Víkendové silnice Praha východ - zima 2016/17

833 nepřečtených
  • jecnak

    Leto se prehouplo do podzimu a prakticky uz do zimy, tak tedy nove vlakno.

    Anketa: Nej foto/zazitek?

    0x
    0%
    2x
    12%
    7x
    41%
    0 0
    • Honzis  

      Už se ochladilo na 6C, že jsem i já vytáhnul návleky na tretry :-) Příjemných 60km, nebýt větru, tak luxus. Bohužel předpověď je spíš na zimáky a rainmem :-( Zítra plánujeme s blafem oběd u Olivera pokud se někdo náhodou válí doma jako já :-D

      0 0
      • blaf  

        Klidně můžou i pracující. Já jsem taky v procesu.

        0 0
        • jecnak  

          To je fajn vedet. Kdo vypisuje omluvenky?

          0 0
          • blaf  

            Vy potřebujete na oběd omluvenku? My si na oběd dovolovat nemusíme :)

            0 0
      • Delkim  

        od kdy do kdy tam budete?

        0 0
        • Delkim  

          tak švih na oběd dopadnul výborně, dorazil jsem a už bylo po obědě, to mi vyhovuje :))))

          aspoň jsem Honzise doprovodil domů

          0 0
      • treatt  

        Kdyby někdo chtěl, dostal jsem možnost poslat kód na zkušební měsíc zdarma na TrainerRoad – oplácím, jak jsem tuhle možnost dostal :)

        0 0
        • Delkim  

          zkusil bych to, dík

          0 0
          • madik  

            ajaj to byla rychlost :D holt kdo prvni příjde, ten první mele :)))

            0 0
            • Delkim  

              vyzkouším pár dní a pošlu ti pak nick a heslo, stačí mi to omrknout

              0 0
              • madik  

                Pak kdyztak v unory, do te doby se k tomu asi stejne nedostanu :) ale dik

                0 0
        • McBlacky  

          nejdřív se vyoutuješ ze západní sekce zdravotně a teď tohle.

          Přidávám ti 10 km v proťáku na špici v rámci jarního kempu!

          0 0
        • šimlos  

          Ukládám ti pět panáků zelený v rychlém sledu a na závěr turka z druháku s chladičem v rámci jarního kempu!

          0 0
    • Medunka  

      Co se vám jako tak líbí na passo viola?

      0 0
      • blaf  

        Ty skály přece.

        0 0
      • milmat  

        Tak už ten název – viola = květina / ženský rod / ženské jméno (je to i hudební nástroj, ale to mne napadlo až jako druhé). Dále ve tváři bikerky je vidět to upřímné nadšení a radost z nádherná trasy, kterou pečlivě naplánoval její přítel. Průměrná žena by mu nadávala, házela bikem nebo propadla jiné hysterické reakci.

        0 0
      • Reggie  

        je to super fotka na plakát extrémního závodu :-)

        0 0
    • jecnak  

      Tak jsem vcera nasadil blatniky, abych dnes srabacky nevyjel. Na vikend se ale uz asi budou hodit. O cyklokrosu mam ted 4 tydny pauzu.

      Jeste bych chtel podekovat Treku za kvalitne stravenou pul hodinu pri dolovani sroubu a nasledne i kompresni matice ze stredu, slouzici k uchyceni smyku integrovaneho vedeni bowdenu a jeho zakrytovani.

      0 0
      • Honzis  

        pokud bude solidně (ne jako dnes) tak pojedu, ale mohu až od 10hod. V neděli jsem out.

        0 0
        • jecnak  

          Klidne se muzem srazit v 11 u Olivera a nebo v 10 v Mochove.

          0 0
          • milmat  

            Nebo klasika a můžeme Honzu nabrat po cestě zadem. Dejte vědět, jak vám to vyhovuje. Já bych jel také.

            0 0
            • jecnak  

              Naberme ho tedy cestou zadem. Casove to vychazi na 9:30 Mochov?

              0 0
              • milmat  

                Ok. 9:30 Mochov. Budu po akci, tak žádné blbnutí.. :-)

                0 0
                • Honzis  

                  jo, já vyjedu naproti a potkáme se odhadem v Tatcích, jestli pojedete spodem jako minule.

                  0 0
                • madik  

                  Nakonec nejedu, prijedou zitra pribuzni na navstevu :/

                  0 0
                  • Delkim  

                    ehm chtěl jsi napsat: potřebuji jet něco delšího, přijedou příbuzní :)

                    0 0
                    • jecnak  

                      Tak mas nekolik moznosti. Nejelegantnejsi to provest v Bodove stylu. Vratim se ve dve…

                      0 0
                      • Delkim  

                        prosím rozvést detailně :) to znamená co? v kolik že nakonec dorazil? :)

                        0 0
                        • 2. Bóďa  

                          Patrně má na mysli, jak jsem v 11:20 ve Mšeně u kávy utrousil, že potřebuji být v jednu doma ( nakonec 13:10 SEČ ). :)

                          Já to mám tak, že ať jedu na kole kamkoliv, správně už bych měl být na cestě zpět. :D

                          0 0
              • Honzis  

                kluci, radši jeďte po hlavní do Poděbrad a buď přijedu do 10,30h nebo ne, kombinace deště přes noc, teď sněhu a teploty 1C se mi nepáčí.

                0 0
            • Honzis  

              tak dnes nebyl Oliver, ale lázeňský dům vedle nebyl k zahození. Tempo pro mě akorát, zpátky jsem jel přes Semice a za trest – jedno bahno několik km až skoro k Sadské! Tam jsem chvíli kecal se známým a to už bylo i oblečení dost na hraně. Miloš doufám přidá recenzi Force, ale ta mokrá záda u bundy co jsem si zkoušel v Poděbradech mě moc nenadchla, ale zpracování vzhledem k ceně gut.

              0 0
              • jecnak  

                Lazensky dum byl fajn, klidne bych to stridal. Na konci jsem jeste zvladnul defekt. Dik Milosi za flek a pumpu. No a na samem zaveru dal cyklokros s kolem na rameni pres pole – u cisticky v HP zavrena silnice i stezka – pod nulou se zrejme dobre asfaltuje.

                0 0
              • milmat  

                Dnes mi nějak nejelo. Respektive TT kafe s průměrem 32km/h a tepem 142. To bylo už hodně náročné – takže to jsem se i potil :-)

                0 0
          • madik  

            Bych se snad taky mohl přidat. Ale nejsem blatnikar. Doufám že nebude moc mokro tak aby nestrikalo.

            0 0
            • Honzis  

              tak si vem aspoň ten zadní z práce a ne jako minule :-) Image je sice image ale špinavý záda za to nestojej :-D Tady je teď pořád minimálně vlhko + je období „bahna“ které trvá v Polabí většinou dost dlouho …

              0 0
        • blaf  

          Ja jedu na Jested :)

          0 0
    • milmat  

      Připravuji se na sobotní vyjížďku. Doufám, že nedělám nějakou výživovou chybu. Co Delkime? Ty knedlíky jsem nechal.

      0 0
      • blaf  

        Nejsem si jistý jestli chces znát delkimovu odpověď. Nedávno tu někde dával svou večeři a asi by se ti nelíbila :}

        0 0
      • madik  

        Husa nezrychluje, ale alespoň je to blaho pojídat :) Taky jsem si dneska dál k obědu, fotku jsem radši nedelal, ještě by se o tom dozvěděl Delkim :)

        0 0
      • Delkim  

        ale tak jestli je to taková ta „masová mísa pro 4 osoby“ tak by to snad výjimečně ještě jednou za rok šlo… :)

        edit: ale teď koukám, že pro 4 osoby je tam nějak málo příborů, ne? :)))

        0 0
        • milmat  

          4 ano, ale místní výborné piva (U Bansethů). Hlavně to polotmavé bylo dobré.

          0 0
      • Medunka  

        Kachna je kachna, ale hovezi stejk je hovezi stejk :-)

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Vim ze me ceka vazny pohovor s Delkimem, ale NC Jelly Donuts v Mebane proste uzasne. Doufam jen, ze mu ten obrazek nesplasi Di2.

        0 0
        • jecnak  

          Trochu jak pekarna, co kdysi byvala v Anglicke. Mely (ano pekarky) tam skvele koblihy plnene cokoladou a obalene v cokolade a kokosu.

          0 0
        • Delkim  

          no pokud jsi to vzal „po Delkimovsku“, tj. vyfotil a jel dál, tak dostaneš naopak pochvalu :)))

          0 0
    • milmat  

      Dnes jsem to ráno riskl a dal jsem kafe na Ondřejově. A udělal jsem dobře. Sjezdy v lese raději opatrněji, ale led moc nebyl. Tak alespoň pár demo fotek z mé oblíbené oblasti na kolo.

      0 0
      • Honzis  

        co Force? Teplota asi pro tu bundu vhodná, akorát to nechce jezdit kopce na 160tepů a pak dolů šedesátkou :-) Boty cajk?

        Já dnes Velkunda, což je takový masakrózní přespolák. Dost bída, ale čekal jsem to ještě horší, místo obvyklého cca 65 fleku hold 145 a minuta deset dolu na 3km :-( Nalaď na čelákovice! Já se doufám objevím na bězích v prosinci, pokud to půjde.

        0 0
        • milmat  

          Já jsem to dnes pojal na pohodu. Takže skoro pořád v z2. Bunda směs ok, dal jsem dnes jen dlouhé triko. Jen když jsem jel v jevanském údolí, tak byla trochu zima, protože tam nesvítilo slunce. Ten softshell moc nevětrá, ale dnes výrazně lepší. Hlavně jsem se nepotil tak noc jako včera. A to jsem jel kopce. Boty jsou takové papuče, lehká zima na prsty po skoro 2 hodinách. Takže určitě lepší než návleky.

          0 0
      • madik  

        V tom slunecnem pocasi to asi bylo muselo byt celkem fajn. Ja jsem ted zacal jezdit virtualne a neak se mi ven nechce do takoveho pocasi, jeste bych si umazal zase kolo :) Ale musim to Gore bundu nekdy vyzkouset, to je jasny :)

        0 0
        • milmat  

          Na indoor mám svůj názor, ale když to baví, tak OK. V každém případě se raději mrkni na nějaké vhodné blatníky, kdyby tě to virtuálně přestalo bavit :-) Nebo si pořiď zimáka.

          0 0
      • treatt  

        Paráda, závidím, mně to v neděli hrozně tejralo, že to ještě není pořád na to, vyjet ven :/

        0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Pěkné, pěkné, neklouzalo to ? My byli na Křivoklatsku a tam naštěstí všude sucho.

        0 0
        • milmat  

          Bylo jen pár úseků pod stromy, kde padala námraza. Tam jsem jel hodně opatrně, ale aní náznak smyku :-) Tak vlastně pořádně ani nevím (naštěstí). My jsme tu neděli odpískali, protože v sobotu ráno pršelo a všude bylo mokro. Ale mě to nakonec nedalo…

          0 0
        • jecnak  

          Nepojedete ve ctvrtek? Jinak jestli si vzpominas na penu na holeni a Challenge galdu, tak vcera probehla oprava.

          0 0
          • milmat  

            Nějaké plány na čtvrtek? Já mám večer běh, ale předtím bych dal klidně nějakou turistiku :-)

            0 0
            • Honzis  

              Miloši, v 10,15hod mohu být v Kostelní Lhotě, jestli pojedeš klasicky do Poděbrad. Nějak si případně uprav čas výjezdu. Případně v 10h u mě, ale je teď všude celkem bahno, pokud ti to neva.

              0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            Na galdu si pamatuju :-))

            Tak určitě by jsme chtěli někam jet, ale mám pocit, že výhled na počasí není moc příznivý (čhmu)..

            0 0
          • treatt  

            Myslím, že by sis mohl otevřít drobnou živnost, znám případy západních kolegů, kteří se projedou dvakrát na nové galdě, pak ji bodnou a dávají ji na výhoz :)

            0 0
    • Honzis  

      Dneska by to šlo :-) Napodobil jsem Miloše a dal „lehkou“ Sázavu což vyšlo na krásných 70km. Pro Delkima jsem vyfotil nezdravý punčák a kapučíno :-) Pro estéty Sázavské panorama. Nádhera! Akorát budu muset asi zprovoznit smyk, bez kondičky to na velkou moc nedávám :-(

      0 0
      • McBlacky  

        tvl já bych jel klidně na velkou, kdyby za mě nekdo chodil v týdnu do háku :)

        jinak přeju brzkej návrat do KOM formy

        0 0
      • Delkim  

        sobota kolo, v neděli Velká Kunratická, dneska tohle.....

        úplně slyším tu tvojí MUDr.: „ano, můžete pomalu začít s lehkou fyzickou aktivitou“ :)))))

        0 0
        • blaf  

          Naopak. Honzis má lehkou vytrvalostní aktivitu zakázanou. Může pouze kaši. :)

          0 0
    • porkys  

      Vyrazil jsem o víkendu, byla už pěkná zima, ale paráda. Jel jsem z Čelákovic, Lysá, Poděbrady a ještě takový kolečko a super.

      0 0
    • milmat  

      Připomínám tradiční akci 17. listopadu: http://www.mddmcelakovice.cz/…e-42.-rocnik .

      0 0
      • blaf  

        ze bych se prijel podivat? da si jecnak repete a medunka slibenou premieru? :)

        0 0
        • Medunka  

          My se prý zveme k Milošovi jako loni na kafe a dortík Hlavně na fandění. Na závodění to nevypadá.

          0 0
      • kokoska.rokoska  

        Chtěl jsem se podívat, ale bohužel jsou dětské závody jindy než dospělácké.

        Takže zvítězil dopolední kros na Hvězdě :-)

        0 0
      • Delkim  

        super, navrhnu to doma jako akce pro celou rodinu!

        0 0
        • Honzis  

          výborná příležitost stanovit si novou maximální TF :-)

          0 0
    • milmat  

      Tak jsem právě na čtvrtek 17.11. domluvil s Honzisem poděbradské kafe. Pokud by se někdo chtěl připojit, tak mi dejte vědět. Sraz Mochov v 9:15. Jelo by se zadem a po cestě se nabere Honzis. Tempo mírné, závody budou až večer :-)

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Doufam ze vam mirne tempo vydrzi i na nedeli, uz se tesim :-)

        0 0
        • Honzis  

          Hrochu, taky se těším a může tě na cestu zpět zatížit tou tvojí bižuterií :-)

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            No jo vlastne mas u me nejaky prachy taky, napis mi to pls do mailu. Dik, vezmu si batuzek.

            0 0
            • treatt  

              No jo, Tys vlastně byl ve Státech a já Ti nenapsal nákupní seznam, škoda :)

              0 0
      • madik  

        Jel bych rad, ale do toho marastu se mi moc nechce :(

        0 0
      • Honzis  

        dnešek trochu jinak, ale místy i zajímavě, myslím. Miloš chtěl jihem, takže pár brdků bylo, nové asfalty i horší cesty, pavé, .. ke konci i protivný vítr, taky dost bahna. Dnes to mělo skoro vše, ale za mě gut. Teplota +10C, radikální změna proti minulé kose!

        0 0
        • milmat  

          Já jsme spokojený, i když jsem vlastně chtěl něco lehčího :-) Ale ty kopečky to krásně zpestřily. Bahno jsem už umyl.

          0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Dobrý dneska, nakonec to hodilo 130, takže těch 80 jsme splnili s rezervou ;-)

      0 0
    • Honzis  

      Jak neděle? Dáme sraz jako minule u Olivera v 10,30hod nebo mě naberete cestou spodem? Mám pro Hrocha malý batoh s věcmi, tak to nějak naplánujte – mohu ho dovézt do Poděbrad pokud pojedete rovnou z Mochova

      0 0
      • jecnak  

        Prizpusobim se. Klidne spodem.

        0 0
        • milmat  

          A pojedeme o kousek později? A co Hroch?

          0 0
        • milmat  

          Ten poslední nadjezd byl málem můj poslední :-). Alžír a lanýžový dortík to spravil. Nazpět po větru to už bylo výrazně lepší. V každém případě super podzimní akce s hojnou účastí.

          0 0
          • jecnak  

            Budem muset asi delat u Olivera rezervaci. Pocasi i ucast super! Blafovi jeste jednou dik za rukavice.

            0 0
            • Honzis  

              jo dnes gut a brdky pěkně zabolely, stejně jako posledních 20km sólo proti větru :-( U Olivera poslední dobou fakt narváno, ale třeba to opadne s nástupem pravé zimy.

              0 0
              • Reggie  

                jestli se bude jezdit jako dnes, tak se toho letos nedožiju. V Čelíkovicích mi už pěkně došlo.

                0 0
                • milmat  

                  Tak to jsi na tom lépe. Mě došlo už kousek za Mochovem, ale už na začátku. Ale asi mi to prospělo, už se cítím lépe. To asi ty dva ionťáky u Vočka.

                  0 0
                • jecnak  

                  Nasadim cx plaste a bude klid.

                  0 0
                  • Delkim  

                    a nepsal jsi tady před týdnem, že „závodníci“ mají zůstat doma? :)

                    btw to byl Hroch v zámoří, teď se vrátil našlapanej v top formě plný energie z muffinů/donutů a už je to zase klasický šrot :)))

                    0 0
                    • milmat  

                      To bylo před týdnem, dnes jsi měl přijet namísto toho virtuálního blbnutí :-). Už tam máte i ksichťák?

                      Tímto bude, celou dobu klídek, ale objeví se Hroch ze země geneticky modifikovaných potravin a je to hned jiný level.

                      0 0
                      • Delkim  

                        já ráno vstal a chtěl jet, ale nemám blatníky a viděl jsem z okna komplet mokré silnice, tak jsem to vzdal :(

                        btw ksichťák mám doma na dálkové ovládání, bez něj bych se i při tom ZDV asi upotil k smrti :)))

                        0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Me celou dobu pripadalo, ze se trapim protoze zas po dlouhy dobe na zimaku, a ze to vubec nejede, ale mozna to teda bylo jinak.

                  0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Lazensky dum lepsi benzinky, ale Oliver je Oliver. A diky dodavatelum.

            0 0
            • Stendy  

              Pánové, díky všem za vyjížďku. Bylo moc fajn, po tak dlouhé době, být součástí nízko letící perutě nad Poděbrady. A Pařížský dort i horká čokoláda byla velmi povedená. Za mě super.

              0 0
    • Honzis  

      Na sobotu plánuju kafe na Sázavě, od 10 do 14h to mám těsně, tudíž bych jel krátkou a snadnou trasou viz příloha, případně bych se od vás odpojil, pokud byste jeli zpět Jevanským údolím (to je pro mě dlouhé)

      Sraz 10,30hod Český Brod, pro zájemce.

      0 0
      • milmat  

        Já jsem dočasně mimo i mimo zdravotně, ale příští týden bych něco klidného dal. Snad budu ok a počasí také.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Ja jsem taky pryc, v Toscane, bohuzel bez kola. Pristi tyden snad.

        0 0
      • Delkim  

        jsem si toho nevšimnul, to jsme mohli jet dneska spolu :(

        0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Nejel by nekdo v sobotu Mseno, mam tam neco dopravit, tak ze by se to siklo?

      (Ale potreboval bych v sobotu trochu pozdeji, treba v 10.30 Drevcice, musim jeste zajet do Bradysa k Baresovi a jindy se tam nedostanu.)

      0 0
      • milmat  

        Já bych raději Sázavu, pokud nebude sníh. Ale když je potřeba zajet do Mšena, tak to také mohu. Tak tam dáme někde oběd.

        0 0
      • jecnak  

        V sobotu jsem asi mimo, ale nedeli mam volnou.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Me je to celkem jedno, sobota nebo nedele. V nedeli klidne normalne na 9.

          Ma byt hezky oba dny, i kdyz nijak zvlast teplo.

          0 0
          • blaf  

            na Mavicy to asi nebude :) po jedne totalne promrzle vyjizdce jsem je odlozil na jaro :)

            0 0
            • jecnak  

              Nevim, vozim je ted v tydnu. I v –7C v pohode.

              0 0
              • blaf  

                Tak mozna delam neco spatne. Po hodine v –1 jsem mel ruce zmrzle, ze jsem nemohl odemknout branku :(

                0 0
                • Honzis  

                  asi trpíš na ruce jako já – do 12C bez rukavic a v nule zmrznu ve všem, když pominu 3prsté Chiba.

                  0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                A vetraj dobre? Ja je zkusim ted o vikendu.

                0 0
                • jecnak  

                  Vetraji dobre, ale te vodeodolnosti se mi nechce moc verit, byt teda ani jsem zatim nezmokl ani se s nimi nesprchuju.

                  0 0
            • treatt  

              Když už se řeší oblečení.. mě už roky prudí mezera mezi kotníkovou částí zimních treter a nohou, z hlediska deště skluzavka přímo dovnitř, ale i mi tam zafoukává a vůbec to není příjemný. Experimentoval jsem s pár převleky včetně neoprenu a všechno polovičatý a dodnes mi hlava nebere, proč nikdo nedělá návleky na nohy s vnitřní nohavicí dovnitř boty, ale funkčním matrošem s manžetou přes tretru. Běžkaři to proboha znají už víc století, výrobci cyklo hadrů na to furt nepřišli krom Pearl Izumi na jediném modelu čapáků.. nebo to někdo zahlédl ještě někde jinde?

              0 0
          • jecnak  

            OK, tak zatim predbezne v nedeli v Drevcicih v 9h. Jen si rikam, zda jet do Msena do cukrarny, nebo dat radsi Pobudu v KokoDole. Batovna ma v nedeli zavreno.

            0 0
      • Honzis  

        já jsem v neděli pryč, sobota dle nálady, spíš něco kratšího. Furt marodím, takže mohu až od 10hod.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Super, tak mi to do sebe pekne zapada, muzem dat v sobotu kratsi Sazavku treba kolem 10 z Mochova, a v nedeli to Mseno.

          0 0
          • Delkim  

            vy jste spolek otužilců, ne? :) já tam na sobotní dopoledne vidím mínus 4 :(

            počkám na poledne a když to vyleze na +4 tak vyrazím :)

            0 0
          • Honzis  

            10,30hod Brod u Lidlu, ale uvidíme dle podmínek, třeba ani na Sázavu nedojedeme. Pokud bude sucho, neberu blatníky.

            0 0
            • milmat  

              Ano. Sraz Mochov 10:00 a pak Č. Brod 10:30. S ohledem na trasu bude lepší sraz u Vela na parkovišti (vedle odbočky na Čela). Protože jsem navrhl tuto trasu s krátkým občerstvením na Ondřejově a zhodnocením trasy u ALE v Kounicích. Zařadil jsem tam pár netypických tras, asfalt dle street view tam je: https://www.strava.com/routes/7119008.

              0 0
              • Delkim  

                na konci těch sjezdů zařaď rozdělání ohně :)

                0 0
              • Honzis  

                ok, (příp počkejte do 10,35h když bych nestíhal) ale hlavně jsi navrhl začátek přes neprůjezdný most a černé Voděrady bývaly dost hrbolaté a nahoru z Hradce to je vyloženě rozsekaná cesta, stejně tak sjezd z Konojed do Nučic :-( Trasu upravíme dle aktuálních podmínek a času. Bude sucho, berte bezblatníková kola!

                0 0
                • milmat  

                  Já beru zimáka, Madona spí. Ten most už z té hlavní vypadal hodně hotový – neprůjezdné to trochu bylo, když jej zbourali. To jsem musel přenést. Však se jedeme pokochat a kontrolovat stav vozovek a ne závodit :-). Na googlu ty cesty byly zalátané. Ale pokud to bude havárka, tak to samozřejmě upravíme. Budeme se čekat, v kritickém případě si zavoláme. Žádný stres!

                  0 0
                  • raadjek  

                    Sice pozdě, ale hlásím, že most z ČB na Tuchoraz je už otevřený – v sobotu jsem přes něj jel. Ale to už asi víte taky :-D

                    0 0
                    • SolarStormCZ  

                      že jim to ale trvalo. Tuhle jsem si nevšiml značky a sjel tam v domění že už je hotovo, naštěstí se ta hlavní dala přejít s kolem na zádech.

                      0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Jee Zvanovice, prave jsem nasel v mailu ze mam v tamni palenici pripraveny destilat!

                0 0
                • Honzis  

                  jo dnes 2 zajímavé zastávky! Nejdřív destilátová ve Zvánovicích a pak kávově-zákusková v Ondřejově, kde jsme paní vysvětlili, jak je to s pánem co přijede a nic nejí :-) Zavzpomínali jsme na majitele Gore a vydali se dokončit úžasné slunné scenerie směrem na Kostelec n/Č Lesy. Dnešek neměl chybu, zima nebyla, v kopcích s rozumem a horší povrch jsme zvládli bez ztráty kytičky.

                  0 0
                  • Delkim  

                    pěkné!

                    ale buchty stejně nebyly, co? :)

                    0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      Jeste nebyly. Pani zrovna zadelavala.

                      Ptali jsme se na tebe, pani hned vedela, pry ten co nikdy neji?

                      U me teda zabodovala navsteva palirny ve Zvanovicich, mam tam k vyzvednuti svestky.

                      Destilaty famozni, pan je fanousek a fakt umi. Na Ondrejov jsem pak vyjel ani nevim jak.

                      0 0
                      • Delkim  

                        hehe nevěřím, takovou paměť nemá, i když exotů co chodí do cukrárny a pak to nejí tam asi moc nechodí :)))

                        dělají tam i vlastní destiláty? lze zakoupit a stojí to tedy za to?

                        0 0
                        • Hroch obojzhivelnyj  

                          Heh to by ses divil :-) Pry uz jsi tam dlouho nebyl.

                          Je to pestitelska palenice, vykvasi ti ale neprodavaji- nesmi kvuli danim. Nejmensi zakazka pry byla dve kila jablek, pani pry sla okolo s pytlikem…tak pry ji dal panaka.

                          0 0
                      • šimlos  

                        :-) Ten, co nikdy nejí…Dobrý indiánský jméno :-)

                        0 0
                      • milmat  

                        Ano, dnes moc pěkné. S Hrochem jsem ještě navštívili minipivovar v Kounicích.

                        0 0
                  • madik  

                    Jsem nastydlej, tak jezdím doma :)

                    A v Gore mi nějak mrznou lokty a to bylo jen kolem 5C. To abych ještě vozil návleky na ruce.

                    0 0
                    • Delkim  

                      vyprdni se na ty otužilce, já jsem fit a taky jezdím doma :)))

                      btw to si nesmíš to Gore brát na nahé tělo :)

                      v tomhle počasí, když tedy náhodou vyrazím, tak mám spodní triko, Craft merino rolák, silnější rolák a na to bundu Gore

                      0 0
                      • blaf  

                        Ty jezdíš za polárním kruhem? :)

                        0 0
                        • Honzis  

                          no já nevim, ale Hroch říkal, že v Mavicách rukavicích mu bylo spíš teplo :-D Dnešek byl fakt přívětivý tím sluníčkem, suchý vzduch, minimální vítr + slunce udělají hodně, lepší jak +5C a vlhko s větrem! Taky mi přišlo, že střídání intenzity sjezd-výjezd bylo nakonec lepší než jednotvárná kaše do Poděbrad …

                          0 0
                      • 2. Bóďa  

                        To bude nedostatkem tuku. :))

                        V tomhle jezdím jen v Rainmanu a pod to si beru tričko jen když jedem na kafe, abych tam neseděl nahatej. :D

                        0 0
                        • Hroch obojzhivelnyj  

                          Hele myslel jsem ze Boda zertuje, ale fakt nekeca- aspon dneska to tak mel. :-)

                          Mavic rukavice dobry, cely den teplotne komfortni, tedy krome sjezdu z Romanova, nejmin hlasil Milos asi –8. V tyhle zime to ale moc neudejchaj, asi protoze maj rosnej bod uvnitr.

                          Pohadka jak od Andersenu dneska cely den.

                          0 0
                          • milmat  

                            Nejméně bylo skoro –9st C. Já jsem byl dnes nějaký marný, přikládám to očkování proti tetanu. Od té doby (pátek) mi vyskočil klidový tep a celkem dost (50->58). Měřeno Garminem. Takže díky Hrochovy za odtah domů, kde jsem se konečně najedl a šel spát :-).

                            0 0
                          • blaf  

                            Včera jsem si vzal Mavicy na běh a bylo mi v nich fajn. V –8 na kole, no way. Ale co, ja na kole stejně nejezdím.

                            0 0
                    • blaf  

                      A v Gore mi nějak mrznou lokty

                      I na trenažéru? :)

                      0 0
    • Medunka  

      Pro Delkima :) pozdrav z Batovny

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Nikdo se mnou nechce jet bruslit, tak pojedem s Milosem kratky kafe. V 9 Mochov.

      0 0
      • Honzis  

        já dnes nemohl – poslední akce naší kolínské GP běžců

        Zítra s ? neb má dopo pršet a že by se mi chtělo do vody a větru, to ne :-)

        Jaké jsou plány?

        0 0
        • milmat  

          Já to zatím vidím také né moc dobře, ale úplně test Rainmem nezavrhuji. Domlouvali jsem se s Hrochem, že si dáme vědět ráno dle povětrnostní situace. Jsou nějací další zájemci? Pokud ano, tak cafe classico, nebudeme se pouštět do žádných větších akcí..

          0 0
          • jecnak  

            Zkusime asi cyklokros, kdyz uz jsem sundal blatniky.

            0 0
          • Honzis  

            ok, ráno sem napište, ale já nemohu být dřív jak 10,30hod u Olivera …

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Vyrazime v 9 od nas smer Podebrady, a doufame ze to stihnem nez zacne prset vic nez poberou kuze z Gore zlutozeleneho psa..

              0 0
              • Delkim  

                jsem zvědavý na dnešní report, cestou do Poděbrad asi trhnete rychlostní rekord, ale nazpátek bych si raději zavolal taxi :)

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  No tam to jelo celkem pekne, destik jsme preckali u kavicky a zpatky, no… misty 20 full gas. Vzpominal jsem cestou na Edu Kalasmana, xichtak byvala jeho paradni disciplina.

                  0 0
                • milmat  

                  Čekal jsem účast členů teamu Gore/Castelli, ale nikdo nedorazil – asi brousí zadní kola na trenažérech… Přitom krásná šance vyzkoušet nepromokavost.

                  Směrem tam to chvíli foukalo dobře, ale pak přestalo foukat, ale naoplátku začalo lehce pršet. To už bylo někde před Poděbrady. Po delší době jsme chytli stůl u Olivera (byli jsme tam dnes výrazně dřív než posledně). Radar ukázal, že déšť ustane okolo 10:30. Tak jsme vyrazili. Nejprve u Labe v Poděbradech do vypadalo dobře. Ale pak začalo krásně foukat, až se dělaly peřeje na jinak poklidném Labi. Pak si pamatuji až pivo u Vočka :-)

                  0 0
                  • jecnak  

                    Vzpominal jsem na vas. Probrousili jsme par okruhu na cx v Hostivari, dali caj a jeli dom.

                    0 0
    • milmat  

      Víkend je opět blízko a počasí na sobotu vypadá dobře (lehká kosa, ale i slunce). Co nějaká pohodová Sázava na zimácích?

      0 0
      • jecnak  

        Chystame se na posledni CX. Prijdte se mrknout. Start ve 12:30 v sobotu na plaz do Hostivare.

        0 0
      • Honzis  

        já zatím nevím, v neděli běžecký mač, na který chci být ready, budu tu mít návštěvu, ale něco kratšího bych podnikl. Ondřějov nejkratší? Domluvíme v pátek – pokud nepojedete omrknout cx …

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Ja se potrebuju otocit zas rano v Brandejse, takze bych moh az zas cca v 10h Mochov.

        0 0
        • Honzis  

          uvidíme, já taky mohu až od 10h. Všude je teď vlhko/bahno, tudíž možná radši klasiku na kafe pokud silnice trochu neoschnou nehodlám bruslit někde ve sjezdech …

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            No jeste bych se potreboval cestou stavit v Hradesine, tak 10 Mochov a 10.30 Cesky Brod, a nejaky ten kratky Ondrejov?

            0 0
            • madik  

              Možná bych se taky přidal. Pozdější začátek bych rovnez preferoval.

              0 0
            • Honzis  

              ok, dřív jak 10,30hod nestíhám – Brod u Automotovelo a hodíme to přes Tismice a Přišimasy na Hradešín a dál dle nálady – já potřebuji být celkem brzy dom a nesmím se zrušit! V případě suchých silnic jako dnes beru GT :-)

              0 0
              • milmat  

                Takže 10:00 Mochov a 10:30 Č. Brod. Trasu doladíme na místě :-)

                0 0
                • Stendy  

                  Jak to vidíte chlapi v neděli? Rýsuje se mi možnost provětrat silničku.

                  0 0
                • madik  

                  Zatím se drzim v bojovne náladě, ale –7 mě možná ráno odradí :)

                  To budu muset na sebe obléknout úplně všechno a stejně asi budu mrznout :)

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Zevnitr to vypada hur nez venku, anejhorsi je prvni pul hodka.

                    0 0
                    • Honzis  

                      mně naopak po půl hoďce zmrznou ruce a pak nevim co s nima :-( Chtěl jsem zítra běžet v Brodě v krátkých, ale tohle nedá asi ani hřejivka :-)

                      0 0
                    • blaf  

                      No nevím. Zvenku mi to připadá stejně hrozný jako zevnitř. Jsem rád, že jsem už zase v teple :)

                      0 0
                      • Hroch obojzhivelnyj  

                        Musis jezdit s kocarkem vetsi srot.

                        0 0
                        • Honzis  

                          já vytrpěl na ruce a příště zkusím lyžařské. Bučiny dolů jsem vzdal když jsem zahlíd ojíněný asfalt a radši se vrátil na hlavní. Celkově mě ta vysrážená mlha na silnicích celkem strašila, ale asi to neklouzalo.

                          0 0
                          • Mikikuba  

                            zlatej trenažér:) 23°C bezvětří zataženo v krátkým :D

                            0 0
                            • Delkim  

                              +1

                              já taky :) a ještě jsem stihnul marokánky :)

                              0 0
                              • blaf  

                                sezrat? :D

                                0 0
                              • milmat  

                                Chvíli jsme dnes zavažovali navštěvu Delkima a kontrolu vánočního cukroví :-). Byli jsme blízko.

                                0 0
                          • blaf  

                            ja dnes zimnich a je to daleko lepsi, jen se v tom blbe radi, tak jse neradil :D

                            0 0
            • Medunka  

              Nedal ti Thidney zásilku i pro mě? Všichni už maj a já se ne a ne s Filipem potkat v HP.

              0 0
      • jecnak  

        Zitra 9 Mochov? Pro Hrocha mam Jeziska.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Spis dedu Mraze :-). Dam vedet pokud bych jel misto kafe bruslit.

          0 0
          • Stendy  

            Začínám měknout – meteoradar ukazuje déšť od 12h, Norové už od rána.

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Lipno dnes dle zprav luxusni, minimalne podel kraju a v zatokach. Ale je to ku… daleko a predpoved na zitrek ohavna, tak to vidim na Cafe Kalas.

            0 0
        • Reggie  

          Chtěl bych zítra vyrazit ale při pohledu na předpověď jsem doufal, že nepojedete :-) No nic, jdu dopumpovat kola a duševně se připravit na silný zážitek :-)

          0 0
          • Stendy  

            Uvidím ráno, když bude pršet, nebudu to lámat přes koleno. Nemám blatníky, nahozený karbony,.....zima mi nevadí, mokro nemusím.

            0 0
          • jecnak  

            V nejhorsim rano jeste krome silnicnich kol nahodim blatniky. Ale verim, ze bude lejt az po obede.

            0 0
            • Stendy  

              Kruci, sorry – zaspal jsem :-) Tak příště. Standa

              0 0
              • Mikikuba  

                O nic jsi nepřišek pokud jsi teda nechtel bruslit:)

                0 0
                • Delkim  

                  ráno jsem vyrazil autem na D1 a po půl hodině jsem to otočil a vyrazím až odpoledne… to bylo něco strašnýho…

                  jestli to podobně vypadalo i kolem Poděbrad, tak to vám držím palce!

                  0 0
                  • Mikikuba  

                    Já teda v tomhle ven na kole ani náhodou:) Už jsem dospěla ateda riskovat zdraví nebudu na to si ho moc vážím po všem co mám za sebou…Kromě toho je hodně diskutabilní co dá trénink pokud je organismu zima…Moje zkušenost je, že tepy i stav těla funguje naprosto jinak než do nějakých +5. Jinak na sněhu na bajku to je jiný kafe ale není to holt trénink ale zábava či trénink techniky. Ale taky jsem měla období kdy jsem byla velkej magor a jezdila ve všem ven:) Každej zestárne a dospěje :) K tomu nějaká ta operace a zlatej trenažéééér.

                    0 0
                    • blaf  

                      Tři hodiny na trenažéru, kdy je z toho člověk akorát zdeptaný, taky nebude tréninkově úplně ok.

                      0 0
                      • Mikikuba  

                        Pokud máš motivaci není člověk zdeptaný:) jinak já už nezávodím a nemám problém dát 2h jen pro kondičku a rehabilitaci po operaci. Čili pak je problém v nastavení hlavy:)

                        0 0
                      • Delkim  

                        nepodceňuj Hanku, pro ní jsou tři hodiny na trenažéru rozjetí :)))))

                        0 0
                        • Mikikuba  

                          To neeee. To už teď ne. Pro zábavu do 2 h. Když jsem trénovala bylo maximum 4×4h za tejden na trenažéru. Ale to teď nechápu ani já. Jenže pak jsem lítala na jaře:) Teď už jsem stará a opotřebovaná ale chápu, že pokud člověk nemá nějakou zásadní motivaci, že ho to i nebaví. ale mě v principu to kolo baví furt jen jsem vydělila zátěž dvěma a teď po operaci se jen horko těžko vracím:( strašně je cítit každý rok…

                          0 0
                          • blaf  

                            Me to kolo taky baví. Ovšem trenažér/válce moc s ježděním na kole společného nemají a motivace opravdu není tak silná. Priority jsou jinde.

                            0 0
                            • Mikikuba  

                              Jasný každý si vybere, ale jen jsem chtěla říct, že riskovat v tom co je dneska je naprosto zbytečný. To je vše. Každej si vybere cestu která ho musí bavit! Jinak tělo trénink stejně nepobere. Pokud bys usedal s odporem na trenažer stejně ti to nic nedá jak píšeš. to je lepší si dát volný den klidně ono se vůbec ale vůbec nic nestane:)

                              0 0
                              • jecnak  

                                Fakt me tyhle teorie bavi. Nezijete v nejaky jiny zemi?

                                0 0
                                • Honzis  

                                  někde u Liberce takové problémy neřeší vůbec, na kolo vlezou na konci března nebo se projedou na biku :-) Hold jdou na běžky nebo vezmou zavděk trenažeru. řešit švih v prosinci nemá stejně význam, chce to jezdit v únoru a březnu + dubnu. Dneska bych se na to vykašlal i kdybych měl volno, ale i včera to nebyla žádná hitparáda a celkem mě to bavilo až na ty zmrzlý ruce.

                                  0 0
                                  • blaf  

                                    Žít v Liberci, tak jdu taky na běžky. Jak rád bych šel na běžky.

                                    řešit švih v prosinci nemá stejně význam, chce to jezdit v únoru a březnu + dubnu

                                    Tohle je samozřejmě takhle obecně řečeno blbost. Záleží na okolnostech!

                                    0 0
                                    • milmat  

                                      Dělají i kolečkové běžky, ty bys okolo Labe užil, ne?

                                      0 0
                                      • blaf  

                                        Nebruslim, jen klasika. Když už, tak asi raději kolečkové brusle, ale problém je stále hlavně čas, takže je jedno co všechno mám, stejně se na to nedostanu…

                                        Běh je časově nejlepší. A už mě i pomalu začíná bavit.

                                        0 0
                                    • McBlacky  

                                      Tak i zpět do Bedřichova dvě a půl hodiny – od vás z východu i rychleji. Dáš pak 2–3hod běžky a máš to totál 4–5hod. To není o moc víc než vyrazit někam na žiletku s cukrárnou.

                                      PS: v sobotu bylo totál azuro. A abych jen nechválil, v neděli bylo slušně hnusně, zábava na silnicích autem, ale ve stopě chvílema deštík se sněhem, lepší než minulou neděli kdy jen chcalo ale i tak…

                                      0 0
                                      • milmat  

                                        No já to pořád (teoreticky řeším), jestli koupit nebo pronajmout a pak jestli klasika nebo skate. Pokud klasika, tak raději něco jako Skintec. Do toho ještě informace, že nejlépe nejprve body a pak kupovat zbytek. No je také nějak moc složité :-)

                                        Pokud bych jezdil do Jizerek, tak co je lepší: skate nebo klasika?

                                        Ještě mne napadá, že bych to mohl také probrat Greyhoundem na kafe v Aviatice.

                                        0 0
                                        • blaf  

                                          klasika je snazsi, turistictejsi a mene narocna na techniku, ja treba na skate nemam fyzicku a techniku, na to moje smrdlani parkrat za rok staci klasika, jezdit vic, tak se naucim techniku a jdu do skatu

                                          0 0
                                          • McBlacky  

                                            klasika, pokud máš turistický lyže tak ano, pokud nějaký slušnější tak je na techniku složitější a co se týče fyzičky, tak podle mě taky, zvlášť pro cyklistu jsou rovinky a mírné kopce na soupaž peklo. U skate to můžeš odejít nohama skoro všechno.

                                            0 0
                                            • blaf  

                                              nic jineho nez turistiku na bezkach neumim :) takze tak

                                              0 0
                                        • McBlacky  

                                          Jizerky na oboje dobrý, záleží na sněhu, pokud je ho málo a dlouho nesněží, tak stopy na klasiku jsou hodně rozbitý. Na skate nic nezkazíš, určitě to s Greyem prober ;)

                                          0 0
                          • treatt  

                            Hmmm, tak to je něco teda, dlouho jsem nedal víc, než 61 minut, teď jsem to dotáhl na 75, ale 4h? :-O Mno, holky mají možná to sezení krapet příjemnější taky no :)

                            0 0
                            • Mikikuba  

                              Holky to mají na sezení spíš horší:) věř. Ale chce to techniku. Jednak se pravidelně zvedat a po hodině suchý kaťata + mazat:) Začátky byly těžký ale pak jsem to vychytala a jako bych to na ultra našla:DD

                              0 0
                      • Honzis  

                        mohl ses deptat pár desítek minut v Českém Brodě spolu s dalšími 185běžci :-) Běh ok – silnice klouzala jen v lese a pár míst, tudíž vliv na výkon žádný.

                        0 0
                        • blaf  

                          Já chtěl jet původně na kafe. Jenže jsem se probudil v 9:45 a to už bych do Mochova nestihl :D Tak jsem si šel aspoň zaběhat.

                          0 0
                        • Delkim  

                          ta tvoje dnešní desítka v mrazu za 37 minut je klackem po hlavě nám ostatním, co s tím během začínáme! :)

                          slušná práce!!!

                          0 0
                      • Honzis  

                        záleží jak kdo to má hozený – samozřejmě trénující podle nějakého rámce hold kouknou do plánu a „když musíš, tak musíš“ a vlezou na trenažer nebo zimáka. Já to neřeším, sraček jsem si za svou karieru užil dost a do jara daleko.

                        0 0
                  • Mikikuba  

                    To si byl jeden z mála kdo měl rozum jinak si Češi myslí, že jim se nic nestane a jsou nesmrtelní…Bohužel.

                    0 0
        • jecnak  

          Tak az na ten zavercny dest dobre, kupodivu jen vlhke silnice. Uvidime se mezi svatky nebo az za 14 dnu. Pekne Vanoce vsem.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Jj dobre to bylo. Vinik problemu se smykem odhalen a usvedcen, vysroubovana prava miska italskeho stredu.

            OT, Lipno pry dnes pekne, ale cestovat bych tam fakt nechtel.

            0 0
            • Honzis  

              vyšroubovanou ital misku znám taky, zadřely se mi jednou octalinkový kliky když se miska opřela až o kliku.

              0 0
          • blaf  

            Vlhké silnice? Miloš má na stravě titulek ice ride :)

            0 0
            • jecnak  

              Mozna to byla trapna narazka na ledovy vajecnak.

              0 0
              • milmat  

                To byl překlep, správně Egg Cogna ride. Jinak se přiznám, že jsem poslouchal ráno ČRo1, kde hlásili ty nehody na D1. Tak jsem šel zkontrolovat povrch ven a před garáží byla lehká vrstva ledu. Ale silnice do Poděbrad už byla řádně posolená. Takže žádné klouzání se nekonalo (naštěstí). Po zhodnocení výkonu u Vočka jsme ještě provedli s Hrochem očistu kol od soli a jiného bordelu.

                Jinak to ježdění venku je spíše pro zábavu a utužení zdraví. Včera byla kosa, ale kopečky okolo Ondřejova zahřejí. Určitě pro mne osobně stále lepší varianta než vytahovat válce z garáže a drtit to nich. To snad až bude horší počasí, že ani na běhání to nebude.

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Mam to taky tak, bavilo me to vcera moc i dneska, kosa mi nijak zvlast nevadi (no ten dest se snehem dnes na konci bych nemusel), a neberu to primarne jako trening ve smyslu pripravy na vrchol sezony.

                  Lingvisticka poznamka: vajecny konak/liker = Eggnog

                  0 0
          • 2. Bóďa  

            No jo, to už byla Vánoční… :(

            Já včera u Brodu beznadějně zadřel zadní náboj, tak jsem dnes nemohl. :/

            Tak tedy krásné Vánoce!

            0 0
          • SELMIRA  

            Jo, ale to se dela, obsadit posledni volny stul v Oliverovi? Teda jestli jste to byli vy, kvuli komu jsme my meli smulu! ;-) Hezky Vanoce i Tobe, Medunce a vsem pratelum dvou kol! 

            0 0
    • jecnak  

      Tak vcera to slo Prosil bych jeste trochu primrznout a vydrzet do brezna.

      0 0
      • blaf  

        koukám, že si potrpíš na omalovánky :)

        Já doufám, že se tvé přání nevyplní, prosil bych 10 stupňů od ledna :) ale na Lipně, ať si klidne mrzne :)

        0 0
        • lunochod  

          Souhlasím +10, už potřebuju jezdit :-)

          0 0
        • McBlacky  

          vůbec, všude kosa, sníh, led a sračky, ať natrénujou jen srdcaři a tvrďáci. Mírná zima vždycky znamená hrozný peklo na jarních závodech :)

          0 0
      • Delkim  

        nádhera! tohle ti bude Hroch závidět :)

        btw aha, tak asi nebude, on tam byl taky :)))

        0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Paráda !

        0 0
      • capo  

        Selfie video a horní půlka Medunky zaujaly :), ale jinak moc pěkný fotky, super počasí a asi dost zajímavej vejlet! Ty klapačky jste měli půjčený?

        0 0
      • treatt  

        Koukal jsem na strave a nepokrytě Vám to závidím..na Vysočině byl skraloup, co postupně mizel a teď, když to začíná tuhnout, pojedeme domů :/

        0 0
    • Honzis  

      jak jste na tom po štědrém dni? Já jsem uschopněn, dobírám dovolenou, takže v případě rozumného klimatu bych něco dal! 26/12 asi poběžím v Čáslavi a 29/12 jsem v Praze + 30/12 možná taky akce a 31/12 běh v Kolíně.

      0 0
      • blaf  

        v ne kafe? ze bych dorazil s kocarem? :)

        0 0
        • Honzis  

          zítra nevím, má lejt :-( Kdyžtak bych poslal sms jestli vyjedu.

          0 0
          • blaf  

            Ja to vidím na dlouhý spánek, jestli děti dovolí.

            0 0
        • Honzis  

          malé motivační povídání z Úval – tentokrát ne od Delkima, ale ironmana Ondry Teplého – tohle je ještě vyšší liga :-)

          0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Ja to casove nevidim az do Noveho roku.

        0 0
      • madik  

        Dal bych kdyz pocasi dovoli neco mezi 27 a 1 kdy budu doma.

        0 0
        • Honzis  

          předpověď počasí je dost špatná, asi někdy půjdu radši běhat :-( Ale ten vítr je přímo pro Delkima, dá si špici v ZDV a za ním se pojede tempo :-)

          0 0
          • milmat  

            No, trochu pršelo, ale dnes to bylo ideální na test Rainmemu. Po delší době bylo venku celkem teplo a ten vítr do zad mi dnes přišel vhod. Akorát jsem nějak moc posunul čas startu (nechtělo se mi) a tak dojezd byl už za tmy. Hold už nešlo držet 30+ na posledních 20 km, kde to začne pěkně stoupat na náhorní plošinu Vysočiny.

            0 0
        • Honzis  

          vidím to jedině na 30. v pátek (i když mám nabídku na běžeckou akci) – z toho „Holandska“ už mi jebe a pátek se zdá jediná šance na kolo, 29 jsem out a 31 taky.

          0 0
          • Pedro RB  

            Čau, jede teda zítra někdo na pohodu cca 3h nejlíp přes poledne? Že bych ukončil podzimní lenošení..

            0 0
            • Honzis  

              Předběžně já a Miloš ve 12,30hod parking AutoMotoVelo Český Brod. Trasa dle nálady, já jsem spíš pro pohodu v kopečkách, když bude slunce a doufám i oschlé silnice.

              0 0
    • jecnak  

      Pratele,

      zitra vyrazime na kratkou Novorocni klasiku vsech klasik. Sraz v 10 v Mochove.

      0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Tak nezmrzněte ! Dnešních 70Km bylo fakt hustejch ;-)

        0 0
      • 2. Bóďa  

        Nedokážu odhadnout, jak moc mi bude blivno, ale pokusím se dorazit. :)

        0 0
        • Delkim  

          přeji všem krásnou vyjížďku, já teď dal novoročních 45 min ve Watopii a ráno asi budu podepisovat rozvodové papíry, tohle prý už neni normální :)))))))

          0 0
          • Honzis  

            se nedivím :-) Budeš muset manželku také zapojit do závodění, aby tě víc pochopila :-)

            Já zkusím dorazit do Mochova – čekal jsem, že se rozpustí konečně ta deka a prd – takhle z okna jsou ty ojíněné stromy jako z pohádky, ale realita bude nejspíš krutá :-( Normálně snad vytáhnu Force bundu!

            0 0
        • 2. Bóďa  

          Při představě 4 hodin jízdy jsem vystřízlivěl…

          Tak ať vám to jede!

          A vůbec hodně štěstí, zdraví a km v roce 17! ;)

          0 0
          • Honzis  

            Dnes komorní kafe – kosa, inverzní deka, nějak to nejelo. U Olivera sice samé rezervace, ale ve finále skoro prázdno, ono bylo tak nějak všude prázdno :-) Cestou zpět pomalý defekt, tak v Sadské dofukuji a končím s 67km, stačilo.

            0 0
            • jecnak  

              Dik za spolecnost. Rekl bych, ze prava zima prave prichazi.

              0 0
            • milan.v  

              Vypadá to na hodně kluzký povrch. Nebylo to o hubu?

              0 0
              • Honzis  

                NE, silnice v pohodě, ale to klima se už zajídalo. Teď v so budu asi pryč. Někdy bych klidně zkusil sjezdovky, kdybychom se domluvili. Připadně zmrzlé cx, ale tam nemám blatníky …

                0 0
                • madik  

                  O vikendu je ve špindlu celodenní za 590,–. Klidně bych jel na den.

                  0 0
                  • jecnak  

                    To zni dobre. Nevim teda jak moc je tam narvano a jestli teda nezkusit Rokytnici nebo Cernou Horu. Vsude bude asi snehu dost. Ceny kolem tech 600,– Aspon bych se trochu rozjezdil pred Alpama.

                    0 0
                    • madik  

                      Jak je to tam nyní netuším. Byl jsem tam na oteviracku v prosinci a docela to šlo až na špičku kolem 11–13h, pak to zase bylo v pohodě, tehdy byl skipas za 210.

                      Jsou tam nové sjezdovky na hromovce, tak je na v areálu Sv Petra docela dost možnosti. A měl by jezdit i bus na přejezd mezi medvedinem, Labskou, Hromovkou se Sv Petrem a Stohem.

                      Napadl hlavně prasan, tak bude super lyžování asi všude. Pokud to preventivně hned neprestrikali umelim..

                      Jinak akce na Špindl je s nutností registrace na Gopass a koupě skipasu online. Ještě se musí připočíst jednorazove 50Kc za Gopass kartu, kterou pak pošlou poštou a je možné ji použít na budoucí lyžování.

                      0 0
                    • Honzis  

                      kdo má O2 tak přes extravýhody lze mít 100Kč slevu na skipas do Rokytnice a z Prahy je to asi výhodnější cesta.

                      https://www.o2extravyhody.cz/…7/index.html

                      0 0
                      • jecnak  

                        To zni dobre. Predbezne bych to videl na nedeli – ma byt slunicko. V sobotu se chystame na CX.

                        0 0
                        • madik  

                          Koukám na počasí a má asi sněžit v neděli a teploty kolem –5. Hustá chumelenic to snad nebude.. Orkán už by snad měl už taky povolit.

                          0 0
                      • madik  

                        To asi jde získat jen jednu slevu na jedno číslo co? Kolega vedle mě O2 má, tak bych asi mohl kód vzít od něj.

                        0 0
                        • jecnak  

                          Jedna sleva na jedno cislo, 2× za kalendarni mesic, do konce brezna. Tu SMS ti muze preposlat, kontroluji jen kod.

                          0 0
                  • milmat  

                    Já asi budu štípat dříví na Vysočině. Mám tam restík. Tak buď zajedu někde tam. Chtěl bych zkusit skate okolo Jihlavy. Na NMnM se ještě necítím a hlavně nemám malorážku. Zatím se sebepoškozuji jen na lyžích :-) Pokud by se změnily plány se dřevem, tak sjezd by byla také dobrá volba. Musím ještě hodit lyže na servis.

                    0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Ani vam nebudu popisovat jak nadherne bylo od Sumavy az po Zbraslav… stejne jako ty 4 dny predtim ;-)

              0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Jiny kafe dneska.

      0 0
    • jecnak  

      Co vikend? Nejaka vyprava na ledove plochy? V nejhorsim pujdu vyzkouset Orla do Kokorina. Dve, tri hodky na biku zvladnu i v tom mrazu.

      0 0
      • Honzis  

        v neděli bych dal klidně i silnici – později, pokud bude aspoň –4C a ne inverzní deka.

        0 0
      • milmat  

        Já sobota běžky (Bedřichov) a v neděli sjezd – to pojedeme i s dětmi (Rokytnice?). Oba dny bych chtěl vyrážet brzy ráno = dojezd na místo okolo 8.

        0 0
        • McBlacky  

          Tak treba se uvidime, my cca 10:30 ze Stadionu, ale vezmeme to na Zavory, Kubenku a vubec se budeme snazit jet kde nejsou lidi

          0 0
          • Mickey Mouse  

            Mijeli jsme se u Tetrevi boudy, Sarka prvni, soustredeny vyraz. Pichali jste pekelne.

            0 0
            • McBlacky  

              jj já te zblejsknul ale víš jak, není čas. Chuck se svejma veslařskejma prackama jak rozjede 1:1 tak zatnout zuby a držet :)

              my pak potkali Libora s Demonem, Renatou, Kohoutem, Mísou a dalšíma. U Zdárku Cryzzyho, na Točně Drba. Prostě klasika – pražáci v Jizerkách :)

              0 0
          • milmat  

            My jsme měli čas jen do oběda, takže malý okruh. I když pro nás začátečníky (3. pokus na skate) to ještě je vlastně tak akorát. Důležité je, že už na tom nepadám. Tedy jen jednou ve sjezdu. Dokonce jsem nechal svou ženu již za sebou a některé bežkaře i předjel (asi staré a nemocné kusy :-). Ale pořád tam bude nějaký problém ve stylu. To přece nejde bruslit do kopce, tedy ne celý kopec!? Ale někteří/ré to zvládají lehce. Ale sem tam se podívám inspiračně na biatlon, abych se poučil :-). Hlavně tedy na holky.

            0 0
      • jecnak  

        Zitra opet brusle led je perfektni.

        0 0
    • jecnak  

      Zitra nekdo Podebrady? Budu asi dost marnej, ale to snad vadit nevude.

      0 0
      • milmat  

        9:00 Mochov? Snad vstanu.

        0 0
        • jecnak  

          Ok

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Bych byval jel s vama, ale v sobotu jsem si v Nymborough na zaludne praskline narazil zebra a rano porad nic moc. Nastesti se to lepsi rychleji nez jsem cekal, odpo uz me vytahli na brusle. Labe ma paradni led vetsinu cesty do Podebrad.

            0 0
        • karliner  

          V tý příšerný zimě? Klobouček.

          0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            Na silničku možná trochu zima, ale na bike naprosto v klidu.

            http://radius.rajce.idnes.cz/…9_Brdy_bike/

            0 0
            • kokoska.rokoska  

              I na silničce to v neděli bylo prima skoro kilo :-)

              0 0
              • jecnak  

                Tam, kde svitilo slunicko, to muselo byt uplne v pohode.

                0 0
                • jakub_kencl  

                  Přesně, na sluníčku pohoda, ale jakmile se vjelo pod oblačnost, tak to byla slušná sibérie :-)

                  0 0
                • kokoska.rokoska  

                  Věřím. Bohužel jsem cestou žádné nezahlédl, průměrná teplota –8,5 °C dle Garmina. Ale nestěžuju si, docela v pohodě to bylo i tak, kromě mírného chumelení na Žižkově.

                  Myslím, že jsme jeli zhruba to co Honzis (a Ty?), akorát trochu delší a o pár minut později.

                  0 0
                  • jecnak  

                    Jeli jsme nakonec ve trech. Kolem Podebrad bylo pozdeji i slunicko a Honzis rikal, ze na jihu bylo slunce uz rano. Po sobotnim nocnim navratu z Alp, kde bylo azuro a tesne kolem nuly docela sok.

                    0 0
                    • kokoska.rokoska  

                      My jsem točili na jih už v Sadský a stále hustá oblačnost, ale aspoň nesypalo. Koukal jsem a dle Stravy jsem vyrazili kupodivu o třičtvrtě hodiny dřív než vy ranní ptáčata. A taky nestavíme, takže když se vracíte z kafe, já už odpočinutý vyrážím na běh :-)

                      Jo z Alp mám taky zprávy o super počasí, ale ono stačí vyrazit do Krkonoš a zatím jsem byl vždy nad inverzí v teple. Akorát na kolo to tam moc není, no :-)

                      0 0
                      • McBlacky  

                        V sobotu to chtělo Krkonoše, v neděli už stačily i Jizerky

                        0 0
                        • kokoska.rokoska  

                          Závidím, stejně jako Ječňákovi :-)

                          Ale čeká mě prodloužený víkend na Šumavě a pak týden v Krkonoších. Tak snad :-)

                          0 0
                        • milmat  

                          To barevné sladění s lyžemi budu muset ještě poladit :-)

                          Jinak my jsem byli v sobotu na Č. Hoře. 2/3 sjezdovky inverze a kosa. Nahoře pak sluníčko teplo.

                          0 0
                        • R-A-D-I-U-S  

                          Pěkné, pěkné – chrti už na první pohled ;-)

                          0 0
                        • Hroch obojzhivelnyj  

                          Tvl jako fotit si svoje voskovy figuriny doma „pred koncertem“, ok, ale vytahnout je az na kopec, to uz je odhodlani! :-)

                          0 0
                      • jecnak  

                        Bohuzel uz se to kazi, ale uplynulych 14 dnu bylo vyjimecne slunecnych. Viz fotky od kolegy tady v galeriich na fatbiku z okoli Goisernu. Vazne jsem litoval, ze jsem nevzal i mnou jinak relativne neoblibene bezky a jeste vic jsem litoval, ze jsem si nepujcil fatbika. Ono totiz i uplne rozslehany nohy ze sjezdovek jsou na kole docela v pohode. Myslim, ze treba i horni partie hrebenu Brd, pripadne centralni Bdry v okoli Toku by mohly byt nad inverzi.

                        0 0
                        • kokoska.rokoska  

                          To nechci slyšet :-) Třeba to ještě vydrží; v nejhorším v dubnu Dolomity na jistotu.

                          Mě po sjezdovkách dělá docela dobře (relativně) volný klus. V krkonošských a rakouských údolích to je pohoda, na Sella Rondě trochu výzva :-)

                          Na fatbiku jsem nikdy neseděl, ale letos je asi ten správný okamžik na změnu.

                          0 0
                    • Delkim  

                      luxusní!

                      btw je pravda, že v Alpách zdražily permice až o 20%?

                      0 0
            • šimlos  

              Hezký, já se nějak nemohl odhodlat..

              0 0
    • jecnak  

      V sobotu Podebrady. Probehnou nejake vajecnaky.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Uz mam celkem abstak na kolo.

        Jinak myslim ze by mohlo jit pekne i Labe na bruslich po zalite naledi, nebo na bezkach.

        0 0
        • jecnak  

          Vcera jsem zkousel Kyje a ani prd – draha nevymetena, navic hrozne nekonzistentni projev snehu, takze jsem to po chvili zabalil. Skoncil jsem nakonec na bezkach v Dolnich Pocernicich. Parmezanovy krem a sklenicka Chianti byla krasna tecka.

          0 0
      • Reggie  

        Bohužel jsem na zimním odpočinku. A když se podívám ven, tak ještě dlouho budu :-)

        0 0
        • Honzis  

          mám to podobně, skončil jsem (tradičně) pro patní ostruhu a zánět achilovky :-( Až to půjde na kolo, vyjedu, ale teď jsem doběhal a nějak se mi nechce nic.

          0 0
          • Medunka  

            Pojedu autem, můžu nabrat.

            0 0
            • milmat  

              Tak to mne mrzí dvojnásob, protože už musím na 11 do Libně na nádraží a pak k tetě do Kamenice na oběd. Navíc mám teď rozdělané 3 kola v garáži a není čas to dát dohromady. U zimáka umřelo zadní Aksium a Remerxy jsou někde na cestě. Pokud by se jelo v neděli (myslím 5. 2.), tak bych na zimáka dal dočasně FR3.

              0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Sobota 9 Mochov tedy?

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Edus ex machina na zacatku misto na konci, porodni bolesti po sestinedeli bez kola, dneska to bylo nejak naopak.

        Za Jecnakem a s vajecnakem to nakonec jelo.. Diky za odtah a dame za vybranou spolecnost.

        Nejlepsi sport kafe a dort. Co zitra, Milosi?

        0 0
        • milmat  

          Zkusím nahodit FR3 a dám vědět.

          0 0
          • milmat  

            Tak snad OK, takže Mochov 9? Teď se tam dělá pěkná mlha…

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              OK, v 8.53 u pumpy.

              Kdyby to rano nevypadalo, tak to zrusime, mlha je jak pras. Dneska to slo, akorat bylo na silnici hodne vody.

              FR3 ty stary?

              0 0
              • milmat  

                Ano, staré FR3. Akorát jsem tam dal horskou kazetu a ta stará 105tka nepobere 27z. Bude pěkně, tak třeba můžeme dát horské kafe.

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Sem moh vedet ze budes nevydovadenej. Poslednich 20 na gume, a ty 2 kozli u Boucka posledni hrebicek.

                  Aspon ze jsem ti rozmluvil rano ten Ondrejov, silnice na sever od Nymburka paradni- suche, vyfoukane a absolutne ciste, bez pisku. Jen tak pro garazovou sekci..

                  0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          :-))

          0 0
    • madik  

      Zítra budou docela dobré podmínky, nad nulou a sucho. Oliver? :)

      0 0
      • Honzis  

        zvažuju i kafe na sázavě, úplně na pohodu, údolím. Počkal bych na pozdější hodinu, až bude tepleji.

        0 0
        • madik  

          Sázava je pro mě 140km :( To se mi moc nechce takhle z kraje sezony. A co je pro někoho jízda na pohodu je pro jiné čtyřhodinová jízda na hraně :))

          0 0
          • Honzis  

            jasný, chápu. Já když pojedu ode mě, tak mi to hodí 70 :-) Včera jsem jel do práce a z práce a musím říct, že ten východní vítr je dost krutý, na rovině jsem jel 23–24 a má foukat pořád. Počkáme na zbytek sekce, zda se někdo přidá.

            0 0
      • jecnak  

        Jel bych v nedeli. Je upozornuju, ze bez blatniku prijedes stejne zasvineny – v lese jsou casto louze a mokre useky.

        0 0
    • jecnak  

      Velmi predbezne v pripade dobreho pocasi bych jel v nedeli na Lipno na brusle. Jeste by asi sel Orlik nad Zvikovem, ale tam jedine nordiky. Lipno pujde jiste i na kanadach.

      0 0
    • jecnak  

      Zitra nejake prodlouzene Podebrady, nebo pro zmenu jet Konetopy apod? Prset nema, ale mokro asi bude. Na brusle bych jel v nedeli, kdyz bude hezky.

      0 0
      • milmat  

        Já bych dal v neděli kontrolu Ondřejova. Přidá se někdo? V klidném tempu. Počasí vypadá příznivě.

        0 0
        • madik  

          Když bude sucho, asi bych jel. Ondřejov je pro mě v rozumném dojezdu, dál už nee :))

          Sobota jeslti bude morko radši ne.

          0 0
        • 2. Bóďa  

          Dal bych, ale až podle počasí. Bohužel dozadu nedám blatník… :(

          0 0
        • SolarStormCZ  

          Pozor, cukrárna u Sv.Ondřeje do 20.2. pro nemoc zavřeno, včera jsem musel hledat jinou občerstvovačku :/

          0 0
        • Honzis  

          V neděli se dívám na výroční Jizerskou 50. Asi dám něco sólo a jen v případě sucha, s dlouhýma blatníkama už jezdit nechci.

          0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            Dneska jsem byl v Bedřichově a moc jim ten sníh na zítra nezávidím ;-) Ale počasí asi budou mít pěkný, i dnes to docela ušlo.

            0 0
            • McBlacky  

              já teda jezdil v neděli v Polsku, ale přišlo mi, že na klasiku soupaží lepší podmínky mít nemohli.

              0 0
              • R-A-D-I-U-S  

                Na klasiku možná (já jel skate) a taky se to hodně měnilo s nadmořskou výškou. V neděli jsem koukal, že jim to dost jelo. Asi jsem to špatně odhad…

                0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        My budem na vikend v Budejkach, ale ani jsem s sebou brusle nepribalil. Lipno draha je IMHO out, za tepla to lidi rozrejou a po plose se neda, pripadne tam nasnezi. Orlik by mohl byt v nedeli ± jako posledne, mozna to nepujde az ke Zdakovu. Pokud vim jede vyprava na vikend na Nove Mlyny.

        0 0
      • jecnak  

        Tak zitra jedu do Msena. Kdyz by mel nekdo chut se pridat, dejte vedet.

        0 0
        • jecnak  

          V Kokodole zima jeste zdaleka neskoncila.

          0 0
          • duk  

            Jakto? Vždyť na silnici už není souvislá vrstva ujetého sněhu :-D

            0 0
          • Honzis  

            Na Sázavě taky ne :-) Sucho se střídá s úseky, kde „tečou“ potoky bordelu :-( Na fotce to není moc vidět. Ale už vyrazili i motorkáři, +5C je příjemných, konečně opět skoro „jarní ohoz“. Zítra čekám na odpol.

            0 0
            • milmat  

              Zrovna jsem umyl zimáka a nahodil nové kola, co my přepletl Hroch – ještě jednou díky. Takže do moc velkého bordelu se mi nechce..

              V každém případě sraz 9:00 Mochov, dejte vědět, kdo pojedete. Trasa buď Ondřejov nebo Poděbrady zadem a pak zpět přes Mcely.

              0 0
              • 2. Bóďa  

                Dorazíme s Reném do Mouchova. Přimlouvám se za Poděbrady. :)

                0 0
                • milmat  

                  OK.

                  0 0
                  • Stendy  

                    Ahoj, musím být zpátky do 12h v Praze, takže asi na Poděbradskou čokoládu čas nezbyde, ale i ten kousek z Mochova mi za to stojí :-) Takže dorazím. Standa

                    0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            V Koko má asi nějakou místní pobočku Mrazík :-)

            0 0
          • jakub_kencl  

            Dneska sem se válel jak střelená sviňa na kruháku i u nás u Berounky. Nebylo namrzlo, ale takový ten hnusný kluzký šlem a nepřizpůsobení rychlosti stavu a povaze vozovky se nevyplatilo. Teď večer už přesně vím, která část byla v kontaktu s vozovkou :-D Naštve, že se mi to stalo 2 km před barákem.

            0 0
            • Stendy  

              Tak doufám, že ve zdraví a bez poškození techniky.

              0 0
              • jakub_kencl  

                ale jo, jen pár oděrek na koleni, loktu a boku + to samé na hadrech a návleku na přilbu. Stejně už potřebuji nové zimní kalhoty ;-) Kolo byl starej zimák, takže taky pohoda :-)

                0 0
                • Stendy  

                  Ještě že tak, ale není to nic příjemného. Ještě, že nejelo kolem auto…Fakt tohle nikomu nepřeji. Tak ať to byl minimálně letos poslední pád :-)

                  0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Hmm v Milovicich na kostkach taky ne. Zpetne ten napad vzit to tudy hodnotim jako blbej.

            0 0
            • milmat  

              Kostky ve Strakách a Lysé jsou ok. Pěkná masáž jako vždycky.

              0 0
    • milmat  

      Hrochu, ty kola jezdí skoro sama.Tedy tak do cca 100. km, pak mi začnou docházet síly. Díky.

      A ještě jedna fotka pro Delkima (proteinové bezlepkové lívanečky, s pomalým uvolňováním energie).

      0 0
      • Honzis  

        Já přidám něco dietního. Rychle na Sázavu než sleze sníh :-) U kláštera je nyní zavřeno, ceduli jsem nečetl. A na náměstí jsem se včera nestavoval, neb jsem byl drobet jako prase :-)

        Miloši – copak, nesmrtelná Aksia umřela?

        0 0
        • milmat  

          Ano, umřel zadní ráfek. Měl jsem uvolněný drát a při dotažení prošel nipl ven (jsou to už hodně staré Aksia a byly tam praskliny). Remerx Alcyon jsem po konzultacích s Ječňákem a Hrochem vybral jako náhradu. Prý to celé váží (P+Z) o 200 g méně (dle výrobce 420g/ks). Pokukoval jsem i po origo ráfcích, ale jsou 2× drahší než ty Alcyon a hlavně novější model, který je o něco vyšší než ty moje (22 mm).

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Jestli ja ti tam ve vlastnim zajmu nemel naplest na nejaky poradny ingoty :-) No snad to bude drzet. Prilezitostne popros Jecnaka o kontrolu na stolici, jestli si to nesedlo.

            0 0
          • Honzis  

            Alcyona chci vyzkoušet taky na nábu co mám doma :-) Open Próčko je cenově mimo a DT swiss taky :-(

            0 0
            • McBlacky  

              já ho měl jako napletený kolo do trenažeru do levný novatec náby, prasknul drát (nějaký základní 2.0 jebky) a celý se to zkroutilo, že už to nejde opravit. Takže jsem z toho rozpačitej. Venku to nejelo ani metr a jestli to najelo 40 hodin tak moc.

              0 0
              • Honzis  

                no já taky slyšel že je to „bláto“, ale s 32drátama 2mm by to mělo být cajk. No možná si ještě udělám radost a nechám si to udělat s Open Pro CD jako před lety, ale jen ráfek za 1600Kč když má pak zadní kolo přes 1kg není úplně šlágr :-)

                0 0
                • jecnak  

                  Porad mam Alpha 340 rafek s 32 derama. Za 500,– je tvuj.

                  0 0
                  • treatt  

                    Teď mě tak napadá, že se mi na balkoně válí pořád ráfky H+SON, 32 děr, černý. Učinil jsem pokus vozit je jako bezdušáky a když se nezdařilo, přešel jsem na DT, od té doby mi tam jen leží. Ne, že bych Tomášovi chtěl dělat do kšeftu teda :) ale já už je asi nevyužiju a je to trochu škoda. Přední ráfek dostal ránu z boku od vyčuhující dlažební kostky, tak byl nakopnutý a trochu zásek i do brzdné plochy, jestli si dobře pamatuju, tak zadní by měl být cajk.. tak kdyby se někomu hodily..

                    0 0
                  • Honzis  

                    já se té Alphy trochu bojím – viděl jsem rozkres – úzká brzd plocha, háky nic moc a já buším pláště na 8atm. Stejně se to odvíjí hlavně od toho jestli něco prodám, což se nedaří :-( Mám Dura-Ace nábu, tak si asi fakt udělám v budoucnu radost Open Próčkem, to mě za 50 000km nezradilo. Jedině do předku, to se mi doma válí LX nába, ale teď mám předních kol dostatek :-)

                    0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Tak Alcyon ma 420g (vazeno). Dalsi moznost je RCX, ktery ale mel v realu 530g. Bych tak rek neco mezi ze by to chtelo. Aksium rafek ma 520g coz jsem predem nevedel. Tak uvidime, az jim Milos da zakourit po stredoceskych m.dodromech.

                0 0
                • McBlacky  

                  Rapid mi přišel lepší. První se teda rozloučil na hraně chodníku napřímo (najeto pár stovek), druhej už to dotáhnul až k prodeji s kolem. Ale pod Šárkou, což by mělo vydržet všechno, při normál použití (ne hranění hlubokých děr a obrubníků).

                  0 0
      • Delkim  

        už jsem to komentoval na Strava, obžerství je smrtelný hřích! :)))

        btw potřebuji pomoct nacenit můj Rabobank, mám zajímavou nabídku na nové kolo, ale budu se to odvíjet od toho, za kolik je moje prodejné

        dneska vyzvednuto po velké ročním servisu, lanka, bovdeny, střed, ložiska atd.....

        je to osazeno Ultegrou 2×10, vše jeté dva roky včetně rámu

        budou na to nová kola Vision Trimax30 a nové sedlo Fizik Antares (karbonové ližiny) co stojí asi 4 tis.

        (to bych tam dal z toho kola co bych koupil)

        ještě tam bude nová kazeta Dura za 3900 z vánoční akce z Kupkola (najel jsem na ní asi 100 km)

        nějaký rozumný odhad, než to nahodím na bazar?

        0 0
        • McBlacky  

          proti bazar nabídce slušný kola, ale zase je to giant (57 nový TCR na ultegře) a design je (min pro mě) fakt jen na tréninkový kolo.

          sedlo prodej zvlášť, cenu to nezvýší, to si dává každý jaký mu sedí. Klidně tam dej drek za 500kč co sedne designově (jako fakt).

          já bych ho dal ven za 35 a byl připravenej ho pustit za 30, jestli má najeto víc než 10tkm tak i pod třicet

          0 0
            • kokoska.rokoska  

              Tak ať se zadaří! Jsem zvědav, co chystáš :-)

              0 0
            • McBlacky  

              26 za holátko je ted v zime moc. Když mrkneš co tam má ted aktuálne Šíla

              0 0
            • jecnak  

              Jestli nespechas, tak ho prodej za mesic, spis za dva. Pujde pak za inzerovanou cenu celkem v pohode. Spatne nacasovani.

              0 0
              • McBlacky  

                to souhlas, prodával jsem v lednu svoje HT a minimálně 2–3t jsem na tom proseknul.

                0 0
                • Delkim  

                  no ale za víc by pak stejně nešlo, ne?

                  tak já ho tam prostě nechám, cenu dolů nedám, v podstatě to nespěchá, jen by to doma bylo „snazší“ :)))

                  podstatný je pro mne hlavně vědět, že se pak za tyhle peníze víceméně prodá

                  0 0
                  • McBlacky  

                    to nevíš nikdy, já už prodal tak 10 kol na bazu a stalo se mi i to, že jsem dal kolo a zrovna po takovým typu se slehla zem a zájem obrovskej a šlo za vyhozenou cenu a dalo by se i za víc. Jindy na stav/výbava dám luxus cenu protože to už chci z domu a nepochopitelně to nikdo nechce a když tak za hroznej dumping. Rozhodně platí, že cokoli Author se v bajcích prodává peckově, zbytek značek jak kdy.

                    0 0
                    • Honzis  

                      s Delkimem jsme to dneska konzultovali, má tam dost drahých věcí + pedály tak jsme zkusili. Jak píšeš, průšvih je, že kolo je opečovávaný, odborný servis, nemoklo … ale to lidi neocení.

                      Já si takhle chválím svoje komponenty na silnici – po 30 000km chodí 9sp Tiagra + 105 se zánovní kazetou a Durou řetězem furt dobře, ale mám oflákanej rám, obyč kola + brzdy a střelit celé kolo za cenu slušných klik se mi nechce.

                      Navíc mám spíš smůlu na lepší věci – top karbon tretry mají blbé kopyto a svoji silniční Madonu nějak nemusím. Moderní rámy se mi nelíbí a ocel je drahá tak, že bych musel prodat všechna 3 kola abych měl na rámový set :-(

                      0 0
                      • blaf  

                        obavam se, ze jelikoz to ma desitkovou sadu, tak se zajemci moc nepohrnou :/

                        0 0
                      • treatt  

                        Ty ale zapomínáš na to, že 10 z 10ti kol na cyklobazaru jsou v top stavu, ježděno pouze za pěkného počasí a opečovaný z top servisu ;)

                        A ještě jedna věc, nejsem si jistý Delkimovou úvahou, že když se tam kolo nechá viset dlouhou dobu, že to prostě půjde – jednak spousta lidí kouká na to, co tam je nového a ke starším inzerátům se proklikne max náhodou, druhak teoreticky může snižovat atraktivitu to, že tam visí inzerát dlouho = není to výhodná koupě, jinak by se po tom zaprášilo..

                        Celkově je to prostě loterie, mně se třeba věci moc prodávat nedaří :)

                        0 0
                        • Delkim  

                          hmmmm to mi ale každý radíte něco jiného :) což mne samozřejmě nepřekvapuje :)))

                          0 0
                        • Hroch obojzhivelnyj  

                          Tak delkimovo kolo ale opustilo garaz fakt jen vyjimecne a za hezkeho pocasi ;-)

                          A staci jeden jedinej kupec.

                          Ho muzes dat co 14 dni znova, treba s jinou fotkou, lidi si pamatujou hlavne obrazky..

                          0 0
                          • Delkim  

                            je to jako u aut, každé je garážované a po důchodci

                            a když takové skutečně je, tak to nikdo neocení neb tomu samozřejmě nevěří :)

                            jj, udělám to tak

                            0 0
                            • Medunka  

                              Napis, ze je to manzelky kolo :-) tedy jete holkou :-)

                              0 0
                            • treatt  

                              Jo jo, tak jsem to právě myslel, jak doporučuje Hroch, nenechávat to tam viset dva měsíce, ale spíš aktualizovat. A jak opět píše Hroch, stačí opravdu jeden kupec – mně takhle visel inzerát na Intense Spidera 29 dní a nic, poslední den, kdy by se inzerát automaticky smazal, se mi ozval týpek a fakt si pro něj přijel :) sice mě o něco stáhnul, i tak ale nejen spokojenost, ale klika jako prase. Tak ať se Ti zadaří..

                              0 0
            • hasbro  

              Předpokládám, že velikost kola bude uvedena dobře v textu popisu, tak bys měl opravit (zvětšit na XL) cyklobazarovou velikost kola uvedenou v přehledu vpravo od fotky, protože skutečná velikost kola L pro 180–195cm neodpovídá kategorii L / 19–20" / do 52 cm / 170–185 cm. Když to pak bude někdo filtrovat podle velikosti XL / 21–23" / do 58 cm / 185–200 cm, tak ten tvůj inzerát nezobrazí, a asi to víc odpovídá.

              0 0
        • madik  

          Je to obyc Antares nebo Versus model se zlabkem ?

          0 0
        • Honzis  

          bez sedla, bez kol a s obyč kazetou 18–20tisíc. Zbytek tam nahodíš za 18 a cenu zvýšíš sotva o 10 :-)

          0 0
          • Delkim  

            asi zkusím obě varianty, ještě to promyslím

            0 0
            • Delkim  

              mám k tomu ještě tyhle věci, co bych tam mohl dát „zdarma“

              něco má nové visačky, něco tak 5× na sobě

              helma Aeon

              vše originál koupeno v Holandsku

              0 0
              • treatt  

                Dobrá fetiš pro zatvrzelého fandu Michaela Rasmussena :) nebo Chrunendála.. ostatně, docela vtipný hodit do strýčka Googla team Rabo, nikde už moc nejsou historické sestavy, výsledky atd :)

                0 0
              • milmat  

                A už můžeš zveřejnit, ke kterému Pro-teamu přestupuješ? :-)

                0 0
              • šimlos  

                Tak to je pro těžký nostalgiky :-)

                0 0
        • kajda93  

          Taky se přidám k nabízení, ne že bych tu chtěl dělat bazar, ale začalo pršet a já mám doma více Ass Saver blatníků než kol které bylo v plánu jím osadit. 99 kus :)

          Nikdo přeci nechce sedět u Olivera s mokrým zadkem hehe :D

          0 0
        • karliner  

          Vzhledem k tomu, že v Číně se dá ta rámová sada koupit za nějakejch 600€ a ten tým už skoro 5 let neexistuje, přidal bych tam zmínku, že k tomu máš papíry, že to je originál a že to je opravdu dva roky staré.

          0 0
          • kajda93  

            Ty jo tak to jestli seženeš rámovou sadu TCR Advanced SL s integrovanou sedlovkou za 600éček tak to tleskám a vem mi taky 3 :D :D

            0 0
            • karliner  

              Tak pro kajdu93 to vezmu úplně polopaticky.

              Vzhledem k tomu, že v Číně (třeba na AliExpressu) se dá ta rámová sada (asi fejková) koupit za nějakejch 600€ a ten tým už skoro 5 let neexistuje, přidal bych tam zmínku, že k tomu máš papíry, že to je originál a že to je opravdu dva roky staré.

              0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Co zitra? Necokolemkila s kopecky? 9 Mochov smer Sazava, nebo 9 Drevcice smer Koko?

      0 0
      • jecnak  

        V devet kdekoli. Jen bych radsi spis necodokila, kdyz mam ten odpocinkovy tyden.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          P.S. Stod hlasi ze Zvikova luxusni brusleni

          0 0
          • jecnak  

            To bych i sakra jel. Do kila to jiste bude :-) Lipno vypada podle webkamery taky nadejne.

            0 0
          • jakub_kencl  

            Tak to máte ideální pro Ječňákův oddychový týden. 120 tam, 20 brusle a 120 zpět :-D A jestli vydrží ten dnešní ranní vítr, tak to máte zpět zadarmo ;-) Já tedy doufám, že nevydrží, neb bych se rád dostal odpoledne domů :-D

            0 0
            • jecnak  

              Clovece, byl jsem tam loni v lete a vychazi to spis 200 tam, 80 brusle 200 zpet :-)

              0 0
              • Reggie  

                no nevím, ale při 200 tam proti dnešnímu větru, tam budete tak navečír a na nějakých 80 brusle ani pomyšlení :-)

                0 0
      • milmat  

        Ahoj, já ano, ale někde okolo Vizovic. Ale co neděle? Měl bych být zpět.

        0 0
        • Honzis  

          neděle by šla, asi klasika, neb bojuju s rýmou a zítra mám akci. Klidně bych vyjel i později.

          0 0
        • madik  

          Asi bych se taky přidal spis v neděli.

          0 0
    • jecnak  

      Takze zitra, tedy v nedeli sraz klasicky v 9 v Mochove. Kdyby byl zajem, tek predsraz v 8:30 v Hornich Pocernicich na poslednich semaforech cestou ven z mesta. U Olivera mame rezervaci.

      0 0
      • madik  

        Ok můžeme se sejít už v Počernicích, pojede s námi i Ondra. Tentokrát snad nezaspim :D

        0 0
        • jecnak  

          Fajn, budu vas čekat.

          0 0
          • Honzis  

            Pokud mě přes noc nic nezkolí, tak dorazím. Nejspíš na Schwinnu, potřebuju testnout nové silniční tretry. Silnice dnes naprosto suché, věřím v to i zítra.

            P.S. Tome, jestli máš ještě tu Ultegru šaltr tak ji vem do dresu a přecijen se na ni podívám, Schwinna si totiž asi ještě rok nechám. Díky.

            0 0
            • jecnak  

              Taky doufam v sucho. Chci letos prvne provetrat Madonu. Saltr beru.

              0 0
              • milmat  

                Já hlásím, že zapůjčený plášť nahozen (díky), tak snad i ta latex duše je ok. Zítra doufám, že bude pořád program najíždění jarních km. Zamýšlený vozový park mne trochu děsí.

                0 0
                • Honzis  

                  jak jsme se bavili, mrkni na novinky od Tufa – http://www.tufo.com/…omtura-trio/ – já ti můžu sundat obyč Calibru v 25mm. Pak dej vědět co nové vedení – myslím, že budeš příjemně překvapen zlepšenou funkcí, já když rozchodím zanešené brzdové čelisti, smyk, šaltr a vyměním vedení tak je rozdíl hodně patrný!

                  0 0
                  • milmat  

                    Ta Comtura vypadá ještě více odolná, ale lehce těžší než obyčejná Calibra. Ale nikde nevidím, že by byla TL ready. Ale zase se se mi líbila ta varianta s červenou bočnicí. Ale na zimáka bude asi hlavním kriteriem cena a tam asi vyhraje Calibra. Ještě laboruji, jestli se mi na zadek 25 mm vleze to těch mých vylepšených blatníků.

                    0 0
                    • Honzis  

                      jak jsem psal, já ti ji sundám ze Schwinna a za 150Kč věnuju, nová teď na shopu cca 440Kč co jsem koukal, což je dobrá cena! Případně mám odolné Durano DD v 25mm, to vydrží všechno a jelikož nějak nehodlám už jezdit moc v brodelu, tak bych ho případně střelil.

                      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Oki, dovoli-li koleno.

        0 0
        • Delkim  

          ??? nelez mi do zelí, to je moje doména :)

          já řeším kašel :(((

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            … to bych si nedovolil. Nacvik prekonavani trhliny. Odrazova a letova faze dobry.

            0 0
            • treatt  

              Ty vado, že jsem si to tu nepřečetl dřív, vůbec by mě nenapadlo, že by to na brusle ještě šlo :-O

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                No pri tvym postrehu je treba zacit shanet info o brusleni nekdy koncem zari. Ale jeste dnes se pry furt dalo po ranu na Zelivce od dvojityho mostu 10+km, tak do 11h dopo.

                Letos dobry, na nozich cca 390km. Vsecky velky plochy mely paradni led, trosku me hloda ze jsem nevyjel na Balaton a Nezidersky jezero, cely leden krasny led.

                0 0
      • 2. Bóďa  

        Vezmu to kolem kolem. :)

        0 0
    • hannawald  

      Diky vsem dnes za pomoc! Odpadlik

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Dneska si ten srot vyrid s Alesem ;-)

        0 0
        • madik  

          Přiznávám se bez mučení k 5 minutám ostrého tempa cestou do kavárny. Jinak nevím o Čem mluvíte :))

          0 0
          • Honzis  

            za Sadskou najednou na tacháči z 33 asi 37 a fouká lehce bočně-proti, to nebylo zrovna zadarmo … Naštěstí jsi včas ukončil interval :-) U vás Pražáků je obecně problém že prostě máte 2× tolik km, tudíž kluci z čelej nejsou pomalu ani rozjetí a už jsou u baráku, kdežto vás čeká ještě 30km většinou proti větru a ráno máte dalších +20km … Hoďka zwift vs 5hodin v kose venku je „jinej sport“, ač se ti zdá, že si v háku můžeš plést nudou svetr :-D Nicméně dle tepů tam je dozajista zlepšení.

            0 0
            • madik  

              Pockej az se pojede zase Sazava, to na me budete zase cekat na kazdem kopci :D To se pak taky ta „vyhoda“ prazaku jeste vice zurocuje, kdyz dojizdim zniceny se 157 km v nohach :)

              Abych se udrzel alespon na vzdalenost hodu dlazebni kostkou musim se drzet ve VO2max zone :)

              https://www.strava.com/…is/5139/5766

              0 0
      • jecnak  

        Pores jidlo pri jizde, tesnejsi hakovani a ty silene prevody. Pak se ti pojede mnohem lip.

        0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Aha, tak na jídlo už se nestaví ? To je dobrý vědět :-))

          0 0
          • Delkim  

            konečně jste dostali rozum :)))))

            0 0
            • Honzis  

              takže jsi dostal rozum a kupuješ toho Scotta od Matuly za 200? :-)

              0 0
              • Delkim  

                zatím jen Meridu od Ondry Teplýho :)

                už je doma, koupeno bez kol a jiný představec

                osazeno Sram Red 2×10

                0 0
                • šimlos  

                  Hek..To je ale pěkná koza pane Delkim :-) Koza první již prodána?

                  0 0
                  • Delkim  

                    koza první nikdy nebyla, to byly jenom nástavce

                    0 0
                  • treatt  

                    Pěkná bude, až ji Delkim hodí do novýho laku, hlasuju za černou s rudými plameny ;)

                    0 0
                    • jecnak  

                      Je pravda, ze pri pohledu na vetsinu Merid premyslim, ktera Taiwanska zakladni skola uspela s viteznym navrhem se zadanim: „namaluj kolo voskovkami“.

                      0 0
        • milmat  

          O hákování třeba tu: https://youtu.be/fqLdeLchqYA

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            +1 to hakovani, je treba si to vyjezdit, aby se clovek nebal a citil se komfortne i ve vetsi rychlosti, a kde presne to teple mistecko (doslova, tak se to pozna) hledat. Rikal Jecnak onehda s whatmetrem, ze je to ve dvou cca 60W rozdil, a to je jeste porad poznat rozdil mezi 2. a 3. pozici.

            0 0
            • Delkim  

              https://youtu.be/meHOxRePOk8

              How Much Energy Can You Save From Drafting? GCN Does Science

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Na Zwiftu to ale nefunguje :-)

                Jecnak rikal ze jel na spici neco pres 200W a v haku o 60W min.

                0 0
                • Delkim  

                  podceňuješ programátory :)

                  na ZWIFTu draftování funguje a je naprosto zásadní při jakékoliv skupinové jízdě nebo závodě

                  nefunguje pouze při jizdě na koze, Aleš by mohl vyprávět :)

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    A co zpomaleni pred zatackou? Jen aby ses nedivil az vyjedes ven.

                    0 0
                    • Delkim  

                      no jo no, to ne :)

                      já většinou stejně koukám na seriály a ZWIFT mám na liště kvůli záznamu tréninku… raději… už se mi jednou i pěkně točila hlava, je tam takové jedno rychlé esíčko :)

                      0 0
      • milmat  

        Co tě nezabije, to tě posílí :-)

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Jsem si vzpomnel jak dopadlo prvni Milosovo kafe (s Edou) ;-)

          0 0
          • Delkim  

            já jsem po prvním kafi pravidelně kontroloval, kdy Eda napíše, že nepojede a já se zase přidám :)))

            0 0
          • milmat  

            Ano, to jsem také umřel někde poblíž Hlavna. Hold tělo ještě nebylo připraveno na takové „výkony“. Asi jsem na kole nikdy více km za den nedal. Takže jak již bylo napsáno, doplňovat energii průběžně, schovávat se v háku a držet pokud možno stejné tempo. Ale k tomu se člověk musí dopracovat :-)

            Tady je záznam památné vyjížďky: https://www.strava.com/…es/159633117

            0 0
        • Honzis  

          nebo se na to vy*ere :-)

          0 0
    • madik  

      Nakonec budu moci vyrazit v neděli, v sobotu nemohu. Mělo by být v sobotu i v neděli pěkne s teplotami něco přes 10C, takže super.

      0 0
      • Honzis  

        já jedu jeden den kopce na Sázavu, ještě nejsem rozhodnut kdy.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Uz jsme zrali na Jested, kdyz ma byt v sobotu to leto?

        P.S. Jsem myslel ze vcera byl vitr. Dneska teda vlakem, ale pred chvili jsem se musel drzet kontejneru aby me to neodvalo.

        0 0
        • jecnak  

          Jested me tez laka.

          P.S. Nejezdi nakladnim vlakem. Nebo kdyz uz, tak lepsi jsou valniky s bocnicemi.

          0 0
          • milmat  

            Já navrhuji konečně s vámi projet to Delkimovo Jílové: https://www.strava.com/routes/6383515

            Kopce jsou tam pěkné, dtto i výhledy do krajiny. Ještěd je placka s pěkným kopcem uprostřed :-). Navíc tam stejně ještě bude sníh/bordel.

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Se mi tohle uplne nechce, tyhle konciny budem sjizdet cely leto po praci.

              0 0
              • jecnak  

                Jelikoz do toho nechci Milosovi hazet vidle, tak jsem si trasu proaktivne stahnul do Garmina. Zalozni trasa muze byt treba Mseno. Kdyby chteli jet panove a dama z Dablic, tak by to aspon meli snesitelne dlouhe kilodeset.

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Whatever, me je to celkem jedno, hezky bude vsude.

                  (Jen ze jsem vloni na Jestedu nebyl a ze 100/2km up to bude celej pristi tyden.)

                  0 0
                  • milmat  

                    Je třeba se připravit :-) Jinak na kole z práce ano, ale to je jen ten kousek okolo Říčan. Však můžeme jet nenormálně a trochu se pošetřit a pokochat, ne? Rád bych doladil Madone na Toskánsko.

                    0 0
                    • jecnak  

                      A co tak Rip. To je vyslovene nenormalni trasa. Navic jsem tam na kole byl jednou v zivote na biku.

                      0 0
                      • Stendy  

                        Ahoj, tak to vypadá, že bych se mohl v sobotu na 80% zúčastnit. Ještěd já mám rád, ale určitě se tam letos v rámci nějaké sólo 300ky podívám, takže je mi jedno, kam vyrazíme. Říp je fajn, jen tam bude asi o víkendu plno a lámat tam 39/26 je také o „utržení“ řetězu .-) Compacty budou asi víc na pohodu, ale možná tam bude ještě místy bahýnko (ale aspoň zase zpátky proti větru…:-). A v kopcích jsem mimo, takže jak říkám – rád vyrazím kamkoliv :-)

                        Standa

                        0 0
                        • jecnak  

                          S Hrochem jsme se ted bavili a nebudem do toho Milosovi rejpat, proste se pridame.

                          0 0
        • Smazaný účet  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
        • hannawald  

          Nemusite planovat 220km s horskou premii, abyste se me zbavili:)

          0 0
          • madik  

            Neboj v Italii si to vyzeres i s uroky, zalohu mas zaplacenou uz neni cesty zpet! Ale mas moznost jeste natrenovat ;)

            0 0
        • Honzis  

          v neděli naskočte do rychlíku směr Ústí :-) http://www.vinohradskeslapky.com/akce.php?…

          Já tyhle štreky dávat nechci, v neděli potřebuju být po obědě doma. Plánuju intenzivnější kopce, „epické vyjížďky“ zatím nemusím a 150km placky kvůli Ještědu kde jsem byl x-krát, mě už neláká.

          0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Namety do vasich kalendaricku:

      1.4. Peklo Vychodu (Raindate 2.4.)

      9.4. Road Adventure Celakovice

      23.4. Lost in Prague

      0 0
      • myreczech  

        Ahoj, tak to zní lákavě, tak se k vám taky zkusím přídat…

        1.4. s velkou pravděpodobností, 9.4 dilema s prvním šlápnutím od UAC

        Mirek

        0 0
      • karliner  

        Tak to datum Pekla, to mi děláš naschvál :-)

        0 0
      • McBlacky  

        Peklo uvidím, ale moc tomu nedávám, zatím jsem na silnici letos nebyl a na bajku dvakrát :)

        Road zkusím

        Lost :) :) :) asi se ukážu

        0 0
      • Medunka  

        Peklo nic, max můžete k nám na závěr na kafe a dortík.

        Road máme v plánu a letos fakt na pohodu s curkárnama v okolí, max Kounice. Žádný dlouhý štreky a dojíždění hooodně po limitu.

        Na Lost budu živá kontrola :-)

        0 0
      • myreczech  

        Ahoj,

        to peklo je něco oficiálního?

        Nějak nemůžu nic najít…jen trasu z 2015…díky!

        0 0
    • Honzis  

      Co zítra? Pár lidí bude asi lehce „posekaných“ :-)

      Hodlám vytáhnout Italský stroj, abychom trošku „zapózovali“. Pro Hrocha mám čepičku, dorazí-li.

      Klasika Mochov?

      0 0
      • milmat  

        Dnešní sobota se líbila, takže v neděli se jede na kafe do Mšena. Sraz 9:15 Dřevčice. Nebo 8:45 u mne. Měl by jsi se přidat, aby nás měl kdo táhnout :-)

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Tempo mírné, Miloš vydováděný :-) Co na to Ďáblická podsekce?

          0 0
        • Honzis  

          časově nedávám, přijede mi po obědě kámoš a musím být brzo doma.

          0 0
          • Stendy  

            Kluci, díky moc za dnešek a hlavně za vaši svatou trpělivost v kopcích. Hluboce se omlouvám, že jsem byl taková brzda. Zítra si to užijte. Standa

            0 0
            • jecnak  

              Nahodou jsi to vzal celkem takticky. Preci jen dve kila zacatkem brezna neni malo. Budu se tesit zas priste.

              0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Schade, na cepicku se tesim.

            0 0
            • Honzis  

              místo čepičky aspoň něco podle tvého gusta :-) Karbon vidle a sedlovka se ti nemusí úplně páčit, ale Dura Ace kliky a zadní Mavic Reflex snad jo. Vepředu Open Próčko, váha v tomto set-upu viz foto, níž už není moc prostoru :-( Ocel má pořád něco do sebe, ale spíš v pohodlí.

              Někdy se domluvíme na „pózingové kafe“.

              0 0
              • Reggie  

                že bych sundal blatníky ze zimáka abyste mě připustili na fotku? :-) Jěště bych doma vyhrabal svůj první dres, fialový a Rudy Project UFO brýle:-)

                0 0
                • Honzis  

                  jasně, beztak potřebuješ určitě pořádně umýt zimáka a zjistit, kde všude rezne :-) Máš luxusní Duru, ta by si zasloužila trochu lesku! Ještě zvažuju do čeho zapletu Duru 7700 nábu, asi klasicky Open Pro CD, až bude nálada. Z shopu hodlám vzít 9sp aretační páky, tahle fávo dá max 8pastorků za celý svůj chod.

                  0 0
              • Reggie  

                .

                0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Jj, pozing cafe, jen co nalepim galdy.

                0 0
        • tomesik  

          zvažuji… – tedy pokud mě vezmete a pak ještě hlavní otázka – uvisím to pane Lorenz ? https://www.strava.com/…es/887331232 :-)

          0 0
        • madik  

          Ok přidám se.

          0 0
          • madik  

            Ups jsem dneska poskakoval po vymolech a odneslo to sedlo. Všiml jsem si toho až nyni. Dojel jsem na tom domu aniž bych to poznal. Tak to snad vydrží i zítra. Se to v tom zlomeném místě při tlaku o sebe opře a nějak to drží.

            0 0
        • Reggie  

          pokusím se dorazit do Dřevčic

          0 0
        • jecnak  

          Ok, pocitam tedy lehce po 11 Mseno. Sejdem se bud tam, nebo, kdyz zavolas, pockame na bruslich pod hradem.

          0 0
    • Honzis  

      Pokud někdo zbyl a razí směr východ může v sobotu mrknout na Pečeckou 10 – start v 12hod a běží se po uzavřené silnici směr Ratenice, Cerhenice. http://www.pecky10km.cz/ Ve startovce čítající 1000jmen je třeba Vrabcová-Nývltová, Keňani, medailisté z MČR atd.

      P.S. Radim přes zimu běhal, mohl by se ukázat aspoň další neděli 18.března na Českobrodské pečeti, aby otestoval formu :-) http://triathloncb.ic.cz/

      Jelikož se účastním a pořádám v Pečkách tak jsem cyklisticky mimo, jedině sobota 17.3.

      0 0
      • Reggie  

        jako přiznávám, že jsem o nějaké desítce uvažoval. Mrknul jsem na Kbelskou desítku a když jsem viděl přes 1000 startujících mužů + ženy, tak mě přešla chuť. Jak myslíš, že to bude vypadat na té Pečeti? Půjde tam někde schovat kolo?

        Tento víkend jsem na Moravě.

        0 0
        • Honzis  

          Hvězdy v Brodě :-) Radim pěkně, na to že přijel 20min před startem a stihl se sotva převléknout. Mě zařízly 2 baby, Smrčka, no klasika, asi 36:34, líp to aktuálně nejde.

          0 0
          • Delkim  

            Pěkně Radim! On je snad ještě hubenější… ten se má :)

            Btw ten Smrčka, nevíš co s ním bylo? Ještě loni jsme se o něm spolu bavili, že ú)plně zmizel ze scény, že snad nějaké zdravotní problémy a teď zase lítá jako za mlada :)))

            0 0
            • Honzis  

              Smrčka byl zraněný a už nemá potřebu si něco dokazovat – vrátí se prostě až když je ve formě! Třísla co říkal + ještě něco. Když by Radim shodil ten skoro zimní ohoz a nedržel v ruce telefon (co se mu vybil), tak by dal jistě líp. Ze šlapek mě zaříznul McHammer – ten jasně dokládá jak to chodí s tou přenositelností kolo – běh, dá za 36 v krosovkách co bych si vzal jenom do bláta!

              0 0
              • Reggie  

                njn, ale já jsem vůbec nevěděl, co od toho čekat a jak se obléct. Byli tam lidi i v trenkách a tílku. Jinak jsem spokojen, oba cíle splněny. 10 min jsi mi nedal a pod 45 min by to mělo být. S telefonem jsem běžel proto, že jsem na něj zvyklý. Jenom škoda, že jsem ho zapoměl nabít a vypl se zrovna když jsem začal finišovat :-)

                0 0
                • Honzis  

                  máš aspoň co zlepšit, na první čistě běžeckou 10ku paráda!

                  P.S. zapomněl jsem ti připomenout jestli budeš chtít něco z shopu – napiš mi do pátku jestli něco chceš!

                  Uvidíme co příští víkend – asi si dám závodní oraz, i když se běží v sobotu v Čáslavi :-)

                  0 0
          • kokoska.rokoska  

            Jak jsem Ti už psal na Stravu k „Pečkám“: Cokoliv pod 37 je super výkon; ale to Ty dobře víš, Honzo!

            Takže gratuluji!

            0 0
      • kokoska.rokoska  

        Původně jsem chtěl jít, ale nejsem ve stavu zaběhnout to se ctí a je zbytečné, abyste na mě v cíli museli čekat :-)

        0 0
        • Honzis  

          Já pro jistotu stav nohou nezjišťuju :-)

          Radime, v Brodě si zamkneš kolo pod střechu, v kempu. Bývá nás takových cca 5. Pečeť je pořád takový „rodinný běh“ cca 150–220lidí, zaplatíš 50Kč a v cíli si dáš čaj s rumem!

          0 0
          • Reggie  

            no, jak vidím, tak v běhu jsou ty počty startujících někde jinde než na kolech. Rodinný podnik 200 lidí :-) Popřemýšlím.

            0 0
            • Honzis  

              Počty jsou i nízké, ale jarní 10ka (změřená) po rovině prostě láká! Rozhodně to zkus! Lze jít ještě pak 9/4 do Nymburka.

              Třeba kvalifikaci na ME nahoru-dolů v Perné 2012 nás běželo na hlavní trati 21 :-D 13km s 800m nahoru i dolů když se šly v každé rundě schody na Tabulovou horu a dolů sis 4× totálně odrovnal hnáty :-( Myslím, že výraz hovoří jasně :-D

              0 0
    • Delkim  

      už je jaro, bude nové vlákno, tak to zaplevelím, pár rychlých fotek z dnešních Peček

      až doma jsem zjistil, že jsem Honzise taky vyfotil, já ho v té rychlosti ani nestačil v hledáčku poznat :)))

      0 0
      • Medunka  

        :-) Jecnak ma jine starosti :-)

        0 0
        • Delkim  

          Aneb nasereme Delkima mimo Stravu i tady :)))))))

          0 0
          • jakub_kencl  

            neblázni, vždyť tam má jen dva tousty a žádná marmeláda. Prostě asketický život daleko od domova :-D

            0 0
          • 01carbon  

            večeřeeee.

            Projeli jsme vám revírem – do Mcel na bledule. Podívat ne natrhat :-) Zastávka v Milovicích v cukrárně potěšila. Vnitřek karamelovo máslový, uprostřed višeň. Káva velmi dobrá.

            Nedívej se na to moc dlouho :-)

            0 0
            • Delkim  

              no ale jestli jsi tohle měl odpoledne během švihu a zároveň to byla i tvoje večeře, tak to ještě docela ujde :)

              jenže mám takový pocit, že jsi to jenom špatně napsal :(

              já byl včera v cukrárně v Sázavě a byl jsem maximálně spokojený, luxusní nabídka :)

              0 0
    • madik  

      Co krátké Poděbradské kafe zítra?

      0 0
      • jecnak  

        Budu pres vikend na Morave.

        0 0
      • Honzis  

        ano, ale spíš déle, přijedu z odpolední pozdě a nechci ráno tak vstávat. Buď vás najdu v Poděbradech nebo navrhuji 9:45hod Český Brod, pokud by byl zájem. Domluvte se nějak mezi sebou, Hrochovi jsem slíbil tu čapku.

        0 0
        • madik  

          To by šlo. Uvidíme kdo se ještě přidá.

          0 0
        • Reggie  

          já bych zájem měl ale až v neděli

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Tak teda 9.20 Mochov a 9.45 Cesky Brod, a na trase se domluvime tam podle casu?

          0 0
          • Honzis  

            ok, 9:45hod Brod, vyrazíme nějak na Svatbín nahoru a ti, co budou potřebovat zkrátit se jen svezou z kopce domů :-)

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Oblibeny Svatbin nahoru. Do r. 1924 se to tam jmenovalo Svrabov…

              0 0
              • Honzis  

                myslím, že dnešní lesní úsek Komorce – Krymlov – Kachní Louže byl drobet náročnější než celý Svatbín :-) Škoda, že jsem neměl fořák :-( Dnešek hodnotím kladně, díky za svezení!

                0 0
                • madik  

                  Jo tempo dobre dnes, tak akorát abych neodpadl. Takže super! Snad se do zítra dám do kupy, sedím tu teď v mdlobách v kresle.

                  0 0
                  • Delkim  

                    ty mdloby máš z hyperglykémie, viděl jsem tu vaší fotku z cukrárny, to snad ani nešlo sežrat :)))

                    0 0
                    • madik  

                      Indiana jsem pak nabizel, byl jsem hodně plný z dortu, bohužel si nikdo nedal. Takovej hutnej a chutnej dortík, asi spousta výživných tuků a sacharidů a možná i s pár jednotkama procent bílkovin. A te energie!

                      0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  U me super dneska. Peklo za tyden, je treba byt pripraven :-)

                  Prijel jsem domu a sel vyhazet kompost, a sotva jsem oprel lopatu, vola Milos nardrzenej, jestli mam dost a nejel bych na dve hodky- mel jsem dost a nejel :-)

                  0 0
          • madik  

            Ok v 9:20 v Mochove.

            0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Trvas na kratkem? Ze bychom zkontrolovali jake skody napachal Delkim na posazavskych cukrarnach kdyz jsme byli pryc. Me by se kratke hodilo spis v nedeli.

        0 0
        • madik  

          Chtěl jsem vytáhnout myreczka (je rovněž z Čelákovic) ven na kolo. Ale nemá až tak moc času. Ondřejovské kafe už je trochu náročnější časově a pak se chci u něj stavit na test trenažéru, to se kdyžtak může odložit na jindy :).

          0 0
        • Delkim  

          uvidím jak se rozvine nachlazení u dcerušek, ale předběžně bych vás taky někde odchytnul, něco delšího by mi nevadilo stejně jako upřednostním něco k Sázavě, jako na podzim s Alešem a Radimem

          Brod-Doubravčice-Mukařov-Struhařov-Bučiny skrz-Ondřejov-Chocerady-Vodslivy-Sázava-Vlkančice-Nučice-Svatbín a Brod

          nicméně u mne to je 50/50, takže volte podle sebe

          čistě rovinka do Poděbrad by byla pro italskou našlápnutou kliku škoda :)

          0 0
          • madik  

            Nabizim pripadne delsi granfondo na Krivoklat jestli se chces pridat :)

            0 0
            • Delkim  

              Změna. Manželka závodí zítra v Čáslavi. Můžu vyrazit až tak kolem poledne. O této variantě jsem nevěděl :(

              0 0
              • Honzis  

                já zrovna čáslav odpískal, sice je to krajskej přebor v krosu, ale nějak mě to nebere. Nicméně foto s Kratochvílovou bude třeba dobré :-)

                0 0
        • Honzis  

          po dnešních „sektorech“ a brdkách jsme předběžně domluvili odjezd z Mochova na 9,30hod NOVÉHO ČASU! Když nebudu stíhat, pojedu naproti od Sadské :-)

          0 0
      • milmat  

        Já jsem se včera večer dozvěděl, že mám brigádu na Vysočině. Takže možná až v neděli.

        0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Pratele je to zase tady, cas na peklo severu.

      V sobotu 1.4. v 9 hodin od hrbitova v Hornich Pocernicich. Vic nez dvakrat 66.6 km dabelskeho srotu na sektorech a pekelne nudy v haku mezi nimi. Trail, pisek, strada bianca, kostky, sloni hlavy. Obed s Adolfem a Konradem v pivovaru v Melnickem Vtelne, a zaslouzeny dort ve Stare Boleslavi. Trasa ke stazeni tady neni stavena na niceni materialu (jen jezdce), svatecni karbony s plasti vonicimi novotou ale radeji nechte doma.

      Reklamni foto z lonska na strave u Jecnaka

      0 0
      • jecnak  

        Muzes se mnou pocitat, jen to asi nepojedu cele.

        0 0
      • madik  

        Taky se hlásím. Navíc počasí vypadá výborně.

        0 0
      • Delkim  

        Bývalý Rabobank 1 to už jednou zvládnul, nyní je to vlastně Rabobank 2 a tak to by to neměl být problém :) Dám vědět, je to 50 na 50, potřebuji teď hlavně trrénovat na koze a na té by to fakt nešlo :(

        Zítra případně potvrdím!

        0 0
      • Reggie  

        tuto sobotu opravdu nemůžu. Ať to drncá.

        0 0
      • madik  

        Zatim to vypada na komornejsi peklo :(

        0 0
        • Delkim  

          já jsem bohužel k dispozici až někdy kolem poledne, takže u mne jedině asi nějaký popolední Šternberk či pro změnu třeba Jílové

          0 0
        • milmat  

          Příště bude jistě hojnější účast:

          0 0
          • blaf  

            Kvůli óčkům dorazí jistě spousta lidí :D

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Vida, co probudi Blafa ze zimniho spanku :-)

              0 0
              • blaf  

                Blaf je probuzený už dlouho, ale nějak se nedostává čas na kolo :/

                Dnes jsem chtěl dorazit na kafe (s kočárkem) a ono se nekonalo :/

                0 0
          • hannawald  

            kde jste to vzali? :)

            0 0
            • 2. Bóďa  

              „TO“ vzali??

              Opatrně… :))

              0 0
              • hannawald  

                aha, tak to bude asi opravdova fotka, ja v tom videl nejakou kulisarnu, vzdyt je to jak reklamni fotka z casaku:)

                0 0
                • milmat  

                  Ano, to je jen PR, ale pěkné :-)

                  Reálné fotky jsou v novém příspěvku.

                  0 0
                  • hannawald  

                    tak neco malo tomu chybi, ale jinak to vypada, ze bylo fajn:) A je to dobra inspirace pro dalsi rocnik!

                    0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      Pry te odradila poznamka o nedelnich karbonech- no nic horsiho nez strade bianche tam nebylo.

                      0 0
                      • hannawald  

                        z fotek to vypada hratelne:) horsi byla poznamka o 140km srotu v haku..zatim se mi dari jezdit cca stovky, do pristiho rocniku to snad dotahnu..

                        0 0
    • milmat  

      Peklo 2017, fotky z první třetiny.

      0 0
    • jakub_kencl  

      Jedete někdo z východu místo na nedělní kafe na http://www.b5h.cz/road-adventure/ ?

      0 0
      • McBlacky  

        ze západu pár nebožátek jede. My váháme, díky tristnímu letošnímu nájezdu se 5 hodin v kuse jeví jako neřešitelný problém aktuálně :/

        0 0
        • šimlos  

          Já vím akorát o Márovi…

          0 0
          • karliner  

            Leda v případě hezkého počasí…

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Mara je zpatky a ve forme, lean and mean :-) Mas smulu, ma byt hezky.

              Ja bych i docela jel, ale aktualne nemam partaka a solo me to nebavi.

              0 0
              • McBlacky  

                solo je šílená trestačka, zvlášť když foukne a to u vás fučí furt :)

                my nakonec nejedeme, dáme něco lehčího a Roubaix v telce.

                0 0
              • karliner  

                šimlos je volnej

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Nakonec jsem ukecal Reggieho. Nechtel, musel jsem mu slibit, ze to vezmem pres vsecky ty sektory o ktery prisel minuly tyden. :-)

                  0 0
                  • karliner  

                    Solidní vojeb na šimlose :-)))

                    0 0
                    • Reggie  

                      Mail od Hrocha jsem objevil až včera večer. Na SMS-ky s dotazy už po 22h nikdo neodpověděl a tak ani nejsme přihlášeni. Třeba pojedeme jenom do Poděbrad na kafe. Stydím se a kupuju Šimlosovi pivo na vánočním večírku.

                      0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      Jo prej misto nej jedes s nejakou babou :-)

                      0 0
                      • Hroch obojzhivelnyj  

                        No a tak protoze nejsme prihlaseny my ani ty, a zrejme kvuli EET ani na miste, tak jsem se pekne poskadlili a muzem se jet projet. Hm aspon budem brzo doma na Roubaix.

                        0 0
                        • karliner  

                          Já samozřejmě přihlášenej jsem. Pokud to tedy bylo na mne.

                          0 0
                          • jakub_kencl  

                            Asi zase nějaký pseudonym :-)

                            0 0
                            • karliner  

                              Naštěstí. Celý jsem to naší dvojici posral.

                              0 0
                              • jakub_kencl  

                                Nojono, špatná taktika a sekera jak prase ;-) My měli taktiku, ale chyběly zase nohy :-D

                                0 0
                                • Hroch obojzhivelnyj  

                                  Jste jeli myslim docela hezkou trasu- mistama jste kopirovali Peklo vychodu. Jen jste meli jeste vysetrit 10 min na pivo v Melnickem Vtelne :-)

                                  0 0
                                  • jakub_kencl  

                                    Což o to, já bych ho tam i vetkl, ale od Bezna jsem kolegu již táhl na gumě a popoháněl lacinou lží, že už za rohem tam budem :-D Nebýt ten Kadlín za 50, tak mi divertoval už v tom Bezně směr jih :-D

                                    Ale výlet to byl parádní. Milovické pavé, panelky, sjezd do Vrutice, CX vložka Otradovice – Vestec… no luxus, ještě že jsem vzal zimáka na 28 bezduších.

                                    0 0
                          • Hroch obojzhivelnyj  

                            Hmm kdyz jsi tak jsi.

                            0 0
        • jakub_kencl  

          Včera jsem taky umíral 5 hodin na Křivoklátsku, tak snad přežiji u Labe :-D

          0 0
    • Honzis  

      Plány na víkend? V sobotu bych dal buď lehkou Sázavu nebo něco do 80km. Klidně později až bude teplo.

      Neděle běžím v Nymburku, možno se podívat – http://www.behlipovoualeji.cz/ :-)

      0 0
      • jecnak  

        V sobotu Jested nejkratsi cestou, v nedeli Kuks s nejakou prodluzkou. Kdyby se chtel nekdo pridat, piste. Tempo velmi mirne.

        0 0
        • Reggie  

          ten Kuks je zámek u Dvora Králové? V kolik plánuješ start?

          0 0
          • jecnak  

            Pocitam, ze bych vyrazel mezi 8–9 z Pocernic a jel na Podebrady, Chlumec, Pardubice, Hradec, po stezce do Jaromere a pak Dvur Kralove, Miletin, Horice, Bydzov, Městec, Poděbrady…

            0 0
            • karliner  

              To vypadá moc pěkně, mohl bych pak poprosit o gpx?

              0 0
            • Pebe  

              zastávka v Miletíně na náměstí je jasná :-)

              bohužel už jsme na závodech, jinak bych popojel někam naproti a svezl se s váma

              0 0
            • kokoska.rokoska  

              Nechceš to jet v opačném směru? Kolem poledne pojedu z dětských závodů z Jaroměře, tak že bych měl odtah :-)

              0 0
            • Reggie  

              tak jak to zítra vidíš?

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Pockal bych v Mochove, v kolik?

                0 0
              • jecnak  

                Jel bych zitra Jested. Kdyztak v 9 v Brandyse na moste. Kuks nechavam na pristi tyden.

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Tak jo, budu tam. Na brandejsskym konci.

                  0 0
                • Reggie  

                  O.K.

                  0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Jsem si liboval ze jsem tentokrat neprijel pod kopec vykasenej.

                  Pak jsem sjeli dolu a Jecnak si dal kolu.

                  Tempo velmi mirne. Pff.

                  0 0
                  • 2. Bóďa  

                    To zřejmě platilo pro vyjížďky v obráceném pořadí. Pro nedělní Ještěd už tempo velmi mírně nad ANP. :D

                    0 0
                    • jecnak  

                      Ani nad ANP ani nad FTP, byl jsem moc unaveny :-) Viz tepy rano. Nahodou aspon to odsejpalo a zadani od Hrocha bylo jasne. Ve tri doma.

                      0 0
                      • Reggie  

                        Ze svého pohledu cestu zpět vidím asi takto: s Hrochem se střídáme za Ječnákem, nabrali jsme asi nějaké lidi, dojeli jsme Bóďu který vynechal občerstvení v Mnichově Hradišti aby se nezdržoval a byl dříve doma :), mimochodem tohle byl poslední okamžik kdy jsem ho viděl, takže ani nevím jestli se připojil, Hroch se odpojuje v Brandýse, při odbočení z 610 Ječnak zvolnil.

                        A zase za to může ten chrt Hroch :-)

                        0 0
                        • 2. Bóďa  

                          Připojil, ale už jsem měl jen 2 km do cíle. :)

                          Proti větru sólo to bylo za trest.

                          Bludišťáka za Bakov i MB si ale odvážím já! Vlastně se divím, že jste mě vůbec potkali. :D

                          Tobě klobouček za ten výjezd na vrchol! ;) ( Tomáš je jasnej… )

                          0 0
                        • Hroch obojzhivelnyj  

                          JJ zas ten Hroch. Zijem v postpravdive dobe.

                          Akorat nevim co v tim mym pripade Putinovi dezinformatori sleduji. Asi zadani znelo jasne, rozkladat zapad na socialnich sitich, a nekdo to spatne pochopil :-)

                          0 0
                          • Delkim  

                            :)))

                            Ať se jede jak se jede, může za to Hroch :)))))

                            Každopádně s tou Koreou opatrně :)))

                            0 0
    • Honzis  

      Předpověď na svátky nic moc … Já potřebuju v pátek trochu klusnout, odpo max pivo v Kounicích nebo kafe u Olivera.

      V sobotu jsem out, neděle Kol-Ja (nejspíš beze mě) – jede někdo vyzvat Delkima případně retro?

      0 0
      • Delkim  

        ta nedělní předpověď je na časovku fakt luxusní :(

        Fresh breeze, 9 m/s from west-northwest

        0 0
        • jecnak  

          Pokud to mas v ruce a jsi zvykly na vitr, muze to byt znacna vyhoda. Bal bych se spis mokra, nebo takoveho toho napul mokra, to mi prijde nejhorsi a pri tech rychlostech je par mist ve vesnicich a jedno misto v polich neprijemne.

          Ja se tehle taskarice ucastnit urcite nebudu, nehodlam kvuli 30 minutam srotu zasekat cely den.

          0 0
          • Honzis  

            souhlas, s citem pro výkon a budíkem má naopak šanci překvapit, technických míst moc není, bude to spíš o morálu trpět v chladu a větru.

            0 0
        • Smazaný účet  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
      • jecnak  

        Odpoledne bych asi jel k Oliverovi na kafe s tebou. Jen kratky kafe, nejkratsi cestou. Rad bych pres Velikonoce dohnal nejaky resty co mam a nechci se tim zabyvat koncem dubna.

        0 0
        • Honzis  

          ok, operativně dohodneme, do deště už nejedu, 2× totál durch ve 4dnech stačilo :-) Potkali bychom se někde u Kerska, cca 14hod třeba nebo jak to bude vyhovovat tobě.

          0 0
          • jecnak  

            Jo, do deště taky nepojedu. Mokro mi neva, mám stále na krosce blatníky.

            0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Bez obav, zadnej srot, Hroch je na svatky pryc ;-)

        0 0
        • jecnak  

          Kdybyste byli nejaky den v Nemcich a nevadila vam spolecnost, dej vedet.

          0 0
    • milmat  

      Zítra pohodové kafe, 9:00 Mochov?

      0 0
    • Delkim  

      dnešní Jabkenice podmínky bídné a při pohledu na to stádo koz mi po příjezdu moje očekávání spadly na bod mrazu…

      nakonec z toho pekla bylo druhé místo v kategorii a třetí celkově, můj zatím nejlepší výsledek

      0 0
      • Smazaný účet  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • kokoska.rokoska  

        Gratuluji, Honzo! Stoprocentně zasloužený výsledek.

        0 0
      • jecnak  

        Jak vidis, o kole to az tak neni. Gratuluju!

        0 0
        • Delkim  

          Děkuju!!! Těmi nízkými ráfky a zejména absencí disku jsem vyloženě kazil image TOP 10 :)))

          Na žádné jiné koze jsem neviděl nic jiného než vysoký ráfek nebo rovnou disk.

          0 0
          • 2. Bóďa  

            Frajer, velká gratulace! ;)

            0 0
          • Honzis  

            jo ty doby když jsme to (před 10lety) jezdili přes kopec z Kolomut do Jabkenic už jsou dávno pryč. Tuhle 25km „placku“ jsem jel 2013 v tomto setupu a musíš uznat, že bych tam fakt neladil :-) Každopádně klobouček dolů a čekám tě za 14dní na Sázaváku, když už se ti startuje před barákem …

            0 0
      • milmat  

        Pěkný výsledek, gratulace. Jinak dnes ty disky v tom větru musely být celkem peklo, ne?

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Moc pekne.

        0 0
        • karliner  

          Nemám tedy pravidla úplně v malíčku, ale přijde mi,, že některá vyfocená monstra rozhodně neodpovídají pravidlům UCI.

          0 0
    • jecnak  

      Zitra nekdo neco? Dopo ma lejt, tak odpoledne kolem komina.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Mozna tak. Mysleli jsem ze zajedem na chalupu, ale jestli bude lejt tak nepojedem.

        0 0
      • Honzis  

        já zatím nevím – počasí se lepší, ale z toho větru mi už hrabe, snad bych se raději zašil někam do zvlněného terénu a ne placku.

        Zvažuju i běh, finální rozhodnutí dám až ráno dle stavu sebe sama a oblohy :-)

        0 0
        • Delkim  

          btw v neděli je ten Nymburk, běžíš?

          0 0
          • Honzis  

            ne, 90 schodů na 10km opravu ne :-) Navíc celkem drahé startovné a pro letošek mám už splněno – Nymburk 10km a Pardubice půlmaraton na časy, maraton radši nejdu. Sezóna „čumění na vteřiny“ myslím skončila a teď pauza až tak do Běchovic, rychlostně jsem letos asi předvedl vše, na co bylo.

            Pro Miloše neděle něco „V Toušni“ – http://lazenskybeh.cz/ :-D

            0 0
            • Delkim  

              aha, ty schody, to asi doma Janička ani netuší co ji tam čeká :))) to mi pak zase spotřebuje moje Voltareny a Ibalginy :)))

              0 0
      • Honzis  

        Co zítra 9,45hod Č Brod – pohodová káva v Ondřejově? tempo mírné, odpol Lutych v TV. Snad nebude jako dnes …

        0 0
        • hannawald  

          ja se prave bojim, ze bude jako dnes, ma prset, 6az8 stupnu:(

          0 0
          • Delkim  

            ještě větší kosa než v Jabkenicích Delkima též udolala a zítra si dám buď odpolední rychlovku, nebo trenažér

            časovku vypouštím, tohle bych odstonal… obhájím podzimní vítězství snad zase na podzim :)

            0 0
        • Reggie  

          uvidím, jak bude ráno. Do deště nejedu. Na 90% ale vemu zimáka, takže bych uvítal tempo OPRAVDU mírné :-)

          0 0
          • Honzis  

            upřesníme ráno. Do deště taky nejedu, s blatníky mám jenom favorita a to ještě bez zástěrek. Pokud bude vlhko a riziko deště tak operativně změníme trasu a zajedeme z Brodu klidně do Poděbrad.

            0 0
          • Honzis  

            Radime, napiš jestli chceš jet, jinak to vypouštím a dám něco krátkého sám kolem baráku – obloha černá a fouká jak prase už teď :-(

            0 0
            • Reggie  

              peču na to, doteď bylo krásně ale už to dost černá, na několik hodin v dešti nemám chuť. Zkusím sám něco delšího, ale běžet.

              0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          S Milosem pojedem Lost. Pohodova foukana kava byla dneska.

          0 0
          • madik  

            Lost je co? Smrt poslednímu? :)

            0 0
            • Medunka  

              Lostinprague.cz orientak na bajku pro dva v Praze a okoli. Jestli sezenes partaka a mas kolo, tak doraz :-)

              0 0
    • Delkim  

      pokud někdo jezdíte Specialized pláště, tak teď je akce 1+1 na vybrané modely

      na silničku např. S-Works Turbo, na bika např. Specialized Fast Trak a další

      https://www.kola-radotin.cz/…-works-turbo

      https://www.kola-radotin.cz/…-trak-2br-29

      0 0
      • milan.v  

        V této 1+1 akci jsem právě dnes koupil Roubaix Pro 25/28C na zkoušku, teď mám S-Works Turbo.

        0 0
    • milmat  

      Máme tu nového cyklistického talenta:

      https://www.strava.com/…/23441343594

      Budeme muset na cestě z kafe zásadně přidat :-)

      0 0
      • jecnak  

        Pres 70 po rovince jezdim normalne, jen to nedavam na Stravu, protoze jeduv aute :-)

        0 0
    • jecnak  

      Máme nové vlákno – Léto 2017

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.