Třmeny Shimano XT BR-8020 s páčkami XT BR-M785

9 nepřečtených
  • Wrist

    Ahoj, k novým čtyřpístkovým třmenům XT BR-M8020 jsem použil starší XT páčky BR-M785 a chod páček se prodloužil cca 1,5 cm i s novými destičkami i když přiblížím destičky co nejvíce ke kotouči, více se prodloužil chod u zadní páčky (cca do poloviny chodu) než u přední. Brzdy jsou dobře odvzdušněny originál sadou. Pro čtyřpístkové třmeny BR-M8020 shimano používá páky BR-M8000. Myslíte že je to tím, že píst u páček BR-M8000 je delší než u BR-M785? Měl jsem za to že páčky BR-M8000 a BR-M785 jsou stejné. Dík

    0 0
    • Rubi  

      A mas uz je dobre zajete a opravdu velmi dobre odvzdusnene? Mam v kombinaci Saint 820 paky s SLX 675 trmeny a na druhem kole jeste s XTR 985 trmeny a nikde problem nenastal, chod se nezkratil ani neprodlouzil a to jsou to paky taky ze 4-pistovych saintovych brzd. Jedine ze by pozmenili ty nove XT trmeny na ctyrpist oproti saintu, ale moc se mi to nezda.

      0 0
    • kubad  

      jak se přibližují destičky ke kotouči?

      jinak 4 pístek bude mít se stejnou pákou vždy o něco delší chod než 2 pístek, ale na moc

      otázka je jak s odvzdušnil, ten rozdíl by tak velký být neměl a je fuk jestli sou desky nové nebo staré

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.