Vikendove silnice Praha vychod - zima + jaro 2013

913 nepřečtených
  • jecnak

    Budiz nove vlakno pro nase tlachani o silnicnich vyjizdkach a jinych akcich na vychode Prahy.

    Anketa: Nejlepsi cukrarna?

    6x
    55%
    0x
    0%
    0x
    0%
    0x
    0%
    3x
    27%
    0 0
    • jecnak  

      Co tak zkusit v nedeli Kokorin – brusle a bike?

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Hm jak koukam ven tak na zitra to na silnici nevypada.

        Ale to kombo bike-brusle v nedeli vypada dobre; musim doladit s rodinou. Treba kdybych se rano svez s vama a oni tam pak dojeli na brusle. Zas kdyby mrzlo poradne, tak by moh byt v nedeli i Machac.

        0 0
        • jecnak  

          Rano te muzem nabrat, to je vyborny napad. S tim Machacem to ale zas tak ruzove nevidim. U nas vsechno rozmrzlo.

          0 0
    • karliner  

      Nejlepší dortíky ve Staré Boleslavi, prostředí ve Mšeně, kočky za pultem v Přerově, ale nejčastěji jsem v Chýni. Jak mám hlasovat?

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Dortiky Stara Boleslav, zmrzlina Brandys, prostredi Podebrady/Mseno, kocicky Nymburk (tam byl naposled, ostatni si uz moc nepamatuju, ve svym veku). A nekourim. Tak jak mam hlasovat?

        0 0
      • treatt  

        V Přerově už žádný kočky za pultem nejsou, z blondýny je bruneta, má 10 kilo navrch a mastný oteklý obličej :(

        0 0
        • karliner  

          A sakra. Asi se konečně vdala :-)))

          0 0
    • jecnak  

      No a zitra v 9 u hotelu v Mochove. Dam si Podebrady po prosolenych silnicich.

      0 0
      • Internaut  

        OK, budu tam. Prave jsem byl u MUDr. Hnoje a vylecil mi zadni FR5, takze zimak je opet v provozu…

        0 0
      • Internaut  

        Panove diky, pekne to bylo a cesta zpet proti vetru me celkem bolela.

        0 0
        • jecnak  

          Dik za spolecnost. Priste budu za padavku a az pojedem proti vetru, tak se ozvu. V par mistech jsem sel taky pres.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Vvcerejsi steak z Alberta podrzel, a v par mistech jsem sel dokonce i pod :-)

            Prima, diky, jen ta slana voda zaskocila.

            What You Missed This Morning:

            0 0
    • jecnak  

      Diky za dnesni skvely dvojboj. Priste bych neco podobneho klidne zopakoval.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Ja dekuju, bylo to perfektni, pripadal jsem si jak klient luxusni cestovky s velmi trpelivym pruvodcem :-)

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Kolo 27.5, brusle 22.5km: Kokorinska 50

        0 0
      • šimlos  

        Čistá krystalická závist,musím na Koko zase vyrazit :-)

        0 0
        • karliner  

          Pravda, takový výlet by mne, na rozdíl od Mochova za kuropění, z postele zvednout dokázal :-)))

          0 0
          • šimlos  

            Až budou ale podmínky,tak bychom se na kávičku do Poděbrad měli taky domluvit,ovšem sraz trochu později :-)

            0 0
            • karliner  

              +/- 10 v Počernicích, to je tak moje představa…

              0 0
    • jecnak  

      Mate nejake navrhy na sobotu a nedeli? Byl bych zase pro bika v Kokorine. Nakombinovat opet treba s bruslema. Se silnici si zatim nejsem jisty, zima a snih, to asi ani sul nebude fungovat.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Doma jsme domluveni na sobotu na bezky, vcetne tyrani deti, nekde po okoli, mozna popojedem do Vodradskych Bucin. V nedeli si pry muzu delat co chci, chtel bych behem soboty zkusit Malviny kolik je tam ledu a snehu, zda by tam neslo bruslit- silova jizda v prasanu :-). Ale bikovani by taky bylo pekne.

        Na silnici to taky nevidim, vedlejsi budou pod snehem a na Podebradsky bych se asi bal.

        Takze sobotu mam rodinnou, nedeli bych zatim nechal otevrenou.

        0 0
        • jecnak  

          Tak predbezne nedelni Kokorin? Brusle do kufru. Zkusili bysme trebas okoli Pavlicek a Usteka.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Jj, uvidime.

            Machac pry neni uplne beznadejny na brusle, zvlast jestli prituhne.

            0 0
            • jecnak  

              Uz jsem take cetl. Uvidime, kolik nas pojede a podle toho bych se zaridil.

              0 0
          • karliner  

            Kokořín v těch záplavách sněhu na kole?

            0 0
            • jecnak  

              Zadnych zaplav jsem si nevsiml.

              0 0
              • karliner  

                OK.

                0 0
              • karliner  

                Tak máš pravdu, Mšeno hlásí aktuálně cca 5cm, myslel jsem že napadlo o dost víc.

                0 0
                • jecnak  

                  Pod Budejovicema a na Sumave je noveho snehu hodne, ale v Klanovickym lese to je ted tak akorat na bezky a na biku to jde v pohode taky. Pocitam, ze severnejsi casti uzemi maji snehu jeste min.

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Mostecko bez snehu uplne, mozna nakonec pojedem tam na brusle, v so.

                    0 0
                    • karliner  

                      Nespískali to tam také amnestovaní?

                      0 0
                      • jecnak  

                        Co to zas kafras?

                        0 0
                        • karliner  

                          Já tam příště dám smajlík, pardon.

                          0 0
                          • jecnak  

                            Hlavne to sem priste nedavej vubec. Dekuju.

                            0 0
                            • karliner  

                              Použij funkci blokování, pokud se ti něco nelíbí nebo se to do vlákna nehodí. Proto byla, myslím, zavedena…

                              0 0
                              • jecnak  

                                Ja doufal, ze ti staci rict, at si ty blbiny tapetujes nekam jinam. Ne?

                                0 0
          • creek  

            škoda, že to mám tak daleko, užijte si to.

            0 0
        • jecnak  

          Tady je pekna stopa na klasiku. Stopa je pekne vyjeta a nerozslapana, nikde zadny kameny nebo hlina. Jinde bohuzel stale malo snehu, leda na nejaky kamenacky.

          0 0
    • jecnak  

      Nedame zitra podebradskou klasiku? Dneska jsem dal preskilo za Podebrady a hlavni tah bez problemu sjizdny.

      0 0
      • Honzis  

        já byl dneska Sadská – Chlumec n/C, Hradecká fakt OK, ale ráno bude děsná klendra, vyjel bych až na poledne, bude-li mít někdo zájem.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Nejak to rozhodni, ja se prizpuobim.

        dneka brusle v Moste, pro me pananska plocha Matylda. Dost to zpivalo. Na Machac se nekdo chystal, snad budou zpravy, snih tam nelezi.

        0 0
        • jecnak  

          Nasi rikali, ze v Jabkenicke obore par lidi bruslilo, ale led mizerny. Pojedme ty Podebrady. Bude zima, ale co uz. V 10 v Mochove?

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            OK, budu tam.

            0 0
            • jecnak  

              Kazdopadne diky, proti tomu vetru by se mi to samotnymu tahat nechtelo.

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Prijemna zmena, po vetru zpatky. Svizne to bylo, dik.

                Polabi je uzasney kraj, dneska regulerni trojboj, odpo bezky s bruslema v batohu a nakonec i ty Malviny jsme si ze dvou tretin obruslili. Jako bonbonek nakonec okruh kolem runway na namesti, idealne upravene na brusleni :-)

                (I kdyz, na bezkach to bylo strukturovani skluznice kamenem, a ty Malviny jsou tenky a hrbolaty)

                0 0
      • Internaut  

        Koupil jsem behny a zitra budu bezkarit. Byl jsem v Podebradech dnes a je to na hlavnich tazich ok.

        0 0
    • jecnak  

      Co vikend. Mohli bysme zkusit trebas ten Machac. V ty zime se me na silnici nechce, tak brusle, lyze ci bike?

      Vysledkem vcerejsiho valcovani jsou srovnane riditka (aa tedy i zjisteni duvodu pobolivani praveho ramena) a nove preskladana kazeta 12–22.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Brusleni- Machac je storpo zamrzly, podle webkamery tam padlo vic nez jsem doufal, na dlouhych porad asi jetelny. Obavam se ze mrazy na Orlik asi stacit jeste nebudou, i kdyz kdo vi. Pockal bych jak se to jeste vyvine, jinak mam docela cas. V sobotu budu mit min. troje dlouhe brusle volne, v nedeli jedny urcite, i kdybychom jeli jako rodina.

        Domluvime ve ctvrtek.

        Ad valce, proc/jaks preskladaval kazetu?

        0 0
        • jecnak  

          Jak jsem si predelaval kazetu (mam na 8s vsechny pastorky volne), tak mi vznikl velky skok nekde ve spodni casti, coz mi nesedelo. Takze jsem pridal jeden pastorek dolu. Skok zmizel a prisel jsem o nejvetsi pastorek, ktery pouzivam minimalne. Uvidime jak se to osvedci.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            jo jo 11sp ma svy vyhody, mam stejnou kazetu jako ty a k tomu navic 23–25–27(ktery potrebuju protoze nemam stejny nohy; resp to ma tvuj rozsah na velky pile).

            0 0
    • Internaut  

      Dnes to bylo osvezujici. A v karanskych lesich na snehu i hodne zabavne.

      Pobavili me dva turisticky ladeni duchodci u sv. Vaclava – projizdel jsem kolem a zaslechl: „Kopka…“

      0 0
      • karliner  

        Každej je jinej, jestli jsi to myslel vážně. Pro mne pojmy „osvěžující cyklistika“ a venkovní teplota –12 stupňů nehrají :-)

        0 0
        • jecnak  

          Odkdy zrovna ty nepoznas sarkasmus.

          0 0
    • jecnak  

      Zitra v 9 sraz v Mochove – podebradska klasika. Pridavam par fotek z dnesniho Orliku.

      0 0
      • karliner  

        Předpokládám také sarkasmus ty Poděbrady :-)

        0 0
        • jecnak  

          Puvodne jsme se v aute bavili, ze to zalozime s tvym jmenovanim. Chytil jsi se :-) Podle predpovedi bude zitra vyrazne tepleji.

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Vis jak pak sedne horky kafe?

          9. Mozna tu festku jeste prehodnotim.

          0 0
          • karliner  

            Mno, existuje (nemalá) skupina lidí, která si oblíbila branding. Ani ten nebudu zkoušet :-)))

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Branding boli na zacatku, tyhle vikendy pozdeji :-) Vcerejsi dvojboj byl super, ale dostat rano hrocha do vertikalu nebylo uplne snadny. Pridavam foto luxusnich dalnic ze vcerejsich Malvin.

              0 0
              • Internaut  

                Ja jsem zhresil a byl vcera na bezkach (uz podruhe v zivote :). Uzasna vec ty bezky – az na ty dnesni trable se vztavanim. Ani jsem netusil kde vsude nemam svaly…

                0 0
                • jecnak  

                  S Tomasem jsme se bavili, ze bysme mohli pristi vikend spolecne. Kde jsi bezkoval, vypada to luxusne.

                  0 0
                  • Internaut  

                    Jezdil jsem v Jizerkach – Hrabetice, Bedrichov.

                    O vikendu muzem klidne vyrazit, ale asi Vas budu zdrzovat. Mam zatim „svuj styl“ :)

                    0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      JJ, s Janou uz se nemuzem dockat az letos vytahnem lyze na snih a ne ty na kameny. O styl se neboj.

                      BTW, na Celakovickem namesti je porad idealni teren na nocni lyzovani, jen ten okruh je kratkej :-)

                      0 0
                      • McBlacky  

                        v Jizerkách je sněhu dost, akorát to parkování. Centrál a Maliník v sobotu v 9 v neděli 9,30 jsou plné. Když je azuro předpověď, odečti 15 minut, když sněží 15 přičti :)

                        0 0
                        • Hroch obojzhivelnyj  

                          Ja vim, vloni jsme to podnikali spis busem. Me by docela lakala druha strana, od Polubneho. Je tam min lidi, nepotrebujem nutne bruslarske trasy, a moc to tam neznam.

                          0 0
                          • McBlacky  

                            tam je to taky fajn. Zvlášť když máš trochu do back country klasiku a můžeš i po prošlapaných stezkách, dá se zadem dojet až na Smrk. Ale málo lidí je i kolem Předělu, Tišiny.

                            0 0
                          • šimlos  

                            Zkus někdy Oldřichovské sedlo a na Viničnou cestu,Poutní cesta,Bílá Kuchyně a přes Poledník zpátky.Alternativ je tam víc a všechno hezký a krajinově vděčný,většinou potkáš málo lidí,tenhle kout je spíš pro romantiky :-)

                            0 0
                        • karliner  

                          Už léta jezdíme raději ke kapličce do Hrabětic, kolem 9:30 vždy v pohodě volno, jen jednou byl trochu trabl, protože přes noc nasněžilo asi 30 cm a nebylo odhrabané. Uznávám argument, že pro bruslaře to není nejlepší výchozí místo.

                          0 0
                          • McBlacky  

                            mě tam vadí spíš cesta. Když není úplně ideálně, tak to může být problém. Hlavně zespoda z Janova jakoby na Maxov. Z Bedřichova je to lepší, ale zase o kus delší.

                            Nejlepší místo neexistuje, všude máš něco :)

                            0 0
                            • karliner  

                              Cesta je o fous horší, možná proto je tamnější parkoviště déle volné, když ale vyrážíš kolem 8 z Prahy, moc si nemůžeš vybírat a zkoušet Bedřichov jsme už dávno přestali. Navíc je tam krásné combo pozdní oběd na Prezidentské a sjezd až k autu :-)

                              0 0
              • jecnak  

                Dneska jsem o ceste do prace ani neuvazoval. Na nohou jsem poznal spoustu novych zajimavych svalu.

                0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Jen tak pro formu- nedelni Oliver, 9 Mochov.

      0 0
      • karliner  

        Jen tak pro formu – to budu teprve vstávat :-)

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Kdyz nestihas na 10 do Branika… tys chtel rano stihnout oboji , ze?

          0 0
          • karliner  

            V Halounech jsem byl dřív než ta zevlparta :-))). Ale asi vyrazím zítra ve vašich stopách, jako obvykle však rozhodne ranní pohled z okna ;-)

            0 0
      • Internaut  

        Panove diky. Tam zadarmo – zpet vetrne peklucko.

        0 0
        • jecnak  

          Napodobne. Zas tak hrozne to ale ve trech nebylo. Jet to ale sam…

          0 0
          • karliner  

            Hm, chcete vyprávět? :-)))

            0 0
            • Mikikuba  

              :D

              0 0
              • karliner  

                Polomrtvej jsem slezl z kola před cukrárnou v Přerově a jen co jsem sesedl z kola, prosvištěl kolem asi desetičlenný balík. Měl jsem radost no :-)))

                0 0
                • Mikikuba  

                  já jela sama a bylo to super:)to myslím naprosto upřímně.opět se zúročuje denní ježdění na trenažéru…

                  0 0
                • Honzis  

                  To tipuju na šlapkovský orange balík :-) já jel ráno jen sadská – semice – st.vestec – kounice a vítr zas tolik neprudil, „vychcaně“ jezdím lesem tam a planinama zpátky :D

                  0 0
                  • treatt  

                    Šlapky spíš ne, i když záleží, kudy to braly..potkal jsem je v protisměru, když to valili směrem na jih..

                    0 0
                  • karliner  

                    Taky nemyslím, že to byly šlapky, oranžovej dres tam nebyl, spíš bych tipl ten balík z Proseka.

                    0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              No kdyby sis byval trochu privstal… :-) Jsem si vzpomnel na tve liceni vlnobiti na Labi, dneska zas.

              Vetrik cerstvy, ale to slunicko bylo fakt za odmenu.

              OT, v Tuchorazi odpo na rodinne vychazce narazil na pekny kostkovy muur, nahore pisou cyklisto ved kolo 400m, uz se tesim :-)

              Jo a pry bylo vyborne bruslenii na Zabakoru dneska, coz bych si teda fakt netipnul.

              0 0
              • jecnak  

                Stejne si hlavne myslim, ze peklicko si z toho delame sami, protoze jet tam s prumerem k 35 a zpet proti vetru vetsinou kolem 30 mluvi samo za sebe. Mne to tepama nevadi, jen nohy po sobote protestovaly.

                0 0
                • karliner  

                  Hlava mi pak nebere, že 2/3 z těch kanónů, co jezdí taková pekla už v únoru, se bojí přihlásit na Ötziho :-)

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    No kdyz ladis formu na klasiky :-)

                    Myslel jsem na Peklo vychodu tradicne den pred Flandry, 30/3, jenze to vychazi na velikonocni vikend. Takze bych to videl o tyden driv, sobota 23.3. Trasa osvedcena lonska

                    0 0
                • treatt  

                  Hm, koukám, že dělám dobře, když se rozjíždím sám a v jiných hodinách, než vy :)

                  0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  To urcite. Ja mam tak nejak dojem ze Eda ani ja proti rozumny kasi v mezich zakona nic nemame a ty si rikas at si blbnou.

