TransBrdy na nečisto sobota 12.5.

74 nepřečtených
  • Thapsus

    O víkendu bych si chtěl projet trasu TransBrd, abych za týden moc nebloudil :-). Nechcete se někdo přidat?

    0 0
    • SNAIL  

      Pokud nebude pršet, tak se přidám. Jeli jsme ji sice minulý týden, ale klidně si to dám znovu. Sraz bych dal zase pod Barranďákem na smíchovské straně (u schůdků na Barranďák). Jen napiš v kolik.

      0 0
      • gyngy  

        Presne tak, mam to naplanovane rovnako, len ktory den ? SOBOTA/NEDELA?

        0 0
    • Bajker16  

      Jel bych s váma :-),kdyžtak bych se napojil ve Všenorech nebo v Letech.

      0 0
      • SNAIL  

        Přes Všenory asi nepojedeme. Vzal bych to z Mokrokpsů podél chatiček do Let (nepřejížděl bych železniční most),tak na nás kdyžtak počkej v Letech

        0 0
        • Bajker16  

          Tak jsem si to přečetl pozdě,takže vyrazim odpoledne sám :-)

          0 0
    • Thapsus  

      Tak klasicky ? Sobota 10.30 pod Baranďákem na Bránické straně… Počasí by mělo být s přeháňkama, odpoledne se to prý už bude vybírat.

      0 0
      • SNAIL  

        Sraz bych dal smíchovské straně (pokud chceš dát trasu TB tak pojedeme do Let) a posunul bych to min. na 10:00 hod. Přeci jen oběd bude až na zpáteční cestě v Halounech, tak ať tam nepřijedem až na večeři :-)

        0 0
        • Thapsus  

          Dobře tedy. Takže v sobotu v 10.00 na smíchovské straně

          0 0
          • SNAIL  

            Pošli mi prosím tě mailem nebo po ICQ telefon na sebe (pro jistotu).

            0 0
          • Fenous  

            TransBrdy sice nepojedu, ale pridal bych se k vam. Vede nejaka cyklostezka ze Smichova k Barandaku mimo tu hlavni?

            0 0
            • SNAIL  

              Obávám se že až ze Smíchova ne (cyklostezka vede po druhé straně Vltavy), ale když to vezmeš po tramvaji jako do Hlubočep, tak tam se dá jet.

              0 0
              • Fenous  

                O.K., kouknu do mapy, v ktery mape KCT je trasa TransBrd? Radsi ji koupim a budu mit ssebou, kdybych nekde zjistil, ze vam nestacim a chtel jsem se vratit…

                0 0
    • Medunka  

      a co v nedeli?

      0 0
    • SNAIL  

      Takže domluveno: sraz v sobotu v 10:00 hod. u Barrandovského mostu na smíchovské straně (jako obvykle u schůdků na cyklostezku na Barrandovský most). Tempo: snad ho zvolí Thapsus „pohodové“ :-)

      0 0
      • Thapsus  

        Já jiný zvolit ani nemůžu, protože to neumím…:-(. Budeš nepostradatelný, ještě jsem tu trasu nejel, takže pod mým vedením by z toho byl spíš takový orienťák. A po zkušenostech z Lost in Prague si nejsem jist, zda bychom z Brd ještě někdy vyjeli :-))

        0 0
        • SNAIL  

          Pokud spoléháš na mne, tak to bude legrace. Můj neorientační smysl je velice silný (jiní by mohli vyprávět :-)) . Nejhorší je, že některé stromy na kterých bylo značení je popadáno a minulý víkend tam nové značení ještě nebylo. Navíc některý dobrák v místech žluté značky přemaloval na bílo. Hlavně abychom se do tmy vrátili :-)

          0 0
          • Palos  

            No tak to se asi přidám, začíná to už teď být docela zajímavá akce

            0 0
          • Thapsus  

            Zkusím v práci vytisknout mapku..

            0 0
          • Phoebe  

            Jelikož jede s námi tvůj skvělý orientační smysl, přidám se také :o))). Ale až v Radotíně, jelikož nechci jezdit tam a zpět. U Pigiho po 10:30 hod.

