TREK ZR9000 nebo AUTHOR INTROVERT 2007

47 nepřečtených
  • Rychlej turista

    Stavím nové kolo a mám vše kromě rámu. Původně jsem chtěl TREKa ZR9000, ale nepřišel a nejdřív bude až koncem března. Možná. Ale je jaro a chci jezdit, tak uvažuju o letošním Authorovi Introvertovi s karbonovou zadní stavbou.

    0 0
    • Tinker  

      Zadní karbonová stavba na biku nemá žádnej význam. Ten Trek je hezkej, počkej…

      0 0
    • Gorgov  

      vzal bych jinej rám- třeba Lucifera, možná supa, ideálně spešla, ale ten bude asi drahej

      0 0
      • dada  

        souhlas – trek neni spatnej ale cekat by se mi nechtelo a s tim arturem uz dnes diru do sveta neudelas. koupil bych treba tohle: www.koloshop.cz/index.php?… nechal bych si na to misto loga spyder nastrikat „RYCHLEJ TURISTA“ a za usetrene penize bych dokoupil sedlovku WCS carbon…

        0 0
        • Rychlej turista  

          Sedlovku mám :-)

          0 0
          • dada  

            no tak za ty tri litry udelej nejakej peknej mejdan!

            0 0
          • Lowrider  

            Jakou máš sedlovku? Smíme-li to vědět :).

            0 0
            • dada  

              pravda je ze prumer sedlovky muze zajimave a nepriznive ovlivnovat moznost vyberu ramu…

              0 0
            • Rychlej turista  

              No snad tu karbonovou WCS, ale nějak výrazně se v tom neangažuji, protože tomu kulový rozumím. Toho Treka bych radši, protože už mám dva a má hezčí barvu, tvary a taky písmenka. Takže asi tak :-D

              0 0
              • Lowrider  

                Počkej. Jak snad??? :-D Jinak porovnávat vzhled Treka s Authorem… :)

                0 0
                • dada  

                  no nolmalne ne? ..jsou lide kteri maji WCS carbon …jsou lide kteri nemaji WCS carbon no a jsou lide kteri SNAD maji WCS carbon .....no a ti sami lide nosi kosmodisk! at zije planeta pluto :)

                  0 0
                  • Misiak  

                    nedavno som cital vo vele ze TR varuje pred napodobeninami wcs. tak mozno preto to SNAD :P

                    0 0
                  • Lowrider  

                    Aha :-D

                    0 0
                • Rychlej turista  

                  No je to ona, ale rozměr neznám. Taky řídítka i kola jsou WCS. A vidle je karbonová od Pellsu :-)

                  0 0
                  • Lowrider  

                    No tak pokud si počítal s tím, že jí dáš na Treka, tak má určitě 31,6mm. Ne? Nebo ty myslíš délku nebo co? :)

                    0 0
                  • petebike  

                    jeste ze mas mechanika vid ? :-))

                    0 0
                    • Rychlej turista  

                      Přesně tak. V kolech jsem se vrtal naposledy za hluboké totality, protože když tehdy chtěl člověk jezdit, tak si musel umět poradit sám. V dnešních autech se už taky nikdo sám nevrtá. Pokud to není stará škodovka :-)

                      0 0
                      • petebike  

                        vidis ja bych se u mechaniku nedoplatil, hlavne nemam sanci – cekat na neco nez mi nekdo neco udela, tak mam dilnu doma v kuchyni a jeto :-)

                        0 0
    • pajik  

      jestli chceš rám Treka 8900, tak nám zrovna přišel v 19,5" tak se ozvi :-)

      0 0
      • Rychlej turista  

        Tohoho Treka 6500 mám 17,5" a rád bych si to zopakoval i u ZR9000 :-)

        0 0
        • pajik  

          ok, tak to asi neposloužím, jestli sis zjišťoval dodací termíny. Jinak vypadá mooooc pěkně a doporučuju :-)

          0 0
        • RADO77  

          Kdybys prodaval ten 6500 ram, tak dej vedet (mail v profilu). Teda pokud neni zraly do srotu.........

          0 0
          • Rychlej turista  

            Je to zánovní kolo, pouze lehce zajeté, ale asi bys ho nechtěl :-D Když se umyje, tak je v pohodě, ale nechám si ho jako plečku :-)

            0 0
            • Darkson  

              jako z většiny inzerátu: lehce jeté 500 km holkou, 100% stav…:-)))

              0 0
    • Daf  

      Necekal bych, vybral bych asi uplne neco jineho, treba GT, KHS, Felt. Myslim ze v teto kategorii je hodne srovnatelnych ramu. Author neni spatnej ale ten design mu podle me dost skodi.

      0 0
    • hawrda  

      Měsíc uteče. TRÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ­ÉÉÉÉÉÉÉÉÉK

      0 0
    • ktm.bike  

      A povíte mi někdo jako laikovi jakej je praktickej rozdíl v materiálech:

      Trek: ZR 9000 Alu – nová slitina pocházející z leteckého průmyslu obsahuje příměsi zirkonia, manganu, mědi. Tento materiál má o 15% nižší váhu a o 98% delší únavovou životnost než standardně používané slitiny hliníku.

      Author: EASTON ultralite, to je co?

      Já se přiznám, že nevím jak to biker pod sebou pozná, geometrii rámu určitě, ale matroš? životnost? pevnost? váha? Nevim, kdo tu jezdí to i ono poraďte Pavlovi (rychlej turista), my o tom kecáme celej večer. ;-)

      0 0
    • petebike  

      jezdi zatim na tom na cem mas, ten trek je paradni ! jinak bych ti doporucil KHSko to co mam ja, cena je dost podobna (okolo deseti) a vaha je taky skvela :-)

      0 0
    • Lowrider  

      Vydrrrrž! To uteče jako voda ;-).