                  Ja se minule a predminule snazil ± chytit tempo podle tvoji prvni spice. Do Podebrad malina, na tech nekolik brdku prislapnout a moc nezpomalit se mi zdalo OK. Zpatky zas byly ty stridani celkem kratky. Trochu pres mi prislo ze jsem se nechal unest hned za Lysou a dalsi za Dvorcema v lese (a tam to bylo 27kmph). Jako tepy na spici nizky nemam, ale v haku si odpocinu, proti lonsku, kdy jsem byl rad ze za vama plandam, pokrok.

                  0 0
                  • jecnak  

                    Ja si myslim ,ze by stacilo, kdyby ten vpredu sam sel dozadu driv nez zacne umirat a ne ze ho nekdo musi zezadu predjet. Uz to predjizdeni stoji hodne sil a celkove to rozhodi tempo, coz v tom protivetru je hodne neprijemny. Ale uznavam, ze tady pracuje hlavne psychologie :-)

                    0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      No jo, kazdej je Jens Voigt :-)

                      Me by to taky tak prislo prijemnejsi, nevim proc nam to nefunguje. Asi bude muset designovany velitel vyletu (ty) zavelet stridame po 3 km max nebo tak neco.

                      0 0
                      • karliner  

                        Koukám, že jste v jiné výkonnostní galaxii. Já jet na špici 3 km v tom nedělním větru třicítkou, tak voláte funebráky…

                        0 0
                        • McBlacky  

                          přesně, ale když jede málo lidí tak je to určitá varianta, aby jsi si víc orazil. Střídat to po 30–60sec to by ve trojičce bylo v dost úzkým rozsahu tepů, sice bez kaše, ale i bez odpočinku

                          0 0
                        • Internaut  

                          Jak psal Blacky – mam u „kolotoce“ ve trech problem, ze mi nestihnout padnout tepy a kase strida kasi. Radsi zatnu zub a vydrzim usek 2–5 min a pak si 2 useky orazit.

                          0 0
                          • Hroch obojzhivelnyj  

                            JJ mel jsem ten samy dojem ze jedu prakticky furt spici. Ale porad mam dojem ze jsme delali neco spatne, mozna jsme meli tocit na druhou stranu, nebo vic zvolnit po odstoupeni.

                            Pobaltske vetry vyzadujou nejaky nacvik :-)

                            0 0
              • treatt  

                Jo, sluníčko bylo nádherné, ale po druhé hodině zadul severák, přinesl stěnu oblačnosti a pak to teprve začalo být veselé..myslel jsem, že se domů tentokrát nevrátím :)

                0 0
                • mr.ricardo  

                  ty jo, tak koukam, ze jsem se netrapil sam :) vyrazil jsem na mukarov a vracel se zpet na sever smer zelenec a satalice a nebyla to vhodne zvolena trasa. jeste, ze bylo tak krasne, jinak jsem mel chut vratit se domu vlakem :)

                  0 0
            • treatt  

              To mi chceš říct, že jsme se tam mrcasili solovku oba?

              0 0
              • McBlacky  

                klidně bych jel solo na silnici ve větru, než celý víkend práce na bytě. Dneska mám pocit jak kdybych ujel za víkend čtyři kila :)

                0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          No jo, dneska ptáci chodili pěšky :-)

          0 0
    • jecnak  

      V sobotu bych jel Mseno s okouknutim stavu ledu v Koko. Nedele klasika a pokud by byl zajem muzem vyrazi pozdeji.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Nedeli potvrzuju, odpoledne mame rodinnou akci.

        Na sobotu se ozvu vecer, zatim je tam moc neznamych.

        Jako spolehlivy bruslarsky cil se mi jevi Zabakor.

        0 0
        • jecnak  

          Pokud by se ti/vam chtelo muzem dat v sobotu Zabakor.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Tak sobotni rodinne brusleni na Zabakoru, vyrazime kolem 11h.

            OT, dnesni rekognoskace klasikarskych terenu v Tuchorazi. 400m, 60m up, na tom snehu bez sance:

            0 0
            • karliner  

              Tak to vypadá na muur jako vystřižený z Flander :-)

              0 0
            • šimlos  

              Dnes mi to nedalo a vyjížďku jsem nasměroval do Tuchorazi na ten Tvůj „muur“.Kdepak,kos­tky mokrý a kluzký,kraje zase samý bláto a tak jsem to po pár metrech otočil.Ono i za sucha to bude po těch kostkách výživný..

              0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Nedele v 9? 9.30? Potrebuju byt doma do pul druhe. Mohli bychom to vzit pres Kounice a Poricany.

        Dneska Zabakor na pomery luxusni, silny dost a jen maly poprasek. A to slunicko potesilo.

        0 0
        • jecnak  

          OK, 9:30 v Mochove.

          0 0
        • teepeex  

          v kounicich maji dobry pivo v pivovarku:)

          0 0
        • Internaut  

          Panove diky za spolecnost, pocasi bylo skvele a ja jsem hlavne rad, ze koleno vydrzelo…

          0 0
          • Honzis  

            Jo, bylo to gut, čekal jsem mnohem větší kládu. Supr, že jsem vás konečně jednou stihnul. Příští víkend je u mě zabitej. No a pak začínaj běhy … (jestli vydrží achilkovky)

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Bylo nam potesenim :-)

              Prijemne to bylo dneska, uz mi to prislo skoro jako jaro.

              0 0
          • jecnak  

            Vyslo to paradne. Za Prerovem jsem potkal Jitku.

            0 0
        • karliner  

          Západní silničářská sekce to dnes neměla zadarmo :-)))

          0 0
          • jakub_kencl  

            Kde si se toulal? Já dnes objížděl kras a se sněhem a ledem jsem se potkal akorát v údolí z Loděnic do Hostímy.

            0 0
            • karliner  

              Toto je úsek Úhonice – Nenašovice :-)

              0 0
              • Darkson  

                nj, v tomhle údolí je kosa celej rok, jezdim tudy do práce:-)

                0 0
              • McBlacky  

                to jsme jeli v sobotu, a stejný to bylo na Všenory-Klínec a objezd silnice kolem Mníšku (jakoby směr skalka a pak levá a připojíš se na řevničáku)

                0 0
                • treatt  

                  Akorát jsme neměli to sluníčko..o to silnějí byl faktor kamínek v Halounech, Chýni a Prokopáku :)

                  0 0
          • blackjohn  

            jedina sance se tu pohodlne svest je, kdyz napadne snih a srovnaj se ty hrozny diry :D

            0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Sobota- bezky, bike, ziletka, gauc?

      Jana jede na damskou jizdu na bezky, tak jsem relativne volny.

      0 0
      • karliner  

        Já mám tedy rýmičku a nedovedu odhadnout svůj zítřejší stav, ale případné běžky by mne asi zajímaly. Jizerky?

        0 0
      • Internaut  

        Nedelni Podebrady mi v pondeli pripomely koleno – z preventivnich duvodu budu mit do poloviny pristiho tydne klid zbrani. Coz me velmi pece… :(

        0 0
      • Honzis  

        Mně hory nevyšly, takže volím zítra silnici – pokud bude sucho. Dřív jak v 8,45hod ale ode mě (Pečky) fakt nevyjedu.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Hmm, Jecnak out, Eda v rekonvalescenci, Karliner darmo mluvit, ja taky asi uvidim podle situace.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Tak vcera nacvik zavodni polohy na sane.

            Dnes Kourim- Benatky, na kole stejne hnusne jako to vypadalo rano zevnitr :-)

            WYMTM:

            0 0
            • jecnak  

              Dneska jsem to vzdal, ale v pa a so jsem neco malo natocil za mokra a mirneho snezeni/deste povetsinou. Uz aby bylo jaro.

              0 0
              • jecnak  

                Akorat teda o 250km vychodneji.

                0 0
              • McBlacky  

                to jsi objel v sobotu jo?

                0 0
                • jecnak  

                  Jasne, s pronajatym sypacem. ;-)

                  0 0
                  • McBlacky  

                    kvalitní trénink není zadarmo no :)

                    0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      To vi kazdej ze delat poradnou cyklistiku bez sypani nejde :-)

                      Ty krasko to je zas pocas dneska. A ja si jeste blbec vcera k valcum pustil film jak utika chlapek z lagru pesky pres celou Sibir.

                      0 0
                      • karliner  

                        So weit die Füße tragen :-))

                        0 0
                      • jecnak  

                        Dneska je pocasi na rodinne valcovani jak delane. Zkusim se trochu potrapit a 90km/h musi padnout. Kdyz ne, tak prisypu ;-)

                        0 0
                        • Hroch obojzhivelnyj  

                          Rodinne valcovani, jako ze spolu na valcich uvarite veceri a povecerite za romantickeho huceni?:-)

                          0 0
                          • jecnak  

                            Skoro to tak je. Jeste premyslim, zda si tim valcovanim nevyrabet rovnou elektrinu na vareni.

                            V garazi postavime valce vedle sebe, slapem a kecame.

                            0 0
                            • treatt  

                              Cože? Ona tu cibulku nezasmahla? No to teda ne, vyhodit a začít pěkně znovu, kdo to kdy viděl, to jsou teda pořádky! :/

                              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                No vloni jsme byli na Jestedu 16/3, to uz je za par..

                Mas ten vyhlazovaci dvojboj jeste nejakej nadlepsenej koukam, ten Cesky Raj uz bude peklo.

                0 0
                • jecnak  

                  Ceskym rajem jsem to natahnul po krasnych cestach kolem skal a s vyhledy. Mimo jine projedem Pekarovou branou.

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Ja jen aby to nebylo moc lakadel najednou. Ten Cesky Raj bychom mohli podniknout extra, nez odtaje silnice na Jested.

                    0 0
                    • jecnak  

                      Je to tak 10km navic a rozhodnout se muzem v klidu na Kozakove podle nalady a zbyvajicich sil. S jarnim Ceskym rajem budu pocitat jako s peknou klasikarskou vyjizdkou.

                      0 0
    • jecnak  

      Zitra Mseno? Predpoved teda slibuje vselico.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Jsem pryc, detem zacinaj prazdniny, jedem je potyrat bezkama na Sumavu. Pristi vikend taky out.

        0 0
        • jecnak  

          Zda se, ze budu trenovat psychickou odolnost :-)

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Jestli myslis valce, tak to je proti detem na bezkach zadarmo :-)

            Valce neodmlouvaji, nejeci, nemaji zachvaty vzteku, neplouzi se schvalne vzadu, nemlati se hulkama mezi sebou, nevyzaduji palacinky s boruvkami a neptaji se kadych 5 minut kdy uz tam budem (i kdyz na hodinky kdy uz bude konec na valcich koukam porad, to zas ano…)

            0 0
            • karliner  

              Nestraš ho!

              0 0
              • jakub_kencl  

                Bude líp, nakonec se dostanou do věku, kdy říkají:"Jé, ty si doma,nepojedeš na kolo… cože návrat už v 5, to je blbost, přijeď až na devátou " ;-))))

                0 0
            • Thidney  

              na běžkách předvádím totéž, co tvé děti. Kde je problém?

              0 0
      • Thidney  

        Bych někam jel, sice už čtvrtej den pajdám s kyčlí, ale to by nemuselo vadit. Možná.

        0 0
        • karliner  

          Jeď autem. Ječňák ti bude během dne vděčnej :-)))

          0 0
      • Thidney  

        teď čtu předpověď – ty máš krom blatníčků i plužík? –

        Upozornění: Většinou napadne 5 až 15 cm, na východě ojediněle až 20 cm nového sněhu.

        0 0
        • karliner  

          Počkej…

          Takové komenty jsou rezervovány pro mne :-)))

          0 0
          • Thidney  

            ty jsi teď platonickej běžkař, tak ti jen kryju záda :-)

            0 0
            • black.horse  

              nelez mu do zelí, pocuchá Ti lupení :-)

              0 0
              • Thidney  

                :-) my máme smluvní výměnu kravat. Každopádně tady napadlo tolik, že se pujdu chvíli plácat na bajku do návějí :)

                0 0
                • jecnak  

                  Ja placal bezkama v Bucinach a parada. Zitra repete.

                  0 0
                  • karliner  

                    To zní dobře..

                    0 0
                  • krokus  

                    Taky asi vyrazím do bučin. Čím je nejlepší do dnešních podmínek máznout (na klasiku samozřejmě)?

                    0 0
                  • jecnak  

                    Jen pro zajimavost…

                    0 0
                    • Internaut  

                      Pekne. Zavidim. Koleno stale v haj*lu. Vypada to na dalsi 1–2 tydny. :(

                      0 0
                    • krokus  

                      Kde to je?

                      0 0
                      • jecnak  

                        Fotka z auta je ze vcera na Kolinsky mezi Ujezdem a Uvalama. No a bezky jsou z dneska z louky u Tehovce.

                        0 0
                        • krokus  

                          Po té louce jsem taky dnes projížděl. Po 25 km toho mám dnes docela dost…

                          0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      Tak nejak.

                      Zpohodlnely Jizerkami, uz jsem uplne odvyk, jake je to slapat stopu do kopce v hlubokem prasanu.

                      0 0
    • jecnak  

      Jako co me mas rada, Marusko?

      Jako sul, tatinku.

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      O vikendu ma byt dobre pocasi, a ja budu mimo a bez kola :-(

      No ale dalsi vikend zatim slibuje teplo a slunecno- ze by vylet do Ceskeho raje?

      0 0
      • jecnak  

        Skoda. Kdyby ale mel nekdo chut, tak zitra vyrazim do Msena. Asi kolem 9h bych projizdel Drevcicema.

        0 0
        • Medunka  

          a v neděli romantická pozdní snídaně v Poděbradech

          0 0
          • Thidney  

            pokud se mi rodina trochu zmátoží,zkusím dorazit

            0 0
          • treatt  

            V kolik jedete? Kdy budete projíždět třeba Nehvizdama, jestli přes ně projíždíte? Pokud ne, Kersko, Sadská?

            0 0
            • jecnak  

              9:20 budem projizdet Nehvizdama a v 9:30 v Mochove.

              0 0
              • treatt  

                Okej, rád bych se přidal, snad se mi povede vstát. Každopádně pokud bych vyjel včas, napíšu sms..

                0 0
                • jecnak  

                  OK

                  0 0
                  • treatt  

                    Díky moc za odtah, poprvé po dlouhé době jsem zas jednou jel v protivětru z Poděbrad v zdv :)

                    Akorát něco bylo moc špatně na mém posedu (něco s kufrem?), protože prakticky nemůžu ohnout levou nohu, zlobí vazy v koleni :(

                    0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      Kua nejaka nakaza tady radi nebo co? Edo co tvoje koleno, uz radostne rechtas?

                      My se nakonec vratili relativne brzo, tak jsem vydesen myslenkou na vecerni valce jeste v pul treti vyrazil protocit pedaly. Nymburk-Benatky, abych se zas na konec kousek svez po vetru.. Ale dneska z okna je to pro zlost.

                      0 0
                      • jecnak  

                        Dneska pro zlost, ale zitra vyrazime po Hastrmanovych stopach na pesi vylet na cely den. Slunicko, hura…

                        0 0
                      • Internaut  

                        Naposled jsem neco citil minule pondeli – po rade davam 1,5 tydne klid ⇒ ve stredu zkusim lehce valce a uvidime.

                        Takze zacnu po mesici skutekne od piky…

                        0 0
                        • Hroch obojzhivelnyj  

                          Hmm tak to za 14 dni bude odpocinuty nadrzeny Internaut trhat asfalt :-)

                          Na vikend ma prset, v so bychom asi s Janou jeli zas na bezky, nepridate se?

                          0 0
                          • karliner  

                            Jestli má dojebané koleno, nemyslím, že by běžky byly úplně to nej, co si s ním počít :-) Ale já vlastně jen chtěl napsat, že moje kolena jsou zatím OK. Možná to bude tím, že už do východní sekce nepatřím, páč ty vaše wattové vraždy bych nestíhal a zevluji si na západě ;-)

                            0 0
                            • Hroch obojzhivelnyj  

                              Ja myslel Tomase s Jitkou. U Edy je mi jasny ze do toho nepujde, i kdyz strelec to on zas je, ne ze by nebyl.

                              A vubec, jaky vrazdy, o 3 zpravy vys si Treatt chrochtal jak se mu pekne jelo v ZDV.

                              0 0
                              • karliner  

                                Tak to pardon, pověsilo se to za Edu..

                                0 0
                              • jecnak  

                                Nejspis ano, uvidime podle teplot. V sobodu je ale Jitka nejspis v praci.

                                0 0
                                • Hroch obojzhivelnyj  

                                  Oki, jeste to doladime. My v principu muzem i v nedeli, pokud se rozumne vratime (do pul 6). Taky jak se vyvine predpoved.

                                  0 0
                                  • jecnak  

                                    Tak ja si asi dam od bezek spis pokoj, protoze jsem si vcera vytvoril krasne krvave zbytky puchyru na obou patach. Uvidime co s tim udelaji hydrokoloidni naplasti, ale nedavam tomu do nedele moc sanci.

                                    0 0
                                    • Hroch obojzhivelnyj  

                                      Jojo, holy nerozum, chodit pesky.

                                      Mozna ze by prece jen v sobotu nakonec prset nemuselo a bude to na kolo.

                                      0 0
                                      • jecnak  

                                        Tak nevim, zda se, ze zitra prset bude minimalne odpoledne a bohuzel i na horach, kde bude nad nulou. Zkusime Podebrady? V nedeli ma byt bez deste, tak bych dal klidne Mseno.

                                        0 0
                                        • Internaut  

                                          Asi si neco musim vyzrat az do dna – po 1,5 mesici „kolenovani“ mam od stredy nejakou sfinskou rymecku.

                                          Ze spani uz tocim nohama…

                                          0 0
                                          • Medunka  

                                            absťák :-(

                                            mám balíček pro souseda, tak mám poslat po Hrochovi?

                                            0 0
                                            • Internaut  

                                              Mozna se stavim (autem) zitra na kafe u Olivera. A musim se vyrovnat i za Ötz…

                                              0 0
                                              • karliner  

                                                Což mi připomíná, že dlužím ještě za loňskou losáž :-(

                                                0 0
                                        • Hroch obojzhivelnyj  

                                          OK.

                                          Uvidim podle radaru jestli risknu silnici bez blatniku nebo festku s (jde spis o tebe, ja mam dlouhy fousy na filtrovani pisku). Podle pocasi to muzem protahnout zpatky nejakym obloukem, aby se to dalo kdykoliv stocit k domovu- slapky uz v Jeseniku byly.

                                          V kolik v Mochove?

                                          0 0
                                          • jecnak  

                                            9 Mochov, budu se tesit.

                                            BTW ty naplasti jsou zazrak. Skoda, ze jsem je nezkusil driv.

                                            0 0
                              • treatt  

                                To jo, ale jen proto, že jsem nemusel z háku vystrčit za celou cestu Poděbrady-Dol Poč nos z háku :)

                                0 0
                            • šimlos  

                              Jo ty u nás zevluješ..Počkej :-)

                              0 0
                    • jecnak  

                      S tema kolenama je to nejaky zaklety. Jak pise Hroch, zrejme nakaza.

                      Trefil jsi to pak v pohode na stezku a dal?

                      0 0
                      • Medunka  

                        Hromadná amputace? :-)

                        0 0
                        • treatt  

                          Co kdyby místo dárcovství orgánů dělali taky už transplantace oudů :)

                          0 0
                      • treatt  

                        To jsem ale nevěděl, že to je nakažlivý :(

                        Jo jo, trefil jsem to, dík moc, opravdu zajímavá cesta. Jinak na té velké křižovatce na světlech přes Českobrodskou je pizza to go, neměli žádnou hotovou (přes týden prodávají i 1/8 pizzy, tak jsem si dal gyros a vůbec nebyl špatný. Tak kdyby měl někdo hlad, jako já tam, dá se celkem dobře a rychle najíst

                        0 0
                    • jecnak  

                      Mimochodem divukrasne zvuky linouci se z meho zadniho kola nezpusoboval vyplet ale praskla klec leveho prumysloveho loziska.

                      0 0
                      • treatt  

                        Tož mám taky řešení záhadné závady..díky mudr. Dvořákovi, ortopedovi. Poprvé v životě jsem měl pocit, že se mnou mluví ortoped na rovinu a nechce mě akorát prát farmakoproduktama.

                        Tedy už vím, kde byl problém (disbalance hamstring/kva­driceps a přetížená šlacha, co prochází vnějškem kolenem, prý naprostá cyklistická a fotbalistická klasika), jak procvičovat. A dostal jsem pár rad ohledem posedu, uvedu v praxi a uvidíme, snad už to půjde..

                        0 0
              • Honzis  

                Možná budu v Mochově, ale nezaručuju. Achilovka po dnešních Kbelech špatná.

                0 0
              • Thidney  

                rodina pořád prochcípaná až běda, pokud se objevím tak budu sám sakra překvapenej

                0 0
    • Medunka  

      Zítřejší sestava peletonu

      0 0
      • Dumbíček  

        A která jsi ty?

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Dneska to vypadalo dost jinak, dneska by byly modry jak avatar :-) Uz mi to dochazi, tys to nakukala Edovi, proto dorazil do Podebrad aspon autem!

        Cukrarna Vsetaty s domacimi dortiky dalsi strategicky bod. Tome dik za odtah a rozumne tempo, i tak jsem o dost zlomenejsi nez bych cekal a chtel.

        0 0
        • jecnak  

          Vsak ti to taky hodilo pres 120, ne? To je na fixku pekny vykon. Aspon bude zitra rozumne tempo ;-)

          Posli mi prosim link na ty brzdove spalky.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            118 km. Na festce ti nepotahnnu neb nestiham, na silnicce taky ne neb to caka, tak to je nakonec prast jako uhod.

            Nenasel jsem tam zadny rozumny spalky, dik, nech to plavat.

            0 0
            • karliner  

              Já jsem ve všem pozadu. Když všichni běžkovali, jezdil jsem na kole, když jste bruslili, drandil jsem po Jizerkách. Teď brousíte asfalt a já si dal skoro dvě hodiny bruslení :-)))

              0 0
      • Internaut  

        To vypada lecive – zitra jedu!

        P.S.

        Soused raci dekovati a pozdravovati.

        0 0
        • Medunka  

          Není zač, dneska už byla další objednávka :-)

          0 0
    • jecnak  

      Dneka to bylo velmi prijemne. Skoda jen, ze slunicko nesvitilo dele. Trasa

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        jen at zavidej :-)

        0 0
        • Thidney  

          běžky vám nezávidím, ale kolo, kolo jsem radši odvlekl na půdu..

          0 0
          • jecnak  

            Podle me se ale Authory nezhodnocujou s casem jako jine znacky.

            0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        .. a konstatovali jsme za silnice v 1000 mnm v sirsim okoli Liberce jsou hole ;-)

        0 0
        • šimlos  

          Všude to jde,sem tam mokro nebo vlhko ale dá se.Předjaří je tady !

          0 0
          • jecnak  

            Zvlast dneska po ranu :-D Ale abych nebyl skarohlid, tak v sobotu jsem u silnice zahledl kvetouci snezenky.

            0 0
    • jecnak  

      Jestli to vydrzi, mohlo by byti o vikendu krasne pocasi na kolo. Co zkusit v sobotu konecne to Mseno? Nedele klasika?

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        O vikendu bude krasne pocasi na cokoliv. Akorat ten Jested asi trochu zapadal. Za me to je jeste otevrene, uplne bych nevyloucil sobotni vypravu na Zelivku, tam nesnezilo.

        V nedeli bych asi jel na kolo, klidne neco delsiho.

        0 0
        • karliner  

          V neděli čas na nic delšího není, páč je odpoledne přenos ze San Rema.

          0 0
          • McBlacky  

            tak tak.

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Tss, vyjedou v 10 a jedou 300km, tak kdyz se vykulite v 9 a date 150, tak v pohode stihate ve 4 zaver.

              Bez eurosportu je jedno jestli koukat na kostickovanej piratskej stream nebo kostickovanej zanznam poslednich 10 km, kdyz si dam pozor abych si neprecet jak to dopadlo.

              0 0
              • karliner  

                Tss. 150 je kolem chalupy, psals o něčem delším ;-)

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Na cokoliv delsiho bys aplikoval vymluvu cislo 1– to je moc brzo a vymluvu cislo 2– to neujedu.

                  0 0
                  • karliner  

                    Ještě mám č. 3 – nechce se mi ;-)

                    0 0
                  • Thidney  

                    č.4 – rýmička und kašlíček č.5 – rodina mi zamlka kolo

                    0 0
              • McBlacky  

                my budeme v LBC takže obr telka v HD to jistí :)

                btw: 150? jako km? tak to bych ted neujel, naposled jsem byl na kole začátkem unora a to mě složilo i blbý kilo.

                0 0
                • jecnak  

                  Karliner spis rejpal do Jestedu. Ale kdo vi jak to ted vypada od Jestedky na vrchol.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    na Ještěd je čas ještě min měsíc

                    0 0
                    • jecnak  

                      Presne pred rokem jsme se tam opalovali na silnickach.

                      0 0
        • jecnak  

          Mam relativne volno, takze jsem pro kazdou spatnost. Snad jen ta Zelivka mi prijde trochu nebezpecna.

          0 0
        • Thidney  

          nechcete jet třeba na druhou stranu Labe? Dobrá kafárna v dosahu zajištěna :-) http://www.modredvere.cz/…ojovy-listek

          0 0
          • karliner  

            Tak teď si to schytáš, když je kvůlivá časným srazům posíláš na psychoterapii :-)))

            0 0
            • Thidney  

              taky všechno hned prosekneš :-)

              0 0
      • Internaut  

        O vikendu jsem v Jizerkach – zatezovy test. Doufam, ze bude vse OK a pridam se pristi tyden.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          23.3. v 9.15 u hrbi­tova. Trasa Prasa

          0 0
          • Internaut  

            Uvidím, jak na tom budu- 1,5 měsíce jsem na to nehráb´… :(

            0 0
          • Thidney  

            Nastesti budu obsluhovat cajovar na druhe strane Prahy

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Samovar obstara nejaka ovce z pujcovny a jeste bude podavat fundovanejsi vyklad o sene nez ty.

              Proti Karlinerove lonske vymluve, ze musi bezet pulmaraton, to je chaby pokus.

              0 0
              • karliner  

                a jo vlastně, musím i letos :-)))

                0 0
              • Thidney  

                jenze to je jarmark waldorfský základky a pokud tam chci propasovat dalsi potomky, tak holt musim byt aktivni :-)

                0 0
      • jecnak  

        Dnes super a dokonce bez koupani :-)

        0 0
    • jecnak  

      Zítra v 9:30 sraz ve Drevcicich u zvonice. Cil bude cukrarna Mseno + nejake bonusy navic.

      0 0
      • jecnak  

        Svezi vitr a stale do zad, to snad neni mozny :-)

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          JJ dneska zadara, skoro.

          jen co jsem se odpojil, potkal jsem proti dve navonenissimo ziletky, zvlast ten oranzovej Euska na celeste Bianchi bez jedineho smitka svitil do dali ;-) skoda ze jste nebyli o dve minuty pomalejsi

          0 0
          • Medunka  

            Tak tak, po oddělení po větru do Brandejsa, během popíjení kafíčka a oslazování si života místními dobrůtkama se vítr krásně otočil, takže nádhera po větru domů.

            Počasí luxus, takže den na jedničku.

            0 0
        • Internaut  

          Dnes jsem si rikal, jak asi zapasite na ceste do Msena s vetry – v Jizerkach dunelo slusne, ale jinak krasne.

          P.S.

          Koleno vcera i dnes drzelo (tuk-tuk) – rymecku jsem prezil. Tak jeste uvidim zitra rano a pokud ve OK – zacnu se mentalne pripravovat na to, ze bych zkusil kolo. Ale Peklo vychodu vidim na nejakou pidi varianatu nebo ze se potkame na Grade…

          0 0
          • Medunka  

            Vzhledem k tomu, že přes Peklo budu v práci, tak potkávačka na G´zní dobře, otázka, zda se bude vegetit tak dlouho

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Vy si snad s Karlinerem myslite ze je neco jako peklo light?! Copak se snad klasiky jezdej pulku cesty autobusem?

            0 0
            • šimlos  

              Půlku ne ale kousek ano..:-)

              0 0
            • karliner  

              Pokud by byla afterpárty na Gradu, tak bych asi dorazil. Na to zase slyším :-)

              Tedy na party, na ty kostky ne…

              0 0
        • karliner  

          Hm, fakt asi někdy budu muset vstát a jet s vámi, nám fučel proti 90% cesty :-)))

          0 0
          • Darkson  

            na západě taky většinou protivítr zleva nebo zprava:-)

            0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Pěkné to bylo. Jen mi nějak přes zimu klesla performance :-) Takže děkuji za odtah a za pochopení ;-)

        0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Jury se rozhodla sobotni klasiku nerusit, pouze prejmenovat letosni rocnik na Bile peklo. Sraz v sobotu 23/3 9.15 u hrbitova v Hornich Pocernicich. Trasa mozna objedeme nektere sektory, pokud by byly az prilis Bianca, podle aktualni situace. Trasa ma byt narocna na jezdce, nikoliv na material, ale na svatecni vysoke karbony to nebude ;-)

      0 0
      • McBlacky  

        už už jsem koketoval s myšlenkou, že zahájím letošní ježdění na kole právě Peklem, ale nakonec tváří v tvář počasí to budu po Boonenovsku pouze pozorovat :)

        0 0
      • karliner  

        Mno, já si v těch předpovídaných –7° asi odpustím i avizovanou cestu na after párty do Gráda, páč bych cestou zpátky někde zhebnul.

        0 0
      • jecnak  

        Odmenou budiz male pohosteni babovkou a cerstve mletou brazilskou kavou ;*) u nas doma misto Grada. Rekl bych, ze by to mohlo byt prijemnejsi nez inhalace na Gradu. Navic na tlacenici to nevypada. Se mnou muzes pocitat.

        0 0
        • Thidney  

          jsem ti neprivezl Brazilii , teda doufam

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Cos mu privez nevim, ale uz o tom nekolikrat basnil :-)

            0 0
          • jecnak  

            Ne ne, Idii. To mela byt takova vtipna odbocka.

            0 0
            • Thidney  

              tu narazku na kulovy blesk znam, nejvtipnejsi na ni je, ze drtiva vetsina produkce z Brazilie je „total low end“ :)

              0 0
      • Reggie  

        předběžně se hlásím, předpověď se změnila na pouhých –3 a jemný vánek 5m/s :-)

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Bude azuro a spousta cukraren ;-)

          Telefon jsem dal do profilu, kdyby neco.

          0 0
          • treatt  

            Já jsem bohužel out se zádama, tak se neobjevím vůbec :(

            0 0
      • Internaut  

        Panove, uzijte si peklicko ve zdravi. Ja jsem snad fit, ale prvni vyjezd po pauze dam jen kafe u Olivera.

        0 0
        • jecnak  

          V nedeli to mame s Jitkou v planu. Pridas se? Pripadne doraz zitra na konec k nam dom. Prave se tvori babovka.

          0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Se ještě nikdo nevrátil z pekla ? ;-)

        0 0
      • karliner  

        Radonicemuur…

        0 0
      • šimlos  

        Bylo to perfektní,až na ten ledový protivítr.Vděčná trasa pro milovníky kostek všech velikostí a taky polních a lesních cest. Radonický muur je přímo umělecké dílo :-).Hospoda U Neumanů byla solidní a levná,dobrý místní pivo a domácí kuchyně.Díky všem za trpělivost.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          No bylo to fakt peklo dneska :-)

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            No dobre.

            Dneska ale radonicke kostky malina, proti Strada Bianca del Vrutizzia Veneziana.

            Diky vsem za spolecnost, Jecnakovi pak za funkci vetroborce zvlaste.

            0 0
          • šimlos  

            To je fakt,peklo bylo vybrat si :-). Skvělá cukrárna.

            0 0
          • šimlos  

            To je fakt,peklo bylo nevybrat si :-).Skvělá cukrárna.

            0 0
          • treatt  

            Cože? Karliner jel Peklo? :-O

            0 0
            • karliner  

              Jenom peklíčko…

              Btw – mluvili jsme o tom asi hodinu v pondělí v hospodě :-))))

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                On tam dorazil za pekelnou stvuru v dabelske kombinaci oranzove s celeste :-)

                0 0
              • treatt  

                To říkám furt, že ty melanže z malých pivovarů jsou pro mě vražedný.. :)

                0 0
      • jecnak  

        Parada jako obvykle. Dik za spolecnost.

        0 0
    • jecnak  

      Zitra sraz v 9:15 v Mochove – podebradska klasika.

      0 0
      • Internaut  

        Budu tam…

        0 0
      • karliner  

        Já ne. Jedu na Sázavu a zpátky s větrem v zádech :-P

        0 0
      • Dumbíček  

        Nevím, zda vás mám obdivovat, nebo nechápat. Aktuálně mi to ukazuje –8,2C

        0 0
        • black.horse  

          tak teplota pod nulou je v cajku, já spíše žasnu nad jejich ranními starty, tou dobou obvykle pochrupuju v pelechu a na silničku vyrážím až tak kolem poledne:-)

          0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Buď v klidu, přes den bylo dnes okolo +6. Vítr teda pekelnej :-D (v lese né)

          0 0
          • Dumbíček  

            Počkej, jeli jste v ČR? Podle CHMU v Libuši, dnes bylo nejtepleji k –2C. Takže těh +6C bylo spíš zbožné přání. :-)

            0 0
            • R-A-D-I-U-S  

              No já s nima nebyl ale okolo 14–15h mi sigma ukázala cca 6.

              Je pravda že asi na sluníčku a v závětří lesa, tak možná opravdu blud :-o(

              0 0
          • Mikikuba  

            to máš docela pekelný vjemový halucinace:)přesně jak píše dumbo:)

            možná tak na displeji něčeho na sluníčku …

            0 0
          • karliner  

            To by mne zajímalo kde :-)))

            0 0
            • R-A-D-I-U-S  

              v Řeži , víš přeci že tam mají reaktor :-D

              0 0
      • jecnak  

        Myslel jsem, ze nejdriv je ocistec a pak az peklo :-D. Jeste ze se nazpet neotocil vitr. Kazdopadne doufam, ze pristi vikend uz bude spis na zatepleny dresik.

        0 0
        • Thidney  

          Kosa byla hnusná, dvoje teplý rukavice přes sebe na konci března v polabí na sluníčku. WTF?

          0 0
        • šimlos  

          Doufejme,takovou kosu na konci března nepamatuju.Minulý týden jsem chtěl starý zimní prošoupaný čapáky vyhodit s tím že dosloužily a že Peklo severu bych mohl jet už v tříčtvrtečních­..Ještě že jsem to neudělal,to bych dopad :-)

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          V Jizerkach ideal, blue extra nahore i vespod. Jen uplne tuhej po vcerejsku mel co delat abych uvisel natesenou zenusi, a vzpominal jak si pohodove kompenzujete na Podebradsky…

          0 0
      • Internaut  

        Diky za odtah. Nastesti to dnes byla ta lepsi varianta – smerem tam peklicko – zpatky letem svetem.

        0 0
      • Thidney  

        Vyrazit na podebradskou klasiku s tim ze jsem pul roku nejel na kole, ale zas nabral tukový objemy, nenbyl úplně nejšťastnější nápad. Prej Internauta bolí koleno, Jecnak je po vcerejsku zrusenej a budou hodny na Medunku. Medunka nejela.. V podebradech pote co jsem zkolaboval (holt 3 pressa neni na tohle optimalni snidane) Jecnak pravil jsme tady jen o 7 minut pozdeji nez obvykle.. po pravde byli na me hodny. Pred jednou jsem byl doma, hodilo to 87 km a jeste jsem stihl uvarit pozdni obed. Dekuji za odtah.

        0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          :-) Jó, klucí jsou fájn, umřít Tě nenecháj, to jakó né ale jen tedá skoró :-D

          0 0
      • karliner  

        Zrovna dneska je 100 let výročí smrti synů hor Hanče a Vrbaty. Měl jsem dost podobné pocity jako Hanč, ale přežil jsem :-)

        0 0
    • Internaut  

      To zas bylo peklo. Smer vetru pro dnesni den – „furt do xichtu“. Jedine misto, kde jsem se svezl bylo Lysa > Dvorce, vsude jinde makacka.

      P.S. Nejak me pomalu ten brezen prestava bavit…

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        To si jen vybiras cos zameskal v sobotu a minulou nedeli :-)

        Zas lepsi vitr do usmevu nez rymicka, snad to bude rychly. Budete tu pres velikonoce?

        0 0
        • Medunka  

          přes velikonoce se budou najíždět km na jihu, snad v teple a bez větru :-)

          0 0
        • Internaut  

          Pokud vyjde pocasi, tak budu o vikendu jezdit v Dolnich Rakousich a kolem Palavy. A Tomas s Jitkou ma byt taky „pobliz“…

          0 0
    • Internaut  

      Tome, pro info – v sobotu se u Valtic jedou Hlohovecké okruhy (silnice) – info zde .

      0 0
      • jecnak  

        Děkuju, ale je dost pravděpodobné, že nakonec zůstaneme doma, jelikož Jitka pořád chrchlá.

        0 0
        • Internaut  

          Sleduju pocasi a u me to zatim take vypada na to, ze nikam nepojedu…

          0 0
    • jecnak  

      Co zitra ci v nedeli zkusit Jested? Jeli bysme nejkratsi cestou a rozumnym tempem.

      0 0
      • Internaut  

        Bohuzel se nepridam – nedam to – mozna tak za 2–3 tydny. Navic jsem zitra mimo.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Ja urcite ne, neco se mi usadilo v trubkach :-( pokude se to nejak pronikave nezlepsi, neschopen ani v nedeli na lehke Podebrady.

        0 0
      • jecnak  

        Tak zmena. Zitra vyrazim kolem 13h nekam kde se trochu schovam pred vetrem. Mozna zkusim Sazavu.

        0 0
    • šimlos  

      Já jel nakonec přes Kamenici na Sázavu a zpátky přes Jílové,Libeř a Zlatníky do Prahy.Bylo sluníčko a oproti minulé sobotě tepleji, ale protivítr,věrný kámoš, si na mě za Libeří stejně počkal a doprovodil mi až domů,kdepak,bez něj to posledních pár víkendů prostě nejde.

      0 0
      • jecnak  

        Moc jsem nestihal, takze jen za Podebrady a zpet. Nastesti zpet po vetru.

        0 0
    • Internaut  

      Zitra je nedele. Mochov v 9 hodin a pak dal…

      0 0
      • Medunka  

        na běžkách?

        0 0
      • Thidney  

        máš pluh na vidlici?

        0 0
        • Internaut  

          Nakonec pluh nebyl potreba. Ale ten vitr uz me nebavi…

          0 0
      • jecnak  

        Tentokrat ne. Jestli, tak na hodinku odpoledne, kdyz bude pocasi. V pondeli si ale dam neco delsiho.

        0 0
        • Honzis  

          když bys jel východním směrem, tak dej vědět. Ale jedu jen za sucha nebo vlhka, určo ne do deště. Po běžeckém víkendu bych jel volně (za tebou v háku).

          0 0
    • karliner  

      Musím přiznat, že zima, vichr a sněžení na vyjížďkách mne tak nějak začíná ***** :-)

      0 0
      • šimlos  

        Ale příští neděli má být závratných 5 stupňů,ano,celých 5 stupňů…:-)

        0 0
        • karliner  

          Natěšení bikeři a žiletky vyrazí v krátkém :-)))

          0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            Takový dva předběhnutý (kraťasy a bunda) jsem viděl v sobotu kdesi v polabí.

            0 0
      • jecnak  

        Jestli jsi nemel nahodou nahore nejaky blby pripominky :-D

        0 0
    • jecnak  

      O vikendu jsem slameny vdovec, tak si dam aspon jeden den neco trochu delsiho. V sobotu bych si dal treba Mseno pripadne s nejakym bonusem.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        V sobotu jsem taky slameny vdovec, akorat ze misto manzelky budu mit navic 3 slecny 8–15). A taky me furt jeste trapi rymicka s kaslikem, od Pekla kola jen lestim; nejak se ozvu zitra jak.

        Na nedeli jsem trochu uvazoval, jestli nejet tak, aby se odpo skoncilo kolem ctvrt-pul 4 u nejake obrazovky s Eursportem na poslednich 50 km Roubaix. Napriklad hospa na rohu v Zelenci u odbocky na Celakovice.

        0 0
        • karliner  

          Ještě jste ani nedostali mapu do ruky a Kašlík už tě trápí?

          0 0
          • Thidney  

            počkej až si došlápnu na tebe, ti pak nepomůžou ani Kašlerky

            0 0
      • Internaut  

        Jel bych velmi rad, ale opet prisla nejaka rymecka. FCUK :(

        V nedeli to vidim realne na Podebrady, ale sobotu z preventivnich duvodu odlozim.

        0 0
        • karliner  

          ječňák vás přes zimu utahal ;-)

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          You sure? Ja bych vyjel, ale pojal to jako lehkou lazaretni vyjizdku. Treba zkusit ty Thidneyho Modry dvere.

          0 0
          • Internaut  

            Nedam. Ve stredu rano jsem byl OK – vecer prisla zimnice a jak prisla tak dnes odesla. V sobotu to radej nebudu riskovat… Stve me to, ale nebudu blbnout.

            0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Tome pojedu hlavou a zustanu v sobotu taky doma, pridam se v nedeli na nejaky Podebrady. Nema cenu abych te zdrzoval, a 100+ by mi stejne neprospelo.

        0 0
    • Internaut  

      Tak změna. S Hrochem jsme telefonicky vytvořili „Lazaretní duo“ a pod dohledem doktora Grünsteina pojedeme v sobotu Poděbrady a možná i zpět.

      Sraz pro postižené i ty méně v 9.30 v Mochove.

      0 0
      • jecnak  

        Ja se pridam a nazpet si to trochu protahnu.

        0 0
      • Thidney  

        Vy jste fakt zralý na psichiatra, marodný či zdravý vidí pořád Poděbrady :) Lazaret, polní lazaret jede na výlet k modrým dveřím.

        0 0
      • Internaut  

        Díky za odtah. Večer nebo ráno uvidím, zda „neválet se v teple a vyjet“ byl dobrý nápad.

        0 0
    • šimlos  

      Já dneska jezdil v lesích kolem Kostelce nad Č.lesy a pak Voděradskými bučinami zpět domů,ne do Tuchorazi na muur jsem tentokrát nezajel,prvovýjezd patří panu objeviteli :-)a opět jako každý víkend,vítr,zima a v Bučinách na silnici ještě sníh,naštěstí byly alespoň vyjeté koleje.Ta zima má letos výdrž..

      0 0
      • Thidney  

        minulej týden tam nebyly ani koleje, místy jen led. Jsem se docela vycukal :)

        0 0
        • šimlos  

          To bych asi šel vedle sněhem radši :-) Já si tam připadal jak v Norsku,chladný lesy, ani noha a ještě sníh. BTW – ta silnice mezi Dobročovicema a Škvorcem,to je zlej sen..

          0 0
          • Thidney  

            mi povídej v Dobro bydlej rodiče a já na Hradešíně, takže jim sakra najetou. Počkej až na ní za pár týdnů ještě začne růst tráva :)

            0 0
            • jecnak  

              Muzu potvrdit, ze to je jedna z tech nejlepsich.

              0 0
            • šimlos  

              To už bude jak Arenberský les,nebo spíš alej :-). Karliner mi povídal,že je v plánu tour po řeznictvích :-).Ve Škvorci je dobrý,to znám a taky jsem si dneska v kapsách dresu přivezl domů klobásy a slaninu z tý budky v Mukařově,tam nikdy neodolám.Navrhuju určitě přidat Klepišovo řeznictví v Uhlířských Janovicích,ostatně je tam i jídelna.Taky velmi dobrá je v Zásmukách.To ale aby se to konalo ve všední den..

              0 0
              • Thidney  

                plán byl dát trasu se sprinty u cedulí Masojedy, Konojedy, Kozojedy, Výžerky s vyhodnocením u Klepiše. Mrchojedy jsem zatím vyřadil, protože nevím, kdo by byl ochotnej jet po červený dolů k Sázavě :)

                0 0
                • karliner  

                  Slavnostní start bude v Hrdlořezích.

                  0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Ja bych Mrchojedy nezatracoval, natrasuj cervenou nahoru od Sazavy :-).

                  Kdy?

                  0 0
                  • Thidney  

                    trasa z Úval

                    oběd v Kamenné lhotě

                    pár míst je teoretických – například v Kachní louži jsem ještě nebyl

                    0 0
                    • karliner  

                      Čili pro kluky z Prahy tak 200. To nedám dřív než v červnu.

                      0 0
                      • Thidney  

                        Uhříněves a zpět 142

                        0 0
                      • Thidney  

                        dojedeš do Úval vlakem a budeš to mít pod 150

                        0 0
                      • šimlos  

                        City Elefant z Masaryčky do Úval to jistí :-)

                        0 0
                        • McBlacky  

                          tak jezdíme na kole nebo vlakem ?

                          0 0
                          • Thidney  

                            akce Asanace – vlakem někam do lesů a na kole zpět. Pokud se pamatuju, tak občas takový věci organizuješ :-)

                            0 0
                            • McBlacky  

                              to jo, ale protože běžně lidi neradi jezdí 200+km na bajku se startem ve 4 ráno, aby se to stihlo :)

                              jinak ta trasa je uber luxusní a takový víkend 4–5/5 hmm

                              0 0
                              • Thidney  

                                to by teoreticky šlo

                                0 0
                              • Hroch obojzhivelnyj  

                                4–5/5 uz bude vytaty Stelvio na Zlataku.

                                0 0
                                • McBlacky  

                                  otázka kdo na to bude mít nohy budu mít problém i s distancí s jedničkou na začátku, natož zlaťák…

                                  Můžeme dát v sobotu tohle a vaše nevyskákaná východní klika se v neděli vyjede do Krkonoš :)

                                  0 0
                                  • Thidney  

                                    neboj, po Lostu to Hroch uvidí jinak :)

                                    0 0
                                    • karliner  

                                      Pojede do Poděbrad a cestou bude drmolit něco o půjčovně :-)))

                                      0 0
                                    • Hroch obojzhivelnyj  

                                      A co 1/5, misto pruvodu, to uz budou rany z Lostu vylizane? Me se ty vikendy nejak plnej :-(

                                      0 0
                                      • Thidney  

                                        tak 1/5 nebo 8/5 oboje středa, svátek. 1 termín budu mrtvej po Lostu druhej termín budu mrtvej strachy z Jasného Drsoně. Takže bába nebo sníh ,)

                                        0 0
                                • karliner  

                                  Toť otázka.

                                  Bus tam jede poprvé 12/5.

                                  0 0
                                  • Hroch obojzhivelnyj  

                                    O duvod vic pro toho 4–5., min lidi a nepotkas bus ve sjezdu. Prohrnujou to tam nahoru pres zimu?

                                    0 0
                                    • karliner  

                                      Ne. Pokud tam leží sníh, jako že tam zatím leží, vyfrézují to až pro autobus, čili 5/5 tam sníh být může ale nemusí, kdežto 12 tam nebude určitě. Ledaže by ho tam bylo ještě tolik, že by s tím datem pohnuli.

                                      0 0
                    • Honzis  

                      v Kachních Loužích je to prima, asfalt jak sklo, nikde nic, občas ale taky tohle : http://img9.rajce.idnes.cz/…DSC07484.jpg?… – ty dolejšky u Komorců a pak nad K. Loužema hold vypadaj takhle … doporučuju projet celou galérku, je tam pár hezkých míst, kde jsem na silničce dřív jezdil :-D

                      0 0
                    • Thidney  

                      Dnes proběhl průzkum terénu (vracel jsem se z tkalcovny)

                      zjištění – hospoda je zavřená, naštěstí náhrada je naprosto plnohodnotná. Bohužel už před Uhlířskými Janovicemi. Takže jsem trasu poupravil a protože je mi jasné, že až se tragédi jako já budou pomalu sunout do kopce od oběda směr Pivnisko, by mohli chrti při čekání v té nadmořské výšce nastydnout a chytit rýmičku/kašlíček. Abych tomu předešel vytvořil jsem pro ně přídaveček čítající cca 25km/500m viz. http://www.bikemap.net/route/2068071… 3 hezké hupíky, výhledy, slušnej asfalt :)

                      termín spíše 8.5.

                      0 0
    • jecnak  

      Zitra se jedu potoulat nekam na Kokorinsko a nazpet pres Mladou Boleslav. Tempo pohodove. Trasa 130+. V 9:30 budu projizdet pres Drevcice, pokud ma nekdo zajem.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        7. duben je International Bike With Your Wife Day :-)

        Pojedem nekam na bika s Janou.

        Zkontroluj prosim stav ledu v Koko.

        0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Pěkně zvolená trasa, fain oběd ve Mšeně, 3–5°C, protivítr, nějaký to sněžení z kraje, 163Km, 1600m UP, 26AVG. Prostě taková vyjížďka s lidskou tváří :-D Díky Tome za odtah, bylo to super !

        0 0
        • jecnak  

          Vyslovene jarni vyjizdka :-)

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Uz aby v Lobci zacali varit :-)

            0 0
            • jecnak  

              Do toho je jeste daleko, jelikoz uvnitr jsou hole steny bez omitek.

              0 0
            • šimlos  

              Zatím musí stačit Václav a Adolf ze Vtelna :-)

              0 0
    • Thidney  

      kdyby se v sobotu někomu chtělo, tak ve Voděradskejch bučinách se jede mtbo – http://rac.xf.cz/…RCform07.php?…

      0 0
    • Internaut  

      Dnes to bylo za odmenu. Jen houst!

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Rano mraz a mlha, odpoledne proti vetru. Aspone ze ne najednou jako obvykle :-)

        0 0
        • Honzis  

          Ráno mráz a odpo vedro a vítr proti, navíc nuceně na fáčku s blatníkama, páč jsem v pátek cestou z práce pohřbil svoje GT …

          0 0
    • jecnak  

      Jak jste tom o vikendu? Porad me laka ten Jested a myslim, ze uz by to nemel byt problem…

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
      • Internaut  

        Nevim, jak na tom budu s fyzickou – asi to bude lepsi zjistit bojem nez u pc. Takze se hlasim.

        0 0
      • Internaut  

        Mozna bude na zpatecni ceste vetrno – YR sice hlasi light breeze z JZ, ale osvedceny WeatherPro dava 24kmh.

        0 0
      • Greyhound  

        Na Ještěd bych se přidal určitě, víc by se mi tedy hodila neděle, ale sobota pokud nebude pršet je taky OK.

        0 0
        • treatt  

          Taky bych se přimlouval za neděli, v sobotu mám rodinnou oslavu :( Ale já bych tam stejně v současném stavu schrány fyzické dělal jen wheelsuckera na chvostu, tak do toho nemůžu moc kecat :(

          0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            Taky bych raději neděli… ale jsem tak na 50% zatím.

            0 0
            • 33biker33  

              V sobotu nemuzu, na nedeli jsem se predbezne nahlasil na bajkovou vyjizdku, ale to jsem nevedel o tehle certovine;-). Nejelo se na ten Jested loni pozdeji? Koukal jsem na webku a je tam jeste dost snehu…

              0 0
            • 33biker33  

              V sobotu nemuzu, na nedeli jsem se predbezne nahlasil na bajkovou vyjizdku, ale to jsem nevedel o tehle certovine;-). Nejelo se na ten Jested loni pozdeji? Koukal jsem na webku a je tam jeste dost snehu…

              0 0
            • 33biker33  

              V sobotu nemuzu, na nedeli jsem se predbezne nahlasil na bajkovou vyjizdku, ale to jsem nevedel o tehle certovine;-). Nejelo se na ten Jested loni pozdeji? Koukal jsem na webku a je tam jeste dost snehu…

              0 0
              • jecnak  

                Vloni se jelo o 3 tydny drive.

                0 0
      • jecnak  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
      • jecnak  

        JEDEME TEDY NA JESTED V NEDELI a sraz je v 9:00 na moste u plavebni komory v Brandyse. Tam i zpet nejkratsi cestou. Alternativni predsrazy viz vyse.

        • Neplatici data, respektive vlakna k nim jsem bloknul, at v tom neni tototalni gulash.
        0 0
        • treatt  

          Roger that. Pokud nenastane něco mimořádného, hlásím se. Pojedu asi po lajně od domu, tedy přes centrum nahoru na Letňany a dál přes Kbely na Brandejs. Nepojede někdo touto cestou?

          0 0
          • 33biker33  

            Start Vrsovice…, jsem spis myslel jet smer Cernak, ale je jeste cas na domluvu.

            0 0
            • treatt  

              Jak myslíš, jen mi tohle přišlo takový přímější a rychlejší..ráno pro mě není čas na hrdinství :)

              0 0
              • jecnak  

                Hlavne prijed vcas, necekame.

                0 0
                • treatt  

                  Je mi to jasný. Minule se mi to povedlo i s časem na kávičku :)

                  0 0
              • 33biker33  

                http://www.mapy.cz/…

                Jako kdyz strelis na sraz s Jecnakem;-). Tzn. 8:00 u Koh-i-nooru?

                0 0
                • McBlacky  

                  na rozjetí AVG 28+ ve městě :) ty víš jak na Treatta :)

                  0 0
                  • treatt  

                    Asi tak :) miluju dorazit poblitej na sraz a mít 200 plus před sebou :)

                    0 0
                    • 33biker33  

                      Je objednana zelena vlna a jihovychodni orkan, ale muzeme to samozrejme posunout, 7:45?

                      0 0
                  • 33biker33  

                    Pojedes ten zavod o vikendu, nechces se taky pridat?

                    0 0
        • Internaut  

          OK. Pro zajemce (Hroch po vine povinne :) 8.45 sraz u cedule Celakovice (hotel Tosca) smer Tousen.

          0 0
        • jecnak  

          Kdo by chtel, tak sraz v "Hornich Pocernicich u Hrbitova ":http://www.mapy.cz/s/6Opd v cca 8:35

          0 0
          • Thapsus  

            Jestli mi na silnici přes zimu nezpuchřely gumy tak dorazim.

            0 0
          • Greyhound  

            Budu tam.

            0 0
          • 33biker33  

            Potvrzuju, ze dorazime s Treattem na hrbitov ve stanoveny cas.

            0 0
        • Meduza  

          Jedu!

          Pridam se 8:35 u Pocernickyho hrbitova.

          Zlobi me koleno, kdyz to pujde ztuha tak se cestou odpojim.

          0 0
        • Anciáš  

          Jedu s váma, dorazím na sraz do Brandejsa. Snad to stihnu…

          0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Dost slušná kudlička takhle z jara :-) Ale jinak super, to jako jó :-D

          PS: Jsem úplně na ****** – 212Km/1842/28.5

          0 0
          • Thapsus  

            Nejsem na tom o moc líp :-). Fotky a dokonce i akční video(a) tady: http://thapsus.rajce.idnes.cz/…ni_do_roboty

            0 0
            • R-A-D-I-U-S  

              Tak balónky tě zaujaly.. :-)

              0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Indianska milenka je pekna zmije :-)

              0 0
            • Thidney  

              tak jako Pendolino při každě zastávce pucuje bajka, tak Treatt provádí jakési jogínské cviky. Zajímavé

              0 0
              • treatt  

                No jo :) ale náhodou, na jedný taky jím :)

                0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Boli to furt stejne, jen se jede rychleji (G.Lemond)

            Jsem rozjetej, bude to malina..Chmm.. po 25 km z toho vylecen. Ale super!

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Pro zajimavost, GPS rika ze jsem byl od vratek na vrsku za 4h presne s 20 min servisni prestavkou, zatimco vloni to bylo s 20 min cekanim v Brandyse presne 4h.

              Z C. Dubu jsem to dal nahoru presne za hodinu, coz je po odecteni 1:15 curaci pauzy o 4:15 min lepsi nez vloni. To je zlepseni o skvelych 7%. Pri zachovani soucasneho trendu se tedy z nynejsich nastoupanych 800m/h dostanu na magickych 1600m/h Ivana Bassa na Zoncolanu za 15 let :-)

              0 0
              • treatt  

                Hlavní je držet správný směr :)

                Já teda včera chcípl strašně, ale vzhledem k tomu, co mám letos za sebou žádný div. Jinak teda sjezd byl docela hnusnej po těch kamínkách, zvlášť s případy ten mercedes, co to kudlil bez ohledu na mě a neuhnul ani o píď..

                0 0
                • 33biker33  

                  Jo Mercedes byl hustej, asi taky nechtel pichnout v tech tunach toho sterku;-)))), nektery lidi byli taky dobry.

                  0 0
                  • treatt  

                    Spíš nechtěl sundat nohu z plynu, *****. Jo jo, některý lidi fakt překvapovali. Dobrá byla ta kočenda, co Tě prostě nechtěla nechat projet :) O kus dole jsem to už trochu pustil, v proti zrovna auto odhadem 80+ a hned o pár metrů později rodinka s malýma dětma přes celou cestu. Odvážní rodiče..

                    0 0
              • 33biker33  

                Trend je tedy nastaven velmi dobre;-).

                0 0
              • karliner  

                Uff. Poprvé jsi vyjel z Polabí a hned VAM 800. O tom si můžu nechat zdát :-(

                0 0
                • McBlacky  

                  na silničním kole a dobrým kopci jako Ještěd bys to dal taky.

                  0 0
                  • karliner  

                    To jo, ale určitě ne teď.. Na tento průměrný VAM chci naladit na Ötztaler.

                    0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  kua z Dubu je to jen 700 up, tak opravuju. Hodina zustava :-(

                  0 0
          • 33biker33  

            Toz pekna je ta silnicni cyklistika, tesim se brzy na dalsi etapu. Diky za fajn vylet.

            0 0
            • Galibier  

              Cože?!? Karel má silničku jo? já hledal na fotkách bajka s ultratenkými plášti a on silničku… :-)

              0 0
              • 33biker33  

                Uz je to tak. No, je to nezvyk videt tu uzonkou pneumatiku pred sebou;-).

                0 0
                • treatt  

                  A našlapávat do Looků a přejíždět koleje a projet přes vlny na asfaltu a přejet vrstvičku štěrku a tak, co? :)

                  0 0
                  • 33biker33  

                    Jo, zlaty slehace, to je jiny nastupovani, no budu muset to naslapavani natrenovat, protoze to je o hubu. Koleje jsou taky zajimave, siroke mezery mezi dlazbou, diry v silnici, jako ze jich je mistama pozehnane a ten sterk na Jestedu, jedna malina vetsi nez druha;-).

                    0 0
          • Thidney  

            Jsem v poledne pohlédl ze zahrady na Ještěd, odložil pilu a zamával vám ,)

            0 0
            • treatt  

              Díky bratře! Vědět to, zamáváme zpět ;)

              0 0
          • treatt  

            Mně 235,50 – ale není to přesné, zapomněl jsem měřit mezi hřbitovem a Dřevčicemi, takže skutečnost je asi o 5km víc

            Čas 8h10, průměr 28,9 včetně plácačky po Praze, up 1 926, max 74,4 km/h, max ot/min 204, max teplota 25° a min 7°C

            Ještěd bolel zle, jinak většinu času velmi fajn svezení v balíčku (až na tu palbu před Starou), počasí luxus, jen houšť!

            0 0
            • 33biker33  

              Si nekde zakufroval? No vidis, prumer 28 je v pohode;-).

              0 0
              • treatt  

                Jak 28? 28,9 je 29 z matematickýho pohledu!!! ;)

                Ne, nezakufřil jsem nikde, jel jsem svoji klasickou lajnu dom..

                P.S. nahodíš fotky?

                0 0
                • 33biker33  

                  Oboji je 28+, ne;-)? Kdyz jsme porovnavali ujetou distanc, tak jsi mel asi o 5 min a nakonec ti to ukazalo vic a to jsme to podle me meli ± stejne daleko domu. Myslim, ze i v tech 8, jak bylo navrzeno bychom to v pohode stihali, jeli jsme pianisimo totalni. Fotek mam par, mas-li stazeny fotky od Thapsuse, mas i moji mnozinu;-). Ale muzu je hodit na Ulozto…

                  0 0
                  • treatt  

                    No tak já neříkal, že jedu tou nejkratší, ale „klasickou“ lajnu dom :) Tedy přes Dubeček, Uhříněves, Petrovice, Háje, Spořilov..

                    0 0
            • Medunka  

              Jaka palba pred Starou?

              0 0
              • treatt  

                Správně to píšeš s velkým písmenem :)))

                Myslím na cestě zpět..

                0 0
                • 33biker33  

                  Si pletes s lonskym rokem;-).

                  0 0
                  • treatt  

                    :) mno, i letos ty vyprovokovaný tahy, místy až nástupy do brdků stály za to :) Ale bolavej Strejda na Ibalginu ale nebyl, pravda :)

                    0 0
                • Medunka  

                  na cestě zpět to byla stíhačka aby bylo ještě otevřeno a na rozdíl ode mne ste už měli nachystané sezení

                  0 0
        • jecnak  

          Pekne, rychle, na predvykasene nohy idealni. Pocasi 1*. V balicku nam to pekne klapalo, jen co je pravda. Tesim se zas nekdy.

          0 0
        • Greyhound  

          Parádní vyjížďka, v balíčku pohoda a kilometry naskakovaly skoro zadarmo. Akorát Ještěd byl tentokrát nějak vyšší, prudší a studenější. Už se těším co vymyslíte za další výlet.

          0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            Praha-Ještěd-Kozákov-Praha :-D

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              …dle Thapsuse tzv. vyhlazovaci dvojboj.

              0 0
            • Greyhound  

              Tak tak, na Kozákově jsem ještě nebyl a jeden kopec za vyjížďku jako v neděli se mi zdá trochu málo. :-)

              0 0
        • Internaut  

          Diky za odtah. Kase stridala kasi. Snad budu priste v lepsi pohode.

          P.S. Do CelEj jsme s Hrochem vjizdeli se 190km – coz jsme vzali jako vyzvu a jeste jsme navstivili Mochov. 200 je 200.

          0 0
    • Internaut  

      Sobota – do kavy chobota. Razim na Podebrady – 9.15 vrtule v Cel. nebo 9.30 v Mochove.

      0 0
      • Medunka  

        děkuju za obětavý přístup cestou zpět – za teplé místo a hlídání

        Mstětice → Zeleneč slušný peklíčko v deštíku

        Lávka v Toušni už jen s nájezdovou rampou uprostřed stavebních prací si vyžádala trošku gymnastiky – kladina v tý výšce s kolem na ramenou byla zajímavá. Finále ale bude super. S pedálama Time to občas bylo cestou dolů po schodech o držkopád.

        0 0
        • Internaut  

          Take diky. S Hrochem jsme si rikali u polivky zda Vas zastihnul destik.

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          mmm to mohlo byt zajimave…

          Ja u Ferusu potkal postupne skoro celou rodinu, doslechli jsme se, ze lavka je zavrena a na trajekt fronta, tak jsem nechal Edu vygradovat vyjizdku samotnyho a vzal to pres Brandeys. Coz mi brzo v mokru prestalo pripadat jako dobry napad.

          Dik za spolecnost, budu se tesit na priste.

          0 0
          • Medunka  

            Byla zavřená, byli na ní dělníci, ale nechali nás projít, jen to nebylo nic pro ty, co maj strach z výšek, přeházeli sme po konstrukci, ale pobavilo mě to, sem si říkala, jak se budou lidi dostávat na druhou stranu, když v čelákovicích jen trajekt a tady díra uprostřed mostu .-)

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              :-)

              Lavka by mela byt zavrena jen 1 den, dobre to sladili s prvni teplou soboutou a celakovickym Vyslapem. Pry na trajekt byly fronty cely den.

              0 0
          • Medunka  

            Tak lávka dneska fungovala – sice furt na ní dělají a menší díra mezi kusy lávky nahoře ořád je, ale dneska byla zadělaná prknama, takže se dala na pohodu project. (sem změnila cíl cesty, v Přerově mi došlo, že blonďáky nechci a tak jela zpět za indiány do Boleslavi)

            V Boleslavi u nájezdu na cyklostezku (ten dřevěnej had) sou veverky. Jedna mi na férovku šla naproti po silnici, asi čekala oříšky :-)

            Jinak gentlemani nevymřeli – cestou kolem golfu před Mstěticemi mě dojel týpek a nebídl mi teplý místečko v háku.

            0 0
      • jecnak  

        Diky za fajn vyjizdku. Proti vetru mi to tentokrat ani neprislo. Mimochodem nemejte kola, najdete zajimave praskliny – Fuji ma prdly zadni ZTR asi na 3 mistech kolem niplu – nejspis mu neudelalo dobre to prepleteni. Zatim bez problemu pouzitelne, ale ten rafek dal tak maximalne 10t, skoda.

        0 0
    • Delkim  

      dneska dopol kolem 10 hodiny jsem se na silnici 611 přes Nehvizdy, Mochov, Starý Vestec, Kersko držel tak 10km asi 300m za nějakým otužilcem komplet v modrém krátkém dresu Astany, tak 170–175cm a měl nějaká divně opuchlá lýtka :))))) asi alergie nebo co :)))

      nebyl to někdo z vás? chtěl jsem se ho na něco zeptat

      0 0
    • jecnak  

      Vidim, ze nastala euforie z preziteho trapeni a typicke zlehcovani situace chlapackymi recmi, tedy prihral bych si polivcicku.

      0 0
      • Thidney  

        Down for Maintenance. Cos tam proboha naklikal?

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Amstel Gold aneb Deset stupnu ke zlate!

          No probereme to jeste s kasparkem, jestli na to neni moc malej.

          Ty lisaku, tohle uz mas naklikany davno, prvni pulku jsme kdysi jeli, ale z Dube to pak vzali rovnou kokodolem. Si dodnes pamatuju jak jsem dojel mrtvej.

          0 0
          • jecnak  

            Je to velka krutarna, tak treba na najaky pekny letni den, az budou mit vsichni najeto i na takovyhle kopecky.

            0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Luxusní :-)

        0 0
    • jecnak  

      Jen pro zajimavost. Vloni jak jsme jeli na Praded, byl jsem tenkrat v pokuseni objet Mohelnicak po okreskach. Vcera diky totalni uzavirce jsem to projel autem a na silnicce je to jen pro nejzapalenejsi cyklokrosare. Trasa krasna, ale asfalt spis nebyl nez byl a ted po zimne diky piskovani a sterkovani to tam po prujezdu aut vypadalo jak pri pisecne bouri na Sahare. Konkretne se jedna o http://www.mapy.cz/…

      Na druhou stranu objizdka Hrebecskeho tunelu je po stare silnici velmi prijemna. Lesni usek s peknym asfaltem a mirnym sklonem.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Chro chro chro to je parada, takovyhle pocasi po ranu, uz ani nepamatuju jaky to bylo, novej mazlik jede jako modrej samet, mmm jen houst a zadny kapky.

        0 0
        • jakub_kencl  

          Sakra, jak to děláte, že na tom východě máte všechno lepší než na západě ;-))) ráno jsem vstal, mrkul z okna na provazy deště a ještě na hodinu zalezl do pelechu. V 7 už zase krásně, ale to už sem se flákal autem :-(((

          0 0
        • Thidney  

          v 7 v Úvalech zmokl a jel domů :-/

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            No podle predpovedi melo byt hezky, tak jsem o tom nepremyslel a jel :-)

            My mame v Celakovicich subtropy, prsi na jih nebo na sever od nas, protoze jsme ve srazkovym stinu Prahy. V lete je tam vsecko zluty jak ve stredomori.

            0 0
            • karliner  

              To je pravda. Dokonce máte skoro za chalupou největší písečnou dunu ve střední Evropě :-)

              0 0
            • Delkim  

              a máte tam v Čelákovicích výbornou cukrárnu, dneska jsem tam po 2 hodinách musel zastavit a doplnit cukry na další 2 hodiny, výborná Charlotta a zmrzlina :) i Lavazza se podávala a slečna k tomu mluvila hezky po slovensky :)))

              je to jakoby ve dvoře, je tam i stánek na nějaké domácí sýry

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                JJ u nadrazi, ale moc tam nechodim. V Celakovicich mame podniku…

                0 0
                • Internaut  

                  Ja jsem cetl „…v Celakovicich mame podminku…“ :)

                  0 0
                  • šimlos  

                    Vždycky když přijedete z Poděbrad tak uděláte někde v hospodě vostudu a virvál,to je nám jasný :-)

                    0 0
    • jecnak  

      Co nedele? A nerikejte, ze Podebrady :-D

      0 0
      • Thidney  

        Kostelec?

        0 0
      • Internaut  

        Co takhle sobota Podebrady na zimacich a s blatniky a nedele neco delsiho?

        0 0
        • jecnak  

          Pokud bude mokro, tak ano. POkud bude sucho, tak v sobotu si dame s Jitkou privatni Kokorin a v nedeli bysme se pridali.

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Ja to zatim vidim ze v sobotu budu zvelebovat hnizdecko a v nedeli kompenzovat s Janou minuly tyden.

          0 0
          • karliner  

            Se nechceš zatavit před LiP.. To já poznám.

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Ja bych aj i tavil, ale s vikendama uz to bude spatny…

              520 km od minulyho patku, nastoupit za Ovce neni jen tak ;-)

              0 0
              • karliner  

                Takže je jasný, kdo bude ten silnej :-)

                0 0
              • Thidney  

                Hrochu neblázni, vždyť to je dvojnásobek mých veškerých sportovních aktivit za posledních 7 měsíců.

                Karliner jede jinu kategorii, tak je zbytečný ho zastrašovat :)

                0 0
    • Internaut  

      Jedu na kolonadni kafe, a asi se nebude prasit. Beru zimnici s bryndackem. Pro zajemce sraz v Mochove v 9.30.

      0 0
    • Internaut  

      Jedu na kolonadni kafe, a asi se nebude prasit. Beru zimnici s bryndackem. Pro zajemce sraz v Mochove v 9.30.

      0 0
    • Internaut  

      S Hrochem jedeme zítra „něcokolemkila“. Odjezd 9.10 v Mochově a trasa: Č. Brod- Kostelec- Kuřim- Pečky- Nymburk- Lysá- Káraný- ČB.

      0 0
      • Pedro RB  

        přez KUŘIM to rozhodně něcokolemkila nebude:-)

        0 0
        • Internaut  

          Kuřim nebo Kouřim – je to jedno. Stejně je to v Čečenské republice.

          0 0
      • Medunka  

        „něcokolemkila“ to bylo dneska, eště že existuje dovážka pizzy a vyhřátý pelech. Mi trošičku došlo.

        0 0
      • Internaut  

        Celakovice – Jesenik – Celakovice. Panove diky. V kopci to bolelo, ale vitr nazpet prisel vhod.

        P.S. Hruby Jesenik

        0 0
        • jecnak  

          Dneska to slo.

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Jecnaku prosim nerikej uz Edovi takove veci, jako ze ma do kostek najizdet rychle. On hlta kazde tve slovo a dneska vsecky kostky lital petactyricitkou. Jako kdyby nestacilo, ze je teamova kondicni trenerka nuti gradovat tempo na cisla rovna voltage lihovin na Grade rozlevanych.

          Diky panove :-)

          0 0
          • Internaut  

            Btw. vitr byl dobry sluha – tech 25km z Jeseniku do Lyse jsme meli AVG 38,3.

            0 0
        • treatt  

          Jsem si říkal, jestli Vás někde nepotkám, vytáhl jsem Martina na jeho první letošní výjezd, takže Poděbrady a pak přes Milovice na Starou..akorát jsem se sekl na odbočce a dojeli jsme do Benátek :) Lehoučká zajížďka :)

          Jinak ta nákaza se furt šíří, včera od rána mě tahal zle vnější vaz v levém koleni, nepřešlo to za celý den a dneska už ho neohnu bez slz v očích. Kua..

          0 0
        • treatt  

          Koukám, že budeš mít letos stejně pěkně započaté opálení tan lines, jako já :)

          Aneb bonusový proužek vprostřed lýtek,

          bude z nás sen žen a dívek :-D

          0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Sem si dal sám něcokolemstopade v posázaví a taky fain ;-)

        0 0
        • 33biker33  

          Toz to jsme se minuli…, priste to chce lepsi organizaci;-).

          0 0
        • šimlos  

          Já tam dal něcokolemstode­set,opatrně jsem nahlédl do trasy Thidneyho chystané vyjížďky..

          0 0
          • Thidney  

            kde jsi nahlédl?

            0 0
            • šimlos  

              Nemohl jsem si pochopitelně odpustit úsek Dobročovice-Škvorec,ten k dobré vyjížďce prostě patří..Dále Hradešín,Maso­jedy,Doubravči­ce,Truba – ten úsek lesy z Doubravčic na Trubu je moc hezký,Kozojedy a pak jsem to vzal přes hlavní na Jevany,Černé Voděrady,takovou silničkou dolů na Hradec a přes Skalici a Střimelice do Ondřejova a na Prahu.Trochu jsem se u těch Střimelic zamotal a navštívil Hradové i Kostelní :-)

              0 0
              • Thidney  

                hezká vyjížďka :)

                0 0
              • Delkim  

                včera i dneska jsem tudy taky jel, v Jevanech jsem se podél rybníka kochal pohledem na neuvěřitelné stavby, to jsem ještě jinde na kole neviděl… ale pak dál skrz les ten asfalt, to je luxus, to se taky jinde nevidí :)

                jinak rozhodně doporučuji v této lokalitě zařadit krásný klidný úsek z Doubravčic směr Mrzky a v půlce to vzít na Vrátkov, ten projet rovně přes Zahrady a otočit se dole u rybníka o 180 stupňů a podél rybníků a potoka zpátky na rozcestí a tam místo na Doubravčice na Trubu

                já jel pak Kozojedy, Jevany, Klokočná, Tehov, Babice, Doubek atd…

                0 0
                • šimlos  

                  To jsem jel,když jsem se byl podívat na tuchorazský muur,hezký úsek.

                  0 0
                  • treatt  

                    Která cesta to vůbec je, v tý Tuchorazi?

                    0 0
                    • šimlos  

                      Odspodu od rybníka,když červená TZ zatáčí vpravo,pojedeš mezi domky do kopce rovně a jsi na muuru.Je tam značka „Cyklisto sesedni z kola“ :-)

                      0 0
                      • Hroch obojzhivelnyj  

                        …coz taky pravdepodobne po par metrech i udelas. Dalsi pokus podniknu za uplneho sucha.

                        0 0
                      • Delkim  

                        http://goo.gl/maps/sWmV2 je to ona?

                        0 0
                        • šimlos  

                          Je.Muur začíná hned dole.Asi si tam někdo nabimbal,protože při mém neúspěšném pokusu mě paní ze spodního domku sledovala soucitným pohledem a když jsem to po pár metrech otočil,souhlasně pokývala hlavou :-)

                          0 0
                          • Delkim  

                            kdybys to vyjel tak by možná vyšla s bábovkou :) třeba na někoho takového čeká celý život :))))))))

                            0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Tez jsem nahledl, onehda, nevim co v Masojedech a okoli jedi ted, ale kazdopadne tam lovi cyklisty a jina zvirata do jam. Asi chudy kraj, no.

                0 0
                • šimlos  

                  Jo,je tam jedna ukázková,dna nedohlédneš..

                  0 0
                  • Delkim  

                    spojka Hradešín-Masojedy-Doubravčice je jednoznačně nejhorších pár km v okolí, tomu je lépe se vyhnout!

                    0 0
                    • Thidney  

                      hele nestrašte mi tady účastníky vyjížďky. To není fér.

                      0 0
    • Internaut  

      Dnes to byl ukázkový „light breeze“. Roviny v polabí se zase zvedaly. Gutaperča.

      A sosaje malé pivko v Toušni prohnal se kolem oranžovo-modrý démon směrem ku Počernicím. Pískal jsem, volal jsem. Zvuk nestíhal. Ten člověk musí mít ukrutnou sílu…

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        V TousEni, pane kolego, Touseni.

        Ja bych vcera vecer nestihal na kole z prace za svetla, tak to mel dnes domu zadarmo.

        0 0
    • jecnak  

      Uz me ty nekonecny Podebrady stvou. Pojedme v sobotu na Grado.

      0 0
      • Internaut  

        Pane Lorenc, ujedu to?

        0 0
        • jecnak  

          Nevim, na co bude v sobotu cas a chut, ale klidne ty Podebrady a nebo variaci na trasu co jsme jeli s Radiusem pres Koko.

          0 0
          • Internaut  

            Zatím to vypadá v sobotu na slušný chcavec…

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Ja mam na sobotu narizeny gauching a pripadne lehke rozjeti s Janou, kdyz nebude prset. Luzni lesy kolem Prerova prave kvetou (minulou sobotu tak zacinaly).

              0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        …a pak na Leningrado. Ale to az budete mit neco najeto, az tak v cervnu.

        0 0
        • McBlacky  

          :) :) :)

          0 0
        • karliner  

          V Leningrádu jsem už na kole byl. Ale na žiletce bych se tam neodvážil. A bez brnění asi taky ne :-)

          0 0
      • 33biker33  

        Jsem myslel, ze jste planovali cestu na sever…, nekdy bych do tech Podebrad zajel s vama, jestli tam jeste pojedete.

        0 0
        • jecnak  

          Pojedem na sever, tohle je jen srandicka s nazvem ciloveho mesta. Do Podebrad jeste pojedem tak milionkrat :-)

          0 0
          • Delkim  

            když už jsou ty Poděbrady u některých z vás tak oblíbené, tak mi to nedá se nezeptat kudy do nich a z nich? :)

            stačí čísla pár silnic, co máte vyzkoušené ad kvalita silnice/auto_pro­voz? dík za tip!

            0 0
            • jecnak  

              Treba takhle http://connect.garmin.com/…ty/301240374

              0 0
              • karliner  

                Slušná motanice v Poděbradech, než jsi našel kavárnu ;-)

                0 0
              • Delkim  

                jj, to je po té silnici č. 611 co taky jezdím, jen ten provoz je tam ve všední dny někdy až moc silný, náklaďáky to tam pěkně kalí :(

                v těch Poděbradech, tos tam hledal toalety? :)))

                a nestopnul sis auto? :))) maximální rychlost: 89.2 km/h

                slušný :)

                díky!

                0 0
                • McBlacky  

                  mě spíš zarazila max kadence 226 :)

                  0 0
                • Internaut  

                  Tady mas jednu a druhou alternativu s mensim provozem

                  0 0
                • jecnak  

                  V sobotu rano za tu cestu potkame reknem 30 aut a nakladak max jeden kus. Podebrady jsou vylet Garminu po stole – nema signal, tak hleda a dopocitava. Podobne motanice jsou treba pri jezdeni doma na valcich nebo spinneru.

                  0 0
            • knihovník  

              Ja jsem se teda jeste nenasel odvahu pripojit se k mistnim silnicarum, ale v nedeli jsem jel Podebrady takhle

              Provoz v nedeli odpoledne snesnitelnej.

              0 0
    • Delkim  

      tak jsem dneska využil včerejší tipy na ty Poděbrady (těsně, dovnitř jsem raději nejel), celkem 131km ve fantastickém počasí!

      ten úsek Mrzky-Limuzy, to si zkuste, to je značená cyklostezka, dá se zvládnout i na silničce a je to celkem legrace :) poslal mi tam místní pán, že prý supr zkratka a jezdí tam prý spousta lidí na kolech… no nevím, silničářů asi moc ne :) každopádně je to tvrdá hlína, dá se to, jen ten začátek je na nejlehčí převod a upřímně říkám, že to bylo jen tak tak…

      0 0
    • Internaut  

      Tome diky za svih. Ty jsi zase trenoval, ze jo?

      0 0
    • Internaut  

      Zitra mam odpoledne nejake rodinne povinnosti- takze nemuzu nic delsiho. Pojedu na kafe do Podebrad. Kdo by mel zajem – 9.00 v Mochove u hotelu.

      0 0
      • Internaut  

        Dnes nebyl Oliver ve formě. Ve vitríně neřesti bylo pusto prázdno – griloval se tam jeden jediný kus medovníku.

        Prý se majitel nedohodl s paní co ty všeliké dobrůtky přivádí na svět. Ale snad je naděje… Krizový scénář je, že dále budou nabízet cheescake-y a štrůdlík (ty si dělají sami).

        0 0
        • Medunka  

          hm, štrůdl dělaj skvělý, o tom žádná a brownies sem od poslední návštěvy už párkrát doma udělala, tak to ani škoda nebude, stejně, na pořádná dortíky se jezdí do Boleslavi

          0 0
        • karliner  

          Co si počnete? :-)))

          0 0
          • Thidney  

            budou se léčit v Kostelci nad Černými lesy :-)

            0 0
            • karliner  

              To by se zase mohlo vyrážet z kruháku v Uhříněvsi :-)

              0 0
            • McBlacky  

              Počítám, že trasa jedů bude zahrnovat i nějaké poživatelné jedy :) jedu vlastně jen kvůli tomu :)

              0 0
              • Thidney  

                Jedinej problém jedů je, že má řeznictví u Klepiše zavřeno. To by se dalo domluvit s jedním tamním nadšeným elektrocyklistou, že by nám klobásky den předem nakoupil :)

                Hospoda prověřená, ale jestli mě naštvete tak se pojede do Staňkovic ke Kmochům – http://www.pividky.cz/…ohorsko1.php :)

                0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Inspekce ve Vsetatech zas odhalila, ze 20 min po zaviracce uz fakt nemaji otevreno :-( asi nejaky spatny den.

          0 0
    • Internaut  

      Zitra vyrazim na necokolemkila. Trasa dle dohody – sraz pro pripadne zajemce v 9.30 u hotelu v Mochove.

      0 0
    • Internaut  

      Zitra vyrazim na necokolemkila. Trasa dle dohody – sraz pro pripadne zajemce v 9.30 u hotelu v Mochove.

      0 0
      • Honzis  

        s cestou tam/zpět kilo jak vyšitý : http://www.kourimska50.cz/

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Neznal, skoda zes to nepostnul driv, ale sobotu mam stejne pracovni. Stejne pocitam ze by mi z toho rychly balicek v prvnim kopci udelal casovku jednotlivcu. Za rok treba.

          0 0
          • Honzis  

            docela se jelo : http://connect.garmin.com/…ty/307415668 ale kdo přežil první kopec + průjezd náměstím do další rundy + nástup na druhý Bulánce tam byl až do cíle :-) Jenom kdyby se nejlo po morku – v cíli všici jak z cyklokrosu, černý držky a kola jak prase …

            0 0
            • Delkim  

              Průměrná rychlost: 38.2 km/h

              takové odkazy sem nedávej, otrávíš některým víkend :)))

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Po rovine v baliku se to da v klidu, horsi je se tam udrzet kdyz prijde brdek a ti rychli zrychli :-)

                0 0
                • Mikikuba  

                  oni spíš nezpomalí a jedou jako po rovině:DD

                  0 0
                • karliner  

                  To už jsi asi z jiného gangu. Jet skoro 3 hodiny v balíku avg 38+ a mluvit o klidu, klobouk dolů.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    v balíku se to dá v klidu, na bajku 35 si zašitej na třetím a dalším fleku jedeš celkem klid v i lajně.

                    0 0
                    • karliner  

                      No jo, jenže mezi Tvoji a moji výkonností je několik vesmírů. Dal jsem podobným (+/- 35) tempem v balíku asi 20 km nebo kolik je ta rovinka kolem Innsbrucku na Ötztaleru a v úplným klídku jsem tedy nebyl :-)))

                      0 0
                • Pebe  

                  až taková rovina to nebyla :-)

                  0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              No tak nejak bych to cekal. Koukam o dost vic chrtu nez vloni.

              0 0
            • black.horse  

              tyjo, jsem asi viděl balík jak prolítával skrz Uhlířské Janovice, zrovna jsme tam vyklízeli s tátou jeden barák na náměstí, ale překvapilo mě, že žádné doprovodné vozy a ani pořadatel moc nebyl nikde vidět. Nebo se mi to zdálo? Většinu dne jsem byl zalezlej a jen občas vykouknul ven.

              0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Na nedelni necokolemkilaapul me napadlo objet si vyjizdku Jecnaka s Radiovkou onehda , vypadali spokojene. Trasu jsem vyhackoval tady

        Dejme tomu 9 u vasi cedule, 9.30 Drevcice?

        Jinak jsem narazil na destinaci, ktera me nadchla a ma myslim potencial, ale to je moc narychlo a bude to kedvoukilu. Casem.

        0 0
    • 33biker33  

      Neplanuje se neco na stredu 8. 5. na celej den?

      0 0
    • jecnak  

      Jak jsem se uz zminoval, pokud by mel nekdo chut se prijet mrknout na 24hours do Jihlavy, prespat tam a druhy den zpet, tak reknete a dopravte spacak ke me.

      A 25.5. mam v kalendari z Prahy k mori. Hm?

      0 0
    • jecnak  

      Co tak zkusit v nedeli Podebrady, bude-li aspon trochu slusne pocasi? Dneska jsem jel rano v zimnim obleceni a jestli k tomu bude o vikendu i prset, tak teda fujtajbl. Nedele ale vypada nadejne.

      0 0
      • Internaut  

        OK. Pojedu.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Taky jsem si rano rikal, kua prece nebudu jezdit koncem kvetna v rukavicich jako v zime?!

        Ja budu trenovat svaly jadra s kosou na chalupe pod Brdama. Nepomuk u Rozmitala. Kdyz o tom premylim, nabizim 3 postele ze so na ne a muzem vzit veci nebo i 2 lidi s sebou autem, pojedem bez deti.

        0 0
        • jecnak  

          Diky za nabidku, ale mam dost prace a aspon jeden den o vikendu ji musi obetovat. At to jde od ruky a neprsi.

          0 0
        • karliner  

          To zní zajímavě, mám to přes kopec..

          Ale raději nepíšu nic, nebo se zase dozvím cosi kecání :-)))

          0 0
      • 33biker33  

        V kolik startujete a odkud?

        0 0
        • jecnak  

          9:00 v Mochove, pripadne se muzem srazit v 8:30 u hrbitova/ benzinky Benzina v Hornich Pocernicich. Zalezi ale na pocasi.

          0 0
          • 33biker33  

            Ok, urcite bych se pripojoval v Hornich Pocernicich. Predpoved dost mizerna zatim…

            0 0
            • jecnak  

              Nebude-li ráno lejt, tak vyrazime. Pak uz je to jedno :-)

              0 0
              • 33biker33  

                Ok. Podle nekterych modelu by melo v Praze prset az kolem 12h, coz by se melo stihnout…

                0 0
    • Internaut  

      Tip na cukrárnu, teda Minicukrárnu u Hořčíků. Točená zmrzlina, postarší velmi příjemný pár a uvnitř jedna židlička. Turka dělají také.

      Lokalita Ostrá

      0 0
      • karliner  

        Díky za tip. Zajedu zkontrolovat, zda by šla zařadit mezi „osmihvězdičkové kluby pro lordy“, které výhradně na vyjížďkách se šimlosem navštěvujeme :-)

        0 0
    • Internaut  

      Otvíračka je 11 – 18 a tuším v pondělí je zavřeno.

      Co jsou to „osmihvězdičkové kluby pro lordy“?

      0 0
    • Delkim  

      prosím místní znalce Východu o radu, kde tady v okolí najdu kopec aspoň na 20 minut? nejdelší co znám je dole ze Zahrad (Vrátkov) směr nahoru lesem nebo Jevany

      může to být směrem na sever nad Čelákovice, na východ jak je Kouřim, dolů směr Kostelec, atd…

      prostě poloměr 30km kolem Č. Brodu cca.

      dík za tip!!!

      0 0
      • Internaut  

        Já jezdím toto . Není to žádná střecha, ale je to táhlé stoupání, minimální provoz a slušný povrch. Délka cca 9 km, vzestup 170m, cca 2–3%.

        0 0
        • Internaut  

          Jel jsem v úterý – profil + data.

          0 0
          • Delkim  

            díky, taky mi to napadlo, ono tady těch možností tolik prostě neni :(

            naťukal jsem profil do Garmina

            0 0
      • karliner  

        Ještěd.

        Není to tedy úplně 30 km rádius, no..

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Kolem Sazavy. Chocerady- Ostredek (jen nahoru, derave), Chocerady-Ondrejov (az ke hvezdarne, s kostkama), Hradec-Kostelni Strimelice-Ondrejov (nejel jsem)

        0 0
        • Delkim  

          díky za tipy, dal jsem dneska v tréninku 3× to táhlé stoupání co doporučil Internaut, bylo to přesně co jsem potřeboval!

          udělal jsem to jako kolečko přes Svatbín, Brník, Kouřim a Třebovle zpět na začátek

          0 0
        • treatt  

          Jo, z Ostředku dolů to je pak níž dobře rozmrdaný..

          ale zas je tam výtečný návaz z toho rozsekanýho sjezdu a dát prudkou levou na Komorní Hrádek :)

          0 0
        • treatt  

          A když už je člověk u Chocerad, jde se převalit přes kopec do Čerčan, protože z Poříčí to jde durch do kopce ještě nad Novou Hospodu, až za Želivec, ale z Nový Hospody se to dá příhodně stáhnout přes Štiřín a Popovice zpět na severní kraje..

          Před měsícem jsem se přes tenhle výjezd vracel z chalupy a po 180 v nohách to bylo znát :)

          0 0
    • jecnak  

      Nedame v nedeli Podebrady? Pocasi je a asi i bude na ne idealni.

      0 0
      • Internaut  

        Jsem pro.

        0 0
      • jecnak  

        Skoro bych ty Podebrady presunul na zitra a v nedeli dal neco delsiho, jak chtel Hroch, Radius a delsiho. Muzem dat trasu co jsme jeste nejeli – do Podebrad a pak horem pres Rozdalovice zpet.

        0 0
        • Internaut  

          OK. Tady je tip na trasu .

          0 0
          • jecnak  

            Tak zitra v 9 v Mochove…

            0 0
          • karliner  

            Pche, rovinkáři :-P

            0 0
          • fousac  

            hele, ty nastoupaný metry, neni už to trochu extrém? :D

            0 0
          • jecnak  

            Prijemne svizne. Za hodinku v Podebradech :-)

            0 0
            • Internaut  

              Novy trek byl nejaky nadrzeny – AVG 38, cedule rozmazane a cervene merice rychlosti. Bylo to fajn, dik a zitra…

              0 0
              • Delkim  

                a to už jsem si říkal, že bych se aspoň na to kafe a dortík do Poděbrad někdy přidal…

                tak jste mi tím průměrem zase odradili :(

                0 0
                • jecnak  

                  Jezdime podle nejslabsiho, takze neboj, nenechame te zemrit u krajnice.

                  0 0
                • šimlos  

                  Potvrzuji,letos při Pekle severu jsem často vlál na chvostu a vždy na mne počkali,neboj a vyraž :-)

                  0 0
            • McBlacky  

              ale zpátky to bylo horší co :)

              0 0
              • jecnak  

                Bingo, ale porad jsme valili pres 30.

                0 0
                • McBlacky  

                  jel jsem včera se Šári výjimečně silnici, sice na druhou stranu. Ale tam to bylo 30 za celkem námahu a zpátky 38–40 celkem zadara :)

                  0 0
        • Internaut  

          Zitra budu v 9 v Mochove.

          P.S.

          Kdo si chce zalitat – zvu jej po svihu do sve virtualni sluje :)

          0 0
          • Medunka  

            v sobotu u vás, v neděli u Hrocha, to vypadá na slušnou párty :-)

            0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            heeezkyyy

            0 0
          • treatt  

            Paráda..

            0 0
          • karliner  

            Popravdě – nevím, k čemu to slouží? Nějaký vyšší level leteckého simulátoru?

            0 0
            • Internaut  

              Vyssi level v ramci domacich podminek:

              • harcore simulator A-10c (ovladani, letovy model, …) – pro priklad start-up sekvence
              • jeden z tech lepsich joysticku, plynova paka a tlacitkove panely +bastl panel
              • a hlavne system TrackIR

              Pro normalniho cloveka nesmysl – pro me konicek a vzpominka na dobu, kdy jsem mel hlinikovy ocas. :)

              0 0
              • black.horse  

                hezká výbavička, ze zvědavosti co, kde,s čím jsi létal? Jinak jen z toho videa je mi blbě:-D létání se šíleně bojím:-(

                0 0
                • Medunka  

                  ty by si měl mít lítání rád, když ti to tak zásadně ovlivnilo život :-)

                  0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          No v nedeli bychom mohli spojit Pekloves a Cesky Raj jak ho mel naklikany Jecnak. Vychazi mi to ale lehce 200+, nevim jestli to neni moc, a to urcite by jeste nekoho napadlo pridat tam Kozakov kdyz to vede prakticky pod nim.

          A svinsky bikemap to odmita ulozit…

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Grr tak potreti uz se mi to klikat nechce.

            0 0
            • jecnak  

              Novej Bikemap je fakt dilo :-ú

              0 0
              • jecnak  

                Jeste jsem chtel dopsat, nez mi b-f zavrelo okno, ze bych dal radsi neco kolem tech kilopade, s tim, ze by treba jela i Jitka. Navic pozvani Edy „jit si zalitat“ by mohlo byt vztazeno i na neco jineho, ze. Aby totiz nekdo byl vecer jeste schopen vazne diskutovat nad trasou k mori.

                0 0
        • Reggie  

          budu v 8:30 v Počernicích u benzínky, do Mochova bych to měl za 30min s větrem v zádech stihnout, ne?

          0 0
    • karliner  

      Tedy, nepatří to úplně do východního vlákna, ale stačí zavřít jednoho šmejda a jde to…

      Podzim 2011

      Současnost na fotce :-)

      0 0
      • oberleutnant Weiss  

        Já bych to až tak optimisticky neviděl – stejný okres, jen druhý břeh Vltavy, a silnice v kvalitě tankodromu jak za Rátha, tak za Řiháka. Takovej úsek Pičín – Hluboš je fakt pro fajnšmekry. A těch pár lopatek asfaltu, co v květnu naplácali do největších děr, to rozhodně nezachrání…

        0 0
        • karliner  

          Ale jo, máš pravdu. Třeba silnice údolím Bojovského potoka by taky mohla sloužit jako polygon pro terénní auta :-)

          0 0
      • Internaut  

        0 0
      • Thidney  

        Řihák je z Palerma…

        0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      No.. ? ;-)

      0 0
      • Internaut  

        Budu v 9 v Mochove resp. v 8.45 u vrtule v CelEj.

        0 0
        • 33biker33  

          No, to zas pujdu od hokeje rovnou na kolo, vy mi davate s tema casama odjezdu.

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Aye aye. Po cinu bude obcerstveni v hrosinci.

          0 0
          • jecnak  

            Vyborne to bylo. Jeste jednou diky.

            0 0
      • jecnak  

        8:30 u hrbitova v Hornich Pocernicich. Pro porade a pro ostatni http://www.bikemap.net/…-tousen-cel/?… se zastavkou nejspis v Podebradech.

        0 0
        • 33biker33  

          Ok.

          0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Jezis to je brzoooo

          0 0
        • Delkim  

          vedle ve vlákně píšou o Grossglockneru a vy tady tyhle rovinky :)

          já se ráno v 7 pustím na 120k kolem Sázavy, musím někde nabrat sílu do nohou na ty vaše „klidný“ kafčo_tempa průměrem 37 a pod. :)

          zatím si to kafe budu vařit doma :))))))

          0 0
          • jecnak  

            Jen pojed, my te neukousnem.

            0 0
            • Delkim  

              no, jecnaku, zrovna ty seš ten případ s tím zevl tempem zachovalé Fabie :))) bys na ty moje průměry musel couvat, co si matně vybyvuji nějaké tvoje příspěvky :)))

              0 0
              • jecnak  

                Tak zitra jede i jedna slecna, tak si myslim, ze nebude tak zle. Dal zdrzim komentare.

                0 0
                • Delkim  

                  to by mohla být ta, co se o ní píše na Grossglockneru, jak ho jela nonstop rovnou z Prahy :)))))))))))

                  přídám se k vám během léta, zatím počkám, neměl bych z toho dobrý pocit, ale dík za podporu!

                  0 0
                  • 33biker33  

                    Pak te rovnou poslem na Vueltu si myslim…

                    0 0
          • 33biker33  

            S tema tvejma tejdenima najezdama, co pises nekde vys. Nevim, co resis…

            0 0
            • Delkim  

              uvidíme, dejte mi ještě čas tak do srpna, nesnesu pocit že sem fakt ten úplně poslední udýchaný na chvostu, co je nad ANP a je rád že je rád a vy si do toho ještě povídáte vtipy :)

              ono je sice hezké trénovat 3–4 hodiny denně, ale ještě loni jsem byl kolem nepolíbený a prostě jsem zatím rád, když mám průměr těch 30–31 km/h a to je pořád na ty vaše „kafča“ málo, co tak občas čtu a zírám :)

              a nejlepší jsou ty zevl tempa kolem 37 km/h, to jsou taky dobří magoři tady :)))

              já zase předloni dal na benchpress 180kg, což je mi ale jaksi teď maličko k h.vnu :)))

              0 0
              • Internaut  

                No a nejhezci bude, az prekonas Tvuj strach a vyrazis. Nejhorsi je podle mne udelat ten krok… Vse ostatni uz je brknkacka…

                0 0
                • Medunka  

                  Já bych založila nové vlákno „U ufňukánků“ a tam bych tydle týpky posílala, fakt že jo, se dneska večer nestačím divit.

                  Bych měla být podělaná strachy s váma vyjet, když sem sotva překonala 2000km nájezdu a mé průměry sou kolem 20.

                  0 0
                  • Dumbíček  

                    Ono by nebylo od věci, pokud by ti Ječňák odbrzdil tu zadní brzdu. :-) Protože nájezd 2000km a AVS 20 v Polabí…

                    Jinak mě připiš do tvého vlákna, nájezd 750km a taky s váma nikam nejedu. :-)))

                    0 0
                    • Medunka  

                      Kdo říká, že jezdím v polabí, tam toho je fakt minimum, zbytek po Praze do práce a zpět, ale to je šumák, kolo má bavit, ne stresovat.

                      Hlavní pointa je v tom, že buď někdo chce s klukama vyjet a vyjede a ne takhle blbě fňukat jak malá holka, že kluci jezdí velký průměry atd atd, takhle na mne Delkim působí jako srab, takže čekám, že třeba bude větší chlap jak ty a dorazí a nebude jen blbě kecat.

                      Jinak dneska za mne 144km s průměrem 28,8, takže velké díky klukům.

                      0 0
                      • Dumbíček  

                        Do Poděbrad se chystám, tak až bude víkend bez práce a budu doma, dám budík na pátou a vyrazím směr Počernice. Třeba uvisím až do Poděbrad. :-)

                        0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Vubec nic neres a prijed. Ty si myslis ze snad solo jezdim prumery pres tricet? je to jen o hledani teplyho mistecka v haku a to se sam nenaucis.

                0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Pohodička to byla, díky za fain svezení. A cukrárna U Hrochů byla taky super :-)

          0 0
          • 33biker33  

            Diky vsem za peknou vyjizku, spousta novych useku pro me, vcetne Koksajde vlozky a Hrochum za cukrarske delikatesy.

            0 0
        • Internaut  

          Diky vsem – paradni svezeni.

          Nejvic se mi libila zaverecna cast – stoupani na Hrochknödler.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Vyrizuji.

            Taky dik za svezeni i za spolecnost. Akorat na tom vytahovani pred holkama musim jeste trochu zapracovat :-)

            0 0
    • Internaut  

      Dnes byly vsechny elementy ve strehu – vitr, voda, zeme skripala v zubech. jen ten ohen… Nahorni planina mezi Sadskou a Hradistkem dnes byla obzvlast vypecena.

      Ale, po par kilacich je to stejne jedno

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Jsem neveril svym ocim. Magor

        0 0
        • Internaut  

          Ty mi neco rikej… jsme se potkali na kole. :)

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Neni kolo jako kolo :-)

            Zapletka houstne. Dneska mi v Zelenci prdnul drat vzadu, a vzapeti podsedlovy sroub pri ladeni sedla. Kolo jsem nechal v Zelenci u Jany, do denicku si pisu 8 kompenzace, a zas gaucink, carbochydrate loading :-(

            To kolo vysila jasne signaly ze k zadnemu mori jet nechce.

            0 0
      • Medunka  

        Dlužím půlnoční sázku, takže příště se když tak připomeň

        0 0
        • Internaut  

          Dávno promlčeno… :)

          0 0
        • treatt  

          Nějaký rádlery? :)

          0 0
          • karliner  

            Ty už jsou asi také promlčeny :-)))

            0 0
            • jecnak  

              Ze te huba nepali.

              0 0
            • Medunka  

              máš se připomenout, tvůj problém

              0 0
            • Medunka  

              a BTW nemluvě o nekalých praktikách, které si tehdá praktikoval (ty si vlastně jen neříkal pravdu), takže být tebou, tak tu nic nevykřikuji

              0 0
              • karliner  

                Dopingová kontrola u mne nic neobjevila ;-)

                A po závodě protest také podán nebyl, ale kašleme na to, jen jsem si vzpomněl, no…

                0 0
    • jecnak  

      Zitra v 9 sraz v Mochove na podebradskou klasiku. Na obed doma. Tempo lidske ;-)

      0 0
      • Reggie  

        Nastoupil bych na zastávce u hřbitova v 8:30.

        0 0
      • celevra  

        dneska sem tě viděl na Houštce, jako teda, luxusní Trek! :) co tam máš za kola na něm?

        0 0
        • jecnak  

          Diky, koukam, ze opravdu pritahuje pozornost. Mam na nem Cosmic SLR. Bohuzel Houstku jsem nejel, nejak mi neni poslednich par dnu dobre, ale snad uz to bude v poradku.

          0 0
          • celevra  

            si piš, krásný kolo, super rám a ty barvy.. Taky o něm uvažuju na příští rok.. kdyžtak tě pak poprosim o reference na něj :)

            0 0
            • jecnak  

              Vsechno supr. Proti stary Madone je tam velky rozdil v tuhosti a pohodli. Vaha celku stejna. Bohuzel integrovany brzdy moc nebrzdi.

              0 0
              • celevra  

                jo, s těma brzdama sem to četl někde na bikeradaru myslim.. nee, jako to kolo je fakt super, ještě pošilhávám po super six od cndl :) a kola pak sem bud vzít náký čínský ráfky, cx ray a náby dt, nebo fulcrum 1.. nebo popřípadě vision t30, no budu mít do konce roku z toho pořádně zamotanou hlavu :)

                0 0
                • jecnak  

                  Tak brzdy odvolavamm. Proste RTFM. Ted uz jsou zcela srovnatelne s Durama, spis pocitove tuzsi konec chodu, takze spokojenost.

                  0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Hezky vysledek, gratulace!

          0 0
          • jecnak  

            Pridavam se ke gratulaci.

            0 0
            • celevra  

              Dík kluci! tenhle závod mám rád, takovej polodomácí :) no zítra si jedu vytočit nohy na kriterko do psycho lečebny Bohnice, tak sem na to zvědavej :D

              0 0
              • jecnak  

                Jen jestli nebudou prvni ceny slevy na pobyt :-D

                0 0
    • Medunka  

      K dnešnímu kavárenskému pokecu o ulta

      film Jirky Hledíka http://youtu.be/62T-DBF7F1s

      film Svati Božáka http://www.stream.cz/tritisicemil

      0 0
      • jecnak  

        A Bicycle dreams bude urcite nekde take ke stazeni…

        0 0
      • Reggie  

        Díky ale budu na sebe přísný a dnes už se na ty odkazy nepodívám. Rád bych se na zítřek do práce trochu vyspal :-)

        0 0
      • Honzis  

        Nejede někdo v neděli po ránu? V sobotu razím na UAC – Posázaví a v neděli bych dal nějakou čochtačku možná zakončenou koupáním v Sadské. Co vy na to?

        0 0
        • jecnak  

          Vychodni sekce mizi do Italie a nebo jinam k mori ci do hor.

          0 0
          • Delkim  

            při těch jeho objemech to možná Honzis přes tu Itálii oklikou po ránu vezme :))))))

            já se plácat kolem Sadské budu, budu tam po SV v kopcích dojíždět zbytek ZDV, tak kolem 10 hodiny, vyrazím někdy v 6 ráno, počítám že kolem 10 už bude ke 30 stupňům

            0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Zitra nedelni odpocinkove spolecensko- povalecske Podebrady bez obavaneho Internauta, v 9 v Mochove? Tempo aby mi zbyl moral na odpoledni rekreaci na Malte.

      0 0
      • jecnak  

        Budeme tam. Tempo vic nez vyhovuje, jelikoz jsme udelali dnes co bysme meli delat v nedeli, a tak budem mit nedelni odpoledne valeci. Mozna.

        0 0
      • Reggie  

        já bych se taky přidal

        0 0
    • Delkim  

      nepotkal jsem vás? v 9:28 v lese Kerskem kousíček před Sadskou?

      byli jste myslím 4 a na konci balíku se vezl nějaký usměvavý vousatý pán :)))

      a asi kilometr za vámi jsem potkal dalšího, ale ten nevím zda k vám patřil, ten vypadal že jede časovku

      já vás míjel a zdravil v Silvini obleč., na tretrách žluté návleky

      jsem to chtěl otočit, ale musel jsem si „doodkroutit“ 240 min ZDV a mazat domů udělat holkám oběd a odjezd na chalupu, řádí mi tam svilušky ve skleníku :(

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        S usmevem akvabely? To by mohlo byt :-)

        A uz mas najeto, na kavarenske zevlovani? V takovych tepech jako dneska jsem Podebrady snad jeste nejel, aspon je videt kdo je nejvetsi temparsky zaskodnik.

        Dik, prijemne to bylo.

        0 0
        • jecnak  

          Prave lazenske tempo ;-)

          0 0
          • Medunka  

            Chudák Eda

            0 0
          • Reggie  

            no když jsme se loučili, měl jsem průměr 28,7. Jinak úkol splněn, právě jsem dorazil, mám přesně 200km :-)

            0 0
      • McBlacky  

        muset si dokroutit 240m ZDV v půlce července to je teda morál :)

        0 0
        • Delkim  

          já loni na podzim teprve začal, to ZDV budu jezdit ještě dlouho :))) samozřejmě jezdím i intervaly (úseky nebo jak to nazvat), ale to ZDV jako samostatná jednotka je pořád aspoň 3× týdně

          letos zatím najeto 7k, dělám co můžu, baví mi to, zbytek rodiny to ale proklíná, vidí tatínka nějak méně a méně :)))

          pokud budete na konci léta chystat kafíčko a dortík ve stejném tempu, tak to se přidám :)

          jak jsem pochopil souvislosti, tak Internaut musí zůstat doma, pak je klid :)))

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Internaut se ti bude libit :-)

            A vazne, motiv gauc taky trenujes? Aby si telo na podzim nereklo dost.

            A pak je mi trochu podezrely, ze fousatyho chlapa si vsimnes, ale damu pred nim pomines, nemluve o takovem zjevu jako byl dnes jecnak prestrojeny za tucnaka :-)

            0 0
            • Thidney  

              těžko přehlédnout někoho, kdo jede na na konci s úsměvem a výrazem hned za lesíkem stádečku předemnou naordinuju roubíky do úst a zvýšit rychlost na 25 uzlů

              0 0
              • jecnak  

                Pockej, ty jsi nas stihal?

                0 0
                • Thidney  

                  nenene. Bylo v planu, ale hlidani se mi v sobotu zaseklo v hospode a dorazilo v nedeli odpoledne :) Coz je mozna stesti, protoze jsem mel docela slusnej splin.

                  0 0
                  • Medunka  

                    tak to můžem někdy udělat výměnu, ty pojedeš místo mě s klukama a já k vám na kopec místo tebe

                    0 0
    • karliner  

      Nevim, kde bych se pochlubil, tak to zkusím tady. Dnes na Mont Ventoux VAM 818 včetně Oranginy na Chalet Reynard a fotografování ;-)

      0 0
      • Thidney  

        hezky, akorat kdyby jsi poslal fotku neceho jinyho, treba vyhledu, udelal by jsi mi radost :)

        0 0
        • karliner  

          No, než jsem se dohrabal nahoru, vydýchal, nakoupil a sežral salámek, tak výhled byl takový…

          Downhill v kroupách, lijáku a kolem svištěly blesky :-)

          0 0
      • jecnak  

        Pomnik fetakovi ;-)

        Ja uz pred dovolenou pomalu odpocitavam dny, tak neprovokuj :-)

        0 0
      • Internaut  

        Gratuluji VAM :)

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Gratuluji, mas presne polovicni VAM Quintany ;-)

        0 0
        • karliner  

          Chtěl bych ho vidět s třicetikilovým batohem na břiše fráju :-)))

          0 0
    • jecnak  

      Nepodporime kluky usaty brnensky na jejich ceste na Spicak? Brzo rano po E55 nekam k Taboru a tam na ne pockat a dat sedesat s nima a pak v poklidu zpet mimo provoz?

      0 0
    • Medunka  

      Plán na 18.8. – Železný dědek. Jako děvče si střihnu 50tku. Co si takto porovnat síly?

      web http://www.cesyk.cz/zeleznydedek/

      0 0
    • Medunka  

      Kvuli vysokym teplotam zitra Podebrady se startem v Mochove v 8:30

      0 0
      • Honzis  

        Jestli se mi ráno bude chtít, tak bych se připojil. Myslel jsem na kopečky, ale dnšní běžecký závod ve vedru mě drobet vyléčil :-)

        0 0
    • Medunka  

      Pro info. Naše oblíbená kavárnička na promenádě v Poděbradech stojí za velký hřích i v odpoledních hodinách, ne jen na snídaňové menu. Polévky jako hráškový nebo špenátový krém jsou luxusní a mega luxusní je domácí bageta s kuřecím masem a domácíma hranolkama. Pak je fakt extra těžké se zvednout :-)

      0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Tak na polední meny bych se možná z postele vykopal :-D

        0 0
      • karliner  

        Že by východní klika pomalu dostávala rozum ohledně hodiny srazu? :-)

        0 0
        • McBlacky  

          +1

          0 0
        • Medunka  

          Kdyby se ten pod tebou rozhod říci ANO odpo, tak jsme jeli na snídani, ne na oběd.

          Časy se měnit jen tak nebudou.

          0 0
          • karliner  

            Nenaděláme nic :-(

            0 0
            • jakub_kencl  

              A co jim najust založit západní až jihozápadní vlákno, kde by se vyjíždělo v rozumných hodinách ;-))) Aktivní jedinci a nespavci by tak měli možnost posnídat v Poděbradech a dát odpolední svačinku u Paviána a večerní Koutské :-)))

              0 0
              • karliner  

                Tak naše miniskupina lordů z osmihvězdičkových klubů tak funguje, ale na Koutské nejezdíme :-)))

                0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            To byl ale docela pozdni obed, mihli jste se proti nam v Nehvizdech :-)

            0 0
    • 33biker33  

      Nejel by nekdo v nedeli 19. 8. mrknout na Zeleznyho dedka? Je to kousek od Benesova, takze tam primo a casne rano, zpatky to muzeme namotat nekde kolem Sazavy zpet…

      0 0
      • jecnak  

        Budeme tam s Jitkou. Tak se pripomen s bidonem. Zpet bych se mohl svezt s vami.

        0 0
        • 33biker33  

          Ok. Beru s sebou jen jeden. Myslete na me, abych nedojel na dehydrataci:-). Kdyz do nej date vodu, nic nezkazite…

          0 0
    • jecnak  

      Pratele, navrhuju v nedeli vyrazit na Kozakov. Sraz v 8 u benzinky Benzina v Hornich Pocernicich (krizovatka Nachodska a Bystra) v 7:45h odjezd v 8h. Pripadny dalsi sraz v 8:30 v Brandyse nad Labem u plavebni komory. Trasu dodam (na kopec klasika, zpet pres Cesky Raj).

      0 0
      • karliner  

        Letos jsem na Kozákově ještě nebyl, ale ten termín..

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Oj oj lakave, bohuzel to vypada ze uz mam na dalsi dva vikendy program (a to ani ne budovatelsky…) Pozdravujte tam.

        0 0
      • Internaut  

        Zatím u mne OK. V pátek potvrdím.

        0 0
      • Internaut  

        Panove, diky za odtah a nashle v lepsich casech…

        0 0
        • Medunka  

          pěkný grupeto

          0 0
          • Delkim  

            kde se fasuje taková pěkná holčičí barva? :)))))

            0 0
    • jecnak  

      A jeste sobotni ranni Podebrady. Sraz v Mochove u hotelu v 8:30. Tempo mirne, do 12 zpet. Odpoledne mam praci.

      0 0
      • celevra  

        pokud budu v Praze, tak bych se přidal a tempo přibrousil :))

        0 0
      • 33biker33  

        Asi bych se s vama v sobotu svezl do Podebrad a pokracoval do Jicina a v nedeli bych nekde naskocil do rozjeteho rychliku z/na Kozakov. Kudyma chcete jet?

        0 0
        • karliner  

          Podle mne borec tvé výkonnosti to z Poděbrad přes Jičín na Kozákov stihne o dost rychleji než za den :-)

          0 0
          • 33biker33  

            Zkusím to ještě jednou přehodnotit…:-).

            0 0
        • jecnak  

          Nejspis takto http://www.bikemap.net/…973-kozakov/?…

          0 0
          • Internaut  

            Počasí vypadá v neděli naprd. Nedáme to na sobotu?

            0 0
            • jecnak  

              Jelikoz s nama asi nikdo nepojede, co dat sraz v 8:30 v Brandyse u komory?

              0 0
              • 33biker33  

                Bavis se o sobote? Nedele zacina vypadat fakt nepekne…

                8:30 je tedy kruty…:-).

                0 0
                • jecnak  

                  Bavime se, ze bysme jeli Kozakov v sobotu, protoze nedele vypada s pocasi spatne.

                  0 0
                  • karliner  

                    Se bojíte pár kapek v Polabí. Co mám říkat já? :-)))

                    0 0
                    • jecnak  

                      Ze se bojis par kapek pri pohledu doma z okna?

                      0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      Tss, nulova hranice ma byt az ve 3000m, tak aspon nebudes mit vedro.

                      BTW, Ullemu skoncil distanc v pravou chvili.

                      0 0
                      • jecnak  

                        Ja zapomnel. Zas bude mit aspon zajimavejsi reportaz.

                        0 0
                        • Hroch obojzhivelnyj  

                          Jestli vstane na start. Nebo by to byla jen reportaz z nejakeho Soldenskeho klubu pro gentlemany, s hvezdickou.

                          P.S. Maro, nezapomen natipovat Vueltu, at mame do koho ryt!

                          0 0
                  • 33biker33  

                    Ok. Jel bych s vama a nekde se odpojil na Jicin, zlepsi-li se predpoved na nedeli nebo pojedu az do Prahy, bude-li predpoved spatna.

                    0 0
              • Internaut  

                OK. Budu zitra tam.

                0 0
    • 33biker33  

      V sobotu bych vyrazil na silnici, jel by nekdo? Vyrazet bych chtel mezi 8 – 9. Letos jsem jeste nejel smer Rip, popr. Krusne hory nebo neco v te lokalite. Ale nebranim se jinym navrhum.

      0 0
      • jecnak  

        Jedem na zavody do Uval.

        0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Mohli by jsme zaexperimentovat v oblasti Roudnice N.L → Zahrádky – Č.Lípa – KoKo…

        0 0
        • 33biker33  

          Tak to je skvele, ze se ozyvas, rad bych se s tebou vyrovnal za akci Balt, snad nepojedem tak daleko:-).

          0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            ;-)

            Tak třeba v 9:00 H.Počernice u hřbitova , trasu doladíme na místě… ?

            0 0
            • 33biker33  

              V zasade proc ne, na tenhle start uz trefim s bilou holi. Ma predstava byla zacinat vic na SZ Prahy, tak se odtamtud kdyztak vratime:-).

              0 0
              • R-A-D-I-U-S  

                …a nebo u me na proseku ? (ja spis proto ze na ten cernak lidi trefi)

                0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Experiment se podařil (235Km/1750m/29AVS) jsem totálně mrtev :-) Díky Karle za hloubení vzduchového tunelu a v závěru za trpělivost s mrtvolkou ;-)

          Maskot vyjížďky :-D

          0 0
          • 33biker33  

            Paradni trasa, zase jsem si rozsiril obzory, diky. Tech znacek tam bylo jak maku:-). Mne to dalo neco pres 250, na to ze to melo bejt kolem 200. To jsem zvedavej, co znamena Jitcinych 100+ zitra:-).

            0 0
          • jecnak  

            Hodte nekam pro zajimavost trasu s komentarem. Dik.

            0 0
    • Internaut  

      Mochov u hotelu 9 hodin CET. Směr Oliver v Poděbradech.

      0 0
    • treatt  

      Je to k nevíře, ale ve spolupráci s Bajkazylem se nám povedlo přijít o zadní kolo předválečné hajtry, co se přestavuje, takže potřebuju sehnat buď komplet zadní kolo, nebo aspoň nábu s torpédem. Nechce se mi ale to kazit nějakým Fáčkem, tak jsem si říkal, kdybyste někdo jel kolem toho divouse v Nymburce, zda byste se nezeptali, jestli by tam něco neměl. Já se tam bohužel tak 3 týdny nedostanu..

      Díky moc!

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Napis mi mail co presne potrebujes, zapatram v boude.

        0 0
      • Medunka  

        Kdo ti s tím co proved?

        Jinak máme todle skladem – není to teda za pár kaček a třeba by šlo jen zadní http://www.krabcyclesshop.cz/…silnicni-set

        0 0
        • treatt  

          Chlapci si mysleli, že jsem ho odnesl, jak bylo původně domluveno, abych se v něm pošťoural, ale já ho dal za dveře do takovýho rožku, protože bych to stejně nestíhal a rozhodl jsem se ho vzít až další týden. Pak už tam ale nebylo a ukázalo se, že zrovna do tohodle koutku se odkládá šrot na výhoz :(((((

          jo, to jsou celkem pěkný kola, ale tohle nebude festka ;)

          0 0
        • treatt  

          Teď mi ale napadlo, osvědčil se ten malý zámeček, co chtěl Internaut? Něco takového bych totiž taky rád..dík

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Me jo, i kdyz je to fakt pro klid duse, tak nez si dojdes pro pivo, jen aby to nekdo neodvez. Na delsi stani bez dozoru to neni.

            Trhaci zkousky jsem nedelal. Lanko je cca jako brzdove.

            0 0
            • karliner  

              Na druhou stranu, co je na delší stání bez dozoru a použitelné (rozuměj – co se vejde do kapsy a neváží tunu) na celodenní vyjížďku? Já o ničem takovém nevím.

              0 0
            • treatt  

              No právě na tohle použití to chci, přesně ta chvilka, kdy jdeš pro něco do krámu, nebo pro pivko, aby to v ten nestřežený okamžik někoho nezlákalo..pří­ležitost dělá zloděje..

              0 0
          • Internaut  

            Maximální spokojenost. Účel to zatím plní :)

            Vozím to přesně jako prevenci proti „příležitosti“. Někoho kdo má něco za lubem a nástroj v kapse to nezastaví, stejně jako ty o něco větší a těžší zámky. A tahat sebou ty smysluplné zámky se mi nechce.

            0 0
    • Hurikan_Tom  

      Nějaké nápady na tento víkend, když má být hezky?

      0 0
    • jecnak  

      Na cetna prani krasojizda pokracuje v novem vlakne.

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce