• jecnak

    Zari v plnem proudu, a tak bych rad zopakoval tradicni vikendove bikovani v Kokorine. V kempu jsem predbezne zarezervoval 5 chatek pro 4–6 lidi. Je mozna rezervace vice chatek. Minule to vyslo myslim 250,– na osobu a noc viz http://camp.kokorin.info/cenik/

    Termin 4.-6.10.2013 Moznost dorazit v sobotu rano.

    Misto zakladny http://camp.kokorin.info

    Doprava na misto bud autem a nebo na kole http://www.bikemap.net/route/1285991

    Trasy – zřejmě se vytvoří víc skupinek dle zdatnosti, ale treba takova ochutnavka http://www.youtube.com/watch…

    Proti lonsku mam zas nejake novinky, byt ponekud ostrejsiho razeni – tentokrat na to dojde. Urcite dame klasiku http://www.bikemap.net/route/1285998

    Lonske vlakno http://www.bike-forum.cz/…ko-2012.html#…

    Predlonske: hhttp://www.bike-forum.cz/forum/vi­kend-na-bajku-koko-2011.html#unread1

    Zatím budu predbezne brat zajem o ucast kliknutim v ankete. Zhruba za 14 dnu bych to rad upresnil pres maily

    0 0
    • KubaBajk  

      Pokud klapne počasí, jel bych, na Kokořínsku jsem ještě nebyl.

      Rezervuji si místo v nejméně výkonné skupině.

      0 0
    • AleZ80  

      Ahoj,

      je možné přijet jen na Sobotu nebo Neděli a využít Vás jako navigaci ?

      0 0
    • creek  

      Hm, tím termínem jsi moc nepotěšil.

      0 0
    • tonik666  

      Snad vyjde počasí!

      …aha, kryje se mi s další letošní svatbou, takže jestli dorazíme, tak na nějakou část.

      0 0
      • AleZ80  

        A na plech :)

        0 0
      • tonik666  

        Takže pojedeme pátek – neděle, ale v sobotu přes den a na večer si odskočíme na svatbu, takže bajk v pátek a v neděli. Prosíme též o ubytování pá-ne, pro Lucku i mě.

        0 0
    • MichaelSimek  

      Uklik, resp spatne jsem si precetl anketu, dorazil bych ale jenom na sobotni jezdeni, na vic neni casu

      0 0
      • AleZ80  

        Bych se kdyžtak připojil. Jsi odněkud ze S/Z Prahy, ne ?

        0 0
        • MichaelSimek  

          jj, dej-více

          0 0
          • AleZ80  

            Já z Vokovic, rád se pak s tebou nějak domluvím až to bude aktuálnější, pokud nejsi proti.

            0 0
            • MichaelSimek  

              jojo budu rad, domluvime se pak

              0 0
              • AleZ80  

                Ahoj, tak jak to vidíš ?

                0 0
                • kaktusjack  

                  Zdravím, pokud se nestane něco nepředvídaného,tak bych jel taky, tak bychom se mohli spojit. Já bych jel od soboty do neděle, jak vy? Jedete autem nebo jak?

                  0 0
                  • AleZ80  

                    Pojedu určitě autem, ale asi jen na otočku na jeden den. Kromě Michala Šimka jsem předběžně domluvený ještě s jedním zdejším uživatelem, ale zatím teda ještě není přesná domluva ani s jedním z nich.

                    0 0
                    • kaktusjack  

                      Hmm, já nejspíš zůstanu do neděle, tak asi nic. Kdyby ses rozhodl svůj pobyt prodloužit a měl volné místo, tak dej vědět.

                      0 0
                • MichaelSimek  

                  nevsiml jsem si novych prispevku v tomto vlakne, zatim vse plati, v sobotu bych tam rad zajel, projel se a pak zase vratil, jestli mas stejny plan, rad se pridam

                  0 0
                  • AleZ80  

                    Jsem nějaký nachcípaný, tak nevím jestli vůbec pojedu. Kdyžtak mi pošli kontakt do mailu.

                    0 0
    • cabbage  

      Kdyby se naskytla nějaká skupinka kriplů a marodů..

      0 0
    • Hurikan_Tom  

      Pokud bude rozumné počasí, tak bych přijel. Píšu si do kalendáře.

      0 0
    • Vita P.  

      To si nemůžu nechat ujít. Doufám, že druhou půlku kempu má zarezervovanou ostravská sekce KČT :)

      0 0
    • crom  

      neni o cem premyslet.ok

      0 0
    • rock  

      Pokud by nevadil jeden louda navíc, tak bych se hlásil…

      0 0
    • JirkaD  

      Rád se zúčastním,ale tentokrát jen v sobotu. Pojedu autem, pokud by se někdo chtěl přidat, volejte 724102490.

      0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Ostřejší říkáš ? :-) Tak snad jó…

      0 0
    • jecnak  

      Tak zitra vecer budu rezervovat.

      0 0
    • McBlacky  

      sakra, zrovna na tohle jsem se těšil, ale běžím štafli na Bobr cupu v sobotu. Je to dost nekombinovatelný :/

      0 0
      • tonik666  

        tak patek a nedele, nebo kasli na bobra, ty uz stejne nefrcej :]

        0 0
        • Medunka  

          Karkulka taky plánuje, že zkusí za sebe na Bobra najít náhradu, že chce do Koko, tak se když tak můžou domluvit a dojet sobotní kalbu .-D

          0 0
      • tulda  

        taky sem se na letosni koko tesil a jede se Most. Bohuzel v rijnu nejak moc akci najednou

        0 0
    • jecnak  

      Takze je rezervovanych 5 chaticek (mista bude dost, daji se operativne pridat chaticky). Je mozne dorazit uz v patek, v kempu nekdo bude. Pokud byste chtel nekdo dorazit uz rano, tak si do kempu pro jistotu zavolejte. V kempu se bude varit, byt vyber bude omezeny jen na par jidel. Lozni pradlo bude na chatkach, ale doporucuju si vzit vlastni spacak (zvlast pro zimomrive).

      Ja pojedu zase po ose z Prahy. Sraz v 15h na metru Cerny most. Nabizim moznost dopravy veci. Zpet se nejspis svezu autem.

      0 0
      • vanice  

        super, my jedem uz v patek, chceme otestovat mojeho novyho ore.

        jeste technickej dotaz – muze do kempu vaclav (pes)?

        0 0
        • jecnak  

          Co se tyce psa, tak to vazne netusim, zavolej si tam.

          0 0
        • Jitkola  

          Nahoře se v infu píše že Venda stojí 40,–, takže nás tam muže obveselovat svým zubatým úsměvem.

          0 0
      • 33biker33  

        Potvrzuju, ze jedu po vlastni ose s tebou, mohl bych zase vyuzit odvoz veci? Slo by hodit k Medunce ve ctvrtek do prace? Popripade nepojede nekdo, kdo je blizko k Vrsovicim a vzal mi veci? Diky

        0 0
      • Vita P.  

        Mohl bych využít odvoz zpět do Prahy? Tam asi po ose s tebou a věci bych dal k Jitce. Ideálně kdyby byla možnost nakládky věcí na černém mostě, pokud ne, tak bych se u ní někdy v pátek kolem poledne zastavil v práci…

        0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Taky po ose ;-) Veci domluvime…

        0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Pokud do toho něco nevleze, tak se k tobě taky připojím na Čerňáku. Věci si povezu s sebou, nejsem přece slečinka :-P

        0 0
      • Jitkola  

        Tome, prosím tě v kolik bude přibližně startovat sobotní vyjížďka. Dík

        0 0
      • Hurikan_Tom  

        Tome, psal jsi, že se bude částečně v kempu vařit. Takže netřeba brát žádné jídlo př. na snídani? Díky

        0 0
        • jecnak  

          Vecere urcite budou. Snidane nevim, slibovali, ze ano, ale neco si radsi vezmi.

          0 0
          • kaktusjack  

            Když jsme byli v kempu v létě, tak šlo na ráno objednat čerstvé rohlíky, máslo, sýr, šunku, marmeládu a myslím, že i něco vařili. Tak snad to tak bude fungovat i teď.

            0 0
    • jecnak  

      Pro ty co pojedou po ose. Jitka v pátek nepřijede, takže věci jedině s sebou. Uvažuju ale, že bych jel autem já. Dám vědět.

      0 0
      • 33biker33  

        Ok. Dej prosim vedet co nejdriv. Jede tam jeste pripadne nekdo v patek autem, ze by mi prosim vzal bagaz? Idealne bych ji dopravil ve ctvrtek vecer. Popripade v sobotu rano, to bych asi bral odvoz i s kolem. Diky

        0 0
        • tonik666  

          Možná bychom něco vzít mohli, zatím ale nevím, čím pojedeme. Domluva ve čt

          0 0
        • McBlacky  

          zas taková pecka trasa na to osit to každou cenu to není ne? stejně to po práci narubete akorát po áčku na bajku

          0 0
          • Las  

            klidně můžu někoho vzít i s bajkem. Pojedu asi v so. ráno.

            0 0
            • Vita P.  

              Tak bych rád využil možnosti odvozu. Vypadá to, že v pátek nestíhám původně plánovaný přesun po ose. Místo nakládky je mě vcelku jedno, přespím u ségry na koleji (Troja), ale dopravím se kamkoli…

              Díky

              (u tady toho příspěvku by měl být vidět můj mail, tak případná domluva asi přes něj)

              0 0
            • kaktusjack  

              Zdravím, mám stejný plán, kdybys měl místo, bylo by to fajn :) Odkud jseš? Já z Prahy 6 (Suchdola). Kdyžtak mail mám v profilu. Díky.

              0 0
      • jecnak  

        Tak jedu v patek autem, abych byl pred 11 v kempu. S Rockem jsem domluveny, ze jeste dame neco kratsiho na odpoledne. Bagly bud ke me do prace a nebo domu.

        0 0
        • 33biker33  

          Ok. Viz mail co jsem ti poslal.

          Kdo by tedy jel v patek na kole naprimo? Odjezd bych nechal, jak byl v planu. Nejsem si jistej, jestli si tu celou cestu pamatuju, po acku to rozhodne nebylo a libila se mi. Zna ji nekdo? Do tunelu pod kolejema trefim a uvidim, jak si rozpomenu dal v tom krovi za nim:-).

          0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Bude ještě místo ? S těma věcma bych po ose nedojel…

          0 0
    • rock  

      Právě jsem sondoval restauraci :-) ; o víkendu bude fungovat, a to i na snídaně…

      0 0
    • standa.nera  

      Rad bych dorazil a prespal ze So na Ne, je mista dost?

      0 0
    • crom  

      nedorazim:(nejsem na narocne bajkovani po Koku fit

      0 0
    • jonti  

      Jedu taky rano v patek, mam prazdne auto, nabizim odvoz lidi i veci tam i zpatky.

      0 0
    • 33biker33  

      To Radius a Klokan, pripadne dalsi. 15 h odjezd z Cernaku od metra jak je tam ta kasna nebo jak to nazvat. Pobliz je tocitej vystup do nadchodu pres ctyrpruh, kudy budem pokracovat.

      0 0
    • civetta  

      Zdarec vsem,

      jedu se synkem sobotni velkoorientak v okoli a spime taky v kempu = kdyby to nekomu pomohlo, muzu vzit z Prahy veci a pripadne i dva lidi, ale bez kol 8-/ druhy dva nosice mam totiz na chalupe. Nebo musite mit kola i s nosicema (thule aero compatible)…

      Nakladka/nastup 1730 – 1800 na Vinohradech, nebo pres den v oblasti Karlaku (jen veci).

      Prispevek na benzin v 1900 v kempu v kapalne forme a s bozskou pani vedouci ;-)

      0 0
      • 33biker33  

        No, doufam, ze krome orientaku se tam nebudou motat i ty psici se svejma panickama a panickama jako tomu bylo loni:-).

        0 0
    • Honzík  

      Asi tak nějak http://www.youtube.com/watch…

      0 0
    • karliner  

      Tak to počasí jsem vám záviděl…

      0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      2.5 dne koncentrovaného biku. Naprostá paráda !

      0 0
      • jecnak  

        Souhlas, vse vyslo skvele. Doufam, ze se novy singlik libil.

        0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Jestli myslíš to něco sypkého zasypaného listím, širokého tak 30cm tak to bylo fakt úžasný :-D

          0 0
        • civetta  

          Co orientaci? nepletli se? my teda najeli 110 a po B-F ani pamatky…

          Jo a pani vedouci rikala ze jste udelali houby trzbu ;-)

          0 0
        • tonik666  

          Bylo to super, díky za organizaci!

          0 0
    • Medunka  

      Pěkné to dneska bylo, ale chtělo by to tam jezdit častějc, nějak zapomínám co kde je .-)

      0 0
      • 33biker33  

        Super vikend po vsech strankach, musim rict, ze mi casoprostor Kokorinska nejak stale unika, a to uz jsem tam byl potreti. Pruvodcovat bych tam zatim nemohl:-). Diky vsem za fajn spolecnost

        0 0
    • v POHODÌ klokan  

      Menší fotoreport z vydařeného víkendu zde

      0 0
    • rock  

      Dobrá to bylo. Děkuji přítomným a samozřejmě průvodci především …

      Jo a ještě slíbený linky na číňany, kterým jsem tam dělal promo :-). Mám model 744412.

      0 0
      • tonik666  

        Dík za info, včera jsem na tuhle stránku koukal. A říkal jsem, že jsem se spletl, protože adresa v Kalifornii :)

        0 0
    • McBlacky  

      neděle hodně v pohodě, příště zkusíme stíhat na celý víkend

      0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Foto a video (omluvte kvalitu, foťák je s*ka)

      http://ulozto.cz/…koko2013-zip

      0 0
    • fousek  

      Dekuji za paradni akci, jen v sobotu vecer tam chybel nejaky tahoun:-)

      Jeste jeden koko13.zip at v tom mate poradnej zmatek.

      http://ulozto.cz/…T/koko13-zip

      0 0
      • Las  

        …taky jsem čekal větší kalbu a víc enduro:). Jinak pěkný a díky za čekání. Po sobotním vykašení super neděle.

        0 0
    • kaktusjack  

      Díky za bezva den, užil jsem si ježdění i večerní posezení :)

      0 0
    • trembi  

      Zdar všem. Potřebuju od někoho kdo se vyzná v KOKO aby mi napsal jestli je tahle trasa průjezdná na biku. Díky moc.

      http://www.cykloserver.cz/…lety/detail/?…

      0 0
      • jecnak  

        Nevim jak 2km po startu, ale zbytek je v pohode.

        0 0
        • trembi  

          Díky, ten začátek znám, bydlim tam. Šlo mi spíš o tu oblast za Dubou takže dík. ;)

          0 0
    • jecnak  

      Kdyby si chtěl někdo vyzkoušet nový trail, tak zde je log http://www.bikemap.net/…rin-novinky/

      Trail ke čát logu mezi Tuboží a Konrádovem. Nájezd od Tubože, kde se jede po cyklostezce jako na Housku, odbočí se na šotolinu doprava, vyjede do kopce a u krmelce se zahne do lesa a jede se po hrebeni, kde se vynoří cestička, která vede ke skalám, sjede se ke skalám, mezi skály a pak pod skály a zahne se doleva skoro o 180 stupňů a následuje asi 4km singl. Singlík je prakticky bez kořenů, po vrstevnici, ale hodně uzoučký. Doporučuju zatím jezdit tímto směrem, než najdu lepší navázání opačně.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.