

      http://www.cyclingnews.com/…tisol-levels

      0 0
    • Avail  

      inu, last minut tipovačka je tam, žádná křištálová koule, ale něco jako tipování sportky .))

      0 0
    • Delkim  

      tak začínáme :)

      vymetená obloha, u moře, to je žrádlo… sladký život profi cyklisty :)))

      0 0
    • Delkim  

      díky tomu, že to nedává živě ČT tak jen info ohledně eurosportu: lze si zaplatit přístup přes internet na jeden měsíc, máte pak přístup 24h denně live na oba kanály plus ze záznamu všechny etapy atd…

      trvá to asi jednu minutu, platí se kreditkou nebo PayPal, za minutu už vám to běží

      myslím že to stojí 4.9 euro

      0 0
      • Ma7ous  

        přesně to jsem dneska udělal a maká to bez problému, a jde si vybrat i anglický komentář ne jenom český

        0 0
      • Amoondre  

        Ja to mam hlavne kvuli snookeru, ale rozhodne to za ty prachy stoji. Mlada pak nefrfle, ze porad koukam na „kulicky“ nebo „na kola“

        0 0
      • marco  

        Komu stačí jen obrázky bez rozdílu jazyka stephill.tv nebo www.spusti.eu. Eurosport v angličtině je zde v kvalitě 720p což je rozdíl oproti těm streamům okolo.

        0 0
        • Biker jak Pes  

          Steephill je známý, ale ten druhý zdroj je bomba. Díky moc!

          EDIT: Ten obraz je super. Nikdy více jiné streamy! :)

          0 0
        • marco  

          Jo a vyžaduje to aktualizovný flash player a nainstalovaný VLC jinak to nejede. Náhoda hledal jsem na GIRO něco co by mi alespoň jelo na TV a řešil jsem TV v ložnici kde je i počítač s internetem, protože ty kvality 360 a 480 jsou OK na NTB, ale na 40" to bylo jako Minecraft. Stejně po podobných službách jdou TV společnosti jako slépka po flusu. Tak se občas stane, že to přestěhují jinam.

          0 0
        • treatt  

          Tak na spusti.eu už bohužel s eurosportem mimo :/

          Měl jsem se dnes večer dívat na záznam Flander, ale kamarád mě vyšplouchl..nevíte, jestli se dá někde sehnat stream eurosportu 2? Večer to totiž dávají od půl deváté ze záznamu..

          P.S. Na steephill apod se bojím podívat, abych nezjistil výsledek..

          0 0
          • Biker jak Pes  

            Tady máš posledních 45 km, začíná to na Koppenbergu, kde se stejně nic nedělo, mimo to, že se to rozvěsilo na ty, co to myslí vážně a zbytek. :)

            0 0
            • treatt  

              Dík! Škoda, že to není HD, jak už se občas některé záznamy ze Sporzy našly, ale co se dá dělat..člověk doufá, že to bude jako u filmů, ale silniční závody shánět, to je peklo :/

              0 0
              • Biker jak Pes  

                Ještě si stěžuj. :D

                Já jsem se díval na stream, kvalita cca 360p, každou chvíli se to seklo a samozřejmě jsem neviděl spurt a měl jsem jenom komentář. Cítil jsem se jak u radia. :D Až pak jsem viděl Spartacuse s rukama nahoře. :D

                0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Kdybys jel s nama peklo, taks moh videt poslednich 40km v HD a jeste mel cerstvy zazitky z kostek :-P

                0 0
                • treatt  

                  Mno jo, byl jsem family man, takže jsem si zaházel lopatou na mlejně :)

                  0 0
      • Karaya  

        Kudy se dostaneš na etapy ze záznamu? Jsem si to předplatil a v archivu mně to vůbec cyklistiku nenabízí :-(

        0 0
        • Amoondre  

          bohuzel, z Vuelty zaznamy nejsou. Zlata O2 TV, jinak bych byl namydlenej.

          Btw co delas pristi sobotu/nedeli? :)

          0 0
          • Karaya  

            V sobotu bych někam jel… Co se domluvit s Internautem a jet někam na jih – viz vlákno o ovoci a vínu?

            0 0
        • Delkim  

          bohužel tomu nedávají takovou prioritu, aby z toho byly záznamy :(

          z Tour byla v záznamu každá etapa, teď mají koukám plné disky jen tenisu…

          0 0
          • Memphis22  

            Přitom jsem viděl ukázky, ve kterých to slibovali a dokonce sestřih první etapy po golfu někdy v jednu v noci…

            0 0
            • Delkim  

              to ano, sestříhaný záznam z toho pak je, ale dávají ho pouze „živě“ dle televizního programu, nedají ho do archivu kde bysis ho jinak pustil kdykoliv ty chceš :(

              u TdF byl komplet záznam celé etapy k dispozici v archivu už snad druhý den ráno

              0 0
            • Pebe  

              sestřihy jsou v archivu ČT4

              0 0
              • Amoondre  

                lepsi nez dratem do oka, ale kdyz ma clovek vecer cas tak sestrih proste neni to prave orechove

                0 0
    • oXide  

      Prosím, lze někde sledovat Vueltu česky/slovensky? Třeba stream na internetu nebo tak? Nemůžu nic najít :(

      0 0
      • Delkim  

        no na tom eurosportu to je jak v CZ tak v EN, si to na měsíc zaplať a máš klid, necelá dvě kila…

        0 0
    • Biker jak Pes  

      Tak mě napadlo, když je Omega světovým šampionem v TTT, proč nevozí duhové dresy? Je to tím, že ten dres můžou vézt pouze, pokud by jeli ve stejném složení? Nebo se ten dres v téhle kategorii vůbec nedává?

      0 0
      • Biker jak Pes  

        No a podobný dotaz ohledně národních mistrů. Proč nejel Bárta a jiní v dresech národních mistrů?

        Mám pocit, že pár let zpátky jsem na nějaké TTT na Tour viděl běžně jezdce v národních barvách. Zpřísnily se pravidla nebo jsou ve vedení UCI čím dál větší šašci (viz. letošní incident Tonyho Martina na TdF)?

        0 0
        • Amoondre  

          UCI jsou sasci, viz Martin na TdF

          na tuhle otazku odpovidal vcera Straka na Eurosportu

          0 0
          • Biker jak Pes  

            Kterou otázku myslíš? Pokud s těmi dresy, nemůžeš to tady přetlumočit? Nemáme TV.

            0 0
        • Pete17  

          Tohle se dle mě vztahuje na individuální časovku, ne týmovou… Co jsem četl tak Barta říkal, že pro něho bude čest mít dres českého mistra, tak se snad dočkáme…

          0 0
          • Biker jak Pes  

            No to si myslím taky. Ale pořád se nemůžu zbavit té domněnky, že jsem během TTT viděl několik jezdců v národních barvách.

            Je tady někdo, kdo to může vyvrátit nebo potvrdit? :D

            0 0
            • Amoondre  

              Potvrdit nemuzu, ale Straka o tohle zavadil a proste to UCI zakazala. TTT neni ITT takze i jenom malinke naznaky narodnich mistru jsou zakazane. Ale nevim co reknou/rekli treba na kolo EBH :)

              0 0
              • treatt  

                Měl by dostat pokutu 2 000 švajc franků. Pokud ne, ať mi vysvětlí, že Tony Martin ji na TdF za tohle dostal..

                0 0
    • Biker jak Pes  

      A už to jede. Henao v koncích.

      4 km do cíle, zhruba 4% sklon a jede se přes 30 km/h.

      0 0
    • Biker jak Pes  

      LEO KONIG ÚTOČÍ !!! KILÁK DO CÍLE!

      0 0
    • bassano  

      Zdravím fanoušci cyklistiky, našel jsem tohle forum tento týden a rozhodl jsem se regnout, protože mi to tu přišla vyjímečně zajímavá skupinka lidí sledující a fandící silniční cyklistice co debatují v Češtině

      jelikož jsem za mládežnické kategorie taky kdysi závodil, i když ne moc úspěšně, tak rád fandím, sleduji pravidelně skoro všechny UCI závody v TV a výsledky na netu a na vueltu jsem se už dlouho těšil, protože letos je opět vyjímečně zajímavá, což ostatně se už dneska ukázalo, protože se to hezky nadělilo

      fandím už od malička Italskému sportu a cyklistika není vyjímkou, takže Nibali, Basso a Scraponi jsou mojí favorité, i když Ivánka jsem od top5 nenapsal, ale nechám se překvapit

      jelikož jsem poslal také e-mail s odpověďma, tak jsem na to zvědavý a svým favoritům, které jsem během pár minut zplichtil budu držet palce, stejně jako dalším mým oblíbencům z pelotonu

      přeji hezké dívání a těším se na debaty

      0 0
    • Darkson  

      tahle Vuelta bude pro čechy fakt zajímavá. Křižák a Leo na celkový a Štyby s Bártičem na etapy, dneska takticky zásek a zítra už můžou útočit:-)

      0 0
      • Biker jak Pes  

        Nevím, jestli ten dnešní sprint se dá počítat jako zásek. To bych bral taky na závodech. :D

        Roman jede famózně, ale mám obavy, aby stíhal v pozdějších týdnech. Uvidíme, snad urve alespoň etapu. :)

        0 0
    • robb  

      Zřejmě slušnej oddíl :-D

      0 0
    • Alty  

      na idnes.cz je Vuelta zmíněná jako „závod cyklistů“

      asi je pro ně cyklistický moc složitý slovo :-D

      0 0
    • dafe  

      Vuelta posledni roky nikdy nezklame. Druhy den a uz se toho stalo dost, cesi zatim velka parada. Roman dychal nosem a Leo do toho sel pekne po hlave, no ale je to jen zacatek, velci hraci v klidu.

      Ovsem moje tipo, ta uz dostava sodu. Bos prehnal pripravu a Bentancur se v Kolumbii prezral na gauci a poradne pojede az MS, ach jo :-(

      0 0
      • Memphis22  

        Jo, já budu rád, když přežiju první tejden… Druhej den, a už mi odpadli dva na GC. :D

        0 0
      • Ma7ous  

        tj taky mam Bentancura na GC a vypadá jako by flámoval 2 měsíce někde v tramtárii zatím, snad se vzpamatuje

        0 0
    • McBlacky  

      Klasická Vuelta, nikdo nic nechápe.

      Notorický zevláci Roche, Horner a Basso jedou pohodu špic. Naopak Sky tuhne hned od začátku. Sammy si asi řekl, že rok dostávat plat od teamu který neexistuje je vlastně pěkná dovolená a vysadil motor hned z kraje.

      Pinot a Pozzo se snaží zachránit sezonu. Naopak Vanendert to má v piči stále a Betancourovi už se na konec roku nechce.

      Bose nekomentuju, to je fakt demence :/

      Leo a Roman pěkně, uvidíme jak to pojmou dál.

      Myslím, že nejenom moje tipo po včerejšku je dost k smíchu. Ale co, v roce 2011 stačilo na win 44 bodů :)

      0 0
      • Thidney  

        Voni Henaa ve Sky polejou živou vodou.

        Sammyho jsem včas odepsal, Rocheho s těžkým srdcem vyrazil z tipo ve prospěch Henaa. Hlavně tipo na etapy jsem zvoral, mi nedošlo že Vuelta je nadpoloviční počet vítězství únikářů a zevlerů :)

        Ale zas je to zábava.

        0 0
      • treatt  

        Hele moje tipo taky tečka :)

        Mlátil jsem hlavou do stolu včera, jako mít napsanýho Bassa na pátej, minutu před dead linem ho vyškrnout a dát Vanenderta? To samý s Uranem a dát místo něj Henaa? Jsem nepoučitelnej, že tyhle změny na poslední chvíli mě pak vždycky mrzí..navíc nemám Rodriho na GC, tak obhajobě titulu se už teď můžu smát :)

        Jo, abych nezapomněl, na soupisce jsem dlouho váhal nad Kaťušou, jestli Paoliniho nebo Morena. Samo mám Lucu, už mohly být dva body :/

        Jinak teda Leo a vůbec celej Netapp paráda, škoda, že nešel o chlup později, ale zas je paráda, že to zkusil. Roman dýchal nosem dlouho, ale v jednu chvíli začal lapat jak kapr, tak jsem se bál, že vycouvá. Ovšem Sammy :( a to ho mám na druhej flek :(((

        No bude to dost zajímavý, tak nějak mi přišlo, že Nibs si vůbec nebyl jistej, tak byl radši hned na začátku, aby mohl maličko propadnout s minimální ztrátou, mám ho sice na win, ale teda že by to byl safe bet, to si fakt nemyslím.

        Roche mě překvapil, šel formou nahoru, ale z velkých ambicí zatím byly jen vystoupování, že takhle suverénně odpáře Daniho..hmmm..

        Mimochodem, Dani si musel strašlivě naložit v TTT, jak dlouze potáhl špic a v tom sjezdu kyselej nestačil skočit do háku a pak už jen podlaha, ale furt 3m díra..to mě bolelo za něj..neskutečný, že druhej den zajede takhle!

        Jinak že by Pinot odblokoval mašinu? Pro něj dobrý, že to skoro furt končí na kopci, neujedou mu dolů :) Já mu teda nevěřil, třeba mě překvapí

        0 0
    • karliner  

      Jestli se svými tipy budu v pořadí i po 7.etapě, bude to ***** úspěch :-)

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Tvuj tah dat Majku hned dvakrat na etapy jako supercerneho kone je pozoruhodny. Premyslel jsem jestli ti jeho body nezapocitavat dvakrat, ale to bys priste moh natipovat 9× Cavendishe…

        0 0
        • Biker jak Pes  

          Po letošní Tour spíš Kittela. :)

          0 0
        • karliner  

          Tak samo, že jsem se přehléd, ale když už to tak dopadlo, mohl bych vědět, kde přesně v pravidlech je napsáno, že na etapy musím mít 9 ROZDÍLNÝCH jmen?

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Je to vyslovne napsano mezi radkama, hned vedle pravidla ze za stejnyho jezdce nedostanes body vickrat :-)

            0 0
            • karliner  

              Chápu, že treattovi bys to dovolil a na mne děláš ramena. V neděli Tě chytím do kravaty a uvidíme, co bude mezi řádkama :-)

              0 0
              • jakub_kencl  

                Tady čtu mezi řádky, že Karliner v neděli brzy ráno vstane a dorazí za kuropění do Poděbrad ;-)))

                Auuuuuu, ta kravata bolíííííí, už mlčím :-D

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Tady ctes mezi radky ze K. v nedeli v noci vstane aby dorazil do obeda do Novohradek, protoze jak vedi radiacni pracovnici, nejdulezitejsi ochranou je ochrana vzdalenosti.

                  I kdyz me to celkem mrzi.

                  0 0
    • daymaker  

      Já si pro změnu ani neprojel etapy, takže mám na etapy Spartaka a Panzera, bohužel pro mě, se ITT na rovině jaksi nejede… :-) lol

      0 0
      • Amoondre  

        napodobne :D

        ale u mne je to prvni tipovacka, takze zacatecnicke chyby se dali cekat

        0 0
      • Ma7ous  

        taky je mám oba, nedošlo mě se podívat na profil, že bude do kopce no co holt příště

        0 0
    • Delkim  

      taková akční etapa to díky větru byla a pak se na pár kilometrů schovají před větrem a šup už jsou zase zpátky všichni v balíku :)))

      0 0
      • McBlacky  

        10km po tom pádu na větru bylo solidních. Uvidíme co závěr.

        0 0
    • robb  

      Tak Paolini si vyměnil sedlo :-D

      0 0
      • marco  

        A já myslel, že to je další vývojový stupeň při odlehčení kola.

        0 0
    • vitan  

      tak zrovna jmenovali Stybyho na jednoho z moznych lidi na win v dnesni etape – po Enecu ho berou vazne:)

      Mollema – nevim, jestli to je smolar nebo total looser:/

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Se dívám, že Gianty v Belkinu jsou jakési různorodé. Mollema má sedlovou trubku v té zelené týmové barvě, většina týmu ji má modrou a někdo černou. Je v tom něco víc nebo to jsou pouze designové libůstky? :)

      0 0
      • vitan  

        podle toho, kdo má jaký chrchel…když si vzpomenu na TenDamma:)

        0 0
      • McBlacky  

        dojízděj starý designy Blanco a někdo dost možná i Rabo. Zelený už je novej v Belkinu

        0 0
    • šimlos  

      Sláva dědkům! :-)

      0 0
      • Ma7ous  

        ale udělal to pěkně tak proč mu to nepřát :)

        0 0
        • šimlos  

          Já mu to přeju moc,pěkně a zkušeně si dojel pro vítězství,odskočil jim včas :-)

          0 0
          • Delkim  

            buď mu nevěřili nebo jim to bylo trochu jedno, na to kolik to bylo před cílem tak nikdo nereagoval

            0 0
      • robb  

        To je zlý. Hornera mam na čtvrtym místě, tak snad ho zítra trochu sklepnou dolů :-D

        0 0
    • Biker jak Pes  

      Taky vám Santaromita připomínal převlečeného Jensieho? :)

      Parádní dojezd, Horner ukázal, že ještě nepatří do starého železa, zkušenosti zvítězily nad výkonností.

      Roman se taky drží, sice se mi zdálo, že dojel v té druhé skupině, cca 2 vteřiny ztráta, ale snad to nic neznamená.

      0 0
      • McBlacky  

        dneska na 60km to go jsem Treatovi říkal, že by mohl zajet Horner a tím by to měli zevláci komplet. Do tipo na základě formy jsem o něm fakt uvažoval, ale po rozboru posledních let zajízděl jen tam kde nebyla testovaná krev, navíc stará škola :) a dal jsme přednost kotevníkovi se SKY.

        Každopádně zajímavá etapa :)

        0 0
        • Ma7ous  

          Já teď koukám na výsledky a Betancur je definitivně odepsaný dneska koupil za skoro 13 minut a dohromady ztrácí 25 minut, hlavně že jsem si ho dal na 4 místo v GC

          0 0
          • jakub_kencl  

            jsem na tom lépe. Mám ho na pátém, takže mám lepší tip :-)))))

            0 0
          • Avail  

            asi nejaká západočeská nemoc, já taky :)))

            0 0
            • Ma7ous  

              tak to mám docela radost, že u konce bude docela těsno v pořadí o to kdo vypadne :)

              0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Neoficialne na cele postupne novacci Melvin a Krabica a ted uz ostrileny Blacky, vzadu zname firmy Robb a 2× Mitch. Jeste ale si musim cos zkontrolovat na jinem pocitaci.

          po 3 etape"

          1 Blacky 24

          2 Dafe 24

          3 mr.kokos 24

          4 Melvin 23

          5 Ppan Kladno 23

          6 Ma7ous 21

          7 Krabica 21

          8 Josse 16

          9 Knize Alexej 16

          10 Ydaho 15

          11 Jakub Kencl 14

          12 Memphis22 14

          13 Hroch 14

          14 BF Monkey 14

          15 Treatt 14

          16 Bassano 14

          17 Thidney 13

          18 RoDoR 13

          19 Daymaker 13

          20 Kulix 13

          21 Avail 12

          22 Amoondre 12

          23 Biker jak Pes 12

          24 Darkson 11

          25 Lulanecek 10

          26 Martin Berka 8

          27 Fukin 6

          28 Maruska Sorel 5

          29 Karlinegro 5

          30 Robb 4

          31 Vitan 3

          32 Mitch 0

          0 0
          • Biker jak Pes  

            To je zase ******* tohle. Asi zůstanu u závodění, tipování mi očividně nejde. :D

            0 0
            • treatt  

              Hele tohle se ještě stokrát přesype, že teď Blacky machruje v červeným (doufám, fotooooo!), ještě nic neznamená ;)

              0 0
            • Melvin  

              No vidíš, u mě to zatím vypadá přesně naopak.

              0 0
          • Ma7ous  

            wow dělené 6 místo, no je to neofiko

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Tak tipy rozeslany ke kontrole, snad jsem to nezmotal. Pokud to nekomu neprislo, dejte vedet.

            0 0
          • McBlacky  

            no tak alespon mám splněno, jeden den v červeňáku. Ale je jasný, že Nibs na druhým nevydrží a v sestavě na etapy už mám půlku jasně out…

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Opatrne s tim slavenim ale, abys v cervenaku pak nestravil az moc dlouhy cas :-)

              0 0
              • McBlacky  

                tradice a kvalita v léčbě závislostí? Wow tomu říkám firemní claim jako víno (nealkoholický).

                Tam bych ale spíš poslal nějaký maníky z pelotonu, aktuálně teda bosse Bose :) ale i ten Horner by tam zapadl, mám takový tušení.

                0 0
          • mr.kokos  

            Wow, na to, že jsem začal s tipováním 18:25 a 18:30 jsem na poslední chvíli odesílal, tak zatím pěkné. Uvidíme jak dál, v podstatě jsem natipoval jen ty, které jsem znal:)

            Jen tak ze zvědavosti, je to moje první tipovačka, v případě stejného počtu bodů se pořadí určuje jak?

            0 0
        • treatt  

          Tvl nech toho, nebo se ještě rozjezdí Farrar a vyzobe špurt etapy :)

          0 0
          • McBlacky  

            to by mi ale nevadilo :)

            0 0
            • treatt  

              No mně teda jo :)

              0 0
            • treatt  

              Zatím ne, pátej :)

              Orica dneska parádní job, Matthews neohroženě. Kurnik, vsadil jsem, že Meersman bude mít top speed, ale i když se dneska nechal zavřít u bariéry, tak my Micka asi neskočil..

              Anaconu jsem zvažoval na puntíky, ještě že jsem ho nedal, že se cpe do úniku zrovna v týhle etapě?? Ariel Richeze ovšem teda příjemný překvapení, Lampres to tam taky pěkně pohlídali na positioning. A jak se dneska vynořili z tý točky, tak ta kudla vypadala obzvlášť efektně, z vrtulníku to tolik nevynikne jako takhle..

              Pěknej závěr!

              0 0
    • robb  

      Tak Tiralongo dnes zlomil sedlo. Nějaká epidemie, či co.

      0 0
      • Amoondre  

        tak dnes aspon bodik za Purita, ten Valverde se mne chce pomstit za to, ze jsme ho tam nedal

        0 0
        • Memphis22  

          Dneska dva body :) Už na tour se mi vyplatilo dávat GC favority i na etapy.

          0 0
          • McBlacky  

            Tahle taktika je vždycky nejlepší na Tour, na Vueltě naopak nejméně – nejvíc etap oportunistům, Giro něco mezi.

            0 0
            • bassano  

              To jo, al letos si myslím, že jak jsou těžké etapy hned od začátku, které budou týmy kontrolovat tak tam ti favoriti body posbírají obzvláště když jde o bonifikace, valverde a rodriguez, kteří jsou rychlí v dojezdech do kopce těm to vyloženě sedí

              0 0
            • Memphis22  

              To asi jo, ale já ty oportunisty právě vůbec neznám :D Pro Tour jsem začal sledovat trochu až letos.

              0 0
            • Amoondre  

              jenomze jezdu do GC je tak 10 a oportunistu min 100ka

              0 0
    • robb  

      Tak Sébastien Turgo odchází z Europcaru do AG2r. Jsem zvědavej, jak si sednou Chavanel s Voecklerem :-D

      0 0
    • Memphis22  

      špatně zařazeno

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Myslite ze ma dnesek Styby zaskrtnutej v kalendari, nebo proc OPQS tak taha?

      0 0
      • vitan  

        mohl by to dát:=) Boasen Hagen vypadal ale nebezpečněji:)

        0 0
      • Ma7ous  

        taky jsem nad tím přemýšlel, ale oni tahali i včera a nakonec z toho nic nebylo

        0 0
      • McBlacky  

        Meersman ?

        0 0
        • Ma7ous  

          no jasný toho jsem natipoval jako výtěze bodovačky :)

          0 0
          • McBlacky  

            to zase bylo moc :)

            a nemyslím to ý

            0 0
            • Biker jak Pes  

              Lepší než můj Gilbert, kterého jsem tam dal ze zoufalství. :D

              Na Vueltě a Giru nemám absolutně tušení, jak vypadají bodové soutěže. Oproti Tour to je úplně jinak.

              0 0
            • Ma7ous  

              nj je to drsný vítěz, a škoda mohl to dotáhnout taky na třetí místo, ale alespoň se vyplatil Spartak dneska

              0 0
      • treatt  

        Meersman?

        …nečetl jsem níž Blackyho :) navíc to bylo včera :-D no nic, mlčím :)

        0 0
    • daymaker  

      aaa, Fabian dekuji dnes… :-)

      0 0
      • Amoondre  

        se pripojuju :)

        0 0
      • treatt  

        No já si hlavně můžu gratulovat. Mít v soupisce dva kluky z Kaťuše, ale jen jedno místo – a vybrat z dvojice Luca Paolini / Dani Moreno – samo Paoliniho..chjo :/

        0 0
    • robb  

      Štybarovo tweet k dnešní etapě:

      It would be really nice climb to have in #CX i am nearly sure we would run. #30%

      A jedna malá historka

      Dnes po etapě museli pořadatelé běžet pro Vincenza do Astaňáckýho autobusu, páč neměl tušení že získal červený trikot. Prý nebyl moc nadšenej. :-D

      0 0
      • šimlos  

        Však taky včera říkal,že je vlastně rád,že ho ztratil :-)

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Kdyby hodil Styby kolo na rameno a vybeh to, tak by jiste mel znacnou medialni pozornost :-)

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Nibs i Krabica zpatky v cervenem, za nim silna smecka setri sily. Na chvost se zatim probojoval Vitan.

        1 Krabica 37

        2 Darkson 33

        3 Josse 32

        4 Memphis22 32

        5 Hroch 32

        6 BF Monkey 32

        7 Treatt 32

        8 Bassano 32

        9 RoDoR 31

        10 Avail 30

        11 Daymaker 29

        12 Amoondre 28

        13 Thidney 27

        14 Biker jak Pes 26

        15 Lulanecek 24

        16 mr.kokos 22

        17 Blacky 20

        18 Dafe 20

        19 Melvin 19

        20 Ma7ous 19

        21 Pepan Kladno 19

        22 Ydaho 13

        23 Jakub Kencl 12

        24 Martin Berka 12

        25 Knize Alexej 11

        26 Maruska Sorel 11

        27 Kulix 11

        28 Fukin 10

        29 Karlinegro 9

        30 Mitch 4

        31 Robb 4

        32 Vitan 3

        Dalsi oficialni update az v pondeli, od zitrka do nedele jsem v lesich. Kdyz to nekdo spocte, budu rad, diky.

        0 0
        • karliner  

          Hele, to se mi vůbec nelíbí, to, že treattovi bereš jeho multitipy, na to už jsme zvyklí, to, že uprostřed soutěže měníš pravidla, to už koušu hůř, ale před rozhodujícími etapami zmizet na dovolenou, to už zavání pohrdání soutěží :-)

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Myslis ty 4 rozhodujici etapy co maji dohromady 2 vrcharske premie? No mel bych se nad sebou vazne zamyslet :-)

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              No vlastne dnesni etapu jeste zpracuju, vecer.

              0 0
            • karliner  

              Měl jsi pravdu. Kromě toho, že se každý den změnil držitel červeného trikotu a totálně přesypalo TOP 10 GC, tak se v těch etapách vlatsně vůbec nic nestalo. Dyť tam byly jen dvě vrchařské prémie ;-)

              0 0
          • treatt  

            Žárlíš na moje pásky, co? :-P

            0 0
        • krabica  

          Co na to říct… :D

          0 0
        • vitan  

          kurdebele…:) černočerné koně jsem asi přecenil:/

          Hold jsem měl teorii, že Vuelta je hnoják a každý se bude šetřit na MS v Itošce…:D

          0 0
    • Biker jak Pes  

      Zaujaly mě záběry pod cílovým kopcem, kde byly zaparkovány týmové monstra autobusy a mezi nimi vklíněný karavánek NetApp. :)

      Jinak Horner se nechal slyšet, že si myslí, že může vyhrát Vueltu.

      0 0
    • treatt  

      17km to go a začíná se to teda rozjíždět, přes 55 na rovince..balík luxusně nataženej a náskok úniku letí dolů..

      Tak kdo dneska? Gianni? Tyler?

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Co to byly za krásné tretry (černo-žluté), které vezl někdo z Oricy (ke konci byl pořád na špici)? Jsou to Gaerne?

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Po 5. etape:

      Knize Alexej uznale HMMM, jako jediny ma v teamu Matthewse. Treatt diky Meersmanovi predskocil opicaka, Krabica ma dalsi den na ukecavani stydlivych kolegyn, a Vitanovi se vzadu zalibilo.

      1 Krabica 37

      2 Darkson 33

      3 Treatt 33

      4 Josse 32

      5 Memphis22 32

      6 Hroch 32

      7 BF Monkey 32

      8 RoDoR 32

      9 Bassano 32

      10 Avail 30

      11 Daymaker 29

      12 Thidney 28

      13 Amoondre 28

      14 Biker jak Pes 26

      15 Lulanecek 24

      16 mr.kokos 22

      17 Blacky 20

      18 Ma7ous 20

      19 Dafe 20

      20 Melvin 19

      21 Pepan Kladno 19

      22 Knize Alexej 14

      23 Ydaho 13

      24 Jakub Kencl 12

      25 Martin Berka 12

      26 Maruska Sorel 11

      27 Kulix 11

      28 Fukin 10

      29 Karlinegro 9

      30 Mitch 4

      31 Robb 4

      32 Vitan 3

      0 0
      • KnizeAlexej  

        Díky, třeba mně ještě nějakej ten bodík přiveze :) Ale Madrid je ještě daleko…

        0 0
    • robb  

      Dnešní dojezd bude zajímavej. Být to na TdF, tak to nejspíš skončí hromadnym karambólem.

      http://c-cycling.blogspot.cz/…vorites.html

      0 0
      • Memphis22  

        Hmmm, co se tam dneska děje?

        Hello and welcome to Cyclingnews' live coverage of Tony Martin's brutal world time trial championships training regimen. 60 kilometres into the stage, the German is alone at head of the race, some six minutes clear of the peloton. Martin powered clear inside the opening kilometres and his skin suit made it plain that he wanted no company on his exploit.

        Go, Tony, go! :D

        0 0
        • McBlacky  

          asi koukal jak Fab rve pro Radio špice tak se rozhodl mu ukázat, kdo je tady šéf :)

          0 0
      • Ma7ous  

        no to co dneska dělá Tony Martin to mě hlava nebere, ale je to fakt mašina.

        0 0
    • skunkos  

      TY VOLE MARTIN, ŠKODAAAAAA. Fakt škoda. Sakra.

      0 0
    • Delkim  

      tak to mi straaaaašně mrzí!!!!!!!! to bylo o 5–10 metrů snad? kdyby byl cíl blíže???

      taková soukromá časovka :)

      0 0
      • Ma7ous  

        to je fakt škoda přál jsem mu to a hodně slušná práce, no podle mě jasný favorit na MS

        0 0
      • treatt  

        Do ****** s Cancem!!!

        0 0
        • McBlacky  

          přesně, nikdo jinej z balíku by to nestáhnul, Argos už byl poblitej, Garmin to samý. Udělal mu to naschvál to je jasný, aby ho nasral před MS.

          0 0
          • robb  

            Aspoň, že mu to vzal Morkov :-D

            0 0
            • McBlacky  

              o to vůbec nešlo, on věděl, že to nemůže vyhrát. Jedině jak by to mohl vyhrát bylo, že by cuknul balíku na tom kruháči. Pokud si veze Fab někoho v háku – nota bene čerstvýho protože se jelo po větru a kompaktně od startu, tak nevyhraje.

              0 0
              • daymaker  

                ale další bod dobrý… :-) už si chlapec odpracoval ITT, která není… :-)

                0 0
                • Amoondre  

                  jj :-D Ale Martina mam taky, kdyby vydrzel do cile a dojel prvni a za nim Spartak to by byl pridel bodu :P

                  0 0
                  • daymaker  

                    viděl jsem to jenom ve zprávách… chlapec by si to zasloužil už i proto, že ho mám taky v tipech… nicméně, mohl si rovnou od startu vzít časovkářskou kozu, pak by ho možná těch 15m před cílem nedali… :-) nebo je UCI proti?

                    0 0
                    • skunkos  

                      Taky mě to napadlo, kdyby v největším náskoku „přezul“ do časovkářskýho, asi by tolik neztratil a mohlo to dopadnout jinak.

                      0 0
                      • destr  

                        Tak ale na tom by asi 4 hodiny nevydržel, že?

                        0 0
                        • Amoondre  

                          Proto rikal, ze v dobe nejvetsiho naskoku, coz bylo tak 60km do cile a to by dal s prehledem na koze. Napadlo mne, jestli nejake pravidlo upravuje pouziti kozy jenom do casovky ?

                          0 0
                          • destr  

                            No ale stejně to nechápu, někde na 30 kilometrech měl náskok dost přes dvě minuty a o 10 km dál už to bylo pod půl minuty, tak asi pěkně zevloval.

                            0 0
                          • skunkos  

                            No na Tour nebo kdesi sem viděl, že pár lidí bralo do sjezdu časovkářský kola, tuším..

                            0 0
                            • Ruprt2  

                              V časovce.

                              0 0
                            • Biker jak Pes  

                              To byla totiž taková polohorská časovka, kde do kopce (první půlka) jeli na klasickém kole, které je do kopce lepší a z kopce (druhá půlka) brali časovkářský speciál, který je zase na rychlejší na rovinatější trase. ;)

                              0 0
                        • Lulanecek  

                          Tony Martin jo, ale je to zakázaný

                          0 0
                    • Biker jak Pes  

                      Jo, je to zakázané.

                      0 0
                      • vitan  

                        a co je zakázané přesně? koza nebo nádstavce, které můžou ohrozit ostatní jezdce v pelotonu?

                        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Panove Martin a Cancellara si vymenuji vizitky pred MS. A my se mame na co koukat (teda ja to nevidel).

          0 0
    • Memphis22  

      Martina je škoda :( Ale co tam zase dělal můj kůň Farrar, to mi hlava nebere. Jestli mi nepřiveze ani bod, tak mě nase*e. :D

      0 0
      • mr.kokos  

        Jo, mám Martina na soupisce, škoda že to nedopadlo. Ale aspoň Cancellara:)

        0 0
        • Memphis22  

          Cancellaru jsem z nějakýho záhadnýho důvodu úplně ignoroval, teď si trhám vlasy. :D

          0 0
          • treatt  

            Já ho ignoroval schválně a jsem po včerejšku opravdu rád. Tyhle body by mi hodně zhořkly na jazyku

            0 0
      • Melvin  

        Taky jsem doufal, ze dneska urve nejaky ten bodik.

        0 0
      • Melvin  

        Taky jsem doufal, ze dneska urve nejaky ten bodik.

        0 0
      • McBlacky  

        Garmin ho neumí rozjet :/

        navíc byl teda místy rád že držel hák když se to začalo hrotit.

        mám ho taky zevla

        0 0
        • treatt  

          Jo jo, Argos byl vycuclej, nedokázali Tonyho vrátit, tak dostal Rasmi evidentně pokyn jít na špic. Když to ale rozjel, Farrar na 4. figuře začal chytat díru..

          Rasmi se pak na twitteru Tonymu omlouval..

          0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Kdyby nekdo chtel kolo po Farrarovi, tak tady

        Ale nevim jestli je to dobra volba, on dost pada :-)

        0 0
    • robb  

      Zase hezký dojezd.

      http://c-cycling.blogspot.cz/…vorites.html

      0 0
    • Memphis22  

      Styby jede :D

      0 0
    • vitan  

      Zdenek…!!!! Tak pojdem, 5km to go…!!!

      0 0
    • Avail  

      to bylo o depilovaný chlupy!

      0 0
    • Biker jak Pes  

      ZDENĚĚĚĚĚĚĚĚĚ­ĚĚĚĚĚĚĚĚĚK!!!

      0 0
      • skunkos  

        Borec, a zrovna dneska sem nesledoval dojezd. OMG! :D

        0 0
      • treatt  

        Tvl mám vyřváno jak po koncertě :)

        Sweet revenge OPQS za Tonyho!

        0 0
        • treatt  

          Ufffff

          0 0
          • Memphis22  

            Gilbert to prozevlil…

            0 0
            • vitan  

              ani ne-e. Odtáhl větší část asi 5km úniku. Štyby mu moc ke konci nepotáhnul.

              0 0
              • treatt  

                Jo jo, Štyby měl pevný nervy, PhilGil toho moc udělat nemohl, naopak to ke konci trochu zatáhl, Štyby kvůli tomu musel dost z dálky, Gilbert pěkně do háku a ještě ho skočit, ale chyběl mu kousek..naštěstí :)

                0 0
      • Máca  

        Mooooc pěkný, moc. Gratulace!

        0 0
      • marco  

        Tak a tím to si řekl přímo o prodloužení smlouvy o další aspoň 2 roky majitel týmu by si ho po tomto co předvádí po letní rekonvalescenci neměl nechat utéct (sklízíme to ovoce).

        0 0
      • Biker jak Pes  

        LEOPOOOOOOOOO­OOOOOOOOOOOOO­OOOOOOOLD!!!!!!!!!!

        0 0
    • šimlos  

      Jupííííí.Ale byly to nervy :-)

      0 0
    • Amoondre  

      Pekne to dnes Gilbert odtahl, v cili o galdu, protoze ho Stybar nechal odtahnout konec.

      0 0
    • Melvin  

      Je to bojovnik, jsem vedel, ze ho mam dat na etapu. Borec.

      0 0
      • Ma7ous  

        A já vůl jsem si ho tam nedal, říkal jsem si že bude KO po Enocu. Ale jinak udělal to hodně pěkně.

        0 0
    • robb  

      http://plzensky.denik.cz/…0130830.html

      Škoda, že ty domestici nejsou nějak bodovaný za tahání balíku a další práci.

      0 0
    • robb  

      http://www.cyclingnews.com/…ndons-vuelta

      Tak Dan Martin končí.

      0 0
    • Delkim  

      LEOPOOOOOLD!!!!!!!!!!!­!!!!

      0 0
      • HarryTP  

        fantazie

        0 0
      • Ma7ous  

        to je mazec co předvedl. Jen tak dál!

        0 0
      • Delkim  

        celkově a dnešní etapa

        0 0
        • Memphis22  

          To je neskutečný…

          V tipovačce jdu na chvost, ale vůbec mi to nevadí. :D

          0 0
      • marco  

        Koukal jsem na to když jsem viděl, že na čele jede nějakej červenej šasek s azbukou na dresu jsem se šel napít vrátím se a pořád ukazovali toho šaška tak jsem si řekl Roman je KO nevěnoval jsem posledním 3 km pozornost a udělal jsem chybu. Tak jako tak Leo bude mít výhodnou pozici aby si ho někdo koupil od NetAppu.

        0 0
        • Delkim  

          no hlavně bude mít teď daleko horší situaci v pelotonu, tím myslím ty úniky, teď už si ho budou hlídat

          myslím, že dneska v týmových busech řeší otázku „kdo to jako je ten Konig“ :)))

          0 0
      • lusk  

        vcera Styby, dneska Koenig..zejtra Krizak ? ;-)

        0 0
        • daymaker  

          mozna uz ho pusti, jestli jsem dobre videl, tak dneska chytil pres 5 minut…

          0 0
    • robb  

      Tak Basso buď tuší, že na celkový pořadí to nebude to pravý anebo zopakuje na Angliru Zoncolan 2010 :-D

      0 0
    • Ludweek  

      Hmm, tak ta silnička koupená před lety z druhé ruky byla dobrý kup :-)

      Koupil jsem ocel Fort Ultrafoco na Campě s Carve karbonovou vidlí po tehdy velmi nadějném mladém regionálním závodníkovi Leopoldu Königovi…

      Leoši, držím palce!!!

      0 0
      • Memphis22  

        Cool story :)

        0 0
      • Delkim  

        no hlavně jestli to nebylo inzerováno jako skoro nejeté, jak to tak v inzerátech bývá :)))))

        0 0
        • Ludweek  

          Něco jako: „jeté 50kg dívkou rekreačně po cyklostezkách“? :-)

          Věděl jsem po kom to kolo je. Našel jsem i fotku z nějakého závodu okolo Lanškrouna, jak na něm Leoš jede.

          Navíc ten rám se s úpravami používal i na cyklokros, takže tehdy nějakých 55kg vážící Leoš, který na něm sezonu trénoval a závodil, ho nijak nepoznamenal.

          Pořád šlape jako hodinky, nikdy jsem s tím kolem neměl problém.

          0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Ultrafoco na campe, to vypada dobre i bez te story, sup s ni do profilu! Ale s historkou je to jeste lepsi.

        0 0
        • Ludweek  

          Přidávám jedno starší foto. Pár věcí jsem už vyměnil. Mám to kolo rád, ale jak jednou člověk koupí Giant Trance X a nemá rád tu dopravu kolem sebe, tak je jasno.

          Rám má najeto kolem 6000 – 7000 km. Leoš dal 4000 a já ten zbytek. Teď už na něm jezdím minimálně. Dobrý full je holt dobrý full… :-)

          0 0
    • robb  

      Phinney už ladí formu směrem k šampionátu.

      http://vine.co/v/h5euujdOjFm

      0 0
    • robb  

      Tak Pippo vyhrál GP Plouay. Zevlák zevláků :-D

      0 0
    • Memphis22  

      Hm, Roman dneska 17 minut…

      0 0
      • Ma7ous  

        Taky jsem nato koukal do výsledku, ale holt se šetří, vždyť zítra to budou mít zase pořádný nášup před dnem volna.

        Spíš mě dneska zarazilo jak jim Moreno poskočil velice snadno.

        0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Po 6 etape vse pri starem, jen knize Alexej si lehce polepsil jak Matthews oblik bodovaci:

      1 Krabica 38

      2 Josse 33

      3 Darkson 33

      4 Treatt 33

      5 Memphis22 32

      6 Hroch 32

      7 BF Monkey 32

      8 RoDoR 32

      9 Bassano 32

      10 Avail 30

      11 Daymaker 30

      12 Amoondre 29

      13 Thidney 28

      14 Biker jak Pes 26

      15 Lulanecek 24

      16 mr.kokos 23

      17 Ma7ous 21

      18 Knize Alexej 20

      19 Blacky 20

      20 Dafe 20

      21 Melvin 19

      22 Pepan Kladno 19

      23 Ydaho 13

      24 Jakub Kencl 12

      25 Maruska Sorel 12

      26 Martin Berka 12

      27 Kulix 11

      28 Fukin 10

      29 Karlinegro 9

      30 Mitch 4

      31 Robb 4

      32 Vitan 3

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Po sedme etape, stale klid pred bouri, krabica drzi vedeni, vzadu se prohodili Vitan s Mitchem.

      1 Krabica 43

      2 Darkson 38

      3 BF Monkey 37

      4 Josse 36

      5 Treatt 36

      6 Memphis22 35

      7 RoDoR 35

      8 Hroch 34

      9 Avail 33

      10 Bassano 32

      11 Thidney 30

      12 Daymaker 30

      13 Lulanecek 29

      14 Amoondre 29

      15 mr.kokos 28

      16 Biker jak Pes 26

      17 Pepan Kladno 24

      18 Ma7ous 23

      19 Dafe 23

      20 Knize Alexej 22

      21 Melvin 22

      22 Blacky 20

      23 Maruska Sorel 17

      24 Martin Berka 17

      25 Ydaho 16

      26 Kulix 16

      27 Fukin 13

      28 Jakub Kencl 12

      29 Karlinegro 9

      30 Robb 7

      31 Vitan 6

      32 Mitch 4

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Po 8. etape je ovsem vse jinak. Vede Martin, pred Marouskou a knizetem Alexejem. Vitan konecne prestal cpat bidony za dres a poskocil na 8. misto. Vzadu to kotvi Mitch pozoruhodnym ziskem 0 bodov, zvlast kdyz jeho tip fakt nevypada cileny na posledni misto, pred petibodovym karlinerem.

      1 Martin Berka 24

      2 Maruska Sorel 20

      3 Knize Alexej 19

      4 Daymaker 19

      5 Krabica 18

      6 Josse 17

      7 Memphis22 17

      8 Vitan 17

      9 Kulix 17

      10 Thidney 16

      11 mr.kokos 16

      12 Fukin 15

      13 Treatt 15

      14 Blacky 14

      15 Ma7ous 14

      16 Ydaho 14

      17 Melvin 13

      18 BF Monkey 13

      19 Pepan Kladno 12

      20 Dafe 11

      21 RoDoR 11

      22 Jakub Kencl 10

      23 Hroch 10

      24 Darkson 10

      25 Avail 9

      26 Lulanecek 9

      27 Amoondre 9

      28 Biker jak Pes 9

      29 Bassano 8

      30 Robb 7

      31 Karlinegro 5

      32 Mitch 0

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Po 9 etape opet silne presuny v poli, spici tahne Mr. Kokos, vzadu lulanecek.

      1 mr.kokos 35

      2 Kulix 34

      3 Jakub Kencl 33

      4 Knize Alexej 30

      5 Melvin 30

      6 Dafe 30

      7 Ydaho 30

      8 Treatt 30

      9 Maruska Sorel 29

      10 BF Monkey 28

      11 Ma7ous 25

      12 Hroch 25

      13 Martin Berka 23

      14 Pepan Kladno 23

      15 Bassano 23

      16 Blacky 21

      17 Josse 20

      18 Memphis22 20

      19 Avail 20

      20 RoDoR 19

      21 Krabica 19

      22 Karlinegro 18

      23 Darkson 17

      24 Fukin 16

      25 Vitan 16

      26 Daymaker 14

      27 Robb 13

      28 Thidney 13

      29 Mitch 12

      30 Amoondre 10

      31 Biker jak Pes 10

      32 Lulanecek 9

      No kruci ale zrovna same takove zajimave etapy kdyz nejsem doma. I kdyz je to zatim porad takove pretahovani o sekundy. Jsem zvedav jak dlouho vydrzi Katusim kourova clona ze jede na Purita.

      0 0
      • karliner  

        Zajímavé etapy????

        Co by mohlo být na dvou horských prémiích zajímavého..

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Ale no tak. Rikal jsem snad ze nebudou zajimave? Ale ze by byly rozhodujici?

          0 0
          • Jaroslávek  

            Ufff, to bylo včera kopčisko. Jsem včera díval na zkrácený záznam a proti TdF mi to připadá divoký jaxviňa, holt španěláci. Je pravda, že vpředu je to o sekundy. Myslím, že to Roman zabalí, škoda.

            0 0
          • karliner  

            Už to hraješ na remízu :-)

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Sam rad musel uznat ze nemel pravdu v tom co vubec nerekl :-)

              0 0
              • karliner  

                Necháme toho kočkování, raději se soustřeďme na dnešní etapu, která ale zase nic nerozhodne, protože je tam jen jedna horská prémie a dojezd na nějaký brdek ;-)

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Dve HP. Ten brdek na konci je pekne vypecenej, pocitam ze dneska uz to budou vetsi diry.

                  0 0
                  • Delkim  

                    dovolil jsem si to vystřihnout, ať to nemusíte nikde hledat :)

                    0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      ..a to pry konci teprve v puli kopce. Silnice je min do 2200 a na biku by to zda se slo az do 3300 m. Nepojedes pristi rok do Spanel misto do Tater?

                      0 0
                      • Delkim  

                        trefil jsi hlavičku na hřebíček :))) ty Tatry, to jsem si letos naběhl, naprosto vše jinak než jsem čekal…

                        když jsme se vraceli skrz Beskydy, tak jsem litoval, že jsme měli raději jet někam tam… tam mi ty kopce přišly hezčí a delší…

                        nicméně Alpy atd… to je absolutně jiná káva, to mi láká, pokud vše půjde jak má tak bych to chtěl příští rok zkusit na několika místech

                        0 0
      • jakub_kencl  

        Sakra, abych nepřepálil začátek, ještě jsou dva týdny do konce :-)

        0 0
      • Jaroslávek  

        Ta Maruška má fakt pohyb.-) To je nějaká koc z Treattovy stáje ?

        0 0
      • daymaker  

        kurna, to je litani ve vysledkove listine… :-) clovek nevi dne ani hodiny!

        0 0
      • Avail  

        to je hrozná bramboračka, každej den jinak :))

        0 0
    • Delkim  

      hezký článek

      „König: „soused“ Kreuzigera, který si šel svojí cestou

      “:http://sport.aktualne.centrum.cz/…025900fea04/

      0 0
      • robb  

        Nějak nechápu, že si novináři všimli Kreuzigera až na letošní TdF a ne už na Giru 2011, kde se držel hodně dobře.

        0 0
    • Amoondre  

      Alfonz kupuje Basky

      http://www.cyclingnews.com/…er-euskaltel

      0 0
    • Amoondre  

      90.8km remaining from 186.8km

      15:20:34 CEST

      It seems that Fenn was actually disqualified from the race for a long tow from a car. Thomas de Gendt (Vacansoleil-DCM) has also reportedly been disqualified.

      88km remaining from 186.8km

      15:06:22 CEST

      The fast, aggressive racing has caused another retirement, with Andrew Fenn (Omega Pharma-Quick Step) confirmed as retiring.

      0 0
    • Avail  

      strašný, „dědek“ Horner se zbláznil

      0 0
    • šimlos  

      Sláva dědkům podruhé!!! :-)

      0 0
      • Delkim  

        neskutečný, asi nějaká omlazující genová terapie :)))))

        nádhera!!! a ještě k tomu ani nepotřebuje sedlo :)))

        0 0
        • Delkim  

          average to měl Horner myslím 41,6 km/h

          k tomu není co dodat, asi nějaká baterka v rámu ne? :)

          0 0
      • McBlacky  

        Me to prislo trochu jako Marco, nebo z nedavne doby mustafa sayar :/ doufam ze stary pes nevytahl z rukavu arzenal lety provereny.

        0 0
      • McBlacky  

        Me to prislo trochu jako Marco, nebo z nedavne doby mustafa sayar :/ doufam ze stary pes nevytahl z rukavu arzenal lety provereny.

        0 0
        • Amoondre  

          ten Mustafa co to valil kolem Turecka na velke, taliri?

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Njn taky mi to prislo Too good to be true. Nebo jak pry rikal Armstrong, Not normal. Ale pak jsem si rek ze jsem moc pod vlivem prave docteneho Hamiltonova Tajeho zavodu.

          V pozitivnim (kua zas!) radeji radostnejsim duchu, Krojc to nezabalil ani nedojel posledni, a pry nemocnej Koenig taky nenakoupil az tak extra moc.

          0 0
          • McBlacky  

            po celým dnu celkem přísnýho závodění jet závěrečný kopec ve stojce a téměř s úsměvem, přitom aby se neřeklo odpárat všechny ty, který mi poslední 3 roky ukazovali konzistentně záda…

            a to celý ve věku, kdy už to zlomilo jiný hvězdy

            0 0
            • Amoondre  

              tak stojka a usmev (proto se taky mu rika Smiler) by se jeste dali zkousnout, ale aby se Nibali snazil odpoutat od hlavnich souperu a nestahl pritom na Hornera ani vterinu (naopak snad jeste par nakoupil) na 4km, tak to mi hlava nebere

              0 0
            • karliner  

              Poučil se z causy Armstrong a nevozí si v mančaftu žádný amíky, který ho prásknou při první příležitosti za rozhovor v TV, ale maníky, co umí držet basu…

              0 0
            • šimlos  

              Ale za to originální vítězný gesto ala „opička na gumičce“,kdy tak nějak zvláštně svěsí zápěstí,nahne hlavu a podivně se usměje,mu odpouštím cokoli :-)

              0 0
          • treatt  

            No mi to ani nepřišlo too good. Jako sorry, ale aby starej pes, co machruje jen na závodech doma, se objevil odnikud, taková brutus etapa a on se zvedne v nejprudší části, pá pá nejlepším vrchařům, co tam jsou a vyjede si během chvilky minutu? Potom, co jsme viděli v posledních letech na GTčkách, že nástupy vždycky byly spíš na chvíli a většina z nich byla tempařsky ostatními sjeta? Najednou Horner prostě odjede, na velkou, na těch jeho hůlčičkách a dejchá si na v poklidu na jednu dírku? Jak psal Blacky, tohle byl přesně výkon, co se vídal u Pantaniho..

            Nibs mě teda překvapil, jak se zvetil a zaútočil pěkně ostře, až sotva nesrážel diváky v točkách. Že toho dědka nesjel o nic, to už radši nekomentovat, pro mě už je jen otázka, za jak dlouho vyjde najevo, díky čemu Horner tak jel..a že ke konci vůbec nevadl..

            Radost mi ovšem dělá Ivan, už jsem nedoufal, že ho uvidím na GT takhle řádit. Jen si rvu vlasy za svoji tipo, měl jsem Ivana napsanýho na pátý flek, ale pak jsem si vzpomněl, kolikrát mě už vyšplouchl a vyškrtl ho. Pak ho vrátil, rozhodoval se, vyškrtl a vsadil na černýho koně Vanenderta..dobrej výsměch :/

            0 0
            • karliner  

              Myslím, že zrovna Nibali v nějakém rozhovoru nedávno říkal, že kdyby cyklistika záležela jen na číslech z wattmetrů, nemuseli by nikam jezdit, sportovní ředitelé by před etapou porovnali data a rozdali ceny. Ale možná, že to byl Voigt.

              0 0
              • robb  

                Myslim, že to řikal jeden z Velitsů.

                0 0
              • treatt  

                Mno..to nějak vysvětluje, co předvedl Horner?

                0 0
                • karliner  

                  O to jsem se ani nesnažil, vysvětlit to. Měla to být reakce na povzdech, že ho nedojel ani žralok, ačkoliv je mladší, silnější, má lepší vytrvalost a i v sezóně lepší výsledky, že to prostě nedopadlo tak, jako jindy.

                  0 0
                  • treatt  

                    No jo, jenže stále vidím velký rozdíl, když Nibs někde ujede z kopce a rozhodí se tak nějaký předpokládaný scénář, nebo OPQS rozjede terezíny, kterými odpálí z GC jednoho z velkých favoritů..a když někdo ujede čistým výkonem v kopci. Takhle..

                    0 0
                    • karliner  

                      Opět z tvého příspěvku cítím, že jsi nespokojený s tím, že to neproběhlo podle předpokládaného scénáře. Mě to nevadí, jako fanouškovi se mi to líbilo. Až ho drapnou nebo se přizná, pak teprve budeme moci spekulovat jestli byl lépe nastřelený než ostatní nebo čím to bylo.

                      0 0
                      • treatt  

                        Od kdy je z Tebe taková cíťa? :) každopádně cítíš blbě, samozřejmě se mi líbí, když se v závodě dějou nečekané věci, neutralizace SKY minulý rok nebo právě ten vláček v horách, kdy všichni jeli podle wattmetru a nikdo to nezkoušel, z toho jsem samozřejmě nadšenej nebyl. Chápal jsem to, ale pecka je OPQS na terezínech, nebo teď na Vueltě je to skoro každý den jinak, než by se dalo čekat, to je paráda.

                        Ale Tobě to, co Horner předvedl, přišlo „normální“?

                        0 0
                        • daymaker  

                          mně ne… :-)

                          0 0
                        • karliner  

                          To je furt dokola. Neřeším, jestli to normální je nebo není, ale jako fanoušek jsem spokojenej. Cíťa je spíš z tebe, dědek zamává favoritům a hned konstruuješ spiklenecký teorie místo toho, aby ses bavil tím, že se to přesýpá po každé etapě ;-)

                          0 0
                          • Hroch obojzhivelnyj  

                            Tvl ja te nepoznavam?!?! Takovej decontaminator a sypacobijce, a ted nic? Zadnej motor v Hornerove Treku? Neupad jsi na Oetz na prilbu? Nebo, nedej boze, nezacals ty nahodou po Oetzu sypat sam, dedek ted bude mavat chrtum?

                            0 0
                        • Lenka.05  

                          Jsem za truhlíka určitě, ale vysvětlete mi ty „terezíny“ :)

                          0 0
                          • Rorejs74  

                            Mrkni treba semka je to i s obrazkama ;-)

                            0 0
                          • Peslezedirou  

                            Terezín, roviny, velký vítr, špatně :-), oddělení zrna od plev, trhá se balík, který se roztáhne po silnici jak je dlouhá, takže se dá útočit, ten kdo zůstane v zádu tak už díru sám nebo v malé skupině těžko sjede, tím se balík roztrhá.

                            0 0
                          • dafe  

                            Je to situace při silném hlavně bočním větru na rovině. Hlavní fígl je že celek který chce peloton roztrhat začne jet a naskládá se šikmo přes silnici – tak aby jezdci tohoto týmu kromě prvního byli relativně chránění před větrem, zato dost dalších jezdců už se větrá. Jakmile se chytne malá díra, je strašně těžké to sjet. Hrozně to bolí a odtud asi označení terezín jakožto mučení…ale stopro jistej si tím původem slova nejsem.

                            0 0
                            • dafe  

                              No tak ten odkaz co davali prede mnou terezin vysvetluje mnohem lip nez ja, ale puvod slova taky nedali :-)

                              0 0
                            • Lenka.05  

                              Že to bude mít něco společného s něčím těžkým až mučivým (koncentrák) jsem si myslela, ale nebyla jsem si jistá. Já právě zaslechla jen ten termín, ale bez vysvětlivek. Fakt je, že jsem nepoužila google, ale tak mám tady vás :)

                              Díky!

                              0 0
                              • Pebe  

                                a jak jezdí OPQS terezíny můžeš nastudovat tady ;-)

                                0 0
                              • dafe  

                                ještě někdo psal v diskusi na roadcycling.cz že kolem Terezína strašně fouká tak prý proto…

                                0 0
                        • Jaroslávek  

                          Mně taky ne, ale aspoň není nuda.

                          0 0
                        • karliner  

                          Hele a co dneska Pozzovivo v TT? To mi přijde 100× více „nenormální“ :-)

                          0 0
                          • vitan  

                            toho prcka budou muset chytnout…todletok není normální:/

                            0 0
                          • treatt  

                            Viděl jsem to až dnes..no comment..

                            Stačí hláška z Eng Eurosportu.. „Well..there was a climb..so that´s where you could..possibly­..find a root of belief“ :)

                            0 0
                    • bassano  

                      to je naprostá pravda, je něo jiného únik z kopce díky lepší technice sjezdu a něco jiného je čistý kopec, kde opravdu rozhodují watty

                      styl, jakým horner, který nikdy žádný extra výsledek nezajel vyhrál tu etapu je velice překvapivý ale myslím si, že mu to do konce vuelty nevydrží

                      to že pozovivo zajel tak dobře časovku je taky hodně překvapivé ale zdaleka ne tak, jako hornerův drtivý nástup

                      ale dle mého nemá cenu každý vyjímečný výkon přirovnávat k dopingu, to bychom se na to nemohli dívat :)

                      je to prostě amík, jejichž reputace je pro mě nulová a mě je velice nesympatický ale prostě měl skvělý den a jindy to zase vyjde někomu jinému

                      věřím, že nakonec zvítězí nejlepší a nředevším nejstabilnější vý­kon

                      0 0
    • robb  

      Už opravený pořadí po dnešní etapě.

      USA 1 HORNER, Christopher (RADIOSHACK LEOPARD) 40:29:14

      ITA 2 NIBALI, Vincenzo (ASTANA PRO TEAM) + 43

      IRL 3 ROCHE, Nicolas (SAXO-TINKOFF) + 53

      ESP 4 VALVERDE BELMONTE, Alejandro (MOVISTAR TEAM) + 1:02

      ESP 5 RODRIGUEZ OLIVER, Joaquin (KATUSHA) + 1:40

      ESP 6 MORENO FERNANDEZ, Daniel (KATUSHA) + 2:04

      ITA 7 BASSO, Ivan (CANNONDALE) + 2:20

      FRA 8 PINOT, Thibaut (FDJ) + 3:11

      POL 9 MAJKA, Rafal (SAXO-TINKOFF) + 3:16

      ITA 10 POZZOVIVO, Domenico (AG2R LA MONDIALE) + 3:28

      CZE 11 KONIG, Leopold (NETAPP – ENDURA) + 3:58

      ITA 12 CAPECCHI, Eros (MOVISTAR TEAM) + 4:09

      ITA 13 SANTAROMITA, Ivan (BMC RACING) + 4:35

      EST 14 KANGERT, Tanel (ASTANA PRO TEAM) + 4:42

      COL 15 URAN URAN, Rigoberto (SKY PROCYCLING) + 5:12

      NED 16 TEN DAM, Laurens (BELKIN PRO CYCLING) + 6:05

      ESP 17 SANCHEZ GONZALEZ, Samuel (EUSKALTEL EUSKADI) + 6:33

      ESP 18 ARROYO DURAN, David (CAJA RURAL – SEGUROS RGA)

      GER 19 NERZ, Dominik (BMC RACING) + 6:36

      ESP 20 NIEVE ITURALDE, Mikel (EUSKALTEL EUSKADI) + 6:39

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Po 10. etape a volny den:

        1 mr.kokos 54

        2 Dafe 49

        3 Blacky 46

        4 Melvin 42

        5 Pepan Kladno 42

        6 Ma7ous 41

        7 Memphis22 39

        8 Hroch 38

        9 BF Monkey 35

        10 Kulix 35

        11 Martin Berka 34

        12 Josse 33

        13 Treatt 33

        14 Thidney 32

        15 RoDoR 32

        16 Ydaho 31

        17 Knize Alexej 30

        18 Bassano 30

        19 Daymaker 30

        20 Fukin 29

        21 Darkson 29

        22 Jakub Kencl 28

        23 Maruska Sorel 28

        24 Krabica 27

        25 Avail 24

        26 Amoondre 22

        27 Biker jak Pes 22

        28 Karlinegro 21

        29 Lulanecek 17

        30 Vitan 16

        31 Mitch 12

        32 Robb 11

        0 0
    • dafe  

      Tak jakpak dnešní časovka? Jestli dědek zajede, jako že on asi zajede, tak už budu fakt nakvašenej, protože jsem o něm do GC tipo uvažoval (na etapy opravdu ne). Pak sem si řek že to by snad musel být zázrak a nedal jsem ho. Mno, asi má trochu víc krve než ostatní :-)

      Purito se mi zdá že čeká na poslední týden. Ale kdyby měl super fazonu, tak po Vincenzovi v pondělí skočil. Uvidíme dneska. Vincenzo a Alechandro klasicky dobře a radost mi dělá Ivánek, neb jsem tam starýho bracha na pátý flek prsknul :-)

      Nicolas už toho měl v pondělí plné kecky, poslední týden nedá, ale na Top 10 to bude, fajn. No a co Thibault, že by se naučil jezdit z kopce? Pondělní sjezd z předposledního kopce nevypadal úplně snadný…

      0 0
      • karliner  

        Očekávám velký útok Majky na TOP 5 :-)))

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Prozatim Cance zariz Martina, Barta pekne, zatim 4.

        0 0
      • marios  

        Spartakus to z kopce trošku roztočil a odrovnal panzera!

        Kdo by to byl řekl? Tonimu dnes asi moc chutnat večeře nebude.

        0 0
        • dafe  

          na cyclingnews rikaji ze Fabian dal Tonimu 1:15 v tom kopci… to by souhlasilo s tim jak v pondeli brutalne potahnul na Monachil

          0 0
        • karliner  

          Panzer se Spartakusem vedou o parník, přitom avizovali, že jim nepůjde o vítězství v etapě. Kolik by ostatním naložili, kdyby chtěli vyhrát?

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Po TT jde do cervenaku RoDoR, s opicakem za krkem. Za nimi se drzi Memphis22 a Treatt tentokrat ne inkognito. Ze tri kralu je ten cernej vzadu Vitan.

          1 RoDoR 62

          2 BF Monkey 59

          3 Memphis22 57

          4 Treatt 57

          5 Ma7ous 54

          6 Bassano 54

          7 Josse 50

          8 Hroch 50

          9 Darkson 47

          10 mr.kokos 47

          11 Krabica 46

          12 Dafe 43

          13 Avail 43

          14 Daymaker 43

          15 Blacky 42

          16 Amoondre 41

          17 Pepan Kladno 40

          18 Thidney 40

          19 Melvin 37

          20 Biker jak Pes 37

          21 Maruska Sorel 35

          22 Ydaho 31

          23 Lulanecek 31

          24 Fukin 29

          25 Kulix 29

          26 Martin Berka 28

          27 Jakub Kencl 26

          28 Karlinegro 25

          29 Knize Alexej 24

          30 Mitch 22

          31 Robb 19

          32 Vitan 17

          0 0
          • RoDoR  

            Unmöglich, když mi hned zkraje odcouval Betancur a Henao, čekal jsem spíš boj o druhou nejcenější trofej – poslední flek. Červenýho na sobě nic nemám, tedy když nepočítám auto, kterým jsem jel do práce :-).

            0 0
          • Ma7ous  

            není tam náhodou chyba ? 2 lidi z GC mám v háji, trikoty jsem nastřílel fakt hodně divně a držím se na 5 pozici. Pokud tam není chyba tak jsem fakt asi lucker.

            0 0
      • Ma7ous  

        Tak nakonec se mě vyplatilo dát Tonyho i cancelaru, ale to co předvedl Pozzivivo mě hlava nebere, ten snad jel někde na motorce.

        0 0
        • Memphis22  

          Leo dneska taky hodně pěkně.

          0 0
          • Ma7ous  

            Pravda, kotr jestli je mu poříd tak špatně jak se to všude píše, no o víkendu to bude opět hodně zajímavá podívaná

            0 0
    • Melvin  

      No že mi Pozzovivo vyjede bodík zrovna na časovce jsem teda nečekal.

      0 0
      • Peslezedirou  

        Je to rebel :-)

        0 0
        • karliner  

          Minulý víkend jsem taky na hamburgry a colu vytancoval na mamuta v Harrachově. To je běžná strava cyklisty 40+ :-)))

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Tj sypes to co Horner? Koneckoncu hamburger je v podstate mlety stejk v housce…

            0 0
          • treatt  

            Jako že na můstek? Jak se tam kdysi jela časovka Závodu míru?

            0 0
            • karliner  

              Jo, tam vedle bubnu, přesně kvůli tomu jsem tam jel :-)))

              0 0
              • marios  

                Předpokládám , že na silničce, jakej převod? Tehdá to mnozí nevyjeli.

                0 0
              • treatt  

                Hele a kde je ta stojka v Krkonoších, o které jsi mluvil? Že to je asi 5km furt stěna, někde u Jablonce snad..

                0 0
                • karliner  

                  Od pumpy u odbočky na Rokytnici na Studenov.

                  0 0
                  • Delkim  

                    myslíš Studenov nebo Ski-Areál Studenov?

                    podařilo se mi podle převýšení naklikat nejvíce možnou variantu, ovšem jestli je to sjízdné na silničce to nevím, je to značené jako cesta pro auto ale známe to… je to tedy přes Studenov, ne Skiareál, k němu to pak ale směřuje doprava

                    každopádně něco takovýho by se mi taky líbilo a rád bych si to projel, souvislé prudší stoupání aspoň těch 10 km, to mi tady v okolí chybí

                    0 0
                    • karliner  

                      Já to tedy moc nepřečtu, ale myslím, že to není ono.

                      Je to tohle

                      Vhodné i pro gilette, ale musíš se stejnou cestou vrátit zpátky nebo riskovat šotolinu…

                      0 0
                      • Delkim  

                        koukal jsem i přes satelit, na mapě se to tvářilo částí úseku jako nezpevněná cesta, nicméně podle fotek to je sjízdné dobře i na silničku

                        bude to pěkný stoupání, moc takových tady asi nebude

                        díky!

                        0 0
                        • karliner  

                          Je to komplet asfalt. První dva km relativně pohoda, pak se to začne utahovat a od rozcestí Hranice to nejde pod 10%, naopak, jsou tam úseky přes 20%. Jinak jestli chceš dlouhá stoupání, tak v Krkonoších jich je víc:

                          Hrabačov – Vítkovice – Mísečky – Zlaté návrší

                          Svoboda nad Úpou – Janské lázně – Hoffmanovy boudy – Černá hora

                          Svoboda – Pec – Výrovka – Kapločka v sedle Luční hory

                          Svoboda – Pomezní boudy

                          Vrchlabí (Hrabačov) – Benecko

                          Vrchlabí – Špindlerův mlýn – Špindlerovka (když ti to nebude připadat dost do kopce, sjedeš si ze Špindlerovky zpátky dáš uphill na Moravskou nebo Medvědí boudu, to docela do kopce je :-)))

                          Alpy to sice nejsou, ale do kopce se projedeš.

                          0 0
                          • dobytek  

                            Největší prasárna u nás mi přijde Rokytnice-Dvoračky (podle salite.ch druhý nejtěžší kopec u nás). Je to sice jen 3,5 km ale průměr 14,7%!! U Zlína 150m ve sklonu 20% na 22×36 přežiju, ale tady je to dlouhé 500m a víc, takže jsem potupně slezl z kola při tepech blížících se 200 http://www.salite.ch/11850.asp…

                            0 0
                            • karliner  

                              Ale tam si nejsem jistej povrchem vhodným pro žiletku.

                              0 0
                              • dobytek  

                                na tom serveru by měly být jen kopce s povrchem pro žiletku, tady je část horší asfalt, ale nahoru by to mělo jít (jel jsem na mtb – oprava převod 22×32 na 26´ v rychlosti 5–6 km/h), dolů se to dá objet přes Studenov

                                0 0
                                • karliner  

                                  Dvoračky – Studenov je šotolina, po které bych na žiletce nerad jel.

                                  Ale příští rok se tam zajedu podívat.

                                  0 0
                                • treatt  

                                  Mno tak je tam třeba taky trasa Špindl – Medvědín..a co vím, tak tam vede jen Vodovodní cesta a ta má teda k asfaltu hodně daleko. Pravda, nešel jsem tam roky, ale vždycky to byla hodně hrubá, prudká šotka s volnýma šutrama, po které se ani pěšky dolů nešlo nijak příjemně. Neříkám, že to na žiletce nepůjde vyprasit, ale jako vhodnou cestu na silničku bych to fakt neoznačil. Minulý týden jsem si dal úsek Labská – rozcestí před Třídomím (směr Rovinka) a nahoru na Mísečky a nebylo to teda moc košer, hlavně v tom mokru, chudinka pode mnou dostala celkem zabrat..

                                  0 0
                                  • McBlacky  

                                    vodovodní na žiletce :) tvl to fakt asi ne. Byl jsem tam naposled v létě

                                    0 0
                    • treatt  

                      Potom je volba Zlaťák, ten má délku i procenta..

                      Bohužel jsem nestihl zatím ani Černou ani Luční boudu, tak nemůžu hodnotit :(

                      0 0
    • treatt  

      Tak kdo dneska? Povede se to konečně dovézt špurtérům, nebo se to zase rozsype v tom komplikovaném dojezdu? Dneska celkem masakříček k cíli, takže bych to osobně spíš viděl na late attack, mluví se o PhilGilovi, Flechovi, ale já říkám, co Cance? Po včerejšku si bude věřit, poblili se všichni, tak proč by to nezkusil? A nepřekvapilo by mě, kdyby to s ním zas zkusil Valve..

      Jinak zatím dost pracuje Garmin, potřebují zabodovat, jenže s Tylerem? Tomu může věřit na win tak leda Blacky :-D Garmin by se tam mohl tak nějak porovnat s Oricou a udržovat pekelné tempo, aby nikdo neodjel, ale mám pocit, že do toho zas půjde Argos a ti mlaďasové prostě nejsou sjetí, tak se to zase nadrobí..no, kdyby ne, kdo dnes? Mick Matt? Konečně mi pro body Gianni? Bláznivej argentina boy v růžové? No, uvidíme..

      0 0
      • karliner  

        Jede ještě vůbec někdo, kromě Tebou jmenovaných? ;-)

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Hmm tak Tony ma vzkaz pro Fabiana.

        0 0
        • karliner  

          A všechny v závěru vorve Pozzovivo :-)

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Wurf se zlomenym zebrem rozjizdi spurt na premii pro Bassa?!

            0 0
          • treatt  

            Nebo si zapíchá, protože kam by se po to go tlačil :)

            Jinak mě překvapil Nibs, že byl furt vpředu, i když už to bylo dávno za ochrannou zónou..

            0 0
        • treatt  

          Zatím si vyměňujou vizitky ve stylu boxerů před zápasem roku, pěkně chlapci :) bude to velký

          0 0
      • dafe  

        ja mam Tylera taky, jsem zjevne nepoucitelny :-)

        0 0
        • Ma7ous  

          a já věřil letos prvně Gilbertovi a on se ukázal :)

          0 0
        • treatt  

          Já zas měl xkrát Bassa, tak jsem ho už letos nedal a on se parchant rozjede..což mě štve, protože ho navíc mám rád :)

          0 0
      • treatt  

        Ivan parádně dneska ukradl vteřinky na metě to go:)

        PhilGil konečně! Škoda pro EBH, už to vypadalo, že to má, ale rainbow power byla víc :)

        Ovšem Richeze mi nasral, Paolini mi konečně mohl vyjet bodík, byl tam pořádně pěkně, ale nakonec trochu vytuhl :( Takže mám dneska první dva kluky mimo body, Luca a Gianni..chjo.­.letošní Vuelta mě prostě nezastihla ve formě :(

        Hlavně ta změna na poslední chvíli Paolini za Morena :////

        0 0
        • treatt  

          Pro zajímavost, na zlomu toho brdku do cíle měl PhilGil rychlost 57km/h………

          0 0
    • vitan  

      Pěkně PhilGil…:) Chudák Boasen…:)

      0 0
      • daymaker  

        EBH si to nezaslouzil… kdyby vedl bodovacku, tak by to byla jina… :-)

        0 0
        • Ma7ous  

          Vidím to že bodovačku asi vyhraje Valverde, příšte si musím lépe nastudovat systém bodování.

          0 0
          • daymaker  

            posahani spanelaci davaji body i za prujezd startem… .-)

            0 0
          • marios  

            Ji jako loni, když si ji zajistil až ve spurtu poslední etapy a skočil purita.

            0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Kyslel jsem ze to RoDoRovi vydrzi, ale o tie-breaker se pred nej vedral opicak, jak Gilbert pred EBH. Vzadu dal Vitan diskutuje se svym sportovnim reditelem.

        1 BF Monkey 62

        2 RoDoR 62

        3 Memphis22 57

        4 Ma7ous 57

        5 Treatt 57

        6 Bassano 54

        7 Hroch 53

        8 Josse 50

        9 Darkson 50

        10 mr.kokos 50

        11 Krabica 49

        12 Thidney 45

        13 Dafe 43

        14 Avail 43

        15 Pepan Kladno 43

        16 Daymaker 43

        17 Blacky 42

        18 Amoondre 41

        19 Maruska Sorel 40

        20 Melvin 37

        21 Biker jak Pes 37

        22 Lulanecek 36

        23 Martin Berka 33

        24 Kulix 32

        25 Ydaho 31

        26 Fukin 31

        27 Knize Alexej 29

        28 Jakub Kencl 28

        29 Karlinegro 25

        30 Mitch 24

        31 Robb 19

        32 Vitan 17

        0 0
    • treatt  

      Mno, tak uvidíme, jestli se balík poskládá, aby to stáhnul, ale zatím to vypadá pro únik dobře..

      Máme tam Warren Barguil (Argos-Shimano), Rinaldo Nocentini (Ag2r-La Mondiale), Egoi Martinez (Euskaltel-Euskadi), Xabier Zandio (Sky), Ivan Santaromita (BMC), Jerome Coppel (Cofidis), Michele Scarponi (Lampre-Merida), Benat Intxausti (Movistar), Bauke Mollema (Belkin) and Amets Txurruka (Caja Rural)

      Kdyby to dovezli, tipoval bych Santaromitu nebo Nocentiniho, rychlej je ale i Bauke, uvidíme..

      0 0
      • Delkim  

        20 km / 2 min 30 s

        dovolím si tipnout, že to peloton stihne

        0 0
        • treatt  

          Za chvíli to zkusí Coppel, tak jim to asi trochu rozhodí :) zatím jede jen jeden člověk z fdj, uvidíme uvidíme..ale mohlo by to úniku stačit..

          0 0
        • treatt  

          Teď už by to museli děsivě prozevlit, to už dovezou..

          0 0
          • Delkim  

            jj, souhlas, škoda že zrovna z těch v úniku nemám komu fandit

            ale možná bych to přál Scarponimu, letos zatím bez vítězství

            0 0
          • treatt  

            Tak teď mi ovšem moc není jasný, proč to Omega takhle rozjela, takhle pozdě??

            0 0
            • Delkim  

              už je pozdě, možná aby v tom hromadném dojezdu byli v bezpečí?

              0 0
              • treatt  

                Spíš to znepříjemnit ostatním, možná Cance udělal jednu grimasu, tak hned dostane pokouřit :)

                Oj, na stejným místě jako Beňat padali i v balíku..

                Jak jsem psal, Coppel to zkusil s Martinezem :)

                Ale bylo to moc brzo

                0 0
                • treatt  

                  Joooooooooo, tak tohle byla pecka!!!

                  Wareeeeeeeeeeeeen! Nádhera!

                  Zaútočil jak starej mazák, k plůtku a nenápadně plynule odjel, ostatní po sobě koukali, prostě pecka.

                  Nocentini, Bauke i Santa potvrdili, že mají firepower, ale s křížkem po funuse..

                  Jo, mám radost!

                  0 0
                  • Delkim  

                    oni ho prostě přehlídli, si asi mysleli, že tam jede nějaký divák, jinak to nechápu :)))

                    0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Dneska jedinej Mitch bodik za Mollemu, cimz Karliner spadl na 3. od konce. Vitan vzadu pekne uzrava; vepredu si opicak nevzrusene vybira blechy.

                    Etapa 13

                    1 BF Monkey 62

                    2 RoDoR 62

                    3 Memphis22 57

                    4 Ma7ous 57

                    5 Treatt 57

                    6 Bassano 54

                    7 Hroch 53

                    8 Josse 50

                    9 Darkson 50

                    10 mr.kokos 50

                    11 Krabica 49

                    12 Thidney 45

                    13 Dafe 43

                    14 Avail 43

                    15 Pepan Kladno 43

                    16 Daymaker 43

                    17 Blacky 42

                    18 Amoondre 41

                    19 Maruska Sorel 40

                    20 Melvin 37

                    21 Biker jak Pes 37

                    22 Lulanecek 36

                    23 Martin Berka 33

                    24 Kulix 32

                    25 Ydaho 31

                    26 Fukin 31

                    27 Knize Alexej 29

                    28 Jakub Kencl 28

                    29 Mitch 25

                    30 Karlinegro 25

                    31 Robb 19

                    32 Vitan 17

                    0 0
                    • robb  

                      No sice mam asi jako jedinej v tipovačce Hornera, ale je mi tam platnej, asi jako Henao ostatním :-D

                      0 0
                    • mitch  

                      Dobrej bodík

                      0 0
          • treatt  

            Aaaaau, Beňat podlaha nepříjemně :/

            A je to tu, nástupy!

            0 0
    • robb  

      Tak Ivan Hrozný odstoupil z Vuelty :-(

      0 0
    • daymaker  

      ted jsem akorat cetl zpravy a dneska bylo asi celkem peklicko… 5st, skoro snih, velka mortalita…

      0 0
      • Amoondre  

        Roche, Majka v prdeli …

        Famozne Valverde

        0 0
        • daymaker  

          Roman uz taky out…

          0 0
          • Delkim  

            Luis Leon Sanchez taky konec dneska

            dnešní dojezd:

            1 Daniele Ratto (Ita) Cannondale Pro Cycling 4:24:00

            2 Vincenzo Nibali (Ita) Astana Pro Team 0:03:53

            3 Christopher Horner (USA) RadioShack Leopard 0:03:55

            4 Joaquim Rodriguez Oliver (Spa) Katusha 0:04:11

            5 Samuel Sanchez Gonzalez (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:04:19

            6 Alejandro Valverde Belmonte (Spa) Movistar Team 0:04:43

            7 Thibaut Pinot (Fra) FDJ.fr 0:04:46

            8 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale

            9 Mikel Landa Meana (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:05:17

            10 Leopold Konig (Cze) Team NetApp-Endura 0:05:21

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Tak jsem o to dneska prisel, v 5 zapnu komp na posledni kopec a akorat Ratto zveda ruce… Zjevne kriticky predposledni kopec- 16 DNF netreba komentar. a zitra pry to bude jeste vypecenejsi a jeste horsi predpoved.

              RoDoR si to s opicakem vzal osobne, a dneska mu odskocil o 14 bodu. No ale jeste neni konec. Vzadu mel spatny den Mitch, ted to drzi celkem s naskokem Robb, ovsem Karliner i Vitan jsou ve hre.

              1 RoDoR 78

              2 BF Monkey 64

              3 Darkson 60

              4 Treatt 59

              5 Memphis22 59

              6 Hroch 57

              7 Ma7ous 57

              8 Bassano 56

              9 Thidney 55

              10 mr.kokos 52

              11 Josse 52

              12 Amoondre 51

              13 Krabica 51

              14 Blacky 50

              15 Pepan Kladno 47

              16 Avail 45

              17 Dafe 45

              18 Daymaker 45

              19 Melvin 43

              20 Biker jak Pes 41

              21 Maruska Sorel 40

              22 Lulanecek 38

              23 Kulix 34

              24 Fukin 33

              25 Martin Berka 33

              26 Ydaho 33

              27 Knize Alexej 31

              28 Jakub Kencl 30

              29 Mitch 27

              30 Vitan 23

              31 Karlinegro 23

              32 Robb 11

              0 0
    • robb  

      Tak David Arroyo se nenápadně prodral do TOP 10

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        DNF: Phil Gil, Tony Martin, Styby. Cas ladit formu na MS?

        150 jezdcu, jetli to tak bude dal, tak v Madridu bude nejbliz Kulix s tipem 124.

        1 RoDoR 78

        2 BF Monkey 64

        3 Darkson 60

        4 Treatt 59

        5 Memphis22 59

        6 Bassano 58

        7 Hroch 57

        8 Ma7ous 57

        9 Thidney 55

        10 Josse 53

        11 Krabica 52

        12 mr.kokos 52

        13 Blacky 52

        14 Amoondre 51

        15 Pepan Kladno 47

        16 Daymaker 45

        17 Avail 45

        18 Dafe 45

        19 Melvin 43

        20 Biker jak Pes 41

        21 Maruska Sorel 40

        22 Lulanecek 38

        23 Kulix 34

        24 Fukin 33

        25 Martin Berka 33

        26 Ydaho 33

        27 Knize Alexej 32

        28 Jakub Kencl 30

        29 Mitch 29

        30 Karlinegro 25

        31 Vitan 23

        32 Robb 11

        0 0
        • karliner  

          Tedy, pravida jsem samozřejmě nečetl, ale vypadá to s šancí na španělskou lanterne rouge velmi nadějně :-)))

          0 0
          • vitan  

            Karlinegro, estas muerto…:) Doufám, že na posledním místě budu v Madridu já:P

            0 0
            • karliner  

              Hele, bacha, něco mám v rukávu :-DDD

              Píše se v pravidlech DNF po 6 dnech na chvostu.

              Podle mailu který přišel po 13.etapě byl Vitan přesně 6 dní na chvostu. Asi jenom omylem zůstává v pořadí i po 15.etapě. Ledaže bych si zase nepřečetl něco zcela jasně uvedeno mezi řádky a to co bylo napsané v pravidlech by neplatilo?

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Tady se to pekne rozjizdi. Sis tentokrat neprecet ani ty radky :-)

                Pozor na cut: kdo bude posledni 6 dnu po sobe (vcetne volnych), vypadava!

                Ti vyjel uran zas nejaky body, ne? Musim to spocitat.

                0 0
                • karliner  

                  A doprčic, tak daleko jsem to nedočetl :-)))

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    To nahore je jen zminka, pravidla jsem dal niz aby je nikdo nemusel cist :-) No ale panacku ztracis… Jsem myslel zes dal Euskaltel na teamy, aktualne vede.

                    Jinak bez velkych presunu, robb by s tim mel neco udelat, aby vam to nenechal bez boje.

                    1 RoDoR 72

                    2 BF Monkey 66

                    3 Memphis22 61

                    4 Bassano 60

                    5 Treatt 59

                    6 Hroch 59

                    7 Darkson 56

                    8 Thidney 55

                    9 mr.kokos 54

                    10 Amoondre 53

                    11 Ma7ous 53

                    12 Josse 53

                    13 Krabica 52

                    14 Blacky 52

                    15 Daymaker 47

                    16 Avail 45

                    17 Biker jak Pes 43

                    18 Pepan Kladno 43

                    19 Maruska Sorel 40

                    20 Dafe 39

                    21 Melvin 39

                    22 Lulanecek 38

                    23 Knize Alexej 38

                    24 Kulix 36

                    25 Fukin 33

                    26 Martin Berka 33

                    27 Jakub Kencl 30

                    28 Mitch 29

                    29 Karlinegro 27

                    30 Ydaho 27

                    31 Vitan 25

                    32 Robb 11

                    0 0
                    • Amoondre  

                      dobre ja, uz klepu na top10 ale je to teda velky boj

                      0 0
                    • Memphis22  

                      Třetí místo dobrý, ale ta smečka vlků v závěsu je hodně silná… Snad se Purito ještě trochu rozjede. :)

                      0 0
                    • RoDoR  

                      Nechcete mě někdo na špici vystřídat, ať pošetřím síly na závěrečný spurt? Časovky mi nikdy nešly a do cíle daleko.

                      0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    A pekny dojezd dneska, drama jak z emerickyho movie. No ale kdo by to Barguilovi nepral (i pres to hrozny jmeno.)

                    0 0
                    • Amoondre  

                      treba ja, Uran by mi vzal o bod vic :)

                      fakt to ma uplne jiny rozmer sledovat, kdyz ma clovek natipovano :P

                      0 0
                    • marios  

                      Morgoth Bauglir??

                      0 0
                    • treatt  

                      Hele ve Fr to nezní až tak příšerně :) Ale byla to pecka, je to sympaťák..a jak potom tahal na Peňa Pinota z FDJ – formát!

                      0 0
    • Delkim  

      tak tohle nevím jestli vyznělo pro Škodovku zrovna pozitivně :)))

      Peloton řídne, škodováci se na Vueltě blíží k rekordu: přes 200 oprav

      0 0
      • Smazaný účet  

        titulek nic moc, ale v textu píšou že spíš škrábance, skla, nárazníky… což asi moc o autech není. :-)

        0 0
      • karliner  

        No, řekl bych, že za promáčklé a odřené blatníky, prasklá skla nebo rozbité reflektory škodovka moc nemůže..

        0 0
        • Delkim  

          já to taky netvrdím, jen že to takhle s tou titulkou prostě moc pozitivně nevypadá :)

          každopádně kvůli dobré propagaci značky oni asi musí i tyhle škrábance obratem řešit, ty „pomačkaný“ plechy by asi jako reklama v přímém přenosu dobře nepůsobily :)

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Na Tour tam nejaka teamova zdechla, si matne vybavuju, ale uz si nepamatuju detaily. To psali ze to bylo poprve.

          Ale jak jsem si v lete zkusil, ze prekvapive i opatrna lemra hroch je rychlejsi z kopce v serpentinach nez auta, tak fakt respekt k ridicum tymovych aut, ze profiky ve sjezdech dokazou stihat.

          0 0
          • Delkim  

            včera nebo předevčírem vítěz etapy mastil dolů v jednu chvíli 96 km/h a to určitě nebylo ještě maximum… tohle je šílenost jak na kole, tak v těch zatáčkách i v těch autem a na motorkách

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              JJ komentoval to Kelly, ze jeho rekord byl asi 123. Ale i tady na BF jsou lidi co umi pres kilo, kdyz je vhodna prilezitost (ja si teda v 80 rek ze tohle nemusim a zacal brzdit, a to tam nebyla v dohledu zatacka).

              0 0
              • karliner  

                Na Ötztaleru jsem z Kuhtaie jel 93 a měl jsem pocit, že stojím, jak se kolem mne míhali odvážnější rideři…

                0 0
    • Ma7ous  

      tak dneska nakonec velmi pěkný závěr, saxo to skvěle rozjelo a cílová rovina v podání Mollemy byla fakt super.

      0 0
      • Delkim  

        Saxo by si mělo dát do znaku boha větru, letos jim ten „terezín“ šlape jako hodinky, díky nim jsou ty rovinaté etapy s větrem z boku fakt pěkný! bravo!

        ten Mollema, slušný, letos je až nějak moc vítězů kterých si na poslední chvíli ostatní na pár vteřin nevšimnou a pak už to nedotáhnou, jen tak dál :)

        holt když tam nefrčí několik Pendolín vedle sebe tak ta šance je :)

        0 0
        • marios  

          No ale paradne mu to Leo odpojil, když celej balík odvezl pryč.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Mollema psal ze to nekdo z NetAppu zkousel odjet (Leo tam byl z NA jedinej) tak se vyvez, no a Leo usoudil ze na to nema nohy a uhnul…

            0 0
            • treatt  

              Vidíš, já měl pocit, že se octl moc brzo na špici a bylo mu jasný, že to je nesmysl, tak to betonoval

              0 0
      • karliner  

        Jako ne, že by to neudělal dobře, ale spíš by měl poděkovat ostatním, kteří na sebe koukali stylem „jeď, ne jeď ty, a proč zrovna já..“ tak dlouho, až už bylo pozdě.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        po 17. etape celo drzi RoDoR, jestli ale vydrzi se uvidi.

        Jestli se ale dneska nepresype GC, tak ma Robb DNF, a Vitan tam pak posiluje pozici.

        1 RoDoR 72

        2 BF Monkey 66

        3 Memphis22 61

        4 Bassano 60

        5 Treatt 59

        6 Hroch 59

        7 Thidney 57

        8 Darkson 56

        9 mr.kokos 54

        10 Amoondre 53

        11 Ma7ous 53

        12 Josse 53

        13 Krabica 52

        14 Blacky 52

        15 Daymaker 47

        16 Avail 45

        17 Biker jak Pes 43

        18 Pepan Kladno 43

        19 Maruska Sorel 42

        20 Lulanecek 40

        21 Knize Alexej 40

        22 Dafe 39

        23 Melvin 39

        24 Kulix 36

        25 Fukin 35

        26 Martin Berka 35

        27 Mitch 34

        28 Jakub Kencl 32

        29 Karlinegro 27

        30 Ydaho 27

        31 Vitan 21

        32 Robb 11

        0 0
        • vitan  

          jupíjupíjou…:) To by do Madridu mohlo vyjít:)

          0 0
        • dafe  

          Dneska očekávaný GC show, já jsem ve svých sympatíích rozpolcen. Nibalimu a Valverdemu fandím, ale kdyby oba spadli o stupínek, tipo by vypadala líp :-) No a Purito už to ai nedá, i když se v posledních kopcích snaží. A Hornerovi asi nadbytečná krev vydrží až do Angliru.

          Včerejšek taky bomba, snad se Leo zakousne do Pinotova zadku a pak ho skočí.

          0 0
    • šimlos  

      Horner byl vždycky výstředník :-)

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Ovsem na jaky rekreacni drogy se dal na stary kolena… po vcerejsku oboci vytazeny az nekam na temeno :-(

        0 0
        • treatt  

          Jak psal Saddles tuším po třetí etapě – že vše je v pořádku s Hornerem, takhle prostě zajet jde..ale opravdu problém by nastal, kdyby se držel takhle vpředu i v posledním týdnu..a ejhle..

          No já to panáčkovi nežeru

          0 0
          • karliner  

            No ale od jakýho pořadí jim to tedy žereš?

            0 0
            • treatt  

              Ale tohle není o pořadí.. vždyť jsme se o tom bavili..

              Kupříkladu tohle Ti přijde košer?

              0 0
              • karliner  

                A že to zbytek GC boys dalo o 20 vteřin pomaleji a VAM tedy měli také hodně přes 1900 to už košer je? Nebo kde je ta hranice košer/nekošer? Já mám pocit, že vás spíš všechny sere, že vyhrál outsider a navíc ve veteránském věku.

                0 0
                • treatt  

                  Mně outsideři vůbec nevadí, naopak. Ale pokud je tam nějaká konzistence. Nibali, Rodri a spol, můžeme si říkat, že jezdí hroznou palbu, ale na tuhle výkonnost se dostávali dlouho. Jasně, na to můžeš namítnout, že Hesjedal taky vylítnul a od té doby nic moc a těžko budu hledat vysvětlení, protože k tomu nemám informace. Ale tam to bylo přetahování, načasování ataků. Ne styl tak chlapci, já jedu, s úsměvem, na jednu dírku, čau, co naplat, že za mnou jedou jedni z top vrchařů světa, velkou tam a pápá?

                  Hele, Jensie je dědek stejnej a jsem nadšený, kdykoli je v útoku. Pak ale máš lidi, co jedou najednou a tomu těžko už uvěřím..

                  Jak jsme se krátce bavili s Blackym, schválně. Jestli na Chrise opravdu nic nerupne necelý rok, nevyhraje čistou shodou okolností příští TdF Andy? :)

                  0 0
                  • karliner  

                    No, kdybych to chtě eskalovat, tak bych mohl namítnout, že už ho nebavilo koukat na ty konzistentní sypače okolo (Nibali, Rodri a spol.) a na sklonku kariéry taky něco zkusit vyhrát. Jinak tedy nevím, co to je za mýtus s tou velkou jednou dírkou, když třeba na Angliru nasadil převody 34–32 a nahoře byl dost popravenej. Btw – neříkals, žes to neviděl? ;-)

                    0 0
                    • treatt  

                      Angliru jsem neviděl, ale dával jsem Ti čísla z Peňa Cabargy, kterou jsem viděl..

                      0 0
                      • karliner  

                        A to jel na velkou a na jednu dírku? Páč mi přišlo, že i tam si docela dával.

                        0 0
                    • treatt  

                      Už viděl a sralo mě, že jsem věděl, jak to dopadne :) Připravilo mě to o daleko větší zážitek.. teda Nibs se rval jako lev, to jsem nečekal! Říkal, že ho chtěl prvním atakem jen vyzkoušet, ale stejně mi to přišlo jako taktická chyba, že začal hrozně brzy. Ale tak ono z gauče se to dobře radí, že si měl ještě počkat, aby během svého ataku už byl kousek od Tira, co by mu potáhl, pak zase za Fuglsem, že :) Nicméně je dělily jen tři sekundy a Nibs měl teda daleko explozivnější nohy, neubránil jsem se otázce, jak by to dopadlo, kdyby si počkal na 1500 to go zhruba a zkusil rychlý tvrdý nástup, že by mu tak ujet mohl. Protože tempově to na dědka prostě nestačilo. Jenže, když pak zase člověk viděl, jak po těch všech atacích Horner ještě zrychlil a progresivně pá pá, asi by to dopadlo stejně. Pro diváka teda ale velké představení.

                      Leo hrozná škoda, že nebylo zdraví na sto procent, ale top 10 pecka.

                      Kdo mě ale potěšil hodně, byl Valve, ten chlap je hroznej rváč, nechá se xkrát odpárat, svým tempem se vrátí a pak se ještě prokouše dopředu, blázen :) On a Roche, to jsou tvrďáci, co se umí vytrápit..

                      Jinak 34–32 je Angliru gearing Hornera, Sammyho, Wagnera nebo taky Coba :)

                      34–29 Nibs

                      36–29 Valve

                      36–28 Rodri

                      38–32 Wiggo a Vrum Vrum

                      0 0
                      • marios  

                        Leovi se viroza vrátila na Angliru, stejně nechápu , že tam koupil jen 3+min. Já jel jednou TT na Svatoboru (450vm) s rýmičkou a měl jsem o 3 minuty horší čas než obvykle.

                        0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Cycling Tips

                    Either option is troubling. If we take every performance at face value we risk looking naive if it turns out that a rider’s extra­ordinary performances were, in fact, extraordinary. Conversely, if we approach everything with a cynical eye, we run the risk of losing our love of this great sport. Every spectacular effort or win becomes little more than an indicator of cheating, rather than something to be marvelled at and appreciated.

                    0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Jo a mluvis mi z duse.

                    0 0
                    • karliner  

                      Pak ale dávejte bacha, aby nedorazili komisaři do Café Oliver :-)

                      0 0
                      • Hroch obojzhivelnyj  

                        U Olivera maj v pisoarech platky pomerancu, tam by se komisarum dobre pracovalo :-)

                        Kdyby sis obcas privstal, tak bys vedel ze na Podebradech nejni nic extraordinerniho.

                        0 0
                        • karliner  

                          No, že bych si přivstal je asi stejně pravděpodobné, jako že vy posunete čas srazu :-)))

                          0 0
          • karliner  

            Asi to rozpoutá další flame, ale:

            Pseudověda

            Opakuje se to neustále dokola. Po každém trochu lepším výkonu nějakého cyklisty si samozvaní „vědci“ spočítají, že tak rychle ten či onen nemohl do kopce jet, že v tom musí být doping. V oblibě to mají redaktoři italského deníku Gazzetta dello Sport a další. Podle nich jel Horner v některých delších úsecích kolem 480 wattů, což prý není v lidských silách. To je všechno hezké, ale tito počtáři nikdy nemají dokonalé informace o váze závodníků, síle větru a tak dále. Spočítat se dá leccos, ale závodění ne.

            Citace z roadcycling

            0 0
            • treatt  

              Hele flamovat nemusíme, sám jsem napsal k těm číslům, že to můžeme nazvat pseudovědou. Ano, tyhle propočty jsou vždy jen a pouze vodítkem, nikoli důkazem. To říkal už i..kurnik, Ferrari nebo Fuentes? Teď z hlavy nevím..že VAM hodnota na konkrétním kopci je ovlivněna větrem a povrchem.

              Co se týče skutečné wattáže, jedinou cestou je, aby Trek udělal stejné gesto jako SKY a poskytli údaje z wattmetru nezávislému odborníkovi k analýze. Pak se můžeme bavit konkrétně.

              Každopádně Nibs prý jel Angliru skoro pořád přes 450 wattů a déle to už udržet nemůže..

              Je to zkrátka o tom, čemu ještě věřit můžeme a čemu ne

              0 0
              • Peslezedirou  

                Je otázka, jestli doping raději nepovolit, když v případě vítězství nefavorita lidi chtějí důkazy. Watmetry jsou fak cesta do pekel při závodech :-/ za chvilku to bude sterilní, jak SpS…

                0 0
      • Peslezedirou  

        Je to boerc, fak mi je sympatickej a Vuleta, tak ta letošní strčí Giro und TdF do kapsi :-) Leo paráda, držím palce!

        0 0
      • treatt  

        Worst pro facial hair EVER! :)

        0 0
    • daymaker  

      dnes krasne Vasil… Hornerovi neverim ani to Epo, ten vypil krev LA… Valverde se pekne kousnul a Purito zklamal… tesim se na sobotu

      0 0
      • Delkim  

        Vasilův obličej je v kopcích pěkný protiklad Hornera, na něm je dobře vidět jak to bolí

        sobota bude parádní, to je asi alfa omega letošní Vuelty

        0 0
      • Amoondre  

        tak nejak, nejak to Hornerovi proste nezeru

        0 0
        • marios  

          No Chris taky jezdíval u Saunařů z Duvalu…

          0 0
          • McBlacky  

            v jeho generaci si prostě se sypáním přišel do styku a jestli to bylo v SA-D nebo jsi to měl v Hodinkách nebo ti to přišlo Poštou je fuk, rozdíl byl jen v tom jestli jsi sypal občas, pořád nebo just Once :)

            0 0
      • robb  

        Prej ten kopec vyjel o 40 sekund rychleji než Cobo v r.2011 :-D

        0 0
        • treatt  

          Dle propočtu Peňa Cabarga – 5,82km, 9,45% avg, up 550m. Horner 16min44s = 20,87km/h, což je VAM 1 972m/h a 6,70W/kg

          Tak jo, můžou tam být faktory jako vítr a povrch, můžeme si říkat, že to je pseudověda (oblíbený výraz zejména ve SKY), ale vůbec to nejsou výjezdy jako od Piráta Marca, že..

          0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Tak tipo proti vcerejsku uplne beze zmen… takze Robbe sorry, ale do Madridu to nedovezes, je to DNF. Favoritem na posledni misto se tak stava Vitan.

        BTW, pokud Horner pujde pred Nibaliho, tak pujde do cela Mr. Kokos. Rozeslu jeste tipovaci sheet, aby si ti v nadeji mohli kombinovat zda maj jeste sanci.

        0 0
        • marios  

          MOc mě mrzí, že jsem tentokrát nebyl v pooperačním komatu schopnej poslat z nemocnice tipo.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Cos vyvadel?

            Skoda, mels zalusk na Giro- Vuelta double, to ja poznam…

            0 0
            • treatt  

              Pověj mi páně Hrochu, co tipo na jarní klasiky, bude? Když se mi nepovedlo mít dva pásky v jednom roce a dopadl jsem na Vueltě jak Evans po Giru, tož zda bude šance hned z kraje roku? :)

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                2 pasky v jednom roce, jo? Si panacek nejak veri…

                Na klasiky nevim, nevim, je to spousta prace, znamena to sebrat tipy 7×.

                Kdyz jsme u toho, nemate nekdo nejake mrtve silnicni plaste, nejlip zluty, cerveny nebo ruzovy? Ty 4000s jsou jen cerne a vydrzi silene dlouho, a nedostava se matros. Dik.

                0 0
                • karliner  

                  Při své frekvenci bych mohl dojezdit modrej mišelín na jarní klasiky..

                  A ty klasiky by šly a né že ne, tipovalo by se třeba jen deset riderů do TOP 5 a dáš jen jarní monumenty + jeden hnoják, třeba Amstel (když ho bude ten náš Romča obhajovat..) a pověsíš někam na stažení xls, jehož vyplnění bude pro tipéry povinné, tak to máš jen 5 závodů a to zase taková dřina nebude, ne? To jsem ti to hezky naplánoval, žejo :-)))

                  0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Kua ten vopicak se taky vetre vsude at chci nebo nechci, a to se v cervenym ani moc neohral. Patek 13, a to uz pode mnou prasknul dneska ram na dojizdaku a pak vlak nedojel az do konce.

          0 0
        • robb  

          No když sečtu moje umístění v letošních tipovačkách, tak jsem strávil na konci balíku 22 dní :-D

          0 0
    • robb  

      Tak Vuelta ještě neskončila, ale už je něco málo známo o trase Gira 2014.

      http://www.cyclingnews.com/…d-in-trieste

      0 0
    • marios  

      Že by dnes EBH chtěl dnes konečně vyhrát a už nebýt „pan druhý“? Ale asi je sjedou a pak už konečně Alejandro. Nějak neaktualizujou online na CN.

      0 0
      • šimlos  

        Pěkně Rodriquez,konečně jeho klasický nástup! Děd jde do červeného :-)

        0 0
    • obda  

      Pěkné zhodnocení Hornera: http://translate.google.com/translate…

      0 0
    • marios  

      Purito se rozjížděl na zítřek ! To bude zajímavý, moc bych mu to přál , ale 2 minuty nemá šanci stáhnout, ale Velveho by mohl. Jinak sqěle Leo,další stupínek, zítra to musí udržet, možná i Pozza . BUde to masakr

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        RoDoR nevydrzel, s nadvladou rudeho dedka se na vysluni dostal mr. kokos. Ale jasne to nema, Ma7ous i mistr druhych mist Blacky mu funi na zada.

        Vitan se uvelebil na konci, ovsem uz nema tak pohodlny naskok. Lulanecek ac mel jako jediny Ulissiho, spadl na predposledni misto.

        Po 19 etape:

        1 mr.kokos 65

        2 Ma7ous 64

        3 Blacky 63

        4 RoDoR 58

        5 BF Monkey 55

        6 Pepan Kladno 54

        7 Dafe 50

        8 Memphis22 50

        9 Melvin 50

        10 Bassano 49

        11 Knize Alexej 49

        12 Treatt 48

        13 Hroch 48

        14 Thidney 46

        15 Darkson 45

        16 Maruska Sorel 45

        17 Kulix 45

        18 Amoondre 42

        19 Josse 42

        20 Krabica 41

        21 Jakub Kencl 41

        22 Fukin 38

        23 Martin Berka 38

        24 Daymaker 36

        25 Avail 34

        26 Mitch 34

        27 Ydaho 33

        28 Biker jak Pes 32

        29 Karlinegro 30

        30 Lulanecek 28

        31 Vitan 24

        DNF Robb 0

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        A Leo nenapadne ale pekne, dojel i pred Nibalim.

        0 0
        • dafe  

          A dneska showdown, sem rad že se těšíte jak já. Horn škoda komentáře, doufám že si na Angliru shodí velkou placku aspoň.

          Zbytek real závodění tipuju Nibs bude držet líp než čekat ovšem Piti to vyklestí i před Purita.

          Leo samo budu držet ale spíš ne.

          No? Nakonec je to tady jak u vytopeny Zdeny a takova krasna Vuelta…tak aspon neco napiste.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            prijel jsem z kola, ted jeste odvezu bordel na sberny dvur a pak k tomu sednu, na posledni kopce.

            RS zda se nechale odjet velky unik, aby se nemuseli bat o bonifikace. Jinak myslim ze Nibs zkusi rudeho deda odparat, sedet nekomu na zadnim kole neni jeho styl.

            0 0
          • treatt  

            Bohužel jsem byl týden v čudu, tak jsem to flákal :( Aspoň, že pak už večerní sestřihy dělal Jílek, předtím tam byl nějakej ultra mimoň, co házel lidi jako Alberto Sanchez a podobně..

            0 0
        • treatt  

          Leo ho dokonce ke konci táhnul :)

          0 0
      • robb  

        Stav před Angliru v Top 20

        USA 1 HORNER, Christopher (RADIOSHACK LEOPARD) 77:56:05

        ITA 2 NIBALI, Vincenzo (ASTANA PRO TEAM) + 3

        ESP 3 VALVERDE BELMONTE, Alejandro (MOVISTAR TEAM) + 1:06

        ESP 4 RODRIGUEZ OLIVER, Joaquin (KATUSHA) + 1:57

        IRL 5 ROCHE, Nicolas (SAXO-TINKOFF) + 3:49

        ITA 6 POZZOVIVO, Domenico (AG2R LA MONDIALE) + 6:00

        CZE 7 KONIG, Leopold (NETAPP – ENDURA) + 6:38

        FRA 8 PINOT, Thibaut (FDJ) + 7:02

        ESP 9 SANCHEZ GONZALEZ, Samuel (EUSKALTEL EUSKADI) + 7:45

        ESP 10 MORENO FERNANDEZ, Daniel (KATUSHA) + 11:05

        EST 11 KANGERT, Tanel (ASTANA PRO TEAM) + 11:18

        ITA 12 SCARPONI, Michele (LAMPRE-MERIDA) + 12:13

        ESP 13 HERRADA LOPEZ, José (MOVISTAR TEAM) + 12:53

        ESP 14 ARROYO DURAN, David (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) + 15:55

        GER 15 NERZ, Dominik (BMC RACING) + 18:52

        CRO 16 KISERLOVSKI, Robert (RADIOSHACK LEOPARD) + 20:11

        DEN 17 SÖRENSEN, Chris Anker (SAXO-TINKOFF) + 21:33

        POR 18 CARDOSO, Andre Fernando S. Martins (CAJA RURAL – SEGUROS RGA) + 24:29

        ITA 19 CAPECCHI, Eros (MOVISTAR TEAM) + 25:06

        FRA 20 BAGOT, Yohan (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) + 28:46

        0 0
    • Delkim  

      ten závěr dneska je pěkný…

      Alto de L'Angliru

      délka 12,2 km

      výškové metry 1.245 m

      avg 10,2 %

      max 23,5 %

      0 0
      • Delkim  

        dědek to dokázal :)

        0 0
        • Delkim  

          dnešní etapa

          0 0
        • Memphis22  

          solidní peklo na konci :D škoda, že to leo neudržel, horner parádně, i když jsem kvůli tipo přál nibalimu :)

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Etapa peklo, Nibs mel asi jeste pockat, ale asi by H. stejne neujel. Divani pekny, z vysledku az takovou radost nemam. Skoda 2 pricek pro Lea, ale i tak super vysledek.

            0 0
        • Coffin Corner  

          Docela by mě zajímalo jaký je jeho biologický věk, protože když si odmyslím to koleno na hlavě, tak díky té jeho dětské tváři na svůj věk rozhodně nevypadá.

          0 0
          • McBlacky  

            HGH

            0 0
            • Delkim  

              svého času, když jsem se pohybovat v kulturistické „komunitě“, tak jeden profláklý „sportovní lékař“ dával k lepšímu, že ještě více než sportovcům HGH dodává některým stárnoucím VIP mediálním hvězdám :)

              Jirko Krampole, neboj, tebe nikdo přímo nejmenoval :)))

              0 0
      • treatt  

        Tvl 1 245m up na 12ti kilácích, uffff :)

        0 0
    • robb  

      Převody na dnešní etapě

      Alejandro Valverde 36/29

      Vicenzo Nibali 34/29

      Samuel Sánchez 34/32

      Nicolas Roche 36/32

      Chris Horner 34/32

      Joaquín Rodríguez 36/28

      0 0
      • Delkim  

        to je ale z toho dnešního UCI Mountain Bike World Cup v Norsku, ne? :)))

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Konecne ma nekdo lehci prevody nez ja- ale tady na BF by s tim neobstali.

        0 0
        • robb  

          Přesně. Kdo vozí lehčí jak 39×23 neni žádnej silničář:-D

          0 0
      • obda  

        Tak. Měním kazetu z 25 na 32, když s tím může jezdit i Sammy Sanchez ;)

        0 0
        • mastihuba  

          Kde s tím budeš jezdit? Já jen že bych vyrazil s tebou a zvedl si ego. :) dělat furt vocasek chrtum už je na chocholouska. :)

          0 0
          • pepek  

            Sem ti řikal, že na tu silnicu nemáš lézt. V lese se vždycky nějak schováš, na cestě je na tebe furt vidět.

            0 0
      • dafe  

        Tak jsme došli, ahoj babi. Vuelta jako už skoro tradičně pro mě nejhezčí a nejnapínavější GT roku. Pomalu se mi i vrací hlas, o který jsem přišel při komentování Vincezových ataků na Angliru. I když nakonec nevyhrál tak he rides like a true champ.

        Nutno taky uznat že Horner parádní výběr místa pro útok, v serpentině při předjíždění odpadlíků z úniku. Taky jsem koukal jak se na chvíli posadil a najednou frekvence, pak tam zas naložil a stojka.

        V diskusi na cyclingnews někdo překřtil Angliru na Angry Lou, to sedí :-) musí to být šílený kopec.

        Leo nakonec udržel Top10, to je paráda. Začínám být trochu zmlsaný těma našima profíkama, před lety jsem skotačil když Roman někde uvisel a letos? Top10, Top5 na GT, GT etapy, Amstel, Eneco, Roubaix…teď ještě bedna na MS a je to celý :-)

        0 0
    • Melvin  

      Tak dneska nadherny souboj. Fandil jsem Nibalimu, ikdyz ho mam v tipovacce na druhem fleku. PS: Jinak Jarda s Ninem taky pekny souboj dneska.

      0 0
    • HarryTP  

      Zdar dneska se ještě závodí nebo je to jak na Tour?

      0 0
      • robb  

        No je to Vuelta, tak zkus hádat :-D Minulej rok sebral Valverde Puritovy zelenej dres právě ve spurtu v poslední etapě.

        0 0
    • šimlos  

      Pěkně včera Elissonde,že by se frantíci konečně dávali dohromady? Dvakrát Barguil,teď on..Ale děd je borec! :-)

      0 0
      • karliner  

        Co furt máš s tím dědem?

        Kdybychom ho vzali ssebou na vyjížďku, tak by nám připaloval Cohiby a nosil nám 16ti letý Lagavulin…

        0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Tak je tu finale tipovacky. Uz to vypadalo ze je Mr. kokos jasnym vitezem, ale jako Nibali mocnym finisem dotiral na Hornera, tak Blacky na posledni chvili bodoval zolikem Farrarem(!) a dotahl se na stejny pocet bodu. Nestacilo to ale a na tie-breaker je druhy. Na Blackyho druhe misto by se snad uz i dalo vsazet.

      Na etapy meli nejlepe nasazeno mr. kokos, knize alexej a Maruska Sorel, po 34. Na opacnem konci pak Avail 10 a DNF Robb 3.

      krabica, BjP a Daymaker o 1 cloveka trefili kolik jezdcu dojede, to je vykon na pozvednute oboci.

      7 lidi se vystridalo v cervenem, nejdele a RoDoR 7 dnu, vitez 6, Krabica 5.

      Na chvostu jen 4 borci, tam to opanovali robb a Vitan, spolu dohromady 18 dnu. Vitan ale mel lepsi nacasovani a stava se drzitelem trofeje.

      1 mr.kokos 66 (Prosim napis mi na mail kolik mas v pase)

      2 Blacky 66

      3 Ma7ous 64

      4 RoDoR 59

      5 Pepan Kladno 57

      6 BF Monkey 56

      7 Knize Alexej 54

      8 Dafe 53

      9 Memphis22 53

      10 Bassano 52

      11 Melvin 52

      12 Treatt 49

      13 Hroch 49

      14 Thidney 47

      15 Kulix 46

      16 Maruska Sorel 46

      17 Darkson 45

      18 Josse 45

      19 Amoondre 42

      20 Jakub Kencl 42

      21 Krabica 41

      22 Martin Berka 41

      23 Fukin 39

      24 Ydaho 37

      25 Daymaker 36

      26 Avail 34

      27 Mitch 34

      28 Biker jak Pes 32

      29 Karlinegro 31

      30 Lulanecek 30

      31 Vitan 24

      DNF Robb 0

      Ole!

      0 0
      • Avail  

        viděl jsem málo etap, ale Angliru ? to se dá jet na kole ? strašný.. nicméně to že se dědek vyhýbá dop. kontrolám hned po skončení neni dobrý do znamení..

        gratulace vítězi :)

        0 0
        • Tina  

          keby si si aspoň poriadne prečítal správy tak ešte 16.9. po jedenástej večer nešíriš také bludy o vyhýbaní sa dop. kontrolám.

          0 0
      • jakub_kencl  

        Díky Hrochovi za tipovačku, mr.kokosovi gratulace k maillot rojo.

        0 0
      • vitan  

        Díky Hrochu za práci s excelem! Gratulace všem Červeňáčkům:)

        0 0
      • treatt  

        Hrochu díky! Pro mě to teda byla nedůstojná tipovačka držitele titulu z minulého roku, takhle prozevlit a namastit to na poslední chvíli, maitre Jacques would NOT like! :/

        Navíc jsem doteď neviděl Angliru ani Madrid :(

        0 0
        • karliner  

          Angliru nuda, páč Leo zaparkoval 9 km to go. Navíc kvalita režie Vuelty dost za TdF ale i Girem zaostává. Asi nemaj love na víc motorek nebo nevim..

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Jako myslis proti ty etape na Giru, jak vysilali jak divaci moknou, mlhu, zas divaci moknou,asi 2 hodiny, a pak se z mraku vynorili Santa a Nibali a projeli cilem?

            Me se to libilo, strecha hrozna, mlha, chaos, vsude sileni spanelaci, motorka chcipla, chaos, spanelaci, mlha, melo to atmosku. Aj i nakonec clovek vedel co se deje, celkem to zvladli.

            0 0
            • karliner  

              Můžeš mi trochu přiblížit, jaký má podle tebe režie (a tedy střih) vliv na to, že kvůli počasí nemůže letět vrtulník? Ale možná to byl fórek, já to bez smajlíku nepoznám.

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Ja se strihem na Vuelte nemel problem. Obcas tedy davali nejakyho spanelskyho odpadlika misto spice, to je fakt.

                Ono na druhou stranu, kdyz se ti rozsype skupina v kopci, mas tam jednu dve motorku pred ni a jednu za ni, a mas pokryt 4 potencialne zajimavy grupky, okolo tlacenici extatickych fanousku s vycpanejma prasatama atd a 20% kopec, tak pokryt deni neni sranda.

                0 0
                • treatt  

                  Tak jsem to konečně viděl, musím souhlasit s Hrochem, atmoška jak řemen, dokonce mi přišli fandové ještě relativně rozumní, po většinou, jen pár pitomců muselo tradičně do poslední chvilky mávat vlajkou, tak to bylo knopový, ale měl jsem pocit, že tam bylo méně situací na hraně ve smyslu běžící kokoti – srážky mezi nimi – ohrožení jezdců. Místy si teda domácí borce pěkně podávali :)

                  Jinak jsem koukal, že motorky tam měly opravdu problémy, viditelně jedna umřela a pak jsem zahlédl dva momenty, kdy jim chcíply, taky bylo vidět, že v některých pasážích nejprudších stěn už řidič radši jel rychleji, i když ztratil záběr, neměli to tam jednoduché hoši. Takže spíš před nima klobouček, na to, v jakých podmínkách to bylo!

                  Jediný, kdo mi z organizace přišel trochu divný, bylo auto ředitele závodu nalepené hned za dvojicí Horner – Nibs, kdy kameraman musel dělat záběr přes něj. Pro Škodovku pěkná reklama a asi bylo důvodem hlavně to, aby se fandové museli víc rozestoupil kvůli autu..

                  0 0
          • šimlos  

            Mě se to taky zdálo v pohodě a fanoušci na Vueltě mi přijdou ze všech tří Grand Tour jako nejlepší,největší magoři jsou tradičně na Tour..

            0 0
            • karliner  

              Nevím, na Vueltě jsem zatím nebyl, ale co se týče fans, tak na Giru jsou řádově divočejší a vládne násobně větší chaos než na TdF.

              0 0
              • šimlos  

                Italové,chaos být musí :-). No,tak třeba příští rok uvidíme Vueltu osobně i když je to ******** daleko..

                0 0
          • dafe  

            zajimave, me se to moc libilo a prislo mi ze to zvladli dobre, pro me jedna z nejhezcich etap. I kdyz posledni dobou mam snad nejradsi ty na vetru se Saxem :-)

            0 0
      • krabica  

        Dík Hrochu, bylo to super. Gratulace vítězům, čest poraženým…

        Od prvního dne jsem věděl, že nedopadnu dobře :o), napálit Cancellaru na celkové pořadí byla mladická nerozvážnost. :D

        0 0
      • Ma7ous  

        Dík Hrochovi za tipovačku, nato že mě půlka GC nevyšla a nakonec třetí místo wow. A budu se těšit na další tipovačku.

        Čest vítězům.

        0 0
      • obda  

        Ha, tak Vueltu tradičně vynechávám, ale letos jsem chtěl natipovat. Bohužel nebyl čas :( Možná naštěstí, Giro a TdF byla letos mizérie (alespoň ty puntíky jako cena útěchy :)). Zato Blacky má formu stabilní a úctyhodnou – pochvalně mručím. Nicméně tentokrát nečekaně nevyhrál etapy, které má taky předplacené ;) Nibali pěkný, Leo super. Hornera nekomentuju, viz. ten dánskej odkaz co jsem tu dával.

        0 0
      • Melvin  

        Také se přidávám k díkům. S tipovačkou bylo sledování Vuelty záživnější. Tak zase na Giru.

        0 0
      • daymaker  

        dix Hrochovi… Kolumbijci u mne skoncili… hough

        0 0
      • KnizeAlexej  

        Taky díky, je to zábavnější být „in“. Nakonec napoprvé výsledek velmi slušnej :) navzdory tomu zoufalství, když jsem to skládal – ale v tom jsem nebyl sám. Chyba že jsem nevěřil Valverdemu, velká chyba. Černí koně napůl – Mathews palec nahoru (bodovačka na něj byla příliš), Ulissi nevyšel. Příště zas.

        0 0
        • karliner  

          Já zase nevěřil Nibalimu a dobře mu tak. Nemá ani Vueltu a na MS na domácí půdě bude popravenej, takže ani proužky nebudou…

          0 0
          • treatt  

            Jsi zlej :)

            Jinak co MS, asi blbost zakládat vlákno, co? Jsem na to hodně zvědav, zdá se, že si na to brousí zuby obzvlášť velká smečka, co si to vytyčila jako cíl přípravy.. myslím, že to bude opravdu zajímavý

            0 0
            • karliner  

              Cadel.

              0 0
              • treatt  

                Ten už je za zenitem :)

                0 0
              • treatt  

                Aktuální kurz 101:1 ;)

                0 0
                • Delkim  

                  tak už i Leopold je out :(

                  dnes 10:40 | zdroj: sport.cz

                  Třetí v řadě se vzdal účasti na světovém šampionátu pro nemoc i Leopold K?nig. Po Petru Vakočovi z kategorie U23 a po Romanu Kreuzigerovi se podle serveru sport.cz vzdal účasti v silničním závodě s hromadným startem i jezdec týmu NetApp a devátý muž celkové klasifikace z Vuelty Leopold K?nig.

                  0 0
                  • treatt  

                    Škoda velká :( Takže Vakoč, Krojc i Leo? Hm, to tam Štyby nebude mít moc podporu :( Holt se bude muset domluvit s Kwiatkem :))) nebo rovnou s PhilGilem :-D

                    0 0
                  • karliner  

                    Evidentně v našem týmu panuje kamarádská nálada a touha v závěru sezony se ještě naposledy zmáčknout a pomoct spolujezdci, kterej je na tom líp…

                    0 0
                    • treatt  

                      :-/ Hele po těch scénkách z minulého roku jsme asi nemohli ani moc co jiného čekat :(

                      0 0
            • treatt  

              Elita RR

              Profil

              10× brdek Fiesole

              Mapa okruhu

              Trasa podle mě moc pěkná, mohl by tam být pěkný mix vrchařů a klasikářů. Rozhodně pěkný okruh na zlomení nohou..

              0 0
            • treatt  

              BTW zatím nikde nevisí ani provizorní soupisky, nebo jsem to pokupě nenašel :(

              I sázky jsou zatím vypsané jen na Omegu vyhraje/nevyh­raje TTT

              Každopádně TT bude asi moc zajímavý, Spartacus, Panzer i Sir jsou v pěkný formě, i když mám divný podezření, že Fabs zkusí TT jak to půjde, ale že má v hlavě silnici…

              0 0
              • treatt  

                Co jsem zatím našel:

                GER

                Silnice leader Dominik Nerz, Fabian Wegmann, Paul Martens, Simon Geschke, Marcus Burghardt a Degenkolb

                TT Martin, Gretsch a Grabsh

                FR

                Bardet, Barguil, Gautier, Moinard, Pinot, Riblon, Roux, Vichot, Voeckler, náhradník Alexandre Geniez

                TT Jérémy Roy a Sylvain Chavanel

                ITA (11 v nominaci, 9 míst)

                Giampaolo Caruso and Luca Paolini (Katusha), Vincenzo Nibali, Simone Ponzi and Alessandro Vanotti (Astana), Rinaldo Nocentini (Ag2r-La Mondiale), Filippo Pozzato, Michele Scarponi and Diego Ulissi (Lampre Merida), Ivan Santaromita (BMC) and Giovanni Visconti (Movistar).

                TT Pinotti a Adriano Malori

                POL

                Kwiatkowski, Go³aœ, Majka, Niemiec, Huzarski, Paterski, M. Bodnar, Szmyd, Marczyñski

                TT Bodnar a Kwiatkowski

                BEL

                Meersman, Van Avermaet, Vansummeren, Bakelants, Devenyns, Gilbert, Leukemans

                GB (11 nominováno, 8 míst)

                Mark Cavendish, Steve Cummings, Alex Dowsett, Josh Edmondson, Andy Fenn, Chris Froome, Luke Rowe, Ian Stannard, Geraint Thomas, Jon Tiernan Locke, Bradley Wiggins

                TT Dowsett a Wiggo

                0 0
                • karliner  

                  Tak počkáme ještě na španělskou nominaci, abychom měli jasno v tom, jestli Romča bude vozit bidony a tahat Contadorovi nebo jestli pojede „na výsledek“.

                  0 0
                • treatt  

                  DEN

                  Chris Anker Sorensen, Matti Breschel a Jakob Fuglsang

                  TT Alex Rasmussen a Rasmus Quaade

                  AUS

                  Simon Clarke (Orica-GreenEDGE), Rohan Dennis (Garmin-Sharp), Cadel Evans (BMC Racing Team), Mathew Hayman (Team SKY), 5. Michael Matthews (Orica-GreenEDGE), Cameron Meyer (Orica-GreenEDGE), Richie Porte (Team SKY), Rory Sutherland (Saxo-Bank Tinkoff Bank), David Tanner (Belkin Pro Cycling)

                  TT Rohan Dennis (Garmin) a Richie Porte (SKY)

                  CZ

                  Kreuziger, Štybar, König, Bárta, Raboň, Novák a Kozubek

                  TT Bártič

                  0 0
                  • karliner  

                    imho Fery, Novák a Kozubek – DNF

                    0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    COL?

                    0 0
                    • treatt  

                      ACEVEDO Janier Alexis

                      ANACONA Winner

                      ATAPUMA John Darwin

                      INFANTINO Rafael

                      BETANCUR Carlos Alberto

                      HENAO Sergio Luis

                      QUINTANA Nairo Alexander

                      RUBIANO Miguel Angel

                      SARMIENTO Jose Cayetano

                      URAN Rigoberto

                      Ale je to nominace, nejsem si jistý, kolik mají míst..

                      To samý následující:

                      NED

                      DUMOULIN Tom

                      GESINK Robert

                      HOOGERLAND Johnny

                      KELDERMAN Wilco

                      MOLLEMA Bauke

                      POELS Wout

                      SLAGTER Tom-Jelte

                      TEN DAM Laurens

                      WEENING Pieter

                      CH

                      ALBASINI Michael

                      CANCELLARA Fabian

                      ELMIGER Martin

                      FRANK Mathias

                      RAST Gregory

                      REICHENBACH Sebastien

                      SCHAR Michael

                      WYSS Danilo

                      ZAUGG Oliver

                      USA

                      HOWES Alex

                      PHINNEY Taylor

                      RODRIGUEZ Fred

                      STETINA Peter

                      TALANSKY Andrew

                      VAN GARDEREN Tejay

                      HORNER Chris

                      AUT

                      DENIFL Stefan

                      ZOIDL Riccardo

                      PREIDLER Georg

                      EIBEGGER Markus

                      EISEL Bernhard

                      BRANDLE Matthias

                      SK

                      JURCO Matej

                      SAGAN Juraj

                      SAGAN Peter

                      TYBOR Patrik

                      VELITS Martin

                      VELITS Peter

                      SLO

                      BRAJKOVIč Janez

                      SPILAK Simon

                      BOLE Grega

                      BOZIC Borut

                      FAJT Kristjan

                      KOREN Kristjan

                      MUGERLI Matej

                      POLANC Jan

                      VRECER Robert

                      LT

                      BAGDONAS Gediminas

                      VAITKUS Tomas

                      KONOVALOVAS Ignatas

                      SISKEVICIUS Evaldas

                      NAVARDAUSKAS Ramunas

                      NOR

                      BOASSON HAGEN Edvald

                      HUSHOVD Thor

                      NORDHAUG Lars Petter

                      0 0
                  • karliner  

                    Tak Romča to zapích. Helemese.

                    0 0
                    • vitan  

                      asi tam chybí ten lvíček na prsou…:/

                      …jen jako příklad z jiného manšaftu, kde by si Roman mohl vzít příklad: Peťo Velits bude v neděli tahat Sagymu…:)

                      0 0
                      • ememem1  

                        tak ono je ich tam vdaka saganovym bodom tusimze 6 ale vzhladom na vykonnost by som ten treti uz kludne mohol byt aj ja, bol by som mu rovnako hovno platny. to je od velitsa fakt pekne ze sa sprava jak sa na profika patri lebo co sa tak obcas povrava tak ich vztah pomerne dobre ilustruje tato fotka

                        0 0
              • marios  

                IMHO na RR jsou největší adepti Sparatkus a Peťo. Na FhilGila je to do cíle od posledního kopce daleko. Na Nibse moc lehký. Jako černýho koně mám Kwiatkovského je rychlej a polákům to letos jezdí. Ale můj tip je Alejandro, pokud mu tedy po celý sezoně ještě něco zbylo v nádrži. Je to nejuniverzálnější jezdec a když nepřijede ve skupině se Sagim, tak už by to mohl zlomit.

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Vidim to stejne. Je to takove SanRemo s extra kopci na selekci sprinteru, nebo L-B-L s mensimi kopci. Fab C a Peto S jsou jiste favorite, ale pochybuju ze by si je chtel nekdo dovezt do cile ve skupince. Naopak kdekdo se bude chtit svezt za nimi a skocit je na pasce. A vsichni budou koukat na ne, aby sjizdeli uniky.

                  Ten druhej prudkej brdek je imho moc malej aby to tam urval jeden clovek a nevez si nekoho na zadech, ale zas viz Sagan ted Montrealu.

                  Fakt tezko tipovat.

                  Muj tip- Vinokurov :-). Tedy, nekdo podobne drzej. Uran kdyby mel formu. No dobre, asi Sagan, jestli nezautoci moc brzo. Zas k cili je to z kopce.. Ale ten Valverde je taky zajimavy jmeno. Cance na bednu, ale ne az nahoru. Stannard to zkusi 2–3 okruhy pred cilem, ale dojedou ho. Nibali to zkusi v predposlednim, tom vetsim kopci, ale nedoveze to, jestli vubec dokaze odjet.

                  0 0
                  • Ma7ous  

                    Já si myslím že Sagana se budou chtít všichni zbavit a po tom co předvedl v Montrealu tak ho uštvou. Cancelra si myslím že bude asi na bednu. ale můj černý kůň je Valverde, pokud to rozjedou španěláci dobře tak by to mohl urvat. Otázka co poláci a Kwiatkovski a hlavně taky domácí italové. Jestli se fakt pojede na Nibaliho a nebo zkusí Pozzato a nebo aby nevstal z mrtvých Gesink.

                    0 0
                    • robb  

                      Já tipuju na vítězství Kadlíka Evansů.

                      0 0
                      • marios  

                        Kdyby ještě jezdil Oskar F. tak by to bylo asi pro něj. Uvidíme co ještě řeknou Norové. Bude to loterie, vyhrát může někdo z 30 lidí.

                        0 0
      • mr.kokos  

        Super tipovačka, Vuelta s ní byla o poznání zajímavější:-)

        Natipoval jsem úplně na poslední chvíli, byla to moje první tipovačka. Poslední 4 etapy jsem nesledoval, dnes ráno jsem se vrátil z Rumunska a teprve před chvílí jsem zjistil, jak to dopadlo:-)

        Díky Hrochovi za uspořádání, všem soupeřům za tvrdé boje, čest Vitanovi na posledním místě i těm kteří nedokončili!

        Budu se těšit na obhajobu na Giru, ale cítím, že jednoduché to nebude..

        0 0
      • McBlacky  

        pěkně jsem se v závěru vyvezl, ale nakonec to na pásce nestačilo :/ sakra sakra.

        Ale zase ruku na srdce za takhle nazevlený etapy bych si to fakt nezasloužil.

        Farar liška ryšavá mne napínal do poslední etapy, na jedinýho sprintera v závodě mít jen dva body to je ovšem na pováženou.

        teď je otázka co MS, okruh teoreticky sedí širokému spektru jezdců a záleží nejvíc na taktickém průběhu závodu v pojetí „teamů“.

        0 0
    • Delkim  

      tak Zdeněk se do sestavy OPQ na MS nevešel, jede jako náhradník :(

      0 0
      • treatt  

        Letos nepojede ani Tommeke..je to holt našláplý ta jejich sestava no..

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Panzerwagen strikes back.

        11.8 metru.

        0 0
        • treatt  

          na TTT teda byly kurzy o ničem, na OPQS, o kterých jsem byl přesvědčen, že takový allstars nemůže prohrát, bylo nějakých 1,65 bo co..nakonec teda pěkně těsný :)

          Jediné zajímavé mi přišlo Saxo na bednu při 19 k jedný, tak jsem dal za 50, ale chlapci to teda pěkně vyzevlili :-D

          Tož uvidíme, co silnice..

          0 0
    • treatt  

      Tak jak to vidíte dneska kolegové?

      Já se teda popravdě moc neodvažuju tipovat, jestli to rozpáře Panzer nebo jestli nebude mít vyšší průletovou rychlost RAF..bude to myslím zajímavý. Asi těžko bude kdo lepší než tihle dva, ale jako odhadnout třetí flek? To je otázka.. Pro mě fakt otázka, jak to pojme Fabs, protože Phinney bude dobře připraven..asi bych takhle viděl top 5, ale Malori, Pinotti, Chava, Castro, Grabsch..těžko říct, kdo z nich bude mít super den..nebo že by Bártič vystrčil zoubky? :)

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Bych Fabiana neodepisoval, na Vuelte byl impresivni. Je otazka jak moc bude chtit, a taky asi spis pripraveny na kopec. Lokomotive Cottbuss je asi vetsi favorit. Sir (not so) Twiggins je pro me velka neznama, jestli bude mega pharma quick. Ale tyhle tri jsou jasna bedna. Phinney vic doufa nez zajizdi, zvedav na Richie Porteho, ty australci to berou prestizne. Chava myslim takova extraklasa neni.

        ToMtn-BWig-FabC-TayP-RiP

        0 0
        • Delkim  

          Sir prý přibral snad až 8kg svaloviny, tohle je pro něj „prý“ vrchol sezony a vše tomu podřídil

          přeju to německé mašině, za to jak ho Spartakus zaříznul v té jeho únikové etapě

          0 0
        • karliner  

          Já si snad zapnu ČT :-), když to tak líčíš. Jinak tedy ITT považuji za ještě nudnější TV záležitost než veslařské závody nebo skoky na lyžích.

          0 0
        • treatt  

          No Fabs pěkně zhubnul, teoreticky by mu na té rovině nějaká wattáž prostě chybět měla, jenže u něj jeden nikdy neví :) Porte uvidíme, ale Taylora bych až tak neodepisoval, on se na jednu akci umí připravit, uvidíme.. neříkám, že Chava je extratřída, ale na nějakou tu pětku při dobrém dni může mít..

          Těším se, ale ničí mě, že to neuvidím live :(

          0 0
          • karliner  

            Tak já Taylora odepíšu s naprostým klidem. Imho bude rád za TOP 5. Ale v tipovačce Vuelty jsem sončil předposlední :-)))

            0 0
            • treatt  

              No tak já letos taky neslavně, ale víš jak, ono je to věštění z gule stejně tahle ITT. No jako na první dva fleky Mr. Pozing určitě ne, ale jak jsem už psal, bude to dost zajímavý, jak se to poskládá dál..

              0 0
            • treatt  

              Tak Tejlor top 5 dal :) Upadla mu flaška při prvním napití, takže to celý jel na sucho, což asi není dvakrát příjemný teda. Ovšem Vasil to teda zaprasil zle :)

              Quaade se rozjíždí, ale že skončí tak vysoko, to jsem nečekal :-O

              0 0
          • Delkim  

            tak si nepouštěj zprávy a nechoď ani sem a pak si pusť „záznam živého“ přenosu z Čt Sport na netu

            0 0
            • treatt  

              To mám v plánu právě :) odpoledne se starám o dceru, tak nebude problém se držet od zpráv :)

              0 0
        • treatt  

          A hele, pohnuly se kurzy, Portý na bednu 26 k jedný, tož jsi mě inspiroval a dal jsem na něj 5 Korun :)

          0 0
          • treatt  

            Tak od Hrocha si zas někdy nechám poradit, na koho vsadit :-D ze 17. je to k bedně..no..ne tak blízko :-D

            Ovšem moje sázky?

            Dal jsem H2H:

            Grabsch že bude lepší než Guzdev. Realita Dmitrij 19. a Bert 20.

            Malori že dá Pinnotiho – Marco 7. a Adriano 8.

            Jungels že dá Tamouridise – to vyšlo, ale byla to kombi s předchozíma dvěma, takže…

            Ale štve mě, že spadl server, chtěl jsem dát ještě samostatně, že Niki Terpstra zajede líp, jak Jeremy Roy, což se stalo a byl na to kurz 3 k jedný :(

            0 0
            • treatt  

              Jinak Geraint Thomas dal na fb soutěž o dres, kdo natipuje bednu a čas vítěze. Tož bednu jsem trefil, ale s časem jsem byl úplně mimo. Nezjistil jsem si, že v TTT foukalo proti, ale na ITT do zad, tak jsem dal čas na individuál moc vysoko.

              Každopádně, Matt White prohlásil, že Tony je platný v TTT za dva. Panzerwagen ovšem zajel sólově rychleji, než celý Garmin TTT :-D Ostatně v TTT by byl Panzer 5., šestá Astana od něj dostala skoro minutu :)))

              0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Panzerwagen nejede galusky, ale opet plaste. Tires: Specialized ProTour Time Trial clincher 24.2mm prototype, na 8 atm. Jako posledni dva roky nebo jak dlouho.

        0 0
        • treatt  

          Kolem matroše – pro Spešl 4× po sobě, co si někdo na jejich kole vyjel titul mistra světa v časovce a letos jsou všechny elitní TT na Shivu – Lullemon, OPQS, Panzer i Van Dijk..

          Jinak, co se wattáže týče..Tony teď prý má jen kolem 73kg (což bych fakt z televize neřekl) a v TT údajně drží na hodině i 480 wattů. To je od Ferryho, takže s rezervou. Nicméně Sir prej jel většinu trati 450 a u cíle okolo 500..

          0 0
    • treatt  

      A jen tak mimochodem, kudlička Sama Benetta na TOB, kde si dal etapu, když stíhal balík po defektu. Pěkný save v té točce, asi bych se krapítko opotil :)

      0 0
    • Delkim  

      ta přední placka na tom Panzerwagen byla slušně velká, bylo to nakonec 58 nebo až 60 zubů?

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Tedy vcera jsem docela neveril kdyz jsem videl Cancellaru jak se na kole vrti a poskakuje, jak kdyz jede casovku Kreuziger. WTF? To se snad neda zapomenout? Hroznej rozdil proti Martinovi a Wiggovi. No treba to Fabianovi pojede v nedeli do kopcu…

      0 0
      • karliner  

        Od tý doby, co mu přišli na ten motor už tolik nekraluje..

        0 0
      • treatt  

        Krojc před rokem jsi chtěl říct..pak začal i dělat velký chyby v průjezdu zatáček. Těžko říct, možná jak zhubnul, prostě mu chyběla wattáž, kterou se snažil dohnat úsilím, aby dal aspoň stříbro? A s tím, že si nakládal, začal dělat chyby?

        Bártič ovšem parádně, skalp Dennise, Roche, Castrovieja, Vandewalleho, Porteho..to není špatný, jen škoda, že o flek nevyšla top 10

        Jinak Chava říkal, že prvních 30 km se cítil dobře, ale pak že to už bylo prostě moc. Je fakt, že na takovouhle prasečinu s větrem v zádech po rovině už to prostě chce specializovaný hovada..

        0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Rad bych pozval na nevirtualni vyhodnoceni sezony s predanim pasku championum, ve ctvrtek 3.10. v 19 h v podniku U slovanske lipy na Zizkove.

      Pls, dejte vedet, kdo dorazite, at vim jakou udelat po nedeli rezervaci.

      Ole!

      0 0
      • šimlos  

        Já rád dorazím.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          OK, tak cca 7 lidi na 7 hodinu. Budu se tesit.

          0 0
          • jakub_kencl  

            Užijte si to. Bohužel jsem mimo Prahu a nemohu tak pohlédnout vítězům do tváře, ani na hrochovy ceny :-(((

            0 0
          • karliner  

            Teď jsi proflákl čas a zase mne přijde janouch zmastit. Teda, ledaže by mu do toho něco vlezlo :-)))

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Kdyz prijde, tak te budeme povzbuzovat, a az te zmasti, tak podame ostrou protestni notu.

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Tak tady je foto championa z Tour, premozeneho pouze opici.

                Panove a damo, diky.

                0 0
                • McBlacky  

                  vypitej jak brus :)

                  bylo to luxusní včera, ale trochu mi to v hlavě ráno vadilo :)

                  0 0
                  • karliner  

                    To jste to dojížděli u někoho v garáži?

                    0 0
                    • McBlacky  

                      je jasný, že internetový cyklista jako ty nemůže tento vybraný podnik znát :)

                      BajkAzyl – Does it ring a bell?

                      0 0
                      • Hroch obojzhivelnyj  

                        Usmevava slecna za barem, a moc pekna japonska? ocelova silnicka ve vystavbe na stojanu jako bonus.

                        Akorat ty trpaslicci s kladivkama v hlave si nejak furt nechtej dat pokoj.

                        0 0
                        • karliner  

                          A co ta králikárna nad vítězem?

                          0 0
                          • šimlos  

                            Králíkárnu máš leda na chajdě.Tohle je krásný sektor ze sedmdesátých :-). Bajkazyl v pohodě,únětická dvanáctka pochoutka,ráno už taková pochoutka ale nebylo..Ovšem Lípa zklamala,zoufale neschopný personál nestíhal pomalu ani nosit pivo,za dvě hodiny jsme stihli dvě…Na jídlo jsme raději zapoměli a přestěhovali se tedy naproti přes náměstí.

                            0 0
                            • treatt  

                              Mno, růžová kulička to ráno v práci jistila :) Únětice mi fakt chutnají, ale je to krutý kladivo..

                              0 0
    • treatt  

      Po té šaškárně je to k neuvěření, ale Pat McQuit NEBYL znovuzvolen! Brian Cookson je novým prezidentem UCI, halelůja! Verbruggen/Pat jdou konečně od válu..a že bylo na čase..

      0 0
      • karliner  

        Něco se snad změní?

        0 0
        • treatt  

          Uvidíme, co se změní, to ukáže teď čas. Pro mě je ale nepředstavitelné, že by strůjce toho, jak to poslední roky vypadalo, dokázal zapletichařit takovým způsobem, aby se udržel u vesla..

          0 0
    • treatt  

      Jinak opět dva zajímavé přestupy, Movis si přetáhli Gadreta a Mikel Nieve jde do Sky..

      0 0
      • karliner  

        Nieve do Sky? Další raketový nárůst výkonnosti a adept do tipovačky GT 2014?

        0 0
    • treatt  

      Cannondale má nového Sagana? Mohorič!!!!!!!! Klobouček!

      Pro mě škoda, měl jsem vsazeno na Alaphilippa, ale ten mi umřel z druhého fleku na posledním kopci (tom delším)..

      0 0
      • ememem1  

        co som volakde cital tak aj noveho sponzora -tinkova. ci je to dobre alebo nie ukaze cas.

        0 0
        • Avail  

          španělská haluz, závod krásnej a Purito by měl spurtovat až na čáru, ne k první reklamě..

          0 0
          • šimlos  

            No, po tý školácký Valverdeho chybě,nechat Costu dojet až k němu,se už na to asi vykašlal..ani se mu nedivím. To překvapení,jak se pořád chudák nevěřícně otáčel,když ho Costa dojel,mluvilo za vše.

            0 0
            • prodi  

              asi si myslel, že jako od týmovýho kolegy mu nic nehrozí a viděl se už vítězem. Hezkej závěr

              0 0
            • marios  

              Chudák Purito, musel bejt dobře prošitej,po tom co předvedl v posledním kole, přál jsme mu to nejvíc. Valve si dobře projel poslední možnost mít duhu, ale možná , že na ten nástup už moc neměl.

              0 0
          • McBlacky  

            Purito jezdí jako já tipuju :) dost často to vypadá dobře, ale nakonec je z toho jen druhej flek :)

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Moc by me zajimalo co moh Purito rikat Costovi kdy ten ho dojel pred cilem.

              JR: Rui, kde se tu beres? Co kdybychom pockali na ty dva zevlery a pak si to rozdali na ferovku vsichni 4?

              RC: Sklapni a jed.

              Valverde si pro.ral dost mozna vlastn prouzky, kdyz Costu nechal jet, kdyby dojeli Purita vsichni, tak by to bylo jeho.

              Costa mistrem sveta v taktice, nebo v ojebavani? Nibalimu zjevne prislo ze by moh trochu potahnout a nenechat to stahovani na nem. Teda komentare po zavode od protagonistu jsem necet.

              0 0
              • vitan  

                Purito: řekl Valvemu, že to zkusí a ať hákuje každého, kdo se ho pokusí dojet. V cíli to obrečel a řekl, že fakt nechápe, kde se tam Costa vzal.

                Vaverde: na sjíždění Costy pry už neměl(dle videa z 1km to go se o to snad ani nepokusil)

                Nibs: prý to nechtěl tahat sám. Bettini byl jeho nejlepší domestik:)

                Costa: …je mistr, takže je vysmátý a v Lampre si můžou mnout ruce:)

                0 0
                • bassano  

                  No on na to asi opravdu valverde neměl, protože byl rád že tam vůbec s nima jede na špici, nepotáhl ani kousek

                  jinak byli španele v idealni pozici ve 2 ze 4 a navic lepsi spurteri ale prohrali si to sami, dobře jim tak, purita je mi líto, nibaliho ještě více ale kvůli valverdemu jsem to španelum nepral

                  Škoda je Nibaliho pádu, kde ztratil Paoliniho, hodně sil (i když mu pomoh to dotáhnout mechaničák) a psychickou pohodu

                  kdyby nespad, tak si myslím že dojel do cíle sám s náskokem protože chybělo trochu aby společně s rodriguezem ujeli do otho kopce více a už by nemuseli řešit valverdeho urana a costu

                  navíc ve sjezdu, kde by za normálních okolností nibali ujel puritovi, nebo alespon neztratil, tak purito ujel jemu a stáhnout ho ho pak stálo hodně sil, a do toho druhého kopce by to Nibali rozhodl, ale kdyby jsou kdyby a snad příště až bude MS opět tak náročné jako letos, tak se povede

                  0 0
                  • marios  

                    To jsem chtěl taky napsat , že ty pády mu vzaly rychlost ve sjezdech, ale nemyslím si, že by v nich Purita odpáral, asi by přijeli spolu a pak by to bylo otevřený. Chudák Uran, hrozná držka, já ty pády teď prožívám dost osobně.

                    0 0
              • McBlacky  

                Valverde říkal, že Costa zaútočil v blbý točce a hned měl pár metrů k dobru. Nibs to zkusil ale hned svěsil a pak už to bylo daleko a neměl nohy.

                Prostě rozhodla točka před cílem, jako to loni zkusil Fab na OH :)

                On Valverde na to asi neměl, protože jinak měl zaútočit hned po tom co Nibs stáhnul Purita. Teoreticky byl víc čerstvý a mohl ujet o kus dál než podruhý Purito, pak by ho Costa nevykostil :) ale to je co by kdyby. Bylo to zajímavý, i když jsem nečekal že to rozloží na tom menším brdku a pak už zezadu nikdo nechtěl tahat.

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Hmm nebylo to videt, kamera z vrtulniku sla jinam. Ale tak nejak to vyadalo, Costa mel maly naskok od te tocky o 180 nad kolejema, a za tou dalsi za to vzal poradne.

                  Jinak CT4 nepotesilo, dat reklamni blok s upoutavkou na nasledujici motokros nebo co, uprostred Fiesole v poslednim kole, kdyz bylo jasne ze se to kazdou sekundou bude lamat…

                  0 0
                  • vitan  

                    nebyla to Zlatá přilba?:)

                    0 0
                  • karliner  

                    Buď rád, že se vůbec ten závod pojízdnejch chemickejch laboratoří podařilo upřednostnit před před přenosem nejstaršího plochodrážního závodu na světě. Kdyby se vědělo předem, že naše hvězdy než by raději potáhli tomu s lepší aktuální formou se na to raději vybodnou a zbydou dva rideři (ostatní české zevláky, co se nechali odpárat už někde před polovinou závodu nemohl brát vážně snad nikdo), tak bys lovil streamy.

                    0 0
                    • bassano  

                      Jo až na to, že cyklistka je známý celosvětově uznávaný sport, což ostatně dokazuje sledovanost jak u tratě, tak u TV

                      zatímco plochá dráha je zase zbytečný výmysl nějakého záchvata, kterého nenapadlo nic lepšího než klouzat se po bahně dokola na motorce

                      a i kdyz je ten memorial nejakeho pepika nejstarsi na svete, jak to chce srovnavat s necim jako je zavod MS, obzvlaste na foru o cyklistice :)

                      0 0
                      • karliner  

                        Jaká byla televizní sledovanost? Docela by mne zajímalo porovnat sledovanost Zlaté přilby a závodu těch zdrogovaných vychrtlin.

                        0 0
                        • bassano  

                          no světově naprosto nesrovnatelná protože pro většinu světa taková blbost jako plochá dráha vůbec neexistuje a v ČR bych taky tipl že více lidí sleduje cyklistiku, už jenom statisticky z mých kamarádů si nevzpomínám že bych se někdy s někým bavil o ploché dráze, nebo že by mi o tom někdo říkal, zatímco u silnice je to jinak, a to není tak že bych se na plochou dráhu nikdy nepodíval, já jsem pár těch závodů kdysi zkoukl, než sem zjisitl, že je to fakt o ničem

                          0 0
                          • karliner  

                            Takže nevíš nic, data z peoplemetrů k dispozici nemáš a jen tipuješ podle sebe a svých kamarádů.

                            0 0
                            • Delkim  

                              nejsledovanější plochodrážní akce v ČR je během každoročního opakování filmu Můj brácha má prima bráchu :)))))))

                              0 0
                            • Hroch obojzhivelnyj  

                              Kdybyste se vy dva chteli dohodnout na remize, tak je tu cycle speedway- plocha draha na kolech.

                              0 0
                    • šimlos  

                      A pak kdo pořád brblá…:-)

                      0 0
                      • karliner  

                        Hroch. A potom níže nějakej mudrc bassano.

                        0 0
                        • Hroch obojzhivelnyj  

                          A vubec, je jedno na co to byla reklama. Kdyby to bylo placene aspon, tak maj vymluvu ze to tak blbe nasmlouvali, ale dat dlouhou reklamu ze za chvili budu vysilat neco jinyho, mi hlava nebere.

                          0 0
                          • karliner  

                            Z pohledu nasraných fans ploché dráhy, kteří už 20 minut čekali na svůj slíbený pořad to smysl dává. Citlivost zařazení je další věc, ale kdy to tam měli dát? Zjebali byste ČT i za pohyblivý proužek dole na obrazovce :-)

                            0 0
                            • daymaker  

                              chvilku jsem myslel, že je porucha na mém přijímači… začal jsem zuřivě hledat na Eurosportech apod., než mi došlo, že … :-)

                              0 0
                            • Hroch obojzhivelnyj  

                              Pohyblivy prouzek je standardni reseni takovych situaci.

                              0 0
                • marios  

                  Taky si myslím, že na to AV neměl

                  0 0
                • treatt  

                  Purito říkal, že Nibs evidentně neměl obvyklou jistotu ve sjezdu, Costa projel tu poslední točku hodně odvážně, Nibali ten nechal pár metrů a bylo hotovo..

                  Mně by jeblo, nad Costou jsem uvažoval, měl kurz 21, ale říkal jsem si, že to prostě nemá kde vorvat. Vsazeno jsem měl krom Canceho se Saganem na vítězství těch, co dojeli druhý, třetí a čtvrtý :///

                  0 0
                • treatt  

                  Tak trenér ESP nároďáku Minguez Valveho asi nepochválil Jako museli být všichni hrozně poblitý, ale tak nějak to fakt vypadá, že to Valve ani nezkusil jít po Koštovi..

                  Belgický kouč Bomans byl zase spokojen, že nevyhrál nikdo ze Španělů, protože za celou dobu nic neudělali

                  Naopak bylo zajímavé sledovat, jak se tam pohřbíval celý GB tým v čele s Cavem, aby nakonec nedojel do cíle ani jeden jejich muž..

                  0 0
            • šimlos  

              Letos je Purito prostě Rytíř smutné postavy.No co,v lednu mu hrajou v Barceloně oblíbení Depešáci,tak příští sezónu nějaké první místo bude :-)

              0 0
            • treatt  

              Raymondo Puridor ;)

              0 0
              • marios  

                Rodri má ještě šanci, TdF sice nikdy nedá, ale ostatní podniky by mohl při správné konstelaci. Raymond navíc nejel ani den ve žluťáku. Ale byt mnohem oblíbejenší než JA

                0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Co nedelni Lombardie- who is hot and who is not?

      Budou si chtit Nibali a Purito spravit chut po minulem tydnu? Uran? Nebo Moreno? Zbavil se Gilbert prokleti prouzku?

      Je Muro di Sormano a Madona del Ghisalo na Sagiho moc?

      0 0
    • Honzík  

      best of best of http://www.youtube.com/watch… .)

      0 0
    • robb  

      Na Lombardii to vypadá, že Cannondale to zapíchl. Akorát to zapomněli říct Ivanovi, pokud je to on.

      0 0
    • robb  

      Tak Flecha končí.

      http://www.cyclingnews.com/…s-retirement

      0 0
    • treatt  

      V pondělí mě na kole napadla taková kravinka :) dal jsem to už do vlákna parodií fotek, ale tady je to asi lépěji umístěno..

      0 0
      • treatt  

        A ještě jedna ;)

        0 0
        • karliner  

          To nechápu. Nebyly by nějaké vysvětlivky?

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Kup si nejaky casopis pro dospivajici divky, precti si vsechny foto love stories a zkus to znova :-)

            0 0
          • vitan  

            tak třeba od horní fotky dolů:

            • Cance: hmm, pěkný holky
            • P.Sagan: ty voe, takové šťabajzny a já furt nic
            • Lance: Peťo, musíš si pořádně šáhnout a úspěch budezaručen…
            • PS: ty kokos, fakt?
            • Lance: určitě, prostě na bedně si sáhneš, chápeš?
            • PS: ty voe jo!
            • Lance: tak se mi líbíš, chlapče!
            • PS: tak nějak?
            • QuickStep: tos posral, voe
            • Lance: je to chlapák, ten Peťo
            • PS: radši se někam zdekuju…
            • poslední obrázek: BF je všemocné a zabanovalo to!:D :)
            0 0
            • treatt  

              Dík :)

              Myslel jsem to zhruba tak, že

              • Lance: hele, vezmeš jí na férovku za kozy
              • Sagi: Hovno, fakt?
              • Lance: No jasný, takhle jí vezmeš za prdelku
              • Sagi: Hell yeah, tak jo!
              • Lance: Go for it my boy!
              • Sagi: pinch
              • Matteo Trentin: No ty kráááávo, to bude ******* :-D
              • Lance: Muhehe
              • Sagi: Lance, you bastard, am about to pay you a visit!

              0 0
        • McBlacky  

          na tebe vlezla nějaká viroza ne :)

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Kyslikovej dluh je svina. Ale ten druhej je nahodou docela dobrej.

            0 0
          • treatt  

            Škoda, že tu všichni nejsou frankofonní :)

            Vysvětlivka – poulet je slangový výraz pro policajta, něco jako švestka. Ptačí chřipka se řekne grippe (chřipka) aviere (čte se avjér). Biere asi překládat nemusím, takže na fotce je obět gpippe a biere (přečtě se abjér)

            0 0
      • treatt  

        Opět jedna, tentokráte Purito

        0 0
    • robb  

      Škoda, že Flecha končí. O jednoho zevla do tipovačky míň :-(

      http://www.youtube.com/watch…

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Karliner ma velmi dlouhe prsty: UCI od noveho roku zakaze objizdet kostky apod. po chodniku nebo cyklostezce.

      http://inrng.com/…s-cyclepath/#…

      0 0
      • karliner  

        Jenom kopírují fotbal. Tam už platí desítky let, že když se fotbalistovi zdá trávník hrbolatý, nesmí to vzít s mičudou po atletické dráze :-D

        0 0
    • vitan  

      Hodím to sem

      Výborný rozhovor s Lancem, možná to bude taková reklamka k jeho filmu:) http://www.youtube.com/watch…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.