            0 0
            • SNAIL  

              OK, u Pigiho budeme koukat – ne jako ty v úterý když jsi nás přehlížel :-))

              0 0
      • Martinaa  

        pokud berete i dámskou účast, tak bych se zítra možná taky objevila, dneska jsem si byla vyjet jen ten kopec z Let…tenhle kopec mě bude asi pořád rozčilovat, pořád nahoru a nahoru a před očima ty šílený mušky, potvrory jedny…člověk je rád, že jede a přitom se musí ještě ohánět…

        0 0
    • Mike TB  

      Lidicky, pokud po dnesnim vetru najdete na trati spadly strom ci jine nesrovnalosti, tak mi prosim napiste. Jeste pripominam vynucenou malou zmenu na cca 34 – 35 km hned po sjezdu, kdy dole nepojedete vpravo do maleho brodu, ale pojedete jeste rovne cca 150metru, pak se pres strouhu otocite o 180° a napojite se vlevo nahoru zpet na trat. V uvedenem miste provadeji nejake vrty nebo co. Predem moc diky.

      0 0
      • gyngy  

        oka, dame vediet …

        0 0
      • SNAIL  

        Píšu si do deníčku :-)

        0 0
      • SNAIL  

        To asi bude taková ta menší měsíční krajina nakterou jsme narazili, ale mi tím a následně brodem normálně projeli

        0 0
      • screamercz  

        Tak právě jsem přijel, hlásím stromík přes cestu cca na 11,5km – dá se ale krásně objet, vznikla tam téměř nová cesta :) další na 27 km – jen kláda přes cestu, vypadá to, že už tam leží déle a ještě jedna, ale tu už si nepamatuju přesně, asi mezi 45–50 km Typnul bych si, že určitě ještě něco přibude :) Teren je idealni, temeř žádný bláto a žádnej prach jak před tejdnem.

        0 0
      • SNAIL  

        Takže dnes projetá celá trasa. Projet se dá super celá. Jen kousek před kuchyňkou (před tím rozdělením tras na TB a ExBB) byl přes cestu strom, ale i s cestičkou na objetí. Potom cca na 50 km je rozdvojka tras,kde se jede doleva a dříve tam stál uprostřed strom se značkou, ale ten je uřízlý, takže neznalý jede většinou automaticky rovně (doprava). Jo a ještě k tomu brodu na 35 km – ta otočka je určitě dál než 150 m od původního místa přejíždění :-) Je ale skvělé, že zmizel ten strom přes cestu v tom nejprudším sjezdu, který tam ještě minulý týden ležel. Je taky škoda té krásné pasáže za silnicí z evnic do Mníšku. Místo terénem se jede po asfaltu (nevím co to bylo za nápad asfaltovat hezkou lesní cestu), ale chápu že s tím nic nenaděláte. Takže držím palce ať se při závodě nikomu nic nestane a nemáte žádné starosti na trati.

        0 0
        • SNAIL  

          evnic=Řevnic – nějak tam to Ř vypadlo

          0 0
        • Martinaa  

          ještě tam byl ten jeden strom přes cestu – jak sem tam hledala ty houby…:D Určitě víš, kterej myslim. A u toho stromu stojí ještě jeden, kterej je hodně prasklej – foukne vítr a strom spadne, s tim by se ještě mělo něco udělat

          0 0
          • SNAIL  

            Tam jsi to vzala někudy jinudy než já, já okolo něj ani nejel :-)

            0 0
    • SNAIL  

      Začíná se nám vyčasovat, tak doufám že všchni avizovaní dorazí

      0 0
      • Thapsus  

        Což o to, dorazilo spousta lidí (celkem 11), ale s tím vyčasováním to tak horký nebylo. Po poledni jsme totálně promokli, v následné slotě jsem obrousil na kov brzdové špalky a nakonec zdemoloval zánovní přehazku. Ale stejně nemohu říct nic jiného, než že to bylo fajn. Domů jsem jel samostatně na provizorně vyrobeném singlspeedu. Pokud by někdo chtěl jet i zítra asi bych se přidal. Ale muselo by se jet pijánko, neb jsem po těch 120 km lehce invalidní.

        0 0
    • karlik  

      chtel jsem jet s vama ale bohuzel me to nevyslo kdyby to chtel projet nekdo kdo zna trasu zitra rad se pridam

      0 0
      • SNAIL  

        Vyjížďka opět výborná, dokonce se nás sešlo nad očekávání. Škoda, že s námi všichni nedojeli do konce. Přišli o moc hezké pasáže. Počasí nám ze začátku sice trochu nepřálo, ale pak už se opravdu vyčasilo a nakonec i to počasí bylo super. A nechyběl samozřejmě i pravidelný oběd v Halounech U zrzavýho paviána – jako obvykle bez chyb. Tak doufám že jste si to všichni hezky projeli a uložili trasu do paměti a příští týden při závodě uvidím samé skvělé výsledky :-)

        0 0
        • SNAIL  

          Zařadil jsem to špatně pod Karlíka, ale on se určitě zlobit nebude :-)

          0 0
    • Thapsus  

      Tak jsem to vodítko srovnal kleštěma. Horní kladka je totálně zdevastovaná, kluzný ložisko rozlomený. A to asi byla ta příčina. Horní kladka se zadřela, tím pádem spodek vodítka se natáhnul dopředu a jak jsem šlapal jak o život, bylo vymalováno. No, není od věci ty kladky sem tam namazat, ale pozdě bycha honit, že. Hlavně, že bajk je už zase v bojeschopným stavu. A ještě jedna fotka z odpočinku na místě předpokládaného startu závodu. O chvíli později se spustil liják…

      0 0
      • SNAIL  

        Koukám jak jsme ještě krásně čistí, o chvíli později už to vypadalo trochu jinak :-) Ale jindy je to daleko horší, jen jsme si nějak poslední dobou odvykli, že taky může pršet :-)

        0 0
    • Thapsus  

      Víc fotek a pár řádků z dnešní akce jsem dal na www.thapsus.wz.cz/vyjizdky.htm

      0 0
    • gyngy  

      Vyjizdka opat nesklamala moje ocakavania. 120 km, z toho 62 „zavodnych“. Ako bonus bol hodinovy dazdik na starte. Obcerstvovacka u Paviana na jednicku! Kluci diky!

      0 0
    • Phoebe  

      Byla to moc hezká vyjížďka, i když jsem se musel vrátit. Prostě mi to nejelo, a nebyl jsem schopen na tom něco změnit :o( Ještě že spátky foukal vítr do zad. Příště se určitě polepším.

      0 0
    • Scared  

      Hm, tempo na mne bylo rychlé hned od začátku, takže už na „startu závodu“ jsem toho měl docela dost. Pak ten kopec na hřeben s vodním chlazením mě definitivně přesvědčil přistoupit k plánu B – taktický ústup.

      Kolik je to z Prahy do Let?

      0 0
      • zac  

        z centra (Staromak) je to zhruba 26–27km…

        0 0
    • Martinaa  

      jojo, včera to bylo fakt supr. Jsem ráda, že jsem to s váma nakonec projela celý, věřim, že se to při závodu bude hodit. Škoda jen, že budu nucena vynechat Halouny. Doma jsem sice byla o 2,5hod později, než jsem chtěla, ale co…:)

      0 0
      • SNAIL  

        Dneska jsem si dal pohodových 230 km, takže zase budu mít o něco víc než ty :-)

        0 0
        • Martinaa  

          ty si blázen, ale máš moje uznání, po tom včerejšku mám zas nějak rozhašený kolo a to tak krásně fungovalo (teda než jsme absolvovali ty Brdy)… :( Zítra s tim asi zas zajdu do Durace, snad to aj nějak dohromady – ten vořech moc dlouho teda nešlapal, a rovnou se tam zeptám na ten tachometr, stejně nefunguju od tý doby, co mi dělali tu vidli

          0 0
        • Martinaa  

          jo a ještě neco, to že máš víc je sice moc hezký, ale musíš k tomu přičíst, že používáš i silničku :)

          0 0
          • SNAIL  

            To je fakt, 230 km na biku po Brdech by mě asi zmohlo :-)

            0 0
          • SNAIL  

            Ale zase nejezdím na biku po silnici :-))

            0 0
            • Martinaa  

              no no, žádný narážky :)))

              0 0
              • SNAIL  

                Vždyť je to jen legrace :-) Vůbec o to nejde kolik má kdo najeto a kde. A navíc vím, že ty přece vůbec po silnici nejezdíš :-)

                0 0
                • Martinaa  

                  dneska mi v Duratecu dali dohromady ten tachometr – nevim, co s tim udělal, ale prostě na to šahnul a už to šlo, tak můžu zas vesele počítat :) jupííí :)

                  0 0
                  • SNAIL  

                    Tak to koukej jezdit, po včerejšku mám přesně o 200 km víc než ty :-))

                    0 0
                    • Martinaa  

                      teda ty mě fakt honíš, to je hrůza :D Myslim, že ti ale můžu dát nějakej ten malej náskok :)

                      0 0
      • SNAIL  

        Halouny vynechávat nemusíš. Trochu mákneš, uděláš si dostatečný náskok a ke konci si klidně sfoukneš k Paviánovi na gáblík tak abys ještě stihla bednu :-))

        0 0
        • Palos  

          Taky všem dík za akci.. i když morálku (a kolo) budu dávat trochu dýl do kupy.Vlát na chvostu a přemýšlet, jestli to zabalit hned teď, nebo se alespoň rozloučit… Ale konečně znám novou cestu do Letů, tak budu muset začít drtit trochu terén je to slabota. Obdiv všem kdo to v sobotu dal.

          0 0
        • Fenous  

          Bylo to prima, ale kolo jsem daval dohromady a cistil celou nedeli, aspon jsem mel vymluvu proc jsem na nem v nedeli nikam nejel. A jak rikal Marcelus Wallace, moje p…l poznala stredovek, asi mi odchazi vlozka na kratasech nebo potrebuju novy sedlo.....

          0 0
        • Martinaa  

          jo to se řekne náskok, v tom závěrečnym kopci mi budeš moc chybět, ale vyjedu to a vzpomenu si na tebe :)

          0 0
          • SNAIL  

            Myslíš to stoupání před Halounama co jsi jela stále přede mnou? :-)))

            0 0
            • Martinaa  

              jj přesně to :) byl to velmi příjemnej kopec s tebou za zády :) Hned mi přišlo, že to neni zas tak hroznej krpál, jak jsem si původně myslela :)

              0 0
              • SNAIL  

                Vždyť jsem ti to říkal už před kopcem že je to brnkačka :-)

                0 0
        • Jenca  

          jen tak pro zlepseni nalady a chute do sobotniho zavodu.

          podle predpovedi to vypada ze si tu sobotu (mysleno predevsim pocasi) zopakujeme

          blato dest blato kluzky koreny kluzky kameny blato :D

          tak co uz se nemuzete dockat co

          asi jeste zajdu koupit NN :)

          0 0
          • Martinaa  

            neboj, tak strašný to nebude :) a kdyby jo, tak můžeš být rád, že to máš vyzkoušený a že i v takovym počasí se to projet dá. Jen přemejšlim, co že to půjdeš koupit…

            0 0
          • Thapsus  

            No neblázni… Já právě vyměnil bowdeny, lanka i brzdový špalky :-(

            0 0
          • Smazaný účet  

            mě děsíš… jsem doufal že NN bude stačit na předku a zadek nějak doklouže. ale teď dumám esli na zadek nedat taky něco vostřejšího. zas těch rovinek kde to pojede svižně bahno nebahno je tam taky dost.

            0 0
          • prvniodkonce  

            Tak černě bych to neviděl… www.weather.com/…ail/EZXX0012?…

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.