Víkendové silnice Praha východ - léto 2017

412 nepřečtených
  • jecnak

Ač to za oknem nevypadá, už to chce letní vlákno. Zima skončila!

• blaf  

Zima skončila!

To vysvetli tem z Jiznich Cech :)

• jecnak  

Nejen z jiznich. Chtel jsem na vikend nekam vypadnout, ale takhle mozna na skialpy.

• jecnak  

Přidal by se zítra někdo na dopolední rychlé kafe? Pršet má od 13h.

• milmat  

Já mám v plánu na sobotu přejezd Železných hor (to by šlo zkloubit) a v neděli něco na Žďársku. V pondělí budu už zpět, tak třeba kafe?

• madik  

Zitra by to asi i slo jestli se predpoved nejak nezhorsi.

V pondeli zvazuju ucast na pavetour.cz, Mirek Horak jede.

• blaf  

Poslední Honzisova účast skončila zlomenou pákou a přehazovačkou, myslím. Tak bacha na to…

• Honzis  

ulítla patka šaltru po hromadném pádu v poslední rundě. Nešlo s tím nic dělat – letělo se 40, brnkli o sebe řidítkama a složilo se nás asi 15 :-( Dopadl jsem ještě „dobře“, jen lehce docentrovat ksyrium, pár šrámů, ale od té doby jsem de facto s hromadnými závody navždy skončil a letos rozhodně nepojedu, stejně bych na to neměl fyzicky ani hlavou.

• Honzis  

radši nic neslibuju – jede se Sázavák ve 14hod z Hradešína nebo se dopol běží Semice, takže se nevracejte přes Hradištko a Semice (kolem 11hodiny se tam poběží). I další dny u mě hodně s otazníkem.

• hannawald  

mohl bych Vas trochu zpomalit, jestli nemate zavodni ambice..

• madik  

Co treba v 9 na benzínce v HP?

• Medunka  

Smržová inspirace pro Hrocha

• Honzis  

Prvomájové plány? Má dost foukat východ … jsem celkem K.O. po kombinaci Sázavák + půlmaraton.

Co zajet oklikou do pivovaru v Kostelci? Na placku do Poděbrad nějak nemám náladu v 8m/s vichru

• jecnak  

Budu pryc.

• milmat  

Za mne jo, akorát trochu později. Co třeba Český Brod 10:00? Nebo Mochov 9:30. Snad dorazím rozumně z čarodějnic.

• milmat  

Takže jsme to tak s Honzisem dohodli. Pokud se někdo připojíte, dejte vědět.

• Honzis  

vypadá to na komorní účast, ukážu ti něco zapomenutého „na východě“ :-)

• Honzis  

Z východu bylo míň než jsem chtěl, nehoda u Vrbčan mi zhatila plány na Bošice, nicméně vítr snad největší očistec co pamatuju. Cesta do Kolína byla hodně drsná a dlouhá, avg asi 25 a občas se víceméně „stálo“. Po stezce z Kolína do Poděbrad to už jelo na 100tepech dobře :-) U Olivera dnes i s kulajdou. Milošovi díky za účast, i když si představoval asi něco snadnějšího :-D Vůbec nelituju že jsem nebyl na Pavé – s touhle vichřicí ještě terezíny v balíku – díky, nemusím.

• milmat  

Ten protivítr by se měl zakázat! Honziš po Sázaváku a 1/2 maratonu pořád k neutahání.

• jecnak  

Jak protivitr? Snad ten do zad, kdyz honis pokemony. Pockej az nasadim hrazdu a vyssi kola!

• milmat  

To už bylo za odměnu cestou domů. Ale i tak se muselo šlapat :-)

• kokoska.rokoska  

Obdivuju vás oba. Myslel jsem, že bych se přidal, ale ranní tajfun mě rovnou nekompromisně poslal na MTB schovat se do vegetace a i tak toho mám až, až :-)

• turista+1  

Ahoj. Chce se někdo přidat dnes va 12h na kolečko Kbely – Benátky – Nymburk – Kbely?

• Delkim  

Chtěl bych poděkovat kokosce za neocenitelné a naprosto zásadní poradenství přes fotky a videa co se posedu na koze týče. Moje asi šestá jízda na koze v životě znamenala druhé až třetí místo na ELM v Sezemicích. Zkusil jsem si mimo jiné jízdu s půjčeným diskem a mám nad čím přemýšlet. Není to tak jednoznačné a je to pouze jen na určitý profil trati.

• Hroch obojzhivelnyj  

Snehove bariery na Lucni

Lakalo by to nekoho na vikend?

• R-A-D-I-U-S  

To by se mi líbilo :-)

• kokoska.rokoska  

Mě každopádně. Mám Krkonoše na silničce rád, akorát cesta z Pece na Výrovku je u mě vždycky loterie, jestli to bude ještě cyklistika, nebo už pochodové cvičení.

Jak by sis to představoval? Až se budu doma ptát jestli se mi chce, abych uměl odpovědět na všechny podstatné otázky…

• Hroch obojzhivelnyj  

Uprimne receno nevim, nikdy jsem tam na kole nebyl, dlouho me lakaji ty mantinely. Spis jsem chtel rozpoutat diskusi.

Tak jsou varianty jet to „na Honzise“, tj, brzo rano po ose, nebo popojet nekam autem a pak si vyjet treba tech kopcu vic (Zlatak). Za me sobota.

Ad Delkim, 34*27 bez motoru, tempo nepublikovatelne.

• R-A-D-I-U-S  

Jednou jsem ten kopec jel na MTB a na rovinu říkám, že na otočku z Prahy to nejedu, Černá hora stačila ;-)

• Delkim  

fotky by to byly luxusní, jen jak se tam dostat, že… kompakty, 32 zubů kazeta a elektromotor? :)

• kokoska.rokoska  

Já tam beru 34×29 a tabletku jedlé sody proti zakyselení :-)

• madik  

A jak moc prudké to je? Jestli je to konstatních 10–15% tak to ušlapeš relativně vpohodě. Nějaký 25% šílenosti jen krátké úseky, jinak šlapu :)

Jako třeba já v sobotu ve výšlapu na Samechov :) Ale na mou obranu.., nešel mi zařadit 27 pastorek, tak jsem jel 34×25 :)

https://www.strava.com/…is/9173/9372

• 2. Bóďa  

Samechov jsem chtěl před rokem v půlce vzdát, ale když jsem zjistil, že to rvu na velkou, s 34/25 už pohoda… :D

To je moc pěknej kopeček. :)

• kokoska.rokoska  

Je to relativně pohodových 25 %, místy trochu prudší a okolo Richterovek naopak mírnější. Zhruba jako na Řípu ten kus kolem Mělnické vyhlídky, akorát místo 20 m je toho 1,5 km.

• Delkim  

Koukám ještě zlatá moje letní Pražská bouda…

• Hroch obojzhivelnyj  

:-)

• Honzis  

hezkej popisek a celkem sedí, jen bych z 25 udělal 20 a je tam cca 1km á 14% nicméně rozhazují ty odvodňovací kanály + lidi v cestě atd. Vyjel jsem to onehdá na 39/27 ale je to boj o každou úvrať klik a pak je člověk nepoužitelnej pro další kopce :-(

Ti co se mají rádi jedou ze Strážného na pohodu kolem Hříběcí boudy k chalupě na rozcestí, to se dá na 39/23, je tam pár 12–14% ramp, ale vždy pár metrů, akorát se musí překonat 1,5km šotky k Výrovce a ten konec ke kapličce není tak strašnej, myslím taky stačilo i 39/23, je tam max asi 17% a trvale „snesitelných 12“, to se dá vyjet 9km/h.

Nicméně bariéry tam budou ještě týdny a vzhledem k tomu, že asi přisněžilo bych to odložil na později. Nehledě na to, že sjezd dolů je do Pece o špalky a do Strážného o zmrznutí :-)

• kokoska.rokoska  

Přes Bufet na rozcestí a Dolní Dvůr se pravidelně vracím zpět „na základnu“, je škoda si tu rubačku z Pece neužít. Jinak s korekcemi procent máš samozřejmě pravdu, ale to snad každý pochopil, že jde o mírnou nadsázku. Jen ten kousek na Výrovkou za Richtrovkama má minimálně kolem 30 % úplně jistě.

Vyjet se to určitě dá na kdes čem, i já jsem zde v jiném vlákně vzpomínal na 30 let staré výjezdy na 42×24, protože nic lehčího prostě nebylo k disposici, ale na 34×29 je to přece jen poněkud pohodlnější :-)

BTW: Sjezd do Pece je IMO i o nervy, protože kličkuješ mezi pěšákama, šikmými odvodňovacími žlábky, na hrbolatém asfaltu se spoustou děr, písku a drobných kamínků. Do Dolního Dvora/pod Strážného se aspoň celkem svezeš (od Rennerovek).

• Honzis  

upřímně Samechov vs Krkonoše je úplně jiná liga, musíš vydržet v tom rvaní místo 4minut desítky minut a na to se pak nedostávaj watty :-) Samechov jsem jel 39/19, nahoře 39/21 ze sedla, asi by to šlo i na velkou, ale hodně by to bolelo :-D

• milmat  

Toto jsou mé „oblíbené“:

https://www.strava.com/…ents/8097476

https://www.strava.com/…nts/12989548

Tu Žítkovou jsem nedal, 39/25 bylo nad mé síly.

Jinak k tématu. O víkendu budu na Moravě a sněhu mám už tuto sezónu dost!

• Medunka  

Mě by to lákalo :-)

• Hroch obojzhivelnyj  

:-)

Ty ale budes nekde vencit chrty, ne?

Oni Norove stejne rikaj, ze to k tomu o vikendu nebude.

• Medunka  

Nene, volný víkend :-)

Auto mám, nosič mám, elektrokolo mám a slaměná vdova jsem :-) Ale asi dám jen něco kolem, Klánovičák, XC v Úvalech a tak …

• Hroch obojzhivelnyj  

Tvl elektrokolo… to bys nas vytyrala a vychutnala si zle :-)

• Delkim  

ego by chtělo udržet tempo první km a pak bych umřel :)))

• jecnak  

Muzu potvrdit, ze motor je sice pry jen 250W, ale do kopce jsem za ni jel pres 450 a nemyslim, ze tech 200 by tam pridavala Jitka. Vyhoda je, ze aspon maximalku 25km/h to opravdu neprekona.

• Delkim  

myslím, že těch max 25 km/h bude Jitce cestou na Výrovku stačit, to odpáře z háku i Honzise :)))

• Honzis  

v sobotu odpol běžím v Kostelci, neděle nevím, ale jsem nějak marnej a do větších akcí se mi nechce, natož při „přeháňkách“. Dneska zase lehký vítr od východu a místama zoufalost sama, aspoň je to na krátký :-)

• jecnak  

Na krizovatce ve Sterboholech jsi jeste moc zoufale nevypadal ;-) Ja tam zrovna trcel v aute cestou z obeda.

• kokoska.rokoska  

Já v sobotu nemůžu. Ale v neděli by to šlo. Teda s nablížením autem. Tam-zpět na kole by se mi zrovna nechtělo :-)

• Hroch obojzhivelnyj  

Tak uvidime jaka bude na nedeli predpoved.

• Honzis  

předpověď chmi dost bídná :-( Předpokládané množství srážek (00–24 hod.):

Neděle: 2 až 10 mm, v bouřkách ojediněle kolem 25 mm

Já buď něco po ránu (Sázava) nebo delší běh.

• kokoska.rokoska  

Hmm, tak to asi fakt nemá moc smyl. U Památníku obětem hor bude sněžit.

• madik  

Sázavu bych asi i dál, potřebuju novou součástku na kole pořádně otestovat :))

• milmat  

Já jsem také pro Sázavu. Sraz neděle 9 Mochov a pak 9:40 Český Brod. Ok?

• kokoska.rokoska  

A co to je „Sázava“? Nepotřebuji popis i mě známé české řeky, jako spíš cyklistiky za akronymem se skrývající – zejména předpokládaná časová a fyzická náročnost :-)

• milmat  

To je něco co, vede například přes Český Brod, Ondřejov, Chocerady, Sázava a pak nějak zpět třeba přes Jevany. Trasa bude okolo 100 km a převýšení 1km. V každém případě se trasa upraví dle aktuálních podmínek a nikoho nenecháme odpadnout. Celé se to dá objet do 4 hodin s nějakou zastávku na občerstvení.

• kokoska.rokoska  

Díky za info!

Trasu tak-nějak tuším, ale chtěl jsem vědět, jaká je předpokládaná délka. 4 hodiny jsou pro mě ideální, právě tolik mám v plánu, zastávky nepotřebuji. Odpadnout se nestydím, ale přišlo by mi zbytečné jet s vámi, abychom se viděli jen prvních 20 sekund a pak si jel každý po svém. Osobně zítřek plánuji tak-nějak-max-středně intenzivně a musí mi zbýt energie i na přechod na běh :-)

U mě právě teď začalo velmi hustě pršet; pokud se to do rána zlepší, do Mochova dorazím.

• madik  

Zastávky potřebujeme. Vzhledem k Tvému image na BF tipuju, ze odpadneme my :)

• Honzis  

cca ty 4hod z Mochova, čas 9:40 v Brodě vyhovuje, pršet snad až odpol. Trasu vymyslíme operativně – pokud by chtěl někdo stojku furt mě láká ta zkratka z Jevanského do Konojed případně může madik vylepšit Samechov :-D Nicméně spíš počítám se snadnější variantou.

• kokoska.rokoska  

Díky za info! Trasu určitě vyberete dobrou, nemám strach. Když nebude moc pršet, rád dorazím.

• milmat  

Já jsem před cca hodinou dorazil domů z Vysočiny a jsem celkem KO. Nějak jsem se to snažil projet suchem, ale před Kolínem už tomu nešlo ujet/vyhnout. Takže zítra určitě žádné blbnutí! :-)

• madik  

Tak můžeme, když na mě budete na kopci čekat :) Samechov klidně zkusím nyní už zdolat, se shimanem to snad nebude takový problém ;P

Jinak bych se přimlouval za rozumnou délku, mám to z domu do Mochova 25 jako vždy :)

Jede vubec někdo rano do Mochova? Bych jinak možná jel rovnou do Brodu.

• Honzis  

Tak doufám že jste moc nezmokli. Dnes ze zimy rovnou do vedra. Pár kopců se našlo a kokoska nám trochu zrychlil sjezdy a roviny, abychom se tak neflákali :-) Dietní prohřešek v Sázavě, pár kapek za Horními Kruty, svist do Kouřimi, brdek na Lipany, jo dneska to bylo celkem pěkný!

• milmat  

Tady je vidět mrak, ze kterého trochu pak zprchlo. Ale rychlou jízdou jsme tomu pak ujeli. Snad kluci z Prahy dorazili v pořádku a (moc) nezmokli.

• Honzis  

řečí čísel Brod-Kounice 69km/740m/avg 32,4km/h – stačí aby přijel tempař kokoska a pak se tolik neflákáme ve šlapavých úsecích :-) Talmberk nahoru jsme se fakt neflákali co koukám k tobě, mě to zase nevzal Garmin – 500ka má špatný signál v lese. Aleš se držel statečně a doufám řádně otestoval rám! Stačí něco shodit a mít stejné watty, pak to bude dobré, ale i já si celkem dával a kopce se mi nejely moc dobře.

• Hroch obojzhivelnyj  

Evidentne nejede Hroch- neni srot neplati :-)

• milmat  

Já měl ty kopce už na hraně. Díky výpadku tvého garmina mám 2nd na Úžice a PR Horní Kruty.

• madik  

Hubnutí je v plánu :) za poslední měsíc jsem sundal 3kg a v plánu mám 85 na konci sezóny. Už se těším až Vás budu trhat v kopcích :P

• Reggie  

Ta třetí fotka je super, proč tam není i čtvrté kolo? :-)

• kokoska.rokoska  

Dobré to bylo, myslím, že jsme se nikdo úplně neflákal. Jen se musím pochlubit, cukrárnu jsem dal „na Delkima“ – prohlédl, pochválil a nedal si :-)

A zmokl jsem až na běhu na Vítkově; hlavně proto, že jsem se před bouřkou schoval v Klánovicích do vlaku :-)

• Hroch obojzhivelnyj  

Tak me upoutala rymicka na gauc, takze nepojedu nikam.

• karliner  

Hrochu, jste za západní sekcí trochu pozadu :-)))

(L.P. 2014..)

• kokoska.rokoska  

Dneska jsem to byl zkontrolovat. Sníh nikde, ale opruz pořád stejný :-)

Cesta od Bufetu na rozcestí k Hříběcím boudám sjízdná jen pro otrlé, nebo na cizích zápletech a gumách.

• milmat  

Zítra (sobota) bych se ráno jel projet. Start klasicky 9:00 Mochov. Počasí by mělo být ok,možná před tím lehce sprchne. Okruh bych volil dle dohody. Poděbrady nebo Sázava. Pokud by jste se chtěli někdo přidat, dejte mi vědět.

• Honzis  

zítra běžím od 10hod v Cerhenicích (můžeš se zastavit cestou z kafe, to už budeme na jídle na hřišti), v neděli je časovka v Plaňanech co vyhrál Delkim a loni to jel i blaf. http://www.skcpecky.wz.cz/planany.html

• blaf  

zato letos blaf jezdi na kole jen do skolky

• milmat  

To jsem ti nestihl ani napsat, že na běhání se mi moc nechce :-). Jak tak vidím, zítra bude individuál :-)

• milmat  

Dnes mají na Ondřejově makové nebo tvarohové.

• Honzis  

třeba zítra doveze Delkim nějaké domácí do Plaňan :-)

• milmat  

Ještě jsem provedl kontrolu Koutnic. Idaho 15st výborný ionťák.

• Honzis  

když bys přijel zítra do Plaňan tak pak můžeme dát buď pivo v Kounicích nebo kafe v Poděbradech po dojezdu.

• Hroch obojzhivelnyj  

Nedelni kava, ev se zastavkou v Plananech spatrit demona Delkma v akci?

Ale fakt zadny srot, jeste jsem uplne nerodychal rymecku.

• Hroch obojzhivelnyj  

Nedelni kava, ev se zastavkou v Plananech spatrit demona Delkma v akci?

Ale fakt zadny srot, jeste jsem uplne nerozdychal rymecku.

• milmat  

TT Pláňany a dvě první místa: Delkim a Honzis. Delkim zároveň pokořil traťový rekord! Gratulace oběma borcům!

• Delkim  

Děkuji! Taky přidám pár foto, další jsou na Stravě.

aneb upaluj Honzisi, upaluj, honí tě Delkim divokej :)))

• Honzis  

Sobota – běžím v Poděbradech od 10,30hod – můžete mrknout cestou z kafe! Stačí přejet zdymadlo – http://www.sportovni-dny.cz/…krale-jiriho

No a 3/6 je naše „sranda akce“ Pečecká 100 – už jsem ťuknul Delkima, aby po vítězství v Plaňanech ještě všechny porazil po 100km :-) http://skcpecky.wz.cz/pececka100.html – co osazenstvo – Miloši, přesně pro tebe! Skončíš max ve 2/3.skupině.

• madik  

Přemýšlím o té sobotě do Poděbrad, bych rád testnul rychlost kola na rovince :) Už mám vyměněná řidítka s představcem 120mm, tak bych se rád zakousnul do větru :)

• jecnak  

V 9 v HP u pumpy? Ale ne srot celou cestu, mel jsem dnes teplotu.

• madik  

Nakonec jsem si už dohodnul jinou trasu s Ondrou někdy po poledni. Pojedeme asi směr Sázava, můžeš se klidne přidat.

• blaf  

A kdyby se vam nechtelo na beh, tak o kus vedle je na ostrove Detsky den, nejaky ten ukol urcite zvladnete :)

• kokoska.rokoska  

A kdyby se vám chtělo na kávu i v neděli, tak u Jezera je tradiční Poděbradský sprint triatlon.

• Delkim  

To jsou ti chodci? Nebo to bylo minulý týden? :)))))

• kokoska.rokoska  

Minulý týden byla dlouhá rychlá chůze, teď bude na pořadu krátká a pomalá. Ale zato uvozená (nikoliv uhozená) koupáním a cyklovýletem.

• Delkim  

já si to snad pojedu omrknout, vy v tom máte určitě i zastávky na kafe a zmrzlinu, ne? :)))

• kokoska.rokoska  

Přijeď, uvidíš. Kafe bohužel ne, ale třeba zrovna předloni dočasně zraněná kolegyně nám na Czechmanovi servírovala drcený led na běhu. Nebýt toho, do cíle bych se ani nedoplazil.

• blaf  

kdy je start? chteli jsme se jit podivat, ale koliduje nam to s detskym dnem v Nymburce :/

• Honzis  

dle propo 12:10 Start hlavního závodu – muži 12:15 Start hlavního závodu – ženy

• milmat  

Na sobotu bych dal nějakou „Sázavu“. Start bych viděl na 9:00 Mochov nebo 9:35. Přidá se někdo? Délka 100–120 km.

• myreczech  

…uvidím jak mi vyjde hlídání dětí, pokud jo, tak bych se přidal…

• Honzis  

přijeď před půl desátou do Peček a objeď si to s náma nebo počkej na trati v tatcích.

• Delkim  

Ty Vodslivy v půlce závodu budou mňam mlask :)

• milmat  

Minule mne potrápil už výjezd na Kostelní Střímelnici.

Ok, tak dám asi individuál :-) Něco si večer naklikám.

• milmat  

Ve stopách Delkima a Honzise. Tady se určitě nezastavili :-)

• Honzis  

letos by ses neztratil, jela se Bulánku v tempu, pak se nejelo, na Ondřejov odjeli Topforex Lapierre a dál se zase moc nejelo, třeba Kruty se jely v tempu které bys akceptoval! Dojížděli jsme v 5členné grupě, av 34,5km/h, vysolený kalhoty z vedra, ale řízek pak chutnal!

• milmat  

Co víkend, dáme kopce?

• Honzis  

v sobotu běžím Petřínskou rozhlednu a dál zatím neplánuju.

• kokoska.rokoska  

No, pokud budou v neděli a tempem poklidným, kochacím, přidal bych se. Ale jsem ještě unavenej po víkendu a tak sportovní výkony nelze očekávat :-)

• jecnak  

Jeden den planujem s Jitkou Kokorin na mtb. Lehci teren, pohodove tempo. Jinak se klidne na silnici pridam.

• MiKED  

Já bych to s vámi i někdy vyzkoušel, ale to budu muset ještě pár let trénovat, abych vám stačil. :-D

• milmat  

Tak skalní účastníci odpadli, ale i tak plánuji něco kolem 100–130 km na sobotu i neděli asi směrem na Sázavu. V sobotu sraz Mochov 9:30. V neděli klidně už v 9:00, to ještě poladíme v sobotu. Místo srazu Mochov před hotelem Bouček. Pokud plánujete se přidat, dejte mi vědět. Jinak hrozí, že budu líný vstávat a pojedu později :-).

• kokoska.rokoska  

Předběžně se hlásím na neděli. Ještě dám zítra večer vědět.

• Honzis  

jel bych něco klidného třeba s kávou v Ondřejově, sraz 9,35hod český brod?

• Delkim  

tady se rýsuje taková pěkná pohodová sestava, ještě že jsem na Moravě....... to bude zase breku jak Kokoska honil roviny, Honzis kopce a Miloš přemlouval na pivo v Kounicích :)))))))

• milmat  

9:00 Mochov, 9:35 Česky Brod.

• Reggie  

dorazím do Brodu a trochu povlaju na chvostu

• Honzis  

Dnešní vydařený výjezd na Ondřejov – v pěti, pěkně rozumně krom úseku, kdy se všichni těšili na kafe-pauzu. Jevanské údolí je rozsekané až moc, ale tempem jsme ho vyjeli relativně rychle a Miloš pak přiložil svoje watty z Vyžlovky do Brodu. V lesích příjemně, dnešek super!

• kokoska.rokoska  

Jo, jo, luxusní to bylo, díky všem! A naštěstí tempo opravdu rozumné :-)

• Honzis  

Tady jsem našel zkratku co jsi měl na mysli, je to cyklotrasa 0025 – příště můžeme zařadit! a ještě bych chtěl zkusit asfalt ze Struhařova k hotelu Legner (cyklotrasa 0031)

• kokoska.rokoska  

Super, to je přesně ono, Honzo!

Struhařov-Legner jsem jel myslím v zimě na MTB, ale na zemi bylo 20 cm sněhu, tak nevím jaký byl podklad. Ale zjistím.

Můžeme to prubnout hned v něděli, akorát po středečních oddílových super-sprintech (5×(0,4–8–1)) a sobotním „sranda-triatlonu“ v Kolodějích budu poněkud vláčný .-)

• Polka  

My tam meli ted o vikendu MCR MTBO a snad cely je to hodne rychlej asfalt, na silnici v pohode jetelnej (Struharov-Legner).

• Honzis  

se mnou to teď nevypadá – víkend zabitý, pak 24 + 25 běhy, potom Dolomity, asi až červenec … Od Legnera je prý super asfalt už od loňska, akorát jsem se tam nějak nedostal a navíc doteď byly zavřené Černé Voděrady

• McBlacky  

Hrusický Muur směrem do Hrusic je výživnej, z druhé strany " tudy":https://mapy.cz/s/1JUWZ je to taky do kopce slušně

Struharov-Legner je už on lonského jara nový asfalt.

• kokoska.rokoska  

Díky, rád vyzkouším!

• Honzis  

ten Muur jsme jeli dolů, celkem se muselo brzdit, nicméně bych to viděl na tradiční stojku typu – to je krátký „ze sedla na velkou“ :-) Už jsem to před lety myslím jel i nahoru.

• McBlacky  

ono se do toho dá docela rozjet takže jasně, že na velkou.

Dokonce by tam šel KOM. My tam byli letos na jaře s nájezdem 1000km po zimě, hecli jsme na 90% s ne optimálním nájezdem: moje data ze Stravy AVG 375W (real ne estimated), čas 1:01 a jsem 7sec za KOM

• Reggie  

Jen tak pro Delkima, doufám, že jsi si všiml, že mám 2 zákusky :-) ake kávě má každý osobní slánku plnou cukru. Paráda :-)

• Delkim  

já mít žíly na nohách jako ty, tak si dám klidně tři :)))))

• ˘Ö˘ Krab  

Jste všichni ostudy, jsem slyšel, že vám to vyzáblý skorostařec na plecháči RB do kopce všem nandal :-D.

• madik  

Závidím. Léčím natažený vaz v levém rameni. Snad přespříští vikend se už konečně vrátím na kolo.

• Delkim  

přidám pár fotek ze soboty, moje maličkost a pak fotky kluků ze Cycling Brno, dva z nich mne předjeli o myslím 9 resp. 6 vteřin, osobně to považuji za můj velký úspěch resp. jejich ostudu :)

• kokoska.rokoska  

Velká gratulace k super výkonu, Honzo! A navíc na koze z nich vypadáš nejlíp :-)

• milmat  

Tam někdo jezdí TT bez helmy?!

• Delkim  

při rozjetí ano :)

• kokoska.rokoska  

Jakože většinou ctím pravidlo, že každý svého štěstí strůjce, tady ty chytráky bych vzal pumpičkou…

Minimálně proto, že svou nezodpovědností potenciálně ohrožují zdárný průběh závodu.

Viděl jsem při trénincích a hlavně při závodech mraky pádů na koze v malých rychlostech a vždycky tam byl výrazný podpis na helmě; ono to v hrazdě snad ani jinak dopadnout nemůže.

• Hroch obojzhivelnyj  

Postrach celostatniho dosahu! :-)

• 2. Bóďa  

Proč jejich ostudu?

Nebuď tak skromný- už prostě patříš k elitě! :)

• mr.ricardo  

No, kdyz vidim ty tvoje haksny, tak bych si na tebe i vsadil :) pekny

• myreczech  

Čau, promýšlím na červenec takovou endůrenc akci…pracovně zatím p-p-p@24 aka „Svítání na Pradědu“…bylo by fajn jet s spíš s partou bláznů než sólo…spíš začátkem měsíce; možná na Cyrila s Metúdem…cca 18:00 z Prahy tam…při svítání vystoupat na kopec…pár fotek a do večera zas doma…prostě takový to pohodový pětikilo na 24 hodin…:)

• R-A-D-I-U-S  

Něco jako toto ? ;-)

• Medunka  

Ty vzpominky :-)

• Delkim  

Hezký popis cesty od Tomáše, super, jsem se zasnil, to muselo být něco!

Nejlepší ovšem rozhovor odkud jedete :)))

• myreczech  

:) 5 let je dost dlouhá doba na vyhojení dekubitů…krásný report…!

tak co to oprášit…„24“ tam pořád visí nepokořený…

Dneska jsem jel ráno na 5tou…moc hezký…při té představě že po 10 hodinách v sedle uvidím takhle Jeseníky…

Jo a možná klapne i to, že by to jela i Katka aka Kat

• myreczech  

aka …Kat # Secteur

Jinak pracovní plán…:

4.7.2017 17:00 odjezd (hřbitov HP super…!)

5.7.2017 04:30 foto na Pradědu

5.7.2017 16:30 pivo u Boučků

5.7.2017 17:00 foto na hřbitově

5.7.2017 18:00 pivo u Boučků

Je to pracovní…záleží na počasí a možnostech zúčastněných…sám můžu 3–14.7…to že nebudu 24 hodin doma snad žena přežije, třeba si toho ani nevšimne…backup kára s akupakama, mazivem atp by byla super…

Tak to promyslete…:)

• R-A-D-I-U-S  

Ježiši, to je terminátor ta Katka :-o

Letos (jestli vůbec někdy) na to nemám.

• milmat  

Zkusil jsem to dát do Stravy a error… :-)

Jinak určitě dobrý nápad, chce to silný tým. Na sólo to bude ještě o level horší.

• jecnak  

Jel bych. Ale az tak za mesic, chci si dat od vaznejsiho jezdeni chvili pauzu. Kazdopadne urcite je potreba pocitat s tim, ze na te hlavni kolem Moravske Trebove je zas o level vyssi provoz a vyhnout se ji moc neda.

• myreczech  

a kdy by jsi to v tom červenci viděl ty…? druha várka vinohradských šlape taky v červenci…ne­tuším kdy…

• jecnak  

Nevim, musim si to ted nejak naplanovat s ohledem na dovolene a ostatni akce. Dam vedet pristi tyden, kdy a zda vubec.

• jecnak  

Treba krouzil nekdo kolem mistniho blazince. Tady by se dalo krouzit treba kolem Bohnic, aspon bysme to po dojeti nemeli daleko.

• Hroch obojzhivelnyj  

10–12 kafi po sobe. Lecebna je v Sadske.

PPP, hmm. To sou zas napady. Nevim jestli potrebuju jeste nekdy jet 300+.

• Reggie  

300+ do toho bych ještě šel ale 500+ to už je jiný level

• myreczech  

sakra nikdo se tam nehrne…:)

tak příští týden to zkusím sólo…zkusil jsem si v neděli testovací vyjížďku a teď už jen doladit logistické detaily a správné vybavení…pokud klapne počasí a vítr tak to snad klapne…asi ne za 24h ale 30 určitě…prostě do světla domů…

• jecnak  

Nekdy v cervenci nebo srpnu bych jel. Ted jsem fakt unaveny a bez motivace jet cokoli delsiho.

• myreczech  

my pak jedeme na dovolenou tak mě to vychází ideální ten první červnový týden, kdy jsou děti na táboře…v srpnu chci zas na Krakonoše…

no uvidím jak to celé klapne…zatím počasí vypadá nadějně…

https://www.strava.com/…s/1053944152

• myreczech  

https://mapy.cz/s/1MBZR

tak asi takhle…cesta nejmensiho odporu…mozna…

• Honzis  

sám to chce hlavně silný morál a ideální podmínky – neřešit jestli bude na Pradědu +8C ale spíš jestli nebude na 3/4 trati 30C vedro nebo vítr nad 5m/s od západu na návrat, to by krutě nechutnalo.

Já to mám stejně jako Ječňák – není motivace a hlavně musím fungovat, ne se zničit na pár dní. Teď jedu Dolomity, 6.srpna běh, pak možná „volno“ 9 +10, 15.7 běh, další víkend 22+23 běhy, do toho v týdnu běhu u Prahy.

• myreczech  

zkusím to jako sólo pokus číslo 1…počasí má být celkem nadějný, cca 20 stupňů, Hradec, vítr zápaďák 3–4 m/s, v noci na Pradědu 2 stupně…

Tam to určitě odjedu, třeba i to svítání přes mraky uvidím…zpátky to bude otázka…vlak je bekup, když to z nějakýho důvodu neklapne…

• myreczech  

tak jo…mise splněna…sólo, na otočku…30 hodin z baráku…536 km, 4500 m, počasí hodně milosrdný, i přes tu noční bouřku o který v Norsku nějak nevěděli…

https://www.strava.com/…s/1071028388

• Medunka  

hezky!

• Honzis  

gratulace! Jistě budeš na to dlouho vzpomínat, ale pohled na to ověšené kolo mě trochu šokuje, i když chápu že při sólo akci člověk musí myslet i na „zbytečnosti“.

• myreczech  

Díkes…! No pravda ty hadry jsem mohl mít víc vychytané, bral jsem co jsem doma našel, nemám nic extra, od Honzy jsem měl tu vestu…super…ale zbytečně jsem nakonec vezl druhé světlo a dva akupaky…Fenix od Honzy mi svítil ještě v pohodě druhý den…paráda…v té malé jsem měl telefon s mapou, nějaké ty powerbanky, Garmina jsem dobíjel jen jednou…vzadu nějaký ten servis, v té velké jen hadry (druhé kratasy, teplejší bundu, pláštěnku…takové to noční pyžamový vybavení…). To že zmoknu jsem fakt nečekal…YR němělo páru že vůbec nějaký bouřky jsou…Tou noční akcí hodně věcí bylo komplikovaněj­ší…naštěstí jsem narazil na nonstop pumpy, kde se to dalo řešit, jinak bych byl v háji…no takový magořiny příště spíš ve dne…i když takový pokec s lidma přes plot ve dvě ráno, kdy ti pomalu vaří večeři je taky super…:)

• milmat  

Super výkon, dokonce změřený wattmetrem :-)

Jinak bouřky jsou problém, ty nikdo moc dopředu neumí. Co použité cesty, byly ok a málo aut? Pár úseků jedeš oběma směry, to jinak nešlo? Ono se oblékat do teplot 10 – 30 stupňů C je celkem problém, aby se vlezlo do kapes dresu a to ještě včetně jídla. Benziny non-stop, to musela být nějaká hlavní cesta nebo velké města?

• myreczech  

Díky…!

Cestu mi víceméně vybraly mapy.cz tak pokud jsem blbě nesjel tak jsem se toho držel (https://mapy.cz/s/1MBZR), kolem Orlice po cyklostezkách…moc hezký…v noci jsem za svitu Fenixe a měsíce viděl kulový, tak jsem to jel repete…ty noční pumpy byla klika…všechno se na svátek zavíralo už v 21:00…tak nonstop Benzina v Ústí n.O. a pak RobinOil v Rýmařově byly jako oáza…hlavně v tom Rýmařově…když jsem ve 4:00 zastavoval policejní hlídku a chtěl jsem od nich vědět, kde tu je nějaký hodinový hotel s teplou sprchou a fénem…kluci asi koukali…

To že jsem přetáhl 24 hodin mě na Stravě trochu vypeklo…nebere to v mnoha ohledech jako jednu rajdu…tak s pomocí bóží…nějaký to Relive shrnutí…

https://www.relive.cc/view/1072746898

https://www.relive.cc/view/1072748621

• Mikikuba  

Přesně to mě napadlo:) po ČR bych si vzala tak max pláštěnku kartu a nějakej ionťák na kterej jsem zvykla. I když nevím jaka byla teplota ale společně s návlekama vestou by mělo stačit. Zbytek se v pohodě vyřeší na pumpách.

• MiKED  

Paráda!

• R-A-D-I-U-S  

Dobře !!!

• arny71  

Gratulace, supr výkon!

• Hroch obojzhivelnyj  

Nedele? Vracim se z intenzivniho soustredeni zamereneho na espresso a gelato, s abstakem na kolo. A musim byt brzo doma, resp. ve 4 v Lyse.

• jecnak  

Sobota? Podebrady, Kokorin/ kolem Machace + koupacka?

• madik  

Já bych se určitě přidal. Mě by stačili i Poděbrady + pak zastávka třeba u Bouška :) Macháč je na mě momentálně asi celkem daleko. No uvidím co ostatní..

• Hroch obojzhivelnyj  

jsem zas pryc.

• Honzis  

já běžím v Nové Vsi u Kolína a v neděli razím do České Třebové a pak Dolomity … U mě celkově s víkendama teď špatný až do půlky července.

• Reggie  

v sobotu máme návštěvu, rodinu a nemohu se z toho vyvléct.

• milmat  

Já migruji na Moravu…

• Delkim  

Já se jedu povinně „poblít“ na Vysočinu, ale vůůůbec se mi do toho v tom vedru nechce, ten Mácháč s koupáním vám budu sakra závidět!

• jecnak  

Tak tedy zitra v 8:30 v Hornich Pocernicich u Benziny a v 9 v Mochove u hotelu.

• 01carbon  

Neb Vam to spada do rajonu – nevite nekdo jsou jiz zrale tresne na Klepci ?

• jecnak  

Uz budou zrale vsude. Urcite jsou v sadech kolem Podleskeho rybnika u Uhrinevse. Na zahrade nam uz opadavaj ze stromu.

• 01carbon  

Byl jsem u Trebotova. Tresne zrale az moc. V tretrach s karb. podrazkou se fakt nejde nikam vysplhat. Jsem musel zobat ze zeme. To budu muset jeste do Klepce doladit ;)

• Sgt Pepper  

v bikovejch se na strom vylézt dalo :-)

akorát zralý (u Třebotova) byly imho před týdnem

• Hroch obojzhivelnyj  

Hlasim dnes vynikajici chrupky mezi Skvorcem a Prisimasy, vedle strom lahodnych uplne cernych; ta mlada alej pod Klepcem u Limuz tak akorat, ale tresne maji jen dva stromy na kraji, dal uz na nich nic neni.

• milmat  

Ahoj, sobota vypadá dobře, jak jste na tom? Klidně bych dal něco delšího (ne Praděd :-).

• jecnak  

Jo, proc ne.

• kokoska.rokoska  

Já pojedu třikrát Zlaťák, kdybyste mi chtěl někdo potáhnout :-)

• Delkim  

nemít závody tak se přidám!!!

btw přikládám info k té uzavírce

asi bych to jezdil bez té části až do Jilemnice, ono už je to jedno, i tak to bude dost dlouhé :)

• kokoska.rokoska  

Jj, díky moc za info, Honzo!

Jednou to vezmeme přes uzávěru a pak jen k ní. Teda u mě je to s otazníkem, neb nevím, kdy zemřu – přepočítal jsem plán na svých 76 kg a měl bych jet průměr 405 W :-) To nedám ani na skútru :-)

• jecnak  

Jestli je to i s cestou dolu, tak to mas fakt co delat :-)

• kokoska.rokoska  

:-) Pro mě je unreal i cesta nahoru na tomhle výkonu. Tak o 100 W níž by se o tom dalo uvažovat, ale i tak by se mi druhý a třetí výjezd dost zajídal.

• Hroch obojzhivelnyj  

Jj.

• milmat  

Takže sobota sraz Mochov 9:00 a pojedeme někam směrem na Sázavu. Tak dejte vědět, kdo se přidáte. Návrat do 14:00 H. Počernice.

• Hroch obojzhivelnyj  

Oki snad me <|||> dnes v Houstce neodrovnaj

• jecnak  

Zitra klasicke Podebrady. Sraz v 9 v Mochove.

• Honzis  

Ve svátek 5/7 bych jel Sázavu – volně s pauzou na kávu, ve čtvrtek totiž běžím Plešivec.

Odjezd klidně i drobet později.

• milmat  

Všichni jsou /budou v Alpách. Já se vracím ve středu večer. Tak bych jel ve čtvrtek. Ale asi jen něco malého, kafe Poděbrady.

• Reggie  

chytla mě rýmka a v sobotu odjíždím na dovolenou, tak nechci riskovat komplikace

• milmat  

Tak někteří odvážní vyrazili na „rekreaci“ okolo Mont Blanc, tak ať mají pěkné počasí a krásné výhledy! Nikde jsem nenašel aktualni výsledky, pokud by jste měli, pošlete.

• McBlacky  

najít to jde tady

jak je to Rando, tak nejsou výsledky seřazený.

Nicméně vítěz mužů 11:39 (!) vítezka žen 15:08. Dojelo to 394 + 18 kousků. Na startu kolik bylo těžko říct, já bych tipnul 600+

naše repre:

Sarka 16:25 (4)

Blacky 16:25 (180)

JakeF 17:20 (261)

Chuck 18:24 (325)

Karliner 18:24 (326)

Grey DNF

Šlo by to i líp, jako vždycky. Osobně jízdní čas pod 14 a víc jak hodina a půl zevlu na občerstvovačkách a focení :) tam bych rezervu viděl. Hodně lidí mělo support auta, což brutálně pomůže.

Weighted average 195w (2,36w/kg), tepák jsem neměl

• karliner  

Já support auto měl a že bych prozevloval nějak míň času, moving time 16:49 :-)

Ale pomohlo mi dokončit, s prasklým drátem na předním Ksyriu SLR bych neujel ani metr… Takhle jsem si vzal z auta náhradní výplet a tradá.

• McBlacky  

víš co by ti řekl Hnoj: „mavic mr*at“

• milmat  

To já chápu, ty výhledy jsou moc pěkné a v kopci si to nejlépe vychutnáš ze všech stran :-). Ale je vidět, že jsi se tuto sezónu do toho opřel a poctivě trénoval, což přineslo ovoce :-)

• milmat  

Díky za přehledné výsledky a ještě jednou gratulace všem za účast na epickém závodě. Ten čas vítěze je šílený, to musel být nějaký profi závodník. Jinak focení bych nevynechával, zvláště při tak pěkném počasí a kulisách okolo :-). Support auto při tak dlouhém závodě musí být velké výhoda, člověk nemusí tahat s sebou oblečení do ranní/večerní kosy a možná i nějaký ten bidon a jídlo.

• Greyhound  

Já jel prvních 5h s Blackym, pak jsme dojeli Šárku, ta mě načnula ve stoupání na Velkej Bernard, dorazilo mě rozpálený údolí mezi Velkým a Malým Bernardem, žaludek v háji až jsem si trochu upliv, zkoušel jsem to neúspěšně rozdejchat pulhodinovým posezením ve stínu u pumpy, dalších 15min na občerstvovačce, pak půlhodina čekáním na Karlinera, abych ho povzbudil a aspoň na chvíli potáhnul, ale ten jel jak lokomotiva a urval mě po kiláku, pod vrcholem Malého Bernardu jsem hodil strašnou kosu, definitivně pochopil, že takhle poslední dva kopce nepřejedu, dojel na vrchol na 246km/5850/11h45 a potupně nastoupil do sběrného vozidla :-) Nejdřív jsem myslel, že mě tam už nikdo nikdy neuvidím, ale teď už mě pochopitelně sere, že mám nevyřízenej účet ;-)

• milmat  

Chtěl jsi dát Flyby a podívat se, ale je to hrozně moc dat a nemám nervy na to čekat. Je velké škoda, že zdravotní problémy zabrání dokončit takový pěkný závod, ale příští runda určitě vyjde a účet bude vyřízený (ne jezdec) :-)

• madik  

Co zitra? Ma byt lepsi pocasi jak dnes. Podebrady, Sazava, Krivoklat? :)

• jecnak  

Budu na biku.

• Honzis  

jsem docela unaven a nechci moc slibovat dopředu, na nic delšího nemám náladu, asi se rozhodnu až ráno. Hlavně tu asi nikdo není …, můžeš zkusit klidně z Kolodějí v 9,15hod od kostela jestli chceš větší grupu.

• madik  

Kdo odtam jezdí?

• Honzis  

velká grupa tak 10–20lidí a jezděj cca 100km směr Posázaví, klasické víkendové pohodovky Pražáků, intenzity se jezdí út+čt od 16,30h co pamatuju.

• milmat  

Delkime, to jsou žíly! https://www.instagram.com/p/BWshQ0FhGhY/

• Delkim  

Jj, viděl jsem :) k tomu má z Východu nejblíže Radim :)

• milmat  

Radim má rezervu v opálení, ale uvidíme, s čím se vrátí z Itálie :-)

• Delkim  

Neplánujete někdo na víkend bike?

Kokoska má příští víken EXTRÉMNĚ důležitý závod a potřebuje být ve 100% bikové formě, jinak mu to dá parťák ze štafety sakra sežrat :)))

• milmat  

Já jsem ještě out…

• Hroch obojzhivelnyj  

jo ale dost jinde.

• 2. Bóďa  

Chci v sobotu vyvenčit novej bajk, kam se chystáte?

• kokoska.rokoska  

Já na Pražský triatlon. Plavky, silnička, tenisky. Žádný bike :-)

• 01carbon  

To je to na co jsou okolo Žlutých lázní bilbordy Pražský TrYatlon? Dál jsem ten plakát nikdy nedočetl, protože mi to Y pokaždé když jedu okolo vyhodí pojistky.

• kokoska.rokoska  

Ne, ty plakáty jsou na Challenge Prague (teda doprovodný závod), který je až příští víkend. Ale toho se z mnoha důvodů odmítám zúčastnit :-)

• Delkim  

Těch až 1000 lidí ve Vltavě to bude maličko divočina…

• Honzis  

však ono jich tolik nebude

• kokoska.rokoska  

Nebude, ani náhodou. Dokonce ani polovina.

Každopádně plavání ve Vltavě je za trest, studená, smradlavá, nechutná a hlavně hrozně teče.

• 01carbon  

Vltava nevím, Berounka dneska v Radotíně tepla az me to zarazilo. Zbytek vlastnosti podobný. Ale byl jsem jak diva svině bo v lese kupodivu blátivo.

• kokoska.rokoska  

Ponoř teploměr a uvidíš. Vltava mívá v létě v Praze cca 15 (na Prague Challenge teda naměří 16+ :-)

• GrumpySmurf  

Slapy poustej vodu spodem a ta se nema kde ohrat. Co vim od potapecu, tak pres leto sou za 10 stupnu v hloubce fakt radi..

• Sgt Pepper  

na Berounce není kaskáda, takže je OK

Vltavu nebrat

• Delkim  

Ty se hlavně šetři na štafetu za týden :)))

• Honzis  

a ty hlavně laď formu a strategii – tipuju, že bys mohl vzít auto a projet si okruh, nejmíň 2× :-)

• Delkim  

tak znáš mě, samozřejmě že to mám v plánu :))) několikrát easy a pak to zkusit i jako intervel jednou nebo dvakrát za sebou

stejně jako musím promyslet co dělat během závodu v té pauze, netuším zda natáhnout nohy a jen odpočívat, vyjet se, trenažér možná s sebou, chladit se v autě atd…? stejně jako na kolik wattů to zkusit jet, jak se připravit na „setřesení“ háku, atd…

• kokoska.rokoska  

Tak já se hlavně šetřím má Knappenmana 226 na konci srpna, že jo :-)

• madik  

Jestli bike je silnička tak já bych určitě něco plánoval, ale ještě nevím co :)

• milmat  

Co káva v neděli? Poděbrady /Sázava? Start dle možností bych viděl 9.00 Mochov. Dejte vědět, jinak budu mít problém ráno vstát :-)

• Reggie  

co víkend? Je tady vůbec někdo?

• Delkim  

Já možná neděle. Zítra fandím Kokoskovi na závodech a pevně věřím v bednu!!!!!

• madik  

V sobotu bych mohl odpoledne. V neděli jsem dohodnut s Ondrou na vyjizdku, klidně můžeme dát treba Kokořín, Křivoklát kdybys ses chtěl přidat.

• Honzis  

přijel jsem z odpolední, samozřejmě jsem zmoknul cestou do práce :-( Na zítra plánuju běh a v neděli kopce, ale jako víc kopců na Sázavě :-)

• Reggie  

tak se zítra domluvíme na neděli

• milmat  

Já zítra dám něco okolo Křivoklátu a na neděli se přidám do kopců, ale na oběd (12:30) musím být doma, tak to zkrátím.

• Honzis  

jen upozorňuji, že neděli plánuju pojmout jako trénink na Krušnoton – tzn 1000VAM a žádný pauzy dokud nedojde voda v bidonech nebo watty v nohách

• Delkim  

Dám vědět jak dopadnu zítra.

• milmat  

No ještě uvidím, jak moc se odvařím v sobotu. Případně bych pro zevly nabídl alternativu v podobě kávy v Poděbradech.

• Delkim  

Tak já jsem po závodě sice k.o., ale odpoledne (možná už kolem oběda) bych někam vyrazil, klidně i svižněji, ale +1000 VAM zítra asi nedám :(

• Reggie  

na trénink to nevidím, ale když napíšeš kde budeš plnit bidony, tak bych se přijel podívat.

• Honzis  

kudy přesně pojedu nevím, asi v 9 vyrazím a když to nepůjde, tak to otočím, proto jsem ani nikoho do party radši nesháněl. V pátek mě zase píchla vosa či co a mám pořád flek na stehně :-(

• karliner  

Tak nezapomeň na Khuulna Kaava a hřiště v Broumech!

• milmat  

Mám v plánu po obědě toto: https://www.strava.com/…es/820281912

Co je na hřišti a kde je to kafe?

• jakub_kencl  

Kafe je na km 138,750

• milmat  

Díky. Bohužel jsem to musel v sobotu zkracovat, protože start byl o 2 hodiny později a pak jsem doma ještě potřeboval dorazit na další akci večer. Takže tu horní půlku jsem vynechal. Stejně bylo horko a ty kopce šílené. Místy tedy i šílený asfalt. I tak jsem toho měl dost. Navíc mi Garmin odmítl navigovat dle té trasy ze Stravy, prý moc bodů. Příště si to naklikám raději sám.

• karliner  

Na hřišti je hospoda, kde se čepuje Matuška. Dodá sílu na Monte Velíz :-)

Ale tyto lahůdky tam nejsou..

• Espen  

Ahoj. Budu na víkend v Praze a dopoledne bych rád na kolo 2–3 hodky i s kávou. Tak kdyby někdo někam razil, bych se přidal. Nebo dejte pls tip, kam mám jet?

• jecnak  

Je tu nekdo o vikendu? Celkem bych nekam vyrazil. Abstak po 14 dnech bez kola …

• milmat  

Pokud nebudu jezdit v sobotu někde na Křivoklátsku, pak bych mohl v sobotu odpoledne (cca od 14) nebo v neděli.

• Reggie  

já bych v sobotu mohl ale jel bych jinam než do Poděbrad :-)

• Delkim  

Já dostal dneska ANTB Dalacin na puchýř na patě :(

• jecnak  

Jako mast a nebo zobání? To mi fakt není jasné, jak se něco takového může vyrobit. Přeju každopádně rychlé uzdravení.

• Delkim  

Zobání, mast se mi vyrábí v lékárně na odpoledne.

Jak? Snadno :) Puchýř z běhání a pak s puchýřem dva dny za sebou v tvrdých tretrách několik hodin na kole, prostě se ten puchýř „rozjebal“ a zřejmě se tam zanesla nějaká infekce :(

• milmat  

Tak jak v neděli? Klasické kafe? Já jsem už teď zničený a to ještě Nejsem doma…

• Honzis  

V sobotu bych dal něco volnějšího, pokud bude sucho. V neděli běžím Žebráckou 25 a nesmím se zničit dopředu :-)

• milmat  

V soboru bude počasí přívětivé, jen bude kosa pod 20 stC. Já bych mohl a tempo je mi jedno. Ideálně kopce, ale není nutné. Uvidím, jak ostatní.

• jecnak  

V sobotu bych se pridal. Taky bych radeji treba na Sazavu.

• jecnak  

Navrhuju tedy sraz v 9:00 v Mochove a pak 9:30 v Ceskem Brode.