• teepeex

    s par lidmi bychom radi zopakovali lonskou akci

    dnes jedem za Fany do kempu(doufam, ze tentokrate bude hostitelkou ona) hodit prvni lano kvuli chatickam

    termin dohodnem nazivo tady(od druhe pulky zari dal), ale jednalo by se klasicky o dve vyjizdky, s prijezdem v sobotu rano(nejspis)

    a zrejme jednu noc v patrove chatce pro cca 4–5 lidi za cca 200–250,– na osobu

    hospoda na miste, krajina taky:)

    vsichni a hlavne vsechny jsou vitany

    Anketa: co vy na to pratele v bajku?

    0 0
    • karliner  

      Zase do těch punkerskejch chatiček?

      0 0
    • teepeex  

      tak mozne terminy jsou dva

      vikend v pulce zari(bajlavoko 17.9. – Fanynkou doporouceny) nebo prvni vikend rijen(cca 8.10)

      Fany je cila, bez zraneni, takze fungovat bude:)

      zkuste pratele zapnout a co nejdriv zareagovat, jestli tedy pojedete, a hlavne jaky termin je vami preferovan

      diky

      tpx

      0 0
    • teepeex  

      zatim jedou tito kousci a kouskyne:

      navrhuju taky termin 17.-18.8

      ja, Fany, StrejdaS, Jecnak, Medunka, Karliner, Emmanuelka?, Pendolino, Thapsus i s Jr.?, Bumerangista, Terezka?

      dejte to prosimvas vedet i znamym, co by prichazeli v uvahu, pnac bych mel chatky co nejdriv zabukovat, aby nam tam nevlezla nejaka individua a jina dua

      zatim je chatek dost, bo v Melniku jsou v tomto terminu vinne slavnosti

      0 0
      • jecnak  

        Kdo by neznal: http://www.youtube.com/watch…

        0 0
        • Flegmatik  

          Fuj, ten žlutej jsem dneska jel v opačným směru a docela jsem nadával :-) Jinak na zeleným je spadlý jeden listnaný strom, přelézt se nedá – má tam moc větví, obejít se dá mizerně prudkou strání. Pokud bychom se domluvili a půjčil bys mi někde v Praze tu tvou mobilní pilku, někdy o víkendu, ještě než tam pojedete, bych to tam sjel prořezat…

          0 0
          • jecnak  

            Pilku ti rad pujcim, ale je docela pravdepodobne, ze o vikedu v Kokorine pojezdime, takze bych stezku zprujezdnil.

            0 0
        • AleZ80  

          Ta trasa z reklamy na Santa Cruz je pěkná. Nebyla by mapka ? Díky.

          0 0
        • Smazaný účet  

          juu, skalni mesto, krasa :-)

          0 0
        • teepeex  

          super:)

          0 0
      • teepeex  

        oprava !!

        17.-18.ZÁŘÍ !! a ne srpence todarozumprecizeano

        a dik za videjo

        0 0
      • crom  

        tak ja asi ne,to planuje Libor stredohori,jedine ze to prehodi:)

        0 0
      • martin_bakov  

        hlasim se

        0 0
      • Thidney  

        2 kusy jistý, třetí potvrdí na začátku září

        0 0
      • teepeex  

        cus

        tak zatim zrejme pojedou:

        ja, Jecnak, Medu, Karliner, Martin bakov, StrejdaS, Pendolino,

        Thapsus, Bumerangista, Thidney+1, Jirka D, Cabbage, Vita P, V pohode klokan, Jitkola a Fany:)

        zabukuju dalsi chatku, at neni problem

        super sestava zatim, tak jedem jedem dalsi pani a kocky na holeni;)

        0 0
    • Vita P.  

      V tu dobu už nejspíš budu zase v Praze, takže jedu. Loni to bylo dost dobré…

      0 0
    • karliner  

      Hlavně tedy aby nezapadl ten nápad s pilsnerem, protože lemtat Staropramen = 50% zážitku z víkendu mínus :-)

      0 0
      • teepeex  

        koupim ho na vlastni triko,

        30L Pilseneru(nebo Chynskyho, dle moznosti) je jasnejch

        0 0
        • jecnak  

          K tomu pivu by se pekne hodilo nejaky opekani.

          0 0
          • teepeex  

            neni problem zrejme ani pro Fany,

            ohniste tam ma a sama rika, ze se tam opeka imrvere:)

            zabukuju 4chajdy a pak se uvidi

            dik za ohlasy

            0 0
    • Splinter  

      nemozu, mam pracovni vikend…

      0 0
    • JakeF  

      Trošku OT, pár dní budu nedaleko od Kokořínska, tak bych se tam asi zajel podívat s bajkem. Nějaký tipy na místa, co určitě navštívit a traily, co nevynechat by se mi docela hodily :). Jo a jak je to s bajkováním v tom CHKO oficiálně, nebude mě tam nahánět nějakej ochranář s holí? Děkuju :).

      0 0
      • jecnak  

        Kde nedaleko? Koko je pomerne rozsahle uzemi. Poslu ti pak kdyztak trasu na mail, ale potrebuju vedet vychozi bod, protoze spousta tras je spis jednosmernych.

        0 0
        • JakeF  

          Super, to by bylo fajn. Výchozí bod se bude pohybovat s Vltavou/Labem, tak dejme tomu Mělník. Ale budu tam na 4 dny (sólo celodeňáky, takže víc ježdění, míň zastavování), takže klidně si můžu přejet a dát to zase odjinud, stejně na tu druhou stranu chci jet taky (Ralsko, Děvín, Máchovo jezero).

          0 0
          • (CZ)George  

            Kdy pojedeš to Ralsko? :)

            0 0
            • JakeF  

              Někdy úterý-čtvrtek, uvidím hlavně podle nálady a počasí, jak se mi bude chtít jezdit někam dál.

              0 0
              • (CZ)George  

                Pokud mluvíš o tomto tejdnu, tak to maj bejt zrovna největší vedra :-D

                0 0
                • martin_bakov  

                  vsak z jedny strany je Hamr pod Jezerem a z druhy Machovo jezero, by byla chyba se nejit do vody aspon na chvili :)

                  0 0
                • JakeF  

                  :( Taky mi to kvůli tomu padlo, nějaká teplota a úpal u (necyklistickýho) zbytku osazení, takže se nejede… Docela škoda, jsem se na Kokořínsko fakt chtěl s kolem podívat, i když je fakt, že v tom vedru by to stejně nebylo takový.

                  0 0
                  • Medunka  

                    Byli sme v neděli a v lese bylo jak v prádelně, blbě se v tom jezdí…

                    Dojeďte na ten víkend, určitě budou i trasy pro méně zdatné jak technicky, tak fyzicky – myslím, že loni si to gurmánská část skvěle užila

                    0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Bohužel to budu moct dát vědět až last minute :-(

      0 0
    • teepeex  

      chatky jsou zabukovany, plzen bude na cepu

      koketuju s myslenkou jet tam uz v patek(samosebou ne sam)po ose treba s baterkama a pod hvezdama, chatky nejsou problem

      cena chajdy dohodou:)

      0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Takže čistě teoreticky se tam ještě vejdu? I když třeba jenom pod hvězdama?:-) Tenhle termín by mi konečně měl vyjít:-)

        0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Jo a když už, tak bych s tebou jel už v pátek (aspoň část trasy-do Prahy se kvůli tomu asi nepotáhnu :-P)

        0 0
      • jecnak  

        Rad dojedu. A klidne to muzem vzit po ose terenem. Mam peknou trasu s minimem asfaltu.

        0 0
        • teepeex  

          par by nas jelo, ukaz trasu parde

          0 0
          • jecnak  

            Zhruba konec tohoto opacne (dve hodky svizne jizdy): http://mapy.cz/…hGTerChaMerLgvsgUb­fLy34fDSf125i­vehxhLwedOhaEf­Ff5sd3aqgyefme­hA6gsAgiYe94UT­fFChCBemvP8dXAG­Ze1UeLOfV-gZe3lQ3npds0f­DIea7iMXdYIh7­.ey3Hhf4Q20dVN­Dbe3VJHfkbgb8e­JaeN9SEeADgjbgSceb­NgXVckKggteSfhCA­eNCTH3HPBTdjjf­jdfM6LsfS2fSVfE7f-cfG-fcZf4JDP0seMPh7Seb­VeKXNofYhf-ZfagfDFfScWMfVSf­0vfEfeLefRTfl6gWcflVH­JdIS3Fggz8e3u-uf2Wesge50K0fAx­Ryfj7Q0fiD8gf-8JoBdfFxGvfhUfIBfQeeuOfFXfQALzey7fQ6UnDSflQgWjewY2HfIygZHfZifh4Q9fmPf2KfXMfg6fbXeYkCkf5yX3fSICEf1uXZfk5flDet7RzfhWgR5fXxSjfXsE8fVKfjffV.Omfca6XfbiPXfSF&uml=%c3%9a%c5%a1t%c4%9bk,%20okres%20Litom%c4%9b%c5%99ice&uml=ulice%201.%20m%c3%a1je,%20%c3%9a%c5%a1t%c4%9bk,%20okres%20Litom%c4%9b%c5%99ice&uml=ulice%201.%20m%c3%a1je,%20%c3%9a%c5%a1t%c4%9bk,%20okres%20Litom%c4%9b%c5%99ice&uml=ulice%20Pansk%c3%bd%20dv%c5%afr,%20%c3%9a%c5%a1t%c4%9bk,%20okres%20Litom%c4%9b%c5%99ice&uml=ulice%20H%c5%99bitovn%c3%ad,%20%c3%9a%c5%a1t%c4%9bk,%20okres%20Litom%c4%9b%c5%99ice&uml=ulice%20H%c5%99bitovn%c3%ad,%20%c3%9a%c5%a1t%c4%9bk,%20okres%20Litom%c4%9b%c5%99ice&uml=ulice%20%c3%9adoln%c3%ad,%20%c3%9a%c5%a1t%c4%9bk,%20okres%20Litom%c4%9b%c5%99ice&uml=ulice%20%c3%9adoln%c3%ad,%20%c3%9a%c5%a1t%c4%9bk,%20okres%20Litom%c4%9b%c5%99ice&uml=ulice%20%c3%9adoln%c3%ad,%20%c3%9a%c5%a1t%c4%9bk,%20okres%20Litom%c4%9b%c5%99ice&uml=%c3%9a%c5%a1t%c4%9bk,%20okres%20Litom%c4%9b%c5%99ice&uml=%c3%9a%c5%a1t%c4%9bk,%20okres%20Litom%c4%9b%c5%99ice&uml=%c3%9a%c5%a1t%c4%9bk,%20okres%20Litom%c4%9b%c5%99ice&uml=%c3%9a%c5%a1t%c4%9bk,%20okres%20Litom%c4%9b%c5%99ice&uml=%c3%9a%c5%a1t%c4%9bk,%20okres%20Litom%c4%9b%c5%99ice&uml=50%c2%b034'40.187

            0 0
      • Jitkola  

        Vešla bych se tam teoreticky i já?

        Počítala jsem se Středohořím s Liborem ale zdá se že kvůli KOKO bude asi v jiném termínu.

        0 0
      • martin_bakov  

        na vecerni projizdku se rad pridam jestli se pojede

        0 0
      • 33biker33  

        Jede nekdo na misto urceni uz v patek? V pripade, ze jo, tak na biku ci autem?

        0 0
      • jecnak  

        Tak dame v patek v 16h sraz na metru Cerny Most? Primo z CM je singlik az do Jenstejna.

        0 0
        • teepeex  

          ja urcite nemuzu byt na cernaku v 16h, makam do ctyr

          ale tim nerikam, ze vas nemuzu nekde odlovit

          0 0
          • jecnak  

            Takze nejak po pate? Me to prijde uz na knap se svetlem. Mozna bysme vyrazili s Medunkou uz v tech 16 ci 16:30 a nekde bys nas dojel. Chtel bych to dat co nejvic terenem, takze rychly rozhodne nebudem.

            0 0
        • 33biker33  

          Uf, no, to je vostrej cas z myho pohledu.

          0 0
    • JirkaD  

      Mně by se hodil spíš první termín – tedy jestli platí 17. a 18.9. (nečetl jsem celou diskuzi).

      0 0
    • cabbage  

      Tak já bych se přidal šéfe:-)

      0 0
    • Hnoj  

      Tak který termín je platný? Rád bych taky jel.

      0 0
    • teepeex  

      takze nase Fany se uz tesi stejne jako ja,

      ze se uvidime o vikendu 17.-18.9.

      je zabukovanejch 5 chatek ze soboty na nedeli a zatim 1 na patecni noc, pokud nekdo, nebo nektery parecek chce solo chajdu, tak mi to pisnete radsi driv, at to bloknem

      dalsi vcetne dopravy doladime,

      kdo mate misto v autech napiste to sem

      jecnak koko zna, takze zadny velky planovani tras delat nemusime, utvori se asi stejne jako loni vzdy 2 skupinky a kazda si pojede svoje a sejdem se vzdy na svacinky a obedy, to se osvedcilo, ne kazdej chce jet nadoraz

      kdo mate mapy, tak je vemte, ja beru dve a Garmina, takze mohu poskytnout ty papirovky komukoli

      0 0
      • 33biker33  

        Taky bych se pridal.

        0 0
      • Jitkola  

        Auto není problém ale nemám dálniční známku. Mohu vzít jednoho človíčka který mi bude navigátorem :o).

        Jela bych z P-4 Kamýku v sobotu ráno.

        0 0
        • cabbage  

          Já bych se s dovolením hlásil, P4 Krč, coby navigátor prověřem několika MTBO a v koko už jsem taky párkrát byl, jen asi netrefím ječánkovi vedlejší průjezdy smetištěm a pod.:o)

          0 0
      • ronin  

        jdu do toho s váma, k dispozici 4 místa v autě a 1 kolo na střechu. Nástup ideálně sobota ráno P4 – Modřany (Modřanský Biograf)

        0 0
    • fousek  

      Rad bych na jeden den prijel, ale uvidim jestli to klapne

      0 0
    • crom  

      jedu si tak po Kokorinsku a najednou vidim cyklistu s pilkou:)))

      jinak jen dve mista jsou out,musi se prorezat

      zluty singl jsem jel v patek se svetlem.absolutni malina:)jsou slyset lidi jak si povidaj pod previsama:)to bych daval vic nocni vyjizdky na Koko!!

      0 0
      • Flegmatik  

        Ještě jsem napočítal 7 „přeřezů“ a bude to hotový. Ale chce to pořádnou pilu.

        0 0
    • McBlacky  

      na 90% dorazíme se Šárkou v sobotu večer, na kulturní pásmo a nedělní švih.

      Ráno jedeme Pražskou 50 :/

      0 0
    • iceek  

      Je to stejny termin jako after-party ucastniku 1000Mil na Machaci. Skoda, byval bych se pridal …

      0 0
    • crom  

      nevahat cekaji nadherny terenky:) jeste 14dni,to je nuda

      0 0
      • iceek  

        Ten prvni a treti jsou slusny. Skoda jen, ze ten sklon nejde uplne poznat. Mel by jsi souradnice, kde ty mista jsou?

        0 0
      • cabbage  

        Tlačim napřed…

        0 0
      • Jitkola  

        Júú – to je hezký. Nemám momentálně rozbitý kolena a jsem z toho trochu nesvá …začínám se těšit :o)

        0 0
        • malamala  

          Nechce se mi věřit, že ty jsi měla někdy rozbitá kolena. Viděl jsem tě jak si to po singlech bez zaváhání diktovala, zatím co já zbaběle vedl kolo dolů :-)

          0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Hurá! Těším se, snad nám vyjde počasí :-)

        0 0
      • martin_bakov  

        jee to je krasa, beru si lekarnicku

        0 0
      • McBlacky  

        Výzvy si naplánujte na sobotu, protože v tomhle osazení se večerní kulturní pásmo protáhne a jistota pilotáže v neděli bude minimálně diskutabilní.

        0 0
      • JakeF  

        Škoda, že máme seznamovák s vejškou, tyhle fotky by mě jinak zlomily :(.

        0 0
    • dezire  

      Zdarec,

      pokud bych se chtěl zúčastnit co pro to mám udělat .-)

      předem díky za info H.

      0 0
    • Manas  

      Teda, kdyz bych se s dovolenim pridal – je mozne treba vedle chatky pichnout dodavku a chrapat v ni? Co na to TPX? Ma info? :-)

      0 0
      • Peslezedirou  

        Jak moc budeš mít zaplněnou dodávku cestou tam a zpět?

        0 0
        • Manas  

          Jedu sam. Ale jedu asi na sobotu vecer a jezdeni az v nedeli. Ale jeste to mozna zmenim … Teoreticky bych dal oba dny, ale problem je ze nemam nic najeto, ale jako lautr nic. Takze bych byl za velkou brzdu v sobotu. V nedeli se to v kocovine trochu srovna :-)

          0 0
          • karliner  

            Výmluva, je to tam furt z kopce.

            0 0
            • Manas  

              Ja mam letos najeto dohromady asi 500km … takze asi tak :-)

              0 0
          • Peslezedirou  

            Kdyby si jel na ježdění v sobotu, tak bych se k tobě přidal (samo s příspěvkem na phm). Ale je taky důležitý, jestli bude v nějaký chatce pro mě místo, no. Ale o brzdu se neboj, kdyby něco, tak bych to ze zadu s tebou jistil.

            0 0
            • karliner  

              Místo bude, parádně to klape. Teď už jen vymyslet, jak tam dopravíme ten tvůj žebřiňák, řekl bych, že se Maňasovi do auta nevejde :-)))

              0 0
          • jecnak  

            Mely by se utvorit dve skupiny podle vykonnosti, takze bych se prehnaneho tempa nebal.

            0 0
          • Thidney  

            minule se to taky roztrhalo na skupiny kochaci / chrti, takze klidek, ja mam najeto to samy a to jeste jen na silnicce bike letos skoncil lostem.

            0 0
            • dezire  

              Jo ještě bych požádal o nějakou přesnou adresu a čas příjezdu, abych nedorazil moc brzy :-)

              0 0
              • teepeex  

                toto jest ono inkriminalizovane;) misto

                misto bajk(er)ovych hrichu

                0 0
                • dezire  

                  Ještě poprosím o čas příjezdu v sobotu do kempu,resp. plánovaný čas odjezdu na kolech?

                  Sakra já jsem ale zvědavej :-)))

                  0 0
      • teepeex  

        Jiriku doraz, naposled jsem te videl nejmin trojite;)

        v koko je vsechno a vsem dovoleno, to mam slibeny:)

        0 0
    • Vita P.  

      Termín se nám blíží a Teepex a spol, se kterýma jsem jel autem loni, chcou jet po ose, tak scháním někoho kdo jede z Prahy a má místo v autě pro jednoho člověka a kolo. A ideálně jede přes Strahov či okolí, případně jsem schopný se dopravit někam metrem

      0 0
    • Kotak  

      Ahoj

      Je ještě nějaké volné místo v chatce? Jestli bych mohl, tak bych dorazil s Jiťou(Jitkola)

      0 0
    • jecnak  

      Byl by nekdo tak hodny a vzal nam v sobotu rano veci? Chceme jet uz v patek na kole.

      0 0
      • Thidney  

        pokud se mi povede vykuryrovat rodinu z kasle, tak urcite. Potvrdim tak ve stredu.

        0 0
      • 33biker33  

        V kolik v patek a odkud odjizdi bikove drustvo na akci Koko?

        0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Tak koukám že řidičů spíš ubývá než přibývá :-)

      Takže klasický dotaz – měl by někdo volný místo aspoň pro moji batožinu ?

      Jel bych tedy po ose.. už v pátek Tome, platí to v těch 16h ?

      0 0
      • jecnak  

        POckal bych do 16:30 a nabral jeste 33biker33. Akorat potrebuju nekoho, kdo nam do Koko dopravi batoh.

        0 0
        • Bumerangista  

          Ahoj, jedu určitě v sobotu ráno. Do auta se nějaký batoh vejde. Je možnost mi to nechat přes den zde: Soukenická 13, firma Devoteam, nebo někdy ráno/večer (to bude asi lepší) zde: Počernická 54.

          0 0
        • 33biker33  

          Vcera jsem si nadelal patek, takze bych mel stihat v puvodne navrzenych 16:00 na Cernaku (ted klidne i driv). Jeste jsem tu zaznamenal Teepeexe, ze mu ten cas nesedi, tak uvidime, jak se vyjadri k casu odjezdu, popripade, jestli nas odchyti nekde cestou. Sraz na Cernaku je na strane metra z nebo do centra?

          Kamos jede v patek od velodromu na Trebesine autem, par batohu by s sebou mohl vzit, kdyby nekdo mel zajem. Doma bude v patek po 12:00. Mozna by se mohl stavit i na Cernaku a vzit veci tem, kteri se prihlasi. Chtel bych se vyvarovat toho, ze tam prijede a bude tam cekat 10 velkejch batohu na odvoz a nebude moci vyhovet vsem.

          0 0
        • v POHODÌ klokan  

          Tak já bych se k vám v pátek na čerňáku připojil. Start etapy bude teda nakonec kdy? V 16:00 nebo v 16:30?

          0 0
      • Jitkola  

        Jestli nevadí že ti jí dovezu až v sobotu ráno hoď mi jí 10–19h do práce na Kačerov (Cyklocentrum)

        0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Zkusím promyslet co budu potřebovat z pátku na sobotu (abych to uvezl po ose) a kdyžtak se stavím ..

          Díky :-)

          0 0
          • karliner  

            Závisí to na tom, jestli jsi čuně nebo šampon.

            Čuně nepotřebuje víc, než se mu vejde do kapes dresu, šampon zaplní tolik zavazadel, kolik má k dispozici…

            0 0
        • ronin  

          Jitkolko, co si dát v sobotu ráno sraz třeba na benzině OMV na spojce http://www.mapy.cz/… a vyrazit poté společně

          Pořád platí volná místa pro 4 lidi a 1 kolo.

          0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Zatím všechno nasvědčuje tomu že se v pátek dopoledne objevím u Tebe na provozovně s nějakým tím rancem :-)

          0 0
    • treatt  

      Tož já bych se taky ukázal, abych reprezentoval čerstvý fotry. Ovšem vzhledem k rodinné situaci to vidím pouze na společenskou událost v sobotu večer.

      Dopravil bych se po vlastní ose na gilette, vyrážel bych podle možností kolem jedenácté, poledního, trasa podle času. V neděli bych se musel vykopat brzy a nejkratší lajnu nach Prag. Tak kdyby zbylo místo v chatce s příhodným složením, rád dojedu. Zároveň tedy nabízím tuhle formu dopravy, pokud by se někdo přidal (s Márou napůl počítám)

      Díkes

      0 0
    • Manas  

      Vzhledem k tomu, že mi stávkuje technika (asi se mi podělal imobilizer v autě a nechce mě nechat nastartovat) tak to vypadá, že pokud přijedu, tak fakt až v sobotu večer a ještě budu somrovat místo v chatce nebo na podlaze. Ještě uvidím, neházím flintu do žita.

      0 0
      • Thidney  

        mě odpadl +1 – jede někam vraždit ovce, takže tě můžu naložit :)

        0 0
      • Peslezedirou  

        Při představě, že bych měl jít po sobotě bajkovat, tak na to házím bobek, to by bylo v neděli smrtící :-))

        0 0
        • Manas  

          Nebud labut, ja uz nepiju, vydrzim dve piva a koncim. :-)

          0 0
          • martin_bakov  

            cejtim ve vzduchu sanci – privez mi tu mou oblibenou knizku co opatrujes po te vanocni hospode 2010 ;)

            0 0
          • McBlacky  

            já už taky dávno ne.

            takže mi z toho vychází, že nám bude fest blbě :)

            0 0
            • karliner  

              asi tak nějak :-)

              sice už nikdo z nás skoro nepije, vydržíme kulový, to nám však nezabrání vypít všechno, co bud k mání :-)))

              0 0
            • teepeex  

              to jdete do prdky teda, jedu po ose i domu

              nevim, kde berete ty cerny brejle

              0 0
          • Peslezedirou  

            Až budu v neděli ráno vstávat, tak si na vás vzpomenu :-)

            0 0
            • Manas  

              My ti v noci zavolame ;-)

              Teda za predpokladu ze mam furt spravny cislo :-D

              0 0
      • Manas  

        Takže auto sem si spravil a dorazím v sobotní podvečer, páč mě otec zlákal na česání jablek, sekání zahrady, stavění plotu a podobné radovánky. Kdo by chtěl vzít z Prahy v sobotu podvečer, tak ať mi napíše na email, nebo to nalepí sem. Upozorňuju jen, že sice mám v autě letiště, ale spím tam sám :-D

        0 0
        • McBlacky  

          s tím letištěm škoda, kamarádka zrovna nemá s kým jet :)

          0 0
    • StrejdaS  

      Jedete nekdo uz v patek autem a jestli jo, mate misto pro jednoho i s kolem? :)

      0 0
    • teepeex  

      jedu s Fanym a Pendasem kolem 17h od Krize, v Libni,

      po ose

      nenarocnej teren, nijaky zavody, budem mit bagly a tak

      0 0
      • StrejdaS  

        OK, tak pojedu po ose s vama, kde je ten kriz v Libni? :)

        0 0
      • Medunka  

        Vzhledem k rodinným záležitostem nemůžu na víkend, ale jen na páteční noc, můžu vám teda vzít věci do auta – můžu dojet na tu 17tou ke Kříži /ale nevím, kde to je/ a dopravit to do kempu.

        Auto pak zůstane v kempu, Ječňák s ním odjede v neděli a já v sobotu ráno na silničce pojedu do Prahy.

        Takže jestli máte zájem o odložení bagáže, dejte vedět přesný souřadnice a dorazila bych

        0 0
        • Vita P.  

          Bude mít Ječňák v neděli místo pro člověka a kolo? Bych to teda dal po ose tam a zpátky bych se radši nechal svézt – vypadá to, že to bude společensky náročný víkend:)

          0 0
        • teepeex  

          diky Medu,

          ale napr.ja si vsechno privezu a odvezu

          0 0
          • McBlacky  

            trénuješ na Loudačku jo :)

            jsem ti psal SMS leč nedošla :/ jen aby se s náma počítalo na sobotu a nemuseli jsme spát pod skálou

            0 0
    • jecnak  

      Skupina vyrazejici z CM ma tedy sraz v 16h na GPS: 50.10848N, 14.57753E. Je to fontanka u vystupu z metra smerem z centra.

      0 0
      • Medunka  

        Platí to samé co pro TPX – v 16:00 můžu být na místě startu s autem a posbírat bagáž do Koko, pokud chcete něco mít v kempu už v pátek večer

        0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Narvu se tam taky s věcma ?

          Nechci být z pátku na sobotu minimalistický čuně.. :-)

          0 0
        • Vita P.  

          tak jo, hodm si k tobě do auta bágl – v těch 16:00 na ČM. Kdyžtak cvilku počkejte, dochvilností zrovna netrpím…

          0 0
      • 33biker33  

        Ok. Budu tam.

        0 0
    • Thidney  

      otázka pro zítřejší den –

      Můžou mít Kašlíci černý kašel?

      0 0
    • v POHODÌ klokan  

      Jo, ještě pro jistotu – je do těchhle chatiček potřeba spacák? Abych se s ním netahal zbytečně :-)

      0 0
      • jecnak  

        Minule tam byly nejake deky. Vezmu spacak navic, kdyby nahodou.

        0 0
    • cabbage  

      http://pocasi.idnes.cz/…

      Při pohledu na počasí mě napadá kacířská myšlenka:

      Neplánuje někdo zmizet v neděli ráno?

      0 0
    • zuzi01  

      Ahoj,

      tak nakonec snad stihnu sobotu, jestli muzu, a jestli bude pomalejsi skupina.

      V kolik chystate v sobotu odjezd 9, 10?

      0 0
    • McBlacky  

      splnilo to moje představy dokonale.

      sobotní soireé bylo velmi kvalitní a nedělní krátká vyjížďka akorát. Už si mě piš na příští rok.

      0 0
    • cabbage  

      Děkuji organizátorovi a domorodému průvodci za skvělý víkend.

      V sobotu vyšlo počasí skvěle a v neděli sme dešti tak tak ujeli.

      0 0
    • jecnak  

      Tomasi diky za organizaci. Moc se mi to libilo a krasne jsem si odpocinul ve fajn spolecnosti. Taky nesmim zapomenout podekovat Flegmatikovi, za prorez na zelenem singlu.

      Trasy zde:

      0 0
    • Hnoj  

      Díky, bylo to Žůžu !!!

      0 0
    • crom  

      vyborna bikovacka,fajn posezeni,pohodova parta:)priste urcite zase

      0 0
    • ronin  

      za mě super, mít víc času na podobný víkendy

      0 0
    • v POHODÌ klokan  

      Jo, musím říct, že se akce po všech stránkách povedla. Poježdění i lidi perfektní, příště bych se taky rád zúčastnil :-)

      Dokumentační mobilní fotky mám akorát z toho Fanyho sjezdu, tak tady jsou:

      0 0
      • deekay  

        Jestli je to ten usek kterej si myslim, tak nechapu jak se tam moh vejit aniz by neco urval :) Jestli to dal tak teda helmu sklanim k zemi :)

        0 0
        • Flegmatik  

          Crom je blázen, co nesjede napoprvé, tak sjede napodruhé :-) A takový pekla ještě!

          0 0
          • deekay  

            No stejne se cejtim menecenne. Ja byl tenkrat za mokra rad ,ze sem to slez po svejch s kolem v ruce :)

            0 0
            • indoorajn  

              bud v klidu, menecenej bys musel byt v mensine, tady je v mensine rozhodne Fany a rozhodne neni menecenej :)

              0 0
          • teepeex  

            hmm, myslim, ze to srovnani pokulhava,

            asi stejne, jako sjet Zugspitze zubackou, nebo si to dat po svejch

            pro pochopeni 1/ zubackou : full 29"

            2/ po svejch : ostatni kola, nebo pesourem;)

            0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Skvělá akce ! Super prostředí, zábavný trasy a bezva lidi.

      Díky všem, budu se těšit na další revision ;-)

      0 0
    • cabbage  

      Zásadní otázka: kdo dostane fotky z Penďase?

      0 0
    • Kotak  

      Moc díky za skvělé trasy a společnost. Doufám, že za rok zas.

      0 0
    • Jitkola  

      Byl to moc hezký víkend. Díky všem :o)

      Doufám že se příští rok bude zase opakovat.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.