      0 0
    • Ice-goofy  

      Ja bych tez pockal .. ja cekam na GF uz od Listopadu a tez se dodaci doba blizi .. snad pry pristi tyden…

      0 0
    • vysmátej bajker  

      Počkej a pak napiš porovnání oproti 6500.Author bude delší ne?

      0 0
    • McBlacky  

      pokud spěcháš vzal bych superiora, za ty prachy je to paráda. Ale jinak bych si počkal na Treka – je moc hezkej

      rámy s karbonovou zadní stavbou se moc nechytly, jednak je to těžší než celohlína a pak efekt je diskutabilní, kromě vzhledu :)

      0 0
      • Rychlej turista  

        Abych pravdu řekl, tak toho Treka bych chtěl hlavně proto, že se mi opravdu moc líbí a taky proto, že už mám dva a jsem s nimi těžce spokojenej. Ale láká mě vyzkoušet ten karbon. Třeba to dopadne tak, že budu moct na Authora věrohodně nadávat a vrátím se poslušně k Trekovi :-D Je to podobné, jako když jsem kdysi na silničce spokojeně jezdil na Shimanu, a chtěl jsem Campagnolo. Tak jsem si pořídil Recorda. Nemůžu říct, že je Campa špatná, ale Shimano mi sedí víc a teď mám toho Recorda na plečce. Ale hlavně mám klid, protože tohle dilema už řešit nemusím. A to se opravdu vyplatí :-D

        0 0
        • petebike  

          ja chci taky plecku na Recordu :-)))) jinak ted taky cekam na silnicku na shimanu a nejak se nemuzu dockat, venku by se dalo krasne jezdit, ale na zimaku se mi uz nechce :-(

          0 0
          • Rychlej turista  

            Tak to jsme na tom úplně stejně. Taky se dočkat nemůžu a jestli v pondělí bude ten Introver, tak příští týden už na něm jezdím. Jinak s tím Recordem, byl to první model s devítkovou kazetou, takže nejlepší roky už má za sebou, a posloužil doře. Takže to kolo, FORT RO Genius, mám teď jako plečku. Jezdí pořád dobře, protože ty vlastnosti mu zůstaly, akorát na něm občas něco praskne, upadne z něj a tak. Co odejde, vymění se (středová osa), zavaří se (rám), teď je na řadě zadní nába a taky čekám, až upadne přehazka a tak vždycky po příjezdu akorát zkontroluju, jak postupuje prasklina, abych byl rychlejší :-D

            0 0
            • petebike  

              nj prvni record, to je rarita o to by ses mel pekne starat :-) ja mel silnicku (ted ji ma Jecnak) na kompletni Dura Ace – 8sped. najeto ma hafo a chodila jak vino…proste stary sady toho vydrzej nejvic, ted budu mit kompletni Ultegru 10sped. tak jsem zvedavej, co tak sleduju tak hodne odchazi pravej dual :-(…

              0 0
              • Ice-goofy  

                Neboj budes mit stesti a bude slouzit cele kolo dobre… Ja se tez tesim na MTB uz aby to bylo ;)

                0 0
                • petebike  

                  urcite jo, na to tve jsem taky dosssssttt zvedavej :-)

                  0 0
    • biker.rm  

      Teď jsem omylem hlasoval pro authora, tak se omlouvám. Počkej si určitě na treka. Jezdil jsem 3 roky ZR 8500 17,5"a důvod by pro mě byla hlavně geometrie rámu a až v druhém případě materiál. Letos jsem přesedlal na C-scalpel, tak doufám, že nebudu litovat. Trek byl super.

      0 0
      • Rychlej turista  

        Počkám na Treka :-) Kolik měříš, žes jezdil 17,5" velikost? Já mám 182 cm, představec 110 mm a sedlovku vysunutou 22 cm.

        0 0
        • Lowrider  

          S´mi potěšil :).

          0 0
          • Rychlej turista  

            By člověk neřekl, co s ním ta zima udělá. Vidí nové věci pověšené na jiném rámu, než co chce, vezme to do ruky a už už by na tom málem odjel :-D

            0 0
        • biker.rm  

          měřím 179 a sedlovku jsem měl 350mm hokejku cca 1cm jsem měl rezervu k vytažení na max. představec 120mm –5° a 3mm podložku pod představcem.

          0 0
    • xo  

      myslim ze som to cital v starsich prispevkoch. vaha ramu treka cca 1750g..

      0 0
    • xo  

      Nie su tie authoracke ramy predrazene? pytat za vision taku sumu za tak tazky ram. Za tu sumu sa viac oplati superior.

      0 0
    • silnicar  

      Author dělá karbonovou zadní stavbu teprve pro rok 2007 ne?…tak na to raději zapomeň:)

      0 0
    • biker.rm  

      Nemám nic proti athoru. Má jej dokonce moje manželka, ale ty geometrie na authorech 2007 jsou o ničem. Nevím jestli šetří materálem nebo si udělali evropský průzkum a šijou míru na evropany, ale délka horní rámové trubky je podle mě u všech velikostí malá. Připadá mi to jako koza výsoká a krátká. Trek je ve velikosti 17,5" o 1cm delší. Na authora by jsi se se svou výškou asi neposkládal.

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce